Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 433

Wątek: KSŻ Krosno - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    KSŻ Krosno - sezon 2005

    Czas rozpocząć dyskusję w nowym wątku.
    W poprzednim kezman wspomniał o Wilku - co wy na to?
    osobiście wydaje mi się, że przy dobrym przepracowaniu zimy, oraz przyzwoitym sprzęcie stać go będzie na skuteczną jazdę.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Bazyli zgadzam sie z Toba ,Wilku moze byc,ja bym dodal Darka i Oskara i sklad moze byc

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    osobiście wydaje mi się, że przy dobrym przepracowaniu zimy, oraz przyzwoitym sprzęcie stać go będzie na skuteczną jazdę.
    O przepracowanie zimy możecie być spokojni. Rafał zawsze jest dobrze przygotowany do sezonu pod względem fizycznym, śmiem stwierdzić, że pod tym względem nie było w Stali na niego bata. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że atmosfera w krośnieńskim klubie spowoduje że zawodnicy, którzy w innych klubach nie mogli odnaleźć formy u nas dadzą sobie rady :) Sporo ostatnio mamy takich przykładów i cieszyć może fakt iż jednak Ci którzy u nas jeździli z przyjemnością parafują umowy na kolejne sezony, jeśli tylko jest taka możliwość. To cieszy i mam nadzieję że Darek Fijałkowski weźmie to pod uwagę :) ciekaw jestem również jak idą rozmowy z potencjalnymi darczyńcami, choć w tak niepewnej sytuacji sezonu 2005 nie wiem czy się kwapią do rozmów. Na pewno protesty i kopanie dołków zmniejszyły nieco tempo rozmów bo żużel staje się coraz mniej pewną inwestycją....niestety. Oby ci z którymi rozmawiają działącze byli prawdziwymi fanami żużla :)
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    GC Nowiny
    W Krośnie też starania
    Kazimierz Bobusia, wiceprezes KSŻ Krosno, drugiego przedstawiciela naszego regionu w pierwszej żużlowej dywizji, twierdzi, że jego klub także nie zasypia gruszek w popiele i kompletuje skład na przyszły rok.
    - Prezes Dworakowski z Unii Leszno potwierdził, że Unia wyraża zgodę na ponowne wypożyczenie Tomasza Łukaszewicza. To bardzo dobra wiadomość – mówi Bobusia. – Wysłaliśmy także pisma do RKM-u Rybnik o wypożyczenie Łukasza Szmida i Marmy Polskie Folie Rzeszów o wypożyczenie Łukasza Golonki. Ze Szmidem mogą być kłopoty, bo RKM zamierza go podobno zostawić u siebie, choć żużlowiec bardzo chętnie by nadal u nas startował.
    - Janusz Ślączka jest właścicielem swojej karty i wierzę, że jeżeli spłacimy mu zaległości z tego sezonu, podpisze z nami umowę na następny – kontynuuje Bobusia.
    Krośnianie w dalszym ciągu są zainteresowani Dariuszem Fijałkowskim, który jest zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Fijałkowski podobno, nie mówi nie. Z powodu wysokich oczekiwań finansowych upadła już sprawa pozyskania Tomasza Bajerskiego z Apatora Toruń.
    - Mam nadzieję, że do końca listopada podpiszemy nowe umowy z dwoma lub trzema zawodnikami – zapewnia Bobusia.
    Krośnianie interesują się także zawodnikiem zagranicznym. Myślą o Mateju Ferjanie, ale ten wysolił takie koszty dojazdu, że głowa boli. Przydałby się również młodzieżowiec. Przede wszystkim zaś przydałby się sponsor strategiczny!
    Wiadomo już, że obcokrajowcem Kolejarza Opole został Bohumil Brhel. W żużlowym światku natomiast trwa ożywiona dyskusja nad sensem podziału stawki drużyn na trzy ligi.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiałem się w jakim wątku to wrzucić, ale zrobię to tutaj.
    Za Przeglądem Żużlowym:
    Dziś Prezydium GKSŻ wydało oświadczenie, w którym przedstawiło swój punkt widzenia. Według niego Kolejarz słusznie zajął piąte miejsce. Teraz opowiedzą się działacze, którzy za pomocą faksów odpowiedzą - TAK, NIE lub WSTRZYMUJĘ SIĘ na pytanie: "Czy głosuje Pan za podtrzymaniem decyzji Prezydium GKSŻ – tj. drużyna RKS Kolejarz Rawicz zajmująca miejsce V w grupie walczącej o pozostanie lub awans do I ligi na sezon 2005 uzupełni skład DM II Ligi w sezonie 2005". Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi mija 18 listopada o godz. 14.00.
    Czyżby to początek końca jaj w polskim światku żużlowym, bo ni wydaje mi się żeby Kolejarz zebrał większość wsród działączy klubów. Oby ta farsa się w końcu skończyła i sezon transferowy czas zacząć tak naparwdę :)
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Ci z tego Rawicza są śmieszni hehe ;)
    Szkoda, że Krosno nie pisało takich protestów przez 3 wsześniejsze lata, to może terazbylibyśmy jush w ekstralidze.. kto wie hehe ;) A co do Mateja Ferjana to raczej wydaje mi się, że nic z tego nie będzie. Na pewno zależy tesh to od tego, czy będzie sponsor czy nie.. nio a skoro z Nim rozmawiaja to moze.. hehe ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coraz blizej Staszewski Zielonki ...wiec Szmid zostanie w Rkm-ie:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mie sie ze nasz sklad zaczyna sie sypac. po awansie wszyscy mowilie ze bedzie dobrze, a cos cienko.

    kurana...
    sopnsora ni ma.

    kalwasinski w grudziadzu, szmid pewnie zostanie w rybniku, fijalkowski pewnie w grudziadzu, wardzala pewnie w lublinie i co nam zostaje.

    cos mi sie to zaczyna nie podobac. z kim my w pierszej powalczymy(ja wiem ze na naszym to powalczymy, ale...) lukaszewicz mial podpisac w poniedzialek i nic nie slychac(dzisiaj jest czwartek).... troche mam obawy.

    kazdy klub cos podpisuje, a jesli nam zostanie wybieranie w koncowce to co... spadniemy z kretesem bo kto bedzie walczyl?.... no kto?... kot bedzie chcial dac choc troche kasy?. kto przyjdzie na stadion.....

    kurde, jak nie znajdzie sie jakas kasa, to pewnie bedziemy jezdzic cos, ok w podobnym skladzie.

    slaczka
    wozniak
    lukaszewicz
    golonka(p.baran)
    cierniak(obco)
    beben
    wolsztynski
    rez. bienia
    rez2. pewnie szczurek
    - ten skald wydaje mi sie slaby na 2 lige.

    mam nadzije ze wszystko szybko sie wyjasni(chodzi o sponsora) i tacy zawodnicy jak wardzala, nie podpisze w lublinie(chyba jeszce pamieta jak go tam potlukli), fijakowski(ta sama kasa, ale blizej do domku) i jakis obco taki na 12 pkt. i powinnismy wygrywac, jakies tam mecze u siebie.

    a taki sklad bym chcial:
    lukaszewicz
    wardzala
    slaczka
    fijalkowski
    szmid
    hmmmm. no pewnie wolsztynski zostaje, chodz brzozowski,dobrowski ze stali......
    beben

    rez. junior-bienia
    rez. senior-p.baran, ewentualnie cierniak-golonka

    obco. hmmm. wystartowac mozna bez niego, i trzeba zobaczyc co sie bedzie dziac.

    pozdrawiam
    waldek

    ps.mam nadzieje ze nikogo nie urazilem. dawniej na sb... juz duzo(duzo duzo) pisalismy...a teraz?.........hmmm

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drabik w Krośnie ?? :P:P

    Cytat z Gazety Wyborczej - Wrocław:

    W środę Pana menedżer Janusz Tobijański spotkał się z prezesem WTS-u Andrzejem Ruską. Efekt rozmów był taki, że prezes Rusko postanowił z Pana zrezygnować. Czy był Pan zaskoczony takim obrotem sprawy?
    Sławomir Drabik: Tak wyszło. Powiedzieli: "szukaj roboty w Krośnie", więc trzeba było zwijać żagle.

    -------------------------

    Tak wiec w Krosnie chyba nie bedzie zle :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat z Gazety Wyborczej - Wrocław:

    W środę Pana menedżer Janusz Tobijański spotkał się z prezesem WTS-u Andrzejem Ruską. Efekt rozmów był taki, że prezes Rusko postanowił z Pana zrezygnować. Czy był Pan zaskoczony takim obrotem sprawy?
    Sławomir Drabik: Tak wyszło. Powiedzieli: "szukaj roboty w Krośnie", więc trzeba było zwijać żagle.

    -------------------------

    Tak wiec w Krosnie chyba nie bedzie zle :)
    A wg mnie jest to czysta ironia działaczy z Wrocławia i to ironia nie na miejscu zdecydowanie.

    A teraz pytanko do kolegów zza miedzy, jak tam z tym sponsorem strategicznym, miał podpisywać nic nie piszecie, cisza jakaś :/
    #MistrzJestJeden

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    coś w tym musi być już któryś raz mowi o nas :P

    a na powaznie niestety moj drugi junior ktorego widzialem w barwach wilczkow ktory zrobil bardzo dobre wrazenie na mnie kalwasinski jest juz w grudziadzu czacha tez z failkiem cisza, lukaszewiczem tez niepodoba mi sie to!!

    aha jak czyta to ktos z zarzadu klubu RINAT G. RINAT GAFUROW OLE!! BIERZMY TEGO CHLOPAKA JEST PRZE ZA******* !!!
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj cieniutko przedą nasi dzialacze , oj cieniutko ! jak na razie mizeria i to porządna ! popatrzcie tylko jakich obco zatrudniaja I- ligowcy (karlsson, loram, jensen itp)!!!! a u nas ??? co ??? tihanyi ??? albo bez !! jednym slowem zenada ! oby tylko nie obudzili sie z reka w nocniku ! pozdrawiam !
    a czas powolutku mija....

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat w słowach Drabolka można zauważyć jedną rzecz. Chodzi mi o to, że klub krośnieński jest ogólnie wyśmiewany i w Polsce nie mają o nim dobrego zdania.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na Waszym miejscu specjalnie bym się nie martwił. Wydaje mi się, że Łukasz Szmid mimo wszystko będzie reprezentował drużynę z Krosna. U nas po prostu może być za ciasno dla niego (Chromik, Szombierski, Povazhny, Węgrzyk, Romanek, obco). Zresztą sam Łukasz nie kwapi się do startów w naszym klubie. Już raz ucierpiał dość mocno, grzejąc ławę przez cały sezon i myśle, że nie będzie chciał ponownie ryzykować. To, że prezes Szołtysek czy CzeCze widzą go u nas nic nie znaczy, bo z niewolnika nie ma pracownika. Jeśliby to ode mnie zależało Łukasz już dawno by z Wami podpisał. Jeśli potrzebujecie juniorów zgłoście się do nas, bo u nas będzie ich naprawdę sporo. Już teraz mamy: Szczyrbę, Śmieję, Druchniaka, Maciończyka, Pawlaszczyka, Murę, Mitko, a jeszcze paru na wiosnę zdaje egzamin ;) Po co mają u nas siedzieć na ławie, kiedy mogą sobie u Was pojeździć.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobra tam...czekajmy cierpliwie.....na wszystko co sie wydarzyc powinno....a w rzeszowie cos z Baranem nie tak ....wezmy go sobie;)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fragment wypowiedzi Slawka Drabika dla Gazety Wroclawskiej...

    Wiedziałem, że po moim karambolu mogą mnie we Wrocławiu nie chcieć, dlatego nie ma co ukrywać, że rozglądałem się za inną robotą. Teraz jestem już dogadany gdzie indziej. Na razie sprawa odbyła się tylko na usta, ale oferta jest konkretna i już nie mogę się wycofać. Za tydzień, dwa będzie mogła pójść w druk. Dziś nie mogę jednak powiedzieć czy chodzi o Krosno czy o Ugandę, bo dałem słowo - przekonuje Drabski, który z WTS-em chce się rozstać w zgodzie. Nie ukrywa też, że chodzi o klub ekstraligowy.

    Tak wiec Slawek coraz blizej :P

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fragment wypowiedzi Slawka Drabika dla Gazety Wroclawskiej...

    Wiedziałem, że po moim karambolu mogą mnie we Wrocławiu nie chcieć, dlatego nie ma co ukrywać, że rozglądałem się za inną robotą. Teraz jestem już dogadany gdzie indziej. Na razie sprawa odbyła się tylko na usta, ale oferta jest konkretna i już nie mogę się wycofać. Za tydzień, dwa będzie mogła pójść w druk. Dziś nie mogę jednak powiedzieć czy chodzi o Krosno czy o Ugandę, bo dałem słowo - przekonuje Drabski, który z WTS-em chce się rozstać w zgodzie. Nie ukrywa też, że chodzi o klub ekstraligowy.

    Tak wiec Slawek coraz blizej :P
    nie śmiać sie bo jeszcze przyjdziecie na kolanach do Kaźmierza po Drabola :P:P:P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    eee.. lubie Slammera, ale wydaje mi się, że z tym Krosnem już troszkę przesada
    Co do wzmocnień, na sportowych faktach pisze o Pietraszce. Wg mnie przydałby się, ale trzeba będzie Włókniarzowi trochę za niego zapłacić. Poza tym, będziemy mu zalegali troszkę kasy to jeszcze zastrajkuje tak jak w tym roku w Opolu i nie pojedzie w meczu

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    eee.. lubie Slammera, ale wydaje mi się, że z tym Krosnem już troszkę przesada
    Masz rację Bazyli. Za pierwszym razem to było śmieszne, ale teraz robi się już żałosne. Pietraszko jak najbardziej, może być. Tym bardziej, że za Szmidem mogą być spore problemy. Jeśli Rybnik opuści Staszewski i Węgrzyk (a na to się zanosi) to możemy o nim tylko pomarzyć.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No o Pietraszke stara się też Lublin to będzie wam cięzko go zawinąc :] Co do Szida to w Rybniku Wegrzyka nie bedzie to macie tak duzo seniorów ? :D

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2004
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Darek Fijalkowski podpisal kontrakt z GtŻ Grudziądz!!Także darek odpada wam w budowaniu składu na rok 2005!!Pozdrawienia z grdu nad Brdą:D:)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wielka szkoda ze podpisal w grudziadzu. liczylem ze w krosnie bedzie jezdzil i ze dosc solidnie bedzie punktowal. w grudziadzu bedzie podobnie jak ze staszkiem(lawa-mam nadzieje ze nie), beda walczyc o miejsce w skladzie. mam nadzieje ze bedzie ja wygrywal darek-jakos lubie tego zawodnika.

    pozdro
    waldek

    ps. co z tym sponsorem??, jesli nie teraz to kiedy??

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawsze staralem sie podchodzic do spraw transferowych na luzie i bez wiekszych emocji , ale (teraz apel do dzialaczy)na milosc boska !!!! panowie dzialacze !!!! toz to I liga i tutaj trzeba wziąc sprawy mocniej w swoje rece a nie czekac na gwiazdke z nieba !!! rozglądnijcie sie !!!! patrzcie co robią inne kluby !!! przy takim podejściu do sprawy i przy takiej mizerii to my meczu nie wygramy (nie obrażając golonki ale ztakimi zawodnikami w skladzie w I lidze to my sobie mozemy podskoczyc , tylko nie wiem komu , zalosne ...). Widze ze w krosnie nic sie nie zmienilo w kwestii ustalania skladu, bez kasy jest cięzko ja to wiem , ale zeby nikomu nie zalezalo na sponsoringu druzyny w I lidze ?? jeszcze poczekamy kilka tyg. i mozemy sami wycofac sie z rozgrywek , bo tak naprawde nie bedzie kogo wziąc (piszę o wartościowych zawodnikach). Z calym szacunkiem dla pietraszki, ale ten gościu nie ma szans na walke na I- ligowych torach, za duzo mówi za malo jeździ....

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie teraz Wam mówie już, że gówno z tego będzie i zostanie skład z ubiegłego roku + mam nadzieje Rafał Wilk. Ale nie koniecznie jest to zły skład i będzie nim można powalczyć. Hehe a teraz taka mała dygresja. Jak byliśmy prosić o pozwolenie na zorganizowanie Mem. W.Kiełbasy na speedrowerze to nasz szanowny prezes powiedział, że tak jeśli zorganizujemy kase na zawodnika dla pierwszoligowego klubu z wyraźnym podkreśleniem tego pierwszoligowego. To rzecz jasna pół żartem pół serio. Ale podejście klubu nie jest chyba najlepsze.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie teraz Wam mówie już, że gówno z tego będzie i zostanie skład z ubiegłego roku + mam nadzieje Rafał Wilk. Ale nie koniecznie jest to zły skład i będzie nim można powalczyć. Hehe a teraz taka mała dygresja. Jak byliśmy prosić o pozwolenie na zorganizowanie Mem. W.Kiełbasy na speedrowerze to nasz szanowny prezes powiedział, że tak jeśli zorganizujemy kase na zawodnika dla pierwszoligowego klubu z wyraźnym podkreśleniem tego pierwszoligowego. To rzecz jasna pół żartem pół serio. Ale podejście klubu nie jest chyba najlepsze.
    Nie no sorry - ale z takim skladem plus Wilk (ktory nie łapie sie do skladu Rzeszowa) to nie powalczycie za bardzo. Moze u siebie z takimi zespołami jak my (Lublin - słaby na wyjazdach), Grudziądz (brak skladu) i Opole. Ale reszta - poza Waszym zasięgiem - z całym szacunkiem.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Zawsze starałem się obiektywnie patrzeć na siłę rażenia naszego zespołu. Nie inaczej jest w tym roku. I niestety muszę stwierdzić że jak na razie to wracamy z wielkim hukiem do II ligi :( Przecież zupełnie nic się nie dzieje. Nie mamy obcokrajowca, a jak popatrzę jakich stranieri zakupiły inne kluby to nie wiem co powiedzieć (Loram, Max, Jensen, Brhel, itp). Nie mamy żadnych wzmocnień krajowych, a co więcej prawdopodobnie nie zatrzymamy lidera z ubiegłego sezonu :( To już totalna porażka. Jak tak dalej pójdzie to skończymy ten sezon tak jak zespół ostrowski kilkanaście lat temu w Ekstraklasie :( A miało być tak pięknie :( Nawet gdyby się sponsor znalazł to ciekawe kto nam zostanie na rynku transferowym ?? :/ Brak mi słów.
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam ! ja naprawde nie wiem na co czekaja panowie dzialacze !!! codziennie sprawdzam wiadomosci na necie i codziennie czytam o kolejnych wzmocnieniach klubów , ale nie krośnienskiego !!! toż nawet gniezno podpisalo dwa kontrakty... a nasi czekają !! ciekawe na co ?? jeśli w tym tygodniu nie podpiszemy dwóch trzech kontraktów to bedzie NAPRAWDE ŹLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam z zasypanego krosna !

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wiem ,ze wlasciwie to was nie dotyczy ,ale napewno zainteresuja was wyniki glosowania w sprawie protestu Kolejarza Rawicz.Ciekawe czy to koniec farsy pod tytulem "Rawicz w 1 lidze"

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_r...?id=1089878704
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety chlopaki. Wegorz w Ostrowie, to wskazuje chyba na powrot Szmida do Rybnika.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat sprawa Węgorza ma tu niewielkie znaczenie. Chodzi tylko o to co zrobi nasz boss. Jak wyłoży jakąś kase to Łukasz moze być nasz. A sprawa Rawicza nas bardzo interesuje i mam nadzieje, że jeśli nie zmienią się tam działacze to klub ten szybko zniknie z żużlowej mapy Polski.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    Akurat sprawa Węgorza ma tu niewielkie znaczenie. Chodzi tylko o to co zrobi nasz boss. Jak wyłoży jakąś kase to Łukasz moze być nasz. A sprawa Rawicza nas bardzo interesuje i mam nadzieje, że jeśli nie zmienią się tam działacze to klub ten szybko zniknie z żużlowej mapy Polski.

    Akurat prezes wątpie zeby wylozyl kase na Szmida, bo poprostu nie ma z czego. Jakby mieli to ba nam Fijałka Grudziądz nie sprzątnął spod nosa.

    Jeżeli chodzi o Rawicz to odetchnalem z ulgą. Hehe jeden glos za , ciekawe kogo<lol>. Halu - zastanow sie co ty mowisz. Chcesz zeby kolejny klub przestał istniec, a co powiedzą tamtejsi kibice. O zadnym klubie tak nie mozna powiedziec, nawet o Rawiczu.
    A tak przy okazji Rawicza, to moze by Kasprowiaka sprobowac sciagnac??

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A sprawa Rawicza nas bardzo interesuje i mam nadzieje, że jeśli nie zmienią się tam działacze to klub ten szybko zniknie z żużlowej mapy Polski.
    Oj, widze, ze niektorzy chyba nie wiedza co mowia...
    Ten klub tak szybko nie zginie z zuzlowej mapy Polski :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Akurat sprawa Węgorza ma tu niewielkie znaczenie. Chodzi tylko o to co zrobi nasz boss. Jak wyłoży jakąś kase to Łukasz moze być nasz. A sprawa Rawicza nas bardzo interesuje i mam nadzieje, że jeśli nie zmienią się tam działacze to klub ten szybko zniknie z żużlowej mapy Polski.
    Ma i to jak najbardziej. W tej chwili Rybnik ma niedobór seniorów:

    1. Szombierski
    2. Chromik
    3. Povazhny
    4. Romanek (?)
    5. Szmid (?)

    Nawet jeśli do tego dojdzie obco to musi być ktoś w zapasie na wypadek kontuzji.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Rynek zawodniczy kurczy się w zastraszającym tempie i im dłużej działacze zwlekają tym będzie gorzej. Możliwośc pozyskania Szmida będzie jeszcze uzależniona od tego gdzie podpisze Staszewski. Szanse już są małe, a jeśli odejdzie Staszewski to zmaleją do zera. Musimy czekać i liczyć, że jednak nasi działacze mają kogoś w zanadrzu :)

    Paweł Baran nie mówi nie :)
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_t...?id=1089878706
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w krosnie dalej cisza !! żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!! tak trzymac panowie dzialacze !!!!!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Jak wyglda sprawa Pawla Barana w Krosnie ? Ponoc wyraza chec wypozyczenia do innego klubu.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BEHEMO!!!!!!!!!!!!!!
    Opanuj sie. piszesz jakbys miał 12 lat i nie miał pojecia o podkarpackim zuzlu.
    jaka cisza? dzialacze aktyualnie splacaja zawodnikow za ten sezon. iobiecali do konca listopada i... WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO,ŻE SPŁACĄ!!!!! wyobrazasz to sobie??? juz dawno nie bylo takiej sytuacji. najczescioej jesli jakis zawodnik odtsal juz kase to bylo to koncem marca.
    a ty jeszcze wymyslasz.
    a za co mają podpisywać, jak nie ma pieniedzy. spokojnie stary. nie jesteś dzieckiem, wiec nie badź nim też na forum.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wyglda sprawa Pawla Barana w Krosnie ? Ponoc wyraza chec wypozyczenia do innego klubu.
    Może ja odpowiem...Paweł szuka klubu z 1 ligi (to pewnie wiesz :P) i jeśli działacze KSŻ wyrażą chęć to będzieu nas jeździł... Niestety aktualnie włodarze "Wilków" nie mają za bardzo środków. Trwa spłata zawodników. Niestety pozostaje jeszcze do uregulowania niemała suma względem US i ZUS. A bez tego nie dostaniemy licencji.... Ponadto trzeba wykupić licencję i jeszcze wyposażyć zawodników w deflektory co dla biednego Krosna może być sporym problemem.

  40. Powrót do góry    #40
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Może ja odpowiem...Paweł szuka klubu z 1 ligi (to pewnie wiesz ) i jeśli działacze KSŻ wyrażą chęć to będzieu nas jeździł... Niestety aktualnie włodarze "Wilków" nie mają za bardzo środków

    O kurde:(jeżeli dla was problemem finansowym jest zatrudnienie Pawła to Ja to czarno widze...:(


    Pozdrawiam Krosno

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zbigniew :

    ok. bardzo sie ciesze, ze bardzo szybko spacamy zawodnikow. chodzi o to ze podczas jak my ich bedziemy splacac nie zostanie nik wartosciowy i bedziemy miec gorszy sklad, niz ten co wywalczyl awans.

    a swoja droga. to juz dawno nie byl tak rynek szybko przebrany jak w tym roku, do ogloszenia listy transferowej zostalo pare dni, a tam juz nie bedzie nikogo wartosciowego.


    pozdrawiam
    waldek






  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok , ja wszystko rozumiem ! ale czekajcie dalej !!! wilk tez juz odpada, podpisze w rz-wie i bedzie szkolił młodziez. Coraz czesciej sie zastanawiam czy w ogole byl sens awansowac...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakbyście byli na zebraniu z kibicami to byście wiedzieli. Kazek sam powiedział wprost !! że narazie nie będą kontraktować tylko zrobią to tak jak w tamtym sezonie, bo teraz zawodnicy chcą niewiadomo ile kasy, a jak nie bedą mieli gdzie jeździć to sami sie bedą zgłaszać do klubu i bedą chcieli jeździc za połowe ceny którą chcieli w zimie. Inna sprawa, że jest to juz pierwsza liga i wartościowi zawodnicy podpiszą gdzie indziej. No ale ja narazie na nikogo nie licze bo Kazek sam oświadczył POCZEKAJĄ DO KOŃCA

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to powodzenia !!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rzeczywiście taktyka inteligentna, ale chyba raczej nie na pierwszą ligę. Krosno musi znaleźć pieniądze i sprowadzić kogoś klasy... I ligi i oczywiście zapewnić sprzęt wyższej klasy. W tamtym roku powstała drużyna ja bym powiedział z przypadku. Przy bardzo szczęśliwych okolicznościach. Przyszli zawodnicy, którzy chcicieli gdzieś jeździć, a w I lidze tak łatwo już nie będzie.
    na razie ostatnie miejsce rezerwuje dla Krosna... jeśli będzie taki skład jak w II lidze, ale życze jak najlepiej :)

    no chyba, że ta zasada czekania nie będzie obowiązywać w stosunku do wszystkich i
    "- Mam nadzieję, że do końca listopada podpiszemy nowe umowy z dwoma lub trzema zawodnikami – zapewnia Bobusia. "

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •