Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 64

Wątek: Astoria Bydgoszcz 2005/2006

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Astoria Bydgoszcz 2005/2006

    Ciekawy skład, dobry Murzynek, ambicja i sporo talentu, to atuty niebogatego w tym roku składu.

    Czy sa szanse na utrzymanie? Czas pokaże. W turnieju wstępnym Asta pokonała silniejszy kadrowo Śląsk.

    Czekamy na ligę!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba ostatni rok kosza w najwyzszej lidze w bydzi, juz niedlugo zmiana wladz i pewnie nowy prezydent nie bedzie juz takim milosnikiem koszykowki :) co jest rownoznaczne z mniejsza kasa (=slabszym zespolem).Wiec mistrzostwo ligi teraz albo nigdy :P :P

    P.S.Mam do opchniecia karnet na mecze Asty za stowke. Jesli ktos jest zainteresowany niech da znac(korrrba@o2.pl)
    Pozdro.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    W pierwszym meczu u siebie przegrali z bardzo osłabioną w porównaniu z rokiem ubiegłym Polonią Warszawa. Z mistrzostwa z taką grą chyba jednak nici. :P;)

    Na mecze do Łuczniczki chodziłem tylko w pierwszym sezonie występów Astorii w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym roku podobnie jak w zeszłym obecności na meczu Asty nie planuję.
    C'mon You Gunners!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestesmy po dwoch meczach sezonu. Jak narazie porazka z Polonia i pogrom Kotwicy w Kolobrzegu. Szkoda tej porazki bo wedlug mnie Polonia nie prezentuje w tym sezonie niczego wielkiego i ten mecz byl spokojnie do wygrania :/. Niektorzy zawodnicy, ktorzy bardzo dobrze prezentowali sie w przedsezonowych sparingach teraz zawodza szczegolnie dotyczy to Arvydasa Cepulisa, ktory mial byc czolowym strzelcem ligi, narazie prezentuje sie odrobine nedznie. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe. Rowniez nasz podstawowy center Kristjan Ercegovic meczu z Polonia bardzo zawiodl, w Kolobrzegu bylo juz lepiej ale tam nie mial zawodnika dorownujacego mu wzrostem tak wiec bylo mu latwiej. Wierze, ze rowniez z silniejszymi zespolami zaprezentuje sie tak samo ale zobaczymy. Z dwojki naszych amerykanow zdecydowanie lepiej trzeba ocenic Grega Davisa, ktory jest typowym rozgrywajacym - spora liczba dobrych podan, kiedy trzeba potrafi zapunktowac. Natomiast Denis Mims, ktory mial byc duzym wzmocnieniem pod koszami jest wedlug mnie kandydatem do opuszczenia naszego zespolu w trybie natychmiastowym. O ile potrafi walczyc o zbiorki i niezle gra w obronie to w ataku juz jest kompletna tragedia, a do tego ma powazne klopoty z kolanem i juz po paru minutach na parkiecie kuleje :/. Pozytywnie zaskakuje mnie Aivaras Kiausas, ktory potwierdza ze jest niezlym obronca a do tego pokazuje ze potrafi grac w ataku o co go za bardzo nie podejrzewalem patrzac na jego zeszloroczna gre w Slasku :P Reszta zawodnikow w normie.

    To by bylo moich spostrzezen po pierwszych meczach:)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mimo słabszego składu Asta znów wywalczy 6. miejsce, taki już los ligowych średniaków bez grosza przy duszy ...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Astoria Anwil - mecz drugoligowców, żenada, niechęć do antykoszykówki, odzwierciedla stan zapaści, w jakiej jest polksi basket, w Anwilu grali tylko Ignerski i Wita, to wystarczyło do ogrania cieniasów z Bydki, Mims to największa porażka w historii klubu, rozgrywający - szczyt wszystkiego.

    Jedynym plusem są ładne dziewczyny z Asta La Visty, szczególnie Dwa Warkoczyki, palce lizać ;).

    Panu Chudeuszowi współczuję i rozumiem, że taktyki na jego kursach trenerskich nie przerabiali?

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "W ubiegłym sezonie był w Śląsku zawodnikiem zadaniowym, specem od obrony. Teraz w barwach Astorii nie tylko świetnie broni, ale jest też nieoceniony w ataku. Czy Aivaras Kiausas poprowadzi swój nowy zespół do sensacyjnego zwycięstwa nad wrocławskim Śląskiem?"

    "Co ciekawe obecny szkoleniowiec Astorii, Jerzy Chudeusz pod koniec ubiegłego sezonu pomagał prowadzić Śląsk Wrocław Tomaszowi Jankowskiemu."

    "Dodatkowego kolorytu dodaje temu spotkaniu fakt, że obecnie w szeregach wrocławskiej drużyny występuje trzech byłych zawodników bydgoskiego klubu. Są to Dante Swanson, Kevin Fletcher i Denis Korszuk. Warto odnotować, że wszyscy trzej decydują o obliczu Śląska."

    "W zespole z Bydgoszczy poza Litwinem wyróżniają się Davis i Wiekiera. W ostatniej kolejce Polskiej Ligi Koszykówki Astoria przegrała co prawda z Anwilem Włocławek, ale dwaj wyżej wymienieni gracze zdobyli po 17 punktów. Przypominamy, że ten ostatni także swego czasu grał w Śląsku."


    Więcej tu http://www.plk.pl/?s=news&id=175

    Więc w meczu wystąpią prawie sami znajomi ;) Jak typujecie ? Dla mnie wygrana Śląska + 9 :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Asta na wyjazdach się co prawda budzi, ale w Śląsku nie ma raczej szans, zwycięstwo może być nawet wyższe, niż typował lepa.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Lepa byles blisko, ale +9 dla ASTY :D

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Tego się nawet najstarsi górale nie spodziewali. Chociaż nie jestem wielkim fanem koszykówki, to cieszy każdy sukces drużyny z Bydgoszczy. :)
    C'mon You Gunners!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ajajaj, to nie tak miało być, szkoda :) ale faktycznie, z wynikiem to idealnie trafiłem ;) Gratulacje !

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ciekawe, jak to się stało? Przeciez Korszuk wrzucał punkty, co robił Fletcher???

    No, no, no, hehehe.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Astoria po bardzo ciekawym meczu pokonala w Tarnowie miejscowe Azoty 84:74 odnoszac zarazem 4 zwyciestwo w sezonie na wyjezdzie. Gdyby Asta grala tylko na wyjazdach moze walczylaby o medale a nie o srodek tabeli? W Luczniczce chlopakom zazwyczaj sie nie wiedzie no ale moze w koncu to sie zmieni i zaczna rowniez wygrywac w Bydgoszczy. Dzis bardzo dobrze zagral Marcus Mason. Zdobyl 11 pkt i zaliczyl 12 zb. Zespol generalnie zagral rowno. Cieszy udany powrot po kontuzji Grzesia Kukielki. W drugiej kwarcie Asta miala drobne problemy ale reszta spotkania ukladala juz sie po mysli bydgoszczan.

    Azoty Unia Tarnow - Astoria Bydgoszcz
    74:84 (15:22,26:15,12:17,21:30)
    Azoty: Tomic 26(4), Carr 16(1), Zurawski 8, Szczotka 7, Majchrzak 7(1), Kitzinger 4, Simpson 3, Radovic 2, Sulowski 1
    Astoria: Davis 14, Kukielka 13(2), Cepulis 13(2), Ercegovic 12, Mason 11, Wiekiera 10, Kiausas 9, Chylinski 2, Gliszczynski 0

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko, nasi zuzlowcy ze stadionu naprzeciwko wyrownaja rachunki w przyszlym roku ;):P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam wierze ze Polonia powtorzy wyczyn kolegow i tez wroci do Bydgoszczy z Tarnowa w glorii chwaly i bedziemy mogli Jej dopisac dwa punkty do tabeli :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mecz nie był zbyt ciekawy, ale Mason i owszem!

    Dlaczego speaker w Tarnowie uparcie czytał go jako "Mason" a nie "Mejson"? ;)

    Znów cieniutki mecz Grega - pseudorozgrywającego ... gdyby nie on już dawno Asta byłaby wyżej.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znów cieniutki mecz Grega - pseudorozgrywającego ... gdyby nie on już dawno Asta byłaby wyżej.
    Wolf666 nie zgadzam sie z Toba. Uwazasz ze Greg jest pseudorozgrywajacym? Napisz mi w takim razie ktory rozgrywajacy innych klubow jest wyraznie lepszy od niego? Nie ma takowego. Przynajmniej ja takiego nie widze. Statystyki Davisa przedstawiaja sie nastepujaco: 16,3 pkt, 4,7 as, 2,1 zb, 1,7 prz, 1,4 str, 49,1% za 2, 44,8% za 3 i 63;9% za 1. Wezmy pod uwage czolowych rozgrywajacych poszczegolnych klubow.

    Polpak Swiecie: nie wiem kto tam jest podstawowa jedynka. Rick Apodaca gra raczej na 2 czyli nalezy szukac takowego w osobach Pawla Szczesniaka, Krzysia Szubargi i Andriusa Lepinaitisa. Zaden nie gra lepiej niz Greg.

    Stal Ostrow: tutaj podobnie jak w Polpaku nie widze podstawowego rozgrywajacego. Przypuszczam ze takim jest Edmund Gabrans ktory na pewno nie jest lepszy od naszego zainteresowanego.

    Anwil Wloclawek: podstawowym rozgrywajacym jest we Wloclawku Ed Scott. W zeszlym roku szlo mu bardzo dobrze, ale w tym niestety gra bardzo slabo. Szczegolnie jego niska skutecznosc jest bardzo zastanawiajaca. 43,1% za 2, 17,4% za 3 i 61,5% za 1. Greg go bije na glowe.

    AZS Koszalin: Milos Sporar gra w Koszalinie bardzo dlugo i ma osiagniecia troszeczke mniejsze niz Davis. Biorac jednak pod uwage wyniki druzyny przychylam sie znow do Grega.

    Czarni Slupsk: w Slupsku jest w koncu zawodnik ktory dorownuje rozgrywajcemu Astorii. Miah Davis ma bardzo podobne statystyki, Slupsk tez osiaga podobne wyniki do Bydgoszczy ale na niekorzysc Miah wplywa fakt ze notuje az 3,3 straty na mecz. Greg wygrywa.

    Kotwica Kolobrzeg: w zadnym wypadku mi nie wmowisz ze Mantas Ignatavicius jest lepszy od Grega.

    Notec Inowroclaw: podobna sytuacja jak wyzej. Zytko musi wiele sie uczyc zeby dorownac rozgrywajcemu Astorii.

    Polonia Warszawa: Hughes ma gorsze statystyki niz Davis i jego weekendowy wyczyn nie przemawia na jego korzysc. Wiadomo kto znow do przodu.

    Polpharma Starogard Gdanski: Jerry Johnson? Ok, jest chyba lepszy niz Greg. Notuje sporo strat ale nadrabia to punktami. Davis przegrywa.

    Prokom Trefl: Za Tomasem Pacesasem przemawia olbrzymie doswiadczenie. W tym sezonie gra lepiej niz w zeszlym ale nie na tyle aby mogl mowic ze w tym sezonie Davis w jakims stopniu jest gorszy od niego. Cala kariera to ok Pacesas bez dwoch zdan ale ten sezon? Raczej nie.

    Turow Zgorzelec: Daryl Greene ma bardzo podobne statystyki. Druzyny osiagaja podobne wyniki. Greene notuje jednak 2,9 strat ale ma za to bardzo dobra skutecznosc. Greg nie jest lepszy od niego ale tez Daryl nie jest lepszy od Grega.

    Azoty Unia Tarnow: Chaz Carr gra dobrze ale nie na tyle aby pomoc swojej druzynie w osiaganiu zwyciestw. Zdobywa sporo punktow ale nic wiecej.

    Slask Wroclaw: Dante Swanson jest jak do tej pory najlepszym rozgrywajacym w lidze i nie mam co do tego watpliwosci. Mimo ze gra slabiej niz sie tego po nim spodziewalem to i tak nikt nie jest wedlug mnie lepszy od niego.

    Podsumowujac Greg jest w czolowce i niewielu jest lepszych od niego. Nie mozna go w zadnym stopniu nazywac pseudorozgrywajacym. Astoria gra dobrze i nie wydaje mi sie jakby go zabraklo to byloby lepiej. Chyba patrzysz na zeszly sezon i porownujesz go do Harringtona. Owszem Harry gral lepiej ale nie ma co narzekac bo Davis tez sporo umie i na tle innych rywali prezentuje sie bardzo dobrze.

    PS: to jest oczywiscie tylko moje zdanie :P

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Przyjacielu, ten mały Murzynek nie jest rozgrywającym. Nie potrafi grać w obronie, słabo wykonuje osobiste, jest wolny i mało pojętny. Jego rola sprowadza się raczej do podprowadzenia piłki w okolice kosza przeciwnika, jeżeli ktoś mu w tym przeszkadza, ma i z tym wyraźne kłopoty, wynikające z miernej techniki kozła. Akcje rozgrywają inni. Rozgrywającym można nazwać tylko Chylińskiego, to obiecujący zawdonik, chociaż mało doświadczony.

    Aha, nie porównuj tego misia do Pacesasa, bo to przegięcie. Nawet nie chodzi o różnicę dwóch klas. Po prostu nie ma z kim porównywać. Dalmau z Prokomu też mógłby prowadzić wykłady dla Astoriowego "podprowadzającego".

    Jego szczęściem jest jedynie to, że czasami ma zryw, rywale śnią i rzuci parę punktów. Dlatego Chudeusz go toleruje.

    Zamieniłbym go nawet za Żytkę, tak mi brakuje w tym gościu zaangażowania i energii.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze jestes strasznie do niego uprzedzony. Nie mowie ze on jest nie wiadomo jakim wybitnym rozgrywajacym ale na tle innych zawodnikow prezentuje sie niezle. Mowisz ze wolisz Lukasza Zytko tak? Wtedy na pewno Astoria bedzie wyzej w tabeli haha niezle :P CO do Pacesasa to napisalem ze chodzi mi o ten sezon. Pacek byl bardzo dobry al eniestety latka leca i forma juz nie ta. Nie napisalem ze Davis jest od niego lepszy. Pacesas jest klasa sam dla siebie i wielu graczy moze sie od niego uczyc ale to juz jego drugi sezon w ktorym nie gra rewelacyjnie.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamieniłbym go nawet za Żytkę, tak mi brakuje w tym gościu zaangażowania i energii.
    Wolf prosze Cie nie rosmieszaj mnie az tak bardzo:D Widzialem na zywo Grega we wszystkich meczach oprocz meczu w Kolobrzegu natomiast Zytke w derbach i w meczu Noteci z Kotwica i jesli w ogole porownujesz tych dwoch zawodnikow to brak mi slow:)

    Greg na pewno nie jest zawodnikiem ktory gra pierwszoplanowa role w zespole ale wedlug mnie zawodnik na "jedynce" nie musi taki byc. Wystarczy spojrzec na statystyki Grega zeby uznac go jednak za jednego z lepszych rozgrywajacych naszej ligi. Jest w pierwszej 15 polskiej ligi w nastepujacych statystykach: punkty, asysty, bardzo waznej wedlug mnie asysty-straty gdzie jest 2 i w procencie rzutow za 3, a takze (moze przede wszystkim) w evaluation.

    Twierdzisz ze Davis nie potrafi rozgrywac a wedlug mnie najwazniejsze dla rozgrywajacego powinny byc asysty, ktorych Greg ma sporo a dodac do tego mozna spora liczbe podan wyprawadzajacych partnerow na dobre pozycje ktore Ci niestety marnuja.

    Nie twierdze ze Davis jest najlepszy ale wedlug mnie jest niezly, na pewno jest lepszy niz np Greg Harrington i jest zdecydowanie lepszym rozgrywajacym niz Demetric Shaw ktorego chwaliles przed sezonem

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Toba lukasz82. Widze ze jest ktos kto podobnie patrzy na to jak ja. Wolf pisze ze gdyby nie Davis to Asta mialaby lepsze wyniki a potem pisze ze woli od niego Zytke. Zabawne to jest strasznie i chyba cos tu jest nie tak. Wiadomo ze niemozna patrzec na same statystyki tylko rowniez na wyniki zespolu a tych Astoria nie ma zlych. Jezeli chodzi o rozgrywajacych naszej ligi w tym sezonie to przedstawilbym ich nastepujaco:
    1.Dante Swanson 13,9 pkt 4,3 zb 4 as 2,1 prz 1,6 str 43,5% za 2 47,2% za 3 54,5% za 1
    2.Jerry Johnson 20 pkt 1,5 zb 5 as 1,6 prz 3,1 str 47,6% za 2 37,7% za 3 83,8% za 1
    3.Greg Davis 16,3 pkt 2,1 zb 4,7 as 1,7 prz 1,4 str 49,1% za 2 44,8% za 3 63,9% za 1
    4.Daryl Greene 12 pkt 2,9 zb 5,1 as 2,1 prz 2,9 str 53,8% za 2 51,7% za 3 90% za 1
    5.Tomas Pacesas 8 pkt 2,1 zb 6,5 as 1,6 prz 2 str 61,5% za 2 38,9% za 3 75% za 1
    6.Miah Davis 13 pkt 6,5 zb 5,1 as 1 prz 3,3 str 38,5% za 2 36% za 3 82,2% za 1

    To jest wedlug mnie scisla czolowka. Nisko jest Tomas ale w tym sezonie powtarzam ze mnie nie przekonuje.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Dlaczego speaker w Tarnowie uparcie czytał go jako "Mason" a nie "Mejson"? ;)
    Paluchy maczać w tym musieli Ojciec Dyrektor i x.Jankowski, znany producent wina.;)
    C'mon You Gunners!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf666 czy nadal uwazasz ze ten "maly Murzynek" nie jest rozgrywajacym? Mnie dzis po raz kolejny przekonal do tego ze jest rozgrywajacym i mozna na niego liczyc. Zagral bardzo dobre zawody a na przeciwko sobie mial nie byle kogo bo Tomasa Pacesasa lepiej sie wedlug Ciebie spisujacego. Mysle ze Greg byl dzis (nie tylko dzis) od niego lepszy.

    Astoria Bydgoszcz - Prokom Trefl Sopot 86:96 (18:19, 22:26, 21:24, 25:27)
    punkty dla Astorii: Davis 19, Zablocki 14(4), Ercegovic 14, Wiekiera 13(2), Cepulis 11(2), Mason 9, Kiausas 4, Bierwagen 2, Gliszczynski, Kukielka, Chylinski i Kwiatkowski po 0
    punkty dla Prokomu: Dalmau 15(2), Dylewicz 14, Jagodnik 13(1), Masiulis 12(1), Wojcik 12, Pacesas 11(2), Andersen 9, Bouziane 6, Nemeth 2, Podgalski 2

    PZDR :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Greg zagrał bardzo dobre zawody, podobnie jak całą drużyna.

    Prokom grał na pół gwizdka, kiedy jednak było trzeba, podkręcił tempo i zrobił swoje.

    Brawa za ambicję dla całego zespołu, w szczególności dla młodego Bierwagena, który nie uląkł się rutyniarzy i nawet rzucił 2 punkty :).

    Nie będę się spierał, który z rozgrywająych był lepszy, ale Greg poprawił dziś u mnie swoje notowania, wreszcie ożył.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Greg zagrał bardzo dobrze. To nie ulega dyskusji. A w rzutach za 2 pomylił się chyba tylko raz. Słabo zaprezentował się natomiast Chyliński. Ale jemu można wybaczyć.

    Asta zagrała niezłe zawody, nie ustępując zbytnio Prokomowi, a gdyby nie głupie błędy zdobyłaby z 10 punktów więcej. Z tym, że przypuszczam, że drużyna z Sopotu pokazałaby się wtedy z najlepszej strony, sprężyłaby się i stuknęła nam pare koszy więcej.

    Ercegović pod koszem i Zabłocki zza linii 6,25 bardzo dobrze.:)
    C'mon You Gunners!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ale wsady Filipka to nie daj Boziu! Ma chłopak parę!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Znów cieniutki mecz Grega - pseudorozgrywającego ... gdyby nie on już dawno Asta byłaby wyżej.
    Jak się czyta takie wypociny to ręce opadają. Widać, że masz ogromne pojęcie o koszykówce. W całej lidze nie ma bardziej klasycznego rozgrywającego niż własnie Greg mimo iż miał(!!!) problemy z osobistymi. Przeżuć się facet na oglądanie warcabów, może na tym sporcie się poznasz bo z koszykówką ci wyraźnie nie idzie panie wszystkowiedzący.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Znów cieniutki mecz Grega - pseudorozgrywającego ... gdyby nie on już dawno Asta byłaby wyżej.
    Jak się czyta takie wypociny to ręce opadają. Widać, że masz ogromne pojęcie o koszykówce. W całej lidze nie ma bardziej klasycznego rozgrywającego niż własnie Greg mimo iż miał(!!!) problemy z osobistymi. Przeżuć się facet na oglądanie warcabów, może na tym sporcie się poznasz bo z koszykówką ci wyraźnie nie idzie panie wszystkowiedzący.
    Jeżeli chodzi ci o szczegóły, chłoptasiu, to w koszykówce spędziłem jakieś 12 lat na tej pozycji właśnie, mam prawo do własnego zdania, podobnie jak ty, ostatnio Greg obudził się przebudził i zagrał b. dobry mecz, co też zauważyłem, ale rozgrywającym nie był i nie jest.

    Swoje teoryjki wsadź w buty, o ile wystarczy ci miejsca (czuję dużo słomy ...).

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno Davis ma więcej rzucac za 3-takie zadanie dostal od Chudeusza

    Mi tam bardziej podobal sie Harrington, ale czasami mulił gre, a Davis jest rzeczywiście klasycznym PG, a Harry ni to PG ni to SG :P

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jeżeli chodzi ci o szczegóły, chłoptasiu, to w koszykówce spędziłem jakieś 12 lat na tej pozycji właśnie, mam prawo do własnego zdania, podobnie jak ty, ostatnio Greg obudził się przebudził i zagrał b. dobry mecz, co też zauważyłem, ale rozgrywającym nie był i nie jest.

    Swoje teoryjki wsadź w buty, o ile wystarczy ci miejsca (czuję dużo słomy ...).

    Wow, skoro spędziłeś 12 lat na tej pozycji i nic kompletnie o niej nie wiesz to stary bardzo ci współczuje. Podaj lepiej jajkieś racjonalne argumenty, a nie walisz debilnymi hasłami, że nie trafia wolnych itp. Dla mnie Greg naprawdę dobrze kieruję (i kreuje) grą Asty , no i przede wszystkim widzi na boisku partnerów i potrafi zrobić z tego pożytek. Ni bede już mówił o wypełnianiu założeń taktycznych bo i po co skoro dla takiego ignoranta jak ty liczą się osobiste :). A tak na marginesie, swoje w koszykówce też przeszedłem choć nie zawodowo.

    PS
    Nudny już jesteś z tą słomą cieciu. Wymyśl coś lepszego, chociaż lepiej nie bo znowu bedziesz nas tym karmił przez 5 lat. Nie można od ciebie zbyt wiele wymagać, bo garnek ci się zagrzeje.
    Nara ziomo killerro :0 :0 :)

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Osobiste były dodatkowym argumentem słabej gry Grega (czas przeszły, mam nadzieję). Nie mam zamiaru rozpływać się nad jego dobrą grą po zaledwie jednym udanym meczu. Wystarczy spojrzeć, jakich rozgrywających z prawdziwego zdarzenia mają inne ekipy aby zobaczyć na własne oczęta, że Greg spełnia tę funkcję z braku laku. Co nie znaczy, że pozbył się niedawno tremy i że tak się podciągnie, że dostanie i ode mnie laurkę. Życzę mu tego.

    Co do twojej, jakże skromnej osoby, sądzę, że w poprzednich sezonach byłeś jednym z tych, którzy ciskali białymi chusteczkami na trenera, bądź obrażali tak później uwielbianego Wilnagowskiego, któy zresztą nie przyjął przeprosin od gówniarzyków, by nie równać się z nimi poziomem.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Czekam na relację z przegranego meczu w Słupsku. Co się stało, że faworyzowana Asta przepykałą z kretesem II kwartę i w konsekwencji cały mecz?

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Czekam na relację z przegranego meczu w Słupsku. Co się stało, że faworyzowana Asta przepykałą z kretesem II kwartę i w konsekwencji cały mecz?

    Po co ty się właściwie tu wpisujesz???? Na razie nie znalazłem żadnego sensu twoich wypowiedzi. Chyba masz nadmiar wolnego czasu. Swoją pseudoprofesjonalną krytykę sprzedaj komuś kto będzie nią zainteresowany, no chyba, że będzie to krytyka konstruktywna. Na razie nie masz niestety nic mądrego do powiedzienia. Przykre...ale prawdziwe.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Czekam na relację z przegranego meczu w Słupsku. Co się stało, że faworyzowana Asta przepykałą z kretesem II kwartę i w konsekwencji cały mecz?

    Po co ty się właściwie tu wpisujesz???? Na razie nie znalazłem żadnego sensu twoich wypowiedzi. Chyba masz nadmiar wolnego czasu. Swoją pseudoprofesjonalną krytykę sprzedaj komuś kto będzie nią zainteresowany, no chyba, że będzie to krytyka konstruktywna. Na razie nie masz niestety nic mądrego do powiedzienia. Przykre...ale prawdziwe.
    Ja mam pytanie, po co ty się tu wpisujesz? Na normalnie i ze spokojem postawioną kwestię bluzgasz jakimś jadem a'la Radio Maryja? Facet, pobudka, dyskutujmy, ale bez afektacji. Pytam osoby, które były na meczu, jak to się stało? Jak ktoś życzy, prosze opdpowiedzieć, jak nie, tyż dopsz. Póki co, lecę na meczyk w sobotę, może się chłopaki zrehabilitują. Im więcej Masona, tym lepiej, moim zdaniem.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja mam pytanie, po co ty się tu wpisujesz? Na normalnie i ze spokojem postawioną kwestię bluzgasz jakimś jadem a'la Radio Maryja? Facet, pobudka, dyskutujmy, ale bez afektacji. Pytam osoby, które były na meczu, jak to się stało? Jak ktoś życzy, prosze opdpowiedzieć, jak nie, tyż dopsz. Póki co, lecę na meczyk w sobotę, może się chłopaki zrehabilitują. Im więcej Masona, tym lepiej, moim zdaniem.
    No my tez z ojcem lecimy, a jutro TV Bydgoszc zrobi prezent mecz Anwil-Sląsk o 18;30 ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No to się widzim na meczyku, fajnie, a Anwilek ze śląskiem tysz chętnie se oblukam :D:D:D

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to się widzim na meczyku, fajnie, a Anwilek ze śląskiem tysz chętnie se oblukam :D:D:D
    sorki wczorja myślalem,ze wczoraj byl czwartek ups. Mecz Anwilku oczywiscie jest w piątek na zywca, a w sobote Polpak-Turów

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Byliśmy, obejrzeliśmy, więcej na szmaciarzy nie chodzę. Brawa dla Masona, ale Chudeusz pewnie i tak go wyrzuci.

    Przeczytałem w Wybiórczej, że Mason faktycznie odchodzi. Tak więc odchodzi jedyny zawodnik, wykazujący jakąkolwiek wolę walki na boisku. Dlaczego nie wypieprzą z mety tego zaczarowanego ołówka, czyli Cepulisa? JEGO AKCJE wzbudzały podczas sobotniego meczu gromki rechot na widowni. Washington był na tyle mądry, że sam zrezygnował z tej zafajdanej drużynki. Bez porządnego rozgrywającego, przy zerowym niemalże koncie za 3 punkty i zniechęceniu, wynikającemu z braku wypłat, odpowiedzmy sobie sami, dokąd zmierza bydgoski kosz? Kukiełka to też poroniony pomysł. Widać, że rządzi klika Wiekiery, dzielą się kasą i nie certolą z obcymi, pretendującymi do miejsca w składzie. Ciekaw jestem, kiedy z gry zrezygnuje Ercegović, on, sądząc po machaniu ręką podczas obserwacji poczynań kolegów z boiska, tez ma dosyć. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego nie grano na Masona właśnie, tylko np. ustawicznie na durnowatego Litwinka, o którym wiadomo, że poza treningami robi w portki i nie trafia trójek, choć po to był zatrudniony? Biedny Kiausas, marnuje się w tej ekipie. Pozostaje też do oecny prezio Słabęcki, którego drużynka zbiera bęcki :D:D:D. Cieszę się, że Krzyś Wilangowski nie dał się nabrać na powtóne granie w tej niewypłacalnej drużynie. Szkoda, bo w weekendy znów będę popijał, zamiast zaangażować się choć trochę w sport kibicowski :D:D:D. Byle do żużla :D:D:D!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jutro (16.12.2005) zaległy mecz ze Stalą O. Z nowym nabytkiem :D:D:D cepulis ma szanse na rehabilitację :D:D:D. Kupa śmiechu.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Astoria po dobrym i momentami nawet emocjonującym meczu pokonała osłabiony, ale jednak Turów. Gdyby nie były zgorzelczanin Zabłocki, bylibyśmy nadal bez zwycięstwa nad trenerem Kamińskim, a tak karta się odwróciła. Oprócz niego wyróżniam walecznego Wiekierę, wszędobylskiego Ercegovićia i wyjątkowo skutecznego rzucającego obrońcę Davisa. W dobrych nastrojach kończymy ten niezbyt udany rok. Wzmocnienia - konieczność!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    A już we środę darmowy meczyk pucharowy z Polpakiem Świecie! Może być nieźle, jadę!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A już we środę darmowy meczyk pucharowy z Polpakiem Świecie! Może być nieźle, jadę!
    Dziś po meczu z Pucharowym z Polpakiem Świecie odbędzie się konferacja z udziałem dyrektora Słabęckiego z kibicami Astorii w Sali Konferencyjnej. Zbiórka na konferencje odbędzie się po meczu na Łuczniczce od strony Brdy, więc jak ktoś ma ochote wygarnąć Słąbemu to i owo to...;)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Polonia SPEC Warszawa - Astoria Bydgoszcz 101:109 (25:21, 19:23, 25:30, 32:35)

    Polonia SPEC Warszawa: Krzysztof Roszyk 26, Łukasz Koszarek 21, Robert Owens 19, Mariusz Bacik 15, Eric Taylor 13, Leszek Karwowski 7.

    Astoria Bydgoszcz: Greg Davis 29, Grzegorz Kukiełka 20, Paweł Wiekiera 18, Kristijan Ercegovic 16, Aivaras Kiausas 12, Michał Chyliński 10, Arvydas Cepulis 4.


    za wp.pl

    Pomimo tego, że nie jestem zagorzałym kibicem Astorii to jednak to zwycięstwo jest warte uwagi. Po raz pierwszy po wejściu do najwyższej klasy rozgrywek pokonaliśmy zespół z Warszawy.:) Cenne zwycięstwo.:)

    Widać, że chłopaki lepiej czują się na wyjazdach. Wygrali już w Warszawie, Wrocławiu, Tarnowie, Inowrocławiu oraz Kołobrzegu.:)

    Co to jest z tą Astą? Bardzo dobry mecz przeplatają z tragicznym... Hmmm...

    A fenomalne spotkanie rozegrał Greg Davis niedoceniany przez niektórych tu na forum.;)
    C'mon You Gunners!

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Niedoceniany przeze mnie :). 9 trójek robi wrażenie. Oby tak dalej!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf info dla Ciebie

    http://www.polskikosz.pl/?news=11487 ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •