Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 233

Wątek: Ekstraliga - Prognoza Play-off :)

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Jedyna szansa Sparty to brak wiekszej presji na wynik. ten sezon jest dla nas eksperymentalny i uwazam, ze wlasciwie walka dla nas o utrzymanie to najnizszy wymiar kary. Jesli dostana w Tarnowie do 35 to wiekszego zdziwienia nie bedzie i rewanz we Wrocku stanie sie formalnoscia dla jednej i drugiej druzyny. Z drugiej strony patrzac to jest w koncu play off wiec i motywacja inna, bowiem jesli udaloby sie osiagnac wynik w granicach 40 lub troszke wyzej :) punktow to jeszcze wiele sie moze zdarzyc :P Mimo wszystko zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Unia wiec przystapi do niego takze z wieksza presja ze strony wypelnionego stadionu i jak sobie z nia poradzi - taki bedzie wynik meczu. Typuje 53:37 dla Unii i w rewanzu 49:41 dla Sparty. Pozdrawiam ;)

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    mi tez jakos zal d... sciska ! To nie tak miało byc !
    Jeden mecz z Lesznem w Czestochowie by mi wystarczył,o drugim mazyłem ale w...finale !
    No coz,los tak chciał ,mógłby byc finał mazen a bedzie tylko wspaniały cwiercfinał.Szkoda....
    Mysle ze mimo rozdartego"serducha" to jednak Włókniarz bedzie rywalem Poloni w półfinale
    ................
    Aha,w meczu Atlasu z Tarnowem trzymam kciuki za Atlas :D dacie rade klejarze
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Tak przy okazji - chłopcy z Wrocławia modlili się, aby wpaść na Apator, a tu przyjdzie zakończyć zabawę w tym roku na Tarnowie. Ach, jak mi Was szkoda. Z drugiej strony sam nie wiem o co było się modlić - znowu dwa razy pod rząd w torebkę byście dostali i po kaczokach by było.
    No jakby sedziowe znow wam pomagali to kto wie , podziekujcie ladnie panu Janasowi i GKSZ za to ze jestescie w polfinale juz ...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach

    No jakby sedziowe znow wam pomagali to kto wie , podziekujcie ladnie panu Janasowi i GKSZ za to ze jestescie w polfinale juz ...
    DZIĘKUJEMYYY!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia Leszno - CKM - dwumecz

    faworytem jest z pewnoscia zespol z Czestochowy, ale chcialbym zaznaczyc ze nie zawsze FAWORYCI wygrywaja!!!
    wg sa dwie opcje:
    1)Leszno musi wygrac u siebie roznica przynajmniej roznica 8-12 pkt, aby myslec o awanse do polfinalow.A czy to mozliwe? wg mnie tak! Włókniarz ma 5 zawodnikow tylko, ale Drabik mysle ze odpada,poniewaz on nie przepada za torem w Lesznie,Ułamek tesh szalu nie robil nigdy w Lesznie, Walasek = niewiadoma (po ostatniej kolejce), Holta-no wlasnie ciekawe jak da sobie rade w presji kilkunastotysiecznej publicznosci z Leszna:), pewniakiem wydaje sie byc tylko Ryan - aczkolwiek i niemu sie przytrafiaja wpadki..
    Balinski, K.Kasprzak i Adams to pewniacy ktorzy moim zdaniem zdobeda ok 35 pkt w Lesznie do tego dochodzi J.Rempala, Skornicki i Jankowski - ktorzy sa w stanie zdobyc na torze w Lesznie ok 15-18 pkt...

    2)w Lesznie nie zaistnieja w ogole Skornicki Rempala i Jankowski, + wpadki Balinskiego i mecz bedzie na styku...
    a w rewanzu jak wiadomo Czewa "nie pozwoli" zmarnowac takiej szansy

    podsumowujac: Leszno "musi" wygrac ok 12 pkt aby myslec o awansie do polfinalow --> a to wg mnie jest mozliwe!!
    Wg mnie bedzie to bardzo ladny polfinal, na styku- ale minimalnie ok 4 pkt ( w dwumeczu ) wygraja Czestochowianie...

    Tarnow-Wrocek - dwumecz
    Tu sie nie bede rozpisywal ja to widze tak w wynikach mniej wiecej:
    Wrocek 48-42 Tarnow , Tarnow 54-36 Wrocek
    Awans: Tarnow

    a co bedzie dalej to napisze jak beda polfinaly;)

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale jajca :P

    Kujawsko Pomorskie na czele ;))))))

    Pomimo blamażu w meczu u siebie z Unią Leszno Apator "wdarł" się do półfinałów... jak dla mnie jaja niesamowite....

    na dwóch pierwszych miejscach sa zespoły które:

    1. miał walczyc o pierwsza czwórkę, jednak nikt nie przewidział, ze Sawina bedzie hitem sezonu i pomimo "dziadowskiej" jazdy na wyjazdach Krzyzaniaka i Robackiego Polonia minie jak tyczki przeciwników ;) Brawa za mecz z CKMem ;) Lwy poskromione... jajca...

    2. miał spasc z ligi :P już dawno pisałem, ze wiele osob powinno "przeprosic" za swoje głupkowate wpisy, wrecz tragiczne na tym forum ;) nio ale Apator miał spasc według nich na 100%, nie spadł :) to potem zaczeło sie bronienie, ze w dwumeczu z ich druzyna Apator przegra, nie przegrał :P hihi... nio ale Apator jest za Polonia, wiec najwieksi napinacze maja na pewno ucieche, bo pokazali Apatorowi gdzie raki zimują :) ja chce tylko oddać to, ze plany sie zmieniaja w trkacie sezonu, a Apator z mniejszym badz wiekszym - zalezy od meczu - szczesciem awansował juz do czwórki :)

    w półfinałach powinny sie znaleźć zespoły z Tarnowa i Czewy. Ale jedno co, to jest sport ;) i nikt nie potrafi powiedziec jakie jajca Nas jeszcze czekaja :)

    jesli dojdzie do polfinałów:
    Polonia vs. CKM
    Apator vs. Unia Tarnów

    to moim zdaniem przejda "osiłki" :P czyli CKM i Unia :) nie wiem, tak me przeczucie podpowiada :) Myślę, że Unia pokaza Nam ze te 2 mecze to czysty przypadek, a CKM zepnie sie aby pokonać Gryfy i tyle :)

    chociaz jaki piekny byłby finał Polonia Apator ;) ojojoj... zapewne "plecy" :P jednak kurna range swoja mecz by miał ;)

    pzdr

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwumecz z Częstochową na pewno będzie bardzo trudny co pokazały mecze w fazie zasadniczej - 5pkt dla Czewy. Bądźmy jednak dobrej myśli i wierzmy w zwycięstwo leszczyńskich byków! Jestem bardzo ciekawy jak zostanie przywitany Rune Holta!? Oby nie poleciały butelki, kamienie itp.:/ Jednak Holta zasłużył na NIEszacunek leszczyńskich kibiców. Już niemoge się doczekać tego meczu w Lesznie. Przychodźcie na stadion i dopingujcie naszych zawodników! Musi być pełen stadion! Pokażmy, że kochamy UNIE!

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jako
    a mnie się wydaję, że derby i tak jeszcze w tym sezonie zobaczymy. Niestety pewnie będzie to mecz o trzecie miejsce, ale publika na meczu gwarantowana, szefostwo już się cieszy, my chyba zresztą też.

    Ja tam już dziś dziękuje moim za czwarte miejsce a jak się uda coś więcej to będzie super.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako
    a mnie się wydaję, że derby i tak jeszcze w tym sezonie zobaczymy. Niestety pewnie będzie to mecz o trzecie miejsce, ale publika na meczu gwarantowana, szefostwo już się cieszy, my chyba zresztą też.

    Ja tam już dziś dziękuje moim za czwarte miejsce a jak się uda coś więcej to będzie super.
    Jeśli chcecie jechać o "brąz" to proszę bardzo-my wam nie bronimy lecz nie mówcie za Polonie, która ma zamiar jechać o "złoto". To,ze wy uważacie iż swój plan już wykonaliście to Bydgoszczanie myślą co innego o swoim zespole. Polonia jest u siebie bardzo silna w przeciwieństwie do Apatora, który jezdzi nie równo i dlatego moze się obawiać o awans. 5 bonusów Bydgoszczy musi chyba mieć swoja wymowę-prawda? Na wyjazdach przegrywamy nisko a mecze na Sportowej to już zupełnie inny speedway w wykonaniu gospodarzy na co składa się równa jazda całego zespołu nawet z Robackim i Krzyżaniakiem a mecze wyjazdowe "trzymają" Jonsson,Sawina, Protasiewicz i Klecha. Dlatego Polonia zostaje faworytem awansu do finału obojętnie z kim w półfinale pojedzie.
    Dla mnie obojętne czy finał z Toruniem czy Tarnowem bo wiadomo iż to mecze o złoto elektryzują a w tych dwóch przypadkach dodatkowym smaczkiem będą derby a w drugim pojedynek z Gollobami.
    Polonia chce jechać o złoto i tak będzie!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2005
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia chce jechać o złoto i tak będzie!
    Ale jestes pewny "margot27"!!!!! Widze ze nikogo sie nie boisz (i bardzo dobrze, ale troche pokory by sie przydalo i szacunku dla przeciwnikow). Pamietaj ze to sa palyoff i rzadza sie swoimi prawami. Jeden slabszy dzien, jednego z liderow i placzesz kolego!
    Zebys sie nie przeliczyl :-))
    Nie tacy kozacy juz byli i teraz placza :-))
    Pozdro

    Tarnów - Wrocław --> Tarnów

    Częstochowa - Leszno --> Częstochowa serce mowi inaczej:-(


    Tarnów - Toruń --> Torun

    Częstochowa - Bydgoszcz --> Częstochowa


    Torun - Częstochowa --> Torun Dlaczego nie???

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Na wyjazdach przegrywamy nisko a mecze na Sportowej to już zupełnie inny speedway w wykonaniu gospodarzy na co składa się równa jazda całego zespołu nawet z Robackim i Krzyżaniakiem a mecze wyjazdowe "trzymają" Jonsson,Sawina, Protasiewicz i Klecha. Dlatego Polonia zostaje faworytem awansu do finału obojętnie z kim w półfinale pojedzie.
    I ty śmiesz zarzucać innym, że są butni w swych wypowiedziach ? Cyferka przy nicku ci urosła ale nic się rafik przez 3 latka nie zmieniłeś.
    "Cud" pod Jasną Górą przyćmił ci zdrowy rozsądek.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Polonia chce jechać o złoto i tak będzie!
    Ale jestes pewny "margot27"!!!!! Widze ze nikogo sie nie boisz (i bardzo dobrze, ale troche pokory by sie przydalo i szacunku dla przeciwnikow). Pamietaj ze to sa palyoff i rzadza sie swoimi prawami. Jeden slabszy dzien, jednego z liderow i placzesz kolego!
    Zebys sie nie przeliczyl :-))
    Nie tacy kozacy juz byli i teraz placza :-))
    Pozdro

    Tarnów - Wrocław --> Tarnów

    Częstochowa - Leszno --> Częstochowa serce mowi inaczej:-(


    Tarnów - Toruń --> Torun

    Częstochowa - Bydgoszcz --> Częstochowa
    W czym lepsza jest Częstochowa od Bydgoszczy? Bo wyniki mówią zdecydowanie co innego. Jeśli już piszesz takie typy to badz konsekwentny bo Apator ma takie same szanse na przejście Tarnowa jak Bydgoszcz Częstochowę. Jestem przekonany,że napisałeś to z przekory do mojego wpisu i zrobienia na złość.
    Podtrzymuję finał: Polonia - Apator bo taki będzie najciekawszy, najsprawiedliwszy i najbardziej zacięty.Na taki finał właśnie czeka całe Pomorze i większość w Polsce.


  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wyjazdach przegrywamy nisko a mecze na Sportowej to już zupełnie inny speedway w wykonaniu gospodarzy na co składa się równa jazda całego zespołu nawet z Robackim i Krzyżaniakiem a mecze wyjazdowe "trzymają" Jonsson,Sawina, Protasiewicz i Klecha. Dlatego Polonia zostaje faworytem awansu do finału obojętnie z kim w półfinale pojedzie.
    I ty śmiesz zarzucać innym, że są butni w swych wypowiedziach ? Cyferka przy nicku ci urosła ale nic się rafik przez 3 latka nie zmieniłeś.
    "Cud" pod Jasną Górą przyćmił ci zdrowy rozsądek.
    Kto tutaj mówi o bucie? Zobacz sobie wpisy waszych kolegów przed meczem z Toruniem. Im to jakos uwagi nie zwracałeś jak pisali o wyniku 55:35 czy jeszcze wyższym. Widać jak ta porazka na was podziałała lecz przyda sie troche spokoju ludziom(niektórym) z Tarnowa. Szkoda słów. Widac,ze jak ktoś pisze o swoich to zle a jak o "twojej" druzynie to dobrze tak? Widać jakiś jest sprawiedliwy-szkoda słów. Już kilka razy lekcę pokory dostaliscie w tym sezonie i takze was to nic nie nauczyło.
    Przed chwila Bukowski w "Maks" mówił,ze wierzy w finał tego sezonu w Tarnowie-tegoroczne wyniki nic nie nauczyły. Najlepiej powiedział Lorek,ze Bydgoszcz będzie "czarnym koniem" play-off a on się niezbyt często myli.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Na taki finał właśnie czeka całe Pomorze i większość w Polsce.
    Jasne, wszyscy sie ślinią na tą myśl, nawet kibice z innych ośrodków mają gdzieś swoje drużyny bo czekają właśnie na "taki" finał.
    Kto tutaj mówi o bucie? Zobacz sobie wpisy waszych kolegów przed meczem z toruniem. Im to jakos uwagi nie zwracałeś jak pisali o wyniku 55:35 czy jeszcze wyższym.
    Nie, to ty sobie zobacz bo nie dość, że znajdziesz tam swój wpis o bucie właśnie, to znajdziesz też i moją dyskusję z tarnowianinem na temat niedoceniania Apatora.
    Widać jak ta porazka na was podziałała lecz przyda sie troche spokoju ludziom(niektórym) z Tarnowa. Szkoda słów. Widac,ze jak ktoś pisze o swoich to zle a jak o "twojej" druzynie to dobrze tak? Widać jakiś jest sprawiedliwy-szkoda słów. Już kilka razy lekcę pokory dostaliscie w tym sezonie i takze was to nic nie nauczyło.
    Przed chwila Bukowski w "Maks" mówił,ze wierzy w finał tego sezonu w Tarnowie-tegoroczne wyniki nic nie nauczyły. Najlepiej powiedział Lorek,ze Bydgoszcz będzie "czarnym koniem" play-off a on się niezbyt często myli.
    Aaa no to skoro Lorek tak powiedział to teraz cie rozumiem.

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    No, no wreszcie się upewniłem, że margot27 równa się rafik24.
    Jak dla mnie bez sensu jest pisać o półfinałach bo z tego co pamiętam to na razie są tam tylko Bydgoszcz i Toruń .

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no wreszcie się upewniłem, że margot27 równa się rafik24.
    Jak dla mnie bez sensu jest pisać o półfinałach bo z tego co pamiętam to na razie są tam tylko Bydgoszcz i Toruń .
    Póki co Unia ma najbardziej niewygodnego dla siebie przeciwniaka - czyli Wrocław a Leszno ma coś do udowodnienia (głównie Holcie).
    No ale zakładając najbardzije prawdopodobny scenariusz (czyli Unia i CKM w półfinale).
    To moim zdaniem realny jest ostatnimecz w ... (Tarnowie ew. Toruniu).
    Jakoś mam wrażenie że CKM "wybrał" sobie ćwierćfinaliste unikając jednocześnie półfinału z Unią Tarnów.
    Tak więc ostatnich meczy CKM-u nie brał bym zbyt serio.

    Ale to są play-offy i wystarczy że wydzie jednemu zawodnikowi mecz życia i wszystko przewraca się do góry nogami (vide postawa Miedzińskiego w Tarnowie i Apator zamiast 35pkt. robi w Tarnowie 41)

    Pozostaje tylko czekać na 6 ekscytujących spotkać i ... finał w Tarnowie ;)

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto:
    Cyferka przy nicku ci urosła ale nic się rafik przez 3 latka nie zmieniłeś.
    No i sie wydalo :P:P:P

    pozdro :]
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto:
    Cyferka przy nicku ci urosła ale nic się rafik przez 3 latka nie zmieniłeś.
    No i sie wydalo :P:P:P

    pozdro :]
    lukair
    Jakie 3 latka? Ładnie gosciu nie wie co pisze-to do roberto! Włókniarz sobie wybrał rywala..hahaha...tak samo jak Tarnów przegrał by wybrać sobie Atlas-prawda? Boli ciebie to 3 miejsce, oj boli. A na więcej to nie licz bo mam nadzieję,ze już Atlas pokaże miejsce w szyku Unii a jeśli nie oni to Apator-piszę tak samo złośliwie jak niektórzy Tarnowianie i robię z premedytacją. Tarnów jest w tym zbyt słabym zespołem,zeby zdobyć coś więcej niż brąz. Bukowski w radiu "Maks" pokazał swoje oblicze mówiąc o tym iż zakończą sezon złotym medalem zdobytym w Tarnowie.
    Powtarzam finał to(prawdopodobnie):
    Polonia - Apator

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    margot27:
    Jakie 3 latka? Ładnie gosciu nie wie co pisze-to do roberto!
    Czyli nie potwierdzasz, nie zaprzeczasz ? :P

    ps. 1,5 roku.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    margot27, co ty piszesz... Uspokój, sie ... Wszyscy, cie chyba juz tu znają... ja będę zadowolony jak będziemy mieli 3 miejsce dla mnie polonia w tym roku zrobiła juz dożo wykonali plan teraz spokojnie czekamy i może cos będzie więcej
    Ale Margot nie przesadzaj, bo twoje wpisy nawet mnie kibica Polonii wpieniają...

    ps.a pisanie ze Tarnów jest słaby to juz wielkie przegięcie wystarczy ze RT da kase jakas wieksza toniemu i bedzie smigal jak w sgp

    Pozdro dla normalnych:)

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Przed chwila Bukowski w "Maks" mówił,ze wierzy w finał tego sezonu w Tarnowie-tegoroczne wyniki nic nie nauczyły. Najlepiej powiedział Lorek,ze Bydgoszcz będzie "czarnym koniem" play-off a on się niezbyt często myli.
    Prezezabawny czlowieczek z ciebie margot, rafik, czy jak ci tam. Mam rozumiec ze wiara w swoj zespol to powod do wstydu ? Torunianie maja zgola inne zdanie na ten temat, a co sie okazalo - calkiem sluszne. Czasem ta wiara czyni cuda.

    A do tego powiedz mi czemu smiesznym jest wiara w zespol ktory po rundzie zasadniczej ma CALY 1 PKT straty do lidera? I to uwzgledniajac rozliczne wpadki w wiekszosci meczow? (Ze przypomne chocby slawetne 4 pkt TG, 7 pkt TR, 11 pkt TG+JG, i inne tego typu?). Faktycznie ten wynik powinien nam zamknac usta, powinnismy usunac sie skromnie w cien, przeciez w tym roku kujawsko-pomorskie zdystansowalo cala reszte ligi, nie ma ona o czym juz myslec (to znaczy ma - o brazie).

    Badz czlowieku powazny i z takimi ocenami moze wstrzymaj sie chociaz do finalu. Zreszta jesli prawda sa domysly Roberto - nie masz czego sie wstydzic. Ostatecznie znow zmienisz nick i po sprawie. Na 200%. Prawda?

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jakie 3 latka? Ładnie gosciu nie wie co pisze-to do roberto!
    rafik24 -> margot27. No chyba, że te cyferki to nie latka lecz... mniejsza z tym
    Włókniarz sobie wybrał rywala..hahaha...tak samo jak Tarnów przegrał by wybrać sobie Atlas-prawda? Boli ciebie to 3 miejsce, oj boli. A na więcej to nie licz bo mam nadzieję,ze już Atlas pokaże miejsce w szyku Unii a jeśli nie oni to Apator-piszę tak samo złośliwie jak niektórzy Tarnowianie i robię z premedytacją. Tarnów jest w tym zbyt słabym zespołem,zeby zdobyć coś więcej niż brąz. Bukowski w radiu "Maks" pokazał swoje oblicze mówiąc o tym iż zakończą sezon złotym medalem zdobytym w Tarnowie.
    Powtarzam finał to(prawdopodobnie):
    Polonia - Apator
    "Polonia jest faworytem awansu do półfinału obojętnie z kim pojedzie", "Na taki finał czeka większość w Polsce" - nie ma w tym wątku osoby bardziej zarozumiałej niż ty.
    W odróżnieniu od ciebie nie będę jednak oceniał reszty normalnych kibiców, a nawet działaczy, na podstawie jednego wywrotowca ;)

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jesli moge....
    Moim skromnym zdaniem jedyna druzyna, ktora moze pokrzyzowac plany Czestochowie i Tarnowowi jest Bydgoszcz (chyba, ze w polfinale Wroclaw....:)). I tak bedzie wygladac podium w nieprzypadkowej kolejnosci. Ja dalej jakos nie potrafie docenic Torunia. Chociaz udowodnili nieraz, ze sa niesamowicie szybcy, a ich ostatnie popisy z Jaskółkami to juz mnie zupelnie zaskoczyly. Wiec moze jednak? Zobaczymy na kogo Apator trafi w polfinale, bo mysle, ze woleliby Tarnow...

    Poki co Unia Leszno jedzie z Czestochową i mimo, ze bedzie stawiac duzy opor to Włokniarz wygra dwumecz. Unia Tarnow jezdzi z Wrocławiem, tu stawiam na Unie. Chociaz ich kluczem do zwyciestwa bedzie dobra postawa w pierwszym meczu, bo WTS potrafi zrobic tor niesprzyjajacy gosciom. I faktycznie czas by Tony R. wzial troszke lepszy sprzet. Pytanie czy Kolodziej, Rempalowie, Burza czy J.Gollob pojade w miare dobrze we Wroclawiu? Tu moze byc niespodzianka...

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    wookie:
    I faktycznie czas by Tony R. wzial troszke lepszy sprzet.
    Nie wydaje mi sie zeby w ostatnim meczu jezdzil na osiolkach. Byc moze tego wlasnie miedzy innymi dotyczylo spotkanie "w 8 oczu" :)
    Ostatni bieg, jak sie ostatnio mozna bylo dowiedziec, zawalony zostal przez odnowienie kontuzji kciuka. Podobno Tosiek byl mocno zalamany po tymze biegu. Nie liczac tego biegu Tosiek byl szybki na tyle ze tylko raz go lyknal Crump. Jesli kontuzje zaleczy to mozna byc spokojnym o wyniki raczej. W jego najlepiej pojetym interesie teraz bedzie pojechac na maksa :) - podobnie w przypadku innych zawodnikow. Teraz juz nie bedzie miejsce na kalkulacje. Jazda na maksa albo out.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    piekno sporu polega na tym, ze nie zawsze faworyci wygrywaja i wqierze, ze te wszystkie "papierowe"rozważania wezma w łeb i druzyny dzis skazywane na pozarcie sprawia jeszce nijedna niespodzianke. chcialoby sie aby leszcynskie Byki awansowaly(mimo kontuzji Dibruckiego i tak wiele juz osiagneli) ale bedzie trudno jednak zwracam uwage na team z wroclawia i trenera, ktory potrafi i ich motywowac i to wlasnie wroclawianie moga byc czrnym koniem rundy finalowej. oj zdziwia sie niektorzy zdiwią, że jaksołki beda musiali nisko latac:)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    bedzie niespodzianka
    i to mysle ze w meczu Unia T - Atlas
    chodz wolalbym zdecydowanie Unie T.

    wbrew pozorom kontuzja Kosciucha dosc
    mocno wplynie na oslabienie Unii L.
    akurat w tym dwumeczu,te 4 (bardzo prawdopodobne)
    punkty Kosciucha w 2 biegach mlodziezowych
    moga byc decydujace...

    faworytem PO sa bydgoszczanie, bo maja Sawine,
    i bardzo dobrych mlodziezowcow,

    co z Apatorem?
    moze byc ciekawie..., poniewaz nikt na nich nie stawia,
    nie chcialbym aby apator trafil rowniez na atlas ze
    wzgledu na to ze byl 1 raz ;-) lepszy,
    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Póki co Unia ma najbardziej niewygodnego dla siebie przeciwniaka - czyli Wrocław a Leszno ma coś do udowodnienia (głównie Holcie).
    No ale zakładając najbardzije prawdopodobny scenariusz (czyli Unia i CKM w półfinale).
    To moim zdaniem realny jest ostatnimecz w ... (Tarnowie ew. Toruniu).
    Jakoś mam wrażenie że CKM "wybrał" sobie ćwierćfinaliste unikając jednocześnie półfinału z Unią Tarnów.
    Tak więc ostatnich meczy CKM-u nie brał bym zbyt serio.

    Ale to są play-offy i wystarczy że wydzie jednemu zawodnikowi mecz życia i wszystko przewraca się do góry nogami (vide postawa Miedzińskiego w Tarnowie i Apator zamiast 35pkt. robi w Tarnowie 41)

    Pozostaje tylko czekać na 6 ekscytujących spotkać i ... finał w Tarnowie
    Brak mi juz slow na ciebie.Wlokniarz obliczyl sobie to wszystko na dwie kolejki przed koncem,przewidzieli ze Apator przegra u siebie z Lesznem,Unia we Wroclawiu a nastepnie wiedzieli o tym ze Apator zdobedzie bonusa w Tarnowie i wyszlo z ich obliczen ze musza przegrac u siebie z Bydgoszcza zeby tylko nie trafic na wszechmocny Tarnow.Smieszny jestes.I przestan juz pisac o meczu z Apatorem bo coraz to nowsze teoreie wychodza,rownie dobrze jak Miedzinowi mogl wyjsc mecz Puzonowi,Karolowi czy Andy'emu i wynik bylby taki sam ,to jest wlasnie sila naszej druzyny ze zawsze(no moze prawie) komus akurat wyjdzie dobry mecz,nie liczac Crumpa i Wiecha bo na nich zawsze mozna liczyc.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moje typy:
    1/4
    Wrocław - Tarnów ---- TARNÓW
    Leszno - Częstochowa ---- CZĘSTOCHOWA
    1/2
    Częstochowa - Bydgoszcz ---- zdecydowanie stawiam na rewelację tego sezonu Polonię BYDGOSZCZ
    Tarnów - Toruń ---- chyba powtórka z sezonu zasadniczego ..?? po wyrównanej i emocjonującej walce po finału wchodzi TORUŃ
    finał
    Bydgoszcz - Toruń - derby pomorza dla Polonii....
    o 3 m-ce
    Częstochowa - Tarnów - "mały-wielki" finał, oba zespoły mogą byc oczywiście wyżej, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. stawiam na CZĘSTOCHOWĘ
    w meczu o "pietruszkę" byki powinny poradzic sobie z Atlasem, natomiast w meczu o 7 m-ce nie dają za prkatycznie żadnych szans zaspołowi z Zielonej Góry....
    końcowa kolejność:
    1.Polonia Bydgoszcz
    2.Apator Toruń
    3.Włókniarz Częstochowa
    4.Unia Tarnów
    5.Unia Leszno
    6.Atlas Wrocław
    7.Lotos Gdańsk
    8.ZKŻ Zielona Góra

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Póki co Unia ma najbardziej niewygodnego dla siebie przeciwniaka - czyli Wrocław a Leszno ma coś do udowodnienia (głównie Holcie).
    No ale zakładając najbardzije prawdopodobny scenariusz (czyli Unia i CKM w półfinale).
    To moim zdaniem realny jest ostatnimecz w ... (Tarnowie ew. Toruniu).
    Jakoś mam wrażenie że CKM "wybrał" sobie ćwierćfinaliste unikając jednocześnie półfinału z Unią Tarnów.
    Tak więc ostatnich meczy CKM-u nie brał bym zbyt serio.

    Ale to są play-offy i wystarczy że wydzie jednemu zawodnikowi mecz życia i wszystko przewraca się do góry nogami (vide postawa Miedzińskiego w Tarnowie i Apator zamiast 35pkt. robi w Tarnowie 41)

    Pozostaje tylko czekać na 6 ekscytujących spotkać i ... finał w Tarnowie
    Zgadzam się z tym zdaniem w całej rozciągłości. Widać kto tutaj jest butny i pewny siebie. Jakich to kibiców ma Tarnów i Częstochowa. Nie umieją docenić rywali a porażki zwalają na jakieś układy i wyliczenia. Tego,ze byli gorsi nie potrafią(większość)dostrzec.Unia była pewna wygranej z Apatorem a teraz już zmieniają koncepcję tej porażki tak samo jak ludzie z Częstochowy widzą ich przegrany mecz z Polonią u siebie. Właśnie dwa zespoły pomorskie pokazały,ze nie tylko pieniadze i nazwiska się liczą lecz ZESPÓŁ a nie indywidualności.
    Ktoś pisał,ze Tarnów jest gorszy TYLKO o punkt od Polonii-no ale jest gorszy,prawda? Co z tego,ze o punkt skoro moga nie być w strefie medalowej gdzie zespoły z Bydgoszczy i Torunia już czekają? Jestem ciekaw co napiszą na ewentualną porażkę z Atlasem. Ktoś wyżej napisał o pechowych porażkach Unii czy w Toruniu gdzie Gollob zdobył 4 punkty czy gorszych występach Rickardssona. Kogo to obchodzi-ludzie spójrzcie obiektywnie:przecież na tym polega sport,ze ktoś od nich był lepszy i dlatego przegrali te spotkania. Widzę,ze Tarnowianie nie mogą znieść iż ktoś moze być od nich lepszy aszczególnie "biedne" Bydgoszcz i Toruń.Myślą,ze z tym składem to powinni miećz 30 punktów bo są mistrzami-czyż nie? Właśnie nikt was się nie bedzie bał a co jedynie czuł respekt przed Unią.
    Tarnów to nie ten sam zespół co w roku ubiegłym gdzie juniorom wszystko wychodziło. Taka jest prawda-trzeba na to spojrzeć obiektywnie. Ciężko im będzie wejść do strefy medalowej w której są i Polonia i Toruń.
    Do Jacola- widzę,ze jesteś "obiektywny" i bardzo "doceniasz" swój zespół. Powiedz moze w czym Unia jest lepsza od Polonii? Mają tylko Golloba a reszta jezdzi bardzo różnie w przeciwieństwie do równej postawy 4 zawodników Polonii w meczach wyjazdowych. Pisałeś,ze Tarnów da "kasę" Rickardssonowi i zacznie jechać. Jeśli wszystko przeliczas tylko na kasę to żal mi ciebie bo w takim razie Real Madryt powinien być mistrzem Hiszpanii i zdobyć w cuglach Champions League. Wciąż liczę na finał:
    Polonia - Apator
    To był post odnoszący się do wypowiedzi UszOola z Torunia.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak zwykle...

    patrze na to wszystko z rezerwa ;) powiem szczerze, ze niektóre wypowiedzi - nie tylko na forum - różnych kibiców mnie rozwaliły :) słyszałem ostatnio, ze Polonia to prawdziwy lider z klasa bo wygrał w Czestochowie, na moja odpowiedz o Tarnowie ktos powiedział "e tam Tarnów z Wami nie jechała na 100%" :P czyli Czewa jechała na cały a Tarnów na pół gwizdka :P haha ;) wersja troche dziwna, tym bardziej, ze to Polonia wygrała przegrany mecz ;) prawda??? :)

    nio ale jazda :) Polonia sensjacja rozgrywek??? No bez przesady ;) Polonia to silny, nawet bardzo silny zespół ale ma tylko jeden punkt przewagi nad Toruniem oraz Tarnowem :) Na dodatek Toruń skompromitował sie u siebie z Lesznem, wiec czy ten ejden punkt jest tak wielka przewaga???? :)

    Już nie patrze na mecz z CKMem, ale.... na Tarnowie Polonia bonusa nie zrobiła, na Toruniu też nie ;) Polonia ma 5 bonusów, Toruń także 5 :))))) hehe ;)

    Polonia to bardzo silny zespół, świetna pierwsza linia - po kiego Sawina sie włąsnie w tym sezonie obudził?? :P - oraz młodzik - Krychu Klecha, a to daje juz jakies punkty na wyjazdach :) u siebie i Krzyzaniak i Robacki sa ok, dlatego...

    z drugiej strony :) Dwumecz Polonia - Tarnów, gdyby Tosiek jechał w meczu w Tarnowie to teraz tabela wygladała by tak:
    1. Tarnów
    2. Apator
    3. Polonia...

    i czy ta zamiana miejsc by zmieniła opinie o Polonii?? :) pewnie tak :) no ale Tośka nie było, a patrzac na tabele to sobie mozna :P

    Osobiscie uwazam, ze Apator zajmie 4 miejsce i to włąsnie po derbach z Polonia... i Margot nie wal z dupska, ze my za Was decydujemy, bo czytac chyba nie potrafisz!!! To są nasze opinie odnosnie PO a nie marzenia. Nie rozumiem, TY MOZESZ MYSLEC ZE POLONIA WYGRA PO A NIKTY NIE MOZE MYSLEC ZE CZEWA WAS POKONA, TO CI PODEJSCIE :)))))))

    ale najpierw cwierćfinały... potem pogadamy :P

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    margot27 czyli rafik24 reaktywacja
    kolejny raz wypisujesz bzdury i pewnie
    niedługo zmuszony będziesz znowu
    zmienić nick:D

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    z drugiej strony Dwumecz Polonia - Tarnów, gdyby Tosiek jechał w meczu w Tarnowie to teraz tabela wygladała by tak:
    1. Tarnów
    2. Apator
    3. Polonia...
    Error!!!!

    No pomieliło ci się Jako, układ byłby taki:

    1. Tarnów
    2. Polonia
    3. Apator
    :(
    a dlaczego? Poloni punktów by nie ubyło.
    Pozdrawiam Kartonika :)

  33. Powrót do góry    #78
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem to nikt Bydgoszczy nie skazywał na spadek
    zaocznie wydano wyrok na Toruń i Leszno hehe
    odnośnie przyszłych meczy:
    Wrocław- Tarnów
    powiem tak ktoś tu miał pecha i bynajmniej nie jest to Wrocław
    chłopaki od Cieslaka wkropią jaskółom u siebie do 35 a w Tarnowie 40 dadzą radę zrobić
    oj pachnie niespodzianką...
    Leszno -Częstochowa
    tutaj nic nie pachnie Unia ma totalnie w tytę
    u siebie damy radę ale dwumecz na korzyść Częstochowy
    bo z kim? z operetkowym Skórą czy z zakręconym Landryną
    mistrzem inscenizacji teatralnych?czy też Jackiem Rempałą ,któremu w przerwach między biegami powinni zakładać rękawice boxerskie żeby nie rył przy motorach
    w zyciu!
    ale to nie ważne
    nowy prezes plan wykonał
    jest tak jak mówił przed sezonem i jeszcze dodatkowo bandy zrobił
    Prezes Dworakowski nie gada on po prostu działa
    najuczciwszy człowiek w Lesznie!
    a ma jeszcze parę asów w rękawie jak sądzę
    to jest człowiek który potrafi zaskoczyć
    najważniejsze że mamy e-ligę osiągniętą we wspaniałem stylu a nie jak w tamtym sezonie Polonia ,że wyciagnął ten klub z bagna w którym gmerał kijoszkiem jego poprzednik wałkarz
    Unia Leszno mistrzem 2007!!!

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj Rume :P

    chodziło mi o to, aby pokazac, ze przy minimalnie innych wynikach - np wygrana Czewy u siebie 2 punktami ;) i małym przetasowaniu tabeli, wszystkie wpisy byłby inne a potencjały zespołów podobne :)))) Dlatego ja wstrzymałbym sie od komentowania ze Polonia to faworyt itd. bo jesli Pepe nie ustrzeze sie wpadek jak teraz a Sawka ciut zawiedzie to Polonia moze dostac juz baty w półfinale... tak samo jak kazda z ekip :) to jest sport i pisanie bla bla jest nie na miejscu :) faktycznie w ćwierćfinałach powinny wygrać Czewa i Tarnów, tak samo w półfinałach. Jednak statystyki mówia ze Toruń i Bydzia :P ale jedno nie równa sie drugiemu i trzeciemu i moze być bardzoooo róznie ;)

    pozdro

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cobber:
    powiem tak ktoś tu miał pecha i bynajmniej nie jest to Wrocław
    Slowo "bynajmniej" ostatnio robi kariere na forum :P

    Jesli miales na mysli, ze to Wrocek mial pecha, bo tak wynika z nastepnej uwagi, to niezbyt to do siebie pasuje.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodziło mi o to, aby pokazac, ze przy minimalnie innych wynikach - np wygrana Czewy u siebie 2 punktami ;) i małym przetasowaniu tabeli, wszystkie wpisy byłby inne a potencjały zespołów podobne :)))) Dlatego ja wstrzymałbym sie od komentowania ze Polonia to faworyt itd. bo jesli Pepe nie ustrzeze sie wpadek jak teraz a Sawka ciut zawiedzie to Polonia moze dostac juz baty w półfinale... tak samo jak kazda z ekip :) to jest sport i pisanie bla bla jest nie na miejscu :) faktycznie w ćwierćfinałach powinny wygrać Czewa i Tarnów, tak samo w półfinałach. Jednak statystyki mówia ze Toruń i Bydzia :P ale jedno nie równa sie drugiemu i trzeciemu i moze być bardzoooo róznie ;)

    pozdro
    Jako- jak piszesz w takim tonie,ze gdyby Rickardsson jechał w Tarnowie to Polonia nie byłaby pierwsza lecz spójrz z drugiej strony,że gdyby w barwach Polonii we Wrocławiu jechał Jonsson(52:38 dla Atlasu)to Polonia mogłaby mieć 2 punkty więcej bo wystarczyłoby,zeby Andreas zdobył tam 10 pkt w 6 startach. Więc takich przykładów można mnożyć wiele. Dlaczego Tarnów jest faworytem skoro play-off to taka sama jazda i gadanie,ze to będzie coś zupełnie innego to bajka. Tam będzie walka taka sama jak w każdym meczu a te stereotypy mozna do szuflady włożyć.Tabela i jazda poszczególnych zespołów pokazuje co innego. Dlaczego to Tarnów ma byc lepszy od Polonii--nikt mi tego nie wytłumaczył. W czym ma mocniejszy skład od bydgoskiego? Częstochowa dużo traci na juniorach i nawet jak wróci Szczepaniak to nie będzie żadnym pewniakiem do zdobywania punktów po tak ciężkiej kontuzji tym bardziej,ze dotychczas także nim nie był. Włókniarz ma pewnego Holtę i niby najlepszego ligowca w postaci Sullivana lecz jakoś tego w ważnych momentach po nim nie widać. Drabik to również zalezy od startu a Walasek to miewa dobre momenty ze słabymi. Oni nie tworzą ZESPOŁU jako całości.Jednak respekt przed nimi trzeba mieć jak przed każdym zespołem-tylko respekt a nie strach. Przy dobrym układzie to Leszno moze wyeliminować "Czewę"i wtedy cały plan spocznie na niczym. Dwa zespoły sa pewnego półfinału a reszta-gorsza- w sezonie musi o to walczyć. A to jest tylko sport więc mozemy być świadkami wielu przedziwnych zdarzeń.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i własnie o to chodzi!!!!! własnie o to, to jest sport, o tym Ci pisza ludzie od kilku postów... :) ze jesteś za cwany i za bardzo zarozumiały, bo to jest SPORT i Polonia moze zajac 4 miejsce, tak samo jak i 3 tak samo jak i 2 i... pierwsze ;)

    ps. piszesz o jeździe poszczególnych zespołów, widziałem w tym roku kupe meczy :) i wcale jazda Polonii nie jest wiele lepsza od pozostałej piątki ekstraklasy :P no moze z małymi wyjatkami ;) wiec nie pisz takich rzeczy ;)

    pozdro all

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    oj margot rafik czy jak ci tam jest, radze ci zejdz na ziemie i pomysl logicznie zamin cos napiszesz, najpierw mowisz ze to jest sport i sie wszystko moze zdarzyc, a w kazdym twoim poscie przekonujesz mnie coraz bardziej ze jestes pewny ze bydgoszcz jest juz w finale, a to sullivan niby najlepszy a niby nie, a to holta nierowny czy walasek słaby, o ułamku i drabiku juz nie wspomne bo to w ogole dno, aha no i zostali jeszcze juniorzy ale w sumie jakby ich nie bylo, to samo ja moge napisac ci o bydgoszczy ale po co? nie bede sie znizal do twojego poziomu, poza tym to do niczego nie prowadzi, tak w ogole to brawo za obiektywizm i zobaczymy kto się bedzie cieszył ostatni, bo jakos chyba meczu ckm - btz nie widziałes...

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2005
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nio zapewne lepsza od Apatora:)a co damych PO to moim zdaniem nie ma sie co zbytnio narazie podniecac!pewne jest tylko jeden ze Polonia i Apator jezdza juz w polfinalach!a szanse kazdego z meczow cwiecfianlowych oceniam 50 na 50,poniewaz w tym sezonie jestesmy swiadkami wielu sensacji i niespodzianek a to ejst przecoez tylko SPORt!niech zwyciezy najlepszy!pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włókniarz sobie wybrał rywala..hahaha...tak samo jak Tarnów przegrał by wybrać sobie Atlas-prawda?
    A co ma piernik do wiatraka?
    Poczytaj wypowiedzi działaczy z Czewy, zawodników i jakieś takie dziwne wynik CKM-u ...
    A co ma do tego 3 miejsce Unii?
    A tylko tyle że CKM chcąc jeździć cwiercfinal i nie trafić na Unie w połfinale trafi (jesli przejdzie) na rownie niewygodnego rywala jakim jest Polonia.
    Nie wiem czy niektorym nie poprzewracały te 1 i 2 miejsce w lidze.
    Bo o ile Unia chciała zająć 1 miejsce to CKM nie i to ewidentnie.
    A swoją drogą WTS chciał trafić na Apator tylko mu Unia szyki pokrzyżował. Regulamin jest taki a nie inny i to wpływa na kombinowanie. Wystarczy zobaczyć na reakcje Jacka Golloba na to że Unia jedzie 2 mecze wiecej - jakos nie był tym zmartwiony ...
    Jedno jest pewne w play-off nie ma kombinowania i kunktatorstwa.

    A dlaczego nie finał: WTS - Unia Leszno??
    Nie no potężny apator nie poradziłby sobie z cienkim wts-em?? Skądże ...
    Trochę się niektórym w główkach szybko poprzewracało.
    A gdyby nie szczęście i plecy Karwana to byłaby walka z Zieloną ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vojtas:
    oj margot rafik czy jak ci tam jest, radze ci zejdz na ziemie i pomysl logicznie zamin cos napiszesz, najpierw mowisz ze to jest sport i sie wszystko moze zdarzyc, a w kazdym twoim poscie przekonujesz mnie coraz bardziej ze jestes pewny ze bydgoszcz jest juz w finale[...]
    Moze mu slawny wujek tak powiedzial :> :P

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar bull
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    502
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torun dal nam 2 razy po tylku w rundzie zasadniczej i te dwa mecze beda ozdoba sezonu.
    Mozesz mi prypomnieć kiedy Tarnów dostał 2 raz w tym sezonie od Apatora ??
    Tak jak napisał już wcześniej Berger - niezależnie od dalszych wyników największym zwycięzcą tegorocznych rozgrywek jest nasz Apator.
    Sorki, ale ja tak nie uważam. Co najwyżej największym fuksiarzem, że znalazł się na 2 miejscu. Mam nadzieję, że PO zwryfikują obie nasze tezy.
    - Sullivan od kilku lat nie miał w Bydzi dobrego, jak na swoje możliwości, wystepu; nie obrażę się jeśli utrzyma tendencję;
    - Walasek, sądząc po ostatnich meczach zalicza dołek (szczególnie w ZG);
    - Drabik, sądząc po sezonie, zalicza dół;
    - Ułamek, po kontuzji jest chyba jednak przytemperowany;
    - wielka dziura na pozycji 6 i 7 (oby Szczepaniak do pełni zdrowia powrócił);
    Pewniakiem wydaje się być tylko Holta.
    No i żeby sprawiedliwości stało się zadość, największy faworyt nie może wygrać.
    Dzięki chłopie, że mnie uświadomiłeś, bo jednak nadal uważałem Czewe na kandydata do medalu :)
    A do tego powiedz mi czemu smiesznym jest wiara w zespol ktory po rundzie zasadniczej ma CALY 1 PKT straty do lidera? I to uwzgledniajac rozliczne wpadki w wiekszosci meczow? (Ze przypomne chocby slawetne 4 pkt TG, 7 pkt TR, 11 pkt TG+JG, i inne tego typu?). Faktycznie ten wynik powinien nam zamknac usta, powinnismy usunac sie skromnie w cien, przeciez w tym roku kujawsko-pomorskie zdystansowalo cala reszte ligi, nie ma ona o czym juz myslec (to znaczy ma - o brazie).
    Oni umia patrzeć tylko w tabele i zachwycać się napisem przy miejscu 1 i 2 :) Buku wczoraj mnie uspokoił w radiu i wiem (wierzę) nadal, że będzie Unia w finale i ma szanse powalczyć o złoto.
    Z drugiej strony powiem, że będzie ciężko, ale tą drużynę Unii stać na to!

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bull:
    Mozesz mi prypomnieć kiedy Tarnów dostał 2 raz w tym sezonie od Apatora ??
    Mecz niedzielny byl dla mnie meczem przegranym, bo mecz wygrany cos daje, a tak by bylo gdybysmy zdobyli bonusa.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    380
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To forum zamiast bawic i dawac wiele pozytywnych informacji tylko drazni. Poszczegolne wygrane danych teamow nic nie daja bo? Bo zaraz bedzie ze to fart, ze kombinowanie, ze akurat ten slabiej pojechal ale to przypadek, bo itak ta druzyna co przegrala jest lepsza bo ma sklad, a jak sie nie ma skladu i wygra z teoretycznie lepszym rywalem to fart albo przypadek.
    Nawet jak by Apator pokonal Ckm albo Tarnow do 15 nic by nie zmienilo pogladow niektorych forumowiczow.
    Chcialem wykupic konto SuperUsera ale mija to sie z celem.
    Co do playoff niema co pisac bo co to zmieni? nic tylko bedzie dalsze spieranie sie i udowadnianie sobie racji bo np Tarnow przegral dwumecz bo Tomek slabo w toruniu pojechal, a czewa wcale nie jest gorsza od bydzi bo sie niby podlozyla by miec innego rywala i pierdu pierdu...
    No ale nic spierajcie sie dalej i denerwojcie postami innych.
    Pozdrawiam.

    P.S ten post nie jest ironia tylko pokazaniem aktualnego stanu forum na ktorym brakuje juz tylko wyzywania sie, bo obrzucanie gow** jest na pozadku dziennym.
    Sorry za orty.

    PO powinni wygrac kibice zielonej gory poniewaz nie opuszczaja swojego zespolu w potrzebie.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    A gdyby nie szczęście i plecy Karwana to byłaby walka z Zieloną
    Teraz już wiadomo dlaczego najwpanialsza drużyna nie zdobyła 1 miejsca, bo straciła bonusy.
    Z Bydgoszczą bo brak Rickardssona
    Z Lesznem bo sędzia prace nad torem zarządził
    Z Apatorem bo Karwan ma plecy i przez to super team nie może zdobyć u siebie 51 punktów z kandydatem do spadku.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •