Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 165 z 165

Wątek: KM Ostrów - sezon 2006. Lazur drugim sponsorem strategicznym!

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    [/quote]I szczerze mówiąc ja chyba też jestem trochę dziwny, ale wolałbym oglądać zamiast L.Drymla np. Roberta Wardzałę!!! [/quote]

    Bez obaw. Dziwni są ci, którzy takie zaciężne gwardie montują. Ja przykładowo wolałbym w sładzie Falubazu Grzesia Kłopota niż Laukkanena, ale cóż zrobić, jak na hasło "zawodnik zagraniczny" ludzie odpowiedzialni w klubach za polityke kontraktową doznają umysłowego wzwodu. Jeszcze im minie ta fascynacja, myślę, że nawet po tym sezonie.
    A z za granicy będą kontraktowane tylko brylanciki pokroju Lindgrena i większej części obsady GP.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Tylko, że tu nikt nie mówi, że takie składy będą wystawiane. Ilość zakontraktowanych obcokrajowców o niczym nie świadczy. Wielu z nich pewnie nie ma żadnych gwarancji startów, a niektórzy jak np. Joe Screen są pewnie tylko rezerwowymi, w razie czyjejś kontuzji. Myślę, że w wielu meczach wystąpi i Jędrzejak i Szczepaniak i Węgrzyk. A skład z siedmioma obcokrajowcami raczej się nie pojawi...

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie.Czy Max będzie gotowy do jazdy od samego początku sezonu?
    " In and Out of Love "

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie.Czy Max będzie gotowy do jazdy od samego początku sezonu?
    Na 100% bedzie gotowy.
    Z tego co wiem juz pod koniec ubieglego sezonu wsiadl na motor i odbywal treningi :)

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja slyszalem, ze skakał na crossówce freestyle !
    Boże , tak sie własnie rodza plotki ! Po takiej kontuzji pod koniec sezonu treningi ? Musiałeś mieć dobry sen.
    Owszem był na motorze, ale tylko kółko dla publiczności - to wszystko. Jeśli chodzi o przyszły sezon to możliwe, że zabraknie go w pierwszych meczach - tyle ma potrwac podobno rehabilitacja, ale wiadomo wszystko bedzie zależało od tego jak sie "goi" ;)

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze przy takiej paczce to czy max wystartuje w kwietniu maju czy czerwcu naprawde nie ma nic do rzeczy. popatrzcie sami - jedrzejak, karlsson, ferjan, wegrzyk, screen to juz jest ekipa mogaca zrobic na torze cuda.
    inna kwestia to to czy mikael bedzie po tej ciezkiej kontuzji tak szybki jak byl w zeszlym sezonie w barwach stali....

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam że ma znaczenie.Niewiem czy szanse rosną 30%,40% czy ile.Ale rosną(zakładam że Max napewno byłby w formie).

    1.jedrzejak
    2.węgrzyk
    3.ferjan
    4.szczepaniak
    5.karlsson
    6.risager
    7.petterson

    z takim zespołem można wygrac.Nie każdemu będzie to dane ale mysle że napenwo taki będzie i to nie jeden...

    Poteoretyzujmy...
    Karlsson? załóżmy ze będzie trzaskał 13-15 ptk /mecz
    Ferjan?Był bardzo mocny na torze w Krośnie.Wątpie w to czy te kilkanaście ptk będzie robił w Gorzowie,Zielonej czy Lublinie...
    Krajowi seniorzy są silni i solidni.Ale zdarzają im się wpadki.Szczególnie Wegrzykowi.
    Jesli niepojedzie Cyber Mike to siła Km znacznie spada i kilka druzyn ma szanse na zwycięstwo.Jesli MAx zacznie od samego początku sezonu jezdzic jak Maszyna to koniec:P
    " In and Out of Love "

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum interii juz sie smieja ze na Ostrow bedzie pasowac przyspiewka "Intar Ostrow to nie jest polski klub, to nie jest polski klub"

    smutne

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum interii juz sie smieja ze na Ostrow bedzie pasowac przyspiewka "Intar Ostrow to nie jest polski klub, to nie jest polski klub"

    smutne
    Interia to naprawdę bardzo poważany portal.Dobrze, że ten jaskiniowiec, który to napisał nie dodał jeszcze, że żydowski...

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum interii juz sie smieja ze na Ostrow bedzie pasowac przyspiewka "Intar Ostrow to nie jest polski klub, to nie jest polski klub"

    smutne
    A jakie to ma znaczenie, albo pokaz mi choc jedna "polska" druzyne. Nie ma juz takowych od X lat, a jesli zespol zakontraktowal dwoch, pieciu czy osmiu obcokrajowcow to tylko mozna sie domyslec jak duzy ma portfel i jaka ma plynnosc finansowa.
    Tak wiec moze przyspiewka powinna miec slowa "Intar Ostrow Wielkopolski, bogatym jest klubem z Polski !" :-)

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest szansa ze Ostrow pojedzie w Extra...
    Na pewno Intar zasluguje na to miejsce bardziej niz Zielonka!Teraz juz wiemy dlaczego tak sie zbroiliscie...

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak, zobaczymy co na to bracia Karlssonowie którzy boją się ekstraligi jak diabeł wody święconej :P A nawet jakby już się zgodzili startować poziom wyżej to i tak widze Ostrów w dolnych rejonach tabeli e-ligowej. Niestety... różnice w obcokrajowcach w porównaniu do drużyn ekstraligowych określe jako "o klase" (N.Pedersen vs. P.Karlsson)to samo z resztą zawodników (moze poza Ogórem), jedynie juniorzy podejrzewam trzymaliby poziom.
    Tak samo byłoby z każdą inną drużyną 1-ligową. Załóżmy Falubaz: krajówka e-ligowa ale co to za obcokrajowcy. Hamill, Lindgren, Laukkannen. Najlepiej niech bedzie po staremu czyli Gdańsk w e-lidze, chociaz nawet jak ich dopuszcza to co oni biedacy tam zwojują z takim składem :(

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Zarówno dla Ostrowa jak i ZG "stolikowy" awans nie jest dobrym rozwiązaniem, nie teraz; trochę za późno już. Kontrakty, ceny karnetów, sponsoring i wiele innych rzeczy, wszystko było ustalane na 1-ligę. Chociaż Kawicki (rzecznik prasowy Falubazu) w lokalnych mediach mówi, że gdyby pojawiła się propozycja startu w e-lidze, to Falubaz chętnie by skorzystał. Według mnie jest to niepotrzebne.

    Podzielam zdanie co do stranieri. Po uwolnieniu rynku będą odgrywać ogromną rolę; a zarówno braciom, jak i Hamillowi daleko do czołówki śmigającej w e-lidze.

    Co do Lingrena jako obco-senior, rzeczywiście by nie pohasał, ale wystawiany jako junior, myślę w e-lidze byłby w ścisłej czołówce.

    Sytuacja jest patowa, bo (posiłkując się chociażby wpisami z wątku Gdańskiego) Wybrzeże jest w bardzo kiepskiej sytuacji. Jeśli nawet otrzymają licencję, to skompletować skład potrafiący wygrywać chociaż u siebie będzie w tym momencie bardzo ciężko. Jeśli zostaną zdegradowani (mniejsza z tym do której ligi) to też nie jest za ciekawie. Czy Ostrovia z Falubazem, będą się bić o e-ligę w tym roku i niepewne utrzymanie, czy zostaną w 1-ej, mając w perspektywie rozszerzenie do 10 drużyn od przyszłego i względnie spokojny awans?

    Powstaje więc sytuacja absurdalna z 7-drużynową e-ligą...
    Ciężko o Salomonowe rozwiązanie. Już wkrótce zobaczymy co tam nasze "mądre" głowy wymyslą...

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Zarówno dla Ostrowa jak i ZG "stolikowy" awans nie jest dobrym rozwiązaniem, nie teraz; trochę za późno już. Kontrakty, ceny karnetów, sponsoring i wiele innych rzeczy, wszystko było ustalane na 1-ligę.
    Nie wiem jak się sprawa przynależności do e-ligi zakończy...
    czy GKS dostanie warunek, czy też któryś z pierwszo ligowców zdecyduje się na starty w elicie.
    Ja osobiście stawiam że po raz kolejny regulamin zostanie nagięty(start GKS-u w e-lidze)
    Ale załóżmy że tak się nie stanie i drużyna z Ostrowa zajmie miejsce Gdańska, to tak jak wspomniał Cisiel mętlik będzie nie ziemski.
    Podstawową sprawą która da się mocno we znaki zarządowi to renegocjacja kontraktów zawodników.
    Bo do tego nie wątpliwie dojdzie, zawodnik podpisywał kontrakt z konkretną punktówką (drabinką)wywalczoną w pierwszej lidze, a automatyczny przeskok do elity z drabinką motywacyjną z pierwszej ligi...to samobójstwo.
    Skąd wziąć kasę na to?...renegocjować datki sponsorów?
    To z pewnością nie będzie proste.

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowane NIE. Jeszcze nie teraz. Oby tylko sternicy KMu nie doszli do wniosku zeby jednak sprobowac sil w e-lidze. Mam nadzieje ze zdaja sobie sprawe z tego ze nie sa na to przygotowani. Ale i tak smiem twierdzic ze w obecnym skladzie Ostrow nie jednego e-ligowca pewnie by przetrzepal u siebie :]

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=1359

  17. Powrót do góry    #152
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty CAMARO jestes jakis zakrecony jak piszesz ze by Ostrów przepedzil nie jednego ekstraligowca :)Myslisz ze w składzie masz jakis tam wmiare dobrych zawodników to robisz z nich Gollobów.Facet Ci zawodnicy nie dorastaja im do pięt.ZEJDŻ NA ZIEMIE!!!

  18. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Ty CAMARO jestes jakis zakrecony jak piszesz ze by Ostrów przepedzil nie jednego ekstraligowca :)Myslisz ze w składzie masz jakis tam wmiare dobrych zawodników to robisz z nich Gollobów.Facet Ci zawodnicy nie dorastaja im do pięt.ZEJDŻ NA ZIEMIE!!!

    OOooo daleko nie trzeba szukać. Rok temu Wybrzeże było skazywane na pożarcie, bo przecież kim jest Kościecha wobec Golloba? phi

    A jednak nie jednemu napsuli krwi...

    Ostrów, przynajmniej u siebie w ekstralidze byłby groźny. Pamiętaj, że nie mogli zakontraktować żadnego obco z GP, więc gdyby dodać 1-2 stranieri z najwyższej półki (a z tego co piszą tu Ostrowianie hajs by się znalazł) to byliby naprawdę groźni !!!

    Równie dobrze mogliby odjechać sezon jak Falubaz. To jest właśnie urok tego sportu; nie ma co więc wyśmiewać tego typu głosów (szczególnie, że Camaro pisze dość zachowawczo, nie puszy się).

    Fakt, że tego typu teksty mają taki sam sens jak ustalanie końcowej tabeli przed rozpoczęciem sezonu. Jest to typowe gdybanie, które zweryfikować może jedynie tor !!!

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Równie dobrze mogliby odjechać sezon jak Falubaz. To jest właśnie urok tego sportu; nie ma co więc wyśmiewać tego typu głosów (szczególnie, że Camaro pisze dość zachowawczo, nie puszy się).
    Moje wypowiedzi nigdy nie miaja na celu "puszenie sie" bo dobrze wiem czym jest sport i szanuje kazdego przeciwnika.
    Jesli moja wypowiedz kogos urazila - to przepraszam.

    Mam jednak pytanie zasadnicze, czy w zwiazku z przejsciem RKMu do e-Ligi pierwsza kolejke Ostrow pauzuje ?
    Moze jednak warto byloby dopuscic warunkowo klub II ligowy aby objechac ten sezon w 8emke.
    Przeciez kluby I ligowe budzety tez mialy jakos policzone na 8 spotkan w rundzie zasadniczej i watpie aby bylo kogokolwiek stac na brak wplywow z tego powodu.

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątek spadł na drugą stronę, więc postanowiłem go "rozdrapać". Jutro szykuje się kolejne "święto" w Ostrowie. Oficjalnie zostanie ogłoszony drugi sponsor strategiczny. Bynajmniej nie będzie to firma Dartom,która nie wycofuje się(podobno)definitywnie ze sponsoringu. Także wygląda na to, że pieniędzy na siepaczy typu:Max, Karlsson, etc., nie powinno zabraknąć.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zanosi sie na to ze bedzie to firma z pobliskich Skalmierzyc zajmujaca sie produkcja serow - Lazur. Takie spekulacje pojawiaja sie juz od dluzszego czasu. Moze jednak podobnie jak to bylo w zeszlym roku dzialacze nas zaskocza i bedzie to zupelnie ktos inny. Tak wiec pozostaje nam czekac do jutra.

  22. Powrót do góry    #157
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    E- liga musi być wasza...ja wam kibicuje od dawna...jesteście drugą moją ukochaną druzyna...wiec ogien w tłoki=)

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj czytałem w Gazecie ostrowskiej że raczej to będzie LAZUR. Fajnie bo ta firma juz dawno działa w ostrowskim środowisku żużlowym. Ciekawe co z DARTOMEM .Słyszałęm że sie nie wycofują tylko nie wiedzą w jakim stopniu będą sponsorować nasz klub. Musze w najbliższym czasie kupić karnet i później już tylko sportowe emocje.. aahh..Pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to sie nam drugi real madryt robi:)naszpikowany "gwiazdami":)
    no ladnie ladnie znalazl sie wkoncu ktos kto potrafi zuzel z dolka wyciagnac!

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]to sie nam drugi real madryt robi:)naszpikowany "gwiazdami":)
    no ladnie ladnie znalazl sie wkoncu ktos kto potrafi zuzel z dolka wyciagnac![/quote Masz racje tylko jedna gwiazda to tak jak w lesznie FIRLEJ to w Osrrowie Lewandowski zlodziej cpun i jeszcze bije i taki tylko zlo i dla mlodch chwaly nie przynosi taki porzadny klub AAAAAAAAAAA.

  26. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon sie zaczyna........ Joe Screen na skutek upadku w swoim pierwszym biegu "Tarczy Elite League: Coventry Bees – Belle Vue Aces " odwieziony został do szpitala z podejrzeniem złamania obojczyka ...

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieję że Screenowi nic nie będzie i szybko wróci do zdrowia. Trzeba zaznaczyć że ładnie w tym wyjazdowym meczu pojechał nasz junior Morten Risager (1,1*,2*,3) 7+2
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam znalazłem ciekawe info ze strony http://www.speedway-forum.co.uk/forums/


    Max in comeback with nail in the thigh
    Mikael Max does comeback after his violent suckling crash the previous season already the 9: e April in Poland. After both wretched - and femur fractures with a 48 centimetre long nail left in the femur will Mikael Max make his comeback.

    Mikael says:

    - all has healed really good and I consider that I am entirely fresh, but the doctors are not entire agreed. July 19, the said is that I will to Västervik in order to clear the nail, says Mikael Max.

    - the worst willed last about I happened to out for same injured again and the nail willed bend himself. Then learns the to become awkward. But I do not believe the risk is bigger up on an oval than in the life in other respect, continues Micke, that drives for Luxo Stars in the top division, where he does comeback the 2: a May.
    [END]


    Mikael jak widać będzie gotowy do startu w Polsce juz 9 kwietnia jednak z gwoździem w udzie. 19 lipca zostanie usunięty.

    Pozdrawiam. Mike czekamy na ciebie w Ostrowie

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dajcie jakies foty z wczorajszego treningu - chcem zobaczyc B.Kwiatkowiego jak sie prezentuje

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dajcie jakies foty z wczorajszego treningu - chcem zobaczyc B.Kwiatkowiego jak sie prezentuje
    www.km.osw.pl - dział GALERIA

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •