Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Wątek: Walasek w ZKŻ

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Wy tu juz o awansie, a macie stadion zgodny z wymogami licencji?:D:P

    A co do bliskosci domu, to takie troche dziwne,bo Walasek i tak caly tydzien jest w rozjazdach.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja twierdze, ze przeprowadzka na drugi front nie odbije sie na postawe Grzeska w innych imprezach. Kontakt z czolowka to on ma zagwarantowany w lidze szwedzkiej i angielskiej wiec o poziom sportowy akurat w jego przypadku bym sie nie bal. Fakt,ze takiego tarnowskiego toru to on dobrze nie zna i znal nie bedzie no ale ten problem ma odlozony przynajmniej na rok ( pomijajac IMP ).
    Fakt jego decyzja moze "pomoc" dzialaczom reprezentacji w stawianiu na innych zawodnikow ale nie musi.
    Rozumiejac Grzeska napisze, ze nie bylo na co czekac. Rodzinne strony przywitaja go z otwartymi rekami, kasa najprawdopodobniej zagwarantowana jest, wiec na co sie tu ogladac.
    Powodzenia Greg !

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O yes

    Bardzo mądrze dziobiesz Dziobaku ! Dokładnie tak !

    Również życzę powodzenia !
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam z Leszna!


    Po pierwsze gratuluje pozyskania Grega - bardzo sympatyczny gosc,sporo wniesie do teamu.Podejrzewam,że to stanie sie tendencją w nadchodzących latach - powrót do macierzy zawodników z regionów tradycyjnie żużlowych np.ZG ;)
    Osobiście nie mam nic "na przeciwko" bo u nas dzieje sie podobnie i nie jest to już żadną tajemnicą.Zrozumiała frustracja z drugiej strony i zaczepki w stylu muu /nie mam sily komentowac poczynan kolesia na tym forum/ objawia sie płytkimi pytaniami o licencje stadionu.
    Byłem w Czewie,Zielonce/ile razy ;)/ i na wielu innych stadionach i zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w ZG a licencja to kwestia formalna.
    Bedzie Was w tym sezonie brakowało w lidze - życze szybkiego powrotu i do zobaczenia na Wrocławskiej.
    Czekamy - jestem pewien ze tylko jeden sezon


    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A co do bliskosci domu, to takie troche dziwne,bo Walasek i tak caly tydzien jest w rozjazdach.
    Jak bys tak dobrze policzył to powinno Tobie wyjść, że będzie jeden "rozjazd" mniej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    (...) zaczepki w stylu muu /nie mam sily komentowac poczynan kolesia na tym forum/ objawia sie płytkimi pytaniami o licencje stadionu.(...)
    yyy, no jak nie zauwazyles to tamto pytanie bylo ironiczne.... ehh ludzie.
    Bo bylem pierwsza osoba ktora pogratulowala pozyskania Grzeska Falubazom
    i zadna frustracja, bo sie do tej mysli juz od dawna przyzwyczajam:) wiec nie bzduraj juz wiecej

    Mariusz
    no w sumie, jeden dzien wolny ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    a co będzie jak nie awansujecie?

    Toruń w 2003 też miał dream team a mistrzostwa nie było....


  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja sie ciesze z decyzji Walaska

    uklad Walasek w CKMie byl meczacy dla obu stron i generalnie nie na tyle efektywny na ile byc powinien

    wiec skoro cos zle funkcjonowalo to dobrze ze zakonczono to

    Zielonce zycze powrotu do Eligi bo fajnie sie do Was na wyjazdy jezdzilo :]

    pozdro
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Toruń w 2003 też miał dream team a mistrzostwa nie było....
    Nie bylo, bo rownie silny sklad mial częstochowski Włókniarz;]

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Tylko jakoś nikt przed sezonem tego nie zauważył. Był dream team z Torunia i długo nic. Jak juz naszym dolali, to wtedy zaczęło się mówic o tym, że Cz-wa tez miała silny skład.

  11. Powrót do góry    #56
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No to, ze nikt nie mówił to tylko świadczy o glupocie tych, ktorzy o tym nie mówili, wzglednie o nieznajomości żużla. Może toruński dream team wygladał efektowniej, bo Crump i Rickardsson, ale sila rażenia obu zespołów byla podobna. Już nawet nie chce licytować, ktora była wieksza, lepszy okazal sie CKM. Chodzi o to, ze byl dla Apatora rywal, a czy bedzie dla ZKŻ? Ja na razie nie widze, ale zobaczymy.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Operujemy ogólnikami

    Czytam i jakby widzę tylko porównania nazw klubów .
    Ja bym spojrzał na to dokładniej .

    Rybnik : Poważny , Szombierski , Chromik , Pawlaszczyk , Roman ek , Czerwiński ?
    Ostrów : Jędrzejak , Węgrzyk , Szczepaniak , Dym , Pietrzyk
    Falubaz : Walasek , Staszewski , Okoniewski , Nowaczyk , Suchecki

    Jak widać , zawodnicy liczący się w wymienionych drużynach , czyli seniorzy prezentują zbliżony poziom w przypadku Ostrowa i Rybnika ( choć Ostrów jest silniejszy ) a wartość dodana do Falubazu Walaska jest dużo większa niż tylko z Okoniewskim Nowaczykiem i Staszewskim .
    Obco nie wymieniłem specjalnie bo będą na pewno zbliżeni raczej w przypadku Falubazu i Ostrowa . Transfer Walaska i Okonia może ustawić transfery w Ostrowie , gdyż może się nie udać już zasilić kimś porządnym KMu z uwagi na duże nazwiska w Zielonej i Ostrów będzie celował na przykład w baraże z dotychczasowym squadem gdzie prawdopodobnie za rok trafi na Gdańsk lub Rzeszów bo wiemy już , że nie ma drugiego obco a znów niewielu zmieni klub . Czy Walasek zapomni jak się jeżdzi przez ten czas ? Nie ...
    A może Gdańsk ograbiony z Chrzana i Kostka nie przystąpi ? I co wtedy ? A licencje ? I co wtedy , zima będzie ciekawa , mówie wam ...

    Ale to czcze gadanie , dziś nie podjąłbym się prognozowania , na monitorze fajnie się to układa , ale jakim sportem jest spidłej , każdy wie .
    Zaskoczeniem tego sezonu był niedoceniany Toruń , mega silna Częstochowa nie pojechała a nazwiska były naprawdę przednie . Również przednie są w Falubazie , ale jednak to jest pierwsza liga , nie ma takiej konkurencji zawodników w pierwszej i rozrzut rywali "kaleczniaków" będzie potężny , od Krosna na Gorzowie kończąc .
    W e-lidze jest bitwa , w pierwszej ... tylko wśród liderów .


    Walach to inwestycja z terminem realizacji 2007 :) , trza myśleć długofalowo , aiiiight ?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ale Falubazini, tak porownujesz nazwiska...
    a widziales na jakim sprzecie konczyl sezon 2005 RKM... eh
    na razie jest za duzy rozrzut w budzetach zespolow, by takie wnioski wyciagac.

    A Walach z jakimi sponsorami zostal?? R20, BOOL i ZLOMREX?? Bo cos pisalo, ze utrzymal tych samych.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wywaidzie w Gazecie lubuskiej w dodatku sportowym w ten weekend był wywaid z Walaskiem.

    Na pytanie o sponsorów powiedział:

    (nie cytuje tego bo tak nie mowil przyblizam tylko to co pamietam z etgo co czytałem ;) )

    Sponsorzy zostraja ze mna ciagle ci sami. Czekam ejszcze tylko na oferte R-20...



    Jakoś tak to powiedział...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •