Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 165

Wątek: KM Ostrów - sezon 2006. Lazur drugim sponsorem strategicznym!

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza drużyna której odbiła palma na głowie. Żal mi tych co nie wierzą w morzliwosci Polakw(
    czytajac tak plynnie i gramatycznie napisane posty mlodych Polakow tez zal mi slow i tez przestaje w nich wierzyc

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ja uwazam ze sklad Zielonej Gory jest mocniejszy od Ostrowa.Jest w tym klubie o wiele szersza kadra zawodnikow.Sa utalentowani mlodziezowcy ktorzy napewno w tym sezonie sie rozwina i stac ich na walke z Risagerem i spolka.Karlssony w Zielonej Gorze nie raz wachaly spaliny i tak bedzie tym razem.To nie sa wszystko nazwiska zebysmy na sam sluch o nich mieli robic w majty.Oczywiscie musi byc jeszcze Bullet,jest Lindgren,Marcinkowski,Zengota.Krajowa seniorka przy dobrym uzupelnieniu mlodziezowcami jest w stanie polozyc was na kolana.Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze sklad Zielonej Gory jest mocniejszy od Ostrowa.Jest w tym klubie o wiele szersza kadra zawodnikow.Sa utalentowani mlodziezowcy ktorzy napewno w tym sezonie sie rozwina i stac ich na walke z Risagerem i spolka.Karlssony w Zielonej Gorze nie raz wachaly spaliny i tak bedzie tym razem.To nie sa wszystko nazwiska zebysmy na sam sluch o nich mieli robic w majty.Oczywiscie musi byc jeszcze Bullet,jest Lindgren,Marcinkowski,Zengota.Krajowa seniorka przy dobrym uzupelnieniu mlodziezowcami jest w stanie polozyc was na kolana.Pozdrawiam.
    ja uwazam ze sklad Ostrowa jest mocniejszy od Zielonej Gory. Jest w tym klubie o wiele szersza kadra zawodnikow. Sa utalentowani skandynawscy mlodziezowcy i na pewno w tym sezonie stac ich na pokonanie Pytela i Zengoty. Hamill nie raz w Ostrowie wachal spaliny - nawet Latosiego i to jako mistrz swiata ;-) Ostatnio probujac szalencza szarza minac wirtuoza polskich torow Piotra Dyma wpakowal sie w plot i tyle go widzieli. I tak bedzie i tym razem. To nie sa wielkie nazwiska w Falubazie zebysmy ze strachu mieli w majty robic. Krajowa seniorka Jedrzejak, Szczepaniak i Wegorz przy wsparciu Karlssonami jest w stanie polozyc was na kolana co najmniej trzy razy

    itp itd

    moglbym tak godzinami, moze nawet dluzej odpisywac na takie smieszne posty, ktore nic nie maja na celu...zadnych rzeczowych argumentow, fajne sa takie gadki tylko co one wnosza? zaraz zaczniemy sobie nawzajem zasmiecac watki klubowe takimi bzdetami i tak az do wiosny?
    chyba nie ma po co, a chetnie podyskutujemy nad jakimis merytorycznymi argumentami

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    A wiec co tu duzo gadac.Poczekajmy do wiosny.A swiatlosc wiekuista niech cialem sie stanie czy jak to tam bylo.Rekawica zatem podniesiona i tor zweryfikuje doglebnie moce obu zespolow.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mam nadzieje ze potwierdzi sie przyslowie do trzech razy sztuka i uda wam sie w koncu awansowac...przez ostatnie dwa sezony co roku ktoś dochodzi, jestescie jednym z faworytow 1 ligi, a tu brakuje ostatniego kroku ;/

    tak wiec powodzenia ;)

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę byc złośliwy czy cos w tym stylu lecz z całym szacunkiem do raiderów Km Ostrów ale w nadchodzącym sezonie bedziecie z lekka zdziwieni jak Zenga będzie woził waszą seniorkę, no cóż to tylko sport...

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę byc złośliwy czy cos w tym stylu lecz z całym szacunkiem do raiderów Km Ostrów ale w nadchodzącym sezonie bedziecie z lekka zdziwieni jak Zenga będzie woził waszą seniorkę, no cóż to tylko sport...
    A to dobre :)
    "Zenga" może i będzie woził, ale po pierwsze kto to jest ,po drugie gdzie będzie ich woził ,a po trzecie kogo? Samo porównywanie "Zengi" do Jędrzejaka jest troche niepoważne i faktycznie brak Ci szacunku i ja osobiście się bardzo zdziwię jesli bedzie tak jak piszesz ,no ale cóż to tylko życie ...

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to dobre :)
    "Zenga" może i będzie woził, ale po pierwsze kto to jest ,po drugie gdzie będzie ich woził ,a po trzecie kogo? Samo porównywanie "Zengi" do Jędrzejaka jest troche niepoważne i faktycznie brak Ci szacunku i ja osobiście się bardzo zdziwię jesli bedzie tak jak piszesz ,no ale cóż to tylko życie ...

    On (nie pamietam nicku, a nie chce mi sie sprawdzac:P) mial na mysli Grzegorza Zengote. Jesli uwazasz ze zenogta bedzie wozil ogora, i karlssonow, to ehhh szkoda slow. Ale w sporcie wszystko jest mozliwe...

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    od zera do bohatera ...

    On (nie pamietam nicku, a nie chce mi sie sprawdzac) mial na mysli Grzegorza Zengote. Jesli uwazasz ze zenogta bedzie wozil ogora, i karlssonow, to ehhh szkoda slow. Ale w sporcie wszystko jest mozliwe...
    Wiem kogo miał na myśli ,ale kibice którzy średnio się interesują zużlem mogliby mieć tu problemy ,a póki co "Zenga" miałby problem aby się załapać na pierwszy skład w każdym klubie 1-ligowym nie wspomominając o ekstralidze ,ale wiara przenosi Góry a co dopiero Zielone :)

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można było przewidziec, że pseudo znawcy speedway'a z wielkopolski zrzucą się smiesznymi postami, jak to czytam to przypomina się mi sytuacja z 2000 roku a mianowicie kiedy to Grudziądz oraz Rybnik byli obok ZG jednymi z kandydatów w I lidze do awansu do extraligi. I głosiłem, że niejaki śp Kurman będzie woził miejscową seniorkę a przypomnę, że w Grudziądzu w tamtym czasie jeździł m.in. śp Dados oraz inne gwiazdy I ligowe i cóż odzew był podobny jak dziś, toż to tylko sport do którego trzeba mieć nie tylko zapał ale również wybitne umiejętności poparte ciezką pracą oraz szerokie grono sponsorów.

    Pozdrawiam

    PS Trochę pokory szanowni pseudo znawcy.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można było przewidziec, że pseudo znawcy speedway'a z wielkopolski zrzucą się smiesznymi postami, jak to czytam to przypomina się mi sytuacja z 2000 roku a mianowicie kiedy to Grudziądz oraz Rybnik byli obok ZG jednymi z kandydatów w I lidze do awansu do extraligi. I głosiłem, że niejaki śp Kurman będzie woził miejscową seniorkę a przypomnę, że w Grudziądzu w tamtym czasie jeździł m.in. śp Dados oraz inne gwiazdy I ligowe i cóż odzew był podobny jak dziś, toż to tylko sport do którego trzeba mieć nie tylko zapał ale również wybitne umiejętności poparte ciezką pracą oraz szerokie grono sponsorów.

    Pozdrawiam

    PS Trochę pokory szanowni pseudo znawcy.

    ok, -odpowiem ci tak samo. Zobaczysz jak Liberski bedzie wozil walaska i cala wasza seniorke.
    Jestem pewny ze "wielki znawca" z Zielonej Gory odpowiedzial by tak samo na moj post tak ja my odpowiedzelismy na jego.

    Wiec nie mow takich reczy bo wiesz ze szansa ze tak akurat bedzie jest mala.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Nie wiem naprawdę po co tyle przepychanek na lini Ostrów - Zielona Góra? Niech każdy robi swoje, przygotujmy się możliwie najlepiej do sezonu i martwmy się o swoich żużlowców. Czy KM może być pewny Maxa po kontuzji? Ferjana, który jechał w bardzo słabych meczach? Może być pewny zupełnie niedoświadczonych juniorów? Czy Michał Szczepaniak będzie miał równie udany sezon? Czy Jędrzejak nieco poprawi statystyki, czy przyćmią go liderzy? I to samo jest w Zielonej Górze. Czy Walasek będzie drugim Maxem z początku tego sezonu, czy jednak nieco spuści z tonu? Czy Okoniewski i Staszewski będą jeźdcami tylko swojego toru, czy jednak powalczą choć trochę na wyjazdach? Czy nowi szwedzcy zawodnicy udowodnią swój talent? Czy Hamill wróci do dobrej dyspozycji? Wreszcie czy eksploduje talent i praca Zengoty?
    Umie ktoś teraz odpowiedzieć na wszystkie pytania? Ja narazie mogę jedynie stwierdzić, że liga zapowiada się fantastycznie i żaden wyjazd nie będzie nudny. Może się okazać, że właśnie skuteczne bycie gościem i walka z konkurentami będzie istotniejsza niż mecze między papierową dwójką liderów...

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem naprawdę po co tyle przepychanek na lini Ostrów - Zielona Góra? Niech każdy robi swoje, przygotujmy się możliwie najlepiej do sezonu i martwmy się o swoich żużlowców. Czy KM może być pewny Maxa po kontuzji? Ferjana, który jechał w bardzo słabych meczach? Może być pewny zupełnie niedoświadczonych juniorów? Czy Michał Szczepaniak będzie miał równie udany sezon? Czy Jędrzejak nieco poprawi statystyki, czy przyćmią go liderzy? I to samo jest w Zielonej Górze. Czy Walasek będzie drugim Maxem z początku tego sezonu, czy jednak nieco spuści z tonu? Czy Okoniewski i Staszewski będą jeźdcami tylko swojego toru, czy jednak powalczą choć trochę na wyjazdach? Czy nowi szwedzcy zawodnicy udowodnią swój talent? Czy Hamill wróci do dobrej dyspozycji? Wreszcie czy eksploduje talent i praca Zengoty?
    Umie ktoś teraz odpowiedzieć na wszystkie pytania? Ja narazie mogę jedynie stwierdzić, że liga zapowiada się fantastycznie i żaden wyjazd nie będzie nudny. Może się okazać, że właśnie skuteczne bycie gościem i walka z konkurentami będzie istotniejsza niż mecze między papierową dwójką liderów...
    Wookie świete słowa i masz w 100% racje jak narazie to nasze drużyny są najsilniejsze ale na papierze. Obyśmy nie przeżywali dramatów i nie dostali lania np w Grudziądzu:P (odpukac w niemalowane) ale tak w sumie to spokojnie Panowie mamy dwie najlepsze ekipy w I lidze ale tak czy tak wszystko wyjdzie w praniu. Może się zdarzyć również tak że wygrać w Ostrowie a My wygramy u Was. Mamy na tyle dobre składy że zadnego wyniku nie możemy być pewni. A tak w sumie idą święta pewne przeymyślenia itd... WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM KIBICOM CZARNEGO SPORTU!!

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Może się zdarzyć również tak że wygrać w Ostrowie a My wygramy u Was. Mamy na tyle dobre składy że zadnego wyniku nie możemy być pewni. [/quote]Tak wlasnie wygladala walka Falubazu ze Startem pare lat temu.Oni nas pokonali na naszym torze a my ich na wyjezdzie.Jedno jest pewne ze to beda najciekawsze mecze sezonu.Jest jeszcze Lublin,Grudziac,Rybnik.Te druzyny na pewno beda sie liczyly.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A moze poprobowac znalezc jakis "myk" regulaminowy i wystartowac w elidze zamiast Wybrzeza? Sklad jest w miare dobry nawet jak na elige. Jest kwestia otrzymania licencji czyli infrastruktury na stadionie...

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    "sztuczne przyspieszanie awansu" jesli by wycofano wybrzeze i byla mozliwosc Ostrowa to chyba nienajlepszy pomysl.Zawodnicy podpisali kontrakty odnosnie 1 ligi i do niej sie przygotowuja.Niewiadomo czy nagle Bracia ze Szwecji nie zapragneli by + 50% do kontraktow albo czy wogole chcieli by jezdzic w elidze a i inni pewnie tez by chcieli wiecej.Pozatym nie wiem jak tam by bylo z licencjami.Ogolnie pomysl raczej chybiony ;)

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    7-zespolowa e-liga to takze chybiony pomysl.
    Niemniej jednak gdyby dokoptowano do e-ligi ktoras z druzyn (moim zdaniem Ostrow jest wyzej w hierarchii gdyz odpadl dopiero w barazu a nie w momencie walki o baraz), to byloby to tez troche nieuczciwe wobec niej, gdyz druzyna z Ostrowa (ewentualnie z Zielonej Gory) nie miala mozliwosci zatrudnic jezdzcow z Grand Prix w stosunku do innych druzyn e-ligi.
    Niemniej jednak trzymajmy kciuki za Gdansk, aby zuzel w tym miescie przetrwal trudne chwile.

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Wojtku jedno jest jednak prawdą - i Zielona Góra i Ostrów przegrały dwumecz z Wybrzeżem Gdańsk, wieć nie wiem czy to istotne kiedy...? Paradoks z tego wynika niemały. Wybrzeże poradziło sobie z długami, spłacając je niemal do zera, wygrało najpierw dwumecz z Falubazem, później baraż z KMO, a teraz, któraś z tych dwóch drużyn, może go zastąpić w ekstralidze...

    Ja tam trzymam kciuki za Wybrzeże i mam nadzieję, że przezwyciężą problemy. Zresztą ani Ostrów, ani Zielona Góra do startu w ekstralidze nie są przygotowane...

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Liga 8 zespolowa lepsza niz 7 zespolowa bez dwoch zdan. A nikt na sile KMO nie bedzie ciagnal - to musi byc za ich zgoda - jezeli w ogole taka wersja wchodzi w rachube...
    I wtedy jest pytanie kto uzupelni sklad 1 ligi :-)

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne wzmocnienie w ostrowskich szeregach! To juz siodmy obcokrajowiec w ekipie KMu.

    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=1353


    Pozdro !

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Niemniej jednak gdyby dokoptowano do e-ligi ktoras z druzyn (moim zdaniem Ostrow jest wyzej w hierarchii gdyz odpadl dopiero w barazu a nie w momencie walki o baraz)
    Nie chcę być nieobiektywny ale uważam, ze jesteś w dużym błędzie.

    Obie drużyny przegrały z Gdańskiem na torze, tzn z 7 drużyną e-ligi.Pewne jest to, że ZKŻ zajął 8 miejsce (degradacja) i był drużyną gorszą od Gdańska. Również pewne jest to, że Ostrów zajął 2 miejsce w I lidze i też przegrał z Gdańskiem.

    Reasumując, zarówno Ostrów jak i Zielona pod względem sportowym okazały się być drużynami gorszymi od Gdańska ale która z tych 2 ekip jest mocniejsza ? niewiadomo, ponieważ nie było okazji się o tym fakcie przekonać. Mówiąc krótko, Zielona przegrała walkę o baraże Ostrów przegrał baraże a co za tym idzie miejsce obydwu drużyn jest w I lidze i nie widzę tu możliwości aby była jakakolwiek interpretacja która mogła by mnie przekonać o fakcie, że jednej czy drugiej drużynie należy się bardziej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Sęk w tym, że ostatnia drużyna E-ligi jest degradowana do niższej klasy i to jest bezsprzeczne. Przegraliście PO o utrzymanie, więc Wasze miejsce jest w 1 lidze. My natomist przegraliśmy baraże o awans do E-ligi - jest różnica?
    Jednak możesz spać spokojnie w Ostrowie nie ma chęci startu w E-lidze w najbliższym sezonie. Zresztą biorąc to na ludzki rozum po co teraz wchodzić tam kuchennymi drzwiami i niepotrzebnie spaść jeżeli w tym sezonie awansują 2 drużyny, a 3 pojedzie w barażach. Wszystko na spokojnie ułożyć, a nie na hurra, bo jest okazja to trzeba ją wykorzystać... Na hura już dwa razy awans przerabialiśmy - trzeci raz nie chciałbym (pewnie nie tylko ja) tego przerabiać...

    pzdr.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aj starty dobry Joe powraca na polskie tory.
    Pamietam jego swietne wystepy w druzynie Jaskolek, jego jazda byla poezja. Zdecydowanie oprocz s.p. Wigga oraz Toska najlepiej przeze mnie wspominany zagraniczny zawodnik.
    Niestety swego czasu "troszke" mu sie utylo i Screen stracil bardzo wiele na swojej wartosci. Chociaz w Angli jego wyniki sa nadal zadowalajace. :)
    Jestem cholernie ciekaw jak sobie poradzi na naszych specyficznych torach, a w to ze spore mozliwosci ma nie watpie.
    Gratuluje transferu i trzymam kciuki w nadchodzacym sezonie !

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PYTANIE DO KIBICÓW Z OSTROWA.

    Jestem ciekaw opinii ostrowskich kibiców, dlatego postanowiłem zadać wam to pytanie: CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY W PRZYPADKU NIESPEŁNIENIA WARUNKÓW LICENCYJNYCH PRZEZ GKS KM OSTRÓW WYSTARTOWAŁ W EKSTRALIDZE, CZY MOŻE WOLICIE POCZEKAĆ DO PRZYSZŁEGO ROKU, BO AWANS RACZEJ MACIE PEWNY?

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Sęk w tym, że ostatnia drużyna E-ligi jest degradowana do niższej klasy i to jest bezsprzeczne. Przegraliście PO o utrzymanie, więc Wasze miejsce jest w 1 lidze. My natomist przegraliśmy baraże o awans do E-ligi - jest różnica?
    My zajeliśmy ostatnie miejsce (ponieważ przegraliśmy PO) w e-lidze i spadliśmy, i to jest bezsprzeczne, nasze miejsce jest w I lidze. Wy przegraliście baraże o awans do e-ligi, co jest również bezsprzeczne i również wasze miejsce jest w I lidze. Różnicy nie widzę żadnej, przynajmniej w kwesti którą z drużyn zaprosić do e-ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Różnicy nie widzę żadnej, przynajmniej w kwesti którą z drużyn zaprosić do e-ligi.
    Prawda ze obie ekipy nie zasluzyly na extralige.Z tym ze Ostrow powinnien byc brany jako 1 kandydat (odrebna sprawa czy chca) gdyz baraz o e lige byl toczony w czasie gdy Zg juz odpadla z walki(spadla).Mysle ze poniekad dobrym przykladem moze byc np final olimpijski w boksie (teoretyczny) np Iksinski wygrywa z Kowalskim i ma zloto.Jednak po miesiacu odbieraja mu medal (np doping) kto dostanie zloto ? ten co przegral! podsumowujac prawda jest taka ze obie druzyny nie zasluzyly ale ciut blizej "powinnien" byc Ostrow.

    p.s czy ktos wie jakie jest stanowisko KMu odnosnie miejsca w elidze 2006? stanowisko Falubazu znamy mysle ze to dalo by jakas odpowiedz kto :P

  27. Powrót do góry    #117
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 7 razy w 1 poście
    Teraz jak Screen podpisał z Ostrowem to mam nadzieję, że to Was przeniosą do E-ligi :)
    I przyjedziecie do nas z wyżej wymienionym zawodnikiem na mecz. Tylko jedynym problemem może być to, że chyba będzie Mu się ciężko do składu przedostać. No ale miejmy nadzieję :D

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Mysle ze poniekad dobrym przykladem moze byc np final olimpijski w boksie (teoretyczny) np Iksinski wygrywa z Kowalskim i ma zloto.Jednak po miesiacu odbieraja mu medal (np doping) kto dostanie zloto ? ten co przegral! podsumowujac prawda jest taka ze obie druzyny nie zasluzyly ale ciut blizej "powinnien" byc Ostrow.
    Aby była jasność to jestem zwolennikiem aby w tym układzie ZKŻ jechał w I lidze. Nie moę natomiast się zgodzić co do kwestii , że Ostrów ma pierszeństwo. Przykład podany wyżej byłby właściwy gdyby drużyny te rywalizowały w e-lidze o DMP. W tej sytuacji mamy sprawę jasna, swoją szansę przegrał ZKŻ, przegrał ją również Ostrów. A to, ze ZKŻ spadł z e-ligi ? nie może świadczyć o tym, że sportowo jest drużyną gorszą od np. Ostrowa a tylko te czynniki powiny decydować o tej kwestii.

    P.s
    Twierdzę zdecydowanie, że mimo wszystko Gdańsk (oby) dostanie warunkowo licencję i to ta drużyna będzie śmigał a w e-lidze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ja tez uwazam ze watek czasowy nie ma tu znaczenia bo i Falubaz i Ostrow przegral z Gdanskiem i tyle. Ktos napisal ze Falubaz przegral i spadl wiec jak Ostrow walczyl jeszcze z Gdanskiem to juz byl (Falubaz) w I lidze a KMO walczyl jeszce wiec to oni maja pierwszenstwo :-)
    Co za bzdura!!
    Idac takim tokiem myslenia to Ostrow ani na chwile nie byl w Ekstralidze bo przegral z Rzeszowem, potem z Gdanskiem i byl, jest i bedzie w I lidze a Falubaz byl w Ekstralidze tyle ze okazal sie tam osmy w hierarchii. Ostrow mial tez szanse na Ekstarlige ale ja przegral i ani na moment nie udowodnil ze powinien byc wyzej ale wrecz przeciwnie ze byl i powinien byc w I lidze!
    Osobiscie doceniam zdolnosci organizacyjne Ostrowa, ich osiagniecia sportowe i nawet chcialbym aby to KM a nie Falubaz ewentualnie zastapil Gdansk w Ekstralidze.
    Ale jesli chodzi kto ma wieksze "prawo" do tego to odpowiadam: Ani jedni ani drudzy! A dopisywanie sobie jakichs teorii opartych na chwiejnych i subiektywnych odczuciach jest smieszne.
    Co do Screena natomiast to bez rewelacji ale jako zmiennik moze sie przydac Wam w razie kontuzji czy czegos nieprzewidzianego. "Fat Joe" to przeciez bardzo utalentowany zawodnik ale jakos nie wierze w jeo superforme i podejrzewam ze moze on rywalizowac o miejsce w skladzie ze Szczepaniakiem. Sam jestem ciekaw jak wypadnie ta konfrontacja?

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja tez uwazam ze watek czasowy nie ma tu znaczenia bo i Falubaz i Ostrow przegral z Gdanskiem i tyle.
    watek czasowy ma tu znaczenie i to duze.

    Zauwaz co by bylo gdyby Wybrzeze wycofano przed meczem barazowym o 7 miejsce? wy jako zwyciezca jechalibyscie baraz z Ostrowem.A co by bylo gdyby wycofano Wybrzeze przed meczem z Ostrowem? Ostrow jako zwyciezca (teoretyczny) awansowal by.Nie jestem z zadnego z tych miast i staram sie obiektywnie napisac komu nalezy sie "ewentualne pierwszenstwo" pozatym polecam regulamin zeszloroczny gdzie jest jasno napisane czarno na bialym 7 druzyna eligi(wy przegraliscie walke o baraz!) jedzie baraz z 2 z 1 ligi.Prawda ze obie przegraly i najlepiej jeszcze jakby miedzy soba w rywalizacji rozstrzygnely kto ma jechac.Dobra eot bo to nie temat na ten watek.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw opinii ostrowskich kibiców, dlatego postanowiłem zadać wam to pytanie: CZY CHCIELIBYŚCIE, ABY W PRZYPADKU NIESPEŁNIENIA WARUNKÓW LICENCYJNYCH PRZEZ GKS KM OSTRÓW WYSTARTOWAŁ W EKSTRALIDZE, CZY MOŻE WOLICIE POCZEKAĆ DO PRZYSZŁEGO ROKU, BO AWANS RACZEJ MACIE PEWNY?
    Moim skromnym zdaniem nasze miejsce w tym sezonie jest w I lidze. Przegralismy baraze i to jest glowny powod. Byc moze poradzilibysmy sobie w e-lidze, ale i tak nie jestesmy w stanie przygotowac sie w dwa miesiace aby spelnic warunki licencyjne - sztuczne oswietlenie, dmuchane bandy etc.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Odpowiedzmy sobie narzeszcie na podstawowe pytanie. Kto jest (był) wyżej w żużlowej hierarchii roku 2005, druga drużyna I ligi czy ósma extraligi? Chyba nie trzeba odpowiadać bo odpowiedź nasuwa się sama, wszyscy wiemy jaki był poziom sportowy przeciwników Ostrowa w I lidze, a jaki ZG w eksta.
    I regulamin nie ma tu nic do rzeczy, bo nie daje on również odpowiedzi kto ewentualnie może zastąpić zespół relegowany z ekstraligi.

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy ktos o tym napisal bo nie mam czasu zeby czytac wszystkie posty (jestem w pracy), ale moim zdaniem ostrow bedzie mocny przez pierwsza czesc sezonu, a pozniej polegnie finansowo, utrzymac 3 takich zawodnikow jak Karlsson, Max czy Ferjan to jest nie lada przedsiewziecie. Tak wiec koledzy z Ostrowa teraz sa zafascynowanii skladem ale w trakcie rozgrywek bedzie rozczarowanie jak nie przyjada obcokrajowcy bo prezesowi zabraklo 200zl do wyplaty dla nich, i nie ma co porownywac Iskry do ZKŻ bo my mamy poteznego sponsora ktory zapewni plynnosc finansowa klubu do konca rozgrywek,.

    Pozdrawiam !!!

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ze Screenem to tak jak z Laukannenem. Zakontraktowany został w obu przypadkach zawodnik najlepszy z dostępnych aby nie było problemów związanych z kontuzjami czy kolizją terminów.
    Chociaż wyniki, które w Anglii i Szwecji osiągał są przyzwoite, należy mieć na uwadze, że jest On na chwilę obecną straszakiem dla Węgrzyka czy Ferjana, aby się nie obijali.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy ktos o tym napisal bo nie mam czasu zeby czytac wszystkie posty (jestem w pracy), ale moim zdaniem ostrow bedzie mocny przez pierwsza czesc sezonu, a pozniej polegnie finansowo, utrzymac 3 takich zawodnikow jak Karlsson, Max czy Ferjan to jest nie lada przedsiewziecie. Tak wiec koledzy z Ostrowa teraz sa zafascynowanii skladem ale w trakcie rozgrywek bedzie rozczarowanie jak nie przyjada obcokrajowcy bo prezesowi zabraklo 200zl do wyplaty dla nich, i nie ma co porownywac Iskry do ZKŻ bo my mamy poteznego sponsora ktory zapewni plynnosc finansowa klubu do konca rozgrywek,.

    Pozdrawiam !!!
    Zasadą jest niezaglądanie do czyjeś kieszeni, kiedy własna nie jest pełna, bo w przypadku ŻkŻ-tu z sezonu 2005 dalej się ciągnie dług w stosunku do zawodników, jeszcze niedawno było to 250 tyś. złotych. Dług który powstał w warunkach totalnej sportowej porażki i spadku z ekstraligi, przy mizernej postawie zawodników i o dziwo pełnych trybunach i celowych podwyżkach biletów na baraż z Gdańskiem.

    Zapytaj się któregoś z zawodników Ostrowa, ile im zalega ich klub. Tam nie znają nawet takiego pojęcia, tam się nie szarpią o pieniędze w trakcie sezonu(patrz. Świst) i po sezonie(patrz. Stojanowski) bo klub budowany jest na solidnych fundametach finansowych, nawet niska frekwencja nie była w stanie zaburzyć płynności finansowj.

    Pomyśl teraz co by było z budżetem ŻkŻ-tu, gdyby nie rekordowa frekwencja na Wrocławskiej??? Gdzie są Ci sponsorzy którzy przynoszą walizki pieniędzy skoro duża frekwencja przy nikłych zdobyczach punktowych nie uchroniła klubu od długu z terminem ostatecznej spłacalności w maju 2006???

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy ktos o tym napisal bo nie mam czasu zeby czytac wszystkie posty (jestem w pracy), ale moim zdaniem ostrow bedzie mocny przez pierwsza czesc sezonu, a pozniej polegnie finansowo, utrzymac 3 takich zawodnikow jak Karlsson, Max czy Ferjan to jest nie lada przedsiewziecie. Tak wiec koledzy z Ostrowa teraz sa zafascynowanii skladem ale w trakcie rozgrywek bedzie rozczarowanie jak nie przyjada obcokrajowcy bo prezesowi zabraklo 200zl do wyplaty dla nich, i nie ma co porownywac Iskry do ZKŻ bo my mamy poteznego sponsora ktory zapewni plynnosc finansowa klubu do konca rozgrywek,.

    Pozdrawiam !!!
    Drogi kolego skład mamy tańszy niż rok temu praktycznie a oto się już nie martw bo rok temu równeiż tak ludzie mówili i dwa lata temu również jak Ogóra za 326 tys zł sprowadzalismy. JEstesmy cały czas na plusie a budzet będzie większy od zeszłorocznego o ok 50% wiec masz tu odpowiedz czy polegniemy:]

    Co do pozycji to popatrz własnie na osiagniecia zawodnikow ZKZu w sezonie 2005 i zawodnikow KMO ( Szczepan i Ogór) odpowiedz jest prosta...

    A ja mimo wszystko jestem równeiz za pozostaniem w I lidze i ze spokojem awansowac bo jeszcze troszke mamy do zrobienia organizacyjnie...

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Co do pozycji to popatrz własnie na osiagniecia zawodnikow ZKZu w sezonie 2005 i zawodnikow KMO ( Szczepan i Ogór) odpowiedz jest prosta...
    Zaraz zaraz. Kto tu chce pisać o porównywaniu? Nie ma co porównywać, taka jest odpowiedź. Wiemy jakie średnie biegowe mieli Karlsson, Max, Ferjan(coprawda trochę zawyżona, gdyż jeździł tylko w meczach ze słabszymi ekipami),Szczepaniak, Jędrzejak,Węgrzyk w 1 lidze i te średnie mogą powalić na kolana.
    Mimo wszystko wiemy, iż w 1 lidze jeździ się zdecydowanie łatwiej niż w e-lidze co niejednokrotnie udawadniałem i w tej sytuacji ekstraligowe średnie biegowe Walaska, Staszewskiego, Okoniewswkiego a nawet Nowczyka robią również bardzo dobre wrażenie.
    Jeśli nikt nie będzie "dawał ciała" to w sytuacji, kiedy minimum 2 drużyny awansują do e-ligi 2007, powinny to być i Ostrów i ZG więc czy warto się sprzeczać kto zajmie 1 miejsce a kto drugie?

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Pytanie do kibiców z Ostrowa. Podoba Wam się taki skład??
    1. Max
    2. Ferjan
    3. Karlsson
    4. Screen
    5. Jędrzejak
    6. Risager
    7. Petterson
    8. np.Lewandowski

    Nie wiem ale jak tak zafascynowany nie jestem tymi obcokrajowcami. Może jakiś dziwny jestem.;-). Jeżeli będą wygrywać to będzie ok, jeśli wtopa to im nie wybaczycie...

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiście ze nie

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Pomyśl teraz co by było z budżetem ŻkŻ-tu, gdyby nie rekordowa frekwencja na Wrocławskiej??? Gdzie są Ci sponsorzy którzy przynoszą walizki pieniędzy skoro duża frekwencja przy nikłych zdobyczach punktowych nie uchroniła klubu od długu z terminem ostatecznej spłacalności w maju 2006???

    Powodem długow byly "zle" kontrakty dla m.in. Swista i Okonia, a nie brak sponsorow. A rekordowej frekwenjci nie bylo, tylko poprostu bardzo dobra-patrzac na poziom druzyny.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Łyczywek wprowadził aneks do kontraktu, tzn. że Screen dostanie powołanie tylko w przypadku zrzucenia 15 kg.. Ale pewno i tak będzie tylko straszakiem dla Ferjana, Węgrzyka itp.
    A co do tegorocznej e-ligi z Ostrowem, to ja osobiście wolałbym się nie pchać w tym roku do tego przybytku. Nauczony ostrowskimi doświadczeniami '88-89 i '97-98, wolę poczekać do przyszłego roku.

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy aby wiecie o czym piszecie?

    Jakie długi ZKŻ? Zaległości w wypłacie wobec zawodników to niekoniecznie dług. Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, gdy klub ma "w kasie" np. 200 000 zł i nieco zaległości wobec zawodników. I sytuacja taka, że albo wydamy kasę na spłatę zawodników i z pustymi kieszeniami rozmawiamy o kontraktach albo dogadujemy się z zawodnikami i mamy dobrą sytuację do negocjowania kontraktów. Aby stwierdzić że ZKŻ ma długi trzeba by zobaczyć bilans. A takiego w okresie gdzy zaczęła sie cała dyskusja z pewnością nie było.

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Długi ZKŻ

    Z tego co na jednym z chatów powiedział Rafał Okoniewski, klub nie ma do niego zadnych długów. A przypominam, ze ZKŻ spłacać do maja miał Okoniewskiego i Śwista tak więc z tymi długami jest na bardzo dobrej drodze. Spłacić pozostaje Śwista, ale mozna to robic tak jak on robił.

    ps. I karnety na nowy sezon ida jak swieze buleczki :D

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do kibiców z Ostrowa. Podoba Wam się taki skład??
    1. Max
    2. Ferjan
    3. Karlsson
    4. Screen
    5. Jędrzejak
    6. Risager
    7. Petterson
    8. np.Lewandowski

    Nie wiem ale jak tak zafascynowany nie jestem tymi obcokrajowcami. Może jakiś dziwny jestem.;-). Jeżeli będą wygrywać to będzie ok, jeśli wtopa to im nie wybaczycie...
    .................................................. .No moze byc sklad ale o kim ty piszesz po numerem 8 nie macie Bruchasera Liberskiego przeciez ten Lewandowski tylko go dac na badania na doping i bedziesz wiedzial co sie swieci to w Ostrowie wiedza .

  45. Powrót do góry    #135
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do kibiców z Ostrowa. Podoba Wam się taki skład??
    1. Max
    2. Ferjan
    3. Karlsson
    4. Screen
    5. Jędrzejak
    6. Risager
    7. Petterson
    8. np.Lewandowski

    Nie wiem ale jak tak zafascynowany nie jestem tymi obcokrajowcami. Może jakiś dziwny jestem.;-). Jeżeli będą wygrywać to będzie ok, jeśli wtopa to im nie wybaczycie...
    .................................................. .No moze byc sklad ale o kim ty piszesz po numerem 8 nie macie Bruchasera Liberskiego przeciez ten Lewandowski tylko go dac na badania na doping i bedziesz wiedzial co sie swieci to w Ostrowie wiedza .
    Będą wygrywać,ale czy o to chodzi,żeby od razu po otworzeniu rynku nafaszerować drużynę zagranicznymi gwiazdeczkami???Według mnie nie.Ja tam jednak wolę "swoim" kibicować.Jakby mi w Tarnowie zrobili taki skład to bym nie wybaczył panu Bukowskiemu.I szczerze mówiąc ja chyba też jestem trochę dziwny, ale wolałbym oglądać zamiast L.Drymla np. Roberta Wardzałę!!!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •