Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 100

Wątek: KSŻ Krosno - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    KSŻ Krosno - sezon 2006

    tak wiec pora zaczac rozmawiac na temat seoznu 2006 , jaki On bedzie w wykonaniu Wilków ?
    Jaki Cel Działacze postawia Przed Druzyna ?
    Jakim składem bedziemy dysponowac ?
    czy wkoncu znajdzie sie sponsor strategiczny ?

    wiele pytań ale jedna Wiara i Jeden Klub KSZ KROSNO

    zapraszam do dyskusji :)

    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Chociaz życze Krosnienskiemu klubowi jak najlepiej to myśle ze nadchodzacy sezon bedzie dla was niezwykle trudny. Zwazywszy na to, ze beniaminek Start Gniezno wydaje sie być duzo mocniejszy od spadkowicza Kolejarza Opole bedzie wam niezwykle ciezko utrzymac sie w lidze. Uwazam, ze walka o 7 miejsce bedzie sie toczyla pomiedzy Wami a GKM-em Grudziac, ale nawet ta 7 pozycja niedaje wam spokojnie myslec o utrzymaniu sie, poniewaz w 2 lidze zbroja sie Łódź i Poznań i z wiadomosci, ktore stamtad dochodza rowniez w barazach bedzie Wam ciezko.
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Jak na razie to w klubie pewnie szukają pieniędzy na straty zaległości i prawdopodobnie mało myśli sie o sezonie 2006. Na pewno będzie on trudniejszy od 2005, w którym wiele ekip przyjeżdżało do Krosna z lekceważącym stosunkiem i o mało niektórzy sie na tym nie przewieźli. Również tor będzie już bardziej znany dla zawodników innych ekip. Skład na przyszły sezon jest na razie w kwestii marzeń, jedno jest pewno potrzeba co najmniej jednego wartościowego seniora i juniora przy założeniu utrzymania składu (liderów) z tego roku. Bardzo chętnie widziałbym w Krośnie Wardzałę (nasz tor zawsze mu służył), ale chrapke na niego będzie miało pewnie więcej drużyn. Pożyjemy, zobaczymy
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    praktycznie kazdy zespol zaklepal juz sklad a u nas co ???
    my w ogole wystartujemy w tym nowym sezonie ? macie jakies info z klubu ? ta cisza i niemoc chyba nie wrozy nic nowego....
    ponoc flis i lukaszewicz sa juz 1 noga u nas. to samo ma sie niby tyczyc wilka i trojanowskiego ?
    wspomina sie cos jeszcze o wardzale i stojanowskim ?
    ma ktos jakies konkrety ?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Flis podpisał w Gorzowie.
    Łukaszewicz czeka jak go spłacą i od razu podpisuje (przynajmniej tak pisze na jego stronie).

    Ogólnie to bida, skład przypuszczam że skompletowany będzie dopiero pod koniec stycznia. Narazie klubu nie stać na to, żeby podpisywać jakieś kontrakty. Trzeba poczekać tak do połowy stycznia, wtedy pewnie większość zawodników zacznie spuszczać ze swojej ceny i Kazimierz zacznie negocjować z nimi i podpisywać ;)

    Narazie proponuje się uzbroić w cierpliwość.

    Damy radę :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tam Panowie akrat na brak zawodnikow nie mozna narzekac. Bedziecie mieli w czym wybierac aby kasa byla. popatrzcie ilu zawdnikow wypadlo ze skladow swoich druzyn. W Lublinie Piszcz, Pietraszko... W Zg Stojanowski... W Gorzowie Pecyna... W Tarnowie Wardzala... Itp. Itd. Zebrac fajna ekipe, objechac Gniezno [niech spadaja:P] wygrac baraze.

    Bo szczerze mowiac nawet przy zgarnieciu tego co zostalo najlepsze ciezko bedzie o cos wyzej. ZG i Ostrow to poza zasiegiem calkowicie. Lublin/Gorzow/Rybnik/Grudziac mocniejsze [niektorzy sporo] jak rok temu...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Jakoś na razie nie zapowiada się ciekawie w naszym klubie. Jak na razie nie ma nic i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Inne kluby się wzmacniają, dodatkowo uwelnienie rynku obcokrajowców stwarza nowe możliwości budowania składu.

    Jednak taka sytuacja powtarza się niemal co roku, najpierw spłata zadłużenia, potem skład. Miejmy nadzieję, że uda się skombinować zawodników gwarantujących utrzymanie (zostało jeszcze kilku na rynku), a obcokroajowców też można jeszcze znaleźć solidnych. Pożyjemy zobaczymy. Oby ten nowy rok okazał się przychylny dla KSŻ-tu.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbliżający się sezon będzie dla nas niezwykle trudny. Jak na razie mimo wrodzonego obiektywizmu to czarno to widzę. Faktem jest że co roku kontrakty podpisujemy jako ostatni, ale w tym roku to wygląda całkiem groźnie. Inne ekipy kompletują naprawdę mocne skłądy. Wyjazdy do Ostrowa, Zielonki, Rybnika, Lublina czy Grudziądza mogą skończyć się sromotnymi porażkami. Ostrów i Rybnik w zeszłym roku były mocne, a w tym bynajmniej się nie osłabiły (Ostrów wręcz się baaardzo wzmocnił). Zielona Góra będzie bardzo mocna, nie wiem dokłądnie co z Gorzowem. Grudziądz i Lublin również bardzo się wzmocniły w stosunku do ubiegłego roku. Gniezno ma na pewno więcej pieniędzy niż my więc i pewnie jakieś transfery będą. W chwili obcecnej jesteśmy zdecydowanie najsłabszym ogniwem w 1 lidze i jeśli nic się nie ruszy w finansach to lecimy. To nie pesymizm, tylko realizm. Jedynym światełkiem w tunelu jest to że brak limitu obcokrajowców spowodował że są jeszcze zawodnicy do wzięcia i będą. Zarówno krajowi jak i obcokrajowcy.
    Oby było lepiej....

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie sytuacja różowa niejest.Tym razem tor moze niewystarczyc,bo jeszcze musi ktos na nim smigac.
    W zeszłym roku świetnie spisywał sie Matej,ktos musi go zastąpic bo w przeciwnym razie o punkty u siebie cięzko będzie że niewspomne o miazdze na wyjazdach...

    Ps.Ilu mieszkańców ma Krosno?
    " In and Out of Love "

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ps.Ilu mieszkańców ma Krosno?
    kolo 50 tys.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    50 tys?? Wydawało mi się, że Krosno będzie miało coś kolo 70-80. Kilku dobrych zawodników krajowych wam zostalo,ale z obcokrajowcami może być kłopot bo wszyscy najlepsi już praktycznie mają kluby. Nie liczni zostali jak Charlie Gjedde, Zetterstroem czy Izaak Santej. Lepiej z nimi szybko podpisywać kontrakty, bo potem się okaże, że już nie ma żadnych gwarantujących 10pkt obcokrajowców do wzięcia.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    50 tys?? Wydawało mi się, że Krosno będzie miało coś kolo 70-80. Kilku dobrych zawodników krajowych wam zostalo,ale z obcokrajowcami może być kłopot bo wszyscy najlepsi już praktycznie mają kluby. Nie liczni zostali jak Charlie Gjedde, Zetterstroem czy Izaak Santej. Lepiej z nimi szybko podpisywać kontrakty, bo potem się okaże, że już nie ma żadnych gwarantujących 10pkt obcokrajowców do wzięcia.
    ja tu widze bide i nedze chociaz jestem optymista, zarzad nie zacznie gadac do poki nie splaci zadluzen a wynosza one 55 tys. zaczyna mnie to wk*rwiac powoli.
    a z tymi 50 tys. to tylko Rawicz chyba jest mniejszy od nas :/
    ale maja do nas przylaczyc kilka wiosek to wtedy bedzie kolo 80 tys. :P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    ale maja do nas przylaczyc kilka wiosek to wtedy bedzie kolo 80 tys.
    Troche offtopic ale jakich wiosek?? :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale maja do nas przylaczyc kilka wiosek to wtedy bedzie kolo 80 tys.
    Troche offtopic ale jakich wiosek?? :)
    offtopic to bylby jakbym tylko to napisal... a to dodalem jako ciekawostke :P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli wilk, wardzala, lukaszewicz, trojan, piszcz, stojan i jakis pepik (a`la svab czy rymel) to szczyt marzen.
    osobiscie nie mial bym nic przeciwko temu aby udalo sie sciagnac przynajmniej 50 procent tych ktorych wymienilem.
    tak czy siak sezon bedzie niemilosiernie ciezki i wszystko wskazuje na to ze konczacy obycie w pierwszoligowym towarzystiwe.
    a szkoda.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    ale maja do nas przylaczyc kilka wiosek to wtedy bedzie kolo 80 tys.
    Troche offtopic ale jakich wiosek?? :)
    offtopic to bylby jakbym tylko to napisal... a to dodalem jako ciekawostke :P
    Miałem na myśli swój post :) To masz jakieś konkretne informacje na temat tego przyłączenia?? Jeśli tak wyśłij mi na priva lub maila żeby nie zaśmiecać forum głupotami.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaskakujaco nieciekawa sytuacja klaruje sie w Krosnie.
    Patrzac na zwmocnienia innych ekip KSZ niestety na ta chwile jest glownym faworytem do spadku. Niewielu ciekawych zagranicznych zawodnikow pozostalo na rynku, o krajowych nie wspomne.
    Z tego co wiem od pewnego pana z tego forum ;) Robert Wardzala jednak nie bierze pod uwage zmiany klubu, a juz predzej zmiane profesji. Takze akurat w nim raczej nie upatrujcie ewentualnego wzmocnienia.
    Szkoda, ze to wszystko sie tak toczy, zal mi oddanych kibicow i dzialaczy, ktory od wielu lat proboja robic wszystko w kierunku, by bylo lepiej. Wierze, ze jakis sensowny sklad zmontujecie i bede wam kibicowal w walce o utrzymanie ( innych zapedow raczej nie bedzie ) ale wiem, ze bedzie to niezwykle trudne. Chcialbym sie mylic.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    No niestety. Wyglada na to, ze w przyszlym sezonie nie zobaczymy krosnienskiej druzyny na torze. Zarzad juz wyslal kontrolowany przeciek do lokalnych gazet, liczac zapewne na jakis sponsorski zryw, ale sam chyba w to nie wierzy. Moim zdaniem, jesli druzyna nie wystartuje w przyszlym sezonie, to podzieli los Slaska Swietochlowice, a nawet moim zdaniem bedzie gorzej, bo tam jakas zapalencow organizuje jakies zawody raz na jakis czas na Skalce. U nas nie bedzie nic.

    Prosze nie traktowac tego w kategorii plotek. Jestem po bezposredniej rozmowie z jednym z czlonkow zarzadu, ktory jednak prosil aby nie podawac jego nazwiska, bo oficjalna decyzja o wycofaniu druzyny jeszcze nie zapadla. Mozemy sie jednak spodziewac najgorszego.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę!
    Wielka szkoda, kolejny ośrodek chyli się ku upadkowi. A tak dobrze im poszło w debiucie na pierwszoligowych torach. Może jeszcze się coś zmieni...?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to sa klamstwa i pomowienia :D sklad jaki bedzie taki bedzie ale bedzie :P i druzyna wystartuje

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozumie ze mozna czekac i czekac i czekac.
    ale tak wolnego kompletowania skladu w krosnie ja nie pamietam. koniec roku a tu nico, zero , null.
    wiadomo ze fajerwerkow sie nie mozna bylo spodziewac ale to co sie dzieje o juz naprawde dramat.
    a dodatkowe pogloski o kapitulacji dodaja tylko niepotrzebynych uniesien.
    coz zobaczymy jak to dalej bedzie ale jedno jest pewne. raczej wyzej wala nie podskoczymy ...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rozumie ze mozna czekac i czekac i czekac.
    ale tak wolnego kompletowania skladu w krosnie ja nie pamietam. koniec roku a tu nico, zero , null.
    wiadomo ze fajerwerkow sie nie mozna bylo spodziewac ale to co sie dzieje o juz naprawde dramat.
    a dodatkowe pogloski o kapitulacji dodaja tylko niepotrzebynych uniesien.
    coz zobaczymy jak to dalej bedzie ale jedno jest pewne. raczej wyzej wala nie podskoczymy ...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajdi mamy Dzikusa, D.Bienię i J.Trygara. Nie stresujcie się w święta. Ja wierze, że będzie dobrze. Ja najchętniej zatrzymałbym skład z ubiegłego sezonu i dorzucił Funka. No i w miejsce Ferjana jakiś ciekawy obco.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2003
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Łukaszewicz podpisał kontrakt :) http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=96978

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeden lukaszewicz wiosny nie czyni ale poki co dobre i to - czy jest jakas szansa na stojana ? bo jak pojdzie do opola (tak jak flis) to j juz niczego nie zrozumie. zeby z ekstra na 2 lige poleciec ??? paranoja.
    i co nowego w kwestii obco ?

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    huszcza i skornicki juz poszli wiec co w tym dziwnego ??

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obcokrajowcem napewno będzie Rymel a kto jeszcze to zobaczymy...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a skad ty o tym rymelu wiesz ? ja jakos tej informacji nigdzie nie znalazlem .

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raz na jakis czas lukam na forum ksz krosno i normalnie smiechawka mnie łapie... ludzie was ponosi wyobraznia czy jestescie moze z marsa ???
    wardzala, baran, rempala, svab, topinka, rymel, stojanowski, darkin (jakis cudak strzelil nawet burza), piszcz, jeleniewski, trojanowski - WSZYSCY U NAS !!!!
    wiec sie pytam kiedy, jak, za ile, jakim cudem.
    i nic. a gdzies tam slyszalem, ktos mi powiedzial, bedzie u nas bo sie nigdzie nie zalapie.
    no dzieki bogu mamy prawie polowe stycznia i 4 muszkieterow w skladzie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raz na jakis czas lukam na forum ksz krosno i normalnie smiechawka mnie łapie... ludzie was ponosi wyobraznia czy jestescie moze z marsa ???
    wardzala, baran, rempala, svab, topinka, rymel, stojanowski, darkin (jakis cudak strzelil nawet burza), piszcz, jeleniewski, trojanowski - WSZYSCY U NAS !!!!
    wiec sie pytam kiedy, jak, za ile, jakim cudem.
    i nic. a gdzies tam slyszalem, ktos mi powiedzial, bedzie u nas bo sie nigdzie nie zalapie.
    no dzieki bogu mamy prawie polowe stycznia i 4 muszkieterow w skladzie.
    wez mnie q*wa nie obrazaj bo ja cie nie obrazam !!!!!!!! w tamtym roku bylo jeszcze gorzej.... a wyniki byly zadawalajace, tyle ode mnie, kazdy twoj post jest narzekaniem na dzialaczy, zero zrozumienia szkoda mi takich ludzi :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się.
    Mamy pierwszego obcokrajowca. Kontrakt podpisał Sergiej Jeroszin.
    Szkoda tylko że w dalszym ciągu jestem czarnowidzem bo mimo szczerych chęci nie wydaje mi się żeby Jeroszin był wystarczający na 1 ligę. Na tle obcokrajowców z innych klubów (nawet z Gniezna, które podobno ma z nami walczyć o pozostanie) wygląda On raczej marniutko.
    Nic nie mówię bo rozumiem sytuację finansową klubu, ale jakoś mi smutno...
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez grzegorzu ja cie nie obrazam. a ze ci jest mnie szkoda to trudno. przezyje.
    powiem wiecej. to ty na forum krosnienskim glosisz najwieksze banialuki o tym kto to i niby kiedy to zasili nasz zespol.
    wrozbita jestes czy w zarzadzie dzialasz?
    na takie domysly kazdy przecietniak majacy blade pojecie o zuzlu moze sobie pozwolic. ale chyba czas najwyzszy na konkrety.
    biadolic bede bo albo to trzeba ladnie na kupke zamiesc i wrzucic do kosza, albo cos zaczac robic.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez grzegorzu ja cie nie obrazam. a ze ci jest mnie szkoda to trudno. przezyje.
    powiem wiecej. to ty na forum krosnienskim glosisz najwieksze banialuki o tym kto to i niby kiedy to zasili nasz zespol.
    wrozbita jestes czy w zarzadzie dzialasz?
    na takie domysly kazdy przecietniak majacy blade pojecie o zuzlu moze sobie pozwolic. ale chyba czas najwyzszy na konkrety.
    biadolic bede bo albo to trzeba ladnie na kupke zamiesc i wrzucic do kosza, albo cos zaczac robic.
    W klubie cały czas sie cos dzieje, wiec nie mozna pisac że nic prezes nie robi. Powolutku sklad sie bedzie uzupełniał. Miejmy nadzieje ze zawodnicy ktorzy beda jezdzic w tym seoznie w Krosnie zapewnia nam utrzymanie.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Wilk podpisał w Krośnie!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Rafał Wilk podpisał w Krośnie!!!
    W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana wiadomość :) Może teraz coś ruszy i już niedługo usłyszymy o nowych Wilkach :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Wilk podpisał w Krośnie!!!
    W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana wiadomość :) Może teraz coś ruszy i już niedługo usłyszymy o nowych Wilkach :)
    Zapewniam, że tak właśnie będzie. Cały czas się coś dzieje ale najważniejsza była sprawa Wila i teraz będzie z górki :D. Będzie dobrze!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obcokrajowcem napewno będzie Rymel
    Kiepski z Ciebie jasnowidz. Na przyszłośc - nie siej plotek bo robisz zamieszanie

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem skład Krosna będzie wyglądał tak :
    1.Ślączka
    2.Łukaszewicz
    3.Wilk
    4.Trojanowski
    5.Jeroszin
    6.Bęben
    7.Trygar
    8.P.Baran
    co nie zmienia tego że to najsłabsza ekipa w pierszejlidze.
    Oczywiście na swoim torze powalczą z Gnieznem , ale czy na coś więcej będzie stać wilki ?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Ślączka
    2.Łukaszewicz
    3.Wilk
    4.Trojanowski
    5.Jeroszin
    6.Bęben
    7.Trygar
    8.P.Baran
    jesli nie dojdzie jakis junior potrafiacy jezdzic na zuzlu plus 2 obcokrajowiec na minimum 10 pkt to obawiam sie ze nawet z gnieznem nie nawojujemy.

    ps. co z carolsem baranem? jest szansa?

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Tylko Siergiej Jeroszin jako obcokrajowiec? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, na pewno jeszcze jakiegoś stranieri Kazek Bobusia, zakontraktuje. Chociażby juniora. Tyle teraz juniorów z zagranicy znajduje sobie w Polsce kluby, a pewnie jakiś młody zaczynający dopiero karierę duńczyk czy szwed będzie lepszy od Bębna czy Trygara.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to zakontraktowali vaculika made in slovakia. tyle tylko ze kazek pewnie nie przyczail ze chlopczysko dopiero skonczy 16 lat a to u nas chyba wiek nie do scigania w prawdziwym doroslym zuzlu. szkoda bo od patrzenia na wyczyny bebno-podobnych tylko wlos sie na glowie jeży.
    ps. co jest z hitami jesiennymi pt-wardzala trojan i rempala w krosnie ?

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie wardzala dzisiaj podpisze :P

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ponad 2 miesiace pozostalo do poczatku sezonu wiec w tym czasie jest szansa na pozyskanie roznych zaowdnikow nikt nie mowi ze my ich musimy kupowac !!

    spokojnie bedzie dobrze

    WIARA NADZIEJA MILOSC ...chyba z ejest inaczej ?
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie wardzala dzisiaj podpisze :P
    Podpisał? Jakoś nigdzie nie ma informacji.

    Wiesz, że na SB daje się bany za rozpowszechnianie nieprawidzywch informacji? Bynamniej tak było kiedyś...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maksim Karajczencew podpisał kontrakt http://www.kszkrosno.com/news.php?id=334

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •