Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach

    Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź

    Nie wybrałem się na finał 1 ligi do Ostrowa, gdyż klub żużlowy z mojego miasta rozgrywał dziś ostatnie zawody w tym sezonie w Łodzi, ostatnie zawody pod szyldem "TŻ" Łódź. Powstaje nowy klub (Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź) i plany zakładającej ten klub Joanny Skrzydlewskiej są bardzo ambitne. Czy uda się je zrealizować? Oby.

    Zawody
    Zawody jak zawody. Zwycięstwo Łodzian w stosunku 52:38. Nie będę kurtuazyjny i jako koneser żużla nie będę zachwycał się zawodami 2-ligowymi.
    Najważniejsze jest jednak to, że zawody obejrzało wielu Łodzian a takich tłumów na stadionie położonym przy ul. 6 Sierpnia jeszcze nie widziałem. Wszelkie media łódzkie skutecznie zareklamowały te zawody, publiczność weszła za darmo i zapewne zainteresowanie speedwayem w mieście włókniarek i włókniarzy, które mieliśmy przyjemność dziś obserewować zwróci uwagę potencjalnych sponsorów na tę dyscyplinę. Czyżby lepsze czasy dla łódzkiego żużla? Oby.

    Zapowiedzi i plany
    No muszę przyznać, że są one bardzo ambitne. Joanna Skrzydlewska przypominała o chlubnych tradycjach żużlowych w Łodzi sięgających czasów "Tramwajarza" czy "Ogniwa". Zapowiadała, że ma nadzieję, iż "najdalej za 3 lata wróci do Łodzi ekstraliga żużlowa". To wszystko zabrzmiało niczym "Powrót legendy", "DMP 2008(bo szybciej się nie da). Skąd my to znamy? Chciałem dodać, że Joanna Skrzydlewska kandyduje do niższej izby Parlamentu. Skąd my to znamy? Ale nie porównujmy tego z postawą wiceprezesa Gorzowa. Wizytówką Łodzi jest ŁKS i Widzew więc gdyby ktoś tylko i wyłącznie zabiegał o głosy wyborców, zrobiłby show wokół łódzkiej piłki. Jak będzie rzeczywiście? Czy uda się pozyskać sponsorów? Czy uda się zakontraktować zawodników gwarantujących walkę o 1 ligę? Oby.

    Skrzydlewscy to entuzjaści żużla
    Pomagali dotychczas łódzkiemu speedwayowi w najtrudniejszych dla niego momentach. To coś na wzór małżeństwa Półtoraków z Rzeszowa. Tylko wiadomo z sieci kwiaciarni nie osiąga się takich dochodów jak z firmy zajmującej się produkcją folii a i Rzeszów jest bardziej żużlowym miastem niż Łódź. Niemniej jednak myślę, że Skrzydlewscy wykażą się umiejętnością pozyskiwania sponsorów i kontraktowania zawodników. Ze względu na entuzjazm okazywany przez Skrzydlewskich walka o 1 ligę nie będzie opierała się na zasadzie "1 liga albo śmierć" a jak wiadomo takie potraktowanie sprawy wiele dobrego nie przynosi.

    Podziękowania dla zawodników, którzy w tym sezonie reprezentowali Łódź Zrzekli się premii, aby tylko sezon dokończyć. W Ich jeździe widać było entuzjazm, widac było ambicję, chęci. Na kolarzówkach, o suchym pysku, ale jeździli. Mam nadzieję, że kibice i Włodarze o tym nie zapomną i gdyby któryś z tych zawodników znalazł się w składzie realizującym 1-ligowy cel, nikt nie będzie pomiatał Nim jak dziś w Gorzowie pomiata się Łukaszewskim czy Flisem, jeśli tego celu nie uda się zrealizować.

    Pozdrawiam






  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Skrzydlewscy to entuzjaści żużla
    Pomagali dotychczas łódzkiemu speedwayowi w najtrudniejszych dla niego momentach. To coś na wzór małżeństwa Półtoraków z Rzeszowa. Tylko wiadomo z sieci kwiaciarni nie osiąga się takich dochodów jak z firmy zajmującej się produkcją folii a i Rzeszów jest bardziej żużlowym miastem niż Łódź. Niemniej jednak myślę, że Skrzydlewscy wykażą się umiejętnością pozyskiwania sponsorów i kontraktowania zawodników. Ze względu na entuzjazm okazywany przez Skrzydlewskich walka o 1 ligę nie będzie opierała się na zasadzie "1 liga albo śmierć" a jak wiadomo takie potraktowanie sprawy wiele dobrego nie przynosi.
    Tylko kwiaciarni?

    Przez kogo jeden z zuzlowcow, ktory w ubieglym roku dobrze poczynial sobie w II lidze, teraz nie wyjechal w zadnym biegu??

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale o kogo chodzi? O Zywertowskiego? Pokłócił się ze Skrzydlewską czy co?

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    ale o kogo chodzi? O Zywertowskiego? Pokłócił się ze Skrzydlewską czy co?
    A przepraszam, umiesz czytac?

    Nie pojechal w ZADNYM biegu...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne chodzi o Łukasza Lomana ... :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe skad sie wzial pomysl z tym ORZEL
    przeciez to tradycyjna ksywka druzyny Gniezna


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Jak chodzi o Łukasza Lomana to ona sam nie chaciał jezdzic w Łodzi i tego zeby sponsorowała go firma H.Skrzydlewska.Miał zapewniony dobry sprzęt i terminowe wypłaty (sponsor tez płacił za zadobyte punkty).Po co mu to było? I zachował sie niepowanznie zwracając sprzet który mu zakupila Skrzydlewska przed sezonem. Kiedy zrezygnował z jazdy w Łodzi nie oddał tego własciwego sprzetu tylko inny.

    Co do nazwy ORZEŁ to moze dobrze sie kojarzyć z nazwą stadionu (jest taka sama).

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje

    Zawody
    Zawody jak zawody. Zwycięstwo Łodzian w stosunku 52:38. Nie będę kurtuazyjny i jako koneser żużla nie będę zachwycał się zawodami 2-ligowymi.
    Najważniejsze jest jednak to, że zawody obejrzało wielu Łodzian a takich tłumów na stadionie położonym przy ul. 6 Sierpnia jeszcze nie widziałem. Wszelkie media łódzkie skutecznie zareklamowały te zawody, publiczność weszła za darmo i zapewne zainteresowanie speedwayem w mieście włókniarek i włókniarzy, które mieliśmy przyjemność dziś obserewować zwróci uwagę potencjalnych sponsorów na tę dyscyplinę. Czyżby lepsze czasy dla łódzkiego żużla? Oby.

    Zadzam sie ze ostatnie zawody byly reklama dla
    łódzkiego żużla i ze nadejda lepsze dla niego czasy, i byc moze wzrosnie nim zainteresowanie.co do zachwycania sie zawodami 2 - ligowymi uwazam ze chodzi o to iż nie zachwycamy sie tym ze jest to druga liga a ze nasza dryzuna macierzysta.i nia mozna sie zachwycac , kazdym jej suckesem nawet niewielkim.

    Pozdrawiam


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostaje mieć nadzieję że kolejny polski klub żużlowy się odrodzi dzięki sponsorowi. Jak widać związany z klubem sponsor na dobre i na złe to najlepsze co może spotkać klub. Przykład Rzeszowa jest aż nadto wyrazisty. Patrząc nawet na gołe wyniki Łodzian widać że są one coraz lepsze, a jeśli zdobędą trzecie miejsce w lidze to będzie to chyba największa niespodzianka tego sezonu na drugim froncie. Dobrze by było gdyby tak duże miasto jak Łódź i tak zapatrzone w piłkę nożną poznało w końcu co to żużel. Może kiedyś i w Warszawie to się uda. W końcu tyle w tym kraju niewykorzystanych torów żużlowych...
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skrzydlewscy to nie tylko kwiaciarnie, ale i ... a może przede wszystkim znacznie bardziej dochodowy biznes pogrzebowy. W końcu ludzie póki co będą nadal umierać, a ktoś będzie musiał ich chować, nieźle przy okazji zarabiając.

    Nazwa Orzeł jak najbardziej logiczna, w końcu to stadion łódzkiego Orła (tak nazywa się IV-ligowa drużyna piłkarska grająca na tym obiekcie).

    Zawodnicy jeździli rzeczywiście za darmo, ale mają obiecane wypłacenie wszystkich zaległości po sezonie. Jak ktoś wątpi :) odsyłam do wywiadu z Markiem Mrozem w ostatnim TŻ.

    Nikt nie twierdzi, że Skrzydlewscy będą głównym, czy też strategicznym sponsorem klubu. Tu i ówdzie mówi się o pewnej firmie, ale dopóki pozostaje to w sferze domysłów, nie ma co nawet wymieniać jej nazwy.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skrzydlewscy to nie tylko kwiaciarnie, ale i ... a może przede wszystkim znacznie bardziej dochodowy biznes pogrzebowy. W końcu ludzie póki co będą nadal umierać
    ostatnio chyba jednak nie jest to juz tak masowe
    ale kto wie co za zaraza nadejdzie jeszcze po pogotowiu i millerze zwlaszcza ze "w miescie Lodzi nawet chodzenie psom szkodzi" ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skrzydlewscy to nie tylko kwiaciarnie, ale i ... a może przede wszystkim znacznie bardziej dochodowy biznes pogrzebowy. W końcu ludzie póki co będą nadal umierać
    ostatnio chyba jednak nie jest to juz tak masowe
    ale kto wie co za zaraza nadejdzie jeszcze po pogotowiu i millerze zwlaszcza ze "w miescie Lodzi nawet chodzenie psom szkodzi" ;)
    "W mieście Łodzi nawet psom bieganie szkodzi" jeśli o ścisłość chodzi :). I tak jeszcze gwoli wyjaśnienia: Co "ostatnio chyba jednak nie jest już tak masowe"? Umieranie ludzi? :) Jak na moje rozeznanie, nic się w tej kwestii nie zmieniło...

    I żeby nikt nie posądził mnie przypadkiem o OT, to chyba wypada się cieszyć, że klub żużlowy w drugim co do wielkości (póki co) mieście w Polsce być może wreszcie stanie na nogi.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A zwrociliscie uwage na krociutka wzmianke autora o tym, ze pani Skrzydlewska kandyduje do Sejmu? Niech ja ktos zapyta o plany co do zuzla w Lodzi po wyborach, dopiero ta wypowiedz bedzie jakos miarodajna. Bo przed wyborami ludzie czasem taki glupoty gadaja...

    PS Byloby super, gdyby w Lodzi zuzel ruszyl pelna para, z ambicjami wiekszymi niz dojechanie do konca sezonu. Ale na to trzeba kasy...

  14. Powrót do góry    #14
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    politycy i ich obiecanki

    Niech ja ktos zapyta o plany co do zuzla w Lodzi po wyborach, dopiero ta wypowiedz bedzie jakos miarodajna. Bo przed wyborami ludzie czasem taki glupoty gadaja...
    ----------------------------------------------------------

    Święta prawda, Morawski kandydował też Sejmu, ale kilkadziesiąt głosów mu zabrakło. Jakie to miało znaczenie dla klubu każdy zna.Inaczej z politykami było w Pile,gdzie po osiągnięciu sukcesu politycznego o klubie zapomnieli.Podobnie było w innych klubach. Tak czy siak ja bym słowom polityków nie wierzył na grosz, mamy na to tak wiele przykładów....

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    W Łodzi jest taka sytuacja, że jeżeli Joanna Skrzydlewska nie przejmie klubu może dojść do sytauacji w której nie bedzie żużla w sezonie 2006 roku.Nie mamy nic do stracenia. Musimy zaufać tej osobie.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Orzeł pozyskał poważnego sponsora -->> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/41...ntacja-druzyny

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,483
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Tylko pogratulować. Widać, że Skrzydlewski mocno wziął się za żużel w Łodzi. Oby tak dalej, niedługo będzie nowy stadion, może i do SE uda się wskoczyć. Brawo Panie Skrzydlewski
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Jest już tegoroczny wątek Orła. Nie trzeba było cofać się ponad 8 lat.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    20-06-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem gdzie indziej napisać, bo widzę, że ostatnie tematy są sprzed paru lat.
    Wybieram się pierwszy raz na mecz Orła i chcę wiedzieć jak to jest z kupnem biletu? Drogą internetową czy bezpośrednią przed stadionem przy kasach? I jeśli ta druga opcja: ile godzin/minut przed meczem?

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Na oficjalnej Orła, można znaleźć taką podstronę:

    http://www.orzel.lodz.pl/static/przedsprzedaz-biletow
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •