Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 229

Wątek: 1 liga w sezonie 2006

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Dada ale na Knappie i Jeleniu się nic nie kończy. Pozatym skąd wiesz kto jaki sezon będzie mieć? może okaże się, że Jeleń będzie mieć życiową forme i zostanie Mistrzem Polski.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dada ale na Knappie i Jeleniu się nic nie kończy. Pozatym skąd wiesz kto jaki sezon będzie mieć? może okaże się, że Jeleń będzie mieć życiową forme i zostanie Mistrzem Polski.
    Racja! A Suchecki np. wygra 2 rundy Grand Prix z dzika karta :D

    Jak narazie jest za wczesnie, aby mowic o szansach druzyn. Wiadomo, ze na chwile obecna najsilniejszy sklad maja zielonogorzanie. Sezon transferowy trwa przeciez do konca stycznia, wiec sytuacja sie moze bardzo zmienic.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    No wreście ktoś mądry napisał ;)

    Dokladnie sezon transferowy dopiero się co u nie których zaczyna nie znamy składów oprocz ZG a Wy już wypisujecie o szansach zespolów ;)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaznaczyłem że ok. czyli może być 8,2 czy 8,7 !
    Zwróc uwage ze wielu seniorów z ekstaligi będzie musiało szukać pracy w 1-lidze.

    przykład jeden z wielu

    Unia Tarnów 2005

    T.Gollob
    J.Gollob
    S.Burza
    G.Rempała
    R.Wardzała

    Unia Tarnów 2006

    T.Gollob
    J.Gollob
    J.Kołodziej
    M.Rempała
    ? (być może zostanie Wardzała , ale to nie jest pewne po incydencie który wydarzył sie po zdobyciu DMP.)

    czyli albo 2 albo 3 seniorów pójdzie do 1-ligi bo tych asów wyżej wspomnianych nikt z ekstaligowców nie weźmie.
    predzej zostanie burza niz wardzala. ja tam w obiecanki lublina nie wierze!! :D

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    predzej zostanie burza niz wardzala. ja tam w obiecanki lublina nie wierze!!
    Jakbyś się bardziej interesował speedwayem to byś spostrzegł , dlaczego R.Wardzała nie chciał za nic odchodzić z Tarnowa i godził sie z rolą wiecznego ławkowicza.Póki trenerem Tarnowa będzie M.Wardzała w tej drużynie będzie też Robert.

    Na początku grudnia ma być podany dla opini publicznej pełny 10-osobowy skład drużyny lubelskiej na sezon 2006.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    predzej zostanie burza niz wardzala. ja tam w obiecanki lublina nie wierze!!
    Jakbyś się bardziej interesował speedwayem to byś spostrzegł , dlaczego R.Wardzała nie chciał za nic odchodzić z Tarnowa i godził sie z rolą wiecznego ławkowicza.Póki trenerem Tarnowa będzie M.Wardzała w tej drużynie będzie też Robert.

    Na początku grudnia ma być podany dla opini publicznej pełny 10-osobowy skład drużyny lubelskiej na sezon 2006.
    spoko ale burza jest przewidziany do skladu Unii, przynajmniej narazie. ewentualnie wypozyczenie.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wiec Lublin potwierdzil, iz zamierza walczyc o elige [czy jest sens to inna sprawa;]. Zostanie zrobione wszystko aby ten cel osiagnac. Wszystkich znawocow Lubelskiego podworka zuzlowego ktorzy wysmiewaja budzet [1.5m zl] czy tez lubelskich zawodnikow [Knapp, Jelen itp. itd] odsylam do wynikow z sezonow 2003 i 2004 kiedy to Lublin w 1 lidze radzil sobie doskonale, a w 2004 jechal nawet w barazach [wtedy budzet wynosil 1.2 m. zl. o ile mnie pamiec nie myli]. W Lubliniie rzeczywiscie wszystko jest skromne [zeby nie powiedziec deko biedne], klub i zawodnicy nie sa zbyt medialni, nie jest to wszystko takie 'cacy' jak w niektorych innych klubach jednakze Motor broni sie dobrymi wynikami [pomijam ostatni sezon ktory odrazu byl okreslony mianem sezonu 'przetrwania' czasami trzeba odsapnac aby nabrac sil na wiekszy skok;] za niewielkie pieniadze. W latach 2002 - 2004 Lublin zawsze byl wysmiewany ze wzgledu na biede i nazwiska zawodnikow a jednoczesnie z 2 ligi doskoczyl do barazy o elige. Dziekuje tyle w temacie odpowiedz dla 'znawcow' Lubelskiego zuzla.

    Co do tego sezonu i realnego oceniania druzyn 1 ligowych. Niewatpliwie ZG ma najwieksze szanse na awans poniewaz jako jedyna ma juz praktycznie 100% skladu[i to opartego na solidnej firmie 'Walasek'], dobrego sponsora itp.itd.

    Ciekawi mnie co bedzie z Ostrowem, druzyna napewno ma plany i ambicje. Zapewne bedzie chciala walczyc o awans jednakze pokico za malo wiem o ich skladzie zeby realnie ocenic ich szanse [wie ktos czy sa tam juz jakies kontrakty? albo przynajmniej zaawansowane rozmowy?;].

    Kolejnym faworytem jest Lublin. Wiadomo slabszy od ZG [poki co, ale zapewne tak zostanie:P] jednakze z solidnymi pierwwszoligowcami ktorzy na swoim torze beda nie do ugryzienia [Knapp, Piszcz, Jeleniewski]. Maja byc jeszcze jakies wzmocnienia. Obco to bedzie zapewne Jonas czyli calkiem solidny zawodnik. Jesli Ostrow lub Rybnik nie zaszaleje skladem Lublin to powazny 'numer dwa' pierwszej ligi.

    Rybnik, niby nic nie wiadomo, ale zawsze spadaja na cztery lapy. Solidna druzyna, zawsze u siebie byli powazna sila, pozatym ciezko mi sobie wyobrazic 'slaby' Rybnik. Czas pokaze jak bedzie wygladal sklad wtedy bedzie mozna powiedziec cos wiecej.

    Gorzow. Podobno powazne problemy. Moze ktos z Gorzowa dokladnie opisze sytuacje w klubie? Tak czy inaczej trudno spodziewac sie, ze Stal zawalczy o elige, chociaz u siebie beda zapewne ostro walczyc;]

    Grudziac. Zapewne podobna sytuacja jak w Gorzowie, miejmy nadzieje, ze nie bedzie walki o utrzymanie, bo to taka bliska Lublinowi druzyna:P

    Gniezno. Beniaminek z slabym skladem. Nie bedzie wzmocnien nie bedzie utrzymania. Chyba ze w Grudziadzu i Gorzowiie bedzie naprawde zle...

    Krosno. Mysle, ze podobnie jak Gniezno jest to niestety kandydat do spadku.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ciekawi mnie co bedzie z Ostrowem, druzyna napewno ma plany i ambicje. Zapewne bedzie chciala walczyc o awans jednakze pokico za malo wiem o ich skladzie zeby realnie ocenic ich szanse [wie ktos czy sa tam juz jakies kontrakty? albo przynajmniej zaawansowane rozmowy?;].
    Piszesz, ze nie wiadomo, co z Ostrowem, bo za malo wiesz o ich skladzie, zeby realnie ich ocenic i za chwile "kwiatek"
    Kolejnym faworytem jest Lublin. Wiadomo slabszy od ZG [poki co, ale zapewne tak zostanie:P] jednakze z solidnymi pierwwszoligowcami ktorzy na swoim torze beda nie do ugryzienia [Knapp, Piszcz, Jeleniewski]. Maja byc jeszcze jakies wzmocnienia. Obco to bedzie zapewne Jonas czyli calkiem solidny zawodnik. Jesli Ostrow lub Rybnik nie zaszaleje skladem Lublin to powazny 'numer dwa' pierwszej ligi.
    Nie znajac nawet 20% skladu piszesz, ze Lublin jest faworytem? Po czym "wnosisz"? Badzmy realistami i nie zasypujac gruszek w popiele nie piszmy ******* i bzdur i nie oceniajmy szans nikogo, nie znajac ani planow ani skladu...

    np.:
    Gniezno. Beniaminek z slabym skladem. Nie bedzie wzmocnien nie bedzie utrzymania. Chyba ze w Grudziadzu i Gorzowiie bedzie naprawde zle...
    Ze slabym skladem...mhmmm, a kogo Gniezno ma w skladzie? Oswiec mnie... Skazujesz druzyny na spadki vide
    Krosno. Mysle, ze podobnie jak Gniezno jest to niestety kandydat do spadku.
    Bo... Bo masz przed oczami Lublin i tylko to sie liczy. Postawa godna nienasladowania na forum:)

    Jak napisal Adas - poczekajmy do skompletowania skladow, do ujawnienia sponsorow, a zapowiedziami szumnymi typu Lublin nie zaklejajmy sobie powiek, bo w zeszlym roku jeden naopowiadal a teraz ma problem...:]
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzień dobry:)
    Z tego co się orientuję to Ostrów jest bardzo bliski podpisania umowy z ogórkiem,wszystkie warunki mają już uzgodnione a co do Lublina to nie chcę być złośliwy ale najpierw to może naprawicie maszynę startową żeby nie było podobnych sytuacji jak w barażu z zielonka że co drugi bieg musieli przy niej dłubać i doprowadzcie ten stadion do stanu używalności a później pogadamy o elidze.
    Aha i jeszcez jedno.Tak się składa że mam kolegę w Lublinie więc trudno o bardziej obiektywną ocenę ściemniania Pana Leszka Kępy o tym że TZ ma liczyć się w walce o awans.Większość kibiców z Lublina nie traktuje tej deklaracji poważnie i nie należy się nią zbytnio ekscytować.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    remik tak tylko ze coraz wiecej osob z Lublina twierdzi ze to Oni awansuja a Jelen ZOstanie Mistrzem Polski to jest chyba najwiekszy hardcore sezonu :d

    NA CHWILE OBECNA najlepszy Skład Ma Zg i to Ona POKI CO Jest faworytem do Awansu

    taaa Krosno faworyt do spadku bo co nie mamy zadnej umowy podpisanej ?? <sciana>
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    remiku a skąd wiesz ze juz nie naprawiona?

    Dada czytaj moje posty uważniej (chodzi o Jelenia) ;)

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    remiku a skąd wiesz ze juz nie naprawiona?

    Dada czytaj moje posty uważniej (chodzi o Jelenia) ;)
    Beks czytam ale jak pisza inni mieszkancy Twojego miasta ze Jelen bedzie postrachem torow to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac....

    siedzieliscie ( chodzi mi o kibicow z lublina ) cicho do momentu az was prezes powiedzial walczymy o extralige odrazu jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci wszyscy zaczeli wiezyc w awans nie znajac skladu ......

    mozesz mi wytlumaczyc ten fenomen ?


    a w Gorzowie cos juz wiadomo Paluch dzis podpisał wiec tam moze byc jeszcze roznie
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radze zaprzestac tych klotni i poczekac az sklady beda znane. Jednoczesnie przypomniec sobie przedsezonowe napinactow ZG przed rozgrywkami 2005 haha :D i co z tego wyszlo...kupa. Nalpepiej zorganizowany klub w Polsce gdzie placi sie zawodnikom 70% wiecej niz gdzie indziej z hukiem leci do 1 ligi rotfl :D:D ....na tym zaprzestane...

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i niech tak będzie lukasX

    Gadaliśmy ostatnio z kolegami z Falubaz Net Fns i chcielibyśmy wpaść do Krosna na dwa , trzy dni ( niech najpierw terminarz podadzą ), gdyż jak dla nas , Krosno to naprawdę klub który szanujemy .

    Może trochę trąci egzotyką jak dla nas , z uwagi na gograficzne położenie i spontaniczny budżet , ale z chęcią zawitamy za kilka miesięcy do Krosna obejrzeć dobry speedway na czarnym torze . Mamy również nadzieję spotkać legendę krośnieńskiego speedwaya , prezesa Bobusie .

    I ciekawe jak daleko z Krosna jest na jakieś campingi , najlepiej nad Soliną , czy w szeroko pojętych Bieszczadach , pochwalcie się koledzy z Krosna , gdzie tam moża wypocząć przed meczem w sobotę w towarzystwie jakiś wilków i pięknej przyrody ? Squad będzie dość duży , macie w Zielonej wielu fanów dlatego wybieramy się do Krosna na pewno , bo dlatego warto było spaść , żeby Was odwiedzić .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Radze zaprzestac tych klotni i poczekac az sklady beda znane. Jednoczesnie przypomniec sobie przedsezonowe napinactow ZG przed rozgrywkami 2005 haha :D i co z tego wyszlo...kupa. Nalpepiej zorganizowany klub w Polsce gdzie placi sie zawodnikom 70% wiecej niz gdzie indziej z hukiem leci do 1 ligi rotfl :D:D ....na tym zaprzestane...
    i to jest najmadrzejsze co napisales wyzej
    potwierdza sie tylko to co pisalem wyzej Fenomen jakis mamy na forum nagle zrobiło sie nam 100 razy wiecej osob z Lublina co drugi post jak nie co 1,5 to osoba z LBL...wow

    Niechcialbym byc nieuprzejmy ale przypomnij sobie konczacy sie sezon i to co pokazywały "gwiazdy" wasze ..... j juz nie pamietam jak to do ostatniego meczu walczylo sie o 6 miejsce z tym słabym Krosnem ? jesli nie wymienicie calkiem skladu to zapomniejcie o walce o awans jeleniewski super gwiazda...srednia ledwo ponad 1, piszcz no dobra kontuzja ale bez rewelacji, knapp udany seozn mial w miare ale na walke o awans to zdecydowanie za mało...przynajmnije jak narazie

    Falubazzini

    z Tym spadkiem to lekka przesada :d ale zapraszamy do Krosna zreszta jak wszystkich kibicow ekip z 1-ligowych torów :)
    do tego co wypisałes jest bardzo blisko 1,5 do 2 godzin i jestescie :) ale o tym sie pogada jak juz terminarz bedzie :)

    pozdrowienia z Krosna :)
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przecież każdy pisze że ze składu z 2005 na dzień dzisiajeszy zostają w drużynie jeleniewski i moży Joonas. A pozatym poczekajmy do skompletowania składu.

    P.S. Spodziewajcie się w Krośni licznej grupy z Zielonej Góry tak jak do nas zawitali w liczbie ok 15 ? A tacy madrzy u siebie :) I jacy twardzi chyba Gorzów potwierdzi ;p

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobre...

    Ale przecież każdy pisze że ze składu z 2005 na dzień dzisiajeszy zostają w drużynie jeleniewski i moży Joonas. A pozatym poczekajmy do skompletowania składu.

    P.S. Spodziewajcie się w Krośni licznej grupy z Zielonej Góry tak jak do nas zawitali w liczbie ok 15 ? A tacy madrzy u siebie :) I jacy twardzi chyba Gorzów potwierdzi ;p
    Najpierw Lawki sobie wstawcie i naprawcie maszyne startowa. Ja bylem i jak dlugo jezdze na mecze wyjazdowe to ten byl najgorszy na jakim bylem w zyciu. Gratuluje tym zielonogorzanom, którzy nie pojechali.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radze zaprzestac tych klotni i poczekac az sklady beda znane. Jednoczesnie przypomniec sobie przedsezonowe napinactow ZG przed rozgrywkami 2005 haha :D i co z tego wyszlo...kupa. Nalpepiej zorganizowany klub w Polsce gdzie placi sie zawodnikom 70% wiecej niz gdzie indziej z hukiem leci do 1 ligi rotfl :D:D ....na tym zaprzestane...
    i to jest najmadrzejsze co napisales wyzej
    potwierdza sie tylko to co pisalem wyzej Fenomen jakis mamy na forum nagle zrobiło sie nam 100 razy wiecej osob z Lublina co drugi post jak nie co 1,5 to osoba z LBL...wow

    Niechcialbym byc nieuprzejmy ale przypomnij sobie konczacy sie sezon i to co pokazywały "gwiazdy" wasze ..... j juz nie pamietam jak to do ostatniego meczu walczylo sie o 6 miejsce z tym słabym Krosnem ? jesli nie wymienicie calkiem skladu to zapomniejcie o walce o awans jeleniewski super gwiazda...srednia ledwo ponad 1, piszcz no dobra kontuzja ale bez rewelacji, knapp udany seozn mial w miare ale na walke o awans to zdecydowanie za mało...przynajmnije jak narazie

    Falubazzini

    z Tym spadkiem to lekka przesada :d ale zapraszamy do Krosna zreszta jak wszystkich kibicow ekip z 1-ligowych torów :)
    do tego co wypisałes jest bardzo blisko 1,5 do 2 godzin i jestescie :) ale o tym sie pogada jak juz terminarz bedzie :)

    pozdrowienia z Krosna :)
    ja p. Dada NIGDZIE nie napisalem ze Motor bedzie na 100% wlaczyc o e-lige, wiec niewmaiwaj mi takich rzeczy.
    Co do F....... prawda w oczy kole?? Poczytajcie sobie posty ktore pisaliscie rok temu i w tym roku takze.
    Ja Jelenia za gwiazde nie uwazam wrecz odwrotnie...
    Czy z ZG przyjedzie wiecej niz 15 kibicow? Czekamy na was w Lublinie...
    Panie Fallubazini panska riposta jest bez sesu, bo bynajmniej z Krosna nie jestem (choc nie widze nic zlego z tego powodu ze ktos tam sie urodzil) aa i jeszcze jedno, wiem z gory jaka bedzie odpowiedz, wiec powiem jesczze, ze 8 lat swojego zycia spedzilem w miescie Poznan, ktoremu Zg dostarcza co najwyzej roboli..tyle

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    http://www.fnf.ceron.pl/mecze.html

    http://www.fnf.ceron.pl/mecze.html

    I wszystko jasne ...
    Proszę już , nie mówcie już tutaj po lubelsku .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    LuCas_X

    ja p. Dada NIGDZIE nie napisalem ze Motor bedzie na 100% wlaczyc o e-lige, wiec niewmaiwaj mi takich rzeczy
    a pokaz Mi gdzie ja napisalem ze ty tak sadzisz ? Ja Ci nic nie wmawiam....czytaj ze zrozumieniem


    bo bynajmniej z Krosna nie jestem (choc nie widze nic zlego z tego powodu ze ktos tam sie urodzil)
    no jeszcze tego by tu brakowała zebyś widzaił cos złego w tym ze ktos sie w Krośnie urodził <sciana>

    -----------

    Jak pisałem wczesniej Paluch w Gorzowie tak i do Niego dołączył Łukaszewski wiec juz cos wiadomo na temat składu a przynajmniej podpory w Stali
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw Lawki sobie wstawcie i naprawcie maszyne startowa. Ja bylem i jak dlugo jezdze na mecze wyjazdowe to ten byl najgorszy na jakim bylem w zyciu. Gratuluje tym zielonogorzanom, którzy nie pojechali.
    Prosze bardzo my ławek nie wstawiamy tylko krzesełka :]
    http://www.tzlublin.com/?action=fullnews&showcomments=1&id=345

    Pokażcie waszą tablice i wtedy pogadamy.

    Co do Krosna to ta drużyna i jej kibice są w Lublinie bardzo lubiani i niech tak pozostanie.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze bardzo my ławek nie wstawiamy tylko krzesełka :]
    http://www.tzlublin.com/?action=fullnews&showcomments=1&id=345

    Pokażcie waszą tablice i wtedy pogadamy.
    Co do Krosna to ta drużyna i jej kibice są w Lublinie bardzo lubiani i niech tak pozostanie.
    Tylko przyklasnać waszym dzialaczom ze chca wkoncu z tego stadionu zrobic cos "normalnego". Tylko jeszcze zeby kozy nie chodzily na prezentacji i bedzie juz wporzadku ;-)


    edit kingpin//
    Gargamel wstaw jeszcze z 10 cytatow a wtedy Twoj post bedzie jeszcze bardziej czytelny.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gargamel wrzuc na luz sobie
    choc nie jestem moderatorem to takie posty nie wnosza nic do tematu wiec zacznijcie pisac a temat :)

    pozdro :)
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak widać

    jesteśmy w jednej lidze , ale mentalnie chyba gdzie indziej .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie plany strategiczne poszły w piz.. , teraz gdy nie ma limitu obcokrajowców będzie jeszcze śmieszniej.
    Oczywiście włodarze klubów mogą sie nieformalnie dogadać że może startować dwójka obco , ale nikt nikomu nie może teraz zabronić wystawienia piątki obco w składzie.
    Najśmieszniejsze jest to że nawet nie najgorsi zawodnicy pierszwo-ligowi tacy jak Dym , Piszcz , Flis czy Trumiński mogą już składać oferty do klubów 2 ligi.
    Ciekawe co zrobi Falubaz skoro ma już 4 senirów ?
    Tacy zawodnicy jak : Hamil , P.Karlsson , Max czy Loram mogą być chciani w e-lidze.Zatem w 1-lidze znajdą sie pewnie egzotyczne nazwiska ;)
    Teoretycznie .....

    Falubaz :

    Walasek
    Okoniewski
    Staszewski
    Suchecki

    Krosno :

    Bjerre
    Ferjan
    Davidsson
    Suchanek

    coś czuje że Falubaz dostanie od Krosna ;););):)


  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    coś czuje że Falubaz dostanie od Krosna
    Chłopie, byłbym szczęśliwy jak by skład podany przez ciebie był składem faktycznym lecz pisząc to zapomniełeś chyba o czymś takim jak "pieniądz" :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mariusz "pieniadz" to raz a dwa to takie sklady moga byc realne nie w seoznie 2006 ale moze 2007 jak powoli prezesi zaczna sie do tego typu skladow przekonywac bo poki co to czuje ze nie wiecej jak 2-3 bedzie w meczu NIE WIECEJ !!
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poki co to jeszcze nie wiadomo czy nasz Falubaz bedzie w tej pierwszej lidze :)

    (ździwieni ?) już tłumacze czemu :)

    Po 1 zapraszam do watku Falubaz Zielona Góra 2006

    Po 2 nie wiadomo czy od sezonu 2006 czy od 2007 ma byc powiekszona liga. Jesli od tego roku to napewno Falubaz moze powiedziec ze ma extraligowy skład. Ściągnąc spwrotem Nickiego i Hamila i mam skład na Extralige. Więc wypada tylko czekać na decyzje co do powiększenia. :)

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    A wedlug mnie jak Zielona spadla to powinna jezdzic w I lidze bo to by było glupie, że spadli z eligi i nadal będą jeździc w najlepszej lidze.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    To jest odpowiedni wątek (chyba tak)...:)

    No to Ostrów Wlkp. "przyłoił z grubej rury".
    Rzeczywistością stają się słowa jednego z "forumowiczów", iż nowy regulamin podniesie jakość składów w 1 lidze.
    Jeden dzien, mega-promocja nowych i starych nazwisk.
    Mieszanka wybuchowa? To się jeszcze okaże.
    Jak w kalejdoskopie...do niedawna Falubaz i długo nic.
    A teraz?
    .......................

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz Ostrów i mała przerwa:D
    Potem Falubaz no i poczekajmy co zrobi ROW,bo z Gafurovem to moga powalczyc z "koziołkami" o zaszcytne III miejsce:)Czyli brązowy medal:D
    Na dzien dzisiejszy Km jest nie do ugryzienia,przy załozeniu ze szwedzcy Bracia zachowaja formę z zeszłego roku, i to samo uczynią "Zieloni" liderzy.Zawsze istnieje mozliwosc ze Staszewski czy okoniewski nieda sie objechac Maxowi czy Karlssonowi.
    Tak własciwie to...

    1.Max
    2.Szczepaniak
    3.Jedrzejak
    4.Ferjan
    5.Karlsson
    6.Petterson
    7.Risager

    Wskazcie mi tu słabe punkty?jesli tak będzie wyglądał faktycznie zespół Ostrowa to będzie to istny walec i nawet Myszki;) ich niezatrzymają...
    Że niewspomne o Rekinkach czy Koziołkach:P
    Ale juz wspomniałem o tym w innym wątku.Czy taki skład będzie przyciągał tłumy ludzi?Na początku mozliwe...Ale wydaje mi sie ze ludzie szybko zatęsknią za sporadzycznymi,ale dającymi więcej satysfakcji i radosci akcjami Brucheisera...

    Fantastycznie będzie sie oglądac biegi,niemal jak w GP(Max,Karlsson vs Hamill,Lindgren) ale tych 4 jezdzców na 2 zepoły wystarczy!

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie jeszcze wstrzymam z wypowiedziami o siłach poszczegolnych druzyn. Teraz gdy jest wolny rynek dla obcokrajowcow to juz wogole, jest jeszcze sporo dobrych obcokrajowcow do wziecia. W kazdym badz razie sezon zapowiada sie rewelacyjnie pod wzgledem walki.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składy skompletowały juz główne siły w I lidze.

    KM Ostrów
    Zkz Zielona Góra
    ROW Rybnik(?)
    TZ Lublin(brak obcokrajowca,seniora)
    STal Gorzów(brak obcokrajowców)
    Gtz Grudz(brak obcokrajowca)

    Ksż i Start jeśli sie dobrze orientuje niemaja nikogo kto jest na I ligowym poziomie.I tu zanosi sie na walke o utrzymanie...

    Wkrótce sytuacja wyjaśni się w Lublinie i Gorzowie.
    Aczkolwiek wygląda na to że czołowa czwórka jest juz zarezerwowana dla drużyn która wymieniłem jako pierwsze.
    I niezmieni tu nic zakontraktowanie chocby i Klingberga i Kylmakorpiego(wariant OPTYMISTYCZNy w Gorzowie)bo by wyprzedzic "koziołki"lub nawiązac z nimi walke do formy z 2003 musiałby wrócic "Rajkes".
    No i na dobrą sprawę niemozna zapominac o "gołębiach".Jest tam juz 3 liderów,jesli dojdzie powiedzmy "zorro" to też bedzie bardzo ciekawie.
    Narazie mozna tylko gdybac.Zaczekamy jeszcze 2-4 tygodnie i wszystko powinno byc jasne...

    Mozna sie cieszyc ze liga będzie znów ciekawsza,choc "dania główne" zostały juz chyba zarezerwowane...

    1.Ruud
    2.Łukaszewski
    3.Kylmakorpi/Klingberg
    4.Rajkowski
    5.Paluch
    6.Brzozowski
    7.Głuchy

    Gdyby udało sie cos takiego zestawic to chłopcami do bicica napewno bysmy niebyli:)

    1.Knapp
    2.Shields/Piszcz(?)
    3.Rempała J.
    4.Jeleniewski
    5.Kylmakorpi/Klingberg
    6.Kępa
    7.Łyko

    Czy "koziołki" byłyby silniejsze?...
    No ale to tylko dywagacje;)
    Niby solidne i dobre składy,a dla Ostrowa to będzię "przekąska":(A moze będa silni tylko na papierze?
    Juz sie sezonu doczekac niemoge:D
    " In and Out of Love "

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Co do składu Lublina to w tym co podałeś będzie troche zmian.

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składy skompletowały juz główne siły w I lidze.

    KM Ostrów
    Zkz Zielona Góra
    ROW Rybnik(?)
    TZ Lublin(brak obcokrajowca,seniora)
    STal Gorzów(brak obcokrajowców)
    Gtz Grudz(brak obcokrajowca)

    Ksż i Start jeśli sie dobrze orientuje niemaja nikogo kto jest na I ligowym poziomie.I tu zanosi sie na walke o utrzymanie...

    Wkrótce sytuacja wyjaśni się w Lublinie i Gorzowie.
    Aczkolwiek wygląda na to że czołowa czwórka jest juz zarezerwowana dla drużyn która wymieniłem jako pierwsze.
    I niezmieni tu nic zakontraktowanie chocby i Klingberga i Kylmakorpiego(wariant OPTYMISTYCZNy w Gorzowie)bo by wyprzedzic "koziołki"lub nawiązac z nimi walke do formy z 2003 musiałby wrócic "Rajkes".
    No i na dobrą sprawę niemozna zapominac o "gołębiach".Jest tam juz 3 liderów,jesli dojdzie powiedzmy "zorro" to też bedzie bardzo ciekawie.
    Narazie mozna tylko gdybac.Zaczekamy jeszcze 2-4 tygodnie i wszystko powinno byc jasne...

    Mozna sie cieszyc ze liga będzie znów ciekawsza,choc "dania główne" zostały juz chyba zarezerwowane...

    1.Ruud
    2.Łukaszewski
    3.Kylmakorpi/Klingberg
    4.Rajkowski
    5.Paluch
    6.Brzozowski
    7.Głuchy

    Gdyby udało sie cos takiego zestawic to chłopcami do bicica napewno bysmy niebyli:)

    1.Knapp
    2.Shields/Piszcz(?)
    3.Rempała J.
    4.Jeleniewski
    5.Kylmakorpi/Klingberg
    6.Kępa
    7.Łyko

    Czy "koziołki" byłyby silniejsze?...
    No ale to tylko dywagacje;)
    Niby solidne i dobre składy,a dla Ostrowa to będzię "przekąska":(A moze będa silni tylko na papierze?
    Juz sie sezonu doczekac niemoge:D
    Skad ty masz taki sklad Lublina? Nie obraz sie ale to jest jakas pomylka i swiadczy o twojej glebokiej niewiedzy. Kepa zasadniczo zakonczyl kariere. Lyko nie jest i nie bedzie zawodnikiem Tz'tu. Jeleniewski tez nie jest, dzis bedzie ale on trafi pod numer 8 [rezerwa do 23 lat]. Kylmenakorpi podpisal w Gorzowie na dwa lata. ;-)

    Troche powagi ;-)

    Dzis w Lublinie podpisze okolo 6 zawodnikow [nie wiem dokladnie ilu, dowiemy sie o 14] i bedzie to trzon zespolu. Ci co podpisali do tej pory, czyli Knapp/Jacek/Shields to druga linia.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tym trzonem beda Brhel, Norris, Swist ?

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tym trzonem beda Brhel, Norris, Swist ?
    Tak sie mowi, do tego 2 solidnych juniorow z zagranicy. Nie ulega watpliwosci, ze ta trojka jest w stanie spokojnie robic 10+ punktow w 1 lidze. Zakotraktowana wczesniej trojka to jakies 8-10ptk. Wiec nie bylo by tak zle ;-)

    Ale czy to rzeczywiscie te nazwiska dowiemy sie o 14... Obstawiam, ze Brhel tak. Noriss moze. Co do Swista mam pewne watpliwosci. :-)

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nie ulega watpliwosci, ze ta trojka jest w stanie spokojnie robic 10+ punktow w 1 lidze.
    A to zależy jeszcze na którym stadionie, np w Ostrowie czy Zielonce raczej tylu punktów nie wykręcą :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ulega watpliwosci, ze ta trojka jest w stanie spokojnie robic 10+ punktow w 1 lidze.
    A to zależy jeszcze na którym stadionie, np w Ostrowie czy Zielonce raczej tylu punktów nie wykręcą :D
    Bo ja wiem... Czyste gdybanie nas dopada. Jednak skoro Swist w formie byl wstanie robic po 8-12 ptk w elidze to nie widze problemu, zeby mial to powtorzyc w np. Zielonej zwlaszcza, ze to prawie 'jego' tor. Pozatym, ciezko przyjac, nawet przy mocnych skladach Zielonki czy Ostrowa, ze nagle wszyscy tam pojada jak ostatnie lapsy. Ale czysta gdybologia. Pokico w Lublinie czekanie na 14. Zobaczymy co nam zafunduja dzialacze. Zakladam, ze jesli bedzie tak milo jak to zapowiadaja. To przynajmniej na torze w Lublinie bedziemy mieli spokoj. A wyjazdy? Cos mi sie wydaje, ze w tym roku nie ebdzie latwych wyjazdow. Nawet dla Zielonki czy Ostrowa. No moze poza Gnieznem [bo narazie nie ma skladu i za chwile nie bedzie go z kogo budowac] i Krosnem [j.w. tylko Ci maja bonus w postaci specyficznego toru;].

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najmocniej przepraszam :)
    Myslałem ze Knapp i Jacek to będą wasi liderzy.No,No...
    Chyba faktycznie powalczycie o te 3 miejsce :P
    Świst?OJ cos mi sie nie wydaje,ale zaczekajmy kilkadziesiąt minut.
    A o Kylmakorpim oficjalnie wiadomo dziś,a nie od kilku dni.
    Hmm.Gdyby ktos wymienił mi nazwiska:
    Norris,Brhel,Knapp,J.Rempała to doprawdy niewiem czy mozna tu robic podział na II linie.Cała czwórka moze pojechac świetnie ale moze tez jezdzic fatalnie...Trudno wskazac liderów.
    " In and Out of Love "

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr swist, David Norris, Bohumil Brhel, Andreas Messing i Lubos Tomicek to nowi zawodnicy Tż Sipma Lublin. W siedzibie Sipmy S.A. trwa właśnie konferencja prasowa.

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swist, Noriss, Brhel oraz juniorzy Messing i Tomicek.

    Pozdrowienia z Lublina

    info z konferencji :)

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    No to ładnie. Kolejny ciekawy zespół w pierwszej lidze. Wielcy przeciwnicy otwarcia granic dla obcokrajowców pewnie teraz zapadają się pod ziemię, bo widać wyraźnie, że sezon będzie fantastyczny. Pierwsza liga zapowiada się na bardzo ciekawą i trudno wskazać już teraz zdecydowanego faworyta! Jest też kilka ekip, które mogą tym drużynom sprawić ogromne problemy na własnym obiekcie. Falubaz i Ostrów już zmontowały składy i są one dla mnie zdecydowanie najmocniejsze. Lublin i Grudziądz będą bardzo groźne, zwłaszcza jako gospodarz. Jeszcze tylko dowiemy sie obcokrajowców w Rybniku i Gorzowie i też pewnie dołączą do najlepszych. A spojrzmy to już sześć zespołów!
    Będzie pięknie!

    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bije sie w pierś z tym Świstem.
    6 druzyn i każda ma pełne prawo myslec o czołowej czwórce.
    Z tym ze Stal i Gtz chyba najmniejsze:(
    Lublin może załowac ze KM zmontował tak silny zespół,ale w walce z Zkz chyba na straconej pozycji niestoją.
    A będzie o co walczyc zakładając ze w 2007 e-liga to 10 teamów.
    I ponownie niemoge sie nadziwic...
    Lublin rok temu ledwo ledwo uniknał barazy.a teraz walka o e-lige!SKąd taka metamorfoza?Przeciez o jakims sponsorze to cichutko.
    " In and Out of Love "

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez o jakims sponsorze to cichutko.
    cicho jeszcze przez jakieś kilka dni , a wiem że szykuje się duzy prezent na gwiazdkę!!!


Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •