Strona 1 z 54 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2429

Wątek: Falubaz Zielona Góra - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Falubaz Zielona Góra - sezon 2005

    Zapraszam do dyskusji i proszę o zaprzestanie pyskówek na linii Zielona Góra-Gorzów , bo tym razem bedą usuwane całe posty , jeśli bedą omawiały tak ważne kwestie merytoryczne jak np. tablice rejestracyjne samochodu Pawła Hliba...

    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprawy klubowe nastepny wątek

    Zapraszam do dyskusji i proszę o zaprzestanie pyskówek na linii Zielona Góra-Gorzów , bo tym razem bedą usuwane całe posty , jeśli bedą omawiały tak ważne kwestie merytoryczne jak np. tablice rejestracyjne samochodu Pawła Hliba...
    Witaj Sokół!!!

    nie wiem dlaczego załozyłeś ten wątek skoro o sprawach klubowych i nie tyko piszemy w wątku innym flaubaz sezon 2005. co do pyskówek zielonogórsko gorzowskich to dawno powinieneś usuwać takie posty (poziom pyskówek na poziomie klasy pierwszej gimnazjum)

    pozdrawiam Cię

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomcio4:
    nie wiem dlaczego załozyłeś ten wątek skoro o sprawach klubowych i nie tyko piszemy w wątku innym flaubaz sezon 2005.
    Na to juz bylo zapozno. Nawet jakby zebralo sie wszystkich modow z forum, to co chwila by ludzie cytowali innych.

    Dlatego Sokol zrobil tzw. Total Clean Up i wcisnal guzik awaryjny :]

    ps. Popatrz na efekty, jak tu cicho i spokojnie :P

    pozdro
    lukair
    [b]
    _______
    edit:

    Chyba za wczesnie napisalem tego posta :P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OK wiem o co chodzi

    Na to juz bylo zapozno. Nawet jakby zebralo sie wszystkich modow z forum, to co chwila by ludzie cytowali innych.

    Dlatego Sokol zrobil tzw. Total Clean Up i wcisnal guzik awaryjny :]

    ps. Popatrz na efekty, jak tu cicho i spokojnie :P

    pozdro
    lukair
    [b]
    _______
    edit:

    Chyba za wczesnie napisalem tego posta :P[/quote]

    Witaj Lukair!!!

    właśnie wszedłem na wątek FAlubaz sezon 2005. Hm takiego "ryżu" to dawno nie widziałem. Moderatorzy powinni wywalać takie posty, albo przywalać bany. Co to za wyzywanie od debili i obrzuanie sie wyzwiskami.

    smut
    moderatorzy do roboty!!!
    pozdrawiam Cię

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tofiku , sęk w tym ,że...

    Teren tego wątku póki co dokładnie oczyszczony to się wypowiem.

    Wycinka lasów a speedway .
    Kronopol zawarł już umowę z Lasami Państwowymi , jej centralą w Wawie ,na dostawę drewna przez 15 lat.Umowa precyzuje jakie to są ilości , a są to ilości poprostu gigantyczne i ciężko było znależć tyle drewna w Polsce.Nie zapominaj też ,że pod Zieloną Górą a ściślej w Chlastawie znajduje się potężna fabryka IKEI (Swedwood) , gdzie też przerabia się wielkie ilości drewna.
    Nikt nie postawi nowej fabryki bez gwarancji surowca na kilka lat z góry !!!

    Co do udziału Kronopolu w sponsoringu żużla , to z pewnością uda się nam zatrzymać takiego sponsora , jeżeli uda się zachować status ekstraligowca.
    Póki co od jutra po torze będzie hasał nowy kronopolowski traktor , gdyż jeden z klubowych wyzionął ducha co można było zaobserwować dziś na treningu , co przełożyło się na opłakany stan toru .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie dajcie spokój

    Panowie dajcie spokój z rozwojem firmy Kronopol stawianiem fabryk, zaopatrzeniem w drzewo itp.
    jak czujecie sie tacy mocni w biznesie to zgłaszać się do rady nadzorczej Kronopolu.
    -----------------------------------------------------------

    Zajmijmy sie lepiej naszymi sprawami klubowymi. Dzisiaj przejeżdżałem koło stadionu i widziałem że odbywał sie trening. Jak ktoś był to niech sie wypowie jak nasi sobie radzili, kto cieniował, jak jeździeł 100% falubazu??

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    napisz Jabol parę zdan co sie dzialo na dzisiejszym treningu.
    kto jechal, ale jak przede wszystkim radzil sobie okon i juniorka. byl Nowaczyk?
    sękju

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    uwaga nadaje

    No jak...Najpierw tor , pełna żenuła , dziury , doliny , wyrwy. Po jakiejś awarii sprzętu równającego plus coś z polewaczką , zaczęto przygotowywać tor na dwie godziny przed treningiem.
    Na początku była walka o równowagę , wyrzucało ich z kolein , coś a'la obecny Toruń . Potem wszystko zrównano i coś się ścigali . Ja dokładnie nie patrzyłem , bo już obmyślam nadchodzącą prezentację drużyny :) ,przecież w tym sezonie już wszystko jasne.
    Standradowo Okoń , Stachu i Świst jeżdzili tylko ze sobą , 100%F raczej cieńko , bo coś próbował zmieniać po niepowodzeniach z silnikiem we Wrocku , Staszak już ok , chociaż noga spuchnięta , Okoniewski bez problemów ale dość zachowawczo bo bardzo trzęsło . Sucheckiego motor sam wiezie , Mamut z Raculi jeżdził na jednym kole ale mimo to widać ,że te silniki coś lepiej jadą !!!!!!!
    Ale generalnie Pan Andrzej dobrze się prezentował .
    Tor ma być zagadką , nie ma się co rozpisywać , ale generlanie są czynione starania aby wreszcie wszystko pasowało.
    Nowaczyk nie może ścisnąć do końca dłoni , jeszcze nie w pełni sprawna ta łapa .
    Piotr Świst dostał kolejną ofertę z Anglii , ale ... na razie cicho sza.Oby tam już nie jeżdził , bo ... lepiej się skoncentrować na Polsce .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini:
    Póki co od jutra po torze będzie hasał nowy kronopolowski traktor , gdyż jeden z klubowych wyzionął ducha co można było zaobserwować dziś na treningu
    hmm mozna by ten "zdechly" traktor sprzedac do pobliskiego zuzlowego miasta :P, jak to mialo miejsce niedawno ze stara zuzyta Falubazerska polewaczka hehe :D:D ... lekko stuninguja i bedzie w sam raz :D

    I ciesze sie ze jednak zielonogorski wieszcz Falubazzini nadal na forum pisze, bez jego tekstow to forum byloby o wiele smutniejsze i nudniejsze.

    I cos czuje ze w najblizszej kolejce zla passa teamu z winnego grodu sie odmieni, nowy traktorek zrobi kope, a nie betonik i Robackie i Krzyzaniaki juz na probie toru sobie odpuszcza sciganie, a sam Kung i Pepe meczu nie wygraja.

    Przy okazji pozdROWienia dla znajomych z Monte Verde.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osiołki Śwista

    hm... to co piszesz Falubazini na temat treningu nie napawa optymizmem. Świst z tego co piszesz nie dogadał się ze sprzętem, Nowaczyk ma niesprawna rękę. Młodziez nasza nie istnieje (suchecki + marcinkowski)

    powiem tak jeżeli Świst zatygrysi tak jak we Wrocku (3 pkt) to mecz będzie w plecy. Nikt z trójki Świst, Pedersen i Staszewski nie może w niedziele zawalić.
    mam nadzieje że Nowaczyk pojedzie zamiast Sucheckiego.

    OBy nasi w niedziele nas nie zawiedli
    dozobaczyska na stadionie!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ponadto , chodzą słuchy , że nowa *****ista fabryka Kronopolu (potencjalnie największy tratak i przetwórnia drewna w Europie) pasuje do zielonogórskiej strefy przemysłowej jak ulał .
    Falubazzini, jak możesz to sprecyzuj. Wiem, że 40 ha terenu w zielonogórskiej strefie przemysłowej chce wydzierżawić firma Stelmet, też ta sama branża, czy Ty czasami nie pomyliłeś tych firm ?

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie pomyliłem

    Stelmet sprzedaje wióry do Kronopolu ,czy jakoś na odwrót , ich lokalizacja obok siebie byłaby wręcz idealna.
    Dodajmy , że Stelmet jest juz sposnorem żużla , to też warto nadmienić.
    Ponadto , jak donoszą nasi szpiedzy , obroty Kronopolu wciąż wzrastają , Falubaz jest jakimś tam kawałkiem strategii marketingowej tej firmy , ale póki co jedna reklama przed dziennikiem tv kosztuje tyle co ... właśnie , ile pozyskanie jednego zawodnika na cały rok a ich reklamy lecą sobie ciurkiem wszędzie.
    Mimo tego doła nie ma sygnałów o chybionej żużlowej inwestycji , choć powodów do radości nie ma i już w tym sezonie nie będzie . Może za rok ?

    Informuję , że Nowaczyk póki co nie może utrzymać pewnie komórki w ręce , co dopiero mówić o jeżdzie .

    Nugi , też Cię całujemy gdzie lubisz najbardziej , póki co polewaczka okazała się zbyt droga , ale jest wciąż do kupienia .
    Jej oferta została zamieszczona na www.mobile.de :)
    Gdybym miał forsę ,kupiłbym ten wtryskcar to wspaniały mebel do ogrodu i zarazem kultowy pojazd .Kupiłbym sobie takie cacko i polewał w centrum co bardziej obcisłe kreacje dziewcząt :)
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    Ten sam sponsor?

    Mam pytanie odnośnie firmy "Power Horse"
    Ogladając ostatnią relację Polsatu z Bydzi, gdzie jeżdziła Unia Leszno zauwazyłem, ze Skora miał na głowie kapelusz ze znakiem i napisem firmy sponsorującej Zgore, a także kierownik druzyny pokazywał puszkę z napojem do kamery ;)

    Moze ktoś się orientuje (Falubazzini/Abdulah?) czy Power Horse inwestuje tylko w Skornickiego czy w cala Unie? ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moim zdaniem

    Poprostu , wedle przyjażni panującej na lini Zielona-Leszno sprezentowaliśmy przyjaciołom z Leszna trochę napojów
    ( widać z jakim skutkiem sportowym w tabeli ) :) i jakieś tam gadżety.W końcu tylko w Zielonej kariery ten napój nie zrobi , trzeba na wyjazdach też zachęcać do spożycia.A może przedstawiciel PH na Wlkp dostał prikaz ,żeby odwiedzić Unię , bo to polityka firmy ? W klubie przy Dworcowej w ZG chleją to wszyscy , parę zgrzewek do Leszna nasz prezes chyba przemycił :)
    Zaznaczam , że to moja osobista opinia .
    Abdul coś ospały , widać ,że chyba tylko kubusie pije i mu senno .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym MDMP jest nadzieja na lepszą postawę Alana w niedzielnym meczu. Śmigał aż miło było patrzeć (2*, 3,3)dwa najlepsze czasy dnia, w tym jeden naprawdę świetny 63,87. Czyli jest nadzieja, że po pierszym biegu nie będzie 1:5 w plecy:) Czyżby klubowi mechanicy obejrzeli jakiś archiwalny program "Zrób to sam" i wykminili Alanowi jakiś super sprzęt;) W każdym bądź razie kopa już czeka na pochłonięcie Krzyżaniaka i Robackiego:). BĄDŹMY DOBREJ MYŚLI FALUBAZY. Ja zaczynam znowu wierzyć, że tym razem damy rade, że to już koniec upokorzeń. Alleluja i do przodu;):):)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ale Suchy dzisiaj dawal sie objezdzac. I pomyslec ze jeszcze rok temu potrafil ze Swistem przywozic rywali na 5:1... Alan mu pokazal jak sie jezdzi jak Jamrozego przyblokowal i nie spekal. Zawsze wierzylem w Alana. Niech wraca Nowaczyk bo Suchy moim zdaniem zawodzi i psycha mu siadla. Bzdega go robil jak chcial...Ten chlopak nie potrafi pojechac twardo i z zebem.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy fakt iż Alan nie pojechał w wyścigach ze zwycięzcami turnieju to zasługa naszego stratega, czy układ tabeli wyścigów w MDMP?

    Jego bezradność i brak pomysłów mnie rozwalają!!!
    Dlaczego Zengota i Pytel jeżdżą z Suchym w najtrudniejszych wyścigach?

    Panie ex- czarny koniu Czernickiego - bierz się w garść i do roboty!!!!!!!!!!

    Juniorzy to nasza przyszłość, bez niej Falubaz umrze...


  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    firma Stelmethttp://www.stelmet.pl/zajmuje się coś tam z ogrodami związane jej reklama jest na stadione przy Wrocławskiej69


    Powiem wam scerze ze ja zatraciłem wiare w ten zespół man jeszcze nadzieje ze jakos to bedzie.... Ale my sobie jak na razie nie zasugujemy na byt ekstraligowy ile mozna zwaliac wine na kontuzje Okońia?? mnie jak kibica obchodzi wynik zespólu a nie to ze np zawodnicy zakupili silnik ze głowicami ****a..... poprostu dla mnie ten sezon jest stracony i tyle


    Najgorsze jest to ze nie ma zawodnika krajowego który zawsze te 8 punktów na bank przywiwezie.........


    Jeszcze jedno zawsze siedze na drugim łuku na arenie Falubazowskiej odkąd Kurmana nie ma jest tam nudno ......

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    wie ktos kto z naszych rumakow wybiera sie dzisiaj do pily ?
    na sportowych jest relacja z krosna czemu nie ma z pily? czyzby zawody odwolali?

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    wie ktos kto z naszych rumakow wybiera sie dzisiaj do pily ?
    Staszewski, Huszcza i Stojanowski.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    No i pojechali:
    IV. ZKŻ Kronopol Zielona Góra 18:
    3. Mariusz Staszewski 10 (3,3,1,-,2,1)
    4. Andrzej Huszcza 8 (2,-,0,3,3,-)
    16. Krzysztof Stojanowski 0 (d3,0,0)

    Sprawa kto wylatuje ze składu jest chyba jasna, ciekawe czy 100jan znowu przed meczem bedzie wygadywał bzdury typu kibicjue przyjezdnym (jak to miało miejsce z 3 lata temu).
    Cieszy za to postawa Alana, a najbardziej to ze ten chłopak mysli na torze, w przeciwienstwie do suchego który wyraznie nie trzyma cisnienia:(.
    Do konca II rundy jeszcze troche czasu jest i mam nadzieje ze do decydujących meczy Okon wróci do pelnej formy. Bo mam w pamieci jego pierwsze mecze po kontuzji w zeszłym sezonie w tym pewnie bedzie podobnie, ale regulami sprzyja nam w tym roku jak nikomu innemu.
    Z wyników z Piły widać ze Andrzej cos tam wkoncu zainwestował w sprzet wiec jak bedzie jeżdził na poziomie z wrocka to powinno być dobrze. Jak to mówią poczekamy zobaczymy.
    A.. O której dzisiaj zaczyna sie trening????

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    IV. ZKŻ Kronopol Zielona Góra 18:
    3. Mariusz Staszewski 10 (3,3,1,-,2,1)
    4. Andrzej Huszcza 8 (2,-,0,3,3,-)
    16. Krzysztof Stojanowski 0 (d3,0,0)
    To my nie chcielismy awansowac? Czegos tu nie rozumiem. Dlaczego az trzy razy pojechal Stojanowski? Dlaczego Staszewski po trzech biegach zostal zmieniony? Widze trener-menago dalej daje popis swojej wspanialosci... Staszewski po 3,3,1 zmieniony, Huszcza na koniec po 3,3 zmieniony, na kogos kto nie zdobyl punktu! To sie nazywa strategia...

    Szymkowiak musi odejsc.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Faktycznie coś tu jest nie tak. Na MDMP podobna sytuacja. Beznadziejny Suchecki przegrywający z Bzdęgą jedzie dalej, a młody potrzebujący startu właśnie w takich zawodach Zengota siedzi na ławie. I gdzie tu sens???
    Wyznawca Falubazu


  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Totalna magia !!!!!!!

    Po co wysyłać do Piły Staszewskiego , po co męczyć tam sprzęt , skoro aż 3 razy startuje facet , który nie może nawiązać walki z pozostałymi ? Nie kumam , po co ? Przecież właśnie zabrakło tych 5 punktów , które by spokojnie Stachu zrobił ! Byłby awans !
    Nie wiem , ja już nic nie wiem . Przecież to jakaś bzdura .

    Szymek , zastanów się ! Zmieniać dobrego zawodnika na ... wychowanka ?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No wlasnie o ktorej dzis trening?
    A co do Pily to byl tam twardy tor a nasi szykuja sie na przyczepny z Bydzia i widac ze pojechali tam sprawdzic forme kto wyleci ze skladu. Stojan potwierdzil swoja beznadziejna dyspozycje i powinien byc pierwszym do odstrzalu...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stojan a Kłopot

    Wczorajsza eliminacja MPPK chyba zdecydowanie pokazała, że działacze pomylili się wymieniając Kłopota na Stojana. Mimo, że ten pierwszy nie robi w gdańsku oszałamiających wyników, wydaje się być zdecydowanie lepszym na dziś zawodnikiem. Co niektórzy znawcy (w tym wszechwiedzący i najlepiej wiedzący) negowali dwucyfrówki Kłopota z końcówki ubiegłego sezonu. Dzisiaj dla Stojana taki wynik to coś w sferze marzeń. Czyli... zamienił stryjek siekierke na kijek.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawy trening Suchego

    Od razu zaznaczam ,że nie ogarnęło mnie podniecenie , ale dzisiejsze zwycięstwa ( tak z 4 razy ) z Walaskiem , Okoniem ,Świstem , Huszczą Suchemu wstydu nie przynoszą :) . Wygrywał pewnie i dobrze jechał taktycznie , co w meczach raczej wcześniej mu nie wychodziło.Szczególnie pojedynki z szybkim Walaskiem wyglądały atrakcyjnie , gdzie kończyli w odstępie od siebie nie większym niż metr .
    Jego sprzęt jedzie inaczej , to widać ,że ma i start i trasę .Choć , nauczony doświadczeniem , w niedzielę nie będę się tak nastawiał .
    Widać ,że Suchy wreszcie reguluje sprzęt pod lepszych zawodników , gdzie jest odnośnik , jak się spasować , bo starty z gorszymi ( wolniejszymi ) zawodnikami nic nie dają , komuś , kto chce naprawdę sprawdzić w boju motor.I to dziś zaprocentowało .
    Fajny trening oglądaliśmy , szczególnie dobrze prezentował się Walasek oraz jego nowy Sprinter :)
    Oby w niedziele wszystko na próbie toru zagrało , szczególnie by tor był taki sam jak dziś .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trening był rzeczywiście ciekawy. Suchecki był chyba jego bohaterem, ale to tylko trening...Przyznać jednak trzeba, że . w jednym biegu przewiózł Okonia i Walaska. Walaska pokonał zresztą dwa razy. W pozostałych biegach nawiązywał z nim walkę. Nie wiem jak na to wszystko patrzeć. Mam nadzieję, że nie były to jakieś zagrywki psychologiczne, żeby się przełamał. Bo już sam nie wiem co mam myśleć. Jeszcze dwa dni temu dawał objeżdżać się na dystansie Bzdędze. W każdym bądź razie Suchecki wygladał bardzo dobrze. Czy przełoży się to na niedzielne zawody? Nie mam zielonego pojęcia. Najlepiej za dużo sobie nie obiecywać. Jak będzie zobaczymy w niedzielę.

    Z pozostałych oprócz Okonia bardzo dobrze pojechał Stachu. Dziadek też spoko, ostro walczył. Widać, że sprzęt jedzie lepiej. Świst jakoś bez wyrazu, nie błyszczał. Alanowi wyszedł jeden bieg. Stojan kiepściutko.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak, Suchy dzisiaj mial dobry sprzet, jechal madrze i nie spenial jak trzeba bylo przytrzymac wlasny tor jazdy. Oby w meczu bylo tak samo dobrze. Okon i Stachu tez ladnie, Huszcza waleczny, tylko co mu z tego motoru takie kleby bialego dymu wylatywaly?? Przepala mu olej czy jak? Alan troche zawiodl, Swist bez blysku a Stojan beznadziejnie. Podobno Swistowi rozlecial sie podstawowy silnik i teraz szuka innych aby dopasowac ale na razie srednio jak widac. Podobno ma byc w pierwszej parze z Okoniem. Zobaczymy. Miejmy nadzieje ze jeszcze pogrzebie z mechanikiem przy sprzecie i bedzie mocnym ogniwem w meczu. Liderem oczywiscie...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W niedzielę Bydzia bez Jonssona

    Witam !!!

    według wypowiedzi mechanika Jonssona Mirka Dudy- "Andreas wsiądzie na motor we wtorek" wypowiedź na łamach gazety pomorskiej.

    pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymek nie odejdzie. Podobnie jak każdy, kto jest posłuszny Dowhanowi. On nie lubi pyskaczy-jest monarchą absolutnym. Nie potrzebuje trenera, który byłby mądrzejszy od niego. Taka jest prawda. Potwierdza to fakt przedłużenia sobie na ostatnim walnym kadencji z 2 na 3 lata w momencie kryzysu w klubie. Więc przykro mi bardzo kochani, ale jeżeli jakimś cudem teraz się utrzymamy, to w przyszłym roku też będziemy "mieli pecha". Trzeba tego "pecha" nazwać z imienia i z nazwiska
    No nareszczie otwieramy powoli oczy. Nasz prezes to gośc, który wzorcowo uprawia socjotechnikę. Wzorcowo, bo większość z was się na to łapie. Widzicie winę Szymka, Cichońskiego, mechaników. O.K. A kto ich trzyma? I dlaczego ich trzyma? Odpowiedż w cytacie. Falubaz to nie firma Dowhan. Tam może sobie robić co chce. Monarcha do tego stopnia, że już nawet Świst boi się mówić :)Co prezes osiągnął z Falubazem przez dwa lata? Rozłożył go na łopatki. Odejdzie Dowhan to Falubaz dźwignie się z kolan. Mówię wam. Tak, pech Falubazu to RD

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co prezes osiągnął z Falubazem przez dwa lata? Rozłożył go na łopatki. Odejdzie Dowhan to Falubaz dźwignie się z kolan. Mówię wam. Tak, pech Falubazu to RD
    Hm, moim zdaniem pech Falubazu to jest wtedy jak się ma takich kibiców jak Ty. Masz do gościa jakiś uraz i próbujesz po nim jeździć prawie w każdym swoim poście.Według Twojej teorii to kontuzja Okonia to wina Dowhana, kontuzja nadgarstków Pedersena to wina Dowhana, kontuzja Nowaczyka to wina Dowhana, kłopoty sprzętowe naszych zawodowców to wina Dowhana, to, że wczoraj spadł deszcz to wina Dowhana, że wogóle odjechali ten mecz to wina Dowhana ? mimo, iż Dowhan był za rozegraniem tego meczu to jednak sędzia decyduje o tym fakcie.

    Człowieku Ty i niejaki Naskręt piszecie bzdury chyba tylko po to aby dokopać Dowhanowi, żadnych obiektywnych wniosków w waszych wypowiedziach , merytoryka do bani a wy dalej skrobiecie te głupoty. Ponoc jeden z was to dziennikarz ? jeżeli tak to poziom dziennikarstwa mocno podupada nam w regionie :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drogi Mariuszu

    Odpowiedz mi proszę MERYTORYCZNIE dlaczego leżymy na dnie tabeli drugi sezon z rzędu, mając w zapleczu najlepszego prezesa, najbogatszych sponsorów i superdrużynę. Nie czepiam się, po prostu pytam.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Teraz nalezy zrezygnowc tez z Huszczy i niech jezdza Suchecki, Nowaczyk i Marcinkowski wsparci Okoniem, Swistem, Staszewskim i Obcokrajowcem. A Ekstralige trzeba utrzymac bo jak slysze brednie o spadku i odbudowie wychowankow to zle mi sie robi. Przeciez jak spadniemy to odejda najwazniejsi sponsorzy a wychowac kilku dobrych zawodnikow na raz i potem ich zatrzymac jest ciezko. Poza tym latwiej sie utrzymac niz awansoweac gdzie jedno potkniecie moze zniweczyc awans. W nizszej lidze mozna sie zagrzebac na lata i lepiej miec to na uwadze. Ekstraliga to sponsorzy, kibice, rozbudowa stadionu itd. Nakrecanie koniunktury. Utrzymac sie i sciagnac Walasa to bedzie dobrze.

    A taka sytuacje jaka zrobil Dowhan to wtym klubie juz z 15 lat niebylo. Taki budzet, sponsorzy itp. Wszyscy przyzwyczaili sie do dobrego i mysla ze jakbysmy spadli to w pierwszej lidze tez nam beda dawac kase sponsorzy na eksperymenty z mlodzieza... Cos tego nie widze.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Do Kubik i inni

    Chociaz nie mnie pytasz to Ci odpowiem Kubik. Mamy super budzet, sponsorow ale nie mamy superdruzyny.
    To nie wina zarzadu ze Rafal nie zyje, Okon znow zlamal noge, sprzedawczy Protas ma gdzies swoj dawny klub, byla luka w szkoleniu za poprzedniego zarzadu, pseudozawodowcy nie potrafia zrobic sobie sprzetu i przegrywaja notorycznie starty w meczach ekstraligi. A start to klucz do wygrania biegu. W tych okolicznosciach to CUD ze prezes jeszcze znajduje nowych sponsorow, bo nie iwem co przekonalo Power Horsa aby sponsorowac nas a nie Unie Leszno ktora tez sie o to starala a byla pierwsza w tabeli wtedy. Na pewno nie nasi zawodnicy a prezes. Wina jest zawodnikow, mechanikow i pseudotrenera jesli juz. A denerwuja mnie krzykacze ktorzy potrafia krytykowac i zadaja glow ale nie tam gdzie trzeba. Zeby nie Dowhan to ten klub moze juz by byl bliski upadku. Nie bylo jakos chetnych po ustapieniu Smolenia aby uprztnac ten bajzel i znalezc sponsorow, ktorych wtedy nie bylo! a byly dlugi...
    Co jeszcze oczekujecie! Jakiego prezesa?! Ma wsiasc na motor i sam jechac? Latwo jest siedziec z boku i krytykowac a sami nawet 1% tego byscie nie zrobili. Jak juz to czepiac sie wszystkich ale nie zarzadu. Mi ich zal ze mimo takiego trudu sa opluwani a ciagna to dalej.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Odpowiedz mi proszę MERYTORYCZNIE dlaczego leżymy na dnie tabeli drugi sezon z rzędu, mając w zapleczu najlepszego prezesa, najbogatszych sponsorów i superdrużynę. Nie czepiam się, po prostu pytam.
    A ja spróbuje po prostu odpowiedzieć.
    Widzisz , większość z nas nie zna przyczyny tego stanu rzeczy. Podejżewam, że Dowhan również ma klina. Z tą "superdrużyną" to troszkę przesadziłeś, pamiętam, ze na prezentacji Dowhan z Maciuszonkiem twierdzili, że mamy drużynę jaką mamy, nie udało się zakontraktować niektórych zawodników lecz ta ekipa która jest powinna się w 1/6 znaleźć. Konia z rzedem temu który twierdził wtedy, że tak się nie stanie. Przypomnę tylko, że zdecydowana większość kibiców był wtedy podobnego zdania. Niestety dzisiaj większość o tym fakcie zapomina i rząda głowy Dowhana jak by to mogło coś zmienić w tej sytuacji. Czy prezes jest najlepszy ? tego nie wiem , trudno to porównywac w tych kategoriach ale twierdzę, że ze swojej roli wywiązuje się należycie. Nie zapominajmy, że główne decyzje są podejmowane gremialnie przez zarząd i to on ponosi odpowiedzialność za całość spraw. Pewnie , że po tym sezonie Dowhan będzie dużo bardziej doświadczonym prezesem i pewnych błędów raczej nie zrobi lecz przed sezonem pewnych rzeczy nie sposób było przewidzieć. W istocie to jak ktoś prędzej napisał teraz wszystko zmierza ku temu aby podjąć skuteczną walkę o baraże , czy to się nam uda ? zobaczymy, ja mam nadzieję, ze mimo wszystko tak. A jeżeli nie ? no cóż , będziemy się ścigali w I lidze i końca świata z tego tytułu nie przewiduje. Byle tylko wyciągnąć właściwe wnioski z tego sezonu.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pierwsze co bym u was zrobil to wywalil na zbity pysk wielkiego menago o nazwie Jaruś:)
    gosc nie ma pojecia o menadzerce nie umie zestawiac zawodnikow nie mowiac juz o robieniu toru pod siebie a i podejrzewam ze z zawodnikami tez nie potrafi sie dogadac
    potrzebny jest menago z prawdziwego zdarzenia a nie gosc co nie ma nic do gadania
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie wina zarzadu ze Rafal nie zyje, Okon znow zlamal noge, sprzedawczy Protas ma gdzies swoj dawny klub
    Wy chyba naprawde macie cos nie teges od tych ciagłych porazek... :/

    Protas mieszka w Bydgoszczy, wybudował tam dom, zalozył rodzine, wiec niby PO CO ma wracac do Zielonej Góry?

    Bo to Przenajświetszy i inne wasze chore banialuki? Nie wiem co z Wami jest nie tak, ale co niektorzy tutaj uwazaja, ze zuzel w Polsce zaczyna sie od Zielonej Góry.

    Ja juz nie wiem jakiej lekcji pokory tutaj kilku aparatom brakuje, zeby w koncu przestali pierdoły pisac!

    Wczoraj jak czytałem watek meczowy to nawet było mi zal kibiców z Zielonej. Ale dzisiaj widze, ze juz działa od nowa Polska Ludowa.

    pozdro z Bydgoszczy

    P.S Oczywiscie mojego postu prosze nie odnosic do wszystkich, bo ZG ma rowniez normalnych forumowiczów z Mariuszem na czele.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to po sezonie

    Dyskusja idzie w kierunku takim , by znależć przyczynę tego syfu i dobrze .

    Przyczyn jest kilka , na pewno nie są to finanse i to od razu wykluczmy .
    A jeżeli nie finanse to coś o wiele cięższego do zrobienia , poukładanie , przemeblowanie drużyny jako takiej .
    Mi się wydaje , że po tym sezonie trzeba podziękować pewnemu zawodnikowi , mianującemu się liderem tej drużyny .
    Kontestowanie wszystkiego , stanu toru , przygotowania , terminów płatności , układów personalnych i podobnych rzeczy nie służy budowie atmosfery .
    Ponadto osoba Szymka to już właściwie dekoracja w tej "grupie osób jeżdżących na żużlu" o kierowniku drużyny
    nie wspomnę .

    Niestety , Kronopol zadał się z grupą prostaków , żużlowców-prostaków , którzy nie wiedzą na czym polega poważne traktowanie swoich obowiązków . I tu można wymienić na pewno Huszczę , Śwista , Stojana , Sucheckiego , Alana . Każdy czymś się wsławił .

    Można łapać formę dwa , trzy tygodnie , można szukać przyczyn w silnikach , poprostu nad nimi pracując z innym , lepszym mechanikiem , można zrobić wiele , żeby było lepiej . Póki co , po drodze mieliśmy kilka skandali/skandalików , z rzekomymi zaległościami , kilka wypowiedzi , które obrażały , albo w ogóle nic nie mówiły ale tylko obrażały , albo zwalały winę na kogoś innego , tak więc nie można w takich warunkach mówić o drużynie , której kapitan 12 minut po meczu siedzi w busie i zapala do domu w spokojnej Raculi .Inny zawodnik ze swoim szerokim na 12 osób teamem w jednolitych kurtkach je kiełbski gdzieś na poręczy jakby w ogródku gdzie siedzi reszta drużyny ( tzn 3 zawodników bo Huszcza już w domu je barszcz i ogląda Fakty ) panowała dżuma .

    Tak nie może już dalej być , proponuję nie wymienianie już nazwiska Dowhan , przecież jego rolą nie jest wkładanie rąk w szprychy , ustawianie zapłonów , przełożeń , bo on się na tym poprostu nie zna . Jego rolą jest zgromadzić budżet , przedstawić ludziom i sponsorom drużynę , zmobilizować zawodników , wymagać i tyle...Jak zaczyna wymagać od zawodników , wtedy zawodnicy mówią ,że im przeszkadza i wprowadza nerwową atmosferę . I tak w kóło...Biedni tacy.

    Moim zdaniem popełniliśmy kardynalny błąd nie zatrudniając Cześka Czernickiego . Facet ma charyzme , ma jaja , może i kontrowersyjny charakter ale przynajmniej jest wyrazisty .
    Biniu Jąder jak przegrywał 3 mecze pod rząd , czuł się odpowiedzialny za wynik i składał zarządowi dymisje , ci obecni ludzie nie mają wstydu chyba już...
    Co do Cześka , ma doświadczenie trenerskie i pojęcie o drużynie , duchu walki i żużlu jako całości i bardzo nie lubi go Świst.
    Teraz odbijamy się od siebie wszyscy , każdy pyta gdzie przyczyna , jak widać odpowiedzi nie ma . A odpowiedż powninien znać nie kto inny jak trener . Jak nie wie , to niech idzie na autbus pociąg lub tramwaj i jedzie do chaty , bo traci nasz czas .
    Drużyna musi mieć mentalnego lidera , a nie kmiota , który plecie co mu ślina na język przyniesie w każdym wywiadzie . I tyle ...

    Filozofów pełno , tor jak widać jeszcze ani razu w tym roku nie pasował nam u siebie , wczoraj pokarało nas jak z podręcznika lub bajeczki o dołakch i wpadaniu w nie .

    Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada .
    Po co były te dziury ? Pułapki na gości ?
    Niech robią tak , aby naszym było dobrze , nie myśląc jak utrudnić zadanie przyjezdnym .

    Z perspektywy dzisiaj nawet już nie mam doła , bo wszystko co ważne , nadejdzie w sierpniu . Czyli dwumecz z Gdańskiem , najprawdopodobniej . Baraż z każdą drużyną pierwszej ligi powinniśmy przejść a najlpiej żeby był to Gorzów , bo skoro straciliśmy cały sezon to chociaż jakiś jeden triumf przydałby się na koniec .

    Ale to już dzielenie skóry na niedżwiedziu , szkoda ,że nie ma na rynku jakiegoś fachowca , którego możnaby dziś na stanowisku trenera zatrudnić . Trzebaby to wszystko wyczyścić , ustawić od nowa , zrobić tor i zacząć jechać .
    W tym układzie personalnym , to niemożliwe .
    Mimo to trzeba złożyć na sierpień z tych zawodników , którzy są i wywalczyć utrzymanie .

    Dalej będzie się myśleć , błagam tylko nie piszcie o szkoleniu młodzieży bo to sport profesjonalny a nie wydział przydzielania stypendiów .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedz mi proszę MERYTORYCZNIE dlaczego leżymy na dnie tabeli drugi sezon z rzędu, mając w zapleczu najlepszego prezesa, najbogatszych sponsorów i superdrużynę. Nie czepiam się, po prostu pytam.
    od czasu, o którym wspominasz, Falubaz nie pojechał nawet jednego meczu w pełnym składzie, czyli takim, który był zakładany przed sezonem.
    okon, kurman, okon - i jakby nie było nowaczyk, choc tu strata jest niewielka. coś w tym jest prawda?

    a poza tym chyba dlatego, że mamy słaby zespół:)

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tylko nie Czernicki. On juz kiedys byl i narobil niezlego zametu w klubie. To teoretyk. Przez niego odzszedl Walas i nie dziwie sie ze Swist go nie lubi bo bardzo wielu zawodnikow ma z nim spiecia. Jakos ani w Czestochowie, Wroclawiu czy Pile ani u nas go nie chcieli wiecej jak z nim popracowlai... Wiem ze jest ciezko ale chwytanie sie tych nazwisk to przesada. Jader to byl dobry trener i takiego nam teraz potrzeba. Przypomne ze jak przyszedl Zbigniew to wygral wszystkie mecze do konca sezonu i 2 razy z nami awansowal. I nie tylko z nami. A dzis trenuje Unie i widac jak im idzie mimo braku Dobrusa. On potrafi doradzic w kwestii przelozen itp. Zeby tylko jeszcze nasi go sluchali...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może Mieciu Woźniak ?

    A co, w koncu tez gorzowiak, moze by te kobyły troche podrasowal i co nieco doradzil. Miecio widziany byl ostatnio w okolicach Berti, szedł energicznym, zataczającym się krokiem i wykrzykiwal cos o Stachyrach i Ukraincach. Polecam Miecia na ewentualny baraz ze Stalą Rzeszów.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Tylko nie Czernicki. On juz kiedys byl i narobil niezlego zametu w klubie. To teoretyk. Przez niego odzszedl Walas i nie dziwie sie ze Swist go nie lubi bo bardzo wielu zawodnikow ma z nim spiecia. Jakos ani w Czestochowie, Wroclawiu czy Pile ani u nas go nie chcieli wiecej jak z nim popracowlai...
    Bzdury piszesz uważając Czernickiego za teoretyka. To , że sam na żużlu nie jeździł , nie znaczy że jest gorszy od tzw. praktyków (jak np. słynny trener Łoś :P). Ten sam Czernicki w 2001 roku uratował Włókniarzowi extraligę dysponując żałosnym składem , o którym się przed sezonem mówiło , że nie wygrają ani jednego meczu. Działo się to w momencie największej zapaści finansowej Włókniarza... Przypominam , że jeździł już wtedy we Włókniarzu Walasek i zaczął odnosić (właśnie pod okiem CzeCze) sukcesy w Grand Prix i na arenie międzynarodowej. I nie miał już wtedy problemów z dogadaniem się z Czernickim. Przyczyna nielubienia przez wielu zawodników CzeCze jest prosta - jest to trener wymagający , do tego jest tzw. chamem , który potrafi w żołnierskich słowach zmieszać z błotem każdą lokalną gwiazdkę , której się wydaje że może np. na treningu zająć się grillowaniem bądź podrywaniem panienek.
    Podobny konflikt z CzeCze miał jako junior Czerwiński i pewnie jeszcze paru innych zmanierowanych chłopców w wieku , w którym sodówa zaczyna uderzać do głowy.
    I co? Dziś Czerwiński wychwala w każdym wywiadzie Czernickiego , Rybnik pod wodzą CzeCze łoi dupsko teoretycznie lepszym I-ligowcom i zdaje się , że jest na dziś lepszym zespołem niż nieco przereklamowany Rzeszów , Ostrów czy Gorzów. Wynik meczu z Grudziądzem sugeruje , na co Rybnik stać u siebie - a do tego pod okiem CzeCze rozwijają się juniorzy. Przypominam , że kiedy przejął w zeszłym roku RKM z rąk Łosia ten zespół miał 7 porażek na koncie i zerowe szanse na obronę ekstraligi. A jednak trochę strachu ZKŻ-owi w końcówce napędził...
    Gdybym był prezesem Włókniarza poczęstowałbym solidnym kopem w zadek Jasia Krzystyniaka , po czym przyszedłbym na kolanach do Czernickiego , żeby próbował ze zgrai gwiazdorów zrobić ZESPÓŁ. Wprawdzie takie wyciąganie kogoś w trakcie sezonu jest rzeczą nielojalną i nieładną , ale jak to się mówi "Cel uświęca czasami środki" i jeżeli Dowhana tylko stać na zapłatę kar za zerwany kontrakt, to mógłby popróbować z tymi kolanami :P
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wprawdzie takie wyciąganie kogoś w trakcie sezonu jest rzeczą nielojalną i nieładną , ale jak to się mówi "Cel uświęca czasami środki" i jeżeli Dowhana tylko stać na zapłatę kar za zerwany kontrakt, to mógłby popróbować z tymi kolanami :P
    Sokół tylko proszę mi tutaj bez takich propozycji;) Widzisz wg mnie to Czernicki ma w Rybniku coś czego nie miałby w tej chwili w Falubazie i chyba w żadnym innym klubie. Decyduje właściwie o wszystkim. Zarząd nie wtrąca mu się do jego pracy, zawodnicy się nie stawiają (próba sił z Povazhnym wygląda na chwiliowo zawieszoną;)), kibice mają do niego zaufanie. CzeCze niejednokrotnie na spotkaniach z rybnickimi kibicami wspominał okres gdy pracował w Zielonej Górze, porównując ówczesną sytuację zielonogórskiego klubu do obecnej sytuacji w Rybniku. Wiele razy mówił że skład rybnickiej drużyny pasuje do jego filozofii budowania drużyny od podstaw. Co mógłby zrobić w tej chwili w ZG? Moim zdaniem niewiele. Pierwszym który zbuntowałby się przeciwko rygorowi Czernickiego byłby Świst, a bez niego bardzo ciężko byłoby utrzymać e-ligę w Zielonej. CzeCze jest typem trenera który nie uznaje półśrodków. Pod jego okiem drużyna albo zaczyna stanowić monolit, albo się rozpada. Gdyby przyszedł do ZG przed sezonem być może jakoś poukładałby te klocki. Jeżeli przyszedłby w tej chwili to Falubaz mógłby rozlecieć się całkowicie.

Strona 1 z 54 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •