Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 461

Wątek: ZASTAL ZIELONA GÓRA

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2005
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZASTAL ZIELONA GÓRA

    witam postanowilem zalozyc nowy temat dla sympatykow koszykowki z Zielonej Góry. niedlugo rozpocznie sie sezon a nasza druzyna skompletowala calkiem ciekawy sklad...bardzo chetnie podyskutuje tytaj z sympatykami kosza z Zielonej Góry jak i z calej Polski!!zachecam do dyskusji :)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    będzie dobrze

    rzeczywiście Zastal skombinowal niezły skład co dziennie trenuje 19 zawodników i Alex ma pełne pole wyboru
    wczoraj Zastal raz przegrał i raz wygrał z Pyra w Poznaniu gdzie nieźle zagrał Olejnik
    po grze Chodka widać że będzie pokazywał to co sezon temu a może nawet więcej:)
    jestem ciekaw jak poradzi sobie w zespole Nikiel no i kiedy w końcu papierek podpisze Jaras Kalinowski :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2005
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) witam STIVI nasze zielonogorkskie forum zablokowali(tam mialem nick MASTER zreszta kiedys na imprezie gadalismy i jestesmy razem z lo3 :P) no sklad jest dobry na dniach kali ma kontrakt podpisac...tak jak mowisz niewiadoma jest nikiem...w poprzednich sparingach moj dobry kolega czapelek sie dobrze pokazal...mlodziez mamy bardzo dobra!!naprawde wartosciowi gracze a Alex zrobi z nich ludzi...metoda wychowania mlodziezy zajedziemy niedlugo bardzo daleko....tylko musi byc kasa!
    [b]I JUZ NIEDLUGO ZIELONA BEDZIE MIALA KOSZYKOWKE W NAJWYZSZEJ KLASIE ROZGRYWEK!!!! POZDRO

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapraszam na środkową trybunę na górze do wspolnego dopingu

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    No i mamy półfinał z Kagerem.
    Od początku sezonu wiedziałem, że Aleksandrowicz wie co robi, a początkowe słabsze występy były efektem braku dyspozycji rzutowej po wyczerpujących ale długookresowo efektywnych treningach.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Zastal jest o krok od awansu... Kto by pomyślał, że tak to wszystko się wspaniale rozwinie? Aleksandrowicz to jednak niesamowity szkoleniowiec... Środowy mecz, przy pełnych trybunach i gorącym dopingu, dostarczy pewnie niezapomnianych emocji.

    Tylko ZASTAL!:)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    życzę awansu z całego serca, choć moja domena to FALUBAZ to ciekawie będzie pochodzić na ZASTAL w extraklasie w trakcie sezonu ogórkowego, nawet jeśli mieli by później spaść spowrotem ...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    19.04 środa, godzina 18:00

    Mecz o wszystko bez dwóch zdań, koszykarze zielonogórscy staną do walki o upragnioną ekstraklase, rywalem jak już wszyscy wiedzą ekipa z Gdyni.Kto by pomyślał że Zastal zagra w półfinale, wiele osób nawet nie stawiało zielonogórskiej drużyny w play-off, jednak trener Aleksandrowicz wycisnął z tych chłopaków ile się da. Więc w środe wszyscy na Szafrana, obecność obowiązkowa! Bilety w cenach 12 i 6 zł.
    Jeśli Zastal wygra to zastanawia mnie czy znajdą sie sponsorzy bo bez nich wiadomo, nie ma nic.No i co z halą? Drzonków?

    pozdro.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    najpierw zobaczmy jak sobie ZASTAL poradzi we środowym meczu... później można zacząć myśleć na poważne tematy związane z extraklasą. słyszałałem złą nowinę że w naszej druzynie są pewne elementy, którym bardzo niezależy na awansie... i tego się obawiam...
    jeśli chodzi o halę no to niestety... tylko drzonków... fajnie by było jakby w ZG powstała jakaś hala na miarę extraklasy no ale cóż... od ładnych paru lat miasto nie może doczekać się basenu, na które jest wielkie zapotrzebowanie a co dopiero hali dla ZASTALU... no i jestem wręcz przekonany, że w najbliższych latach nie mamy co liczyć na porządną halę sportową...
    a co do sponsorów to liczymy na Stelmet, który sponsoruje bezbarwnie grającą drużynę piłki ręcznej i na dodatek w któreś tam lidze... może włodarze tej firmy zmienili by upodobania sportowe a wraz z nimi kierunek źródła finansowania zielonogórskiego sportu...no i extraklasa przyciągnęła by kilku innych konkretnych sposorów...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    no i już po wszystkim...

    ZASTAL po BARDZO nieciekawym występie przegrał. Myślę że powód takiej gry ZASTALOWCÓW jest jeden... trema!!!
    chciałem mieć dobre miejsca to poszedłem na mecz godzinę wcześniej. A tu... 5 rząd miejsce stojące!! RANY JULEK!!! Hala pękała w szwach już godzinę przed meczem! no i zrozumiałem naszych chłopaków... sam byłem nieźle poddenerwowany takim meczem oraz publiką. już przy wejściu do hali naszej drużyny poczułem ciarki jak cała hala skandowała ZASTAL ZASTAL!!! aż mi jest ciężko wyobrazić jak chłopaki z ekipy musięli się czuć... nie ma co się dziwić, przecież jedynie Jarek Kalinowski widział w swojej karierze tylu kibiców i nawet nie wiem czy tak rozgrzanych do czerwoności . no i się sprawdziło... nawet bardziej doświadczeni zawodnicy Kagera nie trafili przez pierwsze 5 minut żadnego kosza!!! a każdy kosz ZASTALU powodował taką wrzawę jak gol w piłce nożnej... w pewnym momencie poczułem się jak na bitwie pod Grunwaldem, taki był hałas... jeszcze nigdy nie słyszałem takiego dopingu dla ZASTALU... ale cóż 6 zawodnik w postaci kibica się nie sprawdził... jak sam Trener powiedział, że jak by mecz był w Gdyni to by im się lepiej grało.
    coż szkoda, że nie powalczyli bardziej godnie ale ZASTALOWI należy się i tak WIELKI SZACUNEK za ten sezon!!!!!

    pozdro all...

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ekstraklasa jak narazie nie dla zastalu, było już bardzo blisko, jednak zielonogórscy koszykarze nie potrafili dopełnić formalności i wyjść zwycięsko z tej wielkiej bitwy.Nasi poprostu nie mieli dnia, nic nie wpadało + wielka presja zwycięstwa, bo nikt na trybunach nie dopuszczał do siebie myśli że zastal nie wyjdzie zwycięsko z tego meczu.Kibice zielonogórscy pokazali wielką klase, nad komplet, świetny doping i ''dziękujemy'' po meczu to było coś, niektórzy już wychodzili z hali na 5 minut do zakończenia meczu pokazując zarazem że żadni z nich kibice. Wielki respect dla zastalu za ten piękny sezon, w przyszłym sezonie musi być juz tylko lepiej, w poprzednim sezonie była ''8'' w tym sezonie ''4'' wiec za rok oby finał i upragniona w Zielonej Górze ekstraklasa!

    Brawo Zastal!!!

    pozdro all

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    WZMOCNIENIA!!!!

    zastal wzmocniony starymi wyjadaczami Szcześniakiem i Morkowskim!
    myślę że właśnie tego nam brakowało żeby pochasać w 1 lidze. do grupki utalentowanych koszykarzy dałączy dwóch ekstraligowych graczy! super! na sezon "ogórkowy" w żużlu będzie duzo emocji.
    pozdrawiam...

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł Szcześniak i Robert Morkowski to spore wzmocnienie dla Zastalu, wychowankowie postawnowili wrócić na ''stare śmieci'' i zrobić wszystko aby Zastal zagrał w najwyższej klasie rozgrywkowej, w drużynie panuje świetna atmosfera. Warto też dodać że wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy są z Zielonej Góry. Mocny skład skompletowali działacze młodzi zawodnicy tacy jak : Czapla,Matczak,Kalinowski,Wróbel + doświadczeni seniorzy tworzą ciekawą drużynę.
    Do zobaczenia w sezonie :)

    pozdro !

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Warto też dodać że wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy są z Zielonej Góry.
    No prócz Olejnika.

    Ale rzeczywiście już od dobrych kilku lat nie czekałem z takim utęsknieniem na sezon (właściwie o Zastalu przypominałem sobie jak kończyły się rozgrywki żużlowe)

    Na pewno ostatni sezon znacznie wzmożył apetyty wśród kibiców. Rok temu spokojnie byle wejść do ósemki; teraz wzmocnieni, Aleksandrowicz już z drużyną zrozumiany (drugą część sezonu grali jak z nut) więc pewnie już nie prześpimy początku, wzmocnienia - cel postawiony jest wyraźnie - AWANS

    I zaczynają się schody; czy jesteśmy gotowi ???

    - Ostatnie mecze z Kagerem pokazują że młodzież presji nie wytrzymuje (doszli Szcześniak i Morkowski może uspokoją)
    - Hala po awansie nie pomieści setek (tysięcy?) wygłodniałych dobrego basketa kibiców. Mecze z Kagerem pokazały jaka jest lipa (a w perspektywie jest Trefl, Nobiles, czy Śląsk). Więc albo 3 godze przed meczem (jak na Falubaz ;)) albo bilety po 50 i 30zł.
    -Zawodnicy: zielonogórski skład z którego jesteśmy dumni trzeba będzie przemeblować; w ekstralidze poradzi sobie 3 może 4; potrzeba z 2 Murzynów, Litwina i 2 Jugosłowian ;)a to jest:
    -większy budżet, znacznie większy....


    Ale martwić będziemy się po sezonie. Tak jak powiedział Mihodator warto robić wszystko by wejść, nawet nie szaleć z budżetem a ogrywać młodych - rok w ekstraklasie na pewno zaprocentuje.

    Ale najpierw trzeba awansować...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poznaliśmy już przeciwników Zastalu w meczach kontrolnych.

    http://www.sport.zgora.pl/kosz/news....a337b28b181007

    pozdro !

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Wczoraj rozpoczął się turniej im. dr Lecha Bilgfernera.
    W pierwszym dniu Zastal zmierzył się z ekstraligowcem Kagerem Gdynia naszpikowanym Amerykanami, Yugosłowianami i innymi Litwinami - nie dał rady naszym chopakom.

    Kilka refleksji po pierwszym meczu (wiadomo to dopiero początek więc wnioski trochę na wyrost)


    Według mnie Zastal wywalczy awans.

    To co zagrali w obronie to dla mnie mistrzostwo, presing na całym boisku, gdzie goście mieli problemy z wyprowadzeniem piłki przez co robili mnóstwo strat. W 1-lidze przecwiwnicy bedą słabsi, mniej doświadczeni; jeśli tak będzie wyglądała obrona jak wczoraj to ciężko będzie wyjść przeciwnikowi z 50.

    Kolejna rzecz: bardzo wysoka skuteczność - tutaj musimy brać poprawkę, że nie w każdym meczu będzie wpadało 16? trójek. Siedziało Szczesniakowi, Taberskiemu, w drugiej połowie Olejnikowi "trójka" - także wysokie zwycięstwo zawdzięczamy też temu aspektowi gry. Pierwsze mecze pokażą, czy Taber miał dzień, czy rzeczywiście chopaki tak wyćwiczyli nadgarstki ;)

    Dalej: widać że po roku pracy z Aleksandrowiczem zawodnicy załapali o co mu chodzi; łapią strefę (choć kilka razy zostali rozrzucani) ogólnie bardzo mocni w obronie, mimo słabszych warunków silni również na deskach (nawet w ataku)

    Szcześniak i Morkowski - widać że dogadali się z resztą, choć często "no look'i" tego pierwszego zaskakiwały nie tylko przeciwników. Kapitanem jest Olejnik chociaż według mnie Szcześniak jest tym, który dyryguje, ustawia. to było widać na rozgrzewce jak i w meczu.


    Ogólnie sorki za hurra optymizm, ale po tym jednym meczu jestem pełen nadziei na dobry wynik. Wątpię, żeby przespali początek, jak w zeszłym roku. więc jeśli od razu pójda mocnym uderzeniem, myślę że w pierwszej czwórce przed play-off powinni się znaleźć bez problemu, a potem to już...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj rozpoczął się turniej im. dr Lecha Bilgfernera.
    W pierwszym dniu Zastal zmierzył się z ekstraligowcem Kagerem Gdynia naszpikowanym Amerykanami, Yugosłowianami i innymi Litwinami - nie dał rady naszym chopakom.

    Kilka refleksji po pierwszym meczu (wiadomo to dopiero początek więc wnioski trochę na wyrost)


    Według mnie Zastal wywalczy awans.

    To co zagrali w obronie to dla mnie mistrzostwo, presing na całym boisku, gdzie goście mieli problemy z wyprowadzeniem piłki przez co robili mnóstwo strat. W 1-lidze przecwiwnicy bedą słabsi, mniej doświadczeni; jeśli tak będzie wyglądała obrona jak wczoraj to ciężko będzie wyjść przeciwnikowi z 50.

    Kolejna rzecz: bardzo wysoka skuteczność - tutaj musimy brać poprawkę, że nie w każdym meczu będzie wpadało 16? trójek. Siedziało Szczesniakowi, Taberskiemu, w drugiej połowie Olejnikowi "trójka" - także wysokie zwycięstwo zawdzięczamy też temu aspektowi gry. Pierwsze mecze pokażą, czy Taber miał dzień, czy rzeczywiście chopaki tak wyćwiczyli nadgarstki ;)

    Dalej: widać że po roku pracy z Aleksandrowiczem zawodnicy załapali o co mu chodzi; łapią strefę (choć kilka razy zostali rozrzucani) ogólnie bardzo mocni w obronie, mimo słabszych warunków silni również na deskach (nawet w ataku)

    Szcześniak i Morkowski - widać że dogadali się z resztą, choć często "no look'i" tego pierwszego zaskakiwały nie tylko przeciwników. Kapitanem jest Olejnik chociaż według mnie Szcześniak jest tym, który dyryguje, ustawia. to było widać na rozgrzewce jak i w meczu.


    Ogólnie sorki za hurra optymizm, ale po tym jednym meczu jestem pełen nadziei na dobry wynik. Wątpię, żeby przespali początek, jak w zeszłym roku. więc jeśli od razu pójda mocnym uderzeniem, myślę że w pierwszej czwórce przed play-off powinni się znaleźć bez problemu, a potem to już...
    zapraszam kolege na www.grono.e-basket.pl :)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    zapraszam kolege na www.grono.e-basket.pl :)

    Kurka siwa chodzę po tej stronce, na którą mnie zapraszasz i nie widzę niczego, co by mnie miało w jakiś sposób zaskoczyć.

    Chodzę, szukam, patrzę, odgaduję "co poeta miał na myśli" i chyba jestem za tępy, więc mnie oświeć i napisz po co wklejasz tego linka ???

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapraszam kolege na www.grono.e-basket.pl :)

    Kurka siwa chodzę po tej stronce, na którą mnie zapraszasz i nie widzę niczego, co by mnie miało w jakiś sposób zaskoczyć.

    Chodzę, szukam, patrzę, odgaduję "co poeta miał na myśli" i chyba jestem za tępy, więc mnie oświeć i napisz po co wklejasz tego linka ???
    spoko wyluzuj ziom znam Cie z autokaru fnf i wyjazdu do gorzowa oraz ostrowa zajrzyj na forum i tam sie wypowiedz na temat flagi :) projekt wrzuce potem ...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc sa jeszcze miejsca w busie na jutrzejszy mecz Zastalu w Stargardzie Szczecinskim z miejscowa Spojnia chetnie zapraszam na gg 2407518 wyjazd o 12 spod palmiarni pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Zastal doznał dwóch niespodziewanych, i niepotrzebnych, porażek na własnym parkiecie. Szkoda, bo teraz mógł mieć aż trzy punkty przewagi nad pięcioma zespołami :) a tak jest "tylko" wiceliderem. Mam jednak nadzieję, że awansują :)


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastal powrocil na fotel Lidera :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Jak to mówią: ZASTAL GRAĆ K*RWA MAĆ !!! ;)

    Przejrzałem sobie wpisy przedsenowe pełne optymizu i właściwie, sprawdza się co tam napisane.

    Mamy prawie połowe sezonu i mozna się pokusić o małe resume

    Zastal od początku męczą kontuzje. Nie było meczu by wszyscy zawodnicy będący w kadrze drużyny byli pełni gotowi do gry. Na ten sezon całkowicie wykluczony jest Taberski, długa absencja Kalinowskiego, częste kontuzje młodzieży. Można by spodziewać się, że bedzie cholernie ciężko.

    I rzeczywiście według mnie tak jest. Tabela pokazuje co innego - pierwsze miejsce, jeśli jednak przyjrzymy się wynikom poszczególnych spotkań, gdzie Zastal rzadko wygrywa różnica ponad 10 punktów, to nasuwają się dwa wnioski.
    1. Zastal wcale nie jest tak silny jak wskazywałaby tabela.
    2. Jest cholernie wyrównana liga (mecze z drużynami z dołu są równie zacięte jak z zespołami pretendującymi do awansu)


    Ale to wszystko co napisałem powyżej jest oczywiste. Warto natomiast zastanowić się co dalej, w play-offach?

    Zastal rozpocznie tę rundę z górnej czwórki (kto wie może z pierwszego miejsca?). Z wielkim prawdopodobieństwem można zakładać, że Aleksandrowicz wciąż będzie kładł olbrzymi nacisk na obronę (swoją drogą fakt, że ilość punktów rzucona przez lidera jest mniejsza od sumy oczek zdobytych przez outsidera jest ewenementem).

    Granie twardo w obronie jest cholernie wykańczające i kwestią, która mnie najbardziej zastanawia jest czy Zastal podoła kondycyjnie do końca sezonu? Poziom drużyn jest wyrównany i można spodziewać się, że wygrać w trzech spotkaniach nawet z ósmą będzie niezwykle ciężko.

    Kwestia, która według mnie zdecyduje, czy Zastalowi uda się wywalczyć upragniony awans będą dobre zmiany dawane przez młodych. Czy będą w stanie przez 5-7 minut udźwignąć ciężar gry, dać złapać oddech Szcześniakowi, Chodkiewiczowi i reszcie.?

    Niemniej ważna jest gra na desce.
    Próćz wspomnianego Chodkiewicza nie widzę zawodnika, który w sposób zadowalający realizowałby ten aspekt koszykówki. Olejnik wiadomo, bardziej lubi grać od kosza, Zbychu zaś nie spełnia pokładanych w nim nadziei - nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała jego gra po kontuzji.


    Reasumując więc:
    Jeśli młodzież będzie w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości i wytrzyma psychicznie, Aleksandrowicz wymyśli coś by wzmocnić dechę - to uważam, iż awans będzie bardzo realny. Do tego wszystkiego trzeba dodać jeszcze dużo szczęścia i za rok będziemy oglądać u siebie chłopaków z Sopotu (tylko gdzie my się zmieścimy ;)) ale to już odrębny temat...


  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zastal !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Najlepszy mecz w sezonie Zastalu:

    http://sport.tvp.pl/koszykowka/tauro...t-mecz/7023141

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastal na fali. Najlepsze mecze Zastalu, ciągle przed nami do zobaczenia w CRS

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Co za mecz w Słupsku . Ta ostatnia akcja Stelmacha:

    http://www.youtube.com/watch?v=2pUQX...layer_embedded

    i komentarz pana Jacka bezcenny

    http://rzg.info.pl/2012/04/horror-w-...-nadal-w-grze/

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zastal w najlepszej czwórce TBL !!!

    http://rzg.info.pl/2012/05/dumni-po-...w-polfinale-2/

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    W czwartek Zastal przyjął zaproszenie od Eurocup, który jest zapleczem Euroligi. To będzie debiut w europejskich rozgrywkach .
    Tak 3mać

    http://www.sportowefakty.pl/koszykow...wybral-eurocup

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2012
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uwielbiam ! Zastal górą !

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Ciekaw jestem tego Quintona całego. Juz widzialem gdzieniegdzie hasła.." Quintonie widamy w X demonie " moze dobrze sie zaadoptuje w miasto i klub, oby, bo z tego co o nim poczytalem to wyglada na kozaka

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekaw jestem tego Quintona całego. Juz widzialem gdzieniegdzie hasła.." Quintonie widamy w X demonie " moze dobrze sie zaadoptuje w miasto i klub, oby, bo z tego co o nim poczytalem to wyglada na kozaka
    W końcu chłop grał m.in. w Realu Madryt więc coś tam musi umieć .
    Pozyjom, uwidjom . Póki co działacze Zastalu robią świetną robotę.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2012
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wygląda na solidne wzmocnienie naszego teamu. Może nie od razu zacznie brylować ale na pewno wniesie sporo do Zastalu.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    W końcu chłop grał m.in. w Realu Madryt więc coś tam musi umieć .
    Pozyjom, uwidjom . Póki co działacze Zastalu robią świetną robotę.
    Bylem dzisiaj z Walterem na obiedzie. Poki co to mowi, ze Uvalin daje im ostro w kość Ale nastawienie bojowe i cele ambitne Probowalem sie dowiedziec kto jeszcze na celowniku jest, ale oni sami nie wiedza.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Mamy kolejne wzmocnienie w Zastalu. Tym razem z Bałkanów:

    http://sport.zgora.pl/kosz/oliver-st...ra,d26858.html

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Czy ktoś coś więcej wie na temat problemów z powrotem z Aten?

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Szkoda, że Piotrek zdecydował się odejść. Mam do Niego duży szacunek za to co zrobił dla Zastalu i ta słynna akcja :


  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Z odejściem Stelmacha strasznie gorąco się zrobiło. Klub w swoich wypowiedziach pokazał brak klasy, nawet jeśli to Stelmach zachował się nieprofesjonalnie...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Z całą pewnością nie zachował się fair w stosunku do kolegów z zespołu ale trener mógł sobie darować takie wypowiedzi na konferencji.

    Szkoda, że tak się stało ale nie ma ludzi niezastąpionych.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Jak na Serba to i tak chłop był bardzo wstrzemięźliwy w słowach. Mógł użyć o wiele bardziej wyrafinowanych form rozliczenia się z Piotrem niż tylko marne rozstrzelanie.

    Natomiast bardzo podobała mi się postawa Uvalina w chwili, kiedy Jacek Białogłowy poprosił o opinię na ten temat Kamila Chanasa. Duża klasa.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Okazuje się, że klub chce sprowadzić Dylewicza za Piotrka. Nasza siła znacząco wzrośnie jak się tak stanie

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Okazuje się, że klub chce sprowadzić Dylewicza za Piotrka. Nasza siła znacząco wzrośnie jak się tak stanie
    Wydaję mi się, że to jakaś ściema.

    Choć gdyby to była prawda to ...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Okazuje się, że klub chce sprowadzić Dylewicza za Piotrka. Nasza siła znacząco wzrośnie jak się tak stanie
    Wg mnie proba wymuszenia zaleglych wynagrodzen przez Agenta Dylewicza, wiec nie ma co sie narazie zabardzo ekscytowac.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Radość po wczorajszym zwycięstwie w Eurocup nad Telenetem


  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jeszcze do drugiej rundy nie awansowali, więc z radością bym poczekał

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •