Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Wątek: Orzeł Łódź 2006

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    filipoq... Doskonale o tym wiesz ze Zielonka i KM Ostrów to drużyny wyraznie odstajace od reszty zespołów i ich jazda w I Lidze to stan przejsciowy. Mysle ze gdyby Bager rzeczywiscie przyłozyl sie do startow w lidze polskiej to dalby sobie rade, a ze jezdzc umie widac na torach angielskich - pozostaje kwestia przyzwyczajenia sie do polskich torów.

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłem pierwszy raz na żużlu w Łodzi i jestem pod wielkim wrażeniem!!! po prostu super widowisko, świetna atmosfera, szacun! pozdrawiam kibiców i zawodników

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Gratuluje awansu

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Łoo kurczę, jestem w szoku, że na tym forum był wątek Orła (a jeszcze większy, że sam tu zamieściłem jakiś post 10 lat temu ). Zabawnie się czyta te prehistoryczne posty o sworzeniu Orła w miejsce dotychczasowego TŻ-tu i plany rozwoju klubu oraz zainteresowanie takimi zawodnikami jak Jordan Jurczyński czy Bartosz Kwiatkowski

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    manekinn (22-09-2016)

  6. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Tez przejrzałem stare posty z tego tematu, i sentyment wraca jak się czyta o Oxford, Reading, piękne czasy.

    Obyście wykonali zadanie w niedzielę, żużel potrzebuje silnego ośrodka w centralnej Polsce, mocno Wam kibicuję i liczę, że jesteście w stanie przyciagnąć te 5/6k na Ekstraligę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •