Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 165

Wątek: KM Ostrów - sezon 2006. Lazur drugim sponsorem strategicznym!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Sportowe Fakty już też podały.

    Gratulacje za skompletowanie takiego składu. Oj będzie się działo. Dla mnie Ostrów jest w ej chwili zdecydowanie silniejszy od Falubazu - przynajmniej na papierze.

    KMO zatrudnił 6 seniorów, w każdym spotkaniu ktoś z nich będzie siedział na ławie. A każdy z nich jest bardzo solidnym zawodnikiem. Czy, aby nie zakontraktowano niepotrzebnie jednego z nich??

    A druga kwestia - Ostrów zatrudnił 6 obco. Jak dla mnie to już przegięcie. Dwóch, trzech rozumiem - uatrakcyjniają spotkania, ale 6??
    C'mon You Gunners!

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=36 1&news_id=93733
    Wystarczy

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest oficjalne info wiec moge powiedziec jak w temacie - WOW!

    Walka na drugim froncie nabiera coraz okazalszych kolorow.

    Z tym skladem Ostro sobie by spokojnie poradzil w ekstralidze, a co dopiero mowic o I'ej lidze, ale wszyscy o tym sa swiadomi.

    Ostrow sie wzmocnil niemilosiernie, a co za tym idzie, puscil Rzeszow z torbami :P

    ps. Po tych wzmocnieniach i po wzmocnieniach Zielonej Gory, watpie, aby w przyszlym roku zajecie miejsca 7'mego czy 8'mego w ekstralidze mialo wieksze znaczenie
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no no no jestem pod wielkim wrazeniem rozmachu z jakim powstala druzyna w Ostrowie! Przeciez z takim skladem to mozna nie tyle wygrac w cuglach 1 lige ale nawet zdobyc DPŚ ;)

    Dzialacze z Ostrowa pomimo zasobnosci klubowej kasy nie bili sie o polskich jezdzcow tylko spokojnie czekali na rozwoj sytuacji i po uwolnieniu rynku dla zawodnikow zagranicznych poszla wielka lutaaaaa-w jeden dzien zuzlowa Polska uslyszala, ze: Karlsson, Max, Ferjan, Jędrzejak, Szczepaniak, Wegrzyk, a do tego trojka mlodych Morten Risager, Henrik Moller i Robert Petersson beda sie bic o ekstralige dla Ostrowa.

    W sezonie 2005 budzet tego klubu wynosl z grubsza 3 029 000 tyś. złotych-(budzet zbilansowany, zadnych dlugow), mysle ze na sezon 2006 rowniez bedzie oscylowal miedzy 3-3,5 mln zltych. I ktos powie ze brak ograniczen co do startow obcokrajowcow nie jest dobrym krokiem. Zamiast przeplacac krajowym przecietniakom, nie wspominajc juz o kwotach jakie zycza sobie topowi Polscy zawodnicy w wielkopolsce zrobiono dream team. Imponujace zbrojenia, pyrusy;)

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Tylko zeby sie nie okazalo ze na koniec sezonu zabraknie pieniedzy...

    Ja tam sie ciesze ze dzieki takiemu skladowi Ostrowa, najprawdopobniej mlody Szczepaniak zostanie w CKMie ;]

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a starszy i Ogórek ponoc na dwa lata podpisali
    i gdzie jest to pol Rzeszowa co po drugim meczu finalowym Pana Jedrzejaka widzialo u siebie w E-lidze? ;-)

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o kasę to przypadkiem Włokniarz nie zakończył sezonu pod kreską i to znacznie.Nasz klub po wodzą prezesa Łyczywka należy jako jeden z nielicznych to wiarygodnych klubów.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Jeśli chodzi o kasę to przypadkiem Włokniarz nie zakończył sezonu pod kreską i to znacznie.Nasz klub po wodzą prezesa Łyczywka należy jako jeden z nielicznych to wiarygodnych klubów.
    jeżeli w ciągu dwóch miesięcy udało sie rozliczyć z wszystkimi zawodnikami i instytucjami państwowymi to chyba nie były to aż tak duze zobowiązania.
    Poza tym Włokniarz od lat należy do trzech czterech najbardziej wiarygodnych klubów w Polsce tak więc nie gadaj bzdur ,a jeżeli w przypadku wiarygodności Ostrowa mówimy w perspektywie jednego sezonu to gratuluje paczucia humoru
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o ile pamiec mnie nie myli po zakonczeniu sezonu prezes mowil w wywiadzie na kablowce ze przewidywany budzet bedzie o ok 50% wiekszy od tegorocznego (ok 3mln zl - 2005)

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Wszyscy jesteśmy obecnie pod wrażeniem składu jaki udało się zmontować ostrowskim działaczom i nie jest to dziwne.
    Fakt skład obecnie(nawet po zakontraktowaniu tylko Hamilla przez ZG) ma Ostrów najsilniejszy w 1 lidze, jednak skoro niektórzy podkreślali prawidłowość, iż co 3 lata drużyna, z którą Świst walczy w e-lidze z tej ligi spada, należy zauważyć następującą prawidłowość.

    Drużyna, w której jeździ P.Karlsson co roku osiąga baraże w 1 lidze
    Przypomnijcie sobie:
    2005-Ostrów
    2004-Lublin
    2003-Tarnów
    2001-Rybnik

    Czy ta prawidłowość zostanie utrzymana? Oby

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Wniosek z tego tylko taki, że wdzięczność i przywiązanie dezaktualizuje się tak samo jak naiwne uwielbienie herosów przez kibiców, przy czym tyczy się nie tylko Rzeszowa, po prostu tym razem padło na nich. Piszę to bo mimo wszystko jestem trochę zaskoczony. Widać braciak przekonał Mikaela, że w Ostrowie będzie mu dobrze.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KMO 2006:

    Seniorzy:
    1. Mikael Max (Szwecja)
    2. Peter Karlsson (Szwecja)
    3. Matej Ferjan (Słowenia)
    4. Tomasz Jędrzejak (2 letni kontrakt)
    5. Michał Szczepaniak (2 letni kontrakt)
    6. Mariusz Węgrzyk

    Juniorzy:
    1. Sebastian Brucheiser
    2. Bartosz Kwiatkowski
    3. Marcin Liberski
    4. Roger Lewandowski
    5. Henrik Moeller (Dania)
    6. Robert Pettersson (Szwecja)
    7. Morten Risager (Dania)

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, pod wrażeniem składu jestem, nie ma co ukrywać :) Zwróciłbym jednak uwagę na jeden fakt : 3 juniorów obco, lekkie przegięcie.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, pod wrażeniem składu jestem, nie ma co ukrywać :) Zwróciłbym jednak uwagę na jeden fakt : 3 juniorów obco, lekkie przegięcie.
    Przegięcie, a to dlaczego? Przegięciem można nazwać dopuszczenie zagranicznych juniorów do startów z numerami 6,7. Skoro taki jest regulamin to nalezy korzystać z jego dobrodziejstw i nie oglądać się na innych.

  15. Powrót do góry    #60
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dlaczego jakies przegiecie? Przeciez Ostrow nie bedzie w kazdym meczu jechał tym samym [optymalnym] składem. Nie zawsze musi brac obcokrajowców-juniorów, nie zawsze musi brac Ferjana. Jakkolwiek może, gdy zeche. Pełne zabezpieczenie przed kontuzjami.

    Pytanie tylko, kto za to wszystko płaci?:P

    A druga konkluzja - chyba ci młodzi obcokrajowcy nie wołają o nie wiadomo ile.

    No i co najwazniejsze - składy ZKŻ I KMO pokazują, że chyba jednak czas i miejsce by powiekszac Ekstraligę - nie wiem czy do 12, ale przynajmniej do 10 zespołów. Służy też temu uwolnienie rynku, zawodników jest wiecej, jest w kim wybierać.


  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No i co najwazniejsze - składy ZKŻ I KMO pokazują, że chyba jednak czas i miejsce by powiekszac Ekstraligę - nie wiem czy do 12, ale przynajmniej do 10 zespołów. Służy też temu uwolnienie rynku, zawodników jest wiecej, jest w kim wybierać.
    no zaaaaraz spokojnie, poki co rzeszow ma sklad na poziomie 1-ligowym a gdanskowi tez zdaje sie uciekaja zawodnicy wiec rownie dobrze mozna powiedziec ze w elidze sa 2 zespoly ktore MOGA (nie mowie ze musza) wyraznie odstawac od reszty, wiec mozna by je zamienic z falubazem i ostrowem i po co od razu robic z eligi jakas hurtownie !

  17. Powrót do góry    #62
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dlatego że mamy inne realia. Zawodników prezentujących poziom ekstraligowy zrobiło sie nagle zdecydowanie więcej. A zatem jest okazja by powiększyc i Ekstraligę, bo tez póki co w tych 10-12 klubach nikt glodem nie przymiera.

    8 zespołowa Ekstraliga jest wynikiem słabosci zaplecza, bo to nie jest liczba druzyn która powala na kolana. Wiadomym jest, że im wiecej teamów[do jakiejstam granicy], tym lepiej. A ani Rzeszów, ani Gdańsk nie będą slabsze niż rok temu, gdy ten awans do Ekstraklasy sobie zapewniły.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki z Rzeszowa
    Myslę że teraz ZG ma sporo do myślenia. Mimo że MM podpisał bardzo się cieszę z tego że to Wy ostrowianie macie taki skład i mam nadzieje że się spotkamy za rok w e-lidze. Aczkolwiek odpowiadając na kilka wcześniejszych postów Rzeszów może czuje się lekko zawiedziony ale napewno nie załamany. Tu ( w Rzeszowie)się mówiło i mówi o innym nazwisku i jeśli to nie nie wypali to wówczas wtedy będzie niewesoło a jeśli chodzi o Maxa wybrał I ligę i radzę nie przyzwyczajajcie sie do niego jak i brata jeśli myślicie o awansie bo im jest najlepiej w klasie niższej gdzie jest znacznie łatwiej o punkty.
    Jeszcze raz wielkie gratki dla działaczy i powodzenia w walce z ZG o awans.
    PS Tak sobie myślę że jeśli Karlsonowie ,Ferjan ,Ogór zaczną robić mecz w mecz komplety to musicie mieć dobrego sponsora aczkolwiek napewno dream team będzie wystawiany tylko na najważniejsze mecze.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Skład wygląda bardzo ciekawie.
    Co więcej
    Ostrów dał sygnał do powiększenia e-ligi
    (co według mnie niebawem nastąpi)
    (myślę, że jednak nie w nadchodzącym sezonie)
    Moim zdaniem Ostrów będzie w każdym meczu jeździł braciszkami(w innym przypadku pewnie nie podpisaliby kontraktu)
    Ferjan jest relatywnie tani
    więc myślę, że też będzie jeździł w większości spotkań.
    Jędrzejak też będzie żelaznym zawodnikiem do składu.
    Na pocieszenie dla Falubazu mogę powiedzieć, że to będzie rok do odjechania, ponieważ nie wyobrażam sobie nadal 8 zespołowej e-ligi...

    pozdro

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Henrik Moller
    Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów z Pardubic z 2005 roku. W poprzednim sezonie był finalistą Indywidualnych Mistrzostw Europy Seniorów w Lonigo, gdzie uplasował się na 14 miejscu tuż za Michałem Szczepaniakiem. W Allsvenskan League w Szwecji uzyskał średnią biegową 2.286 punktu. W Mistrzostwach Danii Seniorów zajął 6 miejsce przegrywając tylko z tuzami duńskiego żużla Nicki Pedersenem, Nielsem Kristianem Iversenem, Hansem Andersenem, Charlie Gjedde i Bjarne Pedersenem. W lidze duńskiej uzyskał średnią 1.375 punktu. W Mistrzostwach Danii Juniorów był czwarty. W Mistrzostwach Europy Juniorów szósty. W Szwecji w 2005 roku startował w Allsvenskan w barwach Lejonen Gislaved.

    Morten Risager
    Uchodzi za jeden z największych duńskich talentów. Pomimo młodego wieku dysponuje świetnymi startami, jest także niezwykle bojowy na dystansie. Startował w finale DMŚJ w Pardubicach, gdzie był najskuteczniejszym żużlowcem Danii. W Zlatej Prilbie Pardubic, zajął wysokie 12 miejsce na 36 startujących. W turnieju o Zlatą Stuhę, czyli Złotą Wstęgę miasta Pardubic przegrał tylko z Tomaszem Suchankiem, wicemistrzem świata juniorów. W półfinale IMŚJ w Tarnowie zajął 10 miejsce, w finale wystąpił z pozycji rezerwowego, zdobywając 2 punkty. Ma dopiero 17 lat i jak twierdzi na swojej internetowej stronie – w przyszłości chce być jednym z najlepszych żużlowców na świecie. Mierzy nawet w tytuł mistrzowski. W sezonie 2004 startował w lidze duńskiej, szwedzkiej i angielskiej. Na Wyspach reprezentował barwy Coventry, w Danii rodzinnej Frederici, natomiast w pierwszej lidze szwedzkiej startował w ekipie Bajen Sztokholm. W 2005 roku w Szwecji startował już w Elitserien w Eskilstunie, w Wielkiej Brytanii w Coventry.

    Robert Pettersson
    W swoim rodzinnym kraju uchodzi za następcę wielkiego Pera Jonssona. Sam były mistrz świata Per Jonsson opiekuje się młodym żużlowcem, a o tym, że jest wielkim talentem świadczy chociażby fakt, że w finale IMEJ w 2005 roku zdobył brązowy medal, pokonując m.in. Polaków Pawła Hliba i Krzysztofa Buczkowskiego. Zajął także szóste miejsce w Mistrzostwach Szwecji Juniorów. Wygrał także prestiżowy turniej o Złoty Kask rozgrywany w Holandii. W rodzinnym kraju reprezentował barwy Hammarby Sztokholm startującego w Allsvenskan.

    Mikael Max
    Młodszy z braci Karlssonów, który od 2003 roku nosi nazwisko Max. W poprzednim sezonie Szwed był najskuteczniejszym żużlowcem I ligi w Polsce wśród zawodników niesklasyfikowanych. W połowie sezonu odniósł bowiem kontuzję i później nie pojawił się już na torze. Jeden z najlepszych żużlowców Szwecji ostatnich lat. Siedmiokrotny uczestnik cyklu Grand Prix. Najwyżej sklasyfikowany został w 2002 roku, zajmując piąte miejsce. Były mistrz i wicemitrz świata juniorów (odpowiednio 1994 i 1993 rok). Sześciokrotny uczestnik finałów DMŚ lub DPŚ na żużlu, w tym czterokrotnie ze Szwecją sięgał po złoty medal. W polskiej lidze startował już w Polonii Piła, RKM-ie Rybnik, Gwardii Warszawa, a ostatnio Marmie Rzeszów.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak juz przeklejasz to podal bys zrodlo tych informacji

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oka już się robi :P ale tu wszyscy są jacyś.... heh ...
    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=1329

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Po prezentacji powyższej nowych zawodników trzeba przyznać iż sternicy ostrowskiego klubu jednak mają dobre rozeznanie co do zawodników, szczególnie juniorzy. Nazwiska może mało znane jednak jakieś już pierwsze osiągnięcia mają i dobre papiery na jazdę także. Gratulcję za zmontowanie tak silnego składu, którym obecnie w Ekstralidze moglibyście skutecznie rywalizować z wieloma drużynami.
    #MistrzJestJeden

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skład całkiem konkretny. choć Max po paskudnej kontuzji mnie nie przekonuje. do tego jego brat, który zawsze w najważniejszym meczu robi 7 punktów w 6 startach.

    ferjan - kozak.

    kwestia juniorów. skoro uwalniamy rynek, to na całego. chcą - mogą mieć samych juniorów z Węgier. Bobusia zresztą już o tym myśli.

    myślę, że to jednak na ostrowie teraz spocznie ciężar "spokojnego" wygrania ligi. tak mi się przynajmniej wydaje.

    kto wie, może teraz zacznie przychodzić na stadion w ostrowie jakieś 4-5 tysięcy ludzi na ważniejsze mecze:)?

    TYLKO FALUBAZ
    csak eger miki. unio rongy.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    payne kiedy ostatni raz byles w Ostrowie?
    na meczach z Gorzowem i Rzeszowem bylo kolo 10 000
    a u was tyle w ogole wejdzie na stadion? ;-)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas to bylo minimum na meczu. Niby wchodzi 12k, ale w gazetach pisza 15k :P

  27. Powrót do góry    #72
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Heh tak patrząc na skład Ostrowa wnioskuje, że żadna umowa dżentelmeńska(przynajmniej w 1 lidze) nie wchodzi w grę;):P.
    I dobrze, bo choć ueważam że taka umowa mogłaby być dobrym pomysłem to wątpie,żeby ktoś mając nóż na gardle się nie wyłamał więc po co się oszukiwać;).
    Ja byłem( i jestem nadal) przeciwnikiem całkowitego uwolnienia rynku na obcokrajowców no,ale taki jest regulamin i nie pozostaje nic innego jak pogodzić sie z nim więc nie moznsa mieć pretensjii o kontraktowanie dużej ilości obco;).

    Co do składu Ostrowa co tu duzo pisać są Oni faworytami rozgrywek:).

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    U mnie to a u mnie tamto !!!

    Ledwo Ostrovia się wzmocniła i już zaczynają się płytkie przepychanki. Wiadomo - psychiczna wojna, stroszenie piór.

    Ale w ironicznym tekście, jedną ciekawą rzecz zasygnalizował Payne.
    Osobiście, gdy zakontraktowaliśmy Walaska, Okonia, a jeszcze przed uwolnieniem rynku, obawiałem się, że na Falubazie ciążyć będzie presja wyniku i hasło "bić mistrza", że może się powtórzyć niewdzięczny "powrót legendy."

    Wiadomo, Ostrów wysoko stawia poprzeczkę (oby nie dostał zadyszki), ale widzę dwa pozytywy całej sytuacji.

    1. O którym już wspomniałem; z większym komfortem jezdzi się nie jako faworyt; spokojnie leszcze łoimy krajówką i juniorką na cięższych rywali ściągamy Hamylla (oby podpisał)

    2. Wielu jeszcze miesiąc temu narzekało, że 70-20, że jedyną atrakcją na meczu będzie pokaz karate na płycie. A tymczasem robi się coraz ciekawiej, w dodatku do Ostrowa wcale nie tak daleko i jakże bardziej smakuje awans wyszarpnięty po morderczym boju


    chyba, że zaraz ogłoszą, iż od 2007 jedziemy e-ligę w 10 drużyn, wtedy spokojnie będziemy objeżdzać młodzież i ostrzyć miecze na przyszły rok...

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Kurcze kto tu wypisuje, ze Ferjan to kozak pod jakim względem? owszem mial miniony sezon dobry ale przypomnijcie sobie np. sezon 2004 jak jeździl w Ostrowie. Według mnie nie ma co pisać, że to kozak.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak Ferjan jeździł w 2004?
    34 punkty (z bonusami) w trzech meczach. Aż tak źle?

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Nie no ja nie pisze, że ejst kaleką tylko żeby nikt nie pisał, że on jest jakimś zawodnikiem, który nie wiem co.
    Ale jak przypomne sobie mecze jak dostawał od juniorów. Miejmy nadzieje, że te czasy uciekly daleko i MAtej będzie coraz lepszy co pokazalw minionym sezonie.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAk juz wiekszosc napisala sklad ostrowa jest bardzo dobry ale wszystko wskazuje ze bedzie jeszcze lepszy a na jakies szczegoly jeszcze troche przyjdzie nam poczekac ;]
    hmm konsekwetnie dazenie do celu pierw spokojne utrzymanie w zeszlym roku pierwsza czworka za cel(byly baraze) no a teraz czas na awans... powodzenia INTAR DARTOM!!!
    pozdro

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dziś do PZM ma wpłynąć propozycja zmiany regulaminu i co najmniej 5 polaków w składzie :)
    w ZG
    Okoń
    Nowaczyk
    Staszewski
    Marcinkowski
    Walasek

    a w Ostrowie ? :)

    oczywiście ten przepis wcale nie musi wejść w życie tak więc proszę od razu się nie napinać
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dziś do PZM ma wpłynąć propozycja zmiany regulaminu i co najmniej 5 polaków w składzie :)
    w ZG
    Okoń
    Nowaczyk
    Staszewski
    Marcinkowski
    Walasek

    a w Ostrowie ? :)
    no to jest ograniczenie kolejne.. tylko inaczej sformulowane... czy bedzie max 3 zagranicznych czy 5 krajowych to ejst jedno i to samo czyli jak to juz zauwazyli niezgodne z prawem UE.
    a nawet gdyby to: Jedrzejak, Szczepania,Wegrzyk,brucheiser i ktos tam na rezerwie ;] wiec nie jest zle :P ale i tak tego nie zaakceptuja...

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli sprawy pójdą tym torem to regulamin może być jeszcze zmieniany z 10 razy i można z wielu poważnych osób (działaczy) zrobić baranów, nie szanując ich pieniędzy czasu itp (o kibicach nie wspominając). Przecież zmontowanie składu (przykład Ostrów) ma później ogromne zanczenie choćby przy rozmowach z ewentualnymi kolejnymi sponsorami drużyny (to tylko jeden przykład). Inne przykłady to podpisy w Ostrowie Ogóra i Szczepana, którzy uzalezniali swoje pozostanie od siły rażenia zespołu...

    Najlpiej więc zaczekać z podpisami do 31. stycznia... a może i dłużej, bo okienko kontraktowe mogą przecież również wydłużyć np. do 17 sierpnia...

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozazdrościć można tego, że Ostrów właściwie juz cel w postaci awansu ma w kieszeni. Bo nie sądzę żeby inna drużyna w I lidze wykonała ruchy transferowe podobne do poczynań KM-u. Tylko czy kibicom po jakimś czasie nie znudzi sie oglądanie samych wysokich zwycięstw swojego teamu ?(bo mało prawdopodobne żeby było inaczej). Czy po tych zwycięstwach na pewno będą pieniądze na wypłaty dla zawodników?
    Życzę Ostrowianom jak najlepiej bo to zawsze jedna drużyna więcej z Wielkopolski w extralidze, ale obawiam się trochę jak to się może skończyć.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Pozazdrościć można tego, że Ostrów właściwie juz cel w postaci awansu ma w kieszeni. Bo nie sądzę żeby inna drużyna w I lidze wykonała ruchy transferowe podobne do poczynań KM-u.
    A ja sądzę, że można. Falubaz z Hamillem jeszcze tak dobrze nie wygląda ale na przykład z Hamillem+Klingbergiem lub Hamillem+Bjerre wygląda moim zdaniem lepiej niż obecny skład Ostrowa.

    Dlatego tez nie możemy drodzy kibice Ostrowa myśleć o tym, jak tu osłabić Ostrów(np. obowiązek 5 seniorów w składzie) tylko musimy zastanawiać się co Nasz klub powinien zrobić aby okazać się silniejszym od Ostrowa.
    Hamill jest już sądzę dogadany i myślę że znajdzie się jeszcze obcokrajowiec klasy dwóch wcześniej wymienionych, któremu nie będzie trzeba gwarantowac dużej liczby startów.

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład wygląda ok tylko ciekawi mnie dyspozycja Maxa po tak ciężkiej kontuzji. Ale mimo wszystko w przyszłym sezonie o awans będą walczyć Zielonka i Ostrów .
    Podrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    ''Kolo'' juz wynaleziono. Nie w Egipcie, ale pare lat temu na Zachodzie...

    a dziś do PZM ma wpłynąć propozycja zmiany regulaminu i co najmniej 5 polaków w składzie :)
    w ZG
    Okoń
    Nowaczyk
    Staszewski
    Marcinkowski
    Walasek

    a w Ostrowie ? :)
    no to jest ograniczenie kolejne.. tylko inaczej sformulowane... czy bedzie max 3 zagranicznych czy 5 krajowych to ejst jedno i to samo czyli jak to juz zauwazyli niezgodne z prawem UE.
    a nawet gdyby to: Jedrzejak, Szczepania,Wegrzyk,brucheiser i ktos tam na rezerwie ;] wiec nie jest zle :P ale i tak tego nie zaakceptuja...
    I tu sie kolego mylisz. To jest rzeczywiscie ograniczenie, swietnie zauwazyles, z tym, ze tego typu ograniczenie nie jest sprzeczne z prawem UE. Jak to mozliwe? Ano podam przyklad mi osobiscie bliski: holenderska pilka. Kluby chcac by wilk byl syty (czytaj: europejskie prawodawstwo) i owca cala (interesy klubow) wprowadzily juz kilka lat temu, w celu powstrzymania fali naplywu przecietnych pilkarzy z Balkan, czy Europy Wschodniej przepis, by w kazdej jedenastce przynajmniej polowa druzyny legitymowala sie paszportem holenderskim. Czyli szostka minimum. I szafa gra. Oficjalnie zakazu nie ma, kluby moga kontrakrowac dowolna liczbe graczy z zagranicy, wszelkako bez gwarancji wystepu. Na pozor sprzeczne, w istocie genialne.

    WojtkuF.

    Nie, nie i jeszcze raz nie. Takie myslenie do niczego nie prowadzi. Nalezy zachowac wiare w sportowa jakosc swojej druzyny i nie dac sie wciagnac w ten szalony wyscig w kontraktowaniu obcokrajowcow. Robmy po prostu swoje, kontynuujmy wlasna polityke kadrowa, bez wzgledu na okolicznosci. Za kilka lat okaze sie kto mial racje. Panika jest gorsza od sraczki. Jeszcze ewentualnie Hamill i sklad skompletowany. Troche wiary we wlasny zespol, na mily Bog.
    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Robmy po prostu swoje, kontynuujmy wlasna polityke kadrowa, bez wzgledu na okolicznosci. Za kilka lat okaze sie kto mial racje. Panika jest gorsza od sraczki. Jeszcze ewentualnie Hamill i sklad skompletowany. Troche wiary we wlasny zespol, na mily Bog.
    Zgadzam się z tą tezą. Zespół mamy równy i mocny jak nigdy dotąd, do tego co mamy zakontraktować Hamila i jazda. Oczywiście Janas musi popracować nad całościa i twierdzę, że można podjąć walkę nawet z armią zaciężną Ostrowa. Moim zdaniem to w przyszłym sezonie awnsują dwie ekipy z I ligi, jeśli udałoby się awansować nawet z drugiego miejsc to też tragedii nie będzie a nasz młody narybek zdobędzie tak potrzebne doświadczenie startując na torach I ligowych. Jak pisał poprzednik, nie ma co panikować, trzeba robic swoje i dążyć do celu :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jest jeden papierowy faworyt do awansu do e-ligii w przyszłym roku - Ostrów. Jednak jak to bywa z papierowymi faworytami każdy dobrze wie. Na szczęście Zielonka jest też na tyle mocna, że w ewentualnym barażu może pokonać drużynę z e-ligii. Będzie sie działo;)

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Trzeba przyznać, że po przeanalizowaniu hipotetycznych składów w jakich drużyny 1-ligowe i e-ligowe będą przystępowały do rywalizacji w sezonie 2006, są 2 kluby w ekstralidze teoretycznie na dzień dzisiejszy słabsze od Ostrowa i Zielonej Góry (jakie-każdy się domyśli), ale nie powiedziałbym, że zdecydowanie słabsze.
    W związku z tym, aby nie popadać w panikę i aby te kluby nie były zmuszone do "zabijania się" nawzajem, kontraktując kolejnych zawodników, konieczny jest(zwłaszcza z ich strony) lobbing na rzecz zwiększenia liczby drużyn w e-lidze, tymbardziej że po uwolnieniu rynku dla obcokrajowców znikają jakiekolwiek argumenty przeciwko rozszerzeniu e-ligi.
    W związku z tym, jeśli rozszerzona zostanie e-liga, oba kluby(o ile zawodnicy w nich nie zawiodą) wejdą do e-ligi bezpośrednio bez konieczności rozgrywania meczu barażowego.
    Zapraszam do dyskusji w odpowiednim wątku.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    że można podjąć walkę nawet z armią zaciężną Ostrowa.
    a przepraszam Falubaz to co, pospolite ruszenie Raculi i okolic? ;-p

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    że można podjąć walkę nawet z armią zaciężną Ostrowa.



    a przepraszam Falubaz to co, pospolite ruszenie Raculi i okolic? ;-p
    Pisząc "zaciężną" miałem na mysli głównie obcokrajowców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAK MI SŁÓW

    Pierwsza drużyna której odbiła palma na głowie. Żal mi tych co nie wierzą w morzliwosci Polakw(

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •