Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 127

Wątek: Wanda Kraków sezon 2006 / koniec marzeń Wanda wycofana

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wanda Kraków sezon 2006 / koniec marzeń Wanda wycofana

    No więc ruszamy z tematem o Wandzie!
    Ja myśle że jeśli wkońcu nie pozyskamy porządnego sponsora to nie ma co liczyć na nic. Wtedy sezon pewnie znów skończy sie po paru mezach :( ! Jeżeli jednak przyjdzie sponsor z prawdziwego zdarzenia to obraz Krakowskiego zuzla może ulec diametalnej zmianie!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie tylko dziwi, że w Krakowie macie praoblem z pozyskaniem sponsora ! Mam nadzieje, że sezon 2006 będzie dla Wandy udany - jesli Wandula :) oczywiście wystartuje !

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja się tam nie dziwie, ze ciezko o sponsora, bo co z tego, że miasto piękne, duże jak tam po prostu nie ma wielkich tradycji żużlowych. Sport żużlowy jest tam anonimowy, niemarketingowy, niesprzedawalny. Wydaje mi sie, że jeszcze sporo czasu takie miasta jak Kraków i Warszawa beda czekały na żużel. I kto wie czy sie doczekają. A osobiście nie wyobrażam sobie żyć w mieście w którym nie czuć metanolu : )

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    a ja się tam nie dziwie, ze ciezko o sponsora, bo co z tego, że miasto piękne, duże jak tam po prostu nie ma wielkich tradycji żużlowych. Sport żużlowy jest tam anonimowy, niemarketingowy, niesprzedawalny. Wydaje mi sie, że jeszcze sporo czasu takie miasta jak Kraków i Warszawa beda czekały na żużel. I kto wie czy sie doczekają. A osobiście nie wyobrażam sobie żyć w mieście w którym nie czuć metanolu : )
    A ja uwazam, ze taki argument zaczyna byc poprostu prehistoryczny...
    Co ma tradycja zuzlowa do sponsora? Sponsor wykladajacy pieniadze, chce wiedziec w jaki sposob, komu bedzie mogl sprzedac vel. opowiedziec o swoim produkcie. Logicznym jest, ze w Krakowie kroluje pilka nozna, ale oszukiwac sie nie ma co...kibic musi czuc sie w pewien sposob potrzebny, trzeba go chytrymi sposobami na stadion przyciagnac...

    Druga strona medalu... mnie by tam malo co pociagalo do pojscia na mecz (chyba jedynie magiczna sila zuzla), bo 2 lata z rzedu, widzac nieporadnosc zarzadzajacych tym klubem, robi sie straszny niesmak... Czgo taki zwykly kibic moze oczekiwac?

    W kazdym razie wlodarzom i kibicom Wandy zycze sukcesow i dotrawnia do konca sezonu.:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie dla tego moim zdaniem problem tkwi w ogranizacji i słabym planowaniu ! A tradycje w Krakowie wcale nie są takie małe ! np Fijałkowski !

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Drogi Stamperze ten argument wcale w wypadku Wandy nie jest prehistoryczny, stadion lezy bardzo na uboczu, po za tym malo kto jest zainteresowany losami klubu,chyba ze by sie znalazl jakis pasjonata. W Krakowie kroluje pilka, koszykowka a zuzel jest marginalizowany

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stadionie dobudowano 500 plastikowych krzesełek i trwają prace nad nastepnymi. Jednym słowem Krakowski stadion pieknieje ....

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,325
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 252 w 180 postach
    Stadion może tak ale zespół nie ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety ... i to jest najgorsze
    Odnawiaja stadion a potem znowu sie po 5 kolejkach wycofają
    Niech najpierw pomyslą o sponsorze a nie przebudowują stadion
    Potem sie okarze ze bedzie na nim grąc piłkarska druzyna w klasie A :(:(

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry ze post pod postem ale dawno nikt tu nie pisał. slysząłem plotki że do Wandy maja pzejść Konrad Ryszka i Mateusz Mura. Powiem tak ... dobre i to :P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak Ryszka sie nauczy troche bardziej po zewnetrznej jezdzic to bedzie dobrze:)

  12. Powrót do góry    #12
    slavo


    dla tych co nie byli na stadionie

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach

    Iskierka nadziei....

    Jesli chodzi o stadion to ekhm...jaka druzyna taki stadion (z tego co widze dookola to przynajmniej jest gdzies parkowac hehe ) Jesli chodzi o zuzel w Krakowie to chyba niezbedny by byl jakis turniej (dosc mocno naglosniony) z klasowymi nazwiskami ( Golloby to jednak magnes dla ludu :) ) w Poznaniu dalo to efekty ( 8 tys na turnieju w kiepskiej obsadzie!) moze taka akcja wzbudzila by zainteresowanie odpowiednich sponsorów, i innych dobroczynców a i taki kibic ktory z ciekawosci by poszedl bo kiedys w TVP1 czekajac na wyniki kolejki pilkarskiej uslyszal nazwisko Gollob, pojdzie bo... wkoncu ktos znany bedzie ;) To na tyle moich refleksji, powodzenia Krakowianie w nowym sezonie ! :)


    P.S Tomek Gollob od jakiegos czasu juz niestety nie jezdzi na takie turnieje :( zawsze zostaje Jacus :D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Czy mi się tylko wydaje czy kibice wchodza na stadion przez park maszyn?? U mnie w Bydgoszczy rzecz nie do pomyslenia:P

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak długo na Wawelu ...

    Czym predzej wykasujcie to zdjęcie z forum ,bo zaraz się okaże, że Kraków to trzeci świat ,trzeba tam wysłać paczki z pomoca humanitarną ,że to miasto już dawno powinno zginąć z mapy Polski.Jak to mozliwe żeby nie mieć ławek na całym stadionie ,to profanacja.Do piekła z Wami ,wstydu nie macie ,równajcie do najlepszych , a ten skład którego nie ma, to żenada ,nie czujecie sie jak gorsza część społeczeństwa? Jak ubogi krewny bogatego zielochodu ? Nie macie prawa bytu na żużlowej mapie Polski...

    Prosze o właściwe przeczytanie tego wpisu .Nie mam na myśli urazic prawie nikogo, tylko zwrócić uwagę na szerzącą się nienawiść wśród forumowiczów.

    Osobiście życzę kibicom Krakowa aby spokojnie mogli oczekiwac końca sezonu,bez obawy czy ich zespół dotrwa do połowy rozgrywek.
    Wanda niepewna ale dumna...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Ale jeżeli Konrad Ryszka, podpisze kontrakt w Wandzie, to pokaze jakim jest naiwniakim. Już dwa razy z nim w składzie Wanda się wycofywała z rogrywek. Ale być może to jedyny klub w Polsce który jest nim zainteresowany :P

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi tam stadion na Wandzie się podoba.Zawsze byłem przyzwyczajony do,jak by nie było dość dużego stadionu Unii,ale po 1 wizycie na krakowskim obiekcie naprawdę byłem mile zaskoczony.Tam żużel wygląda całkiem inaczej, co nie znaczy, że gorzej.Z jednym się jednak zgadzam, leży na peryferiach Krakowa i to jest jego ogromny minus!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    No cóż, Del Alpi leży praktycznie poza Turynem i jakoś sobie radzą :P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to chyba nie centrum kraka... wyglada jakby troszke odludzie a`la machowa.
    a co do skladu - ja bym oddal paru klientow z krosna do was - a raczej zrobil fuzje i zaatakowal 2 lige - bo juz i takie pogloski latają.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o stadion to ekhm...jaka druzyna taki stadion

    Teraz stadion wygląda o wiele lepiej to jest jakieś stare zdjęcie fakt jeszcze jakis czas temu wyglądało to tak jak na zdjęciu czyli fatalnie jednak teraz stadion jest modernizowany i takich niebieskich kzesełek jest 1500 a nie 300 tak jak na starym zdjęciu

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    siole a masz jakies wiesci co do skladu?

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak pisałem powyzej całkiem możliwe że popisza Ryszka oraz
    Mura. Prawdobodbnie bedzie 4 seniorów i 3 juniorów ale kto to będzie jeszcze nie wiadomo!

    ps. boniek_krk moze byś wbił na www.forumwaandy.fora.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    siole pewnie, nie wiedzialem ze jest takie forum:)

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi tam stadion na Wandzie się podoba.Zawsze byłem przyzwyczajony do,jak by nie było dość dużego stadionu Unii,ale po 1 wizycie na krakowskim obiekcie naprawdę byłem mile zaskoczony.Tam żużel wygląda całkiem inaczej, co nie znaczy, że gorzej.Z jednym się jednak zgadzam, leży na peryferiach Krakowa i to jest jego ogromny minus!!


    ty kuken a powiedz gdzie jest stadion unii?? bo to centrum miasta zdeka niee jest pozdro to niee jest wscipskie ani nic tylko stwierdzam fakt, a pozatym niee kibicuje unii ani niee mam zadnej miety ale to niee jest niczym spowodowane, a tarnow sam w sobie lubie i to bardzo i mam kilku bardzo fajnych znajomych w tym miescie. pozdro

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy nikt na ta strone niee zaglada??

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty kuken a powiedz gdzie jest stadion unii?? bo to centrum miasta zdeka niee jest pozdro to niee jest wscipskie ani nic tylko stwierdzam fakt, a pozatym niee kibicuje unii ani niee mam zadnej miety ale to niee jest niczym spowodowane, a tarnow sam w sobie lubie i to bardzo i mam kilku bardzo fajnych znajomych w tym miescie. pozdro
    roznica jest taka ze na hute sie nikt nie wybiera w krakowie a bardziej ludzie stamtad uciekaja, mozna powiedziec ze jest to jedna z sypialni krakowa, a moscice z drugiej strony sa od dziesiecioleci kojarzone tylko z kilkoma rzeczami. ludzie tam nogi by nie postawili gdyby nie praca (zaklady azotowe), sport (zuzel, kosz, pilka, basen, dawniej lodowisko) i kultura (kino). wiekszosc tarnowian wogole nie bywa w moscicach z wyjatkiem sezonu zuzlowego, tak jak wiekszosc krakowian wogole nie bywa w hucie

    pozdro:)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Nazih zalezy o ktora czesc Nowej Huty Ci chodzi, ta stara, czy tą blizsza tam gdzie np. jest Carrefour na Czyzynach??

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi mi bardziej o stara czesc, czyli m.in. okolice stadionu wandy, nowa czesc nowej huty, jesli wliczasz w to czyzyny, jest odwiedzana czesciej :) (patrz sklepy) ale na stara hute, albo nawet osiedla blokow na polnoc od starej huty...to tez miejsca gdzie nie ma czego szukac ;) abstrachujac od guza :P

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi tam stadion na Wandzie się podoba.Zawsze byłem przyzwyczajony do,jak by nie było dość dużego stadionu Unii,ale po 1 wizycie na krakowskim obiekcie naprawdę byłem mile zaskoczony.Tam żużel wygląda całkiem inaczej, co nie znaczy, że gorzej.Z jednym się jednak zgadzam, leży na peryferiach Krakowa i to jest jego ogromny minus!!


    ty kuken a powiedz gdzie jest stadion unii?? bo to centrum miasta zdeka niee jest pozdro to niee jest wscipskie ani nic tylko stwierdzam fakt, a pozatym niee kibicuje unii ani niee mam zadnej miety ale to niee jest niczym spowodowane, a tarnow sam w sobie lubie i to bardzo i mam kilku bardzo fajnych znajomych w tym miescie. pozdro
    Po pierwsze:stadion Unii położony jest w Mościcach,czyli prawie przy krajowej drodze nr.4.Mościce to dość popularna dzielnica miasta,gdzie jest przyjemnie i spokojnie.Stadion Wandy- na jednym z osiedli na Nowej Hucie,które większość Krakusów woli omijać z daleka ze względu ,że łatwo tam można sobie nabic guza,delikatnie mówiąc.
    Po drugie: Aby się dostać z centrum Tarnowa na stadion miejskim autobusem potrzebujemy od 10 do 15 min.W krakowskim przypadku myślę,że minimum 40 minutek,przy dobrych wiatrach

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KUKEN SKAD TY JESTES Z TARNOWA?? BO W KRAKOWIE CHYBA NIGDY NIEE BYLES A PO GLOWIE MOZESZ DOSTAC NA KAZDYM OSIEDLU(W CALYM KRAKOWIE), A POZATYM STADION NIEE LEZY NA ZADNYM OSIEDLU TYLKO PRZY ULICY A Z TYM AUTOBUSEM TO SIE TYLKO BLAZNISZ BO Z DWORCA PRAWIE POD STADION WANDY JEDZIE SIE NAJWYZEJ 30MINUT CHYBA ZE TRAMWAJ BY ZLAPAL GUME UPSS SORRY ZAPOMNIALEM ZE U WAS NIEE MA TRAMWAJOW UPSS ZAPOMNIALEM ZE WY TAM MACIE KILKA NUMEROW AUTOBUSOW, A TAK POZATYM TO NIEE WIEM CZY CZASM SAMA NOWA HUTA NIEE JEST WIEKSZA OD TARNOWA:) DOBRA KONIEC ZLOSLIWOSCI MOZE I STADION JEST NA UBOCZU ALE WLASNIE W TAKICH MIEJSCACH POWINNY BYC STADIONY,AHA A CO DO OSIEDLA TO TO OSIEDLE JEST JEDNO ZE SPOKOJNIEJSZYCH TYPOWA SYPIALNIA, AHA I WYSTARCZY ZE CALA POLSKA SMIEJE SIE Z WANDY ZE MA BLAZNOW A NIE DZIALACZY WIEC NIEE CISNIJCIE JESZCZE ZE WAM SIE STADION NIEE PODOBA ALBO JESZCZE COS TAM, BIEDA JEST I TYLE I ZYCZE WSZYSTKIM KIBIOCM W POLSCE ZEBY NIEE MUSIELI PRZEZYWAC TEGO CO PRZEZYWAJA LUDZIE W KRAKOWIE KIBICE NASZEGO UKOCHANEGO SPORTU JAK DZIALACZE SE W H*&% LECA, A GRAJA TAKICH MADRYCH:| TEN CIESIELSKI KARIEROWICZ MNIE NORMALNIE MIAZDZY TO CO ON GADA JEZELI BEDA JAKIES WYWIADY TYPU ZE ONI MAJA PIENIADZE CZY COS TO MOWIE WAM BEZ SENSU JEST TO CZYTAC, JA NIEE WIERZE W NIC DOPOKI NIEE ZOBACZE, PRZED TYM SEZONEM CO JUZ MINAL MOWIL ZE BEDZIE SZKOLKA ZE MAJA MOTOR I JAKIES TAM AKCESORIA....ALE TO JEST WSZYSTKO IMPROWIZACJA I WSZYSTKO JEST WIRTUALNE, NAPRAWDE JAK TEN PAN ODEJDZIE Z KLUBU TO WKONCU POWINNO SIE COS ZMIENIC, POZDRAWIAM JESZCZE RAZ I NIEE SPINAC SIE BO NOWY ROK NASTAL A KIBICE MAJA SIE RAZEM BAWIC A NIE DZIELIC, CHOC NIEE ZAWSZE POZDRAWIAM CIE KUKEN ELO!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHYBA ZE TRAMWAJ BY ZLAPAL GUME UPSS SORRY ZAPOMNIALEM ZE U WAS NIEE MA TRAMWAJOW UPSS ZAPOMNIALEM ZE WY TAM MACIE KILKA NUMEROW AUTOBUSOW, A TAK POZATYM TO NIEE WIEM CZY CZASM SAMA NOWA HUTA NIEE JEST WIEKSZA OD TARNOWA

    nie nie ma tramwajow w tarnowie, byly do 2 wojny swiatowej, ale teraz sa niepotrzebne, bo miasto za male, linii dla twojej ciekawosci jest 50+/-, a nowa huta jest wieksza i to znacznie od tarnowa, bo nie wiem czy wiesz kolego ale bez twojej nowej huty krakow mialby okolo pol miliona mieszkancow, wiec nawet nie wiesz jak znaczacy procent twojego miasta to nowa huta :)


  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj o nowej hucie wiem parwie wszystko i z historii i z opowiesci ale niee za duzo wiem o tarnowie i dlatego nie chcialem sie wyglupic, bo niee wiedzialem ilu jest miesszkancow w tarnowie, dobra koniec tematu, pozdro!

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AHA I WYSTARCZY ZE CALA POLSKA SMIEJE SIE Z WANDY ZE MA BLAZNOW A NIE DZIALACZY WIEC NIEE CISNIJCIE JESZCZE ZE WAM SIE STADION NIEE PODOBA ALBO JESZCZE COS TAM, BIEDA JEST I TYLE I ZYCZE WSZYSTKIM KIBIOCM W POLSCE ZEBY NIEE MUSIELI PRZEZYWAC TEGO CO PRZEZYWAJA LUDZIE W KRAKOWIE KUELO!!
    Widzę,że nie czytałeś mojego wcześniejszego wpisu!!!A mi nawet nie przyszło na myśl, żeby się z Wandy nabijać, co więcej stadion mi się naprawdę podoba.Przez to ,że jest to obiekt kameralny,przez to ,że park maszyn jest w miejscu gdzie każdy może zobaczyć co się w nim dzieje.I naprawdę chciałbym,żeby w końcu powstała tu drużyna z prawdziwego zdarzenia,nawet 2-ligowa, ale żeby zawodnicy nie musieli się wymieniać motocyklami,żeby jakoś to wyglądało,żeby się znów nie wycofała po kilku meczach.
    Co do drugiego wątku-Nie jestem z Tarnowa,choć na stadion Unii mam nie więcej jak 12 km, teraz studiuję w Krakowie i przez jeden roczek mieszkałem na Nowej Hucie,dokładnie na os.Piastów.Przez ten okres kilku kolesi zginęło w tej okolicy od "kosy" w brzuch,poza tym pobicia pod samym blokiem itd.Fakt,ja nigdy tam nie dostałem,ale czesto wolałem zostać u kumpli po imprezce niż wracać nocnym autobusem.I nawet ludzie mieszkający tam od dziecka mowią,że czegoś takiego jeszcze nie było,że dzieje się coraz gorzej.
    A że można dostać na każdym osiedlu-oczywiście,ale wierz mi z perspektywy osoby która jest spoza Krakowa i obraca się w towarzystwie innych osób spoza tego miasta-Nowa Huta ma najgorszą opinię w mieście,nikt tam nie chce mieszkać itd. Oczywiście w/g mnie są to opinie sporo przesadzone,ale niełatwo jest je zmienić.
    Co do odległości z centrum- byc może trochę przesadziłem,ale i tak jest to 3 razy dłużej w porównaniu do Tarnowa.
    I nie zgadzam się,żę stadiony powinny być na uboczu miast-wprost przeciwnie-powinny być jak najbliżej ich centr!!
    Pozadrawiam i życzę sobie w Nowym Roku,abym mógł oglądac żużel również w Krakowie!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AHA I WYSTARCZY ZE CALA POLSKA SMIEJE SIE Z WANDY ZE MA BLAZNOW A NIE DZIALACZY WIEC NIEE CISNIJCIE JESZCZE ZE WAM SIE STADION NIEE PODOBA ALBO JESZCZE COS TAM, BIEDA JEST I TYLE I ZYCZE WSZYSTKIM KIBIOCM W POLSCE ZEBY NIEE MUSIELI PRZEZYWAC TEGO CO PRZEZYWAJA LUDZIE W KRAKOWIE KUELO!!
    Widzę,że nie czytałeś mojego wcześniejszego wpisu!!!A mi nawet nie przyszło na myśl, żeby się z Wandy nabijać, co więcej stadion mi się naprawdę podoba.Przez to ,że jest to obiekt kameralny,przez to ,że park maszyn jest w miejscu gdzie każdy może zobaczyć co się w nim dzieje.I naprawdę chciałbym,żeby w końcu powstała tu drużyna z prawdziwego zdarzenia,nawet 2-ligowa, ale żeby zawodnicy nie musieli się wymieniać motocyklami,żeby jakoś to wyglądało,żeby się znów nie wycofała po kilku meczach.
    Co do drugiego wątku-Nie jestem z Tarnowa,choć na stadion Unii mam nie więcej jak 12 km, teraz studiuję w Krakowie i przez jeden roczek mieszkałem na Nowej Hucie,dokładnie na os.Piastów.Przez ten okres kilku kolesi zginęło w tej okolicy od "kosy" w brzuch,poza tym pobicia pod samym blokiem itd.Fakt,ja nigdy tam nie dostałem,ale czesto wolałem zostać u kumpli po imprezce niż wracać nocnym autobusem.I nawet ludzie mieszkający tam od dziecka mowią,że czegoś takiego jeszcze nie było,że dzieje się coraz gorzej.
    A że można dostać na każdym osiedlu-oczywiście,ale wierz mi z perspektywy osoby która jest spoza Krakowa i obraca się w towarzystwie innych osób spoza tego miasta-Nowa Huta ma najgorszą opinię w mieście,nikt tam nie chce mieszkać itd. Oczywiście w/g mnie są to opinie sporo przesadzone,ale niełatwo jest je zmienić.
    Co do odległości z centrum- byc może trochę przesadziłem,ale i tak jest to 3 razy dłużej w porównaniu do Tarnowa.
    I nie zgadzam się,żę stadiony powinny być na uboczu miast-wprost przeciwnie-powinny być jak najbliżej ich centr!!
    Pozadrawiam i życzę sobie w Nowym Roku,abym mógł oglądac żużel również w Krakowie!!!

    masz po czesci racje, ale na hute zawsze kazdy cisnal ze wszystko co z nia zwiazane jest zle i zycze niee tylko tobie zebys mogl przyjsc na stadion wandy zycze to tez sobie i wszystkim spragnionym, na dodatek studenckie pozdro!!, 3 m sie nara

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie swoim postem amti traafił w sedno!
    wiele osób smieje się z wandy .. ael zobaczymy jak beda sie smiąc gdy w ich klubach pzyjdzie taka bieda jaka jest na wandzie a przecież ci którzy interesują się zużlem wiedza że nie zawsze wanda była taka słaba ... kiedys jeździlismy w ekstra (ówczesnej 1) lidze a pare lat temu mieliśmy dośc mocny skład i bylismy w czubie tabeli drugiej (teraz 1 ) ligi !!
    więc jeżeli bedziecie kiedyś chcieli śmiąc sie z wandy top pomyslcie że kiedyś i wasz klub może spokac bieda i H****I działacze

    tyle !!
    pozdro dla tych co wierzą w wande a szczeólnie dla forumowiczów forum wandy

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    kuken bo akurat osiedle piastow i inne osiedla w poblizu sa rzeczywiscie nie ciekawe, ale osiedla przy stadione to jest tzw. stara huta bo tutaj sie wszystko zaczelo, to sa dosc spokojne i rzadko sie wydarzaja jakies morderstwa czy wieksze wybryki huliganskie

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuken bo akurat osiedle piastow i inne osiedla w poblizu sa rzeczywiscie nie ciekawe, ale osiedla przy stadione to jest tzw. stara huta bo tutaj sie wszystko zaczelo, to sa dosc spokojne i rzadko sie wydarzaja jakies morderstwa czy wieksze wybryki huliganskie
    tak bardzo spokojne, bylem tam dwa razy i raz jadac samochodem dostalem kawalkiem chodnika ktory wczesniej rozbil szybe auta :) ale to pewnie tylko wyjatek potwierdzajacy regule :]

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hmm to juz jakies dalsze rejony albo wyjatek od reguly:) a jakie to osiedle bylo?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaraz przy stadionie pierwsze kamienice (bloki)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hmm to naprawde dziwne bo ja mieszkam niedaleko i tu nic sie nie dzieje z reguly, smiem nawet stwierdzic ze to najspojniejsza czesc huty

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm to naprawde dziwne bo ja mieszkam niedaleko i tu nic sie nie dzieje z reguly, smiem nawet stwierdzic ze to najspojniejsza czesc huty
    A czy czasem nie jest tak, że w sumie to na osiedlach na Hucie większość ludzi,szczególnie młodych zna się dosyć dobrze i potrafią "wyczuć" kto jest swój a kto nie.Myślę tak,bo moi znajomi mieszkali zaraz koło stadionu Wandy przez rok czasu i często musieli odpowiadać na zaczepki miejscowych 16-letnich zadymiarzy,którzy zainteresowali się nimi dosłownie po kilku tygodniach.A ktoś kto mieszka tam od dziecka i nie manifestuje zbytnio swych sympatii klubowych raczej unika takich sytuacji i spokojnie może sobie tam egzystować.
    W każdym razie dla mnie jest to patologia.Ze zdziwieniem się ostatnio dowiedziałem,jakie zwyczaje obowiązywały w Krakowie w latach 80'(przynajmniej ze strony Wiślackiej)-otóż jeśli spotkano na mieście kibica "Pasów" w barwach wraz z dziewczyną,zabierano mu szalik,dawano góra kopa w tyłek i na tym "impreza" się kończyła.Dziś to nie do pomyślenia nawet.Ludzie najzwyczajniej w świecie zdziczeli.
    Muszę przyznać, że troszkę rozmywamy temat,więc proponuję zakończyć wątek "straszna Huta"-myślę ,że każdy prawdziwy kibic speedway'a wybierze się jednak na Wandę.Żużel ponad wszystko!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sumie w latach 80 to w hucie prawie 90% osiedli bylo za hutnikiem a z tym kopem w dupe to bylo tak i byla zasada nawet do niedawna dopoki jakis ceaxiaz niee napadl na chlopaczka z wisly i przy dziewczynie prawie go niee zabil bo bylo prawo ze z dziewczyna sie jest nietykalnym i ze jak idziesz z dziewczyna nic niee jest wazne bez kozakowania bez klubu i wogole a zreszta z tym ze ich wyczili to nie trudno bo taj bywa bo mogli miec po siasiedzku kogos kto powiedzial ze sa studenci czy ktos tam i tyle tylko ze jakis fabtastyczny zydek chcial sie oblowic i dlatego mogl zaczepiac u mnie na osiedlu tez paru studentow wynajmuje mieszkania jeden nawet juz od 4 lat kolo mnie w katce i nic mu sie niee stalo i pewnie niee stanie a mieszkam 2 osiedla dalej, dobra zacznijmy cos o skaldzie :

    z ciekawostek powiem to iz golonka ktorego ktos gdzies mowil by byl mile widziany w wandzie jest w anglii a powracajacy temat firlea juz prawie na bank odpadnie poniewaz pan mariusz f. najprawdopodobniej pojdzie siedziec:

    Z toru za kraty. Były leszczyński żużlowiec Mariusz F. trafił na trzy miesiące do aresztu za bandycki napad, pobicie i próbę wymuszenia 15 tysięcy złotych oraz kredytu na mieszkańcu Leszna. Prokuratura stawia mu w sumie pięć zarzutów. Jego wspólnik także trafił za kraty, a dwaj inni są objęci dozorem.

    25-letni Mariusz F. razem z młodszym o trzy lata Michałem M. byli prowodyrami porwania, pobicia i próby wymuszenia. Pomagali im dwaj bracia. Prokurator postawił mu aż pięć zarzutów, wszystkie z kategorii tych poważnych. Pod koniec października były żużlowiec Unii Leszno razem trzema kolegami wyjechał do Legnicy. Tam z jednego z klubów uprowadzili mieszkańca Leszna. - Wygladało to jak film kryminalny. Siłą w samochodzie przewieźli go do Leszna. Skrępowanego przetrzymywano go w hotelowym pokoju i bijąc zmuszano do podpisania dokumentu zaświadczającego, że jest im winien 15 tysięcy złotych. Skrępowana ofiara w pokoju spędziła całą noc - wyjaśnia prokurator rejonowy w Lesznie, Jerzy Maćkowiak.
    Między jednym pobiciem, a drugim oprawcy spokojnie jedli kolację. Potem wracali do swojej ofiary. Nam udało się porozmawiać z szefową hotelu, w którym doszło do drastycznych zdarzeń. - Tego wieczoru Mariusz F. zamówił u nas pokój i kolację. Jedli w czwórkę, pokój wzięło potem trzech mężczyzn. Nie widziałam nikogo więcej - przyznaje kierowniczka. Rzeczywiście do pokoi hotelowych dostać się można bez kontroli personelu. Dzień po uprowadzeniu oprawcy próbowali wymusić na ofierze wzięcie kredytu bankowego.Udało im się zdobyć jednak tylko sprzęt RTV i pieniądze, ponad trzy tysiące złotych. Poza Mariuszem F. aresztowano także Michała M., który ma już na koncie bogaty dorobek kryminalny, w tym rozboje. Dwaj ich wspólnicy objęci zostali dozorem policji i zakazem opuszczania kraju. Piąty mężczyzna jest na razie nieuchwytny. Mariuszowi F. i jego wspólnikom grozi do 10 lat więzienia.

    a tak pozatym to zapraszam wszystkich do krakowa na stadion wandy poniewaz trybuny zaczynaja jakos wygladac i bedzie gdzie usiasc i to niee ze stadion wandy zawsze jest wypelniony ale niee bylo duzo do wyboru fajnych miejsc w niedlugiej przyszlosci jak dobrze pojdzie bedzie ok 3600 miejsc siedzacych wszystkie krzeselka (o ile zrobia przeciwlegla)

    pozdro kuken i wogole wszyscy

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    doszly kogos jakies sluchy o Wandzie?

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    W dzisiejszym Tygodniku Żużlowym jest napisane że są spore szanse na to że Wanda Kraków jednak nie wystaruje.Są to słowa Józefa Ciesielskiego.Wiadomo o co chodzi.A raczej o czego brak ...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym Tygodniku Żużlowym jest napisane że są spore szanse na to że Wanda Kraków jednak nie wystaruje.Są to słowa Józefa Ciesielskiego.Wiadomo o co chodzi.A raczej o czego brak ...
    Dajcie sobie spokoj wielcy dzialacze nie macie 20 tys na kaucje i z czym startowac po prostu spasujcie jeszcze nie wiecie co to ZUZEL i przestancie swoimi dzialaniami balagan wprowadzac w rozgrywkach terminarzem i sie ludzic ze jakos bedzie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •