Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: kibic płaci, kibic wymaga!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibic płaci, kibic wymaga!!

    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!
    Ja , stary kibic UNII TArnów muszę się wstydzić przed swoim dzieckiem za własny klub...
    Brawo działacze!!! Moja córka pyta mi się wczoraj, widząc drugi wiraż - czy nasz klub jest biedny....bo nie stać go na sprzątanie..
    ??? Wstydzę się za czystość na stadionie, sterty śmieci, brudne krzesełka, brak odpowiedniej ilości przenośnych WC.
    Płacę 20 zł za bilet na plastikowy stołeczek, który raczej odrzuca niż zachęca do siadania, nie czyszczony pewno od 1 meczu. Trybuna, owszem 40 zeta bilet, ale rozczarowanie- też brudno, gazeta potrzebna lub chusteczka.
    Czy niestać działaczy wyagospodarować z ceny biletu 0,2 zeta na wyczyszczenie 1 miejsca?
    To nie tylko mój pogląd ale paru tysięcy kibiców na 2 wirażach.
    Wstyd Panowie działacze!!!

    A jak jest gdzie indziej w Polsce?
    Zobaczcie sami


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no z tymi plastikowymi krzeselkami tak jest
    brudzą się lub jest w nich woda
    ale u nas w lesznie papierków nie ma i wszystko elegancko jest posprzątane
    szkoda tylko że te krzeselka sa zle zaprojektowane!
    lepsze laweczki :D

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Fakt, ze z czystoscia u nas na stodionie to jest roznie. A co za problem wziasc 5 dzieciakow, zaplacic im po 50 zl, niech przemyja krzeselka, zamiata smieci. Wszyscy byli by zadowoleni, a klub chyba stac na wydanie tych 250 zl + 5 mopow/miotel.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!

    A jak jest gdzie indziej w Polsce?
    Zobaczcie sami
    tak się złożyło, że na ostatnim meczu GKS-u Wybrzeże usiadłem w "loży VIP-ów", zazwyczaj siadam na I łuku, ale tym razem znajomy nakręcił mnie właśnie na to miejsce (widok niczego sobie, ale banda zasłania czwarty tor), dobrze że wokół stadionu rozdawano jakąś prasę (nie pamiętam jaką) bo kiedy zobaczyłem w jakim stanie są krzesełka to mnie może nie cofnęło, ale obruszyło napewno, ławki na koronie stadionu są zachowane naprawdę w o wiele lepszym porządku niż te "fotele" dla VIP-ów, masz rację, to naprawdę wstyd! a nadmienię tylko, że za karnet na trybunę kasowano na początku sezonu 300zł!

  5. Powrót do góry    #5
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    no z tymi plastikowymi krzeselkami tak jest
    brudzą się lub jest w nich woda
    ale u nas w lesznie papierków nie ma i wszystko elegancko jest posprzątane
    szkoda tylko że te krzeselka sa zle zaprojektowane!
    lepsze laweczki :D
    Wiadomo Wielkopolska, czyli "Ordung muss sein"!!! (czy jakoś tak-nie znam niemieckiego):):):)
    Ale fakt pozostaje faktem, stadion jest posprzątany. Nie wiem jak wygląda sprawa naszych krzesełek, bo ja siedzę na wysłużonych drewnianych ławeczkach:):P i jest ok!!!!
    Pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Lesznie nie ma koszy na stadionie i ziomy rzucają pety i plastiki po browcu centralnie na glebę...
    ale przed meczem czysto fakt

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    w Lesznie nie ma koszy na stadionie i ziomy rzucają pety i plastiki po browcu centralnie na glebę...
    ale przed meczem czysto fakt
    Chyba w każdym mieście kibice papierki wszelkiej maści, niedopałki i różne inne śmieci wyrzucają na ziemię. W Bydgoszczy nie ma śmietników na koronie stadionu. Ale do czego one miałyby służyć?? Który kibic podczas zawodów wstanie z miejsca, przejdzie w ścisku kilkanaście metrów, żeby wrzucić papierek po Snickersie do kosza???

    Podobnie jak w Lesznie przed meczem stadion jest wysprzątany.
    C'mon You Gunners!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Fakt, ze z czystoscia u nas na stodionie to jest roznie. A co za problem wziasc 5 dzieciakow, zaplacic im po 50 zl, niech przemyja krzeselka, zamiata smieci. Wszyscy byli by zadowoleni, a klub chyba stac na wydanie tych 250 zl + 5 mopow/miotel.

    Bardzo duży problem!Polskie prawo zabrania zatrudniania nieletnich.Ale zawsze mogą zrobić to społecznie.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Bardzo duży problem!Polskie prawo zabrania zatrudniania nieletnich.Ale zawsze mogą zrobić to społecznie.
    Niby zabrania. Ale jak sie chce to sie da rade. Na meczu z Trouniem chyba spiker oglosil, ze potrzebuja kilku chlopcow do posprzatania stadionu. W zamian mieli bilety na nastepny mecz. Wiec jak sie chce to sie da !
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Zoom82
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla ludków którzy nie maja zbytnio kasy to dobre sprzatanie za bilety!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomysł niezły

    Dymko chyba masz rację, ten pomysł jest niezły, trzeba tylko zarząd przekonać do tego i w przyszłym sezonie wykorzystać go w pełni. Będzie czysto i przyjemnie, a paru chłopaków bedzie wchodziło za free - popieram!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Budyń wrote:

    W Bydgoszczy nie ma śmietników na koronie stadionu. Ale do czego one miałyby służyć?? Który kibic podczas zawodów wstanie z miejsca, przejdzie w ścisku kilkanaście metrów, żeby wrzucić papierek po Snickersie do kosza???
    Np w kinie też nie ma przy każdym siedzeniu kosza
    a jednak każdy kulturalny człowiek wie co zrobić po seansie z papierkiem po snickersie...
    a i jeszcze jedno
    "dzieci" po szesnastce czyli jeszcze nie do końca pełnoletnie mogą w Polsce podjąć pracę
    (bodajże za pisemnym oświadczeniem rodziców)
    no i jeszcze jedno
    często na meczach są zbierane pieniądze do puszek na przeróżne okazje czasem na szczytne cele, a czasem po prostu na oprawy.
    W świetle polskiego prawa to jest naprawdę nielegalne i wymaga wielu dziwnych pozwoleń i papierów...
    pozdro

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    blacktop:

    Np w kinie też nie ma przy każdym siedzeniu kosza
    a jednak każdy kulturalny człowiek wie co zrobić po seansie z papierkiem po snickersie...
    Wierzysz w to, że każdy kibic będzie składował swoje odpadki przec cały mecz, żeby potem wywalić je do kosza? Zaznaczam, że ja tak robię w razie wątpliwości. ;)

    Albo składować będzie niedopałki po papierosach?? Takiej sytuacji na stadionie żużlowym chyba jeszcze nie widziałem...

    A co do kina, to nie wszyscy robią tak jak napisałeś. No chyba, że w Częstochowie ludzie będący na seansach filmowych są bardziej kulturalni. W Bydgoszczy, po każdym seansie sale Multikina są zabrudzone pocornem, papierkami itd.

    pozdr

    C'mon You Gunners!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    często na meczach są zbierane pieniądze do puszek na przeróżne okazje czasem na szczytne cele, a czasem po prostu na oprawy.
    W świetle polskiego prawa to jest naprawdę nielegalne i wymaga wielu dziwnych pozwoleń i papierów...
    Popieram każdego kto łamie prawo w ten sposób i chyba zaczne wspierać tych co takich pozwoleń nie mają nawet jeśli miałoby to iśc na oprawe Polonii.

    Niestety nasi działacze nie sa w stanie rywalizować o widza/kibica/klienta. Dziwna struktura własności klubów i stadionów sprawia że nie dba sie o zapewnienie kibicom jakiś podstawowych warunków, wzgledna czystość, toalety na jakimś poziomie czy też gastronomii bez kosmicznych cen.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący Awatar Gajger
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja płacę i leżę na trawie, więc wymagam koszenia tego zielska, krzaków i innego badziewia porastającego "sektory" na I łuku opolskiego stadionu.
    Nie wspominając o toaletach.
    Ale i tak jest wesoło. Ważne, że pierdzi, śmierdzi i w kółko się kręci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •