Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 127

Wątek: Wanda Kraków sezon 2006 / koniec marzeń Wanda wycofana

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym Tygodniku Żużlowym jest napisane że są spore szanse na to że Wanda Kraków jednak nie wystaruje.Są to słowa Józefa Ciesielskiego.Wiadomo o co chodzi.A raczej o czego brak ...
    Tak .. widze że jednak niektórzy nie umieja czytać .. ale trudno.
    Nie psize że wanda nie wystartuje tylko że jeszcze nie zapdała decyzja jest pół na pół szansy ale jezeli sie zdecydują to pieniądze będą mieć i prowadza już rozmowy z zawonikami. !!

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Tak .. widze że jednak niektórzy nie umieja czytać .. ale trudno.
    Nie psize że wanda nie wystartuje tylko że jeszcze nie zapdała decyzja jest pół na pół szansy ale jezeli sie zdecydują to pieniądze będą mieć i prowadza już rozmowy z zawonikami. !!
    Artykulu nie czytalem, bo nie czytuje TZ, tylko chcialem Cie poinformowac, ze dzisiaj jest 25 stycznie, a wlodarze z Krakowa nie zdecydowali JESZCZE czy wystartuja? Napisales, ze "jezeli sie zdecyduja" - kiedy? 31 stycznia, w dniu ktorym mija termin kontraktow? I uwazasz, ze na miejscu jest uzycie wyrazu "juz prowadza rozmowy"?

    Jawna kpina moim zdaniem. Niestety, ale z takim podejsciem nigdy nie bedzie dobrze. Nie wiem czy ktos z zuzlowych wladz krakowskich sobie zdaje sprawe z tego, ze zgloszenie do rozgrywek zuzlowych to nie jest zakup karty do gry w bingo!!! Znowu sie wycofacie, znowu kalendarz rozgrywek pojdzie "na spacer", wszytsko o kant globusa rozbic.
    Wiem, ze to brzmi niesmacznie, ale jesli nie stac Was na II ligowy zuzel to go nie robcie za wszelka cene, bo to coroczne wycofywanie sie, staje sie smieszne...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu sie wycofacie, znowu kalendarz rozgrywek pojdzie "na spacer", wszytsko o kant globusa rozbic.
    Wiem, ze to brzmi niesmacznie, ale jesli nie stac Was na II ligowy zuzel to go nie robcie za wszelka cene, bo to coroczne wycofywanie sie, staje sie smieszne...
    niestety nic śmiesznego dla zarządów klubów, które pojadą do Krakowa na mecz, zapłacą swoim zawodnikom za punkty (pewnie sporo) i dojazdy, rewanżu u siebie nie będzie (zero wpływu z biletów), punkty zdobyte na Wandzie anulowane. Słowem: wyrzucone w błoto niemałe pieniądze, bo ktoś miał taki fajny pomysł i wpisał się w kalendarz rozgrywek. A gdzie konsekwencje?!!! Największe ponoszą wydymani...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    A ja nie rozumiem dlaczego GKSŻ czy tam PZM, nie zawieszą klubu Wanda Kraków na rok może dwa. Po tym czasie może cos sie zmieni i zmadrzeja i nie beda zglaszać druzyny jak nie ma kasy na jej utrzymanie. Bo Wanda robi sie zenujaca. Przyjezdza taka Piła z trudem wygrywa 45-44, wielka radosc ze udalo sie w koncu wygrac, a tu okazuje sie ze dupa... bo Wanda sie znow wycofala i jej wyniki trzeba anulowac. Nie wiem czemu ten klub nie zostal jeszcze wykreslony.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Dla mnie paranoja jest, ze mimo iz klub nie ma kasy na nic, na stadionie skonczono montowanie 3 tys. krzeselek, a planowany jest remont parku maszyn i wiezyczki :| Wydaje mi sie ze ta kasa ktora na to poszla moglaby starczyc na np. oplacenie wyjazdow czy dojechanie do konca ligi...

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja mysle ze moze sie uda odjechac normalnie sezon:)

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mysle ze moze sie uda odjechac normalnie sezon:)
    Wierzysz w cuda kiedys cuda sie zdarzaly ale nie teraz nie macie szansy nawet do polowy dojechac.I NIE ZAWRACAJCY TYM SOBIE GLOWY I NIE ROBCIE BALAGANU ZE WYSRARTUJECIE.JUZ DOSYC TEGO KABARETU W ZUZLU NA STYCZEN.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dla mnie paranoja jest, ze mimo iz klub nie ma kasy na nic, na stadionie skonczono montowanie 3 tys. krzeselek, a planowany jest remont parku maszyn i wiezyczki :| Wydaje mi sie ze ta kasa ktora na to poszla moglaby starczyc na np. oplacenie wyjazdow czy dojechanie do konca ligi...
    a mi sie wydaje ze skoro znalazly sie pieniadze na to, to powinny sie tez znalezc na sezon

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Pan Ciesielski mówi, że jeżeli zdecydują już sie wystartować, to na pewno nie zrejterują w trakcie sezonu. Tylko kto jeszcze w to wierzy?? Na działaczach Wandy, można się było już nie raz zawieść, i to nie tylko kibice tej drużyny, ale także zawodnicy wyrolowani w połowie sezonu przez ten klub. Aż dziw, że Konrad Ryszka, chce tu startować trzeci sezon z rzędu. Choć w sumie trudno mu się dziwić :) Woli sobie pojeździc do powiedzmy maja, kiedy się Wanda wycofa, niż w ogóle nie jeździć :)
    Jeszcze jedno czym mnie zaszokował pan prezes Ciesielski :) W jego wypowiedzi z jednego z ostatnich nr Tygodnika Żużlowego, można wysnuć, iż jest zawiedziony decyzją GKSŻ, że za wycofanie z rozgrywek trzeba uiścić opłatę w wysokości 20 tyś zł. To ja przepraszam, jeżeli za coś się człowiek bierze, to trzeba to zrobić profesjonalnie a nie mieć pretensje, że czeka go kara jak znowu wycofa drużynę. Już chyba wszyskie kluby 2-ligowe mają dość tej Wandy, i tego ich wycofywania. Niech biorą przykład z Piły ! Tam sytuacja również jest makabryczna, ale wzięli dupę w troki i dojechali do końca sezonu. Czegoś takiego brakuje działaczom Wandy!!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I już

    Działaczom Wandy nic nie brakuje, to Wandzie brakuje działaczy.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    W dzisiejszym Tygodniku Żużlowym jest napisane że są spore szanse na to że Wanda Kraków jednak nie wystaruje.Są to słowa Józefa Ciesielskiego.Wiadomo o co chodzi.A raczej o czego brak ...
    Tak .. widze że jednak niektórzy nie umieja czytać .. ale trudno.
    Nie psize że wanda nie wystartuje tylko że jeszcze nie zapdała decyzja jest pół na pół szansy ale jezeli sie zdecydują to pieniądze będą mieć i prowadza już rozmowy z zawonikami. !!
    Zastanawiam sie kto tu nie potrafi czytać?Sam piszesz ze jest poł na pól szansa ze zespół nie wystartuje.Znaczy się ze jest 50 % szansy ze Wanda nie wystaruje. Zatem jest duza mozliwosc ze zespól z Krakowa nie pojedzie. Zreszta zacytuje ci słowa Józefa Ciesielskiego z Tygodnika Żuzlowego: "Robimy wszystko, aby wystartowac w rozgrywkach ligowych, ale obawiam się, że może nic z tego nie wyjśc"
    Zatem jak możesz przetłumacz mi ten tekst i sens tej wypowiedzie bo ja sam widze ze nie potrafie jej zrozumiec.

    To ze prowadzą rozmowy z zawodnikami o niczym nie swiadczy.
    Wolałbym jednak zeby Wanda pojechała. Odpuszczenie tego sezonu moze oznaczac koniec speedwaya w Krakowie.Jak pojada (nawet bez wygrania jednego meczu) nastepny sezon moze byc lepszy.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co jedziecie czy trzeba poprawiac terminarz jezeli nie to zastanowcie sie na sezon 2007 zeby znowu balaganu nie bylo i po co to.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie paranoja jest, ze mimo iz klub nie ma kasy na nic, na stadionie skonczono montowanie 3 tys. krzeselek, a planowany jest remont parku maszyn i wiezyczki :| Wydaje mi sie ze ta kasa ktora na to poszla moglaby starczyc na np. oplacenie wyjazdow czy dojechanie do konca ligi...
    a mi sie wydaje ze skoro znalazly sie pieniadze na to, to powinny sie tez znalezc na sezon
    Kasa na remont znalazła się w urzędzie gminy. Ten sam urząd gminy na gaże dla zawodników i innych dać kasy już nie mógł.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Proponuje Kraków do e-ligi.Jak wiadc na przykładzie RKMu skład sie nie liczy tylko stadion.

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm mnie sie wydaje ze ciesielski mydli oczy wszystkim bo maja w kasie na caly sezon z 30 tysiecy i jak wpalaca 20 to juz im nic niee zostanie i beda musieli sie wycofac niee no normalnie mnie to strasznie irytuje niech poszcza mlodych ambitnych ludzi do sekcji i wszystko by sie zmienilo lub chociaz czesc a pozatym ciekaw jestem czym oni chca placic pawliczkowi, slaczce i jeszcze slyszalem ze chinski wchodzi w gre a poza nimi ryszka i kilku mlodziezowcow ale z kad to ja niee wiem bo w rybniku niee ma kto bo macionczyk ponoc konczy kariere o smieji nic niee wiadomo mura dostal sie na studia i nie wiadomo co bedzie z jego jazda dalsza dzik odpada bo on bedzie walczyl o miano 2 juniora w tarnowie z zielinskim bo hlib jest nie zagrozony a z ciesielkim mysle ze jezeli unia by go poscila on by sie na bank zgodzil bo on chce jezdzic i wystarczylo by mu to zapewnic dac mu jakies stypendium jako dla amtora niee placac za punkty + zwrot za dojazdy i konserwacja sprzetu i bylo by ja niee wiem to sa marzenia a najwiekszym marzeniem jest to zeby wkoncu tu powstala szkolka bo niee wiem czy ktos zwrocil uwage ze za 2-3 lata moze sie okazac ze juz niee bedzie szkolek bo beda jezdzic obcokrajowcy i za 15 lat speedway upadnie!! trzeba temu jakos zaradzic pomysl z tym ze obcokrajowcy moga jezdzic jako juniorzy jest bezsensu lepszym wyjsciem byloby wlasnie tez miejsca zostawic dla polakow tylko i wylacznie a reszta jak kto chce



    sklad jakby wszystko poszlo ok


    1ADAM PAWLICZEK 1,0(1) tz opole (Rybnik)

    2KONRAD RYSZKA - wanda (Rybnik)

    3JANUSZ ŚLĄCZKA 1,48(1) ksz krosno (Rzeszów)

    4MATEUSZ MURA - rkm (Rybnik)

    5RAFAŁ CHIŃSKI 1,53(2) kolejarz rawicz (Świętochłowice)

    6MACIEJ CIESIELSKI- unia tarnow (Tarnow)

    7PAWEŁ PALIGA- rkm (Rybnik)

    8JAROSŁAW ŚLĘZAK- wanda (Rzeszow)



    niee napisalem zadnego zawodnika zagranicznego ale mozna pomyslec o mlodych czechach czy tez rosjanach i umowic sie z nimi jak to kiedys mialo miec miejsce z kylmakoerpim jak zlozyl oferte wandzie(ostatecznie wyladowal w gorzowie wtedy) ze mial otrzymywac pieniadze za dojazd i pensje za punkty lecz dopiero wtedy gdy zdobedzie 10pkt w meczu jezeli niee wracal z pustymi rekami, ale to tez niee moze wyjsc z ust dzialaczy lecz raczej od samego zawodnika ale jakby sie zaproponowalo czeste starty jakiemus 16-17 latkowi ktory cos tam prezentuje czemu niee a dla niego tez to moze byc wyzwanie to 10 punktow

    pozdro

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    niee napisalem zadnego zawodnika zagranicznego ale mozna pomyslec o mlodych czechach czy tez rosjanach i umowic sie z nimi jak to kiedys mialo miec miejsce z kylmakoerpim jak zlozyl oferte wandzie(ostatecznie wyladowal w gorzowie wtedy) ze mial otrzymywac pieniadze za dojazd i pensje za punkty lecz dopiero wtedy gdy zdobedzie 10pkt w meczu jezeli niee wracal z pustymi rekami, ale to tez niee moze wyjsc z ust dzialaczy lecz raczej od samego zawodnika ale jakby sie zaproponowalo czeste starty jakiemus 16-17 latkowi ktory cos tam prezentuje czemu niee a dla niego tez to moze byc wyzwanie to 10 punktow
    Juz kiedys mowilem, zeby po zazyciu srodkow wyskokowych lepiej na forum sie nie wypowiadac;)

    Chlopie - w jakim swiecie zyjesz? Napisales o zawodniku, ktory swojemu pracodawcy(??) zaproponowalby warunki, nie pozwalaljace w ogole na inwestycje w sprzet i siebie (o zarabianiu nie wspomne)... I zrobilby to sam, z wlasnej nie przymuszonej woli... I pewnie najlepiej zeby sie sam do Wandy zglosil.

    Nie wiem, moze to brzmi jak naskok, ale poprostu jak slysze o tym, ze kwota 20 tys. zlotych moze nie pozwolic na odjechanie do konca sezonu klubowi (???) to ja sie pytam po jaka cholere w ogole sie Ci panowie w to bawia? Zakladajac, ze kaucja bylaby taka sama, jak dla innych klubow - 10 000, to co...Wanda majac te 10 tys skonczylaby sezon? Wybudzcie mnie ze snu, bo chyba nie rozumiem... dzisiaj jest 3 lutego i rozumiem, ze teraz Wanda bedzie wypozyczac z innych klubow zawodnikow? bo kontraktow ni widu ni slychu?

    Degrengolada!!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te ziomus niee unos sie tak i nie graj madrego bo wiesz wielkie g**** w jakim ty swiecie zyjesz ty myslisz ze do klubu niee przychodza propozycje od zawodnikow znawco!! a pozatym cisniesz mi jak to ja bym mial zarzadzac ta sekcja i to moja wina ze niee ma pieniedzy a jezeli mnie sadzisz ze jestem pod wplywem to ty jestes pod wplywem ale chyba ojca rydzyka i nacpales sie thc i pozyj jeszcze w siwecie zuzlowego podworka a przekonasz sie co to jest, pewnie napiszesz ze od 20 lat chodzisz do leszna na zuzel albo cos w tym stylu i tu pies pogrzebany bo ja chodze na ta marna wande i wiem co to prawdziwy zuzel i ze tego zuzla niee ma niee bylo i mam nadzieje ze jednak bedzie w krakowie pozdro dla prawdziwych kibicow a niee laikowych znawcow

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nom zarówno Stamper jak i cała reszta zarządu PSŻ-u nie zna się na żużlu :D Stamper mam nadzieje że jakoś z tym będziecie żyć, bo skład od Wandy gorszy w pierwszym swoim sezonie uzbieraliście... :P

    Taka prawda - działacze Wandy od wielu lat nie robią kompletnie NIC dla tego, aby w Krakowie był lepszy żużel a jeśli Ty liczysz na to, że zawodnicy sami się bedą zgłaszać bo klub nie potrafi sam wyslać oferty to cóż...

    Ponadto ja, żużlowy laik powiem Ci znawco martinhu, że od wielu lat są umowy z zawodnikami, że jak nie zdobędą pewnej liczby punktów, to nie dostaną kasy... Jednak wiem coś jeszcze i się chętnie tym podziele... Każdemu zawodnikowi się daje inną granicę zdobywania punktow - wiadomo Crump łatwiej zdobędzie 10 punktów niż Hefenbrock który ich raczej nie uciuła i w tym wypadku daje sie Crumpowi barierę 11 punktów do zdobywania pieniedzy, zaś Hefenbrockowi 5...
    Zawodnik który jest na tyle słaby że nigdy nie zdobędzie 10 punktów nie podpisze takiej umowy, że jak zdobywa 9 to nie dostaje pieniędzy w jakim Ty świecie żyjesz?
    PS
    Słowo "nie" pisze sie przez jedno E, troche ciężko się to czyta

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    te ziomus niee unos sie tak i nie graj madrego bo wiesz wielkie g**** w jakim ty swiecie zyjesz ty myslisz ze do klubu niee przychodza propozycje od zawodnikow znawco!! a pozatym cisniesz mi jak to ja bym mial zarzadzac ta sekcja i to moja wina ze niee ma pieniedzy a jezeli mnie sadzisz ze jestem pod wplywem to ty jestes pod wplywem ale chyba ojca rydzyka i nacpales sie thc i pozyj jeszcze w siwecie zuzlowego podworka a przekonasz sie co to jest, pewnie napiszesz ze od 20 lat chodzisz do leszna na zuzel albo cos w tym stylu i tu pies pogrzebany bo ja chodze na ta marna wande i wiem co to prawdziwy zuzel i ze tego zuzla niee ma niee bylo i mam nadzieje ze jednak bedzie w krakowie pozdro dla prawdziwych kibicow a niee laikowych znawcow
    ha, tu Cie mam :)

    Nie chce sie Wam, nie chce sie Wam nic... przykre, ale prawdziwe... Jestem z Rawicza i takze sie tu borykamy z olbrzymimi problemami... Zuzel u nas zostal reaktowyowany w 1996 roku... Prezesami bylo panowie Nogała, Alexander, Teodorczyk i teraz Cieslak... I zawsze sezon dojezdzalismy do konca... zawsze... W 2000 roku byl awans do I ligi, gdzie jezdzilismy takimi zuzlowcami jak Bajrne i Ronii Pedersen, Adam Skornicki, Adam Labedzki, Andrzej Zieja, Piotr Swiderski, czy Piotr Dym... U nas sie dalo, to w takim Krakowie sie nie da? Jasne, ze sie da... Trzeba tylko chciec i dupe ruszyc... Pienadze su u nas marne, ale udalo sie zatrudnic kilku zuzlowcow i zuzel jest i bedzie w Rawiczu... Moze pora na nowych dzialaczy w krakowskim klubie ??

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o tym ze nowi dzialcze sa potrzebni to kibice mowia juz od przynajmniej 6lat ale sie niee da wejsc do klubu bo niby jest sie w sekcji a i tak wszystkie decysje podejmuja ciesielki i rudzki a pozatym jak by chcial wejsc sponsor to sekcja musialaby sie oddzielic od klubu bo za kazdym razem gdy pojawia sie sponsor wracaja wierzyciele i kaza splacac dlugi sprzed lat itd

    a o tym tekscie ze w krakwie sie niee da no wlasnie na przekroju tych 13 lat odkat wanda sie reaktywowala widac jakie problemy ma ta dyscyplina w naszym miescie

    ale mam nadzieje ze wkoncu sie to zmieni bo juz wszyscy maja tego dosc w krakowie

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moze to co napisze bedzie przykre, ale prawdziwe

    W Krakowie niestety nie ma zapotrzebowania na żużel i nic nie da zrobić się na silę, przez ile ostatnich sezonów Wanda ledwo odjechała pare spotkań, aby zaraz po nich sie wycofać? Przeciez to się mija z celem! Niech zaoszczędzą przez dwa lata jakąś kasę zeby odjechać w koncu sezon z jakimś porządnych skutkiem [lub zeby w ogole odjechac cala lige], miec jakis "dobry start" do odbudowy klubu..., w takiej formie jak to jest od paru lat ten klub istniec nie moze, jeszcze nie jest za późno, aby wycofać się z ligi 2006...po co mają być znów kombinacje z kalendarzem?

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o tym ze nowi dzialcze sa potrzebni to kibice mowia juz od przynajmniej 6lat ale sie niee da wejsc do klubu bo niby jest sie w sekcji a i tak wszystkie decysje podejmuja ciesielki i rudzki a pozatym jak by chcial wejsc sponsor to sekcja musialaby sie oddzielic od klubu bo za kazdym razem gdy pojawia sie sponsor wracaja wierzyciele i kaza splacac dlugi sprzed lat itd
    Czyli gdyby przyszedł sponsor oferujący kilkaset tysięcy złotych w zamian za bycie w zarządzie, to Wasi działacze by na to nie pozwolili? Jesteś tego taki pewien, że wolą się wycofywać po 2 kolejce niż stracić część udziałów w swoim klubie? Jak tak, to trzeba to chyba podać do ministerstwa sportu, lub zarządu miasta Kraków, ponieważ byłby to ewenement na skalę światową... Ponadto czemu nie odłączać sekcji od klubu? Co w tym strasznego? Tarnów, Ostrów, Opole, Krosno to tylko kilka przykładów odbicia się od dna dzięki temu...
    PS
    Co się dzieje z TŻ Kraków które wprowadziło tarnowską Unię do I ligi?

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czy ja mowie ze to jest cos strasznego odlaczyc sekcje ja niee wiem czy ja zarzadzam tym klubem ze sie plujesz do mnie ja tylko mowie co by bylo najlepsze i co aj bym zrobil jak bym tylko mial jakas wladze

    a co do tz to upadli taka byla kolej rzeczy bo oni za duzo mowili i nic niee robili procz pomocy unii tarnow zamiast naprzyklad te pieniadze mogli wydac na szkolke ktora bylaby poczatkiem nowego klubu to oni woleli sie zlaczyc z unia co im to dalo...upadek po kilku latach...

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o tym ze nowi dzialcze sa potrzebni to kibice mowia juz od przynajmniej 6lat ale sie niee da wejsc do klubu bo niby jest sie w sekcji a i tak wszystkie decysje podejmuja ciesielki i rudzki a pozatym jak by chcial wejsc sponsor to sekcja musialaby sie oddzielic od klubu bo za kazdym razem gdy pojawia sie sponsor wracaja wierzyciele i kaza splacac dlugi sprzed lat itd
    Czyli gdyby przyszedł sponsor oferujący kilkaset tysięcy złotych w zamian za bycie w zarządzie, to Wasi działacze by na to nie pozwolili? Jesteś tego taki pewien, że wolą się wycofywać po 2 kolejce niż stracić część udziałów w swoim klubie? Jak tak, to trzeba to chyba podać do ministerstwa sportu, lub zarządu miasta Kraków, ponieważ byłby to ewenement na skalę światową... Ponadto czemu nie odłączać sekcji od klubu? Co w tym strasznego? Tarnów, Ostrów, Opole, Krosno to tylko kilka przykładów odbicia się od dna dzięki temu...
    PS
    Co się dzieje z TŻ Kraków które wprowadziło tarnowską Unię do I ligi?
    Dzialacze Wandy maja zle podejscie "dajcie nam tylko pieniadze a my juz wiemy co z nimi zrobic i bedzie dobrze", do tego kurczowo trzymaja sie swoich stolkow......inna sprawa, ze nie ma za bardzo chetnych zeby cos zrobic w Krakowie, w poprzednim sezonie na szkoleniu dla osob funkcyjnych srednia wieku krakusow wynosila cos kolo 60 lat :/

    TZ Krakow nie potrafil sie dogadac z Wanda i aktualnie chyba nic nie robia......a potencjal jakis mieli......zreszta sytuacje najlepiej obrazuje fakt ze sponsorowali oni druzyne tarnowska a nie krakowska......

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jezli powtorzy sie historia z lat wczesniejszych czyli zgloszenie a potem wycofanie w srodku rozgrywek uwazam ze Gksz czy tam pzm powinien wyciagnac BARDZO surowe konsekwencje takiego czynu i zakazac startu klubowi z Krakowa przez 2-3 lata albo do momentu przedstawienie dokumentow (nie wiem jakichs gwarancji finansowych) ze ukoncza sezon na 100%.W iinym wypadku mija sie to z celem.

  26. Powrót do góry    #71
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Trochę to wszystko sprowadza się do tego, że jest to błędne koło. Bo zwyczajnie jak napisal Vojtas, w Krakowie nie ma zapotrzebowania na żużel, a w każdym razie na taki żużel.

    Stadion leży prawie za miastem, zawody jak domniemam są szare, a całe miasto jest kolorowe i daje dużo innych możliwosci spędzania wolnego czasu. Także jesli chodzi o sport - piłka nożna. Nie ma też własciwie tradycjii życia przeszłością. A to duży minus, bo gdy kibic ma w pamięci 'dawne sukcesy', to jest to dla niego jakiś magnes - jak chocby w Poznaniu, gdzie własnie mimo ze klubu nie było ładne pare lat to ludzie tym żużlem trochę żyli. Blisko są ośrodki w Gnieźnie, w Lesznie, w Pile - gdzie mogli jezdzić na mecze.

    A dla ludzi z Krakowa generalnie żużla nie ma. Oczywiscie nie znaczy to, że nie będzie już nigdy i że w żaden sposób nie da sie ich przyciągac na mecze. Da sie, ale potrzeba:

    a) sukcesu
    b) jakiejs reklamy

    Na dziś, na reklame nie ma pieniędzy, o sukcesach pozwólcie że nie wspomnę.

    Tyle że sukces można odniesc nawet bez kibiców. Potrzeba jednak trochę przedsiębiorczosci, jakiegos ogarnięcia, znalezienia sponsorów. Nie mówie tu przeciez żeby znajdowac drugą Rafinerie Trzebinia, ale no przeciez w takim Krakowie jest multum firm, dla których wydatki jakie są potrzebne Wandzie to kropla w morzu. I przy kilku takich sponsorach można o coś walczyć.

    A uprawiana jest niestety polityka najgorsza z możliwych. Czyli - probujemy rokrocznie dojechac do końca i czekamy aż za xx lat zdarzy sie cud i sponsor sam zapuka do bram. No troche powagi. Przez takie niedojeżdżanie to tylko sobie szkodzicie - bo mało ktory zawodnik będzie gotów działaczom z Krakowa potem zaufać.

    Nie wiem, może należałoby wystawic klub na aukcje - ktos go moze jednak kupi i będzie wiedział co z tym zrobić. Jest troche bogatych pasjonatów i ludzi, którzy byliby w stanie zarobic na tym. Tak bylo z Llaneli, druzyną z piłkarskiej ligi walijskiej, która byla totalnym outsiderem. Sprzedano ją, a nowy własciciel od razu zainwestowal w klub i stała sie to w bardzo krótkim czasie jedna z czołowych drużyn w Walii.

    Przykłady z Rawicza, z Piły - obecny[ale i dawny, magiczny wręcz!] pokazują że można coś zrobić, że da sie. Ale samo sie nie zrobi, tak jak samo nie zrobilo sie w Warszawie i Łodzi.

    A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w sumie to cała polska chcialaby silnej Wandy, czy odbudowania i stworzenia czegoś silnego w Warszawie. Bo to ważne dla całego żużla, dla prestiżu dyscypliny w mediach itd.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    buszmen zgadzam sie z Toba z wyjatkiem tego ze stadion lezy poza miastem bo tak nie jest, ale mniejsza z tym.

    Co do kibicow to byly czasy po reaktywowaniu sekcji ze na mecze przychodzilo po 7 tysiecy ludzi, wiec gdzies Ci ludzie sa i gdzies jest zapotrzebowanie, tylko moim zdaniem problem lezy w tym ze nie ma sukcesu i komu sie chce isc na mecz ktory z gory jest przegrany i bez walki? i dlatego potrzebna jest mocna druzyna a potem juz bedzie z gory, bedzie dobry wynik to bedzie kibic, itd.

    Nastepnym problemem sa chyba ludzie ktorzy tu rzadza, ale w ten temat nie wnikam

  28. Powrót do góry    #73
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    buszmen zgadzam sie z Toba z wyjatkiem tego ze stadion lezy poza miastem bo tak nie jest, ale mniejsza z tym.
    Wiesz, ja nigdy na żużlu w Krakowie nie byłem. Taki wniosek wysunąłem tylko na podstawie foto ze strony numer 1. I nie chcę być złośliwy, ale gdybym nie wiedział, ze to Kraków i miałbym strzelać z jakiego miasta jest ten stadion to celowałbym w jakiś Rawicz. Ale prawdę mówiąc podejrzewam, że pod względem samej infrastruktury jest tam nawet lepiej. Nie wiem w jakim punkcie Krakowa znajduje sie ten obiekt, ale dosc znamienujące jest to, że wokół stadionu nie ma...parkingu.

    No ale nic to, wszystko jest do przejscia. Fundament to jakastam organizacja - najlepsza na ile sie da - czyli nie taka jak jest teraz. Mimo wszystko w potencjalnych kibiców trochę wiary mam. Przecież na początku istnienia Wandy to tam nawet wielkie plany były o podboju Ekstraklasy itd. Szkoda, że od tego czasu rokrocznie jest coraz gorzej.

    W każdym razie kibiców Wandy choć trochę widac na forum, ktośtam jednak na ten żużel mimo takich mega odstraszających zjawisk chodzi, tyle że działacze muszą sie z tym liczyc ze w koncu i pasjonatom nie starczy cierpliwosci. No nic, jestecie tu bardziej zauważalni niż kibice np. z Łodzi. A to tez ciekawostka, bo troche straciłem orientacje co tam sie dzieje, na forum nikt z Łodzi sie nie udziela, a klub tez sukcesywnie idzie w dół...

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ciekaw dyskusja sie wywiazala, wiec moze i ja dorzuce kilka swoich groszy.

    Nie chce sie tu specjalnie wymadrzac, ale to co widac z mojej perspektywy to poglebiajace sie z roku na rok upadlanie zuzla w Krakowie przez archaicznie myslacych dzialaczy. Postrzeganie sportu jako samoistnie funkcjonujacego mechanizmu bylo dobre np. w latach 80.
    Panowie-dzialacze z Krakowa: perpetum-mobile nie istnieje!

    Od lat kilkunastu o najwyzsze stawki graja tylko Ci ktorzy o sporcie mysla jak o wolnorynkowym przedsiewzieciu i tylko tak pojmowany produkt jakim jest impreza zuzlowa da sie sprzedac sponsorom i kibicom, ktorzy tez dorzucaja sie do przedsiewzieca.

    To co pisze nie jest zadnym odkryciem, bo jak jest kazdy potrafi zobaczyc. Skostnialy beton w zarzadzie Wandy Krakow doprawadzi predzej czy pozniej do zamkniecia sekcji. Chore ambicje w polaczeniu z ignoranctwem daleko tego wozka nie pociagna.
    W mojej prywatnej opinii ratunkiem dla Krakowa jest stworzenie nowego, konkurencyjnego klubu przez grupe mlodych i ambitnych dzialaczy, myslacych kategoriami wolnorynkowymi. W sytuacji gdy stadion jest wlasnoscia miasta nie bedzie zadnym problemem (ZADNYM!) aby wprowadzic sie ze swoimi pomysłami na nowohucki obiekt.
    Na poczatek moze jakis turniej towarzyski, a potem jakos moze uda sie cos ruszyc dalej. Podstawa to jednak odciac sie od starej gwardii ktora juz w swoim zyciu niczym dobrym Krakowa nie zaskoczy

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak poważnie: jesteśmy w Unii E. i czas przeorientować pewne utarte poglądy. Na początek zakontraktowałbym kliku wolnych niemieckich żużlowców i raz na zawsze skończył z mitem o Wandzie co to Niemca nie chciała...

    pozdrowienia z Poznania

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stworzenie nowego klubu niee ma sensu i niee ma zadnej szansy egzystencji czytaj:tz krakow, lepszym wyjsciem i mysle ze juz w niedlugim czasie tak bedzie to wejscie do klubu oddzielic sekcje od reszty a wiem ze problemy by byly bo oni za to by na pewno chceli pieniadze bo co oni odtawia sekcje z ktorej badz co badz sa najwieksze profity choc niee w tym momencie, ale o czym mozna isc z petycja do urzedu miasta krakow i przedstawic im o co chodzi ze jest zle ba jest koplica to co oni robia wola o pomste do nieba oni za to powinni siedziec:P niee a na powaznie chyba kazdego szlak trafia widzac co sie dzieje jaka to jest prowizorka a jezeli miasto stanelo by po stronie mlodych nowych (ktorzy mieliby wsparcie sponsorow i wszystko bylo by na pismie) to miasto moze naprzyklad kazac placic za dzierzawe stadionu czego razcej niee moze zrobic ale jakies rzeczy moze uczynic badz postraszyc ich ze zrobia im calokowita inwentaryzacje i wyjdzie gdzie i kot bierze i czemu np w sekcji pilki noznej na poczatku przed runda rewanzowa jest wykorzystana(blizej nieokreslona suma)i te pieniadze mialy byc przeznaczone na buty, stroje i oplate sedziow, ale to juz trzeba bylo sie szerzej zaglebic w finanse i rodzaje wydatkow funduszy ktore sa przekazywane z umk na szkolenia mlodziezy

    mam nadzieje ze wkrotce wszystko pojdzie pomyslnie i uda sie niedlugo cos zmnienic!!

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli wanda by wystartowala to o dziwo ale sa chetni by w niej jezdzic oto oni

    1szczyrba
    2ryszka
    3slaczka??
    4slezak
    5pawliczek
    6mura
    7paliga??
    8ciesielki??

    ale dalej jestem ciekaw czym im beda placic chyba ze beda chetni brac wirtualne pieniadze:( mam nadzieje ze CIESIELKI I RUDZKI wreszcie cos zaczeli robic dla dobra zuzla w krakowie i udalo im sie cos zalatwic jakies zabespieczenie finansowe choc niestety jako wieloletni kibic z tego miasta watpie w to ale chcialbym sie mylic i chcialbym im wkoncu przyklasnac a jesli nic sie niee zmini to tez wypadalo by przyklasnac...obu po ryjach!

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poprostu druzyna wandy krakow jest juz skonczona bez jakiegos mocnego sponsora ktory by wlorzyl kase nic z tego i nie ma nawet o czym gadac niestety

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez jakiegos mocnego sponsora ktory by wlorzyl kase nic z tego
    pamietajmy prastara zasade

    wklada sie po to zeby moc i pozniej cos wyciagnac

    a o tym zapominaja dzialacze Wandy

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    buszmen wiec powiem Ci ze stadion moze nie ma genialnego polozenia, ale nie jest najgorzej. Z jednej strony sa duze osiedla, z drugiej domki jednorodzinne i w poblizu pelno firm jest. Z miejscami parkingowymi tez nie bylo by zle i dojazd jest bardzo dobry:)

    pis

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm widac ze jest gozej niz sie zapowiadalo problemy procz wandy oraz wybrzeza ma rowniez ukraina rovne

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=49&k2_id=109&dzial_id=40 3&news_id=104893

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz Krakow nie jedzie i po co to bylo robic zamet w terminarzu . Moze za rok im sie uda wystartowac. ww

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2005
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieję że Gdańsk wskoczy w miejsce Krakowa i będzie zapełniona luka w terminarzu.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieję że Gdańsk wskoczy w miejsce Krakowa i będzie zapełniona luka w terminarzu.
    A ja mam nadzieję, że wskoczy, ale tam, gdzie miał wskoczyć, czyli do pierwszej ligi - bo przez nich I liga chyba bedzie miała o jeden zespół mniej.

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm miejmy nadzieje ze ludzie przestana myslec tylko o swoich klubach i zauwaza ze wszystko kroczy ku upadkowi speedwaya w polsce co z tego ze taka wanda upadnie najwazniejsze zeby wasze kluby dobrze jechaly ...:| ludzie i wy narzekacie na karwana jak jestescie tacy sami

  41. Powrót do góry    #86
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Taka Wanda powinna istniec po to zeby zawodnicy krajowi ktorzy nie maja miejsca w skladzie swojej druzyny mogli gdzies jezdzic.Tylko ze klub z Krakowa daje takie stawki za punkt ze co najwyzej juniorzy moga sie zgodzic tam jezdzic.
    A tak poza tym lepiej zeby Wanda nie jechala przez 3 lata i zebrała pieniadze niz zgłaszaja sie do rozgrywek a po 2 kolejkach sie wycofuja.Jezeli stało by sie i tak w tym roku ja za rok nie widzialbym Wandy w 2 lidze gdyz tylko dzialacze wprowadzaja zamieszanie.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm miejmy nadzieje ze ludzie przestana myslec tylko o swoich klubach i zauwaza ze wszystko kroczy ku upadkowi speedwaya w polsce co z tego ze taka wanda upadnie najwazniejsze zeby wasze kluby dobrze jechaly ...:| ludzie i wy narzekacie na karwana jak jestescie tacy sami
    Akurat Wanda nie jest wyznacznikiem upadku polskiego żużla. Zycze Krakusom jak najlepiej, ale niech zajmie się tym klubem ktoś poważny, ktoś, kto potrafi skalkulować budżet i nie wycofa się w trakcie sezonu lub przed, robiąc przy tym zamieszanie.
    Proponuję kondydatom na działaczy konsultacje menadżerskie - chociażby w Poznaniu. Jakoś Poznaniancy nie rzucili się z motyką na słońce i nie zgłosili się do sezonu 2005. A mogli. Najwyżej wycofaliby się ...

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    abraxas masz racje ale wedlug mnie juz po tym jak sie wycofali ostatnio to mieli dosc duzo czasu by cos zorganizowac, ale nic nie ruszylo. Taka niestety polityka i wstyd mi za to, bo to moje miasto i moj klub.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Ciekawe na ile wierzyć panu Ciesielskiemu, że jak przystąpią do rozgrywek, to interesuje ich tylko przejechanie całego sezonu...

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe na ile wierzyć panu Ciesielskiemu, że jak przystąpią do rozgrywek, to interesuje ich tylko przejechanie całego sezonu...
    Nie można wierzyć. Niestety nikomu. Po ostatnich latach.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •