Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Otylia ranna w wypadku:(

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Otylia ranna w wypadku:(

    Jak podaly przed chwila Wydarzenia Polsatu Otylia Jedrzejczak zostala ciezko ranna w wypadku samochodowym:(:(:( Wedlug tego co mowili w Polsacie w wypadku zginal jej brat.

    Pisza tez o tym wypadku http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2946366.html

    Otylia trzymaj sie!!!




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boże najpierw tragiczna śmierć Arka Gołasia a teraz ten wypadek Otylii - oby tylko udało jej się z tego wyjść!
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Mam nadzieję, że nic poważnego jej się nie stało. Jestem przekonany, że Otylia będzie zdobywać dla nas jeszcze masę medali!!!!
    C'mon You Gunners!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacje które napływają nie są zbyt pomyślne.
    Tytuły newsów mówią o tym, że jest ciężko ranna, a na miejscu zginął jej brat.
    Oby wszystko dobrze sie skończyło.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze nasze nowe władze zastanowia sie nad stanem dróg .Za duzo tych wypadków .uczniowe teraz Otylka a ile ginie osob w przeciagu doby.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...) a ile ginie osob w przeciagu doby.
    ...z powodu nadmiernej prędkości . to jedyne co mi przychodzi do głowy . auta nie są aż takie plastikowe , żeby w normalnych warunkach w nich zginąć .

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    W wiadomościach sportowych na TVNie powiedzieli, że stan Oti nie zagraża życiu, a życie przecież najważneijsze. Miejmy nadzieję iż wyjdzie także z tego psychicznie, ponieważ strata brata być może z własnej winy zapewne ją załamie. Trzymaj się OTI !!
    #MistrzJestJeden

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja pierd***
    normalnie jakies fatum nad naszymi sportowcami.
    nie wiem czy prędko Otylia się z tego otrząśnie.
    strata brata może ją załamać....
    No cóż pozostaje życzyć Otyli powrotu do zdrowia a bratu zapalić świeczke
    [']['][']
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2005
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To strasznie smutne co sie wydarzyło :( bardzo mi jej żal, mozna tylko sobie wyobrażac jak sie czuje, ale nikt kto nie przeżyl smierci swojego rodzenstwa (i to niejako z wlasniej winy) nie moze nawet podejrzewac jak kosmzarne jest to przezycie...

    Wszyscy jesteśmy myslami i calym sercem z Otylia!
    Oby sie pozbierala bo tak tragicznym przezyciu!!

    I to prawda: zycie jest najwazniejsze...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Co tu napisac, kolejna czarna informacja. Na poczatku wydawalo mnie sie, ze to jakis niegrozny wypadek, pozniej dowiedzialem sie o smierci brata:(. W tej chwili z tego co wiadomo, zyciu Otylii nic nie zagraza, chociaz patrzac na ten rozwalony samochod, wydaje sie, ze tylko jakis cud ja uratowal.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojawiaja sie sprzeczne informacje. Wedlug Interii i RMF FM Otylia wysiadala w samochodu po wypadku o wlasnych silach. Szczegoly http://sport.interia.pl/news?inf=672059

    Miejmy nadzieje ze to info sie potwierdzi bo wtedy raczej nie mozliwy jest ciezki stan plywaczki o ktorym bylo slychac wczesniej.

    Oti trzymaj sie!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Początkowo podawano, że zawodniczka znajduje się w ciężkim stanie, jednak według najświeższych informacji jest przytomna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecnie lekarze przeprowadzają szczegółowe badania, min. na tomografie komputerowym. Zawodniczka jest potłuczona, ale nie ma jakiś zewnętrznych obrażeń - poinformował Program I Polskiego Radia.

    za onet.pl
    C'mon You Gunners!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jej psycha jest teraz wystawiona na ciężką próbę.

    Otylio, bądź dzielną!

    Wyrazy współczucia. <'>

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Straszna historia z tym jej młodszym braciszkiem... Podobna historia miała miejsce parę dni temu: w wypadku motocyklowym zmarł brat dwudziestoletniej nadziei amerykańskiego tenisa, Angeli Haynes (piszę tu o niej w tym miejscu, bo to jedna z moich tenisowych "perełek", darzę ją taką samą sympatią, jak Otylię)... Myślę jednak, i mam taką nadzieję, że wewnętrzna siłą spotrowca pomoże i Otylii, i Angie przezwyciężyć jakoś ten cały horror. Kto jak kto, ale one wiedzą najlepiej, że każdy cios, każde niepowodzenie jeśli cię nie zabije, może cię tylko wzmocnić. Jestem całym sercem z Otylią i jej rodziną.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczęście sytuacja wygląda lepiej niż choćby przed godziną.
    Życiu Otylii nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Gorzej pewnie z jej psychiką.
    Lekarze mówią nawet o jej powrocie do uprawianiu sportu, ale nie to jest w tej chwili najważniejsze.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze co za tragiczny miesiac.... :(

    W przypadku Arka bylo tak samo - osoba kierujaca przezyla - nie oszukujmy sie - osoba,ktora spowodowala wypadek. Za jakie grzechy Bog ich tak pokaral? :(

    Otylii nalezy tylko zyczyc szybkiego powrotu do pelni zdrowia - zarowno fizycznego jak i psychicznego.Jestem przekonana,ze dasz sobie rade,bo zawsze dzielnie walczylas i wygrywalas - tym razem bedzie tak samo...

    A dla brata... <'> <'> <'>

    Mam juz dosyc tych wypadkow :( :( :(

  17. Powrót do góry    #17
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szkoda, szkoda, szkoda...

    Mam nadzieje, że Otylia pozbiera sie w miare szybko psychicznie po stracie brata.
    Z tego co podają w portalach internetowych oraz w tv, winę za wypadek ponosi Otylia.
    Nie chce jej tu osadzac, bo nie jestem sędzia, ona sama dobrze wie co i jak zrobila...

    Szkoda, że przez brawure zginąl człowiek.

    Tak czy inaczej-Otylia, trzymaj się!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dajcie Otylii spokój, jeżeli macie zamiar ją podsumowywać w nieszczęściu, załóżcie osobny wątek ...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Otylia

    Smutna to wiadomość,że kolejna osoba ze świata sporu przez brawurę i nieudolność prowadzenia auta o mały włos nie straciła życia ale zabiła brata.Może w tak tragiczych okolicznościach warto pomyśleć czy aby nasze gwiazdy nie były zbyt pewne siebie i swoich umiejetności jako kierowcy ??? przecież auto Otyli chryslers( sorry za ew.błąd w pisowni)nie jest małym lekkim samochodzikiem lecz kolosem i wystarcz sekunda nieuwagi a skutki mogą być katastrofalne.Mimo wszystko WSPÓŁCZUJĘ Otylii bo wiem przez co przechodzi i przez co jeszcze przejdzie a sumienie długo bedzie jeszcze boleć .We wczorajszych późnych wiadomościach wspominali coś o urazie jej kręgosłupa oby nie sprawdziły się przypuszczenia lekarzy.Trzymaj się Oti.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    STOP wariatom drogowym!

    Kto o zdrowych zmyslach i choc lekkiej wyobrazni jedzie 180 km/h lewym pasem i wyprzedza sznur aut? Patoliga... Sa bledy za ktore sie placi, za jedne dlugo, za inne krocej... Otyla bedzie placic przez caly zycie... Szkoda jej i jej ŚP - już - brata... ['] Cale zycie bylo przed nim...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za każdym razem, kiedy słyszę o wypadku spowodowanym przez młodego, niedoświadczonego kierowcę, ogarnia mnie bezsilna złość. Brak wyobraźni, przecenianie własnych umiejętności...

    Życzę Otylii szybkiego powrotu do zdrowia.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A podobno Otylia to inteligentna babka. STOP wariatom drogowym. Peawdopodobnie zostanie jej postawiony zarzut.
    To bardzo przykre, że taka osoba popełnia taki błąd. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i że juz będzie jeździła z głową.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A podobno Otylia to inteligentna babka. STOP wariatom drogowym. Peawdopodobnie zostanie jej postawiony zarzut.
    To bardzo przykre, że taka osoba popełnia taki błąd. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i że juz będzie jeździła z głową.

    pozdrówka
    Blad?
    Jak narazie zewszad slychac, ze Otylia ma JUZ od roku prawo jazdy...Nie chce jej osadzac, ale predkosc i okolicznosci wypadku mowia bardzo wiele i niestety bedzie musiala z tym zyc, co podejrzewam juz zniszczylo jej kariere... Przykre bo zginal czlowiek, przykre bo cierpi kolejna rodzina - jednak otylia to zwykly czlowiek i za ta brawure powinna odpowiadac za swoje bledy jak kazdy z nas...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Otylia jest rozsądna. Sądziła, że jak doda gazu do dechy, to zdoła wyprzedzić tę kolumnę samochodów, zmieści się przed jadącym z naprzeciwka fiatem uno i wróci na drogę. Samochód miał silnik o pojemności 3,5 litra. Jechali spokojnie. Dopiero jak zaczęła wyprzedzać i widziała, że może się nie zmieścić, przycisnęła gaz. Stąd taka prędkość, gdy wypadła z drogi - powiedział Paweł Słomiński.

    Gdyby jechała polonezem to pierwsza myśl dotycząca próby uniknięcia kłopotów dotyczyłaby pedału hamulca, a że pod pedałem gazu czekało 3,5 litra to kierowcy z AŻ jednorocznym stażem wydawało się, że gaz do dechy załatwi sprawę. Klasyczny przykład brawury i braku wyobraźni.

    Najbardziej szokuje mnie postawa mediów które współczując Otylii robią z niej jakiś wyjątek którego nie można napiętnować z powodu ewidentnego błędu, tak jakby to zrobiono z każdym innym szarym człowiekiem.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsze jest to, że podobne przypadki niczego nie uczą. Młodzi, niedoświadczeni kierowcy po byle jakich kursach zachowują się tak, jakby mieli za sobą setki tysięcy przejechanych kilometrów, tysiące powtórzeń różnych manewrów i umiejętność bezbłędnej oceny każdej sytuacji...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam sie zastanawiam co o tym myslec.

    Czesto sie przeciez mowi, ze ci "maluczcy" zawsze czekaja na to az komus z klanu "superstar" sie powinie noga i zaczna go oczerniac. I czesto tak sie dzieje jak najbardziej nieslusznie.

    Ale tu z cala sympatia do Otylii niestety to jej wina i to spora.

    Szkoda, ze to sie jej przytrafilo ale widocznie tak mialo byc. Lekcja sroga, kara byc musi, bo pomimo, ze jest swietna sportsmanka to prawo jest prawem. Oby z tego dolka wyszla...

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przykre,bardzo przykre!
    ale jeszcze bardziej jest przykre,ze ginie kolejny mlody czlowiek przez brawure i glupote!
    z reszta 2 ostatnie wypadki(poniewaz niestety braly w nich udzial osoby znane) sa rozglasnianie,a to kropla w morzu!
    tyle osob ginie na ulicach,tyle wypadkow,tyle cierpnienia tyle smierci!
    ciezko jest powiadomic 22 -letniego chlopaka,ze stracil obie nogi,ciezko jest powiedziec ojcu ,ze jedyna corka zyje tylko dzieki aparatom ,namowic na dawce narzadow ,ciezko jest powiadomic mlodociane dzieci ,ze oboje rodzicow nie zyje...
    to tylko bilans wczorajszego dyzuru...


  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Współczuje tej dziewczynie i to bardzo ale jak czytam o okolicznościach w jakich doszło do wypadku to przychodzi mi tylko jedno słowo do głowy: głupota!

    Moim zdaniem trzeba wszystko dokładnie wyjaśnić i nie ukrywać niczego ale nie dlatego, żeby ukarać Otylię bo ją już chyba nie może spotkać nic gorszego niż świadomość, że w wypadku którym zginął jej brat ona jechała za szybko ale dlatego, że być może choćby w minimalnym stopniu przemówi to do wyobraźni kierowców.

    Otylia jest Mistrzynią Olimpijską, dziewczyną o złotym sercu ale w tej sytuacji powinna być traktowana jak wszyscy inni. A tłumaczenia trenera, że to wszystko jest winą pośpiechu całego naszego świata dla mnie są śmieszne. Każdemy się gdzieś spieszy ale rozsądek trzeba zachować a brawurę na drodze potępić.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słomiński wypowiada się tak, jakby byl niespełna rozumu. Jego wypowiedzi tylko mogą rozjuszyć.
    Spieszyła się? Większość wypadków śmiertelnych spowodowana jest z tego powodu, że ktoś się spieszy, że wyrusza na ostatni gwizdek, źle oblicza czas...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otylia jest rozsądna. Sądziła, że jak doda gazu do dechy, to zdoła wyprzedzić tę kolumnę samochodów, zmieści się przed jadącym z naprzeciwka fiatem uno i wróci na drogę. Samochód miał silnik o pojemności 3,5 litra. Jechali spokojnie. Dopiero jak zaczęła wyprzedzać i widziała, że może się nie zmieścić, przycisnęła gaz. Stąd taka prędkość, gdy wypadła z drogi - powiedział Paweł Słomiński.
    Wedlug mnie w takiej sytuacji powinna postapic wlasnie odwrotnie czyli nacisnac na hamulec obojetnie czy jechalaby Chryslerem czy Polonezem. To jest wlasnie problem z kierowcami ktorzy maja krotko prawo jazdy. Nie do konca potrafia wlasciwie ocenic sytuacje. Ja znam to po sobie. Teraz dopiero po przejechaniu sporej liczby km i paru latach za kolkiem widze bledy jakie popelnialem kiedys. Teraz wole poczekac chwile i wyprzedzic pozniej niz pchac sie za wszelka cene.

    Moim skromnym zdaniem mimo wielkiej tragedii jaka spotkala Otylie i jej rodzine prokuratura i pozniej sad powinien postapic z ta sprawa z pelna stanowczoscia i przykladnie ukarac plywaczke za to co zrobila. Przyczynila sie w koncu do smierci niewinnej osoby. Otylia jest w koncu osoba publiczna i przyklad z niej bierze wielu mlodych ludzi. Jesli zobacza ze mimo tego co zrobila pozostala bezkarna to pozniej sami beda szalec za kierownica w zdezelowanych wrakach sciaganych za smieszne pieniadze z Niemiec i beda powodowac olbrzymie zagrozenie na i tak juz niebezpiecznych polskich drogach. Bo skoro Otylii nic nie zrobili to i mi nic nie zrobia...


  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele osob jezdzi zdecydowanie za szybko, bezmyslnie, pod wplywem alkoholu, nie przestrzega zadnych obowiazujacych przepisow a mimo to nie doprowadzaja do wypadkow i nie sa karani. Odnosze wrazenie, ze wiele osob pragnie by ukarano Otylie wlasnie za to, za bledy Nasze i Wasze, przeszle i przyszle wszystkich kierowcow, a nie za jej wypadek.

    Malo interesuje mnie jaki zarzut zostanie postawiony Otylii Jedrzejczak (jesli zostanie postawiony jakikolwiek), nie interesuje mnie rowniez wysokosc kary wymierzonej przez sad, to ani nie wroci nikomu zycia ani nie zwiekszy bezpieczenstwa na drogach, ani nie bedzie ZADNA wymierna kara dla samej Otylii.
    Myslicie, ze jakakolwiek kara wymierzona przez sad bedzie bardziej bolesna?
    Ona juz podpisala na siebie wyrok, najwiekszy jaki moze byc: Dozywocie.
    Bedzie musiala zyc brzemieniem winy za smierc brata, ktorego kochala, bedzie musiala patrzec w oczy rodzicom, ze swiadomoscia ze zabila ich syna, kazdy Polak patrzac na nia bedzie wiedzial, ze przyczynila sie do smierci czlowieka.

    Nie chce bronic Otylii, nie chce umniejszac jej (ewentyalnej)winy, nie chce by ominela ja kara prawna, ale rowniez nie chce by kazdy pirat drogowy mial twarz Otylii Jedrzejczak, by na forach internetowych trwal lincz na niej (chec by oskarzono ja o zabojstwo czy robienie sondy "ile lat powinna dostac?").
    Ona nie jest pierwsza,(niestety) nie ostatnia i nie najbardziiej winna osoba, ktora spowodowala wypadek ze skutkiem smiertelnym.

    Zamiast wymyslac o co jeszcze mozna oskarzyc Otylie lepiej zastanowic sie co zrobic by na drogach bylo bezpieczniej.
    Skoro samochody musza przechodzic okresowe przeglady techniczne moze warto by stworzyc nakaz okresowych "przegladow" umiejetnosci kierowcow w szkolach bezpiecznej jazdy. Moze zamiast uczyc przez wiele godzin na placyku parkowania tylem i rownoleglego (i tak zaden swierzy kierowca nie bedzie sie "pchal" w tak waskie przestrzenie by zaparkowac) mozna zmusic kierowcow do odbycia kursow w szkolach bezpiecznej jazdy gdzie w warunkach kontrolowanych adepci beda uczeni jak wychodzic z trdnych sytuacji, jak zachowac sie w czasie poslizgu, jak wyprowadzic samochod, nad ktorym stracilo sie panowanie itp.


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos może jest zorientowany jak wyglada stan zdrowia Otylki Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Szybko pływa, szybko jeździ - kiepska analogia.

    Co z nią? Wie ktoś coś?

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Wie Ktos Co z Nia ???? Czy Wruci do Plywania ??
    Dzisiaj Zaczynaja Sie MP w Plywaniu Bez Niej ... OTYLIA WRACAJ DO ZDROWIA :) Pzdr

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otylia wraca do pływania
    "Zamierzam wrócić, chcę dołączyć do reprezentacji i chcę trenować. Wracam do pływania, bowiem kocham to, co robię" - powiedziała Otylia Jędrzejczak podczas konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
    Był to pierwszy publiczny występ naszej znakomitej pływaczki od czas tragicznego wypadku (1 października), w którym zginął jej brat - Szymon.
    onet.pl

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2020
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    straszny byl ten wypadek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •