Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Tony Rickardsson - jeszcze rok na torach zuzlowych!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony Rickardsson - jeszcze rok na torach zuzlowych!

    2006 will be Tony Rickardsson´s last year on the speedway track!


    - This is not a decision that has come overnight. Speedway has been a Big part of my life for a very long time. I owe a lot to this sport and there have been many memorable moments that will always stay with me. Now it is time for me to proceed.


    - This is one of the most important decisions that I have taken during my career but I feel confident that I am doing the right thing. It is quiet easy to explain how I came to this decision. I simply want to move on.

    - I don’t know what future has in store for me, but it is a thrilling thought to go on in life without speedway as a main occupation. 2006 will very much be the same as 2005.
    I will always do my very best!

    - Tony intends to have pretty much the same schedule as 2005: GP, the Swedish and Polish League and some meetings at the beginning of the English League. There will also be three farewell meetings: England, Poland and Sweden, called The ”Final Lap”. We would like to inform you later where and when these meetings will take place.
    za www.rickardssonracing.com


    2006 bedzie ostatnim sezonem Tony na torach zuzlowych...Pozostaje mu zyczyc duzo sukcesow w po za speedway'em. Prawdopodobnie zobaczymy go na 4 kolkach.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To jest klasa. Zawodnik odchodzi będąc na ABSOLUTNYM szczycie ! Podziwiam. Huszcza tez by mógł ze 5 lat temu pomyślec, Jankowski Roman też troche spaprał. Wiele by wymieniać. W każdym razie TONY jest wielki i tyle !
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Dokladnie. Zgadzam sie moim przedmowcą. W pewnej znanej piosence sa takie slowa "trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc" i to chyba dobry komentarz do startow Rickardssona. Tak odchodza tylko najlepsi. Tony to jest wielka klasa i ta decyzja tylko to udowadnia.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co, szykuje się farewell season. Ja mam nadzieję, że z polskimi torami Tony bedzie się żegnał z jaskółką na plastronie :)


  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    A ja uważam , że Tony troszkę się z tą decyzją pospieszył. Uważam , że powinien ją podjąc dopiero w momencie kiedy POBIJE rekord świata w ilości tytułów IMŚ , który aktualnie dzieli z Ivanem Maugerem. No , chyba że Tony jest w 100% przekonany , że ten brakujący tytuł zdobędzie właśnie w sezonie 2006 :P Prawdę mówiąc przy obecnej formie Ricky'ego trudno byłoby takie przekonanie kwestionować :P Ja jednak uważam , że najpierw ten jeszcze jeden tytuł IMŚ , który mu się należy jak psu buda , a dopiero potem decyzja o zasłużonym odpoczynku :)
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Można, by rzec ze Tośek rozpoczynał swą kariere [ zdobywanie IMS ] w Unii Tarnów, począwszy od roku '94 az po "dzień dzisiejszy" :] i ową kariere moze juz w przyszlym roku zakonczyc we wspomnianej Unii.[ Niekoniecznie zdobywajac 7 tytul :P].


    W przeciagu tych 11 lat wystepowal w wielu polskich [ i nie tylko ] klubach.
    Pamietam jak 2 lata temu podczas prezentacji "nowych" zawodnikow Unii po awansie z 1 ligi, w MFK W [ a nie NA Moscicach,jak to raczy mowic Pan z polSZatowskiej tv Wojcik. ]Tośek raczyl cos powiedziec w jednym z wywiadow [ nie pamietam czy to do gazety czy tv ], ze ma zamiar za ok 3-4 lata zakonczyc kariere zuzlowa i pragnie by zakonczyc ją w Tarnowskim klubie.

    Ktos zapytal co bedzie "dalej" robil.Odpowiedzial,ze zajmnie sie "szkoleniem" mlodych zuzlowcow.Ale gdzie to bedzie robil to juz nie powiedzial.

    ...


  7. Powrót do góry    #7
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    decyzja decyzją, a ja myśle ze rzeczywistość może okazać sie inna i Tony'ego po sezonie 2006 wcale nie pożegnamy. Na pewno jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne, to Tony'emu spokojnie starczyloby kondycji na jazde jeszcze przez pare lat - około 5 na najwyzszym poziomie. Pozostaje kwestia motywacji. A to sie jednak zmienia, nawet w ciagu np pół roku. Zresztą moze on przeciez nie zdobyc 7-mego tytułu i wtedy bedzie miał o co walczyć.

    Jak dla mnie, to jesli Tony'ego pozegnamy to szkoda, bo bedzie to rzeczywiscie za szybko. Trzeba jednak pamietac ze Tony koniec kariery zapowiadal juz w roku 1999 :P Czy ta decyzja wejdzie w życie, to zależy od wielu czynników takich jak poziom sportowy jaki zaprezentuje za rok Rickardsson, ale zwłaszcza od tego czy będzie miał jakieś upadki, nie daj Boze zeby grozne.

    edit: Ohohoho, to już widze ze głownym punktem w dyskusji o jednym z najlepszych zawodników w historii żużla, a zdaniem wielu najlepszym zaczyna byc wątek tarnowski. No tak to dla Tony'ego i dla swiatowego żużla jest przecież najważniejsze;] Jezeli myslisz KoKon ze Tony bedzie szkolil mlodziez w Tarnowie to zastanów sie nad tym 3 razy :D

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo że wcześniej (od 2001 roku:P) nie kibicowałem do końca Tonemu aby zdobył kolejne tytuły IMŚ i pobił rekord Maugera bo mu się to po prostu należy!
    "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"...
    Brawo Tony!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Spokojnie, Rickardsson juz w przeszlosci zapowiadal
    zakonczenie kariery i tego nie zrobil... Nie mowcie hop.
    Regards from Sydney
    Dexter

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Buszmen. :]

    Jezeli myslisz KoKon ze Tony bedzie szkolil mlodziez w Tarnowie to zastanów sie nad tym 3 razy
    Tego nie powiedzialem, tzn. napisalem :P.

    Bo nie wiem jaką ta mlodziez tzn. gdzie bedzie szkolil.. na moje oko to... to sie zgodze z Toba. Napewno nie bedzie togo robil w Tarnowie.A to ze wzgledu takiego, ze "mamy" tu w Tarnowie dosc dobrych fachowcow od szkolenia mlodziezy.. Jak poszukasz dobrze to sam znajdziesz kogo mam na mysli.

    Wiesz co kolego Buszmen?.. mnie to rybka co On bedzie robil w przyszlosci po zakonczeniu karaiery zuzlowej.Jak dla mnie to moze sie scigac w F1 z samym Szumacherem :P.Tak czy siak po zakonczeniu jego sportowej przygody, niezaleznie od tego "czym" sie zajmie bede go pamietal jako swietnego zuzlowca!!. Pozdro.

    ...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co by to bylo gdyby Tomek odebral ten siodmy tytul Tonemu :P

    Ale jokes aside :)

    Popieram glosy, zebysmy sie troszke wstrzymali z tym czy Tony faktycznie zakonczy kariere.

    We wszystkich wywiadach na poczatku GP Tony mowil, ze jazda na zuzlu sprawia mu taka przyjemnosc jaka jeszcze mu nigdy nie sprawiala. Tak wiec to wszystko sie moze zmienic.

    Na pewno kiedys ten moment nadejdzie i pozegnamy jak dla mnie najlepszego jak dotad zuzlowca w historii speedwaya.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie dziwi mnie ta decyzja. Chociaż właściwie mógłby jeździć z powodzeniem jeszcze wiele lat. Ma jednak wszystko, co każdy żużlowiec chciałby mieć, o czym zdecydowana większość może tylko pomarzyć. Nie ma już więcej do wywalczenia. Pobijanie kolejnych rekordów (7,8,9 i dalej, złoto IMŚ) to już inna bajka, na wzór bajki Huszczy, któremu zostało już tylko "śrubowanie" rekordów polskiej ligii - pod względem ilości wywalczonych punktów. Czy to ma sens? Każdy ma swoją odpowiedź...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie dziwię się, nie chce się chłopokowi, bo ma wszystko, zmiana modelu życia mu się marzy ... ale zatęskni za speedem, zatęskni, na bank!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wydaje mi się, że zawodnik jeździ do momentu póki żużel go bawi, opłaca się oraz do momentu kiedy zaczyna stanowić zagrożenie dla innych zawodników. Widocznie speedway już nie "jara" Tonego.. Cóż przynajmniej GP będzie ciekawsze :P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jeśli Ricki zdobędzie kolejny tytuł IMŚ to jego odejście od speedwaya raczej będzie przesądzone. Nawet kolejne ogromne umowy sponsorskie nie powinny go przekonać do pozostania na żużlowych torach. Tonyego ciągnie do czegoś innego, nowego. Po zakończeniu kariery bardzo prawdopodobne jest, że będzie startował w rajdach samochodowych.
    C'mon You Gunners!

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jeszcze poczekajmy na taka deklaracje Crumpa i mozemy niesmialo zaczac myslec o jakims zlotku dla Polaka.;)
    Zbyt wczesnie .Takie moje zdanie.Moze sie juz Tonemu znudzilo wygrywac.? Szkoda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jedyne co moge zrobić, to życzyć Toniemu samych zwycięstw w jego ostatnim sezonie na żużlu.. Niech zakończy karierę zadowolony z siebie.. :] troszke szkoda, że tak szybko mineły jego starty.. bo to dobry zawodnik, ale kazdy kiedys konczy swa kariere :]

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się coś wydaje że o Tony’m jeszcze długo będzie słychać pomimo tego ze na żużlu nie będzie startował. On w tej dyscyplinie osiągnął już wszystko, ale człowiek jego pokroju nie usiedzi w domu, może WRC ???? miło by było :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się coś wydaje że o Tony’m jeszcze długo będzie słychać pomimo tego ze na żużlu nie będzie startował. On w tej dyscyplinie osiągnął już wszystko, ale człowiek jego pokroju nie usiedzi w domu, może WRC ???? miło by było
    Nie uważasz chyba, że Riki rezygnuje ze speedwaya by zacząć osiągać równie wielkie wyniki w innej dyscyplinie:). Zostanie on na zawsze zapamiętany jako wielki żużlowiec a ewentualne występy na czterech kółkach będzie z pewnością traktował bardziej jako hobby a nie jako chęć popisania się swą wszechstronnością. Jakie WRC???:) Bez przesady. Jakieś rajdziki pasjonatów, których w Skandynawii nie brakuje.
    Loeb może spać spokojnie;)

    PS
    Michael Jordan też gra w golfa;)a chyba nawet baseball uprawiał;)
    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest klasa. Zawodnik odchodzi będąc na ABSOLUTNYM szczycie ! Podziwiam. Huszcza tez by mógł ze 5 lat temu pomyślec, Jankowski Roman też troche spaprał. Wiele by wymieniać. W każdym razie TONY jest wielki i tyle !
    ja tam romka i huszce i tak bede pamietac jako zawodnikow z wielkim profesjonalizmem i duza iloscia punktow w meczu... i nie zmienią tego nawet gorsze ostatnio wystepy huszczy- to nie ma wlasciwie zadnego znaczenia. oba kluby zbyt wiele im zawdzieeczaja.

    a ricki...szkoda moglby jeszce troche pojezdzic. zawsze chcialem zeby gollob wygral imś i byl lepszy od rickiego.
    a tak jak T.G. zdobedzie zloto to dlatego bo najlepszy konczy kariere.

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony bedzie zapierdzielał do oporu
    ale ma rację lepiej odejsc mistrzem niż \...........

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zdobył już dosłownie wszystko co chciał myśle że powoli preferuje inny styl życia myśle ze żuzel kończy się dla niego a odda się jakiejś innej pasji jest WIELKI to fakt

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Emerytura?

    Myślę, że Tosiek będzie szkolił młodzież, brakuje dobrych trenerów. Z jego znajomościami, sławą i pieniędzmi ma drzwi otwarte do wielu sponsorów i dobrodziejów, może pozyskiwac fundusze z Unii itp. Na jego miejscu zorganizowałbym Europejska Szkółkę Żuzlową, posciagał młodych , zdolnych chłopaków z całej europy i robił dobrą robotę.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z kolei mysle, ze nie ma wiekszych szans, zeby Tony zostal w speedwayu. A juz szczegolnie jako szkoleniowiec. Pewnie, ze byloby to piekne, gdyby wielokrotny mistrz swiata uczyl mlodych jak jezdzic, ale przeciez ten gosc sam jest jeszcze mlody i widac, ze nadal ciagnie go do predkosci i zabawy. A szkolenie to zmudna i niewdzieczna praca - jak znam Toska, to jest to ostatnia rzecz jaka chcialby w zyciu robic.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....ze ma zamiar za ok 3-4 lata zakonczyc kariere zuzlowa i pragnie by zakonczyc ją w Tarnowskim klubie...
    Jak był w Toruniu to też mówił ze chce u nas zakończyć kariere właśnie u nas ;P

    A napewno bedzie brakowało Rickiego w świecie żużlowym.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Tony bedzie zapierdzielał do oporu
    ale ma rację lepiej odejsc mistrzem niż ...........
    ..... Huszczą. ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze, ze dwa tytuly DMP i juz sie w dupach poprzewracalo.
    nie bylo w tarnowie kogos takiego jak pan Andrzej i nigdy nie bedzie, zreszta nie tylko w tarnowie, wiec daruj sobie swoje małopolskie wstawki (dwu)sezonowy kibicu.

    PS. Rafał Kurmański

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    widze, ze dwa tytuly DMP i juz sie w dupach poprzewracalo.
    nie bylo w tarnowie kogos takiego jak pan Andrzej i nigdy nie bedzie, zreszta nie tylko w tarnowie, wiec daruj sobie swoje małopolskie wstawki (dwu)sezonowy kibicu.
    PS. Rafał Kurmański
    Wbrew pozorom ja bardzo szanuje pana Huszczę. Tyle ze zal mi patrzec jak za wszelka cene stara sie zatrzec w pamieci kibicow swoj obraz wymiatacza torow jezdzac na sile na coraz nizszym poziomie. Z czego niezadowolenie wielokrotnie przebijalo chocby z waszego klubowego watku. Zreszta nie moja broszka - chce jezdzic, jego wola. Musi jednak liczyc sie z tym, ze wielu zapamieta go takim jakim jest teraz a nie jakim byl kilka lat temu. Czyli zwyklym przecietniakiem.

    Czy dochowamy sie u nas lub gdziekolwiek kogos podobnego? Nie wiem, ale jesli tak to mam nadzieje ze bedzie wiedzial kiedy nalezy powiedziec "dosc".

    Ile lat chodze na hasia to moja sprawa i nie powinno cie to obchodzic jak sadze. Podobnie jak "moj" klub - martw sie swoim podworkiem. Wy macie swoje problemy, my swoje.

    Co do tematu - jestem przekonany ze Ricki skonczy z tym sportem jak tylko przestanie go on bawic. Pierwsze symptomy ze tak powoli sie dzieje dawal juz w poprzednim sezonie. potem jednak chyba odnalazl to "cos", czemu kilkukrotnie dal sygnal w wywiadach. Czy na dlugo? Sadzac po tym co da sie zaobserwowac to chyba nie. Zreszta na pewno zdaje sobie sprawe ze jeszcze chwila i organizm nie wytrzyma presji i po prostu forma poleci w dol predzej czy pozniej. A pomyslu co robic dalej na pewno mu nie brakuje, podobnie jak kasy, wiec na pewno znajdzie cos dla siebie -jak chocby jego obecna fascynacje czyli sciganie sie na 4 kolkach. Jego wybor czy odejsc w blasku chwaly czy jako starzejacy sie mistrz wspominajacy lata chwaly, podczas gdy kolejni przecietniacy leja go niemilosiernie na torze. Choc na szczescie do tego etapu sporo mu jeszcze brakuje mam nadzieje.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dalej nie rozumiem jak mozna naigrywac sie z czlowieka ktoremu nie dorasta do piet 3/4 wychowankow Unii,a ktorego w swojej druzynie chcialby miec kazdy kibic(kiedys oczywiscie)...!?
    zycze waszym zawodnikom aby choc w jakiejs czesci mieli w sobie tyle zawzietosci i milosci do wlasnego klubu ile ma ten, o ktorym w tarnowie powstaja wybredne zarciki.

    PS. Rafał Kurmański

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tu ktos widzi temat "Andrzej Huszcza - jeszcze rok na torach zuzlowych!"

    Ja z pewnoscia takiego nie widze :P

    Dlatego prosze wrocic do dyskusji na topic.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •