Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 100

Wątek: KSŻ Krosno - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    http://www.krosno24.pl/plebiscyt.php...006/glosowanie

    Spore ułatwienie bo moża oddawać głosy na Najpopularniejszego sportowca Krosna 2005 poprzez internet, a nie trzeba sie bawic w kupowanie gazet, wycinanie i lazenie po pocztach :) Wiec panowie i panie logować się na krosno24.pl i oddawać głosy na naszych żużlowców. Wszyscy i to bez wyjątku !! Także, propagować link wsród znajomych któzy nie zaglądają na forum. Pasowałoby żeby wszyscy trzej znaleźli się w dziesiątce i to jak najwyżej :D :!:
    post zacytowany z forum klubu

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cysu ja to specjalnie napisalem z dwoch powodow :P
    bo tutaj nie dostane bana <lol>
    a po drugie (wazniejsze) wkurza mnie takie gadanie ze nic sie nie dzieje w klubie itp itd wiec napisalem no i na koncu dalem :P

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Cysu ja to specjalnie napisalem z dwoch powodow
    bo tutaj nie dostane bana <lol>
    Nie bądź taki pewny ;)

    Zakontraktowanie młodego Rosjanina o trudnym, jak na razie dla mnie, nazwisku jest ciekawe. W lidze rosyjskiej dosyć wymiata, ciekawe jak pokaże się w polskiej. Czas nieubłaganie leci i do końca stycznia coraz mniej czasu, mam nadzieję, że działacze mają więcej takich niespodzianek.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i chyba wszystko wskazuje na to ze nasi dzialacze w osobie kazka obiora ten kierunek.
    widac gwiazdorzy a`la wardzala trojan maja wieksze apetyty i do krosna im nie po drodze.
    tylko ciekawe gdzie w koncu wyladują. na trybunach z lornetka w ręku ?
    ps. nie wiem dlaczego ale nie zainteresowano sie igorem marko. no chyba ze on juz na starcie powiedzial NIE bobusi. a szczegolow nie znam.
    prosba do pana grzegorza z krosna. skandale i fakt szukaja wspolpracownikow wiec obierz ten kierunek a nie brednie o tematyce zuzlowej. z tego co widze jestes gorszy od bab z targowicy. a tamte podobnie jak i ty proboja wszystko i na sile ludziom wepchac. nawet takiego kita jak ten z robim.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak poinformowało Radio Rzeszów umowę na sezon 2006 z KSŻ Krosno parafował Adrian Rymel :)

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rymel
    Jeroszin
    Karajczencew
    Wilk
    Łukaszewicz
    Vaculik

    Hmm. Widzę że działacze dość tanim kosztem, ale jednak w dość ciekawy sposób kompletują skład. Jestem coraz bardziej ciekawy co z tego wyjdzie. Taki zawodnik jak Karajczencew będzie chciał się chyba pokazać w Polsce z dobrej strony. Jeszcze jakieś wzmocnienia (zwłaszcza juniorskie) i może powalczymy na włąsnym torze, kto wie :)
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie. Może ktoś napisać, jacy są dotychczas zakontraktowani zawodnicy?? Bardzo mnie to interesuje...

    Pozdrawiam :)

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obcokrajowcem napewno będzie Rymel
    Kiepski z Ciebie jasnowidz. Na przyszłośc - nie siej plotek bo robisz zamieszanie

    I dalej sądzisz że taki kiepski ze mnie jasnowidz?? :D

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Witajcie. Może ktoś napisać, jacy są dotychczas zakontraktowani zawodnicy?? Bardzo mnie to interesuje...

    Pozdrawiam :)
    obcokrajowcy:
    Siergiej Jeroszin
    Maksim Karajczencew
    Adrian Rymel

    seniorzy:
    Tomasz Łukaszewicz
    Rafał Wilk

    juniorzy:
    Daniel Bienia
    Krzysztof Bęben
    Jakub Trygar (w kadrze jest, ale jeździł już chyba nie będzie)

    Nie wiadomo co z Vaculikiem. Sprawa węgierskich młodzieżowców chyba upadła, bo coś ostatnio o nich nie słychać.

    pozdr. :)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Na sportowych faktach, pojawiła się informacja jakoby Rafal Wilk, miał zostać jeżdzącym trenerem KSŻ. A co z Andrzejem Maroszkiem?? Podziękowano mu za współpracę czy będzie jeszcze miał jakieś obowiązki w klubie? Niech mi odpowie ktoś doinformowany.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na sportowych faktach, pojawiła się informacja jakoby Rafal Wilk, miał zostać jeżdzącym trenerem KSŻ. A co z Andrzejem Maroszkiem?? Podziękowano mu za współpracę czy będzie jeszcze miał jakieś obowiązki w klubie? Niech mi odpowie ktoś doinformowany.
    Nie, pan Maroszek nie będzie miał już żadnych obowiązków w klubie.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej Maroszek miał ważną umowę z KSŻ Krosno do końca października. Po tym czasie z klubem już go nie łączy nic. Jak napisałeś trenerem jeżdzącym został Rafał Wilk, ktory zajmie sie szkoleniem młodzieży i prowadzeniem treningów pierwszej drużyny. Obowiązki trenera podczas meczu przejmie inna osoba funkcyjna.

    Do tego kontrakt dzis wieczorem podpisał Robert Wardzała !!


  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podpisał !

    spokojnie wardzala dzisiaj podpisze :P
    A jednak to prawda wiecej na www.espeedway.pl no no wilki sie zbroja ;)[/url]

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Robert Wardzała to dosc solidne wzmocnienie, ale czy Rymel tez ?? To sie okaze na torze. W kazdym badz razie sezon zapowiada sie wysmienicie

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    i chyba wszystko wskazuje na to ze nasi dzialacze w osobie kazka obiora ten kierunek.
    widac gwiazdorzy a`la wardzala trojan maja wieksze apetyty i do krosna im nie po drodze.
    tylko ciekawe gdzie w koncu wyladują. na trybunach z lornetka w ręku ?
    ps. nie wiem dlaczego ale nie zainteresowano sie igorem marko. no chyba ze on juz na starcie powiedzial NIE bobusi. a szczegolow nie znam.
    prosba do pana grzegorza z krosna. skandale i fakt szukaja wspolpracownikow wiec obierz ten kierunek a nie brednie o tematyce zuzlowej. z tego co widze jestes gorszy od bab z targowicy. a tamte podobnie jak i ty proboja wszystko i na sile ludziom wepchac. nawet takiego kita jak ten z robim.
    teraz ten a'la gwiazdor podpisal w Krosnie i co Panie wielki znawco ? człowieku od wiecznej krytyki ? glupio nie ? bedzie lipa itp. słowa padaly z Twoich ust a tym czasem skald sie zaczyna krystalizowac i jakby nie patrzec juz jest mocniejszy niz w ubieglym seoznie ( szkoda tylko utraty Ferjana ) bo chyba nie watpisz w to ze Wardzała, Jeroszin i karajczencew z Rymelem maja mniejszy potencjał niz Szmid,Slaczka,Golonka i Baran.....choc ten ostatni moglby ponownie u nas wyladowac jakos mi iddealnie pasuje pod 8 :)
    jest dobrze a moze byc jeszcze lepiej :)
    Trzeba Wierzyc w Kazka bo jak widac Wie Chłop na czym polega jego Praca i moze tym samym zamknie ry.. tym co jada po nim...to tyle :)
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... jakby nie patrzec juz jest mocniejszy niz w ubieglym seoznie...

    Prawda, ale pamietajcie ze cala 1 liga jest o duzo mocniejsza niz wzeszlym roku. Ja jednka trzymam kciuki za KKZ-em i Bobusia.Pozdro z ZG.

    Forraszt!


  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka jest szansa że podpisze u was Trojanowski ?

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie mam przekonania do Wardzały. Od początku kariery rozwijał się wolno i był zwykłym żużlowym ciułaczem. W latach tarnowskiego marazmu był co prawda królem na tamtejszym torze, ale gdzie? Głównie w potyczkach z czerwonymi latarniami. Plus, co ważne, "trzaskał" punkty na swoich kolegach klubowych. 2 ostatnie lata spędzone (po jakiego kija?) w ekstralidze pokazały mu miejsce (właściwe) w szeregu. Myślę, że dlatego zawodnika średnia 1,7 przy szykującym sie poziomie I ligi będzie wynikiem bardzo dobrym. Wróżę jednak granice 1,5 - poziom T.Łukaszewicza.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka jest szansa że podpisze u was Trojanowski ?
    wczoraj w gazecie Super Nowosci ukazala sie wiadomosc ze ma u nas podpisac

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam przekonania do Wardzały. Od początku kariery rozwijał się wolno i był zwykłym żużlowym ciułaczem. W latach tarnowskiego marazmu był co prawda królem na tamtejszym torze, ale gdzie? Głównie w potyczkach z czerwonymi latarniami. Plus, co ważne, "trzaskał" punkty na swoich kolegach klubowych.

    jesli srednie jakie osiagal wardzala w 2giej lidze sa dla ciebie tylko wynikami uzyskanymi w potyczkach z czerwonymi latarniami i na swoich zawodnikach to gratuluje znajomosci tematu.....zanim powiesz cos glupiego popatrz w statystyki...jesli przywozenie 3ek uwazasz za trzaskanie puntkow na swoich to takze gratuluje.

    co prawda to prawda, w elidze byl marny, w 1szej lidze czasami mizerny, czasami blyszczal, ale w 2giej lidze byl jednym z lepszych zawodnikow. nie zmienia to faktu, ze bog jeden wie jak sie potoczy jego 'kariera' po 2 latach wegetaji na lawce
    u siebie niepokonana od 34 spotkan

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    jesli srednie jakie osiagal wardzala w 2giej lidze sa dla ciebie tylko wynikami uzyskanymi w potyczkach z czerwonymi latarniami i na swoich zawodnikach to gratuluje znajomosci tematu.....zanim powiesz cos glupiego popatrz w statystyki...jesli przywozenie 3ek uwazasz za trzaskanie puntkow na swoich to takze gratuluje.
    W 2 lidze jeżdżą same czerwone latarnie polskiego żużla. To po pierwsze. Dalej, zdobywanie 15 "oczek" na podstarzałych amatorach, wożących się na wyżyłowanych silnikach lub raczkujących na żużlu adeptach, to sztuka faktycznie nieprawdopodobna. Godna wyłącznie mistrzów świata w wersji maugerowsko-rickardssonowej (6x IMŚ).

    Ekstremalne, bo drugoligowe, średnie Wardzały są warte tyle co niećwierkający, bo zdechły, kanarek w klatce.

    Ile jest wart Robert Wardzała okaże się w tym sezonie. Prawdopodobnie nie jest wiele wart, chociaż wolałbym się mylić, bo klub z Krosna lubię i miasto mi bliskie.

    Zbaczając nieco z wątku Wardzały. Fajnie, że KSŻ wzmocni(ł) Rafał Trojanowski. Swego czasu był bardzo perspektywiczny i ambitny. Byłby naprawdę dobrym zawodnikiem, gdyby się nie wywracał. A, że "Trojan" lubi się wywracać i łamać kości, jest zawodnikiem niestety tylko formatu Wardzały, może ciut lepszym. Na pewno bardziej utalentowanym. Jeśli się nie połamie i sprzętowo wytrzyma, nie zdziwię się, jak wskoczy na pozycję lidera drużyny.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 2 lidze jeżdżą same czerwone latarnie polskiego żużla. To po pierwsze. Dalej, zdobywanie 15 "oczek" na podstarzałych amatorach, wożących się na wyżyłowanych silnikach lub raczkujących na żużlu adeptach, to sztuka faktycznie nieprawdopodobna.
    trzeba bylo uscislic ze mowisz o latarniach polskiego zuzla a nie 2giej ligi, a co do poziomu 2giej ligi nie musisz mi tlumaczyc, sam juz to przerabialem

    pozdro
    u siebie niepokonana od 34 spotkan

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Seniorzy, seniorzy, seniorzy aż w końcu przyszła kolej na juniora. Na tej pozycji KSŻ miał wakaty, no i nadal ma, chociaż zakontraktowanie MIM Czech w jakiejś części załatało tą dziurę. Na chwilę obecną jak na moje oko skład KSŻ-tu przedstawia się bardziej okazale jak rok temu, jednak znaczne podniesienie poziomu I ligi niestety nie wróży zbyt dobrze dla krośnieńskiej drużyny.

    źródło informacji o młodym Czechu:

    21-letni Martin Malek w dniu dzisiejszym został kolejnym zawodnikiem pierwszoligowego KSŻ-u Krosno. Jest to drugi zawodnik spoza Polski, który będzie mógł startować w barwach krośnieńskich "Wilków", jako zawodnik młodzieżowy. Warto zaznaczyć, że Malek jest aktualnym Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Czech.

    eSpeedway.pl
    #MistrzJestJeden

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krótka piłka - jeśli faktycznie do składu doskoczy jeszcze carlos baran ze stali - to jesteśmy w czwórce.

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    krótka piłka - jeśli faktycznie do składu doskoczy jeszcze carlos baran ze stali - to jesteśmy w czwórce.
    Bez przesady :) Oczywiście Karol w Krośnie jak najbardziej tak, ale lepiej nie nastawiać się na nic i na koniec cieszyć się z niespodzianki, niż nastawiać się nie wiadomo na co i się rozczrować :) Jeśli KArol podpisze w Krośnie to na pewno nasza siła wzrośnie, a skład będzie chyba najsilniejszy w historii klubu z Korsna od czasów reaktywacji :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    krótka piłka - jeśli faktycznie do składu doskoczy jeszcze carlos baran ze stali - to jesteśmy w czwórce.
    Chyba w tej od konca ;)
    bo nie sadze abyscie dali rade pokonac Lublin, Ostrów, Gorzów, Zieloną Góre

    Oczywiscie nie mam nic do was lecz trzeba patrzeć realnie ;)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krótka piłka - jeśli faktycznie do składu doskoczy jeszcze carlos baran ze stali - to jesteśmy w czwórce.
    Oj przesada, Wilk, Wardzala, Trojanowski czy Baran jeszcze rok temu gwarantowali by calkiem niezle punkty w pierwszej lidze. Ale teraz to niestety bedzie druga linia. Na Gniezno, zwlaszcza u siebie wystarczy spokojnie. Moim zdaniem troche za maly 'power' druzyny zeby wskoczyc zaraz za Zielonke, Ostrow czy Lublin. Gorzow wydaje sie sporo mocniejszy.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez ja nie mowie o ataku na zielonke czy ostrow. ci sa poza wszelaka konkurencją.
    troszke mnie smieszy ta wynioslosc gorzowa i lublina - bo poza nielicznymi wyjatkami (mowie o nazwiskach)to przeciętniacy.
    a co do sily krosnian. faktycznie tak mocnego skladu (narazie na papirusie) tu jeszcze nie bylo. i tylko jednego zal. ze zabraklo tej kropki nad i - czyli ponownego sezonu mateja ferjana w krosnie.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez ja nie mowie o ataku na zielonke czy ostrow. ci sa poza wszelaka konkurencją.
    troszke mnie smieszy ta wynioslosc gorzowa i lublina - bo poza nielicznymi wyjatkami (mowie o nazwiskach)to przeciętniacy.
    a co do sily krosnian. faktycznie tak mocnego skladu (narazie na papirusie) tu jeszcze nie bylo. i tylko jednego zal. ze zabraklo tej kropki nad i - czyli ponownego sezonu mateja ferjana w krosnie.
    Kazda z 7 druzyn pierwszej ligi moze powiedziec ze "tak mocnego skladu juz dawno nie mieli". Moze podasz jakies merytoryczne argumenty przemawiajace za Twoja teza? Moze jakies nazwiska tych przecietniakow??

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez ja nie mowie o ataku na zielonke czy ostrow. ci sa poza wszelaka konkurencją.
    troszke mnie smieszy ta wynioslosc gorzowa i lublina - bo poza nielicznymi wyjatkami (mowie o nazwiskach)to przeciętniacy.
    a co do sily krosnian. faktycznie tak mocnego skladu (narazie na papirusie) tu jeszcze nie bylo. i tylko jednego zal. ze zabraklo tej kropki nad i - czyli ponownego sezonu mateja ferjana w krosnie.
    Te nieliczne wyjatki Lubelskie [np.Louis] to zawodnicy o dwie klasy lepsi od kazdego w Krosnie, Ci przecietniacy [Swist, Brhel, Norris, Rempala] to zawodnicy o klase lepsi niz ktokolwiek w Krosnie. Dopiero trzecie linia Lubelska [Knapp, Shields] to zawodnicy poziomu liderow Krosna np. Wilka [przy czym Knapp mial srednia wyzsza od Wilka]. Wiec nie wiem co Cie smieszy w wynioslowsci Lublina. O juniorach nie wspomne [w Lublinie Pavlic, Messing czy Tomicek] bo Ci lubelscy sa w kontakcie z scisla swiatowa czolowka juniorska [wsytepy w finalach roznych zawodow, ligi zagraniczne]. Tak wiec nie ulega watpliwosci, ze sklad Ostrowa czy Zielonki wygladaja mocniej jak Lublina. Ale nie ulega watpliwosci, ze Lublin a Krosno to przepasc. Gorzow slabszy od Lublina, to tez nie ulega watpliwosci. To jednak Krosno nie ma nikogo kto by osiagal wyniki takie jak Jonas czy Klinberg. Nawet ich krajowy lider Paluch mial wyzsza srednia niz Wilk czy Trojan [przy czym sam jest gorszy od Jonasa, Klinberga].

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kapusta.
    proponuje poczekac do 1 ligowego spotkania - a pozniej powyciagamy dalsze wnioski.
    w moim mniemaniu swist rempala i louis to niestety tylko i wylacznie to samo co u nas wardzala rymel i oby baran.
    nasciaganie emerytow plus rekonwalescent to nie jest jeszcze patent na zwojowanie ligi.
    a krosnianie dodam NASTAWIAJA SIE wylacznie na zwyciestwa u siebie ---> z nielicznymi wyjątkami ;)


  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kapusta.
    proponuje poczekac do 1 ligowego spotkania - a pozniej powyciagamy dalsze wnioski.
    w moim mniemaniu swist rempala i louis to niestety tylko i wylacznie to samo co u nas wardzala rymel i oby baran.
    nasciaganie emerytow plus rekonwalescent to nie jest jeszcze patent na zwojowanie ligi.
    a krosnianie dodam NASTAWIAJA SIE wylacznie na zwyciestwa u siebie ---> z nielicznymi wyjątkami ;)
    Stary wiadomo, ze rozmawiamy czysto teoretycznie i tak naprawde bedziemy cos wiedziec jak ruszy sezon. Jednak sam pokusiles sie o mocno kotrowersyjne tezy. Krosno w pierwszej czworce, nieuznawanie klasy Lublina, porownanie pary Swist/Louis do pary Wardzla/Rymel.

    Wiec skoro teoretyzujemy to moze troche konkretow?

    Knapp, Brhel - w zeszlym sezonie zawodnicy pierwszologiowi. Mozna porownac bezposrednio ich srednie z zawodnikami z Krosna. I co nam wychodzi? Wszyscy w Krosnie byli gorsi od Brhela, ba nawet od Knappa.

    Wiec jesli nawet uznamy, ze teoretycznie mozliwa Twoja teze o rownosci Wardzaly/Rymla z Swistem/Louisem [chociaz powiem Ci szczerze u mnie takie porownanie wywoluje usmiech politowania, ale luz masz prawo do takich tez] to juz para Wilk/Trojanowski wysiada przy parze Brhel/Knapp. A Lublin w zapasie ma jeszcze Jacka Rempale, Norrisa i Shieldsa. Zawodnikow mimo, iz niewybitnych to napewno solidnych.

    I jeszcze kwestia juniorow. Tomicek, Messing, Pavlic to jednak troche poza zasiegiem mlodych zawodnikow Krosna.

    Z calym szacunkiem dla Krosna. Szanse na utrzymanie sa duze, sklad jest ciekawy i niewatpliwie silny. Moze sie zdarzyc urwanie punktow teoretycznie silniejszym u siebie. Ale na pierwsza czworke to jednak jest malo. Zwlaszcza na konkurowanie z Lublinem. Jak by nie patrzec to roznica klasy w sile druzyn. Jesli tego nie widzisz... No coz na slepote raczej sie nie umiera ;-)

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w moim mniemaniu swist rempala i louis to niestety tylko i wylacznie to samo co u nas wardzala rymel i oby baran.
    Mi sie wydaje sie ze do 1-szego kwietnia jeszcze troche czasu...wiec z takimi rewelacjami radze poczekac jeszcze troszke wiecej niz miesiac.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Do 9 kwietnia ;)

    Widze, ze teraz kibicom z Krosna marzeniami jest pierwsza czwórka, która jest wedlug mnie nie realna.

    Porownywanie Swista z Wardzałami i innymi Baranami jest dla mnie śmieszne.

    Szkoda, ze jeszcze nie porownujecie Knappa do Golonki :P

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siergiej Jeroszin____________Cris Louis 2.1 eliga anglia
    Maksim Karajczencew__________Piotr Swist 1.4 eliga
    Rafał Wilk 1.9_______________Grzegorz Knapp 1.9
    Tomasz Łukaszewicz 1.5_______Jacek Rempala 1.3 eliga
    Adrian Rymel 1.2 czechy______Adam Shields 1.7 eliga anglia
    Robert Wardzała 0.5 eliga___Bo Brhel 2.1 / 1.8 czechy
    Rafal Trojanowski 1.0________Daniel Jeleniewski 1.4
    _____________________________Tomasz Suchanek 1.7 czechy
    _____________________________David Norris 1.8 eliga anglia

    Krzysztof Bęben 0.2_____Andreas Messing 2.0 szwecja [I liga]
    Daniel Bienia___________Lubos Tomicek 1.2 czechy
    Jakub Trygar____________Jurica Pavlic
    Csaba Kökényesi_________Maciej Michaluk
    Gyula Szollosi__________Karol Polak

    ---

    Niestety zawodnicy nie jezdza wiec zostaje czysta teoria.

    Zawodnicy Krosna:
    Wilk, Lukaszewski, Trojanowski - jezdzili w pierwszej lidze gdzie byli gorsi od Knappa i Brhela.

    Wardzala - ekstraligaa gdzie byl duzo groszy od Swista i Rempaly.

    Rymel - w czechach z srednia 1.2 byl na poziomie juniora Motoru Tomicka, gorszy od Brhela i Suchanka. W Szwecji jezdzil w pierwszej ldize [srednia 1.7] tam lubelski junior Messing wykrecil srednia 2.0

    Jeroszin, Karajczencew w ldize nie spotykali sie chyba z zawodnikami z Lublina.

    Louis srednia 2.1 w elidze na wyspach, Norris 1.8, Shields 1.7. Ci dwaj ostatni podobnie w Szwecji [ odpowiendio: 2.0 i 1.8]. Oczywiscie moze sie to zupelnie nie przelozyc na wyniki w Polsce, jednak swiadczy to o klasie tych zawodnikow.

    Czysta teoria, niemniej jednak to sa fakty. Z tych faktow wynika, ze Lublin to druzyna klase wyzej od Krosna. Na torze moze byc roznie. Jednak jakie sa szanse, ze wiekszosc z 9 seniorow Lublina zawiedzie i pojedzie ponizej swoich mozliwosci? Oczywiste jest, ze niewielkie. Nawet jesli sie zdarzy powazny brak formy 1-2 seniorow - sa inny ktorzy ich zastapia.

    Jelsi ktos ma logiczne, racjonalne i prawdziwe argumenty ktore obala moje stwierdzenia to czekam. Darujcie sobie tylko rewelacje w stylu Swist = Wardzala a Louis = Rymel.


    //edit: troche krzywo ale nie wiem jak to zrobic ladnie, mam nadzieje, ze czytelne

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pierdziele. Jeden gosc z Krosna napisał ze bedziemy miec pierwsza czworke a tu juz podniosla sie wrzawa jacy to kibice w Krosnie nie sa dumni i jakich to oni planow zwojowania ligii nie snuja. Wrzuccie chlopaki na luz. Nie mozecie oceniac kibicow Krosna i ich podejscia do sily swojej druzyny na podstawie jednej osoby!!!

    Poczekajmy na decyzje Barana. Jesli podpisze on w Krosnie to ja juz bede zacierał rece na pojedynek z Lublinem 9 kwietnia :D

    Pozdro i do zobaczenia w Lublinie fani Tz-u(Motoru?) :D


  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pierdziele. Jeden gosc z Krosna napisał ze bedziemy miec pierwsza czworke a tu juz podniosla sie wrzawa jacy to kibice w Krosnie nie sa dumni i jakich to oni planow zwojowania ligii nie snuja. Wrzuccie chlopaki na luz. Nie mozecie oceniac kibicow Krosna i ich podejscia do sily swojej druzyny na podstawie jednej osoby!!!

    Poczekajmy na decyzje Barana. Jesli podpisze on w Krosnie to ja juz bede zacierał rece na pojedynek z Lublinem 9 kwietnia :D

    Pozdro i do zobaczenia w Lublinie fani Tz-u(Motoru?) :D
    Nie no nie uogolniamy. Dyskusja jest z tym kibicem [ew. z tymi ktorzy go popra]. To akurat oczywiste. Zreszta gdyby nie on to o czym bysmy dyskutowali?

    Krosno skazanena walke o utrzymanie [swoja droga jesli Gdansk nie pojedzie to groza wam maksymalnie baraze - chyba ze bedzie jakas reforma lig].

    Zycze powodzenia i do zobaczenia na stadionie ;-)

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    bkapusta
    Tak gwoli ścisłości ci juniorzy co wymieniłeś w Krośnie nie pojeżdżą szczególnie Węgrzy, jeździć mają Czesi i Słowak, a co do waszych młodzieżowców to na krośnieńskim owalu już o niebo lepsi zawodnicy nie potrafili jechać (to tylko odnośnie meczu Krosno -Lublin) Na papierze Lublin jest dużo silniejszy, jednak nazwiska nie jeżdżą o czym przekonali się juz niejedni. Nie twierdze, że Świst z Rempałą nie będą jechać, ale może się okazać, że nie pokażą tego czego się od nich oczekuje (latka lecą). Na pewno mecz w Krośnie będzie zacięty i wątpie żeby łatwo wam było wywieźć od nas 2 punkty. Natomiast co do sezonu to bezsprzecznie Lublin jest wyżej notowanym klubem, jak na razie :p
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bkapusta ladnie to rozrysowales.
    ale co z tego.
    ide w zaklad o ciezkie pieniadze ze takie tuzy jak brhel swist czy rempala dostana w krosnie po dupsku od "amatorów" typu wardzala czy wilku.
    mniemam ze o torze czarnym ci panowie juz dawno zapomnieli...
    ja natomiast martwie sie tylko o 1. a mianowicie o sprzet.
    jesli ten jednak bedzie taki jak byc powinien nie bedzie zle.
    w lublinie zawsze obawialem sie 1 zawodnika - a mianowicie piszcza :D :D :D

    1.wilk
    2.trojanowski

    3.rymel
    4.wardzała
    5.baran (jestem na tak)
    6.malek
    7.dzik (jestem na tak)

    kazdy z nich praktycznie na torze w krosnie sie wychowal. a jak mowie my w tym sezonie nastawiamy sie an mecze u siebie.


  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chwilę się w tym wątku nie wypowiadałęm, ale czas najwzyśzy :)
    Mam nadzieję że Karol Baran podpisze w Krośnie. Jesli tak się stanie to rzeczywiście będzie najmocniejszy skład w historii klubu z Krosna po reaktywacji.
    Niestety podobnie jak w większości przypadków, tak i teraz absolutnie nie zgadzam się z hurraoptymizmem zajdiego (a normalnie nie zgadzam się z Jego pesymizmem, zawsze coś musi być :) ). Skład mamy mocniejszy niż rok temu, ale poziom 1 ligi wzrósł bardzo mocno w stosunku do ubiegłego roku.
    Nie widzę w zasadzie żadnych szans na walkę o 1 czwórkę. Oczywiście niespodzianka by mnie ucieszyła, ale realnie jest to mało prawdopodobne. Z wyjazdów raczej punktów nie przywieziemy (a to podstawa by wejść do czwórki), ale na własnym torze trzeba walczyć. Nasz tor zawsze był mocną bronią nawet na solidnych zawodników. Może podobnie będzie w tym roku choć Karlsson, Max czy Ferjan będą poza zasięgiem. Celem zespołu jest walka o utrzymanie i pokazanie pazurów na swoim torze. Przy odrobinie szczęścia i dobrej formie zawodników (zakładam że Karol będzie u nas) mamy szanse zdobyć kilka punktów u siebie. Wardzała, Baran czy Wilk czują się na krośnieńskim torze jak ryba w wodzie. Pozostali zawodnicy również będą walczyć o punkty i o miejsce w składzie bo ława jest długa. Pozostaje trzymać kciuki i czekać na emocje :)

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Kibek - jakbys czytal w moich myslach. Zgadzam sie z Toba praktycznie we wszystkim.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam pytanie - jak z tym Karolem Baranem jest? Jest, czy go nie ma?
    Pozdrawiam wszystkich z Krosna, Lublina i innych też

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na chwile obecna baran jest w zespole z rzeszowa - ale w kazdej chwili wszystko moze sie zmienić... na miasto krosno.
    no chyba ze chlopcy z lublina pojda do swego prezesiska i wyblagaja o starty barana w lkz-cie.
    a to by byla juz prawdziwa jajecznica...

    a zreszta dodam:

    Karol po rozmowach w Krośnie | 26 lutego 2006r.

    Dalej nie wiadomo jaki klub w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował Karol Baran. Jak doskonale wiadomo, zawodnik ten ma jeszcze przez rok ważną umowę z Marmą Polskie Folie Rzeszów, jednak nie jest przesądzone, iż w zbliżającym się sezonie będzie bronił barw właśnie tego klubu. „Karlos” jest już po rozmowach z włodarzami KSŻ-tu Krosno. ”Mam propozycje z dwóch klubów. Jestem już po rozmowach z działaczami krośnieńskiego klubu i jestem zadowolony z warunków zaoferowanych oraz zainteresowaniem z ich strony odnośnie mojej osoby. Czekam jeszcze na sygnał z klubu ekstraligowego, odnośnie ewentualnych startów w tym zespole. Obecnie przygotowuje sprzęt do nadchodzącego sezonu.” – powiedział nam Karol Baran.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •