Zobacz wyniki ankiety: Witam, chciałbym się dowiedzieć jak to widzicie.Czy zmiana na posadzie prezesa czyli w naszym wypadk

Głosujących
46. Ankieta zamknięta
  • Tak

    11 23.91%
  • Nie

    35 76.09%
Pokaż wyniki od 1 do 35 z 35

Wątek: Marek Formela godny posady czy nie!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach

    Marek Formela godny posady czy nie!!!

    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak to widzicie.Czy zmiana na posadzie prezesa czyli w naszym wypadku M.Formeli zmieniłaby coś w naszym klubie na lepsze?czy człowiek spoza układów byłby w stanie doprowadzić ten zespół do normalności?



    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Kurde Presso mam dylemat co zaznaczyć :D Temat jest "Marek Formela godny posady czy nie!!!" Tu odpowiedz stanowcze "NIE", daś dalej piszesz "Czy zmiana na posadzie prezesa czyli w naszym wypadku M.Formeli zmieniłaby coś w naszym klubie na lepsze?czy człowiek spoza układów byłby w stanie doprowadzić ten zespół do normalności?" Tu odpowiedz to stanowcze "TAK". Sprecyzuj konkretnie o co chodzi w ankiecie bo w tym momencie jestem zakręcony niczym domek ślimaka Adamka :D

    pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    hehehehe
    Temat ankiety brzmi : "Czy M.Formela jest godny swej posady" i tego sie trzymajmy.Opisałem poprostu o co mi dokładnie chodzi.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    głosów: 1 (11%)
    Tak
    witamy prezesa :D

    edit. Maciek to dluga historia, ktora zaczela sie w 1945r:) i trwa do dzis;). Ksiazki o tym beda pisane:D:D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    głosów: 1 (11%)
    Tak
    witamy prezesa :D
    Ja bym raczej stawiał na to, że "ktoś" zagłosował zanim Presso wyjasnił ;), chociaż kto wie, w końcu w klubie neostrade mają :D...

    PS. Biaggi wyjasnisz o co "biega" w Twojej sygnaturce :D?

    pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    chociaż kto wie, w końcu w klubie neostrade mają
    Z jednego kompa chyba można oddać tylko jeden głos ?
    Ile ich tam jest ? bo głosy są już dwa :P:D
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Z jednego kompa chyba można oddać tylko jeden głos ?
    yo, tylko jeden, w klubie tez glupki nie pracuja:), jezeli sie nie myle to starczy wykasowac na kompie wszystkie cookies, zrestartowac kompa i po wszystkim.
    sam kiedys wygralem "plebiscyt" na najlepszego redaktora pewnej stronki pilkarskeij, bawilem sie tak przez dwie doby i wygralem:P wkurzali sie troche, bo ja w calej karierze tylko jeden tekst napisalem:)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Widzisz Artur tu chyba nawet kompa nie trzeba wylaczac:). Chocby na stronach internetowych Dziennika Baltyckiego te wszystkie glosowania(na najpopularniejszego), to jedna wielka farsa byla:D;). No, ale w tej ankiecie chodzi o wyrazenie swojego zdania, a nie na oszukiwaniu:). Wracajac do tematu...:)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hahaha gksiak jest sprytny...na prezesa go :):):)
    a co do formeli to mam nadzieje ze czyta te forum czasem,i niech sobie zakoduje w tym swoim zakutym łbie że jest złodziejem,nieudacznikiem i miękką fają i niech sie odp*****li od "naszego" kochanego Wybrzeża!! dość już krwi napsuł kibicom,zawodnikom i Bóg wie komu jeszcze.
    mam jakies takie przeczucie,ze gdy grunty zostaną sprzedane formela opuści klub z wypchanym portfelem po brzegi...
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    chociaż kto wie, w końcu w klubie neostrade mają
    Z jednego kompa chyba można oddać tylko jeden głos ?
    Ile ich tam jest ? bo głosy są już dwa :P:D
    Są już 4 głosy :D. Co ciekawe w biurach są zdaje się 4 komputery, które jadą na jednej "NEO" :). Małego huba se zrobili <lol>. Już chociaż wiadomo skąd te głosy ;).
    pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bożeee co to za głupia ankieta? :P
    To tak jak byś widział że kogoś biją i się pytasz innych, biją go, co nie? :P
    To że nasz prezes to komunista i kradnie i od niedawna posądza innych o sprzedanie meczu, a sam sie nie raz sprzedał to chyba cała Polska wie ;)
    Ja zamienił formele na Plecha, facet jest obrotny i umie załatwić wszystko, bez żadnych obaw oddać mu można cały klub i jeszcze troche <marzyciel>
    Niestety my nic nie możemy zrobić bo jesteśmy tylko ludzmy a nasz prezes to Marek Formela! :D

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam a czy Formela jest czegos wogole godny?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe

    5 glosow juz na tak:P
    1. Formela sam na siebie zaglosowal
    2. Karwan - w koncu dostal za Bajerka 100tys
    3. Rusko - dzieki nam beda w play off
    4. Dzikowski - w koncu wyplata jest
    5. Jakis tajemniczy wielbiciel...hehhe

    A moze by tak przygotowac jakas flage, na ktorej krotko i zwiezle (lecz bez przeklestw) wyrazimy, ze temu panu kibice juz dziekuja?!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 glosow juz na tak:P
    1. Formela sam na siebie zaglosowal
    2. Karwan - w koncu dostal za Bajerka 100tys
    3. Rusko - dzieki nam beda w play off
    4. Dzikowski - w koncu wyplata jest
    5. Jakis tajemniczy wielbiciel...hehhe

    A moze by tak przygotowac jakas flage, na ktorej krotko i zwiezle (lecz bez przeklestw) wyrazimy, ze temu panu kibice juz dziekuja?!
    Zapomniałeś o czymś uwzięliśmy się trenera, Karwana, itd ale zapomnieliśmy o 15stu wice prezesów którzy krążą na każdym meczu(jak sępy) za Formelą i oni tak naprawdę zbijają prawdziwą kasę z Formim.

    P.S.Pozdr dla całej Rotmanki mojej dzielnicy i nie tylko

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Machciu napisal:

    hahaha gksiak jest sprytny...na prezesa go
    Machciu chetnie,
    niech mi jeszcze tylko Melas powie ile ta ziemia jest warta,
    i bedzie git:P:P:P

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A moze by tak przygotowac jakas flage, na ktorej krotko i zwiezle (lecz bez przeklestw) wyrazimy, ze temu panu kibice juz dziekuja?!
    Był transparent z 25 złotymi za bilet. Wiadomo o co biega w każdym razie. Ktoś wie jaki był koszt tego "prześcieradła" z napisem ?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze by tak przygotowac jakas flage, na ktorej krotko i zwiezle (lecz bez przeklestw) wyrazimy, ze temu panu kibice juz dziekuja?!
    Był transparent z 25 złotymi za bilet. Wiadomo o co biega w każdym razie. Ktoś wie jaki był koszt tego "prześcieradła" z napisem ?
    Macku wiem, ze byl...ja mam na mysli terazt opinie tylko na temat prezesa, nie mozemy bezczynnie patrzec jak zabija gdanski zuzel.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie jak na meczu w Barcelonie 80000 ludzi machalo obecnemu wowczas trenerowi bialymi husteczkami na pozegnanie? :) Do tego byl wielki napis TIME TO SAY GOODBYE :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie jak na meczu w Barcelonie 80000 ludzi machalo obecnemu wowczas trenerowi bialymi husteczkami na pozegnanie? :) Do tego byl wielki napis TIME TO SAY GOODBYE :)
    quess co to ma sugerować????

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie jak na meczu w Barcelonie 80000 ludzi machalo obecnemu wowczas trenerowi bialymi husteczkami na pozegnanie? :) Do tego byl wielki napis TIME TO SAY GOODBYE :)
    quess co to ma sugerować????
    Żeby dziki i formi znikneli stąd mega szybko :)
    Bo dziki&formi to wąsata para!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie jak na meczu w Barcelonie 80000 ludzi machalo obecnemu wowczas trenerowi bialymi husteczkami na pozegnanie? :) Do tego byl wielki napis TIME TO SAY GOODBYE :)
    quess co to ma sugerować????
    Obserwatorka
    jesteś taka wygadana a nie kumasz najprostrzej aluzii,ale spox ;)
    quess
    mega wypas pomysł trzeba nad tym pomyśleć ;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Pamietajmy że przeciętny polak ma w stosunku 4/10 paczke husteczek w kieszeni ;).

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby dziki i formi znikneli stąd mega szybko :)
    Bo dziki&formi to wąsata para
    Eriksson wiedziałem że jak Quees to napisał ,to ty się zaraz odezwiesz na pewno bo twoja antypatia do trenera jest nie ziemska.(nie wiem dlaczego)ale ty pewnie byś był lepszym trenerem. Tylko byś musiał się nauczyć kilku rzeczy których przeciętny kibic nie potrafi nie ma pojęcia(chodzi mi tu między innymi to sprawy sprzętowe itp).Bo większości wydaje się ze praca trenera polega na zmianach w czasie meczu i to wszystko, ależ drogi kolego jeszcze od zaje...innych czynników o których nie masz bladego pojęcia. A kiedy trener może osiągać dobry wynik z drużyną kiedy :
    1.Ma kasa na zawodników
    2.W klubie rządzinormalnyPrezes
    3.I sam dobiera sobie współpracowników(ludzi którzy pomagają, czyli innych trenerów)
    i Wtedy można pokusić się o dobry wynik ,a jak tego nie ma to nawet mistrz świata trenerów nie pomoże, takim przykładam jest Tarnów czy Gniezno które miało bardzo duże problemy z znalezieniem trenera.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwatorka
    jesteś taka wygadana a nie kumasz najprostrzej aluzii,ale spox
    quess
    mega wypas pomysł trzeba nad tym pomyśleć
    Machciu no wiesz po prostu chciałem to usłyszeć od Quessa co ma na myśli, bo przecież każdy może mieć coś innego na myśli i swoje wizje więc się tylko upewniam, żeby potem nie było jakiś głupich nie porozumień.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nic nie mialem na mysli :P:P tylko zapytalem czy ktos pamieta ta scene z Barcelony na Camp Nou :)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Smutne jest to, że (z tego co sie orientuje) sytuacja w Wybrzezu i Stoczniowcu (tym klubie sportowym - nie naszym drogim koledze :) ) jest identycznym ciagiem irracjonalnych i nie trzymajacych sie kupy zachowan panow Formeli i Kosteckiego. Obaj sa kolegami i jak dobrze pamietam przed podobnym stylem prowadzenia klubu niejedna osoba tutaj przestrzegala gdy formela przejmowal prezesure. A juz w ogole najsmutniejsze jest chyba to ze dopoki klub zupelnie nie runie - Formele ze stolca stracic bedzie bardzo trudno. Nasze ankiety ankietami a do tego typu kolesi nie trafiaja zadne aluzje - tym bardziej kibicow z ktorymi malo sie licza. Ogolnie rzecz biorac jest bardzo smutno :( ....

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Obserwatorka

    a może obserwator? nie wiem... po prostu zacytuję :

    "Eriksson wiedziałem że jak Quees to napisał ,to ty się zaraz odezwiesz"

    "Machciu no wiesz po prostu chciałem to usłyszeć od Quessa"

    "ja bym w takim związku nie chciała być na pewno"

    "Sztocznia znamy się ja wiem ze ty taki nie jesteś"

    czyli kto ma wiedzieć ten wie :P;) ja nie mam pojęcia co to za nowy forumowicz(-ka) nam przybył :D:)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A ja Madarze się domyślam kto to jest :D, no chyba ze mamy transwestyte na forum, ale cóż, musimy być tolerancyjni !
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ja bym raczej stawiał na to, że "ktoś" zagłosował zanim Presso wyjasnił , chociaż kto wie, w końcu w klubie neostrade mają ...
    A przy neostradzie nie mają przypadkiem zmiennego IP? Chyba mogą do usranej śmierci na "tak" głosować i beczkę z nas kręcą :D

    PS: Macieju niezła ta sygnaturka i od J.B. duuuużo lepsza, chętnie bym taką taczkę własnoręcznie poprowadził.

    PS2: Czy ta taczka ma w środku taki plastikowy bolec ??? :D Bo przydałby się niewątpliwie gruby pionowy bolec i oczywiście zero resorowania i jaaaaazda po bruku z towarem :D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    PS2: Czy ta taczka ma w środku taki plastikowy bolec ??? :D Bo przydałby się niewątpliwie gruby pionowy bolec i oczywiście zero resorowania i jaaaaazda po bruku z towarem :D:D:D
    Bolec jest ale prezes się wycfanił i wysmarował go olejem Lotos wiec tarcia zero i nawet bruk nie straszny :D

    /edit/panowie,może dajcie spokój z taczką i sygnaturą .Wróćcie do tematu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście poleciłbym Formeli wyjazd na Mazury albo za wschodnią granice, oczywiście w bagażniku auta jakiegoś dżentelmena, który zna się na rzeczy. Formela to oczywiście UBek, który gdyby nie donosił, to by się nie dorobił tego co teraz ma, nie wiem czy jego ojciec również był ubkeim i zostawił synowi w posagu pieniądze i respect, ale co do jego osoby, to szansa że nie był związany z młotem i sierpem to jak wygrać w totka...Tacy ludzie siedzą w Polskim sporcie, pech chciał, że taki trafił się nam na fotelu prezesa w Gdańsku. Fakt, ma układy, sponorów załatwił,... dzięki miłości jego kolegów do tego samego koloru... ale cóż, to jego brudu nie zmyje, a ręce ma brudne, jak... mało kto. Myje myje i nie schodzi:D. Jeżeli skończy się jak z Majewskim, to mam nadzieje, że trafi tak samo do aresztu, tam lubią takich jak on, ładnych, zadbanych:D. Niczego więcej nie pragne, wrazie gdyby się okazało, ze Pan F także podprowadza pieniądze...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Dziś widziałem pana Marka, który doskonale zabawiał się na kortach tenisowych na AWF'ie Oliwa około godziny 19. Może warto za tydzień się tam na niego przyczaić ??:D

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widziałes go na kortach okolo godziny 19 a piszesz o tym o 7.45 rano ?? :P:D

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    marek ... tyś tego nie godzien.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Zblewa wybacz, ale wróciłem dopiero z imprezy i jakoś nie miałem dostępu szybciej do kompa:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •