Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Puchar Doskonałego Mleka w Zakopanem 18.06

  1. Powrót do góry    #1
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Puchar Doskonałego Mleka w Zakopanem 18.06

    Juz dzisiaj w Zakopanem na Wielkiej Krokwi rozegrane zostana pierwsze oficjalne zawody na igielicie w tym sezonie. W zawodach wezmie udział polska kadra z Adamem Małyszem na czele, reprezentacja KS Wisła Ustronianka, oraz skoczkowie z Rumuni i skoczek z Finlandi - Kimmo Yliriesto. Oby pogoda dopisała :)



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba powinieneś był napisać "z Robertem Mateją na czele":P, bo wszystkich wybzykał z tego co widzę.
    Kurcze, nie lubię tego, ma być śnieg a nie jakiś igielit.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kurcze taka stawka,taki prestizowy konkurs i Adas tak slabo??:P

    klasyfikacja koncowa:
    Mateja
    Hula
    Malysz
    Skupien
    Stoch
    Dlugopolski

    pozdrówka:D

  4. Powrót do góry    #4
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Robert Mateja 121m, 136.5m, 258 pkt
    2. Stefan Hula 130m, 122m, 252.1 pkt
    3. Adam Małysz 125m, 124m, 244.2 pkt
    4. Wojciech Skupień 116m, 134m, 241.5 pkt
    5. Kamil Stoch 117m, 130m, 240.1 pkt
    6. Krystian Długopolski 115.5m, 125m, 226.9 pkt
    No i mamy mała sensacje :) Pierwsza porazka Adama w zawodach krajowych od łądnych kilku lat :)
    Osobiscie ciesze sie z takiego wyniku. To sa pierwsze oficjalne zawody w tym sezonie letnim. Wiadomym jest ze Małysz skoki na igielicie ma potraktowac ulgowo, to ma byc okres elminowania błedow z poprzeedniego sezonu (sylwetka dojazdowa, krzyzowanie nart, spoznione odbicie) Jezeli Małysz chce osiagnac cos znaczacego w sezonie zimowym (bardzo trudnym sezonie olimpijskim) to sezon letni musi odpuscic zupełnie - ponoc wg słow Kuttina w LGP Adam wystartuje tylko w Zakopanem i Hinterzarten.
    Co do samego konkursu, nie wiem jakie panowały warunki na skoczni ale widac doskonale ze zawodnicy ktorzy zajmowali miejsca po 1 serii 6,5,4 (Skupien, Stoch, Mateja) oddali w drugiej serii bardzo długie skoki, natomiast zawodnicy z miejsc 3,2,1 (Bachleda, Małysz, Hula) skoczyli duzo słabiej - wg mnie wiatr rzadził na skoczni :)
    Cieszy mnie 11 miejsce Dawida Kowala który cały poprzedni sezon nie startował z powodu kontuzji - mam nadzieje ze w nadchodzacym sezonie zimowym ten młody i utalentowany zawodnik pokaze na co go stac:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •