Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 127 z 127

Wątek: Wanda Kraków sezon 2006 / koniec marzeń Wanda wycofana

  1. Powrót do góry    #91
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro tj 20.02 br wyjasni sie podczas zebrania sekcji czy wanda wystartuje czy tez niee postaram sie jutro wieczorem dac jakies blizsze informacje

  2. Powrót do góry    #92
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pzm podjal decyzje zezwolila na start bo innej decyzji podjac niee mogli... poniewaz w regulaminie niee ma nic o terminie wplaty teraz wszystko zalezy od tego czy zarzad zbierze srodki na przejechanie sezonu bo na kaucje pieniadze ponoc...sa:)



    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=46&k2_id=102&dzial_id=367&news_id =108731

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    A ja pilnie potrzebuję informacji jaki skrót znajduje się przed nazwą Wanda Kraków?? Wiem, że kiedyś był BKS a ovbecnie?

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "KS" WANDA KRAKOW

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja pilnie potrzebuję informacji jaki skrót znajduje się przed nazwą Wanda Kraków?? Wiem, że kiedyś był BKS a ovbecnie?
    mozna spytac do czego?

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    A ja pilnie potrzebuję informacji jaki skrót znajduje się przed nazwą Wanda Kraków?? Wiem, że kiedyś był BKS a ovbecnie?
    mozna spytac do czego?
    A co nie można wiedzieć ?? :) :D
    Nie no chodziło o takiego pewnego ,,bardzo mądrego forumowicza,, który na innym forum pisał, że jest BKS Wanda Kraków, i kto uważał inaczej nazywał go idiotą :) Chciałem mu coś udowodnić :D

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no chyba ze tak:) daj znac jakie to forum jak mozesz oczywisce:)

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chyba ze tak:) daj znac jakie to forum jak mozesz oczywisce:)
    No nie wiem czy brindel ci powie co to za forum. A nawet jesli powie, to pewnie nie zdazysz tego przeczytac - zaraz zniknie skasowane ;) Tożto to reklama konkurencyjnego forum. A jakby tak ze SB wszyscy sie tam przeniesli :P;)

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no wlasnie tak myslalem, baa nawet wiedzialem;P ale sprobowalem;d

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Koleś o którym mówiłem dostał 4 ostrzeżenia, bowiem raz, że mówił na mnie i na innych wulgaryzmy to jeszcze przeklnął admina :D Linku nie mam bo robiłem formata :P Ale to było jakieś forum z grami żużlowymi :D

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .

    Witam
    Marzec się zaczął a żadnych pozytywów-czytaj pozyskanych zawodników- w Krakowie nie ma.
    Może ktoś ma świeże info?
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  12. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sekcji podjeto decyzje iz druzyna niestety nie bedzie startowac w 2 lidze zuzlowej w tym roku, jeszcze wczoraj mialo byc to zakceptowane badz tez nie przez zarzad klubu, tak wiec podjeto decyzje ze jezeli niee wystaruje co jest juz niestety prawie pewne to odbeda sie 2-3 zawody (nie wiem co z tego wyjdzie bo w zeszlym roku tez tak mialo byc a ani jedengo turnieju niee bylo;/)i ma w koncu wystartowac szkolka ale co z tego wyjdzie tez niee wiem

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .

    Trochę się dziwię działaczom z Tarnowa Rzeszowa Rybnika.Mają dość blisko klub w którym zawodnicy nie mający szans na starty w lidze mogliby się objeżdżać a nie wykorzystują tego.Przecież tacy zawodnicy jak Ciesielski Trytko Dzik Leś bracia Szyszka Mura Korbel Paliga i kilku innych mogłoby nabrać doświadczenia co zaprocentowałoby w przyszłości.
    Czy są jeszcze szanse na zmianę decyzji zarządu?
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Trochę się dziwię działaczom z Tarnowa Rzeszowa Rybnika.Mają dość blisko klub w którym zawodnicy nie mający szans na starty w lidze mogliby się objeżdżać a nie wykorzystują tego.Przecież tacy zawodnicy jak Ciesielski Trytko Dzik Leś bracia Szyszka Mura Korbel Paliga i kilku innych mogłoby nabrać doświadczenia co zaprocentowałoby w przyszłości.
    Czy są jeszcze szanse na zmianę decyzji zarządu?
    Pozdrawiam
    A kto za te starty zapłaci ? Bo chyba nie macierzyste kluby które na utrzymaniu mają już swoje podstawowe składy. Nie pamiętam dokładnie wypowiedzi ale już kiedyś Bukowski "pochwalił" działaczy Wandy za profesjonalizm i wspomniał coś o zaległościach jakich ten klub narobił, tylko nie wiem czy chodziło o Unię czy bezpośrednio o Dzika i Ciesielskiego. Dzik chyba też coś wspominał, że miał na czym jechać dopóki jechał silnik od Wardzały (m.in. wykręcił na nim swój pierwszy komplet), a jak się silnik skończył to i jazda się skończyła, a niedługo potem taki sam los spotkał Wandę.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzik podczas swoich startów w Wandzie od klubu otrzymał jak sprzęt tylko ... buty. Biorąc pod uwagę że jest to amator i klub powinien mu zapewnić cały sprzet to widać profesionalizm działaczy z grodu Kraka. Poprostu gdyby nie pomoc z Tarnowa to chłopak mógłby wystartować w biegach, tylko buty żużlowe musiałby w klubie wymienić na biegówki.

    Po tej "przygodzie" w Krakowie dziwiłbym się działaczom gdyby chcieliy wypożyczyć zawodnika do Wandy. No chyba żeby zrobić w Krakowie drużyne zaplecza np. Tarnowa - Rzeszowa - Rybnika i sami sobie to sponsorować. tylko który klub na to stać?

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nic nie wiecie a gadacie bzdury.
    Motor od Wardzaly ktory mial Dzik skonczyl los podczas wypadku ktory mial Grzesiek, a wanda sie wczesniej niz ten wypadek skonczyla wiec przestan bredzic Roberto ze to przez Wande nie mial motoru. A druga sprawa szkoda ze i Dzik i Ciesielski we wywiadach dobrze sie wypowiadaja o klubie z Krakowa

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .

    Dobrze powiedział kolega, że mógłby być zespół "rezerw" składający się z młodzieży Tarnowa Rzeszowa Rybnika.Za starty oraz wyposażenie młodzieży odpowiadałyby macierzyste kluby a zdobyte przez młodzież doświadczenie na pewno byłoby o wiele większe niż podczas startów w mdmp czy plm.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dobrze powiedział kolega, że mógłby być zespół "rezerw" składający się z młodzieży Tarnowa Rzeszowa Rybnika.Za starty oraz wyposażenie młodzieży odpowiadałyby macierzyste kluby a zdobyte przez młodzież doświadczenie na pewno byłoby o wiele większe niż podczas startów w mdmp czy plm.
    Pozdrawiam
    Romantyzm piękna rzecz, nie to co realizm. Oczywiście drugoligowy junior nie przysparza takich wydatków jak ekstraligowy lider zespołu, co nie zmienia jednak faktu że wymaga normalnych inwestycji w sprzęt, płacenia mu za punkty, mecze, dojazdy, itp. Poza tym ma ów junior startować przecież po to żeby się rozwijać więc na "odwal się" sprzętu mu załatwiać nie można.

    Jestem więc ciekaw z czego ma te starty sfinansować klub macierzysty który dochodów z takich juniorów nie ma żadnych bo nie startują oni na jego stadionie, nie przychodzą na ten stadion jego kibice i kasa za bilety nie zostaje w kasie tego macierzystego klubu. W przypadku Wandy sprawa jest o tyle trudniejsza, że 300 kibiców na stadionie i zainteresowanie sponsorskie wielkości statystycznego błędu zwala utrzymanie juniora praktycznie w 100% na klub macierzysty.

    Jeśli kolega ma jakiś tajny pomysł na finansowanie takich juniorów przez kluby macierzyste to ja z chęcią wysłucham. Swego czasu sam Bukowski czytywał to forum (nie wiem jak teraz) więc i on się czegoś z chęcią dowie, podobnie jak inni prezesi ;)

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=112168

    (...)Nie musieliśmy wpłacać kaucji 20.000 ponieważ została ona zawieszona(...)
    Wiecie co, ja naprawde rozumiem, że pan Ciesielski chce za wszelką cenę uratować krakowski żużel, za co mu chwała, ale to powoli przypomina farsę. Wanda nie musi płacić kaucji, którą notabene musieli uiścić WSZYSCY uczestnicy II ligowych zmagań, łącznie z nowym GKŻ-em pod rygorem nie wydania zgody na start, a tu?? Zawieszona kaucja? Się grzecznie pytam z jakiej racji? To, że klub wycofywał się już trzykrotnie w czasie rozgrywek, powodując straty w innych klubach, burdel w kalendarzu itd ( o stracie, która ponieśli zawodnicy już nie wspominam) to to zawieszenie to widzę swego rodzaju nagroda.

    A propos fuzji (notabene kolejna farsa - Wanda w I lidze - wielki LOL) - ja mam do pana Formeli i Cisielskiego propozycję, żeby złożyli odpowiednie wnioski i przełóżmy inaugurację ligi na maj bądź czerwiec, może do tego czasu się zdecydujecie i zdążycie ze wszystkimi "rzeczami".
    Czy nikt nie widzi, że nawet kalendarza II ligi nikt nie jest pewny?? a za 3 tygodnie 1 mecz...bardzo zabawne.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos fuzji - ja mam do pana Formeli i Cisielskiego propozycję, żeby złożyli odpowiednie wnioski i przełóżmy inaugurację ligi na maj bądź czerwiec, może do tego czasu się zdecydujecie i zdążycie ze wszystkimi "rzeczami".
    Czy nikt nie widzi, że nawet kalendarza II ligi nikt nie jest pewny?? a za 3 tygodnie 1 mecz...bardzo zabawne.
    Oj tam Stamper przeżywasz... :D Miesiąc, czy dwa w tą czy tamtą stronę co za różnica... :P

    A poważnie to takiego burdelu jeszcze nie pamiętam. Nie wiem dlaczego nie można dać jasnego ostatecznego terminu określenia się w pewnych kwestiach. Albo tak, albo nie. Doskonale rozumiem, że ktoś walczy o tym by miał w swoim mieście żużel, sami to w Gdańsku teraz przerabialiśmy, ale są jakieś granice tego wszystkiego.

    Zawiesza się kaucję, kombinuje ze składem, chce wystartować w II lidze, a nagle z księżyca - jak zwykle, urywa sie Formela i znowu burdel. Kasa z ledwością jest na II ligę (jak jest), a tu I liga? Nie rozumiem.

    Poza tym drodzy Krakowianie, serdecznie Wam współczuje na samą już myśl: spółka z Formelą. Nic dobrego to nie wróży. Nie sądze, by ów świta jegomości Marka F. szła do Krakowa z torbami wypchanymi pieniędzmi... Powiedziałbym wręcz, że jest i będzie odwrotnie...
    Teraz macie biedę, ale brak długów... A za jakiś czas... Dobrze to przemyślcie !!!

    I określcie się. Dawajcie do II ligi, co by wszystko było jasne. Plany trzeba porobić. Wolne zaklepać. I kibice, a zwłaszcza zawodnicy i działacze.

    Niech ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy. Z pogodą też ktoś by mógł porządek zrobić :P

    Pozdro.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    stoczniowiec o co wam chodzi macie tam wyraznie napisane ze Wanda wystartuje napewno w 2 lidze, bo tak mialo byc. OD dawna bylo warunkiem podobno to czy znajda sie pieniadze na kaucje, kaucja narazie zostala zawieszoan wiec Wanda pojedzie na sto procent z tego co wiem, wiec burdelu w kalendarzu nie bedzie. a Co do fuzji to i tak nic z teog nie bedzie

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    stoczniowiec o co wam chodzi macie tam wyraznie napisane ze Wanda wystartuje napewno w 2 lidze, bo tak mialo byc. OD dawna bylo warunkiem podobno to czy znajda sie pieniadze na kaucje, kaucja narazie zostala zawieszoan wiec Wanda pojedzie na sto procent z tego co wiem, wiec burdelu w kalendarzu nie bedzie. a Co do fuzji to i tak nic z teog nie bedzie
    Tam, tzn na SportowychFaktach wyraźnie jest napisane, że Wasz prezes Ciesielski "wyskoczył" (jak dla mnie jak Filip z konopi") z propozycją fuzji z klubem GKS Wybrzeże, co oznacza nic innego jak start w I lidze kolego Boniek_krk.
    Jeżeli Wanda pojedzie w II lidze to właśnie nastąpi burdel w kalendarzu, choć nie z winy Wandy...
    Piszesz, że z fuzji nic nie będzie bo:
    - jesteś członiek zarządu Wandy Kraków i poprostu przekazujesz informację
    - kolega Ci powiedział, że słyszał, jak jego koledze mówił jego kuzyn, który słyszał w kościele
    - jest to Twoje prywatne zdanie
    ??

    Bronisz Wandy niczym Kmicic vel Babinicz Klasztoru na Jasnej Górze - uważaj, bo frustraci będa się wyżywac na takich jak Ty:)

    Stoczniowiec - przezywam i to jak mrówka okres:D Mam swoje powody ku temu i jak przyjdzie się nam spotkać to z pewnością od razu kapniesz o co loto;)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stoczniowiec o co wam chodzi macie tam wyraznie napisane ze Wanda wystartuje napewno w 2 lidze, bo tak mialo byc. OD dawna bylo warunkiem podobno to czy znajda sie pieniadze na kaucje, kaucja narazie zostala zawieszoan wiec Wanda pojedzie na sto procent z tego co wiem, wiec burdelu w kalendarzu nie bedzie. a Co do fuzji to i tak nic z teog nie bedzie
    Czy wyraźnie napisane to nie wiem... Ale oki. Chciałem tylko usłyszeć to drugie sformułowanie, tzn. że na 100% pojedziecie w lidze. II-lidze. Życzę Wam szybkiego dopięcia budżetu do końca i spokojnej jazdy conajmniej przez ten sezon i wiele kolejnych.
    Jakby nasza sytuacja była inna to i może wzorem połowy lat 90-tych wypożyczylibyśmy Wam zawodników pokroju Marka Dery czy Jacka Kalinowskiego. Kiedyś w Krakowie nieźle śmigali... :P Ale z Jasiem Ślączką też będziecie mieli wesoło :P

    I trzymajcie Marka F. zdala od Waszego klubu - szczera intencja i rada.

    Stoczniowiec - przezywam i to jak mrówka okres Mam swoje powody ku temu i jak przyjdzie się nam spotkać to z pewnością od razu kapniesz o co loto
    "Coś tam" obija się o me uszy... O ile to to... ;) O ile nic nie zmieni się co tu powyżej napisano to 7 maja w Gdańsku, wypadnie nam się zmierzyć... Musze za wczasu pomyśleć o słoiku śledzi, albo jakiegoś lwa z ZOO przyciągnąć... :P

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zawiesza się kaucję, kombinuje ze składem, chce wystartować w II lidze, a nagle z księżyca - jak zwykle, urywa sie Formela i znowu burdel.
    Ja tam w kwestii zawieszenia kaucji nie mam pretensji, jak jest w Wandzie na obecną chwilę każdy wie. Skoro inne kluby korzystają z przywileju licencji warunkowej na starty w ekstralidze, inne dostają warunkowe terminy na spełnienie jakichś innych formalności to niech i Wanda ma jakiś handicap. Traktuję tą sytuację ze zrozumieniem ponieważ my w Gdańsku sami byliśmy często ostatnimi laty w podobnej sytuacji i nam również przekładano różne terminy. Co innego moim zdaniem z wycofywaniem się z ligi - tu powinny być surowe kary za demolowanie rozgrywek ligowych i narażanie inne kluby na straty finansowe. Decyzje o przystąpieniu do rozgrywek powinny być profesjonalne, przemyślane i oparte na realiach finansowych a nie na wirtualnych kwotach, które ktoś być może w połowie sezonu przekaże!

    W kwestii Formeli - heh brak słów. Ten człowiek gdzie się nie pojawi - zaraz przewraca wszystko do góry nogami.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Stamper na sportowych faktach pisze ze Ciesielki do Gdanska z propozycja fuzji wyskoczyl, a gdzie indziej pisze ze to Gdansk Wandzie zaproponowal wiec ja juz nie wiem o co w tym chodzi:)
    A co do fuzji to jest to moje prywatne zdanie, poniewaz Ci ludzie z zarzadu rzadko sie niestety dogaduja z innymi:) chociaz w tym wypadku chyba stety.

    Co do frustratow to niech sie wyzywaja, mnie to nie przeszkadza.

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DLA ZNIECIERPLIWIONYCH NOWE ZDJECIA STADIONU PO REMONCIE GLOWNEJ TRYBUNY ZAPRASZAMY NA WWW.FORUMWAANDY.FORA.PL


    http://www.forumwaandy.fora.pl/viewtopic.php?p=1131#1131

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To w sumie Wanda jedzie czy nie jedzie?Jeśli tak to kto w składzie?
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no piskor

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DLA ZNIECIERPLIWIONYCH NOWE ZDJECIA STADIONU PO REMONCIE GLOWNEJ TRYBUNY ZAPRASZAMY NA WWW.FORUMWAANDY.FORA.PL


    http://www.forumwaandy.fora.pl/viewtopic.php?p=1131#1131
    dla niecierpliwionych to ja proponuje podac wreszcie wasz skladzik :p

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .

    Dramat Krakowian po raz kolejny.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    poki jest ten zarzad juz nigdy nie postawie nogi na tym stadionie, wole pojechac do Tarnowa albo Rzeszowa czy Rybnika.

    pol roku pan wielki prezes gada ze napewno pojada ale nie wiedza w ktorej lidze a teraz takie cos, niech sobie lepiej na dzialce zasadza kwiatuszki i warzywka i tym sie zajmuja a nie zuzlem

  32. Powrót do góry    #122
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Sorry, że w klubowym wątku, ale i tak nikt tu nic nie pisze.
    Pytanko do krakowskich kibiców speedwaya: gdzie w centrum krk można obejrzeć Grand Prix w sobotę i czy w ogóle jest jakiś pub, w którym transmitują żużlowe imprezy?

  33. Powrót do góry    #123
    slavo
    pub Polibuda albo coś w ten deseń, gdzieś w którymś wątku GP jest dokładniej.


  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pub "Polibuda" jest niemal naprzeciwko... Politechniki. :) Ponadto na pewno można oglądnąć w knajpie "Undergrand" przy ul. Kieleckiej (przecznica od Mogilskiej, pierwsza od strony ronda) - taka mała kanjpeczka, prowadzi ją zdaje się gostek z Krosna, któremu żużel obcy nie jest.
    Możesz też atakować taki mały barek przy Lea, na odcinku między Kijowską a Gramatyka, koło kwiaciarni.
    Te wymienione trzy są sprawdzone, choć pamiętaj - zwróć uwagę, czy w tym samym czasie nie ma gdzieś jakiegoś ciekawego meczu kopanej. Lobby piłkarskie może być silniejsze. :) Choć europejskie ligi chyba już pokończyły rozgrywki.

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki! Jak czas pozwoli to stestuje w sobotę

  36. Powrót do góry    #126
    slavo
    W Wandzie zaczyna się coś pozytywnego dziać, zanosi się na jakieś zawody jeszcze w tym roku!!

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos na wandzie zaczyna sie dziac i w sekcji i w klubie ogolnie, oby tylko wladze klubu nie przeszkadzaly i w miare mozliwosci pomagaly sekcji zuzlowej...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •