Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 445

Wątek: Typer nowej generacji! SEZON 2005/2006 Zapraszamy wszystkich do zabawy!!

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę , że nie przewidziałem tu jednej opcji , tzn. porwań ;) ot chwila nieuwagi . postaram się to jakoś zmienić żeby zawodnik musiał zaakceptować wciągnięcie go do jakiejś drużyny . najprędzej w okolicach weekendu , bo nas już na uczelni dopadli :(

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze do godziny 23.59 w piatek wszystkie druzyny beda juz mialy zamkniete sklady.

    Czy obliczanie glosow danej druzyny polega na zsumowaniu wynikow wszystkich userow w teamie czy wyciagnieciu sredniej?

    Moim zdaniem powinno byc to drugie, w przeciwnym wypadku Typer preferowalby jak najpelniejsze teamy a o to byloby trudno w niektorych przypadkach (nie kazdy ma minimum 6 osob w druzynie).

    Piesni/wiersze pochwalne pod adresem druzyny SEKTA mozna skladac na forum codziennie miedzy 8 a 20.


  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2.7) moderator zarządza drużyną poprzez dołączanie i odłączanie od niej użytkowników, które można wykonywać w czasie określonym w punkcie 1.2), a jej skasowanie możliwe jest tylko przy braku zawodników
    Czyli okienko transwerowe trwa niemal na okrągło (Snoopy, czy na pewno chodzi o pkt 1.2? ;)). Może jednak wprowadźmy jakieś ogranieczenia w migracji zawodników, bo inaczej utoniemy w gąszczu chaosu i dzikiej strategii.

    Świder,
    miejsce dla Bartka musimy koniecznie zarezerwować, urządzi się chłopak, dorwie do sieci i będzie nas wspierał. Zresztą, zawodnicy z importu to przecież prestiż dla drużyny ;).

    Pozdr.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tuturu dziekuje za zaproszenie ale chwilowo nie ma dostepu do netu...mam nadzieje ze jednak ja zakontraktujemy, przynajmniej honorowo!

    Ja będe monitował by podzielic typera na generalkę oraz na męska pierwszą ligę ( serie A)

    Macius
    Masz racje, srednia punktowa byłaby lepsza ale MUSI byc minumalna ilość zawodników, nie cchemy walczyc chyba z 30 jednoosobowymi zespołami? Wiec siatkarski limit 6 osob jest dobry, poza tym mozna sie wymieiac informacjami iedzy czlonkami druzyny.

    Sezon transferowy tez powinno sie jakos ograniczyc, np do konca roku, tak by w czasie przerwy swiatecznej mozna bylo 'sciagac' zawodników, poza tym taki Typer mółby conajwyzej raz zmienic barwy klubowe, oczywiście nie zabierającze soba punktów...
    I hate Bayern soooo much

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale jesli w druzynie A jest tylko 3 graczy ktorzy zdobyli maksymalna ilosc pkt (3 graczy*20pkt=60pkt) a w druzynie B 6 graczy ktorzy tez zdobyli maksymalna ilosc pkt (6*20=120) to druzyna A jest poszkodowana gdyz dali z siebie maxa ale niestety nie zdolali zapelnic druzyny. Moga przez caly turniej zawsze zdobywac maxa a mimo to nie wygraja.

    Liczenie sredniej (wtedy A i B maja po 20pkt) jest bardziej sprawiedliwe, no chyba ze zrobimy wymog aby kazda druzyna obowiazkowo posiadala minimum 6 graczy.

    Zreszta jakby nie liczyc wiadomo kto pojedzie na wczasy :D

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że nowy typer już wzbudza emocje i prawdziwe namiętności :P.
    Nie obraź się Aniu, bo serdecznie dziękując za zaproszenie :), muszę przyznać, że jednak trochę się spóźliście. Rynek transferowy kwitnie i - ku niekłamanemu zdumieniu - otrzymałam kilka ofert. Postanowiłam zatem (dzięki Yacku, właściwie odczytałeś moje intencje) wzmocnić drużynę I ligi, bo należy dbać o prawidławy rozwój zaplecza siatkarskiej ekstraklasy.

    Pozdrawiam serdecznie :).

    dakuul

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z potwierdzonych wiadomosci, druzyna mozeliczyc od 1do 12 zawodnikowale maxymalnie 6 wynikowjest zaliczanych do punktacji..nie bedzie sredniej bedzie suma punktow
    I hate Bayern soooo much

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie obraź się Aniu, bo serdecznie dziękując za zaproszenie , muszę przyznać, że jednak trochę się spóźliście.
    Droga Lidio, ależ ja się nie obrażam, ja się uczę... Ech te twarde realia rynku. Wolałabym walczyć z Tobą w jednej drużynie, a nie przeciw Tobie, ale jak już nadmieniłam - będzie ciekawiej :). A jak uda nam się przynajmniej w jednej kolejce być lepszą ekipą od Waszego wunderteamu, to sobie ten sukces do życiorysu chyba wpiszę.

    Pozdrawiam serdecznie.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuchciku zamęt robisz . do niedzielnego liczenia jeszcze dużo czasu .

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poza tym mozna sie wymieiac informacjami miedzy czlonkami druzyny.
    Krzysiu... jak widzisz nie kazdy ktory uczetniczy w grze zaglada na forum SB(krzyscis1,lux1991 ktorzy sa w naszej druzynie, biora udzial w grze ale nie zagladaja na forum)! Tak wiec nie z kazdym bedzie sie mozna kontaktowac... chyba ze masz jakiegos pomysla :P




  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem wolny...
    Oto moje CV:
    typer 2004/2005 - 10 miejsce
    typer 2003/2004 - 1 miejsce

    Preferencje: Węgiel

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja Brzoza zglaszam sie!hej! co mam typowac gdzie?komu przylozyc a komu odjac? Czekam na odzew!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja Brzoza zglaszam sie!hej! co mam typowac gdzie?komu przylozyc a komu odjac? Czekam na odzew!

    Zapraszamy do kedzierzynskich Koziolkow... ;);););)

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uzytkownik pablo_ols jest proszony o swoja krotka charakterystyke w tym temacie.
    Wszystko juz naprawione i mozna wysylac formularze?

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    halo Walia

    Tuturu zgloś swoja kandydature, dołączę Cie.
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik dołącz mnie do ekipy, będę typował zaocznie :),
    a może dam rade regularnie ;)

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli ktoś ma braki w składzie, to zgłaszam swoją personę do zabawy drużynowej.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich forumowiczów po bardzo dłuuuuugiej przerwie. Nie powiem, ale pomysł tej zabawy mi się bardzo podoba i zgłaszam swoją osobę a jednocześnie szukam drużyny, która mnie przygarnie pod swoje skrzydła. Tutaj ukłony do ekipy: Piwo i Upierdliwość. Nazwa przednia a jaka obsada:)

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    03-02-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takie typowanie to bardzo dobry pomysł i fajna zabawa. Zobaczę jak mi pójdzie. Tylko nie znam sięza bardzo na lidze kobiet, a tym bardziej na serii B, ale będzie dobrze.

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SzymonBB : no to dołączaj do nas! ;] Jesteś osobą bardzo mile widzianą w naszym teamie. Pozdrowionka
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jest jakaś szansa żebym mógł się załapać do jakiejś drużyny?Znam sie na PLS no i na Serii B.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak z czystej ciekawosci?
    kto ten typer zrobil? bo naprawde swietna robota!!
    gratulacje pomyslu :)

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    punkty podliczone . w razie reklamacji proszę pisać na gg 2564540 . niestety czas nie pozwala mi dokończyć kilku dodatkowych opcji . postaram się jak najszybciej to dokonczyć .

    --edit--

    aha mam ogromną prośbę do osób zajmujących sie wynikami na SportowychFaktach o kontakt na w/w numer gg .

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie kumam

    Nie kumam tej zabawy w typowanie. Czytam już 3 raz zasady i nic. Moze ktoś mi to wytłumaczy ?
    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    regulamin druzynowy

    Uprzejmie prosze o wpis do regulaminu i zinterpretowanie nastepujacej kwesti:
    -w jaki sposob przyznawane są punkty w klasyfikacji druzynowej?
    Poniewaz wczesniejsze ustalenia były 'na gebę' teraz prosze o zapis. dogadalismy sie zedruzyna MUSI miec min. 6 członków a jesli nawet niema to wynik sumaryczny najlepszych 6 typujących dzielimy na 6
    w ten sposob premiuje sie drużyny wieloosobowe, ktore tak na prawde sa druzynami, a nie pojedynczymi lub podwojnymi typującymi.
    W dzisiejszym podliczeniu ekipy w ktorych składwchodza 2lub 3 uczestnicy mieli ilosc punktów podzilona przez realna ilosc typujących( a nieprzez 6)
    Moja prośba:
    1 by pozyskac do kazdej druzyny minimum 6 zawodnikow
    2 jesli w jakiejs druzynie nie ma 6 ludzi to przy obliczaniu typowania wynik dzielic przez 6 a nie ilosc typujacych.
    dziękuję
    Wiem że nalezy przeslac prośbe e-mailem do Admina.
    pozdro
    krzysztof

    PS. Adrian,dobra robota, przyjmij to nie jako krytyke ale jako radę
    PS 2 Możesz wyzerować licznik precyzując zasady, i zacząc od nastepnego weekendu
    P3 Ty tu rządzisz
    I hate Bayern soooo much

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie kumam tej zabawy w typowanie. Czytam już 3 raz zasady i nic.
    Ja też coraz mniej z tego rozumiem (nad czym ogromnie ubolwewam).
    Przyznaję, że jako humanistka mogę mieć mały problem z cyferkami, więc proszę mi jasno wyłożyć zasady tej matematyki, gdzie średnia z 20 + 19 + 17 + 17 + 17 + 14 daje 14!

    Snoopy - odwaliłeś kawał dobrej roboty. Typer jest wizualnie bez zarzutów - czytelne tabelki, przejrzysty formularz, itd. Za to w regulaminie totalny bajzel. Cóż, mamy kilka dni na konsultacje, a za tydzień chyba wystartujemy od zera (chociaż nie bez żalu, zważywszy, że Kentaki jest na czele tabeli).

    Pozdr.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu "polish team" zajmuje przedostatnią pozycję i ma 0 punktów??
    Ja zdobyłem 20 punktów, Benmar 17 , a 88lukasz 0.
    37 na 3 wychodzi mi 12 punktów. Nawet jeśliby podzieliło się to na 6, to powinno wyjść 6 punktów, a nie 0!!!
    Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi???!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie, pojawi się Snoopy i wszystko wyjaśni. W 'drużynie marzeń' średnia sześciu najlepszych zawodników wynosi 17 punktów, a średnia wszystkich dwunastu zawodników wynosi punktów 14, czyli tyle ile mamy zaliczone. Zapewne program wziął pod uwagę nie najlepszych, a wszystkich zawodników. Figurus podzlicz czy u Was jest tak samo, bo może w tym tkwi sedno błędu ?

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba faktycznie jest jakieś nieporozumienie w liczeniu punktów. O ile bowiem miało by być brane pod uwagę, w klasyfikacji zespołowej, 6 najlepszych wyników, to w prowadzącej druzynie Kentaki suma punktów najlepszej 6 wynosi 104, co daje średnią 17,33 i taki wynik winien być w tabeli. Z moich wyliczeń wynika, że przyjeto sumę punktów wszystkich zawodników zespołu. W Kentaki jest 11 zawodników, typowało tą kolejkę 10. Suma punktów uzyskana przez tą 10 = 145, a więc średnia = 14,5 pkt. I taką punktację ( zaokrągloną w dół - niewiadomo dlaczego?) uwzględnia tabela. Póki co to jest tu jakaś niekonsekwencja, ale miejmy nadzieję, że są to początki i Snoopy zrobi z tym porządek. I jeszcze jedno. Myslę, że nikomu nie wpadnie jednak do głowy anulowanie tej kolejki?

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wlasnie!!

    nie ma zadnych podstaw do anulowania kolejki!!jezeli sa jakies bledy, co mogla sie zdarzyc, wystarczy je poprawic, i zrobic mala korekte tabeli:)

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie chodziło o anulowanie przez to by nikt nam nie zarzucił ze prowadzaca druzyna ma jakies 'wąty'
    Snoopy sam tłumaczył ze to wersja probna ale chyba mozemy nasze zdanie przedstawic, pozdrawiam
    I hate Bayern soooo much

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i ja zabiorę głos w dyskusji.

    Pomysł z typerem super tylko coś najwyraźniej nie wyszło.

    Nowością w Tym typerze jest możliwość tworzenia drużyn i zdobywać punkty drużynowo. Punkty się sumuje a następnie dzieli przez liczbę uczestników.

    A ja zadam pytanie. Po co Sobie życie utrudniać. Ja wiem że chcecie "wyrównywać" szansę niektórych drużyn które nie zdołały zgromadzić 6 zawodników, ale z drugiej strony jest parę drużyn które mają skład powyżej 6.

    KENTAKI - 11 osób
    Drużyna Marzeń - 12 osób
    RESOVIA RZESZÓW - 12 osób
    Resovia II Rzeszów - 8 osób
    Chemik Bydgoszcz - 10 osób
    Pierwsza Liga - 12 osób
    De Masters - 6 osób
    Polonia Leszno - 6 osób
    AZS Częstochowa - 8 osób
    Gwardia Wrocław SSA - 7 osób

    i jeszcze 2 drużyny po 5 osób.

    A reszta to tylko 2-3 osoby. I dla nich trochu obniżacie poprzeczkę.

    Ja bym proponował, aby sposób sumowania punktów był jak najprostszy, czyli wyniki 6 najlepszych powinno się sumować dla drużyny. Punkty powinny pozostać przy drużynie nawet jak by się skład zmieniał. Bo ktoś kto wylatuje ze składu to zdobywał punkty dla tej, a nie innej drużyny. Uniknie się wtedy kombinacji związanych ze składem.

    Uważam że to rozwiązanie co ja proponuje jest najprosze i najlepsze, bo promuje drużyne a nie jednostki. Bo jak chce ktoś samemu typować to nie musi robić tego w drużynie, przecież może to zrobić indywidualnie.

    ps. Chyba, że regulamin jest zrobiony pod druzynę, która nie może zebrać 6 zawodników ;)

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam z przemęczenia się pomyliłem w "mechanizmach" :( :( :(
    o ile nikt dzisiaj nie zmieniał składu drużynowego , to punktacja jest prawidłowa .

    odnośnie regulaminu wprowadzamy następujące zmiany :
    - do punktacji drużynowej brane są pod uwagę tylko zespoły liczące w danej kolejce więcej niż trzy osoby
    - do punktacji drużynowej brane pod uwagę jest maksimum sześć najwyżej ocenionych typowań indywidualnych zawodników danej drużyny
    - punktacja drużyny liczona jest według wzoru:
    punkty = suma najwyższych punktów indywidualnych (od min 4 i max 6 osób) / liczba uwzględnionych zawodników (min 4 i max 6 osób)
    - punktacja końcowa jest sumą punktacji z poszczególnych typowań

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Snopy! Z całym szacunkiem dla Twojej pracy i pomyślunku, to wydaje mi się, że niedobrym zwyczajem jest wprowadzanie zmian w trakcie trwania, czy nawet w momencie rozpoczęcia, rywalizacji. Ale skoro tak ma być lepiej, to niech będzie. Tylko, że te, wprowadzone zmiany, również niczego nie wyjaśniają, bo np.
    1. „do punktacji drużynowej brane są pod uwagę tylko zespoły liczące w danej kolejce więcej niż trzy osoby” – co to znaczy liczące w danej kolejce? czy chodzi o ilość osób typujących w danej kolejce ? czy też ilość zawodników w ogóle w danej drużynie?
    2. „do punktacji drużynowej brane pod uwagę jest maksimum sześć najwyżej ocenionych typowań indywidualnych zawodników danej drużyny” – skoro brane jest maksimum sześć, to w konsekwencji pkt.1 minimum winno być – trzy,
    3. ale, jak już dopuszczamy dowolność ( od 3 lub 4 zawodników do 6 ), to dlaczego akurat ma być branych 6 osób, a nie np. 3 ( w danej kolejce ). Podam to na przykładzie : w drużynie „X” typowało 10 osób, najlepsza szóstka zdobyła w sumie 104 pkt. co = średnio 17 pkt., ale gdyby brać tylko 3 najlepsze wyniki z tego zespołu to średnia równała by się 18,6 pkt.

    Wydaje mi się, że prosty i dobry sposób obliczania punktów przedstawił Abdul i skoro można dokonywać zmian regulaminu, po proponuje naprawdę się zastanowić czy nie wdrożyc jego pomysłu, bo inaczej będziemy mieli pomieszanie z poplątaniem.

    Jest jeszcze inny sposób, tzn. wyliczać punkty indywidualnie każdemu zawodnikowi, do klasyfikacji indywidualnej. A po zakończeniu np. I rundy rozgrywek, sporządzić klasyfikację zespołową biorąc pod uwagę ( i tu do uzgodnienia ) np. 3, 5 … najlepszych zawodników z danej drużyny. Taką klasyfikację zespołową można by stworzyć osobno do PLS-u, osobno do I ligi meskiej, osobno dla kobiet.

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za - lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw - biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.

    ;)

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że prosty i dobry sposób obliczania punktów przedstawił Abdul i skoro można dokonywać zmian regulaminu, po proponuje naprawdę się zastanowić czy nie wdrożyc jego pomysłu, bo inaczej będziemy mieli pomieszanie z poplątaniem.
    no ale przecież tak zrobiłem na początku i dużo osób stwierdziło , że jest to złe - gdzieś na 1szej stronie tego tematu jest o tym .

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wojna :P

    Moze zostanmy przy tym jak jest... Snoopy poprawil bledy i dziala tak jak powinno! Obliczone juz jest wszystko dobrze a wiec w czym problem??

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że prosty i dobry sposób obliczania punktów przedstawił Abdul i skoro można dokonywać zmian regulaminu, po proponuje naprawdę się zastanowić czy nie wdrożyc jego pomysłu, bo inaczej będziemy mieli pomieszanie z poplątaniem.
    no ale przecież tak zrobiłem na początku i dużo osób stwierdziło , że jest to złe - gdzieś na 1szej stronie tego tematu jest o tym .
    Zrób ankietę jak możesz. Głosujemy do środy i większość decyduje.

    ps. Wiem, że na początku było sumowanie punktów a później w wyniku propozycji Macius_fan zmianiłeś to. Propozycja ta padła 04.10.2005 czyli na długo przed tym niż typer ruszył na dobre. W tej chwili regulamin typowań jest mało precyzyjny.

    Dla dobra przejrzystości może byśmy powrócili do pierwotnej wersji!!

    Naprawdę lepiej by było jak by była suma punktów.

    Najprostsze rozwiązania są najlepsze.

    W tej chwili dyskusja na forum przypomina tą z sejmu, co do sposobu liczenia głosów przy ordynacji wyborczej.
    Jak mawiał pewien ponury Gruzin "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy"

    A pomysły ze śrdnimi są trochu ... skomplikowane. Przy wyniku sumarycznym jest prosta zasada. Masz drużynę to Ci się sumuje, brakuje Ci ludzi do drużyny - to masz pecha. W końcu jedne drużyny mają co najmniej 6 zawodników a inne nawet takiej ekipy nie mają. Wg. mnie jak typer ma być drużynowy to promuje duże drużyny.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna zasadnicza sprawa... :D Postanowiłam troszkę pobawić się w typowanie, więc zalogowałam się i z przerażeniem stwierdzam, że jestem z niewiadomych mi powodów w drużynie Gwardii Wrocław :P Wiem, że mogę ją opuścić, ale CO JA TAM NA BOGA ROBIĘ? :)

    PS: Przepraszam, że drużynę opuszczam, ale trzeba zacząć reprezentować JSW hehe :P ;) Gdyby ktoś chciał się przyłączyć zapraszam, a jak nie - to nie :D :P

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrób ankietę jak możesz. Głosujemy do środy i większość decyduje.

    ps. Wiem, że na początku było sumowanie punktów a później w wyniku propozycji Macius_fan zmianiłeś to. Propozycja ta padła 04.10.2005 czyli na długo przed tym niż typer ruszył na dobre. W tej chwili regulamin typowań jest mało precyzyjny.

    Dla dobra przejrzystości może byśmy powrócili do pierwotnej wersji!!

    Naprawdę lepiej by było jak by była suma punktów.

    Najprostsze rozwiązania są najlepsze.

    W tej chwili dyskusja na forum przypomina tą z sejmu, co do sposobu liczenia głosów przy ordynacji wyborczej.
    Jak mawiał pewien ponury Gruzin "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy"

    A pomysły ze śrdnimi są trochu ... skomplikowane. Przy wyniku sumarycznym jest prosta zasada. Masz drużynę to Ci się sumuje, brakuje Ci ludzi do drużyny - to masz pecha. W końcu jedne drużyny mają co najmniej 6 zawodników a inne nawet takiej ekipy nie mają. Wg. mnie jak typer ma być drużynowy to promuje duże drużyny.
    Uwazam ze powinno zostac jak jest!Wszystko co bylo zle zostalom poprawione, a wiec zostanmy przy tym!

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna zasadnicza sprawa... :D Postanowiłam troszkę pobawić się w typowanie, więc zalogowałam się i z przerażeniem stwierdzam, że jestem z niewiadomych mi powodów w drużynie Gwardii Wrocław :P Wiem, że mogę ją opuścić, ale CO JA TAM NA BOGA ROBIĘ? :)
    Zgłoś to na Policje, bo cię porwali :D :D :D

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul, a żebyś wiedział, że czuję się porwana :P

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do porwan to na prawde to moze byc problem,przeciez gdybym chciałto sie o godzinie 23.55 w piatek zaczaję i porwę jakassztuke lub dwie doswojej druzyny i mi sie jzu w sobote nie wykreci...
    Co do typowania, jesli symulujemy w jakis sposób siatke te brac pod uwage sume 6 najlepszych zawodnikow w druzynie, druzyna moze skladac sie z max 12 ludzi, jesli jakis team jest zdekompletowany (ponizej 6) to wtedy liczymy tylko tyl eile maja, ich strata.
    Snoopy powiedz, ze fizyczne obliczanie glosow oddzielnie dla roznych lig jest zbyt skoplikowane prawda?
    Z ułamkami to my daleko nie zajedzimy...
    proponuje jednak wprowadzic jakis sezon transferowy i potem playoffs. Z wyzerowanymi kontami, byłoby zajefajnie ciekawie. najlepsze 4 ekipy z zasadniczej spotykaja sie w finale( to samo mozna zrobic indywidualnie) gdyby ktos nie typowal jednej lub dwoch kolejek itd, miałby prawie pewna kwalifikacje do finałowej rozgrywki, coz kolejny dreszczyk emocji, w koncu typer jest w fazie przygotowań, zawsze mozna zrobi csupertypera meskiej Serie A także , oddzielnie...
    I hate Bayern soooo much

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do drużyny Jastrzębski Węgiel...potrzebny przynajmniej jeden/jedna ...jest na razie 5 osób

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę się czepiać, ale nie ma już ani serii B, ani zespołu Moderatora (OSiR), czy Czarnych Radom. Jak profesjonalizm to do końca.

    Pozdrawiam.
    dakuul

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •