Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 74 z 74

Wątek: Football Manager 2005/2006

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    63
    NAPEWNO MOŻNANA bo demie mogłem rozmawiac a w polskiej wersji juz tego nie moge znalezc

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    a ja mam pytanie bo gram w fm 05 i szukam spolszczenia do niego , moze ktos tu moglby mi pomoc ?
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,950
    Ludzie w jaką Wy gre gracie? Przecież po 1 polowie i po zakończonym meczu można porozmawiać z zawodnikami. Ekran ten z rozmową sam wskakuje zaraz po zakończeniu każdej połowy.

    Dada ... chodzi Ci o spolszczenie do 2005 czy 2006? Jeśli to tego najnowszego, to napisz mi na PW to Ci linka wyślę.
    #MistrzJestJeden

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    chodzi mi o FM 05 bo mam wersje angielska a chcialbym grac w ...polska :D

    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Dada_Krosno:
    chodzi mi o FM 05 bo mam wersje angielska a chcialbym grac w ...polska :D
    Powinno byc cos takiego tutaj:

    www.cmrev.com

    [b]ps. Zmien sygnature, max 4 linie tekstu.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    63
    Ludzie w jaką Wy gre gracie? Przecież po 1 polowie i po zakończonym meczu można porozmawiać z zawodnikami. Ekran ten z rozmową sam wskakuje zaraz po zakończeniu każdej połowy.

    ja tego ekranu niemoge znajesc , jakbys mogl to zazuc screnem

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,950
    LUBER:

    http://img485.imageshack.us/my.php?image=fm9cp.jpg

    Jeśli tego nie masz to może sprawdź, bo grasz w w FM 2005 :P
    #MistrzJestJeden

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    63

    -----------------------------------------

    JUŻ MAM musiałem tylko zminic zebym to ja rozmawiał z zawodnikami a nie moj asystent

  9. Powrót do góry    #54
    Mam pytanie czy w FM 2005 też się da rozmawiać z zawodnikami?

    pozdROWienia

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,950
    Mam pytanie czy w FM 2005 też się da rozmawiać z zawodnikami?

    pozdROWienia
    W FM 2005 nie ma takiej możliwoście. Rozmowa z zawodnikami to jedna z nowości w FM 2006.
    #MistrzJestJeden

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    66
    Gulas czy moge spolszczenie do FM06

  12. Powrót do góry    #57
    http://www.megaupload.com/?d=MH96ZUMN

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    66
    Nie chodzi:(

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    63
    1.Pierwsze to zainstalować PATCHA 6.0.1
    2.sciągnij spolszczenie(http://rapidshare.de/files/7180974/polish.ltc.html)
    i wklej je do X:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\languages

    Miłej gry

    Pozdro

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    moglby mi ktos z laski swopjej wyslac cracka na maila mistrz001@o2.pl poniewaz mam cos w przegladarce zamotane i nie chodza mi zadne strony typu www.cracks.am

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    mam juz cracka tylko ze on jest z rozszerzeeniem DMG. Wiecie moze gdzie go ulokowac albo z nim zrobic zeby chodzilo

  17. Powrót do góry    #62
    MA KTOS SPOLSZCZENIE BARDZO DOBRE DO FM '06?

    NICH KTOS PODA JAKIS DOBRY LINK

    TAKI NAJLATWIEJSZY :d

    PDR.

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2003
    Postów
    8
    macie jakies talenty do football manager 2006?

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    78
    MA KTOS SPOLSZCZENIE BARDZO DOBRE DO FM '06?

    NICH KTOS PODA JAKIS DOBRY LINK

    TAKI NAJLATWIEJSZY

    PDR.
    ftp://wshe@83.16.116.82/polish.rar To jest link do pliku z językiem polskim z orginalnej wersji. Spróbuj zastąpic któryś z plików z językiem, czy będzie działac to nie wiem bo nie próbowałem tak robic.



    macie jakies talenty do football manager 2006?
    Polecam Charles N'zogbia w Newcalstle gra poprostu mega dobry gracz. A z takich innych którzy u mnie wymiatali to :
    Jeremy Menez, Zubar, Tcho,Urby Emanuelson, Bogdano.
    Do słabyszych klubów (Polska liga :P) polecam :
    Lizarro, Cordero, Monasteiro, Vinicius.

    PozdROWienia

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    66
    Ja polecam Denilo Beueno i Scorze

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279

    Valencia

    Ostatnio gram sobie Valencią, i po trzech latach rządze w Europie. Na poczatku gry, zespół ma bardzo ciekawy skład, posiadający jednych z najlepszycyh zawodników w kazdej formacji (Fabio Aurelio, David Albelda, David Villa). Po dokupieniu klasowego napastnika (Vucinic), dobrego bramkarza (Frey), i kilku czołowych obrońców mam świetny skład. Teraz nie mam problemów z wygrywaniem ligi i Ligi Mistrzów. Aktualnie moją przyjemnością jest wyszukiwanie talentów, ktory w grze jest ogromna masa. Moimi perełkami sa: Renato i Rafinha (nie ten z niemieckiej ligi).

    Najwazniejszym przy wyszukiwaniu jest miec conajmniej dużą baze zawodników, bo inaczej wiele nie wskóramy.

    Valencia 2008/2009 - KLIK

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Talenty?... ja polece:


    Jan Koprivec - na początku ma 17 lat i statsy świetne, a później... najlepszy bramkarz na świecie.

    Anton Postupalenko - Ofensywny pomocnik/napastnik - na początku może nie jest gwiazdą, ale po kilku sezonach... :) Świetny do polskiej ligi.

    I w ogóle najlepsi zawodnicy sa na słowacji i Ukrainie :) Ale wiedzą o tym tylko nieliczni.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2006
    Postów
    2
    Polecam: Freddy Guarin, Sergey Kisliy, Edilson (z Vitorii 18 lat).

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Scaigal ktos FM 2006 z www.mininova.org ??
    Bo tam zeby rozpakowac trzeba hasło a jakas zamota z nim jest. Zna je ktos ?

  25. Powrót do góry    #70
    Witka
    CZy mogl by mi ktos wytlumaczyc jak najlepiej ustawic treningi dla zawodnikow w FM 2006,tak aby trenowali na maxa,dobrze grali i byli na pelnym wypasie?:D

  26. Powrót do góry    #71
    Można nic nie ruszać i nic się nie popsuje :P

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Biardyk wedlug wlasnych uznan ! najlepiej.
    Ja 2 dni temu pierwszy kontakt z ta gra moj wybieram RUCH CHORZÓW i co............w 1 sezonie awans do 1 ligi a w drugim sezonie w 1 lidze bylem przed sezonem murowanym kandydatem do spadku a tymczasem jestem po 5 kolejkach 3 a na koncie mam wygrana w Krakowie z Wisłą 1-0
    Treningi oczywiscie ustawilem tak jak uwazam to za najefektywniejsze

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2006
    Postów
    1

    Spolszczenie!!!!!!!!

    Bardzo Prosze o Spolszczenie do Fm2006-------gg:3348816 albo sztywny1987@tlen.pl

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2026
    Postów
    1

    Witam po latach. Szukam spolszczenia do Football Manager 2005

    Witam po latach. Szukam spolszczenia do Football Manager 2005

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •