Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 229

Wątek: 1 liga w sezonie 2006

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Jak Szczepaniak czy Węgrzyk mają robić dużo punktów przy składzie : ??????????

    1.Max
    2.Węgrzyk
    3.Ferjan
    4.Jędrzejak
    5.Karlsson
    8.Szczepaniak

    * zakładając że Max,Karlsson,Ferjan i Jędrzejak zrobią razem ok 40-45 pkt to chyba logiczne że Werzyk i Szczepaniak to zawodnicy w tym składzie na 1-6 pkt.
    Radus w takim razie jakim cudem umiesciles Screena w najlepszych obcokrajowcach ?????.....Joe nawet jak sie pojawi na torze w polsce to bedzie na gora 2 meczach!! a sezon zakonczy z mizerna srednia bo jest po prostu za slaby !!!!....to nie polowa lat 90-tych,ze Joe wymiatal

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli Wardzała to najlepszy zawodnik Krosna , to chyba logiczne ze nawet jak Krosno bedzie przegrywać mecz za meczem to jeden zawodnik będzie przywoził dobre zdobycze punktowe.
    to Wardzała ma przywozic pkt.-y? chyba na swiom zawodniku...!

    ehh pizglem :]

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krosno i wygrany mecz.
    Moim zdaniem Krosno poradzi sobie u siebie z Gnieznem, ktos chce sie zalozyc? :D

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krosno i wygrany mecz....moze 1 lub 2 a gdzie mecz za meczem
    jakbyś umiał czytać napisałem że Krosno będzie przegrywać a nie wygrywać mecz za meczem.

    a co do Screena jak pojedzie w dwóch meczach to i tak nabije sobie średnią która pozwoli mu znaleźdźć mu sie w dziesiątce.

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli Wardzała to najlepszy zawodnik Krosna , to chyba logiczne ze nawet jak Krosno bedzie przegrywać mecz za meczem to jeden zawodnik będzie przywoził dobre zdobycze punktowe.
    Teraz łądnie cie poniosło!

    Krosno i wygrany mecz....moze 1 lub 2 a gdzie mecz za meczem:> i taki cienutki wardzała ma objerzdzac Szczepaniaka:> z czym do ludzi Radus? Pomysl troche... :/
    Chyba masz kłopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu ;-) Radus pisał o przegranych Krosna a nie wygranych :]

    Ja też sobie zatypuje a co się będę :P

    1. Ostrów
    2. Zielona Góra
    3. Gniezno
    4. Lublin
    5. Grudziądz
    6. Krosno
    7. Gorzów

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    dobrze wiesz dlaczego Swist miał gorszą średnią od Staszewskiego , tylko nie chcesz tego w uczciwy sposób wykazać.
    Nie wiem, czy wookie wie, ale ja na przykład nie wiem więc grzecznie poproszę o wyjasnienie.

    Ja natomiast dokonałem podziału zawodników na klasy opierając się głównie na średnich biegowych z sezonu 2005. Uwzględniałem także historyczne wyniki zawodników z wcześniejszych sezonów, brałem pod uwagę fakt, iż gorsza dyspozycja mogła czasem być wynikiem kontuzji, uwzględniłem postęp jaki poszczególni zawodnicy czynili na przestrzeni kilku sezonów.

    SENIORZY:

    KLASA I: Walasek

    Teoretyczna dominacja Walaska nad pozostałymi seniorami jest bezsprzeczna. Miał nie tylko najwyższą średnią biegową spośród tych, co jeździli w e-lidze ale również wyższą niż zdecydowana większość 1-ligowców.

    KLASA II: Staszewski, Świst (kolejność nieprzypadkowa)

    Dosyć wysokie średnie biegowe osiągnęli Oni w elidze. Nie należy zapominać, iż sezon 2005 nie był najlepszy w wykonaniu każdego z Nich. W sezonie 2004 zanotowali obydwaj średnią w elidze zbliżoną do 1,9. Stać Ich jak najbardziej na to, aby zająć 2-gie i 3-cie miejsce w klasyfikacji najlepszych krajowych (ba a może nawet krajowych i zagranicznych) zawodników 1 ligi.

    KLASA III: Okoniewski, Rempała,Krzyżaniak Staszek, Jędrzejak,Bajerski, Szczepaniak

    Nie ukrywam, że możliwości Rafał Okoniewski posiada i stać Go na lepsze rezultaty niż zawodnicy klasy II, porównywalne do Walaska i szczerze mówiąc wahałem się, czy nie zaliczyć tego zawodnika do klasy II. Średnie z eligi 1,3-1,4 są moim zdaniem porównywalne do średnich z 1 ligi w granicach 2,1-2,2, dlatego też klasa III składa się z takich właśnie zawodników.
    Jeśli chodzi o Szczepaniaka, to należy wziąć pod uwagę postęp jaki robi ten zawodnik z sezonu na sezon i zarówno Jego jak i Okonia stać na to, aby byli Oni najlepszymi w tej grupie zawodników ba a może nawet lepszymi od Staszewskiego i Śwista.

    KLASA IV: Robacki, Nowaczyk, Knapp, Paluch, Kłopot, Węgrzyk, Pecyna, Rajkowski

    W wymienionym "towarzystwie" najwięcej można spodziewać się po Nowaczyku i Rajkowskim, gdyż podobnie jak Szczepaniak robią Oni duże postępy z sezonu na sezon. Pozostali natomiast to 1ligowi rzemieślnicy, choć słabiutka dyspozycji Kłopota na każdym innym torze niż ten przy W69, deprecjonuje Jego wartość

    KLASA V: Jankowski, Suchecki, Wardzała, Łukaszewski, Fijałkowski, Ślączka, Jeleniewski

    Zawodnicy zdecydowanie słabsi, którzy albo będą stanowić o sile klubów teoretycznie słabszych, albo będą zmuszeni do cięzkiej walki o miejsce w składzie w swoim klubie.

    OBCOKRAJOWCY(na podstawie średnich biegowych z ligi p.w. polskiej, ale także szwedzkiej i angielskiej w mniejszym stopniu brałem pod uwagę wyniki z innych lig i zawodów)

    KLASA I: Karlsson, Max

    Porównując wyniki zarówno z Polski, Anglii i Szwecji, Ich dominacja jest bezdyskusyjna. Wydaje mi się że prezentują poziom pomiędzy Walskiem a parą szwagrów

    KLASA II: Hamill, Louis, Ferjan, Brhel, Kylmaekorpi, Klingberg

    Porównując z zawodnikami krajowymi, umieściłbym Ich pomiędzy zawodnikami z II klasy a tymi z III klasy krajowych seniorów. Należy zwrócić uwagę na postęp jaki z sezonu na sezon robi Fin. Louis to natomiast duża niewiadoma. Trudno określić, jak po długiej przerwie odnajdzie się na polskich torach, choć należy uczciwie przyznać, że jest to profesjonalista przez duże "P".

    KLASA III: Norris, J.Davidsson, Zetterstroem

    Ci dwaj pierwsi mogą się pochwalić dobrymi wynikami odpowiednio w Anglii i Szwecji. Norris trochę lepiej (choć też nierewelacyjnie) zna polskie tory natomiast Davidsson nie zna polskich torów ale jest bardzo postępowym zawodnikiem. Zetterstroem natomiast zna dużo lepiej krajowe tory niż wymieniona dwójka.
    Do tej klasy zaliczyłbym także Lindgrena, gdyż jest to zawodnik porównywalny do Davidssona ze wskazaniem na Fredrika, jednak On jest juniorem.

    KLASA IV: Shields,Watt, Laukannen, Screen, Ruud, Nermark, Jensen

    Screen dawno w Polsce nie jeździł a Jego ostatnie występy w Pile -podobnie jak ostatnia postawa Jensena w barwach "koziołków"- rewelacyjne nie były. Shields,Watt i Ruud zanotowali dobre występy za granicą, ale polskie tory znają słabo. Laukannen i Nermark to rzemieślnicy, którzy jednak mogą pochwalić się niemałą liczbą występów na polskich torach.

    KLASA V: D.Davidsson, Suchanek, Jansson i inne wynalazki

    Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na to, aby Ci zawodnicy mogli stanowić o sile 1-ligowych drużyn.

    JUNIORZY

    KLASA I: Lindgren

    Chociaż polskie tory zna On słabo, wydaje mi się iż jest bezsprzecznie najlepszym juniorem w 1 lidze.

    KLASA II a: Brzozowski, Głuchy, Jabłoński, Gomólski, Marcinkowski

    KLASA IIb: Risager, Messing, Pettersson, Alden

    Ciężko mi powiedzieć, czy większy pożytek będą drużyny miały z zawodników teoretycznie lepszych ale nieznających polskich torów(młodzi jazdy na nowych torach uczą się długo) czy z zawodników objeżdżonych na polskich torach teoretycznie słabszych. Według mnie siła rażenia jednych i drugich jest porównywalna.

    KLASA III: Pavlic, Zengota

    Młodzi, ambitni, postępowi, ale wiele nauki jeszcze przed Nimi.


    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    a co do Screena jak pojedzie w dwóch meczach to i tak nabije sobie średnią która pozwoli mu znaleźdźć mu sie w dziesiątce.
    Radus.... chcesz sie zalorzyc ???...stawiam litra jesli na zakonczenie sezonu screen bedzie mial wieksza srednia niz 1,5 i jesli bedzie mial odjechane przynajmniej 20 biegow

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WojtkuF rozumiem lokalny patriotyzm, ale na Boga stawiasz na rowni Gomolskiego i Alana M. ktory ledwo na motocyklu sie trzyma....coz, papier, a w tym przypadku forum przyjmnie wszystko...oby do wiosny

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Tytulem riposty

    WojtkuF rozumiem lokalny patriotyzm, ale na Boga stawiasz na rowni Gomolskiego i Alana M. ktory ledwo na motocyklu sie trzyma....coz, papier, a w tym przypadku forum przyjmnie wszystko...oby do wiosny
    Po pierwsze: moje uznanie dla mrowczej roboty Wojtka. Ze tez tobie sie chcialo chlopie. Piekny przeglad pierwszoligowego potencjalu.

    Po drugie: kolego wyzej, o czym ty pleciesz? O jakim patriotyzmie lokalnym? Zaliczenie Okonia do trzeciej klasy z uwagi na jego dwa fatalne sezony, plus Hamilla do klasy nizszej od Karlssonow swiadczy tylko o jak najbardziej wywazonym i obiektywnym podejsciu do zagadnienia. Porownaj dokonania i osiagniecia Hamilla (mistrz i wicemistrz swiata indywidualnie) do dorobku braciszkow. W najgorszym razie remis.

    A co do mlodzikow: Widziales kiedykolwiek Marcinkowskiego na motocyklu? Obejrzy pare fotek na zielonogorskim portalu sportowym. Niejeden stary nie potrafi tak prowadzic maszyny i balansowac cialem jak Alanek. A ze jak dotad jego kariera toczy sie ponizej oczekiwan, to juz temat na osobna, dluga dyskusje, ktorej w sobotni wieczor nie bede prowadzil na forum...

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze kolego alexbart, odnioslem sie TYLKO do przykladu Marcinkowskiego, na temat innych zawodnikow nie napisalem NIC. Wiec skoro nie chcesz dyskutowac, to choc czytaj ze zrozumieniem...wiem ze to trudna sztuka, ale przeczytaj moj post 10 razy, moze zaczaisz o co chodzi.
    Po drugie Alana widzialem i sezon temu chociazby na barazu w Lublinie, jak rowniez w tym sezonie, co prawda nie na zywo, lecz na szklanym ekranie. Moje zdanie jest takie, ze stawianie go na rowni z Gomolskim zalatuje mi herezja. pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Kolego czaja, czaje, czailem

    Apel o czytanie ze zrozumieniem to jeden z najczesciej uzywanych zwrotow na tym forum. W tym wypadku jego kierunek jest jak najbardziej chybiony. A wiec kawe na lawe: celowo uzylem przykladow obiektywnej oceny Okonia i Hamilla, by wykazac, ze zarzut i posadzenie WojtkaF o kierowanie sie partiotyzmem lokalnym jest co najmniej nieporozumieniem. Chyba, ze uwazasz, ze stosuje on w swej ocenie ow partiotyzm wybiorczo. A w tym juz trudno doszukac sie logiki.
    Co do potencjalu Marcinkowskiego nasze zdania roznia sie i niech tak zostanie. Roznijmy sie pieknie. Czaisz?

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alex

    lucas widzial alana w barazu z lublinem, gdzie szybciej sie jezdzilo rowerem niz motorem, no coz, takie tam maja tory na wschodzie.

    a Piekny Alan ma talent isylwetke naprawde zjawiskowa tylko z psycha ma cos nie tak i tym talentem to sobie moze podetrzec d***.

    coz z tego ze przywiozl Rickardssona - porownywanie go z Gomolskim to w lublinie herezja i tyle.

    pozdrawiam cie lucas serdecznie
    Ukryta zawartość
    Rafał Kurmański 22.08.1982 - 30.05.2004
    Ukryta zawartość <-------------Zapal świeczke Kurmanowi!!!

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    WojtekF, wśród obcokrajowców nie napisałeś w klasach żadnego z obcokrajowców GTŻ Grudziądz. A moim zdaniem taki Davey Watt, to zawodnik tego samego pokroju co mniej więcej Adam Shields, więc gdzieś 4 grupa zawodnicza.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lucas widzial alana w barazu z lublinem, gdzie szybciej sie jezdzilo rowerem niz motorem, no coz, takie tam maja tory na wschodzie.
    Dowartosciowales sie? Gratulacje za debilny wpis, pozdrawiam mieszkanca metropolii. Jak bylo kazdy wie, jedni mogli jezdzic normalnie a inni nie..
    coz z tego ze przywiozl Rickardssona - porownywanie go z Gomolskim to w lublinie herezja i tyle.
    Coz z tego?? Ile razy go przywiozl?? Srednia 0.6 pkt/bieg mowi sama za siebie...
    Pozdrawiam kibicow z "miasta" gdzie wszyscy powinni byc mistrzami swiata, tylko caly czas cos im w tym przeszkadza, vide Okon i paru innych EOT

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może chodziło mu o baraż na przepięknym torze na zachodzi? Już w pustą głowke to nie zaświtało ? Mi tam ani jazda Gomólskiego jak zarówno Marcinkowskiego nie zadziwia a już szczególnie tego drugiego, bo tak samo jak kolega uważam że Alan jest gorszy od Gomólskiego ale porównywać ich można. A co do porównania Wojtka to obcokrajowcó w takiej I klasie bym ułożył:
    1. Max, Karlsson, Hamil, Louis ( tak mi się wydaje że będą oni mieli zbliżone średnie )

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do typowania Wojtka... to musze rzec ze jest takie ...zielonogorskie...
    Staszewski Okoniewski i Davidsson.. za wysoko..

    CO do Staszewskiego... Zakladam ze aby byc 2-3 krajowym seniorem 1 ligi trzeba osiagnac srednia w okolicach 2.2-2.3 pkt na mecz. Jestem w stanie isc o zaklad ze Staszewski takiej sredniej nie osiagnie.. Jest to bowiem sredniej klasy zawodnik, bez wiekszych sukcesow, a stawianie go chocby przed Jedrzejakiem to zwyczajne nieporozumienie...
    Okoniewski... czlowiek od 2 sezonow nie pokazuje nic.. Owszem przeszkadzaja mu w tym kontuzje, ale nie mozna traktowac ich w kategoriach pecha.. To zwyczajnie zawodnik, ktory nie umie sie utrzymac na motorze w krytycznych sytuacjach. Ekstrapolujac tred, zakladam ze i w tym sezonie bedzie mial kontuzje...
    Davidsson..to zawodnik na 7-8 pkt w meczu.. widzialem go na zywo (kilka razy) i owszem solidny z niego zawodnik ale z cala pewnoscia nie mozna go zakwalifikowac do 3 grupy

    1.Walasek
    2.Jedrzejak
    3.Swist


    1.Max
    2.Karlsson
    3-4.Hamill Louis

    1.Jablonski Lindgren Messing Risager

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    alexbart


    Dzięki za miłe słowa.

    brindel

    Dzięki, że mi przypomniałeś. Zapomniałem o Wattcie, uzupełniłem i zgodnie z Twoją sugestią zakwalifikowałem Go do 4-tej klasy.
    Gdyby się okazało, że kogoś ważnego jeszcze pominąłem, napiszcie odpowiedni post. Zresztą miło będzie, gdy będziecie ustosunkowywać się do stworzonego podziału i pisać z czym się zgadzacie a z czym nie, gdyż istotą forum jest dyskusja i wymienianie poglądów.


    Motor_BC

    Wiem, że zarówno Hamill jak i Louis osiągnęli w swojej żużlowej karierze wiele i jeszcze całkiem niedawno prezentowali bardzo wysoką dyspozycję. Zgadzam się z tym, że stać Ich na wiele i wcale nie muszą okazać się gorsi od Karlssonów czego zwłaszcza Bulletowi ale Louisowi również życzę. Niemniej jednak "Okularnik" i Jego Brat stanowili pewnego rodzaju maszynki do robienia punktów w 1 lidze, która jak wiemy w poprzednich sezonach była znacznie słabsza niż w sezonie 2006, ale zawsze to byli pewniacy. Hamilla i Louisa stać na to, aby osiągnęli wyższe średnie biegowe od szwedzkich braci, ale Ich postawa jest pewnego rodzaju niewiadomą więc na chwilę obecną zdecydowałem się przypisać Karlssona i Maxa do wyższej klasy. Po sezonie może okazać się że cała czwórka będzie miała zbliżone średnie biegowe a do Nich dołączyć może.....Kylmaekorpi, gdyż postępy robi naprawdę duże.

    lucas_x

    Powiem Ci szczerze, że wszystkich reakcji spodziewałem się po napisaniu poprzedniego postu, ale nie spodziewałem się, że najwięcej kontrowersji wzbudzi porównanie Marcinkowskiego z Gomólskim.
    Pierwsza sprawa jest taka, że kwalifikowałem do tej samej klasy zawodników porównywalnych w związku z tym różnice między Nimi mogą być. Po drugie, specjalnie prześledziłem wyniki tych dwóch zawodników z zawodów młodzieżowych szczególny nacisk kładąc na te zawody, gdzie razem rywalizowali i poziom Ich wydaje się być zbliżonym nawet z małym wskazaniem na Alan. Po trzecie, biorąc pod uwagę że podstawowym juniorem w ZKŻecie będzie Lindgren a Marcinkowski będzie zmuszony do walki o 2gie miejsce juniorskie z Zengotą, wpływ Jego na wyniki osiągnięte prze Falubaz może być znikomy więc nie widzę sensu faworyzowania Marcinkowskiego w celu sztucznego zwiększenia teoretycznej siły ZKŻu. Może być tak, że będzie On startował w jednym wyścigu w meczu a może przegrać rywalizację i z Lindgrenem i Zengotą więc nie byłoby sensu akurat Jego faworyzować.

    Acha a wracając do Twojego postu odwołującego się do Okonia, to niektórzy są w stanie zrozumieć, że człowiek po złamaniu nogi na początku sezonu ma prawo być gorzej dysponowany w trakcie sezonu, kiedy przez cały czas tę kontuzję odczuwa. Nikt nie usprawiedliwia Go całkowicie ale bardzo dobrze i kibice z ZG i kibice z Leszna i kibice z Gorzowa oraz Piły pamiętają sezony, w których nie schodził On poniżej średnio 2 punktów na bieg w ekstralidze.
    Tak samo kibice lubelscy mają prawo wierzyć, że po ciężkiej kontuzji(ba znacznie cięższej) przypomni o sobie Louis.

    jacur78

    Jeśli chodzi o trójkę Świst-Staszewski-Jędrzejak, umieściłem tych dwóch pierwszych przed Jędrzejakiem, gdyż jeździli w poprzednich sezonach w elidze z nienajgorszymi rezultatami. Jędrzejak też właściwie nic szczególnego w swojej karierze nie osiągnął(wiem medal IMP).Do 1 ligi przychodził z eligi ze średnią ok. 1,4 na bieg.
    Piszesz, że Staszewski nie osiągnie średniej 2,2-2,3 na bieg i wcale zakładać się nie zamierzam, ale wcześniej założyłbym się, że Jędrzejak nie osiągnie takiej średniej. Przecież On miał średnią 2,147 w sezonie 2005, kiedy 1 liga była znacznie słabsza a teraz liga będzie znacznie silniejsza więc gdyby udało Mu (Jędrzejakowi) się tę średnią porawić w co szczerze wątpię, to będzie oznaczało ogromny postęp u tego zawodnika. Staszewski osiągnął w swojej karierze znacznie mniej od Śwista, dlatego że jest Ono rzemieślnikiem, ale w ostatnich sezonach prezentowali się Oni porównywalnie(ze wskazaniem na Staszewskiego) a poza tym Świst ze względu na swój wiek prezentuje znacznie większe wahania formy co sezon więc naprawdę Jego dyspozycja jest niepewna. Ja twierdzę, że Staszewski jest w stanie uzyskać średnią biegową ok. 2,1-2,2, gdyż zbliżoną średnią biegową notowali w tym sezonie Romanek, Szombierski, Czerwiński, którz z eligi przychodzili ze znacznie niższymi średnimi biegowymi. Wiem, że zawodnik to jest dynamika, ale empiryczne przykłady pokazują, że eligowcom znacznie łatwiej jeździ się w 1 lidze niż jeźdźcom z 1 ligi.
    Ale już nie rozumiem, dlaczego Okonia stwierdziłeś że zakwalifikowałem za wysoko. 3cia grupa i za wysoko????
    Jeśli chodzi o Davidssona to jest On na pewno zagadkąa, ale postępy jakie czyni + wyniki ze Szwecji pozwalają mi zakwalifikować Go do 3 grupy razem z może bardziej doświadczonymi ale mniej postępowymi.

    Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć jaki wpływ może mieć ciężka kontuzja w postaci złamania nogi na dyspozycję zawodnika, dlatego też patrząc na niektóre posty niektórych forumowiczów z Lublina mam wrażenie, że w czasach LKŻu i na początku działalności TŻu, żużlem się poprostu nie intreresowali, gdyż pamiętaliby na co stać Okonia, chociażby na podstawie analizy Jego dokonań w latach 1999-2003.

    CHCIAŁEM TYLKO DODAĆ JESZCZE, ŻE NIEKTÓRZY KIBICE MOTORU CIEKAWĄ RETORYKĘ STOSUJĄ:

    "Świst osiągnął znacznie więcej od Staszewskiego w swojej karierze i chociaż w ostatnim sezonie jeździł słabiej to nie ma znaczenia, gdyż okaże się lepszy od swojego szwagra. Z drugiej strony co z tego, że Okoniewski w swojej karierze dużo osiągnął, w ostatnich sezonach jeździł słabo więc nie będzie zagrożeniem."

    "Świst coprawda miał średnią znacznie niższą w sezonie 2005 od Walaska, ale przecież stać Go na dużo co wielokrotnie w poprzednich sezonach pokazał więc jest w stanie jeździć na poziomie zbliżonym do Grega. Z drugiej strony porównując Okoniewskiego i Rempałę należy uwzględnić Ich średnie biegowe z poprzedniego sezonu, a tutaj lepiej wypada Jacek."

    Przepraszam bardzo, ale taki brak konsekwencji można w niektórych postach przeczytać.

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie, po co tyle krzyku?
    Powiem szczerze,dla mnie robienie takich sztucznych podziałów jeszcze przed sezonem nie ma najmniejszego sensu.Przecież nie od dawna wiemy,że zawodnikom nieraz zdarzają sie słabsze sezony, po których jakoś się odnajdują ,mimo,że większość postawiła już na nich krzyżyk.

    Przypomnijcie sobie ostatni sezon Kuciapy w ZG czy też występy Kylmakorpiego w Lesznie.Gdyby wówczas pokuszono się o wykonanie takiej klasyfikacji, nie mieliby prawa znaleźć się w jej czołówce.Dlatego też nie skreślałbym Jensena, Bajerskiego i innych, którym ostatnio nie wychodziło.Odpowiednie przygotowanie się do sezonu ( przepracowanie zimy) i mamy kolejne reaktywacje.

    Uważam, że bardziej miarodajne byłoby wykonanie takiego podziału mniej więcej w połowie sezonu, gdyż wszystko i tak zweryfikuje życie.Obecnie, można to traktować w kategoriach zabawy.Ot tak, subiektywne porównanie!

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Wojtku podziwiam Twoje zaangażowanie. Z wieloma tymi klasyfikacjami się zgadzam. Jednak... Moim zdaniem między niektórymi klasami jest mniejszy dystans, niż między pozostałymi. Np klasa II i III wśród seniorów. Na moje oko bardzo trudno teraz rozstrzygnąć, czy Okoniewski, Jędrzejak, Szczepaniak będą nieco mniej skuteczni od Śwista i Staszewskiego. Dla mnie mimo wszystko na niewielki plus wychodzi ta pierwsza "trójca". A jeżeli już Śwista umieszczasz tak wysoko, to zastanowiłbym się jeszcze nad Jackiem Rempałą, gdyż myślę,że w tej chwili to podobny potencjał. Zadziwia mnie też pozycja Jacka Krzyżaniaka obok Jędrzejaka i Okonia. Tu się najbardziej nie zgadzamy.

    Z obcokrajowcami praktycznie myślę tak samo. Tyle, że teraz stawianie na Chrisa Louisa jako kogoś na poziomie Hamilla jest jednak chyba zbyt optymistyczne... Amerykanina umieściłbym między braćmi ze Szwecji a całą resztą...

    A juniorzy... Tu można pomylić się najbardziej, gdyż wielu z nich nie zna naszych torów i tak naprawdę nie wiemy na co ich stać. Jak patrzę na tą klasyfikację to dla mnie zwłaszcza Risager coś nisko zawędrował. Myślę, że stać go na podobne wyniki co Lindgrena.

    Muszę jednak przyznać, że bardzo miło Wojtku czyta się Twoje wpisy i naprawdę pod wieloma względami widać żużel nie jest Ci obcy. To miłe, że Falubaz może się poszczycić kibicem, który wie o tym sporcie wiele i do tego potrafi wielokrotnie udowodnić swoją bezstronność.

    Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.



  20. Powrót do góry    #200
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozycja Staszewskiego w zestawieniu wzbudziła tyle emocji że i ja zabiorę głos. Średnia tego zawodnika w ostatnim sezonie nie powala na kolana 1.513 wskazuje na solidnego średniaka. Gdy jednak spojrzymy na kolejne statystyki to już wygląda inaczej. Ilość zajmowanych miejsc: 10, 30, 22,11 (kolejno 1,2 3 i 4). Biorąc pod uwagę fakt że większość sezonu jeździł w parze z juniorem przeciwko juniorowi przeciwnika widać że większość punktów zdobytych przez tego zawodnika to 2 miejsca przywożone na juniorach. I taka jest prawda, jest to solidny średniak co najwyżej na grupę III a to że był najlepszym krajowym zawodnikiem Rybnika i ZG wynikała ze słabości reszty drużyny.

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jasza zgoda, ale też pamiętaj, że w ekstralidze tymi juniorami byli tacy zawodnicy jak Kołodziej, M.Rempała, Ząbik, Miedziński, Kasprzak czy Klecha. Tak więc nie do końca robił Mariusz na nich punkty, a jeśli nawet to ujmy mu to nie przynosi. Średnia była faktycznie niska, ale jak się ma 1.5 w ekstralidze do średniej pierwszej ligi? Trudno to określić. Na pewno stać go na wiele, choć i ja w pierwszej lidze widzę kilku innych lepszych jeźdców od niego...

  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chopy z lublina

    ja wiem ze jak gomolski wygral z knappem to dla was jest juz klasowym zawodnikiem, nic jednak na to nie poradze.

    o torze w meczu barazowym juz nie piszmy, bo to bezczelnosc z waszej strony, iz twierdzicie ze byl `normalny`.normalny jest w zg na kazdym meczu.

    i nigdzie nie pisze ze mieszkam w metropolii.macie juz jakies luty od tego jechania po was tutaj.
    Ukryta zawartość
    Rafał Kurmański 22.08.1982 - 30.05.2004
    Ukryta zawartość <-------------Zapal świeczke Kurmanowi!!!

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia tylko jak lublinianie moga porównywać Gomóslkiego z 2 ligi i Marcinkowskiego z Ekstraligi, zrzuconych teraz na 1 ligowy front.
    Przeciez tutaj moze wydarzyć sie wszystko. Rozumiem, ze nie ma o czym pisac, transfery zakończone, obiekty sie remontują i tylko kibice sie wierca przed komputerami.
    Ale juz lepiej porównujmy sobie obcokrajowców niż Alana do Adriana ;)

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze co niektorym w głowkach sie kotłuje!!!
    Ale coz kazdy ma do tego prawo. Z tym ze teraz takie porownania niemaja najmniejszego sensu.
    Jezeli chodzi o Adriana Gomolskiego wstrzymal bym sie z porownywaniem z kim kolwiek, poniewaz jak juz ktos napisął I liga to nie II . Adrian w zesżłym sezonie w lidze brylował, z tym ze w znacznej mierze przewazał nad rywalami sprzetem, o ktorego zadbała firma FULAR, ale w turniejach indywidualnych tak dobrze juz sobie nie radził. Przegrwyal z rywalami z ktorymi w 2004 roku radzil sobie bez problemu. Mnie osobiscie wydaje sie ze starty Adriana w II lidze zachamowąły jego rozwoj. Ale na całe szczescie wrocił do I ligi, no i teraz w Gnieznie bedzie trzech dobrych juniorow (Jabłonski, Alden i Gomolski)a miejsca do obsadzenia sa dwa.
    Teraz bedzie dosc ostra rywalizacja w skladzie i Adi bedzie musial sie wykazac by zdobyc miejsce w składzie. I osobiscie mam nadzieje ze wyjdzie mu to na dobre.

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biorąc pod uwagę fakt że większość sezonu jeździł w parze z juniorem przeciwko juniorowi przeciwnika widać że większość punktów zdobytych przez tego zawodnika to 2 miejsca przywożone na juniorach.
    Jak mozesz to przedstaw mi w ilu meczach Stachu jechal pod 5. z juniorem.

    Z tego co mi wiadomo to z 5. startowal zawsze Swist. A partnerem Stacha byl Okon.

    Staszewski powinien miec w ZG lepszy sezon, gdyz jak sam twierdzi, potrzebowal aklimatyzacji. Podobnie bylo w Rybniku. W E-lidze osiagnal wieksza srednia niz w I lidze.

  26. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie. Nawet sam tak kiedyś w wywiadzie wspominał, ze pierwszy sezon w nowym klubie zawsze miał "kiepski" ( jesli można tak to nazwać ). I to sie potwierdziło w Rybniku i teraz też sie potwierdzi :P

    Nie ździwiłbym się jakby Mariusz był zaraz po Walasku ;)

    Chyba, że se Okoń da na wstrzymanie z tym łamaniem :P i będzie walka o miano krajowego lidera.

    Ehhh przypomnijcie sobie Naszą rybke w sezonie 2003 ... taśma w góre i po 30 metrach wszyscy juz plecy oglądają !

    Chce tak jeszcze !!!

  27. Powrót do góry    #207
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę bardzo: w Zielonej z Gdańskiem (10pkt), Toruniem (5p), Bydgoszczą (5p) i na wyjazdach w Tarnowie (5p), w Częstochowie (12p), we Wrcławiu (7p). Faktem jest że spośród tych co jeździli z piątką miał najlepsze wyniki, ale też jeździł w początkowej fazie sezonu. Jaki będzie miał sezon teraz zobaczymy, osobiście nie sądzę aby był w ścisłej czołówce ligi, chociażby dlatego że w parach będzie miał silnych kolegów (też liczę na przełamanie Okonia). A na koniec to kiedy nasze krajowe gwiazdki skończą z tymi beznadziejnymi usprawiedliwieniami? Aklimatyzacja, nie trafiony sprzęt, tor za krótki, droga za długa... itd. to ma być zawodowstwo?

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    A na koniec to kiedy nasze krajowe gwiazdki skończą z tymi beznadziejnymi usprawiedliwieniami? Aklimatyzacja, nie trafiony sprzęt, tor za krótki, droga za długa... itd. to ma być zawodowstwo?
    Mam nadzieję, że nie przesadzam z optymizmem, ale wydaje mi się, że od tego właśnie sezonu nastąpi metamorfoza. Rynek się uwolnił więc mają krajowi żużlowcy świadomość tego, iż jeśli nie postarają się w tym sezonie, to nici z lukratywnego kontraktu na przyszły sezon.
    Dlatego też w tym upatruję po cichu szansy dla nikogo innego jak....Okonia. Dotychczas mógł przy podpisywaniu kontraktu usprawiedliwiać się kontuzją z początku sezonu i "przypominać" o swoich możliwościach na podstawie Jego postawy z sezonu 2003 i wcześniejszych. Teraz gdy w kolejce na miejsce w składzie czekają Lindgren, Davidsson, Laukannen, nie można sobie pozwolić na odstawianie fuszerki.
    To samo dotyczy innych, którzy mieli w ostatnich sezonach tendencję do nieprzykładania się (Świst, Ułamek) oraz lekceważenia obowiązków poprzez jazdę bez komórki na rowerze po lesie.

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Biorąc pod uwagę fakt że większość sezonu jeździł w parze z juniorem przeciwko juniorowi przeciwnika widać że większość punktów zdobytych przez tego zawodnika to 2 miejsca przywożone na juniorach.
    A to napisałeś powyżej, więc jak widzisz Adaś słusznie wytknął Ci nieprawdę.

    Teraz i ja się zabawię w coś i proszę Was o opinie i luźne podejście. Otóż ustawiłem sobię pierwszą trzydziestkę:
    1. M.Max
    2. G.Walasek
    3. P.Karlsson
    4. B.Hamill
    5. T.Jędrzejak
    6. Ch.Louis
    7. N.Klingberg
    8. R.Okoniewski
    9. P.Świst
    10. P.Staszek
    11. M.Szczepaniak
    12. J.Rempała
    13. B.Brhel
    14. M.Ferjan
    15. J.Kylmakorpi
    16. J.Davidsson
    17. P.Paluch
    18. M.Staszewski
    19. J.Jensen
    20. M.Zetterstroem
    21. G.Knapp
    22. J.Krzyżaniak
    23. F.Lindgren
    24. M.Risager
    25. M.Rajkowski
    26. K.Pecyna
    27. D.Ruud
    28. D.Nermark
    29. D.Norris
    30. Ł.Jankowski

    Pamiętajcie tylko, że to zabawa.;)

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętajcie tylko, że to zabawa.
    Wookie, patrzac, na niektore Twoje typy mysle ze to nie tyle zabawa, ale farsa :D
    Polecam przeanalizowanie srednich z sezonu 2005 moze pojawia sie inni zawodnicy.W Twoim typowaniu pod 17 paluch, a w 30 nie ma np Knappa, ktory mial wyzsza srednia, dziwne...
    Poprostu niektore typowanie wydaja sie irracjonalne, choc wiem, ze kazdy ma do nich prawo, wiec juz sie nie czepiam :D
    Nie ma jednego obiektywnego kryterium, wiec ja jako podstawe przyjmuje srednie z zeszlego sezonu, oczywiscie w 2006r on raczej sie obnizy. Ale taki Jensen, ze srednia cos kolo 1 pkt, majac przed oczami jego "jazde" nie sadze czy stac go na 1-sza 30-tke, choc moge sie mylic...

  31. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Lucas przecież każdy może się zabawić w takie coś i przedstawić swoje rację. Wiem co lubelscy kibice myślą o swoich zawodnikach, ale moim zdaniem musieliby się wznieść na wyżyny swoich umiejętności, aby spełnić Wasze nadzieje, a do tych wyżyn ostatnio ani Świst, ani Rempała, ani Louis czy też Brhel nie nawiązują... Ot, moje zdanie. Czekam na Wasze;)

    PS. Knapa już wstawiłem, fakt mój błąd, ale też myślę, że dużo cięzej mu będzie o punkty. Z Jensenem to zadziałał tylko mój nos... Czy się mylę czas pokaże...:)

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie sie z Toba zgodze, ze o srednie takie jak w 2005 roku w nowym sezonie bedzie zawodnikom niezykle trudno. Wcale nie wydajem mi sie, ze niektorzy zawodnicy z Lublina beda w stanie osiagnac takie miejsca wg sredniej jakie podales.

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że jak już to było pisane, niektórzy się chyba strasznie nudzą w zimie. Przeczytałem w tym wątku może ostatnią strone i nie chce mi się dalej cofać bo im dalej w las tym więcej...bzdur.

    Nie będę oceniał szans poszczególnych klubów bo jest za dużo niewiadomych. Napiszę natomiast o swojej drużynie dwa słowa bo nie podoba mi się kilka rzeczy. Wygląda na to że w opinii znacznej części wpisujących się w tym wątku kibice Krosna i inni nam przychylni powinni wpisywać się jedynie w stylu: "nie mamy najmniejszych szans", "przegramy wszystkie mecze", jak wyjdziemy w meczu u siebie z 30, a na wyjeździe z 20pkt to będzie nieziemnski sukces". Takie wpisy byłyby przyjęte zapewne zupełnie na spokojnie. Jednak gdy za wszelką cenę usiłujemy znaleźć jakieś optymistyczne akcenty i chcemy wierzyć że uda sie jakiś mecz wygrać to zaraz lecą gromy. Mimo bardzo trudnej sytuacji w klubie udało się skleić jako taki skład i przy sporym szczęściu może uda się powalczyć u siebie. Marzy mi się znowu bezpieczne, siódme miejsce i wierzę że tak właśnie będzie. Wiem że mamy słaby (czyt. tani) skład (a niech się cieszą malkontenci) ale wierzyć trzeba zawsze. Nie będę nic typował, nie napiszę z jakimi drużynami możemy się pokusić o zwycięstwo (bo zaraz polecą na mnie gromy z tych klubów). Wierzę że Wilk (który w ubiegłym roku wygrywał z liderami innych drużyn), Wardzała (może się odnajdzie w niższej lidze zwłaszcza że nasz tor zna jak własną kieszeń), Rymel (mam nadzieję że podszkolił się w lidze angielskiej), Łukaszewicz (stał się solidnym ligowcem), Karajczencew (który może okazac się czarnym koniem na poziomie 2pkt w meczu, dopisek dla malkontentów), Jeroszin (dla mnie zagadka), czescy Juniorzy (też zagadka) postarają się o jakąś miłą niespodziankę dla swoich kibiców.
    Pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz i ja się zabawię w coś i proszę Was o opinie i luźne podejście. Otóż ustawiłem sobię pierwszą trzydziestkę:
    1. M.Max
    2. G.Walasek
    3. P.Karlsson
    4. B.Hamill
    5. T.Jędrzejak
    6. Ch.Louis
    7. N.Klingberg
    8. R.Okoniewski
    9. P.Świst
    10. P.Staszek
    11. M.Szczepaniak
    12. J.Rempała
    13. B.Brhel
    14. M.Ferjan
    15. J.Kylmakorpi
    16. J.Davidsson
    17. P.Paluch
    18. M.Staszewski
    19. J.Jensen
    20. M.Zetterstroem
    21. G.Knapp
    22. J.Krzyżaniak
    23. F.Lindgren
    24. M.Risager
    25. M.Rajkowski
    26. K.Pecyna
    27. D.Ruud
    28. D.Nermark
    29. D.Norris
    30. Ł.Jankowski

    Pamiętajcie tylko, że to zabawa.
    ehhh Paluch lepszy od Staszewskiego :P , Łukasz Jankowski słabszy od Pecyny ,Rajkowskiego :> Louis napewno nie bedzie w 1-10 :)

  35. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    A co mi tam, sezon wybitnie ogórkow mozna potypowac. Na wstepie zaznaczam, ze w mojej 30 nie znalazlo sie paru zawodnikow których na pewno na nia stac, wiec bez oburzenia prosze,jak cos nie tak napiszcie swoja...;]

    1.Max
    2.Walasek
    3.Karlsson (przy pierwszej 3 zgadzamy sie calkowicie ;])
    4.Okoniewski
    5.Jedrzejak
    6.Kylmakorpie
    7.Ferian
    8.Klingberg
    9.Staszewski
    10.Hamill
    11.Brhel
    12.Świst
    13.Staszek
    14.Louis
    15.Szczepaniak
    16.Wegrzyk
    17.Zetterstroem
    18.Robacki
    19.Paluch
    20.J.Rempała
    21.J.Davidsson
    22.Knapp
    23.Ruud
    24.Norris
    25.Krzyzaniak
    26.Wilk(hm powinien byc wyzej ale nie chce juz mieszac)
    27.Watt
    28.Shilds
    29.Jensen
    30.Rajkowski
    _____________________________
    chetni do walki o "30"
    Pecyna,Cieślewicz(e), Andersen, Dym(?), Jankowski, Nermark, Łukaszewski, Trojanowski oj znalazlo by sie jeszcze;)

    Osobno rozpisze juniorke, to jest najbardziej nieprzewidywalna grupa zawodnikow wiec zasluguja na osobna klasyfikacje:
    1.Lindgren
    2.M.Jabłoński
    3.Brzozowski
    4.Gomólski
    5.Risager
    6.Messing
    7.Marcinkowski
    8.Alden
    9.Głuchy
    10.Petterson
    11.Pavlic
    12.Zengota
    13.Barański

    Mozliwe, ze w moich typach kogos przeoczylem(szczegolnie mozliwe w zagranicznych młodziezowych wynalazkach).Sa to moje subiektywne typy wiec bez nerwow prosze, to tylko zimowa zabawa.

    Podsumowujac sklad osobowy w tegorocznej I ligi okazuje sie imponujacy, szykuje sie wspanialy sezon, juz za niecale 2 miesiace:)


  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądze że układanie inwidualnych list rankingowych nie ma większego sensu ( z ocena możliwości Maxa po kontuzji wstrzymałbym sie do pierwszych jego startów) przecież w meczu najlepsi będą ustawiani tak aby przeciwko sobie
    jechali jak najwięcej razy
    i jak to wówczas wygląda:

    Hamill - Karlsson - Świst
    Okoniewski - Jedrzejak - Rempała/Norris
    Staszewski - Ferjan - Brhel
    Davidsson - Szczepaniak - Schields/Knapp
    Walasek - Max - Louis
    Lindgren - Risager - Messing
    Marcinkowski - Petterson - Pavlic/Suchanek

    Drużyny typowane do pierwszej trójki mają zbliżony potencjał na poszczególnych pozycjach i o wyniku będzie decydowała dyspozycja dnia a o awansie sądze że zadecydują bonusy



  37. Powrót do góry    #217
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Mysle ze Lublin bedzie mogl powalczyc tylko o 3 pozycje.Wedlugo mnie Ostrow i Zielonka sa poza zasiegiem nawet przy braku jednego z zawodnikow ktorzy sa brani do 1 skladu.
    Jak to ktos w TŻ powiedzial Lublin to dom starcow :P

  38. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Mysle ze Lublin bedzie mogl powalczyc tylko o 3 pozycje.Wedlugo mnie Ostrow i Zielonka sa poza zasiegiem nawet przy braku jednego z zawodnikow ktorzy sa brani do 1 skladu.
    Jak to ktos w TŻ powiedzial Lublin to dom starcow :P
    To na mysleniu skoncz. Żebyś się nie zdziwił jak ten dom starców młodych będzie rozjezdzał.
    Nie mówie, ze Lublin awansuje z pierwszego miejsca bo to naprawde musiałby byc cud ;) ale ustalanie miejsc przed sezonem to według mnie jest śmieszne.


    // Ostrzeżenie (za to co wykasowałem).

  39. Powrót do góry    #219
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    1.nie ustalam miejsc przed sezonem tylko to sa moje przedsezonowe przypuszczenia !!
    2.kazdy ma chyba swoje zdanie chyba nie ?
    3.myslisz ze jestes najlepszy i tylko twoje zdanie sie liczy ?

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A co mi tam, sezon wybitnie ogórkow mozna potypowac.
    Jasne, w dziale do tego służącym. Tutaj w sezonie ogórkowym można co najwyżej dyskutować :P

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Gdansk nie pojedzie co jest raczej pewne to co 1 liga w 7 zespolow. Bo w 2 lidze jest 8 zespolow bo Krakow nie pojedzie. Moze ktos wie cos wiecej co w tej sytuacji moze Opole do 1 ligi a Gdansk moze zglosi sie do 2 ligi to bedzie wtedy po 8 druzyn.

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwole wkleic sobie tu posta niejakiego Halu Ucze z Krosna...

    "Jeżeli udałoby się pozyskać Karola Barana to jesteśmy wygrać z każdym i wszędzie. Gdyby pojawiła się jeszcze jakaś kasa to myślę, że i awans wchodziłby w grę. Zawsze możnaby było wtedy wypożyczyć jakiegoś porządnego obco i powalczyć. Jedyny mecz w plecy na wyjeździe, to na pewno będzie Zielonka".

    Wychodzi na to ze Krosno atakuje i bukmacherzy widzacy KSZ na ostanim miejscu w lidze zwyczajnie sie myla :) Baraze owszem ale o ekstralige hehehe

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Pozwole wkleic sobie tu posta niejakiego Halu Ucze z Krosna...

    "Jeżeli udałoby się pozyskać Karola Barana to jesteśmy wygrać z każdym i wszędzie. Gdyby pojawiła się jeszcze jakaś kasa to myślę, że i awans wchodziłby w grę. Zawsze możnaby było wtedy wypożyczyć jakiegoś porządnego obco i powalczyć. Jedyny mecz w plecy na wyjeździe, to na pewno będzie Zielonka".

    Wychodzi na to ze Krosno atakuje i bukmacherzy widzacy KSZ na ostanim miejscu w lidze zwyczajnie sie myla :) Baraze owszem ale o ekstralige hehehe
    Wiedziałem, że kolega z Lublina się odezwie :)
    Halu napisał to na forum prawodobodobnie krośnienskim i nie wiem po co to tu wklejać. Ale skoro już jest to kto mu zabroni wierzyc w swoja drużynę, a że "troche" przesadził :) Od tego są marzenia by w nie wierzyć :)

    A tak w ogóle to wie ktoś ile w końcu drużyn wystartuje w I lidze?? 7 czy 8 i co z tym Gdańskiem??
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Takie pytanko:
    Stadion w Ostrowie jest zamknięty czy można sobie wejść na niego kiedy się tylko chce???
    ...
    Czy jest może na tym forum ktoś z Ostrowa?

    Dzięki ;)

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz chodzę zawsze na stadion jak jest meczyk jakiś. Na około stadionu jest wysoki płot i raczej wątpie że któraś z bram jest otwarta. Chociaż może ta od strony wieżyczki sędziowskiej... heh ale nie wiem wątpie.

    Pozdrawiam i sorki że tak długo czekałeś na odpowiedź ale nie jestem pewny czy stadion jest otwarty. Pozdrowienia z Ostrowa

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •