Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: GP Monaco - komentarze

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP Monaco - komentarze

    I znowu napelnione bogactwem i vipami Monte Carlo......
    Nieprzewidywalne GP , gdzie praktycznie wszystkie dotychczasowe wyniki Teamow i kierowcow nie maja az tak wielkiego znaczenia , gdyz kwalifikacje , start i pozycja przed wejsciem w pierwszy zakret sa najwazniejsze.
    Ja nie mam najmniejszych watpliwosci - to bedzie walka pomiedzy Mercedesem i Renault , jezeli oba Teamy przebrna przez Kwalifikacje bez nieoczekiwanych bledow.
    Najlepszy pakiet na obecna chwile , jazeli chodzi o bolidy ma McLaren , ale nie zapominajmy , ze to Trulli w barwach Renault wygral zeszloroczne GP. Moim faworytem na PP jest z naprawde minimalna przewaga Räikkönen , ale obaj kierowcy Renault maja jak najlepsza szanse stanac w pierwszych dwuch rzedach , a ich atomowe starty znamy nie od dzis . Do tej rywalizacji dodal bym Michaela Schumachera , mimo , ze bedzie wczesnie startowal w pierwszej kwalifikacji , kto , jak kto , ale mistrz moze zaskoczyc , zwlaszcza , ze w tym wyscigu waga bolidu nie ma takiego znaczenia . No i oczywiscie Trulli , ktory spisuje sie znakomicie w tym sezonie , a zwlaszcza w kwalifikacjach potrafi sie maksymalnie skoncentrowac i wykrecic super czas . Montoya ma czym , ale czy wie juz jak ? Jego tez napewno skreslac nie mozna. Wszystkie Teamy kombinuja nad uzyskaniem dodatkowej przyczepnosci , czyli dodatkowe spoilerki beda widoczne (przecietna predkosci - oplakane 170km/h)
    W GP Monaco 2004 na mecie sklasyfikowanych bylo dziewieciu kierowcow! Ciekawe kogo w tym roku dopadnie pech? Pod tym wzgledem wszyscy maja jednakowe szanse.
    Bedzie napewno wielkie Show , wywiady z gwiazdami no i wyscig , a raczej jazda w gesiego.
    Wygra pierwszy po starcie , jezeli pech go ominie!

    pozdrawiam

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba będzie najtrudniejsze typowanie w sezonie, bo stawka jest wyrównana, wyników kwalifikacji nie sposób przewidzieć, a podczas wyścigu, jak zwykle w Monaco, odpadnie wielu kierowców (kto zgadnie których?!?). To będzie loteria...

    Pozdrawiam
    Aquos

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raikkonen w końcu wszystkim pokazuje, nawet Alonso może się schować. Nie oglądałem kwalifikacji, ale czas mówi sam za siebie. No i Coulthard w Red Bull'u daje czadu.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie przeczytalem na jednej ze stron, ze stewardzi ukarali Montoye za spowodowanie wypadku na porannym treningu i podczas wyscigu bedzie startowal z ostatniej pozycji, szkoda bo umiescilem go w typerze na 4 pozycji a w kwalifikacjach byl piaty a pozycje przed nim slaby webber ;)

    a swoja droga to super sie prezentuja bolidy red bull'a z nowa reklama :D chyba musieli oddac autko do programu pimp my ride i xzibit sie zlitowal i im walneli nowa grafe :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza godzinka nudnawa, ale pod koniec zaczęło się prawdziwe ściganie. Świetna jazda Raikkonena, za nim Alonso, chyba nie potrzebnie tak wczesnie dotankował do pełna. Z cięzkim tyłem w połowie dystansu, zużył opony i stał się smacznym kąskiem dla Williamsów. Wykorzystali to. Heidfeld pokazał perfekcyjne wyprzedzanie, a Webber chyba nas wszystkich nie raz przyprawił o gęsią skórkę. No i wcześniejszy, nie do końca udany manewr Trullego, świetny pościg Montoi i Ferrari próbujące nawiązać walkę z Toyotą Ralfa. Nieźle trzymał się DC, ale szkoda, że musiał się wycofać. No i jeszcze szarża JV to taki zabawny element w wyścigu.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obiecałem sobie, że od tego nie zacznę, ale skoro zacząłem już od czegoś innego to teraz mogę to napisać :-) - a nie mówiłem? Wyników tego GP nie dało się przewidzieć. I to jest właśnie piękne w Monaco!

    Pozdrawiam
    Aquos

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem zwycięstwo Raikkonen'a jak i jego następne są przewidywalne...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to w Monaco przez wieksza czesc wyscigu jazda gesiego , ale jednak dzialo sie ! Bylo ciekawie i nieprzewidywalnie.
    Takie Show dla oka , niekoniecznie w wyscigu , duzo sie tez dzialo jak zwykle za kulisami , gwiazdy , vipy i wywiady.
    Widzieliscie corki Berniego E ? Przyjemnie bylo popatrzec, naszczescie podobienstwa do ojca brak.
    Ciesze sie ze zwyciestwa Kimiego i BMW nareszcie w czolowce , co udowadnia , ze ten sezon jest nieobliczalny.
    Alonso ponownie mial problemy z tylnimi oponami , Team Renault musi koniecznie popracowac na zestrojenie bolidu z oponami - TAK TAK - nie zawsze dostawca opon jest winny , podobnie jest w Ferrari - producent opon i Team musza wszystkie warianty i problemy wspolnie analizowac, dopasowywac , dostrajac .
    Co do Teamu Sauber i ataku kamikadze Villeneuvea , to cos takiego nie powinno sie zdazyc ! Jacqes zdecydowanie przesadzil , ale wina lezy tez po stronie Teamu , gdyz nikt wczesniej nie pomyslal i nie zalecil zeby Fellipe Massa zrobil miejsce Jacqesowi , ktorego opony byly w owiele lepszym stanie , Massa go poprostu hamowal i stalo sie , a tak punkty byly by zachowane tylko kierowcy zamienili by sie pozycjami . 5 bardzo waznych punktow stracone , smutne to i nie do odrobienia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •