Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Ratujmy żużel w Grudziądzu

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ratujmy żużel w Grudziądzu



    Cegiełki będzie można nabywać w trojaki sposób. Pierwszym z nich będzie kupno ich w sekretariacie klubu przy ulicy Hallera od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Drugi sposób to wpłaty imienne bądź bezimienne na konto klubowe BZ WBK 72 1090 1678 0000 0001 0237 2979 z dopiskiem „Cegiełka” i wtedy dostarczymy ją do nabywcy. Ostatnia możliwości zakupu cegiełki to bezpośrednio u akwizytorów, którzy od środy będą chodzić po ulicach miasta wyposażeni w odpowiednie identyfikatory ze zdjęciem.

    KUPUJCIE CEGIEŁKI


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu jest link po więcej info!

    http://www.gtz.grudziadz.net/czytaj.php?numer=518

    Za każdą, nawet najmniejszą pomoc dziękujemy! Zbierzcie się w kilka osób, to wyjdzie przecież mniej i zakupcie choćby jedną cegiełkę!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem gdyby cegiełki były po 10 zł to klub by zarobił więcej, ponieważ nie każdego stać na danie aż takiej sumy jak 50 zł a po 10 czy też 20 zł mógłby się złożyć praktycznie każdy... A ten kto da 50 zł dałby i 50 w przypadku tańszych cegiełek. Ale popieram tą inicjatywę i mam nadzieję, że uda się uratować żużel w Grudziądzu!
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wystarczyło nie sprzedawać Krzyśka i by może teraz Grudziądz jeździł w ekstraklasie...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Przepraszam za wyrazenie, ale te cegielki moim zdaniem to "leczenie syfa za pomoca kremu nivea". Skadinad mowi sie glosno o tym, ze czlonkowie klubu wrecz rezygnuja nagminnie z pracy w klubie, nie ma dla kogo jezdzic itp itd. Cegielki wydaja mi sie zalataniem dziury na teraz, pytanie co dalej?

    Nie dajmy sie oszukac - sprzedaz nawet 3000 taki cegielek nic nie da bo to kropla w morzu potrzeb.

    Nie odbierzcie tego posta jako ataku, poprostu uwazam, ze pomimo swojej celowosci akcja ta mija sie z celem w zalozeniu "ratujmy zuzel". Aby cos uratowac potrzebny jest zastrzyk gotowki, ktory postawi na nogi wszystkich, nie tylko 1 czy 2 osoby w klubie...

    Ja tak uwazam, teraz mozecie probowac mnie zjechac:p
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stamper klub nie ma żadnych długów, więc jakiś ogromny zastrzyk gotówki nie jest potrzebny. Tu chodzi o to czy warto ten żużel robić bo w ostatnim sezonie na mecze chodziło mało kibiców.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    stamper klub nie ma żadnych długów, więc jakiś ogromny zastrzyk gotówki nie jest potrzebny. Tu chodzi o to czy warto ten żużel robić bo w ostatnim sezonie na mecze chodziło mało kibiców.
    Hmmmm - oki, to w takim razie po co te cegielki? jak one maja pokazac czy kibic w Grudziadzu chce zuzla? Bo chyba zwiazku nie widze...
    Nie zrozum mnie zle, nie krytykuje pomyslu tylko nie rozumiem jego celowosci...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjaśnie ci to tak. Klub na chwile obecną ma ok.80 tyś zł. zaległości wobec 1 firmy i 2 zawodników. Przyczyną tej sytuacji jest to że sprzedaż biletów w obecnym sezonie wyniosła ok. 19% budżetu ,czyli bardzo mało. Więc żeby podreperować ten budżet sprzedawane są te cegiełki.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2004
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    klub nie ma żadnych długów, więc jakiś ogromny zastrzyk gotówki nie jest potrzebny. Tu chodzi o to czy warto ten żużel robić bo w ostatnim sezonie na mecze chodziło mało kibiców.
    SolidSnake
    Piszesz że klub nie ma długów, a za chwilę piszesz, że ma około 80 tysięcy zaległości w stosunku do kogoś. Czyli jednak po prostu brakuje kasy.
    Cegiełki to bardzo dobry pomysł, ale mam wątpliwości czy sprawdzi się w Grudziądzu. Jak rozumiem, to jeśli cegiełki będą miały "wzięcie" tzn. że w Waszym mieście jest zapotrzebowanie na żużel tak? Troche dziwna metoda mierzenia zapotrzebowania na speedway.
    Moim zdaniem zapotrzebowanie na żużel w Grudziądzu było, jest i będzie gdyż. A co do frekfencji na stadionie w minionym sezonie to to chyba normalna sprawa. Drużynie GTŻ-tu potrzebny jest jakikolwiek sukces i wszystko wróci do normy. POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE ŻE W MIEŚCIE W KTÓRYM BYŁEM PO RAZ PIERWSZY NA ŻUŻLU WSZYSTKO WRÓCI DO NORMALNOŚCI

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Thorn rzeczywiście z tymi długami to jest te 80tyś. , ale myśle że to da się załatać i mam nadzieje że cegiełki w tym pomogą.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Bardzo ciekawy sposob na uregulowanie zaleglosci, chociaz moim zdaniem nie bardzo efektywny - za duzo kasy wg mnie sie uzbierac nie uda. ale zycze powodzenia

    PS. SolidSnake - grasz przypadkiem w ogame'a na uni30?:P

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO LUDZIE KUPOWAĆ JAK NAJWIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    także uważam, że cegiełki powinny być tańsze a powinno być ich więcej. Wtedy więcej osób by kupowało. Ale i tak zapraszam do kupna wszystkich!

    Co do długu. To w porównaniu z innymi klubami to jest nic, a i tak w najbliższym czasnie wszystko zostanie uregulowane jak co roku na zero.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No i prosze, 3 lata temu upadal GKM, powstawal GTZ. Mialo
    byc lepiej, piekniej, stabilniej finansowo...

    Czyzby po prostu zuzel w G-dzu sie przejadl?
    Regards from Sydney
    Dexter

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zazdroszę wam sytuacji... ale pomijając lokalny patriotyzm to sytuacja jest baaardzo żałosna i bardzo mocno bym się zastanowił na waszym miejscu czy dac chociażby złotówkę!!

    Dlaczego się spytacie i pewnie oburzycie!? :) Ano dlatego że "ktoś" narobił zobowiązań i długów płacąc żużlowcą i innym "chłoptasiom" kolosalne pieniądze. Teraz gdy kasa od "sponsorów" się kończy to robi się lament i płacz, więc wydrukowali ulotki i zbierają kasę. Tylko że znów ta kasa pójdzie na sowite wypłaty dla często pseudo-żużlowców.

    Nie rozumiem dlaczego przez czyjeś błędy (czyt. prezesów/działaczy) kibice mają się składać. Ten kto organizował ten klub kilka lat temu powinien wziąść za to odpowiedzialność i albo ogłosić upadłość albo spłacić "we własnym zakresie". Uważam że nie można nic robić na siłę. Teraz bedziecie się składać po 50 zł. a w trakcie sezonu się okaże że brakuje tego, tamtego, że żużlowcy prezentują marny poziom i w ogóle jest jeszcze gorzej niż teraz.

    Myślę że powinniście w Grudziądzu zrobić to samo co zrobili w Poznaniu albo Świętochłowicach. Bawić się w żużel, a jesli tylko pojawią się sponsorzy to organizować drużynę ligową, bowiem nawet posiadając 100 tys. zł. to dużo za mało aby drużyna żużlowa mogła wystartować w lidze.

    A co do niskiej frekwencji... przecież za to są odpowiedzialni właśnie Prezesi i działacze klubowi. W chwili obecnej bez problemu można podglądnąć "jak się robi frekwencję" sprawdzonymi metodami i wcale nie jest to kosztowne... jest na prawdę mnóstwo sposobów aby przyciągnąć na żużel ludzi, nawet taki 2 ligowy. Zresztą nie wiem dlaczego działacze zakładali że będzie więcej ludzi przychodzić na mecze... słaby poziom, zero tzw. "atrakcji" i ogólnie bylejakość klubu sprawiła że przyszli tylko ci najwierniejsi.

    Życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieje że trafi się ktoś mądry kto poddźwignie klub i sport żużlowy w waszym mieście.

    pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jak kupie cegielke a pomimo tego padniecie to oddacie mi kasiore ?

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pieniądze będą zwracane ale musisz przyjść z cegiełką do klubu albo musisz być znany z imienia i nazwiska i te inne dane. A ty falubaz_com nie wiesz to nie gadaj. Jakie ogromne zobowiązania. Nie wiem czy wiesz że do Grudziądza chcą przychodzić zawodnicybo może nie dostaną ogromnych pieniedzy ale będą płacone. A ten dług i tak będzie spłacony z piniędzy firm członków zarządu i długu nie będzie żadnego.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchaj, to nie tak jak piszesz, że Grudziądz ma wystartować za te pieniądze które są z cegiełek. Zarząd u nas działa bardzo mądrze. Ma przygotowane na przyszly sezon już ponad 500 tys zł buzdżetu ALE. Właśnie ale uważają, że jeśli mają tworzyć u nas żużel na takim poziomie jak w Pile czy Krakowie to wolą się nie ośmieszać.

    A co do długów to wyczytałem dziś, że Falubaz zalega 400 tys zł 3 zawodnikom!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, spodziewałem się że od razu wam się nie spodoba że odważyłem się skrytykować cokolwiek :) no ale takie moje prawo :)

    Uważam jednak że 80 tys. długu przy bardzo niskim budżecie klubu to jednak bardzo dużo i doprowadzili do tego nieudolni działacze!! Napisałem wam że życzę wam jak najlepiej, ale skąd teraz wasz klub weźmie bilsko 100 koła?? mi się wydaje że próbuje wydoić właśnie tych najwierniejszych kibiców...

    Co do długów ZKŻ-tu to masz nieprawidłowe informacje, w dzisiejszym wywiadzie w Radiu Zielona Góra prezes Dowhan potwierdził że zaległości są, ale już tylko 200 tys. i jak tylko skończą rozmoway i przyklepią kontraktu z zawodnikami i sponsorami to kwota ta zostanie spłacona... o to akurat nie mam się co obawiać bo w Zielonej Górze budżet klubu liczy się w milionach a w Grudziądzu ledwo w tysiącach...

    pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    nie ma się co przechwalać kto ma jaki budżet bo jak to mówią "raz na wozie raz podwoziem".

    Wiem jedno. Kilka lat temu byłem na kameralnym stadionie, gdy Grudziądz jechał z Ostrowem o wejście do 1-ligi. Pełny stadion, kibice przyjezdni z Ostrowa, wtedy Stojan jeszcze jezdził w Ostrowie, a Buczkowski miał lat -naście (wy wiecie lepiej) i już było widać, że ma spory talent.

    Atmosfera jak na drugą lige była naprawdę niezła (ech te petardy przyczepione do traktora) ale spotkałem tam ludzi, którzy naprawdę żyją żużlem, którzy przeżywają niezwykłe emocje podziwiając swoich ulubieńców i właśnie dla nich warto robić ten sport w Grudziądzu.

    Osobna kwestia o której pisze falubaz_com, to by nie dać sie zfrajerować. 50 złociszcza to dla wielu dużo pieniędzy i nie warto by byle grubas zapychał nimi kieszenie, więc pomyślcie dobrze w jaki sposób możecie najlepiej pomóc swojej drużynie?

    Sposób według mnie najuczciwszy, to siłą kilku tysięcy stawiać się na zawody i płacić uczciwie za bilety - według mnie to jest najlepsza cegiełka !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •