Page 50 of 50 FirstFirst ... 40484950
Results 2,206 to 2,235 of 2235

Thread: Sprawy administracyjne

1. Back To Top    #2206
    Ekspert zabovsky's Avatar
    Thanks
    54
    Quote Originally Posted by blacktop View Post
    Czym jest mierzony poziom wiedzy o żużlu? Kto będzie miał większą wiedzę w tej gradacji. Ten co pracuje dla klubu, czy ten co tworzy strony internetowe o żużlu, ten co siedzi w parkingu podczas zawodów czy ten co ogląda zawody w telewizji? Jakie to ma znaczenie? Czy nie może to sobie samo obok siebie funkcjonować. Ludzie to jest tylko forum żużlowe, a strzelacie takie fochy jakby chodziło o czyjeś życie. Relax
    Nie ma obowiązku posiadania wiedzy o żużlu. Zresztą Mariusz jest tego najlepszym przykładem. Blisko 17 tysięcy postów, a wiedza o tym sporcie, tak jak wspomniałem, bliska zeru. Tu chodzi głównie o postawę na forum i lawiranctwo, które zaczyna się ilekroć ktoś wytknie mu jakąś bzdurę. To określam mianem żałosnego i dennego, no bo sorry - to po prostu jest żałosne i denne.

2. Back To Top    #2207
    Ekspert
    eksModerator FTSL
    gulas's Avatar
    Thanks
    125
    Jak rozumiem idzie o ten cytat:
    Tylko w chorej wyobraźni niejakiego Buszmena, Ward został ukarany przez Falubaz. Ale to dalej tylko "chora wyobraźnia".
    Tego nie można tak zostawić, to koniecznie trzeba rozebrać na czynniki pierwsze. Zacznijmy od pojęcia 'wyobraźnia'

Zdaję sobie sprawę, że wyobraźnia to najtrudniejszy problem w neurobiologii; otacza go gęsta mgła autentycznej i encyklopedycznej niewiedzy. Brak wyobraźni powoduje, że człowiek wobec świata staje nie tylko z pustymi rękoma, ale i pustą głową. Dlatego dziwi, a jednocześnie żenuje fakt, że uczeni z emfazą i nieuzasadnioną pychą chełpią się swoją ignorancją, powtarzając bzdurne zdanie, że „prorokowanie nie należy do specjalności ludzi nauki”. A co może być ważniejszego dla człowieka nad zdolność przewidywania losów przyszłych, choćby na milimetr dalej niż koniec własnego nosa? Bez wyobraźni przedstawiającej choćby najbliższą perspektywę nie potrafi człowiek postąpić ani kroku naprzód. Jakie znaczenie ma przyszłość – najlepiej o tym świadczy rzesza chiromantów, wróżbitów, „zawodowo” odkrywających futurystyczne plany. Od czasów starożytnych żaden wódz nie wybrałby się na wojnę bez zasięgnięcia rady u jasnowidza, ani bez uprzedniego studiowania horoskopów. Że nauka nie popierała nadmiernie rozbudzonego zainteresowania futurologią, to było oczywiste z jednej strony, ale z drugiej — to szczere zaprzeczenie i dezawuowanie przez naukę roli wyobraźni świadczy o braku należytych kompetencji naukowców w rozwiązywaniu najbardziej istotnych dla człowieka spraw. M. Heidegger przeprowadził druzgocącą krytykę nauk, wskazując na ich bezsilność w projektowaniu przyszłości i uprzedzaniu życiowo ważnych dla ludzkości klęsk i kryzysów. Filozofia nie była w stanie rozstrzygnąć nawet najbardziej elementarnych kwestii: czy obowiązuje swoboda odgadywania przyszłych kolei losu niosącego niepewność i ryzyko, czy decydujemy się na predystynację, która obywa się bez wyobraźni [1].My dziś tak samo odczuwamy niewydolność w podejmowaniu wysiłków futurologicznych, a o braku wyobraźni mówimy w całkiem innej, raczej minorowej tonacji, niczym o psychicznym defekcie chorobowym. Trudność konstruowania i realizacji programów badawczych, wysychanie źródeł natchnienia i paradygmatów oraz obniżenie lotów scientystycznej abstrakcji, wskazują na chromanie wyobraźni i nie dają tytułu do chwały. Brak naukowych, fizykalistyczno-neurofizjologicznych podstaw do tłumaczenia „niedojrzałych” owoców wyobraźni, nie upoważnia do manifestowania swej niechęci do podejmowania trudów odkrywania przyszłości, choć kabalistyka, mistyka, ezoteryczność – czyli czytanie z fusów – w klimacie uwarunkowanym intelektem, faktycznie „nie przystoi” [2].
    W czasach współczesnych zmieniło się nastawienie do wyobraźni. O ile dawniej temat ów był pomijany i niezauważany z wyżyn zadufanej ignorancji, o tyle teraz angażuje wprost niewyobrażalną moc intelektualną, jakkolwiek ciągle z niewielkim skutkiem. Dlatego warto się zastanowić, skąd tyle oporu napotyka wyjaśnienie w świetle gnozy i koncepcji chaosu funkcji wyobraźni oraz pochodzenia materiału wyobrażeniowego. Na niewiele się zdało określenie wyobraźni, jako generatora wyobrażeń będących jej produktem. Wszyscy zgadzają się co do jednego, że wyobraźnia – jako zdolność umysłu – legitymuje się naturalnym pochodzeniem [3]. Natomiast rozdźwięk powstaje już u zarania, gdy próbuje się naturalizmowi narzucić pęta fizykalizmu lub rozpuścić go w oceanie panpsychizmu. Jesteśmy świadkami gorących dyskusji, najprzeróżniejszych teorii i hipotez, z których rodzi się ostatecznie niewiele konkretów. Dla przykładu warto przytoczyć pracę, a raczej otwarte bez odpowiedzi pytania, wybitnego znawcy tematu, Nigela J. T. Thomasa: Czy teorie wyobrażeń są teoriami wyobraźni? (Are theories of imagery theories of imagination?) Inwencja twórcza ma streszczać się w oryginalnej sugestii autora, będącej drugą częścią tytułu pracy: Aktywna percepcja jako podejście do świadomych treści umysłowych (An active perception approach to conscious mental content).

Jakkolwiek ciągle dalecy jesteśmy od rozwiązania problematyki wyobrażenia, to jednak należy odnotować wiele pozytywnych momentów, takich jak próbę definicji wyobraźni jako „najbardziej cennego aspektu ludzkiego wglądu w głąb, czyli w introspekcję oraz twórczość – kreatywność”. Podkreślić należy, że naturalistyczną teorię wyobraźni autor chce oprzeć na fizykalizmie w wersji neurofizjologicznej, oferując koncepcję tzw. czynnej percepcji. Owa koncepcja odsyła autora z wyobraźnią do wspaniałej tradycji filozoficznej E. Kanta, który, jakkolwiek łączył wyobraźnię ze światem zmysłów i fenomenów, to jednak nie zatrzaskiwał drzwi przed wewnętrznością przeżyć, czyli przed treściami biologicznego selfu. Przecież percepcja to nie bierna projekcja zmysłów, a percept składa się z wrażenia i komponenty oglądowej (Anschaung – ogląd), wynurzającej się z wewnątrz (from within), czyli środowiska biologicznego – selfu. Znaczenie – składnik treściowy perceptu transcenduje do idei. Identyczną transcendencję pokonują emergujące treści, z których składa się materiał wyobrażeniowy. Zasadnicza trudność rozumowania filozoficznego polega na braku akceptacji wyobraźni, nie mającej związku z aktywną aferentacją i percepcją. Żadna aktywność percepcji nie będzie w stanie wyczarować emergencji ani sprowadzonej znikąd, objawiającej się wyobraźni.
    Spotkałem się, przy okazji rozważań nad wyobraźnią, z fałszywą opinią [5], że „emergencja to słowna postać obskurantyzmu”. Oczywiście, emergencja występująca w zaklęciu „entliczku, pętliczku, zielony stoliczku, nakryj się”, ma bajkowy wydźwięk. Ale emergencja, która ujawnia się jako fenomenalistyczny wyraz wewnętrznej, ciągle tajemniczej, bo jeszcze nie poznanej, organizacji natury może funkcjonować, wprawdzie nie na terenie naukowo-filozoficznym, ale już na przedpolu nauki chaotyczno-gnozyjnym. Chaos sprzężony z gnozą dysponuje tak potężną i twórczą wyobraźnią, że potrafi z natury mózgu „wycisnąć” materiał wyobrażeniowy na całą przyszłą kreatywność człowieka. Oczywiście, wyobrażenia dane są najpierw jako przeżycia, którym początku nie dała percepcja, choćby najbardziej aktywna, ale inspiracja i natchnienie, pochodzące od atraktorowo-repilerowego krajobrazu mózgu, czyli z mniej konkretnej pierwotnie przeżyciowej rzeczywistości. Dopiero późniejsze, wyobrażone już psychiczne obiekty fraktalowe i holistyczne, reprezentujące wewnętrzną sylwetkę atraktorowo-repilerową mózgu, zaludniają ludzką wyobraźnię poetów, pisarzy, inżynierów i konstruktorów.
    Oczywiście, twory wyobraźni, wynurzające się z psychiki, mogą być podobne do obrazów świata percepowanego, ale nie są identyczne. Jeżeli odrzucimy dobrodziejstwa natury w postaci koncepcji chaotyczno-gnozyjnej, to nie możemy liczyć na powstanie sensownej, naturalnej teorii wyobraźni, będącej jednocześnie wyrazem komplementaryzmu fizykalistyczno-panpsychicznego.

Wyobraźnia musi operować pełnią zdolności integracyjnych wszystkiego, co znalazło się w mózgu. A więc jednoczyć kartezjańskie idee wrodzone z kategorycznym imperatywem kantowskim, aby powstały powszechniki (kwalia) w ramach panpsychizmu i jednocześnie uzupełniały aktualny obraz percepcyjny, zgodnie z założeniami fizykalizmu. Współczesne metody obrazowania mózgu oparte na wysokiej technice i wykorzystujące główne pozytronową tomografię emisyjną, magnetoencefalografię i rezonans magnetyczny, przemawiają raczej za pełną integracją wszystkich cząstkowych poglądów naukowo-filozoficznych. Nie pozwalają zatem na wyodrębnianie świadomej percepcji od wyobraźni, ani na odróżnienie w psychice postawy retrospektywnej od prospektywnej. Wyniki są więc bliższe istocie, niż istnieniu, zgodnie z dezyderatami M. Heideggera.
    Gdy przyjmie się zreferowany powyżej mój punkt widzenia, to wiele hipotez i filozoficznych koncepcji odnośnie do wyobraźni i wyobrażeń znajdzie się w innym, bardziej krytycznym świetle. Porównanie dzisiejszego stanu z osiągnięciami dawnymi [6, 7] stanowi dowód, że w zakresie badań nad wyobraźnią nie poczyniliśmy wielkiego postępu. Są dwie przyczyny tego stanu rzeczy. Nie możemy uchwycić istoty wyobraźni dlatego, że ograniczamy się wyłącznie do studiowania architektury mózgu, czyli warunków przestrzennych. Natomiast owa cudowna własność uprzedzania przyszłości w wyobrażeniach zależy bardziej od cech funkcjonalnych, czyli zwiewnej nieliniowej dynamiki tego narządu. Ponadto człowiek – jak mi się wydaje – nie może pogodzić się z faktem, że twórcza wyobraźnia to w pierwszym rzędzie dar natury, który dopiero wtórnie mogą ludzie rozwijać. Uznanie tego stanu rzeczy wyznacza badaczowi wyobraźni właściwe miejsce w naturalnym szeregu, co wcale nie umniejsza znaczenia indywidualnej zasługi człowieka-twórcy; wszak człowiek ze swoim mózgiem to także fragment natury. Koncepcja chaotyczno-gnozyjna wprowadza nowy powiew w zatęchłe myślenie o najciekawszym fenomenie ludzkim – wyobraźni. Warto odnotować, że w znakomitej książce: Tajemniczy świat umysłu, R. Carter nie porusza w ogóle tematu ani wyobraźni ani wyobrażeń [8].

psychiatria.pl
    Jutro zajmiemy się pojęciem 'chora wyobraźnia'.
    #MistrzJestJeden

3. Back To Top    #2208
    Ekspert blacktop's Avatar
    Thanks
    271
    Buszmen opuszczam forum napisał:
    Ja nie twierdzę, żeby dać temu... typowi total bana. Tylko pytam jak to jest, że inni dostawali bany za pierdoły, albo za pisanie prawdy. A ten... typ nigdy, mimo że przekraczał i przekracza granicę permanentnie + kłamie na temat innych. Ja może kogoś obraziłem, przesadziłem, nie twierdzę, że jestem wzorem. Ale nigdy (nie licząc działania w proteście z premedytacją) nie oczerniałem innych "wrzucając" im słowa, których nigdy nie napisali i jeszcze na bazie tego kłamstwa - produkcja obelg. To jest wg mnie zwyczajnie podłe i nikczemne, stąd wczorajsze słowa, które definiują osobę podłą i nikczemną w w/w słowach.

Jak to jest, że rzekomo dostawał ostrzeżenia, robi to samo (albo gorzej) i nie spotyka się to z żadną reakcją. To po co te ostrzeżenia?
    Nienawiść zawsze zaczyna się od nierównego traktowania.
    Zabawne. Z taką łatwością oczerniasz ludzi, że nawet nie wiem co można o tobie powiedzieć. Jesteś mistrzem w produkcji obelg.
    Teraz płacz, że ktoś pisze na twój temat i jest szmatą, śmieciem i czymś najgorszym. Może wylizać ci nawet buty i niech spotka go coś najgorszego
    Pytanie zasadnicze. Kiedy opuszczasz forum jak to zapowiedziałeś
    Zastanawiam się czy teraz forumowicze będą się obrzucali szmatami, śmieciami bo Buszmen opuszczam forum tak może bo działa przecież w proteście z premedytacją?
    Ciekawe.
    Last edited by blacktop; 29-10-15 at 02:48 AM.
    Ten post jest ukryty ponieważ gadol, jazzmanik oraz morciasz znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

4. Back To Top    #2209
    Ekspert Emil's Avatar
    Thanks
    125
    .....stara gwardia
    Włokniarz Czestochowa -
    Unia Leszno....
    ...the best...
    ‹Bo są tylko dwa takie kluby w Polsce , Włókniarz na południu i Unia w wielkopolsce....
    ================================================== ================================================
    ​PASY Z KRAKOWA - TO MOJA DRUGA POŁOWA !!!!!!!!!!!!
    Hidden Content .

5. Back To Top    #2210
    Ekspert t_zg's Avatar
    Thanks
    1,651
    Szybkie pytanko : do kiedy mamy spokój ?

6. Back To Top    #2211
    Administrator Marcin's Avatar
    Thanks
    0
    08-12 około godz. 23.00
    Pozdrawiam
    Marcin

7. The Following User Says Thank You to Marcin For This Useful Post:

t_zg (04-12-15)

8. Back To Top    #2212
    Zaawansowany Yozayan's Avatar
    Thanks
    1,213
    Którego roku? I kiedy wróci j-rules?
    Hidden Content - tylko do 14 czerwca można zgłaszać się do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Torunia (IMT, dawniej SDI) w kreski!

9. Back To Top    #2213
    Administrator Marcin's Avatar
    Thanks
    0
    To samo co Mariusz.

Rok 2015.
    Pozdrawiam
    Marcin

10. The Following User Says Thank You to Marcin For This Useful Post:

Yozayan (04-12-15)

11. Back To Top    #2214
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    486
    Marcin, małe pytanko.

Dlaczego dostałem bana ? Przecież Buszmen i kilku jego ziomali, pisało, że jestem nietykalny ?

Czyli co ? Kłamali ?

A tak na serio, możesz wkleić tutaj post (posty) który był powodem bana ? Bo do dzisiaj nie wiem jakich wyrazów mam nie używać aby Tobie nie podpaść

A przecież jakoś muszę sobie radzić z niektórymi trollami
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Hidden Content

12. Back To Top    #2215
    Stały bywalec młody_piernik's Avatar
    Thanks
    1,392
    Mariuszu, przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

"A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

13. Back To Top    #2216
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    1,911
    No bo jesteś nietykalny. Najlepszym tego dowodem jest to, że jednocześnie j_rules dostał bana za nic, żeby administrator miał jakąś "podkładkę" i wytłumaczenie.
    Ale generalnie na temat żałosnej administracji tego forum, to nawet nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo jest to połączenie tchórzostwa, niekompetencji i braku inteligencji.
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

14. Back To Top    #2217
    Ekspert Peter Kildemand's Avatar
    Thanks
    1,954
    Buszi ty żyjesz. Już się bałem że Mario ze swoimi wojownikiami cię dopadli bo nic nie pisałeś na forum.

15. Back To Top    #2218
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    486
    Quote Originally Posted by Buszmen View Post
    No bo jesteś nietykalny. Najlepszym tego dowodem jest to, że jednocześnie j_rules dostał bana za nic, żeby administrator miał jakąś "podkładkę" i wytłumaczenie.
    Ale generalnie na temat żałosnej administracji tego forum, to nawet nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo jest to połączenie tchórzostwa, niekompetencji i braku inteligencji.
    No widzisz, i ja ci uwierzyłem poprzednio jak pisałeś, że jestem nietykalny. A Marcin mi sru

Jak rozumiem ciebie to dalej nie przekonuje ? A Marcin tak chciał wam udowodnić, ze nie ma nietykalnych na forum. I co ? Psu na budę ta moja banicja ?

j-rules dostał bana "za nic" ? No, ja też za nic. Widocznie Marcin postanowił zaszaleć

Mariuszu, przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji!
    Ja tam stawiam. A co, kto mi zabroni
    Last edited by Mariusz; 09-12-15 at 02:45 PM.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

16. Back To Top    #2219
    Stały bywalec młody_piernik's Avatar
    Thanks
    1,392
    A to przepraszam.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

"A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

17. Back To Top    #2220
    Zaawansowany
    Thanks
    92
    witam.Mam problem z klawiaturą tylko na sportsboardzie przy szybkim pisaniu uciekają litery.Ktoś jest w stanie pomóc?

18. Back To Top    #2221
    Thanks
    271
    Widzę, że nikt nie jest chętny do odpowiedzi, albo nikt nie spotkał się z tym problemem.
    Powiem tak, że męczyłem się z tym kilka czy nawet kilkanaście miesięcy.
    Wszystko wróciło do normy po zmianie systemu operacyjnego.
    Ten post jest ukryty ponieważ gadol, jazzmanik oraz morciasz znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

19. Back To Top    #2222
    Zaawansowany
    Thanks
    92
    Dzięki za odpowiedź.Widze że grubsza sprawa...

20. Back To Top    #2223
    Thanks
    271
    Nie ma sprawy. To nie jest nic poważnego. W moim przypadku pomogła aktualizacja systemu operacyjnego.
    Przeszedłem na nowszy, bezpłatnie chyba ma się na to oficjalnie 12 miesięcy. Może w Twoim przypadku chodzi o coś innego.
    Ile ludzi tyle przypadków.

pozdrawiam

21. Back To Top    #2224
    Ekspert t_zg's Avatar
    Thanks
    1,651
    Witam
    Od jakiegos tygodnia nie moge sie polaczyc ze SB za pomoca Tapatalk. Ma ktos ten sam problem? Wszystkie inne fora dzialaja bez zarzutu, tylko z SB sa problemy.
    #StayStrongJacek #JF40 #1975

22. Back To Top    #2225
    Stały bywalec inzynier's Avatar
    Thanks
    12
    Codziennie w okolicach północy jest problem z wyświetlaniem stron, Wy też tak macie ?

Trwa to jakieś 5 minut nie więcej.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Hidden Content

23. Back To Top    #2226
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    1,911
    Za co i na jak długo bana dostał Malin?

24. Back To Top    #2227
    Ekspert j-rules's Avatar
    Thanks
    2,919
    pytanie bez odpowiedzi, ale ten ban juz trwa 2 tygodnie.

Uwolnic Malinę!
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

25. The Following User Says Thank You to j-rules For This Useful Post:

Buszmen (15-08-16)

26. Back To Top    #2228
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    486
    Eee tam, pewnie Malin z Bayerkiem wzięli wolne i pojechali do Rio igrzyska pooglądać. Jeden i drugi zaginął a wy się tu żołądkujecie.

No chyba, ze Marcin też dostał bana
    Wysłane z Amiga 500 Plus

27. Back To Top    #2229
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    1,911
    To by akurat było odpowiednie. Tylko niech najpierw odbanuje Malina.

28. Back To Top    #2230
    Ekspert Malin017's Avatar
    Thanks
    1,110
    Witam,

Chiałbym tylko Was poinformować, że bana
    otrzymałem na własne życzenie - dzięki Marcin
    za spełnienie prośby .
    Wszystkim, którzy zareagowali i nie znając nawet powodu
    wstawili się za mną, szczerze dziękuję za wsparcie - nie
    spodziewałem się .
    W nagrodę niedługo wstawię jeszcze lepszy Avatar .
    #MistrzJestJeden

29. Back To Top    #2231
    Zaawansowany Yozayan's Avatar
    Thanks
    1,213
    Chciałbym tylko - abstrahując od konkretnego posta, konkretnego użytkownika - zapytać czy używanie słowa "debil" dla określenia rozmówcy mieści się w standardach dopuszczalnego zachowania na forum? Odpowiedź bardzo ułatwiłaby mi rozmowę z niektórymi postaciami.
    Hidden Content - tylko do 14 czerwca można zgłaszać się do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Torunia (IMT, dawniej SDI) w kreski!

30. Back To Top    #2232
    Stały bywalec
    Thanks
    129
    Twoje pytanie trafiło chyba w próżnię... A ja jestem ciekawy, czy to forum ktoś w ogóle moderuje? Spamu od black-sport który pojawił się ostatnio w wielu wątkach nikt nie posprzątał, wątku Unii Leszno nikt nie przeniósł do działu Ekstraliga...
    BKS Polonia Bydgoszcz

31. Back To Top    #2233
    Ekspert Girion's Avatar
    Thanks
    154
    Z moderacją jest niestety straaaasznie słabo. Może kiedyś wrócą stare dobre czasy, kto wie.

Ale nie o tym - mam prośbę o przeniesienie działu o Włókniarzu do Ekstraligi, chyba już najwyższy czas.

32. Back To Top    #2234
    Stały bywalec
    Thanks
    129
    ...i Unię Leszno, bo wisi gdzieś w niebycie...
    BKS Polonia Bydgoszcz

33. Back To Top    #2235
    Stały bywalec darsen's Avatar
    Thanks
    352
    Uniazwalsekunia

Początkujący
    Dołączył26-09-2016Postów22Kliknij i podziękuj0Podziękowania: 0 w 0 postach

Zamieszczone przez Phenomenon
    Gollob jest *****isty. Przed sezonem 2016 - nic mi nie dolega. 2016 - dał ciała. Przed sezonem 2017 - sezon 2016 jazda bez nogi. W 2017 znowu będzie odcinał kupony, znowu będzie usprawiedliwienie. Że zdrowie, że motory, że tor.

Kończ Waść, wstydu oszczędź. Co się stało z tym zawodnikiem...

Wszyscy wychowankowie w historii twojego śmiesznego, rolniczego klubiku nie dorastają Gollobowi do pięt. Kariera Golloba jest dużo więcej warta, aniżeli cała historia i medale, tytuły skompromitowanego frugo Leszno. Do dzisiaj pamiętam, jak plebs żądał niemalże ukrzyżowania Golloba Na Gp 2012, kiedy ten ośmielił się wygrać z lokalnym idolem- kurduplem Jareczkiem, który na koniec sezonu was wydymał, wziął przed sezonem bańkę za podpis ( w Lesznie kasa na torze, jak miewał siwy burak w gumofilcach, hehe) i nie pojechał w decydującym meczu z Czewą, choć wcześniej trenował, aż iskry szły. Gollob może i na wyjazdach się kompromituje, ale w Grudziądzu znowu będzie pokonywał różnej maści Piotrusiów, Kildemandów - pseudo gwiazdeczek współczesnego żużla. A tak swoją drogą, to bożek Leszna- Adams, który notabene zapomniał już gdzie leży Leszno, w swoim ostatnim sezonie Gp ośmieszał się równie mocno, jak Gollob na wyjazdach w lidze.

Last edited by darsen; 03-04-17 at 12:29 PM.

Page 50 of 50 FirstFirst ... 40484950