Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: Balbincia - skargi, zażalenia, uwagi, wnioski...

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Balbincia - skargi, zażalenia, uwagi, wnioski...

    Nareście mam okazję powrócić po niezawinonej przeze mnie przerwie(ach ,te awarie) i co widzę?Że wszyscy mają swoje tematy.Tak więc nie chcąc być gorszą ,zkladam swój.Jeżeli ktoś ma jakieś srawy do mnie osobiście ,to zapraszam.

    Podobne wątki:

    • Powrót do góry    #2
      Stały bywalec
      Dołączył
      23-07-2002
      Postów
      1,470
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      To może ja będę pierwszy.

      Nie mam zaszczerzeń do osoby o nicku Balbincia. Jest to jeden z lepszych modów!!

    • Powrót do góry    #3
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      To może ja będę pierwszy.

      Nie mam zaszczerzeń do osoby o nicku Balbincia. Jest to jeden z lepszych modów!!
      czy nazwa dzialu to: lizanie (|) moderatorowi ?
      wydaje mi sie ze: Problemy, uwagi merytoryczne forum żużel

      oszczedzilbys mi zagladania tutaj.

    • Powrót do góry    #4
      Zaawansowany
      Dołączył
      07-04-2003
      Postów
      2,456
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Cytuję:
      --------------------------------------------------------------------------------
      To może ja będę pierwszy.

      Nie mam zaszczerzeń do osoby o nicku Balbincia. Jest to jeden z lepszych modów!!
      --------------------------------------------------------------------------------



      czy nazwa dzialu to: lizanie (|) moderatorowi ?
      wydaje mi sie ze: Problemy, uwagi merytoryczne forum żużel

      oszczedzilbys mi zagladania tutaj.

      Lynx musisz sie czepiac wszystkiego ;/. Jest to wątek o pracy na tym forum Balbinci i Tomik wyraził swoje zdanie na ten temat. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, ze ktos docenił prace moderatora.

    • Powrót do góry    #5
      Stały bywalec
      Dołączył
      23-07-2002
      Postów
      1,470
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Lampeq on ma chyba jakies uprzedzenia do mnie, ale co tam ignoruje go;]

      Balbincia - najlepszy moderator 2003 roku

    • Powrót do góry    #6
      Ekspert Awatar DRABOL
      Dołączył
      19-04-2003
      Postów
      3,725
      Kliknij i podziękuj
      4
      Podziękowania: 12 w 4 postach

      Ja do Balbinci nic nie mam :) Tak jak do większości moderów/adminów , a raczej wszytkich :P Poprostu dobrze wykonują swoją "prace" :)

      Oby tak dalej Balbincia - częściej odwiedzaj wątek Wrocławski :P
      Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

    • Powrót do góry    #7
      Ekspert Awatar Stamper
      Dołączył
      28-06-2002
      Postów
      5,271
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękował 3 razy w 1 poście
      :o

      Nie chce grac "zlego gliny", ale czy Wy uwazacie, ze ten dzial powstal po to, abyscie pisali: " X jest fajny, nic do niego nie mam"??
      Dzizas...
      Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

    • Powrót do góry    #8
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Po prostu chłopaki się podlizuja,bo wiedzą że jak ja ich dorwię na stadionie to moze sie dla nich źle skończyć:P:P:PA tak na poważnie ,to Stamper ma rację .ten temat zostawmy na problemy i sprawy do mnie ,a komplementy wysyłajcie na PW lub pocztę.

    • Powrót do góry    #9
      Zaawansowany
      Dołączył
      02-07-2002
      Postów
      2,735
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 12 w 8 postach
      Lampeq on ma chyba jakies uprzedzenia do mnie, ale co tam ignoruje go;]
      on ma nie tylko uprzedzenia do Ciebie ale
      takze do kilku innych osob...

      pzodro. ;]

    • Powrót do góry    #10
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      Lampeq on ma chyba jakies uprzedzenia do mnie, ale co tam ignoruje go;]
      on ma nie tylko uprzedzenia do Ciebie ale
      takze do kilku innych osob...

      pzodro. ;]
      szczegolnie do osob piszacych bezsensownie.
      piszacych nie na temat.
      do osob robiacych z dzialow technicznych hp.
      tym bardziej do takich ktore na forum troche siedza.

      tak ich sie czepiam :)
      i bede sie czepial.

    • Powrót do góry    #11
      Stały bywalec
      Dołączył
      23-07-2002
      Postów
      1,470
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Po tym Twoim wpisie wnioskuje, że powinieneś być też uprzedzony do siebie.

    • Powrót do góry    #12
      Ekspert Awatar Stamper
      Dołączył
      28-06-2002
      Postów
      5,271
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękował 3 razy w 1 poście

      lynx i tomik....

      Przestancie sobie dogryzac gdzie tylko sie da, bo zaczyna to wygladac jak prywatna wojna.
      Macie cos do siebie - wyjasnijcie sobie via GG, priv czy tez spotkajcie sie i dajcie sobie po razie.
      Nie mam zamiaru wiecej czytac Waszych docinek w swoim kierunku - dlatego w tym miejscu chcialbym Was uspokoic i ostrzec...EOT
      Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

    • Powrót do góry    #13
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Widzę ,że mój wątek stał sie areną świętej wojny między Tomikiem a Lynxem.Panowie ,proszę o nieplątanie mnie w wasze prywatne niechęci.
      Tomek -już chyba sobie coś wyjaśniliśmy.
      Lynx-jeżeli masz coś do Tomika ,to są inne możliwości "merytorycznej rozmowy".Jeżeli masz coś do mnie ,to proszę bardzo o tym napisać,jeżeli nie to prosiłabym abyś się powstrzymał od swoich komentarzy.


      Jeżeli będzą tutaj jakieś dalsze spięcia na linii Tomik -Lynx ,to będę pierwsza do wniosku o bana dla jednego i drugiego.

    • Powrót do góry    #14
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      Widzę ,że mój wątek stał sie areną świętej wojny między Tomikiem a Lynxem.Panowie ,proszę o nieplątanie mnie w wasze prywatne niechęci.
      Tomek -już chyba sobie coś wyjaśniliśmy.
      Lynx-jeżeli masz coś do Tomika ,to są inne możliwości "merytorycznej rozmowy".Jeżeli masz coś do mnie ,to proszę bardzo o tym napisać,jeżeli nie to prosiłabym abyś się powstrzymał od swoich komentarzy.


      Jeżeli będzą tutaj jakieś dalsze spięcia na linii Tomik -Lynx ,to będę pierwsza do wniosku o bana dla jednego i drugiego.
      primo. wnioskuj sobie co chesz mam to gleboko w (|) :)

      dalej. to nie spor miedzy mna a tomikiem.
      napisalem co mysle o bezsensownych wpisach wypaczajacych idee istnienia tego dzialu.

      z czyms sie nie zgadzasz ?
      konkretnie ?

      chetnie popolemizuje.
      jesli gosciu wpisuje sie bezesnsownie - mam prawo wyrazic swoja opinie. bede ja wyrazal - nie zaleznie od tego czy zrobi to tomik , stefek , franiu czy tez moze piotrus.


      czy klapiesz zeby klapac ?

    • Powrót do góry    #15
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      Przestancie sobie dogryzac gdzie tylko sie da, bo zaczyna to wygladac jak prywatna wojna.
      Macie cos do siebie - wyjasnijcie sobie via GG, priv czy tez spotkajcie sie i dajcie sobie po razie.
      Nie mam zamiaru wiecej czytac Waszych docinek w swoim kierunku - dlatego w tym miejscu chcialbym Was uspokoic i ostrzec...EOT
      nudzisz sie?
      http://www.sportsboard.pl/Forum/view...D=36&TID=25173

      zajrzyj. popracuj. dbaj zeby z tego nie byl hp.
      to takze w waszym interesie.

      bo mi to przeszkadza i to strasznie. nie wchodze tu po to zeby czytac o *pierdolkach*. podobnie z dzialem "wasze uwagi......."

      gdybys dzialal tak jak powinienes nie bylo by moich docinek - bo tych wpisow by nie bylo.
      wiec tak jak napisales EOT.

    • Powrót do góry    #16
      Zaawansowany
      Dołączył
      07-04-2003
      Postów
      2,456
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      nudzisz sie?
      http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=36&TID=25173

      zajrzyj. popracuj. dbaj zeby z tego nie byl hp.
      to takze w waszym interesie.

      bo mi to przeszkadza i to strasznie. nie wchodze tu po to zeby czytac o *pierdolkach*. podobnie z dzialem "wasze uwagi......."

      gdybys dzialal tak jak powinienes nie bylo by moich docinek - bo tych wpisow by nie bylo.
      wiec tak jak napisales EOT.
      Sorry ja tutaj czego sie rozumiem...
      Za kogo ten koles ma administratorów i moderatrów?!
      Tyczy sie to takze wypowiedzi do Balbinci wyzej i w watku Unia Leszno - co w trawie piszczy.
      Sam zwraca kazdemu uwage, a kiedy dotknie to jego, to pyskuje bezczelnie.
      Poza tym te zwroty:zajzyj, popracuj, wnioskuj sobie gdzie chcesz mam to w (|)... Kim on jest?
      Waszym szefem? Płaci komus? ^$&*@^$@&*$^!!!!!!!

    • Powrót do góry    #17
      Ekspert
      Dołączył
      07-02-2004
      Postów
      2,993
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      lynx

      Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy administratorów, moderatorów to bardzo proszę o uwagi, ale rzeczowe i w odpowiednich wątkach. Wszyscy wszystkim zajmować się nie mogą i nie będą.
      A przechodząc do Twojej wypowiedzi w wątku Unii Leszno to pozwolę sobie zauważyć, że poziom merytoryczny pracy Balbinci nie uprawnia Cię do tego typu komentarzy w tymże wątku. I nawet emoty nie tłumaczą tego.
      Tu masz odpowiedni dział by wyglosić swoje zdanie.

      Balbinciu, na przyszłość nie ostrzegaj nikogo, a posty typu:

      Szkoda że nie w Trapezie, ale byłaby jazda

      po prostu usuwaj. W mojej opinii to wbrew protestom lynx'a przykład niekonstruktywnego czatowiska, na które prawidłowo i błyskawicznie zareagowałaś.

      lynx
      Czy domniemywać mogę po kontekście Twoich wielu wypowiedzi na forum, że Twoja uwaga do Balbinci miała pozamerytoryczny charakter? Ufam, że jestem w błędzie.

    • Powrót do góry    #18
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      Startos
      lynx

      Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy administratorów, moderatorów to bardzo proszę o uwagi, ale rzeczowe i w odpowiednich wątkach. Wszyscy wszystkim zajmować się nie mogą i nie będą.
      A przechodząc do Twojej wypowiedzi w wątku Unii Leszno to pozwolę sobie zauważyć, że poziom merytoryczny pracy Balbinci nie uprawnia Cię do tego typu komentarzy w tymże wątku. I nawet emoty nie tłumaczą tego.
      Tu masz odpowiedni dział by wyglosić swoje zdanie.

      Balbinciu, na przyszłość nie ostrzegaj nikogo, a posty typu:

      Szkoda że nie w Trapezie, ale byłaby jazda

      po prostu usuwaj. W mojej opinii to wbrew protestom lynx'a przykład niekonstruktywnego czatowiska, na które prawidłowo i błyskawicznie zareagowałaś.


      lynx
      Czy domniemywać mogę po kontekście Twoich wielu wypowiedzi na forum, że Twoja uwaga do Balbinci miała pozamerytoryczny charakter? Ufam, że jestem w błędzie.
      1.

      "z 3 wpisow mozna sie przyczepic do 1. usun go a nie marudzisz. bo pomysle ze nabijasz
      prosze nie nabijac i potraktowac to jako ostrzezenia ;p"

      napisalem dokladnie to co ty. wpis o trapezie trzeba bylo wywalic.
      nie zgadzasz sie ze mna?
      i wpis balbinci byl tam zupelnie zbyteczny.
      bo za wpisy na temat bugza nawet nie miala sie co brac mimo iz sa wybitnie nie na miejscu. wiesz to Ty wiem to ja.

      3. nie zartuj sobie ze mnie. byly 3 wpisy. dwa mimo iz krotkie mialy jak najbardziej odpowiednia tresc.... z gatunku czatowiska byl jeden.
      napisalem ze ten trzeba bylo usunac - i tyle.

      wiec skad dalekoidacy wniosek o jakims moim protescie?
      spojrz jeszcze raz na to co napisalem.

      napisalem ze sie czepia. bo sie czepia. ma mozliwosc usuniecia wpisu - niech go z tego skorzysta. od tego jest. cos nie tak w moim prostym rozumowaniu?

      moj wpis nie byl protestem na zarzucanie iz z dzialu robi sie czatowisko. byl protestem na to iz wlasnie zarzuca czatowisko a uzyc przycisku usun sie nie chcialo. po to sie go ma zeby go uzywac.

      latwiej usunac jeden wpis nie na miejscu niz strzelic note z "ostrzezeniami".

      wiec reasumujac odwrociles kota ogonem.
      rozumiem ze bronisz "swojego" modera.
      bo innej motywacji nie widze :)
      chyba ze przeszkadzam piszac "glosno" iz cos mi sie nie podoba.
      mam przestac glosniej... a watki darknessa sa dla zasady i stwarzania pozorow.
      inaczej odebrac tego nie mozna.

      2. moje uwagi nie odnasza skutku. gdy je mam - zarzucasz mi osobiste gierki. zastanow sie. badz konsekwentny.

      3. spojrz o jeden wpis wyzej niz twoj.

      4. gdy mam uwagi - powoduja one ataki takie jak ten wpis o ktorym pisze w 3. co ja mam dziecku tlumaczyc od czego sa te dzialy ?
      zrobcie to raz a porzadnie.

      ps. ufaj sobie w co chesz :)

    • Powrót do góry    #19
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Lynx,jeżeli ci moja praca się nie podoba,to możesz złożyć skargę u adminow,a nawet u głównego szefa.To twoje demokratyczne prawo.Tylko że ty robisz do mnie jakieś osobiste wycieczki już od dłuższego czasu,nawet wtedy gdy nie byłam jeszcze moderatorem.Mam wrażenie ,że cobym nie zrobiła,to i tak się czepniesz,bo jestem z Wrocławia.Ty na sam dzwięk tego slowa ,oraz paru innych związanych z moim miastem,dostajesz chyba wysypki.Takie zachowanie ma pewną nazwę,sam sobie powiedz jakie.

      P.S.Nie jestem przeciwniczką tego ,co leszczyńskie.Wręcz odwrotnie.W ostatnim czasie poznałam parę bardzo fajnych ludzi osobiście jak Qubisa ,Szumika i Mietka i jak dobrze pójdzie ,to może poznam resztę .

    • Powrót do góry    #20
      Ekspert
      Dołączył
      07-02-2004
      Postów
      2,993
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Lynx... krótko: uwaga była na miejscu jako przestroga na przyszłość. Moderzy nie są tu tylko po to by kasować posty tuzinami, ale także by wpajać zasady forum. Liczę, że po poście Balbinci "osobnik od Trapeza" to zrozumie i zrozumie to kilku innych skłonnych do czatowania.
      Co jakiś czas taka forma interwencji modera też jest wskazana.
      Preferowana przez Ciebie metoda represjonowania forumowiczów nie rozumiejących niektórych zasad forum jest tylko i wyłącznie Twoją prywatną propozycją rozwiązywania problemu nieregulaminowych zachowań. Nie wszyscy to zdanie musża podzielać.

      Uwaga przyjęta, ślicznie dziękuję i nie została ona przeze mnie zanegowana, a jedynie jej forma.
      TU jest wątek uwag do Balbinci, a nie w wątku o Unii Leszno.
      I idąc konsekwentnie za tokiem Twojej uwagi Twój wpis powinien bez żadnego ostrzezenia wyleciec - powód? nie na temat!

      Zatem szanujmy się trochę nawzajem.

    • Powrót do góry    #21
      Ekspert Awatar lynx
      Dołączył
      31-10-2001
      Postów
      3,883
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 10 w 7 postach
      Lynx... krótko: uwaga była na miejscu jako przestroga na przyszłość. Moderzy nie są tu tylko po to by kasować posty tuzinami, ale także by wpajać zasady forum. Liczę, że po poście Balbinci "osobnik od Trapeza" to zrozumie i zrozumie to kilku innych skłonnych do czatowania.
      Co jakiś czas taka forma interwencji modera też jest wskazana.
      Preferowana przez Ciebie metoda represjonowania forumowiczów nie rozumiejących niektórych zasad forum jest tylko i wyłącznie Twoją prywatną propozycją rozwiązywania problemu nieregulaminowych zachowań. Nie wszyscy to zdanie musża podzielać.

      Uwaga przyjęta, ślicznie dziękuję i nie została ona przeze mnie zanegowana, a jedynie jej forma.
      TU jest wątek uwag do Balbinci, a nie w wątku o Unii Leszno.
      I idąc konsekwentnie za tokiem Twojej uwagi Twój wpis powinien bez żadnego ostrzezenia wyleciec - powód? nie na temat!

      Zatem szanujmy się trochę nawzajem.

      czyli jak zawsze wedlug zasady - co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
      naginasz sobie jak chcesz i interpretujesz sobie jak chcesz.
      smutne.
      bo ja tu widze niezly burdel.

    • Powrót do góry    #22
      Ekspert
      Dołączył
      07-02-2004
      Postów
      2,993
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      czyli jak zawsze wedlug zasady - co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
      naginasz sobie jak chcesz i interpretujesz sobie jak chcesz.
      smutne.
      bo ja tu widze niezly burdel.
      Do rzeczy Panie Lynx...
      ... nie uważam, aby tego typu (powyższe) pierdy miały zaprzątać mi głowę, a jeżeli masz coś konkretnego to "kawa na ławę"... będzię czym się zająć dla dobra forum.
      ... na razie burdel to ja widzę w Twojej logice, a zbędne naginanie cudzych postów i śmieszne interpretacje to w większości Twój udział, zatem napisz do czego pijesz, bo zaczyna z Twoich postów wiać nudą...

    • Powrót do góry    #23
      Użytkownik Awatar azymut
      Dołączył
      19-06-2002
      Postów
      318
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Zacznę od tego: ;). Bo ja mam pretensje do Balbińci, bo jest z Wrocławia i przejeżdżałem niedawno przez Wrocław i strasznie dziurawe drogi tam macie. I proszę o naprawienie dróg, bo więcej do Wrocławia na żużel nie przyjadę :).
      Pozdrawiam.

    • Powrót do góry    #24
      Zaawansowany Awatar whiski
      Dołączył
      24-01-2002
      Postów
      2,658
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Cała ta dyskusja powoli zaczyna mnie drażnić.Fakt,gratulacje dla Tarnowa się należą,ale wolałabym aby co poniektórzy forumowicze uspokoili swe wypowiedzi.Pamiętajcie,drodzy Tarnowianie,że 1 liga to nie jest e-liga.Tam jeżdżą o wiele lepsi zawodnicy niż w waszym klubie.Nie umniejszam ich umiejętności,ale to inny świat.Weryfikacja nastąpi w pierwszych meczach z drużynami z górnej półki.Jeżeli wygracie z nimi ,będe was chwalić.
      moze jak tutaj napisze to wkońcu "balbincia" zauważy i zrobi krótki wykładzik pod tytułem:
      "Jak odszczekać by nie odszczekać",
      lub
      "Różne przepaście w świecie żuzlowym",
      lub
      "Jestem jasnowidzką i wiem wszystko".


    • Powrót do góry    #25
      Ekspert
      Dołączył
      07-02-2004
      Postów
      2,993
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Hmmm... zastanawiam się nad dwoma sprawami:
      1. Jaki jest cel powyższej wypowiedzi? (cytującej wypowiedzi z lamusa)
      2. Dlaczego whiski nie dostał jeszcze bana za nieregulaminową sygnaturę (a był już pouczany w tym zakresie)? Swoje przemyślenia mam nadzieję spuentowac jutrzejszym "rzutem oka" w ten wątek :)

    • Powrót do góry    #26
      Zaawansowany Awatar whiski
      Dołączył
      24-01-2002
      Postów
      2,658
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Cel jest taki że się Pani "balbincia" panoszyła w temacie "baraze Tarnów - Gdańsk" i podała nam swoją głupią opinie o "przepaści" i "tarnowskich wychowankach", mało tego, obiecała chwalić.
      A jeżeli Twoją odpowiedzią na to jest że "coś z moją sygnaturą jest nie tak" to bardzo prosze nie nabijać postów, tylko zgodnie z regulaminem napisać mi np. na g.g.!

    • Powrót do góry    #27
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Za wykorzystywanie wypowiedzi innych bez ich zgody,można nieźle beknąć.Ja się nie zgodziłam na to ,tak więc będę musiała nad tym powaznie pomyśleć.A najbardziej jest denerwujące to,że wyrywasz moją wypowiedź z całej dyskusji tylko dlatego,ze jestem moderatorem.:(:(:(

      P.S.Startos,jesteś adminem i sam wiesz co robić.

    • Powrót do góry    #28
      Zaawansowany Awatar whiski
      Dołączył
      24-01-2002
      Postów
      2,658
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Wiedziałem że się przyznasz że nie miałaś racji i tylko niepotrzebnie robiłaś wtedy zamieszanie.

    • Powrót do góry    #29
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Nie powiedziałam ,że nie miałam racji.Nie wiem czy pamiętasz,ale wtedy kiedy te slowa pisałam,nikt nie miał pojecia ,że do waszego składu zawitają takie tuzy,jak Gollob.Wypowiedż dotyczyła składu ,ktory był w dniu baraży z Gdańskiem i dalej moje zdanie podtrzymuję ,ale do stanu w tym dniu obecnym.I wbrew twoim sugestiom ,nie byłam jedyną osobą ,która miała takie zdanie.
      Na tym kończę tę nikomu niepotrzebną dyskusję z twoimi wydumanymi pretensjami.

    • Powrót do góry    #30
      Zaawansowany
      Dołączył
      27-01-2003
      Postów
      2,618
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Whisky
      Od początku sezonu cytujesz tą wypowiedź wprowadzając niektórych swoich kolegów i koleżanki z miasta w którym mieszkasz w ekstazę. Powiem tak... Na co Ci to? Czy to aż tak Ci pomaga w... No właśnie w czym? Zrozum, że cytowanie jednej wypowiedzi, która miała na celu przytemperować ekstazę kilkudziesięciu ludzi, którzy byli zajarani awansem nie jadąc nawet na baraż do Gdańska, a tylko pisali to na forum. Zrozum, że to jest forum OGÓLNOPOLSKIE a nie klubowe i jakieś zasady muszą być.

    • Powrót do góry    #31
      Zaawansowany Awatar whiski
      Dołączył
      24-01-2002
      Postów
      2,658
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      nie byłam jedyną osobą ,która miała takie zdanie.
      od moderatora jednak można (trzeba) wymagać pewnego poziomu
      Na co Ci to? Czy to aż tak Ci pomaga w... No właśnie w czym
      Tak, to mnie aż tak zabolało, że Osoba nie mająca pojęcia o czymś (żużlu) pisze złośliwie, bo jej smutno że Gdańsk spadł!
      Dobra koniec, bo zaraz "balbincia" poprosi o pomoc kolejnych moderatorów (jak to macie w zwyczaju i co dokładnie tutaj widać)!
      A o przepaści to mozna jednynie pisać, ale intelektualnej!


    • Powrót do góry    #32
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ja nie muszę nikogo o nic prosić.Jak będę chciała to i tak zrobię co potrzeba.Na temat wiedzy o żużlu,to kochanie mnie nie znasz i nie tobie wydawać opinię.Spytaj tych co zdążyli mnie poznać:DPodejrzewam,ze więcej lat kibicuję swojemu klubowi niż ty żyjesz.Jeżeli masz zamiar wyładowywać swoje frustracje albo się do wartosciować moim kosztem,to pomyłka.Zarzucasz mi ,że mam marny poziom,ale zapominasz ,że ty też nim nie grzeszysz.Proponuję pouczyć się trochę od Roberto,bo ty mu do piet nie dorastasz.To tyle na ten temat.

      P.S.Dla przypomnienia wszystkim-jak ja się panoszę w czyjś wątkach,to raczej jest to wiadome .Ja swojej obecności nie ukrywam.

    • Powrót do góry    #33
      Zaawansowany Awatar whiski
      Dołączył
      24-01-2002
      Postów
      2,658
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Masz racje, trudno oceniać(ja-ciebie) kogoś po jednym wpisie (niesionym emocjami) że jest ktoś taki czy owaki!
      Mam tylko nadzieje, że już poznałaś siłe Tarnowskiej drużyny i zdajesz sobie sprawe że żadna "weryfikacja na torze" nie nastąpiła!
      Ja uważam że nie ma zadnej "przepaści" pomiędzy Gorzowem, Gdańskiem a Rybnikiem czy Bydgoszczą, śmiem twierdzić równiez ze Wrocławowi było by trudno wywieść punkt z Gdańska czy Gorzowa, a będąc moderatorem prosze jedynie na przyszłość ważyć słowa które mogą być zapamiętane przez współforumowiczów przez pół roku lub dłużej!

    • Powrót do góry    #34
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      I to mnie satysfakcjonuje.Mój wpis chwalący Tarnów napiszę wieczorem.Teraz niestety ,brak czasu(zebrania w szkole).

    • Powrót do góry    #35
      Super Typer FTSL Awatar NATALA
      Dołączył
      09-09-2002
      Postów
      3,754
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Balbinci przez pare najblizszych dni na forum nie bedzie z waznych powodów.
      Prosiła, żebym tu to przekazała.
      Ważne sprawy proszę kierowac do niej na gadu gadu. dziękuję za uwagę


      Pozdrawian, NATALA

    • Powrót do góry    #36
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Na wstępie dziękuję wszystkim,którzy wysłali mi dowody wsparcia w trudnych chwilach.Bardzo mi pomogły utrzymać równowagę duchową.
      Na razie muszę dalej ograniczyć działalność na forum.Póki nie zostanie postawiona diagnoza mojemu mężowi,będę zajęta jego badaniami.Niestety,dalej nie może poruszać się sam i muszę przejąć rolę anioła stróża.Mam nadzieję ,że wiekszość z was zrozumie moje problemy i nie będzie miała do mnie pretensji.

    • Powrót do góry    #37
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Niestety,problem goni problem.Tym razem zawiódł komuter.Przez najbliższe parę dni mnie nie będzie,bo musimy postawić system na nowo.Jezeli ktoś miałby do mnie sprawę ,to proszę ją przesyłać albo przez Natalę albo przez Ramzesa.

    • Powrót do góry    #38
      Zaawansowany
      Dołączył
      04-09-2002
      Postów
      2,279
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      No i problemy sprzętowe sie powtórzyły. Balbińci nie będzie przez najbliższe kilka dni. Wszelkie sprawy proszę kierować do mnie lub Agi.

    • Powrót do góry    #39
      Stały bywalec Awatar Sokol
      Dołączył
      30-05-2002
      Postów
      1,288
      Kliknij i podziękuj
      6
      Podziękowania: 162 w 53 postach
      To jakieś fatum - mnie 6 dni temu sypnął się domowy komputer. Jak na złość w pracy nie miałem w ubiegłym tygodniu za wiele czasu na moderowanie :P Ale już po kłopotach mam nadzieję....
      Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

    • Powrót do góry    #40
      Zaawansowany
      Dołączył
      23-09-2002
      Postów
      1,803
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Na szczęście poszedł tylko zasilacz,tak więc moja nieobecność nie była zbyt długa.Mam nadzieję ,że po takiej porcji awarii,moja bytność na forum nie będzie zbyt gwałtownie przerywana.

    • Powrót do góry    #41
      Zaawansowany
      Dołączył
      28-02-2002
      Postów
      1,732
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      balbinacia jesli zamykasz watek o emczu krosno-grudziadz to moze bys Go otworzyla co ??
      bo nie chce zakladac 2 skoro jeden juz ejst ale zamkniety :|
      Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

    • Powrót do góry    #42
      Zaawansowany Awatar JD
      Dołączył
      22-03-2004
      Postów
      2,604
      Kliknij i podziękuj
      66
      Podziękowania: 57 w 28 postach
      Znaczy sie załapałem żółtą kartkę ok, ale w sumie co ona ozanacza?:D

    • Powrót do góry    #43
      Ekspert Awatar Luker
      Dołączył
      19-10-2003
      Postów
      5,693
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      JD:
      Znaczy sie załapałem żółtą kartkę ok, ale w sumie co ona ozanacza?:D
      Chyba chodzi o ograniczenie do 3 wpisow dziennie przez jakis czas.

      lukair
      Quote of the week:
      "The stars still shine bright. Yet something is different..."
      -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
      F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

    • Powrót do góry    #44
      Zaawansowany Awatar JD
      Dołączył
      22-03-2004
      Postów
      2,604
      Kliknij i podziękuj
      66
      Podziękowania: 57 w 28 postach
      JD:
      Znaczy sie załapałem żółtą kartkę ok, ale w sumie co ona ozanacza?:D
      Chyba chodzi o ograniczenie do 3 wpisow dziennie przez jakis czas.

      lukair
      A jakis czas to na ile ? Jak sie kiedys wkur... na kogos "na jakis czas" to trwa to do dziś :P:P

    • Powrót do góry    #45
      Ekspert Awatar Roberto
      Dołączył
      21-08-2002
      Postów
      7,400
      Kliknij i podziękuj
      8
      Podziękowania: 204 w 56 postach
      Chyba chodzi o ograniczenie do 3 wpisow dziennie przez jakis czas.
      To o czym mówisz to half-ban i JD czegoś takiego nie dostał. Żółta kartka od Balbinci oznacza po prostu ostrzegawcze tupnięcie nogą :P

    Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •