Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #1846
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -> http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=40342

    W wątku Start - Polonia "rooney" albo inaczej Sebastian Konwiński używa niecenzuralnego słownictwa w stosunku do wielu osób, m.in. redaktorów SportoweFakty.pl. Typu "spuszczanie się nad mamą Mikołaja". Ludzie, ten koleś któryś raz wyskakuje z takimi kwiatkami, a moderatorzy nie reagują.

    Uprzejmie proszę o błyskawiczną reakcję, poprzez usunięcie wpisu lub bana dla tego małolata.

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Wpis rooneya poleciał, a wniosek o bana popieram, ale tu już rola adminów :).

  3. Powrót do góry    #1848
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Poproszę o bana dla użytkownika hgf6346. Najlepiej na IP ponieważ także z innych nicków ostatnimi czasy dość często zakłada jakieś dziwne reklamowe tematy w dziale FTSL z jakimiś przynajmniej mi mało znanymi linkami - niby bukmacherskimi.

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Non stop banuję, zawsze wpisując IP, jednak wynalazek loguje się co po chwila jako kto inny.

  5. Powrót do góry    #1850
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych nie jestem w stanie ostatnio wchodzić regularnie na forum i w związku z tym proszę o wyłączenie funkcji moderatora.

  6. Powrót do góry    #1851
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Komu zależy na tym, żeby forum upadło? Na wiosnę padło hasło i rozwiązanie miało być szybkie... Z każdym tygodniem takiego funkcjonowania forum jest mniej i mniej ludzi gotowych wesprzeć to forum. Widać gołym okiem, ze ludzi jest coraz mniej - ile mozna frustrować się brakiem mozliwości wejścia na forum? Ludzi ubywa w rekordowym tempie, sprzątanie wątków pytających o stan rzeczy niczego nie załatwi.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Powrót do góry    #1852
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Vicar, ściągnij ze mnie tę niewdzięczną funkcję. Mam gdzieś ciągłe proszenie o jakąkolwiek pomoc, tak samo nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, jak długo jeszcze i że nie mamy na to wpływu.

  8. Powrót do góry    #1853
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Sobi - do Ciebie nie mam żadnych pretensji.

    edyta. Jak dla mnie to sprawdzasz się w 102% w tej niewdzięcznej roli więc nie licz na łaskę:p
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  9. Powrót do góry    #1854
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Zagląda tutaj widzę więcej osób niż do działu technicznego, dlatego zapytam tutaj. Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego gdy chcę by zdjęcie było jednocześnie linkiem do innej strony i robię wg mnie wszystko dobrze, czyli:

    [ url=link_do_strony ][ img ]link_do_zdjęcia[ /img ][ /url ]

    ... to pokazuje się tylko foto ale bez aktywnego linku?

  10. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sobotch....popatrz tylko kto tu został :o
    Moja sympatie do Twojej osoby znasz , ale wqrwia mnie ze tacy goscie jak Ty i Twój kolega Reptil chca sie schowac i odejsc w nicość.
    Czas Was posunoł czy jaki ch.. ?
    To dzieki Wam przestałem gwizdac na Piotra P zwanego "makówka",to dzieki Wam nie wykonuje "baranka" o sciane gdy zgrzeblarki wygrywaja w naszej lidze. To dzieki Waszej osobowosci moge w parku wyjsc na spacer z pieskiem razem z "trenerem" Cieslakiem i nie wzbudza to we mnie zadnej agresji :D a Wy mi tu wypisujecie jakies akty rezygnacji :o :o

    sobocie , reptilu nie idzcie tą drogą !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1856
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Powiem tak - przez obiecane 7 dni palcem nie kiwnę. Jak się coś zmieni, jak najbardziej :)

  12. Powrót do góry    #1857
    kingpin140
    Nie strasz ,nie strasz,bo sie ....

    Lepiej przyjacielu wyslij mi na apatorianin@utanet.at haselko do mojego konta ,bo na "nowym" forum trza sie zalogowac a ja haselka zapomnialem.
    Nie odzyskam go przez email wpisany w profilu,bo ten tez nie dziala ( kingpin@sportsboard.pl ) czyli jestem w czarnej dupie.
    Przy okazji,wyslij mi ustawienia konta mail,jesli mozna prosic.
    Twoje zaslugi nie beda zapomniane.
    Ostatnio edytowane przez kingpin140 ; 07-09-2011 o 21:13

  13. Powrót do góry    #1858
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    jak uzywasz normalnej przeglądarki to twoje haslo jest zapisane i odzyskasz je sam 5 kliknieciami.

  14. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    @lynx, a która to jest normalna przeglądarka ? A któa nienormalna ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1860
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    najnormalniejsza to lynx
    chociaz nie sądze by kingpin o takowej slyszal w firefoxie odzyskanie hasla do sportsboardu to kilka klikniec:

    narzedzie-> opcje -> bezpieczenstwo

    tam znajdujemy "zapamietana hasla" szukamy sobie sportsboardu i jesli kiedykolwiek mielismy je zapamietane na wczesniejszej wersji forum dajemy wyswietl

    a skoro nie pamieta swojego hasla a sie logowal to znaczy, ze tak bylo


    bulka z maslem

  16. Powrót do góry    #1861
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kingpin, sorry wielkie, ale chyba Ci na razie nie pomogę. No access Tymczasem poczytaj Lynxa, a nóż widelec

  17. Powrót do góry    #1862
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dzieki Lynx.Co prawda Bayerek byl tak mily i zresetowal mi haselko,ale na drugi raz sie przyda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #1863
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Nowy silnik forum cieszy, ale nowinki techniczne to nie wszystko. Od strony moderatorskiej wszystko nadal leży, jak widać.

    W związku z tym mam pytanie: czy ktoś raczy usunąć bełkot niejakiego BenSzachara z wątku klubowego Sparty? Przez takie wypociny rodzą się bezsensowne pseudodyskusje na ileś tam kolejnych stron, gęste od wyzwisk i bluzgów, tak że potem trudno już to ogarnąć. Przydałby się też jakiś banik dla wyżej wymienionego, w końcu śmieci należy przecież usuwać.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  19. Powrót do góry    #1864
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sorry, mało czasu ostatnio miałem i nie czytałem wszystkich wątków, m.in. Sparty. Vicar chyba na jakieś wakacje pojechał czy cóś

  20. Powrót do góry    #1865
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Czys Ty Sobotch zglupial doszczetnie? Chcesz cenzurowac Mickiewicza? ***** Ci sie nie podoba? To dziwne, zwlaszcza ze napisalem co mialem na mysli. Jeszcze dziwniejsze jest to, ze "****" twojego krajana Mariusza nadal w tym watku figuruje w polaczeniu z nazwiskiem Miedzinskiego. Gratuluje obiektywizmu, wiedzy o jezyku polskim itd, itp.
    Masz robaczku ;http://http://pl.wikipedia.org/wiki/*****_%28element_ozdobny%29
    Teraz niech ci Mariusz zalinkuje **** ktora tak ochoczo zostawiles

  21. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Proponuję rozejrzeć się i stwierdzić, że nie jestem tu jedyną osobą decyzyjną i nie działam sam. Niczego nie usuwałem a przeprosin od ciebie nie oczekuję, nie warto.

  22. Powrót do góry    #1867
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    zbanuj ktoś lynxa. Stać go tylko na prowokacyjne wycieczki w każdym temacie. Z innymi kibicami można dyskutować, mimo że się ma zupełnie odmienne zdanie. A ten typ tylko prowokuje i prowokuje. I nie chcę rady z opcją ignore, bo i tak będzie zaczepiał innych, ktoś mu zawsze odpisze i będzie się syf w temacie robić.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  23. Powrót do góry    #1868
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    teraz widze beczec bedziecie tutaj?
    tu tez odwrocicie kota ogonem? nie dosc ze sedzia przeciw wam, toromistrz, jankowski, zawodnicy, kibice to teraz jeszcze zly lynx zaczynacie wycieczki personalene ktore ja ze stoickim spokojem ignoruje.

    konkrety poprosze co napsialem zlego. nigdzie nikogo nie obrazilem nigdzie nie uzywalem epitetow - za to z waszej strony padalo ich cale mnostwo od idi... deb... glupkow itd..

    chyba ze chodzi ci o cudaka... no coz... przeciez to kingpinowskie okreslenie tolerowane na tym forum od ladnych paru lat
    do cyrkowcow tez sie nie mozesz przyczepic - trudno inaczej nazwac wyczyn holty czy tez kryjoma.

    przejrzyj sobie moje wpisy i zobacz ile w nich mimo wszystko dyskusji o zuzlu i na temat samego meczu. koledzy z twojego miasta piszace dwuzdaniowce w ktorych 1/3 to epitety moga sie schowac. jesli kogos banowac zacznij od apatora_uk zabowskiego klancyka agenta coopera itd...

    http://www.sportsboard.pl/search.php?searchid=2364

    ja prowokuje? a to to niby co? a tot ylko czesc radosnej tworczosci twoich ziomkow. wiele ci sie nie udalo dojrzec bo ich wpisy znikaly szybciej niz sie pojawialy. nie moja wina ze wam nerwy puszczaja - ja jakos znosilem kingpinow i innych cudakow w watkach unii.

    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    lynx - ******ie jeden z rolnikowej wsi, spadaj do swojego wątku bo wywodów takiego idio.y i krety.a nie sposób czytać
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    lynx, nie zasmradzaj chociaż tego wątku, grzecznie proszę!
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Lynx - idź sobie swoje mądrości pociskać we własnym gronie, tam przynajmiej znajdziesz potwierdzenie swojej imaginacji.
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    A co tu robi PAJAC od WIELKIEJ CZCIONKI ?
    Udziela sie żwawo...... fajnie ze ogranicza używanie wielki liter
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Cooper może i ogranicza używanie wielkich liter, ale zobacz jak często chwali się poznanymi w piątek na lekcji języka polskiego słowami "cyrk" i "cudak". Nawet odmienia je przez niektóre przypadki. Jeśli dodamy do tego opanowanie sztuki powiększania czcionek w postach, to trudno się dziwić jego obecności w wielu wątkach. Wszak postęp w edukacji jest tak kolosalny, że po prostu trzeba się z kimś tym podzielić.
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Nasz ulubiony znawca wielkich liter może jednak panoszyć się w toruńskim wątku (w meczowym się już nie mieści), wyzywać kibiców i zawodników od panienek, cudaków cyrkowców, jęczących płaczek. Chociaż klepie w koło to samo, bo zasób słów ma dość ubogi, to jednak jego występy stają się po prostu nudne.
    pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 13-09-2011 o 17:29

  24. Powrót do góry    #1869
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    No i kto tu "beczy" lynx?
    Straszny zestaw obelg zebrałeś, co?
    Nie wiem czy moderatorzy mają czas albo obowiązek tłumaczenia takim lynxom za co poleciały ich posty, wiec powiem od siebie - kto sieje wiatr, zbiera burzę.
    Co niby miało na celu wstawianie kilku postów (w dodatku często jeden pod drugim, że o ich treści nie wspomnę) w wątku toruńskim? W sumie powstało tego z kilkanaście sztuk radosnej twórczości przeplatanej tu i ówdzie słynną wielka czcionką. To co cytujesz dostałeś w odpowiedzi na swoje marne prowokacje.
    Gdybyś chciał z nami podyskutować wystarczyło napisać choć 1 sensowny post.
    Nie to jednak miałeś na celu, prawda?

  25. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    nie wstawialem postow jeden pod drugim to raz.
    dwa pewnie byly przeplecione radosna tworczoscia torunczyka typu: &%$#%$ %$#%$#%$# i dlatego ich juz nie widzialas

    te kilkanascie sztuk "radosnej tworczosci" nadal tam jest i odnosi sie do zuzla, apatora i jego zawodnikow. miejsce jak najbardziej adekwatne.

    przyszlas tutaj i nawet tutaj nie potrafisz okazac szacunku. skoro chcesz dyskutowac w stylu "takich lynxow" to
    racz "taka" dziewczynko zauwazyc, ze watek nie nazywa sie "miejsce w ktorym slodzimy apatorowi i jego kibicom" i zrozumialby to nawet minsc i jego glupi chomik boo.
    pisalem o unibaxie i bede pisal. jak ci sie nie pdoba czas najwyzszy zaczac uzywac opcji ignoruj. zaproponowalem wam to po pierwszej krytyce waszych dzialaczy i zawodnikow na co odpowiedzieliscie obelgami.

    doskonale wiem co mialem na celu i cel swoj zrealizowalem. zrozum wreszcie ze forum to nie tylko szlodzenie sobie nazwajem ale tez a mzoe przede wszystkim wymiana pogladow. pogladow ktore tobie podobac sie nie musza ale mam prawo je glosic. uwazam ze torunscy zuzlowcy sa cyrkowcami i odwalili niezly cyrk.
    uwazam ze kibice torunscy to dno i beksy i wpisujac sie w nurt cyrkowy robia na forum za niezlych klaunow szczegolnie bawiac mnie i obrazajac kazdego z leszna.
    zyj z tym tolerancja nie polega na akceptacji czegos ale na tym ze idzie z czyms/kims egzystowac

    nic nie ejstem w stanie poradzic na to ze opinia nie zbiezna z wasza/twoje powoduje u ciebie i wielu innych - slinotok polaczony z piana na ustach.
    mimo wszystko polecam lekture moich postow

    mimo wszystko nadal nie napsialas co amsz mi do zarzucenia...
    - prowokacje? mi? a ktoz to samemu prowokowal - nawet tutaj...
    - posty pod postami? no coz zapytaj moderatorow jak siali forum...
    - duza czcionka? a gdzie bylo napsiane , ze nie wolno z niej krozystac?

    fakty sa takie ze to nie forma wam przeszkadzala a brak argumentow w dyskusji. poza placzami i obelgami ZERO merytorycznej zawartosci - w twoich wypocinach rowniez. napisalas ze 3 posty z czego dwa o mnie. brawo.
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 13-09-2011 o 20:18

  26. Powrót do góry    #1871
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oboje jesteście wspaniali

    Lynx, weź chłopie zbastuj. Doskonale wiesz, że obie strony mają swoje racje i nikogo z Torunian nie przekonasz, więc po cholerę włazisz im z butami? Osobiście lubię ludzi, którzy wiedzą, co chcą napisać i robią to używając więcej, niż dwóch zdań, ale ile można? Daj se spokój, przecież to do niczego nie prowadzi.

  27. Powrót do góry    #1872
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Widziałam wiele postów, były i jeden pod drugim, zapewne juz poleciały.
    Ale do rzeczy.
    Człowiek z odrobiną kultury nie klepie w klawiaturę jak rozwydrzony gówniarz 10 razy te same texty, przy tym krzycząc (bo jak należy rozumieć te wielkie litery?) tylko dlatego że chce zmusić resztę żeby go czytała. Swoje, jak twierdzisz, niewygodne tezy można przecież głosić w wątkach do tego przeznaczonych. Natomiast celowe i natarczywe ośmieszanie kibiców i działaczy, jeśli nawet nie przy użyciu prostackich wulgaryzmów, miało zachęcić kogokolwiek do rzeczowej dyskusji z tobą? Odrobina przyzwoitości, jeśli się ją posiada, nakazuje nie wchodzić tam gdzie cie nie proszą z buciorami, co robisz notorycznie i dziwisz się reakcji. Jakoś z nikim innym nie ma takich problemów choć tematy są gorące i niezgoda wielka. Tylko lynx pokrzywdzony...
    Na liczę że cokolwiek zrozumiałeś albo się zastosujesz, ale wiesz co, w jednym się z tobą zgodzę - całkowicie straciłam do ciebie szacunek.

    Jeśli zaś o merytoryczną dyskusję pytasz, to 20 merytorycznych tekstów o torze wystarczyło. I tak były traktowane jak groch o ścianę. Nikt nikogo do niczego nie przekonał więc po co się powtarzać. Lynx lubi, bo myśli że ilość robi jakość. Ja nie i taką oto dyskusję uważam za zbędną. Drażni mnie natomiast to o czym pisałam wyżej i stąd moje jakże nie merytoryczne uwagi w wątkach meczowych.

    Modów przepraszam za wystąpienie. Pewnie gdyby nie ten "bałagan" na forum pewnie wcale bym tu nie trafiła, a tak człowiek szuka tu i tam...
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 13-09-2011 o 21:43

  28. Powrót do góry    #1873
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    melduje poslusznie, ze wykonam do czasu az nie napisza nic wybitnie glupiego oprocz swoich normalnych glupot - postaram sie z calych sil z nimi polemizowac. bedzie to dla mnie niesamowicie latwe bo nawet nie ma z kim ci z ktorymi mozna w maire sie porzucac argumentami gdzies podkulili ogony i ich nie widac
    amen

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Widziałam wiele postów, były i jeden pod drugim, zapewne juz poleciały.
    tlumacze Ci niewiasto ze poelcialy posty twoich torunskich kolegow - ktorym raczylem odpisac. stad moze wrazenie ze pisalem post pod postem. umiem korzystac z opcji edytuj.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Człowiek z odrobiną kultury nie klepie w klawiaturę jak rozwydrzony gówniarz 10 razy te same texty, przy tym krzycząc (bo jak należy rozumieć te wielkie litery?)
    pisanie z capslockiem w pojeciu netykiety nie jest grzechem gdy podkresla sie nim jakies czesci tekstu. gdybym pisal cale posty duzymi literami mialabys niewiasto racje. gdy podkreslalem w moim jednym poscie jakas czesc zdania to tylko dlatego, iz mam swiadomosc, ze grom twoich kolegow nigdy tak dlugich postow nie czytala i w moim jednym mozna by zmiescic 20 waszych odpowiedzi z epitetami. mam nadzieje, ze pojmujesz.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    (...) tylko dlatego że chce zmusić resztę żeby go czytała.
    do niczego nikogo nie zmuszam - gdy nie chce kogos czytac to go nie czytam/olewam cieplym moczem/ ignoruje. napewno go nie wyzywam, obrazam i obrzucam g...

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Swoje, jak twierdzisz, niewygodne tezy można przecież głosić w wątkach do tego przeznaczonych.
    tak dobrym watkiem do tego jakie cyrkowe popisy dali zawodniczy apatora bedzie watek rzeszowskiej stali. jesli sie tylko moderatorzy zgodza - bede pisal tam.

    lepszym miejscem na odpisanie zyczenia zawodnikom leszczynskiej unii kontuzji od miejsca w ktorym to napsiali bedzie HP. myslisz ty czasami?

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Natomiast celowe i natarczywe ośmieszanie kibiców i działaczy, jeśli nawet nie przy użyciu prostackich wulgaryzmów, miało zachęcić kogokolwiek do rzeczowej dyskusji z tobą?
    zacytuj mi jeden wulgaryzm jaki popelnilem. klamiesz bezczelnie.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Odrobina przyzwoitości, jeśli się ją posiada, nakazuje nie wchodzić tam gdzie cie nie proszą z buciorami, co robisz notorycznie i dziwisz się reakcji.
    myslsiz sie odrobina przyzwoitosci nakazauje staropolskim zwyczajem witac chlebem i sola. malo mnie interesuje czy mnie chcecie czy nie. mnie interesuje dyskusja o zuzlu i skoro dyskutowaliscie tam o MOJEJ unii leszno to tam wam ripostowalem. uwierz mi srednio mnie interesuje czy ci sie to podoba czy nie. zalóz sobie forum "tutaj slodzimy unibaxowi" i tam sobie wzajemnie adorujcie. nie ma NIGDZIE zakazu odiwedzania watkow innych klubow a takze w nim pisania. [/quote]

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Jakoś z nikim innym nie ma takich problemów choć tematy są gorące i niezgoda wielka. Tylko lynx pokrzywdzony...
    ja pokrzywdzony? przeciez to nie ja przyszedlem skarzyc tylko WY )))))))))))

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Na liczę że cokolwiek zrozumiałeś albo się zastosujesz, ale wiesz co, w jednym się z tobą zgodzę - całkowicie straciłam do ciebie szacunek.
    srednio mnie to interesuje - natomiast bawi mnie, ze udajesz taka kulturalna a jestes prosta jak drut probujac podwazyc moja inteligencje. to swiadczy tylko o tobie

    ja natomiast licze, ze ty zrozumiesz: jesli nie potrafisz dyskutowac - nie dyskutuj. pozniej bedziesz komus w rekaw plakac i robic z siebie pokrzywdzona. wez wdech wydech wlaczysz sobie w neidziele tv obejrzysz jedyna krolowa spedwaya wielka unie leszno na duzym ekranie i ten koszmar sie skonczy. to juz tylko 5 dni!!!

    a wtedy sobie na poziomie podyskutej z falubazami - oni nie placza tyle
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 13-09-2011 o 21:49

  29. Powrót do góry    #1874
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Lynx, odpuść chłopie - nie warto iść tą drogą. Ja mogę się nie zgadzać z Anielskimi, ale w takim momencie tracić kluczowych zawodników... Mają prawo widzieć świat z innej perspektywy niż my. Można powiedzieć, że w perspektywie całego sezonu spotkało ich więcej nieszczęścia niż nas. W jednym meczu stracili bardzo dobrego juniora oraz krajowego, swojego lidera. Czy to tak trudno zrozumieć?
    Możesz więcej rozsądnych zniechęcić do dyskusji niż zachęcić.. Nie idźmy w kierunku komentarzy na SF.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  30. Powrót do góry    #1875
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Weź lynx przeczytaj jeszcze raz uważnie i co ważniejsze ze zrozumieniem to co napisałam, zanim znowu zarzucisz mi kłamstwo, bo nie mam czasu tłumaczyć czegokolwiek jeszcze raz.
    Chociaż co mnie myślisz, jak może się domyślasz, naprawdę mało mnie już obchodzi.
    Dobranoc.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 13-09-2011 o 21:57

  31. Powrót do góry    #1876
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    zarzucilas mi prostackie wulgaryzmy.
    wnisoki mozna wysnuc dwa:
    - albo nie rozumiesz slow ktorych i uzywasz i nie wiesz co to wulgaryzm (tak - cyrkowiec to nie wulgaryzm ;o)
    - albo klamiesz.

    wierzac w twoja inteligencje zalozylem to 2. wybacz ze sie pomylilem - bo wychodzi na to, ze to jednak to pierwsze. przepraszam.

  32. Powrót do góry    #1877
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Oj, lynx, lynx... jednak nie dałeś rady.

    Ja w swoim poście widzę tylko
    ...jeśli nawet nie przy użyciu prostackich wulgaryzmów,
    co oznacza, że NIE zarzuciłam ci używania wulgaryzmów, wręcz przeciwnie. Zwróciłam tylko uwagę na fakt, że nie tylko wulgaryzmy mogą kogoś ośmieszać, obrażać.
    Oburzył cie brak szacunku do twojej osoby, mimo że obyło się bez wulgarnych wyzwisk z mojej strony. Ty robisz to notorycznie i, jak sądzę, celowo w stosunku do nas torunian, w każdym praktycznie poście okazujesz brak szacunku, usilnie wlepiając tam tych swoich cudaków, cyrkowców i płaczków. A może uważasz że to zachęci kogoś do merytorycznej pogawędki z tobą? Na moje to są właśnie zwykłe prowokacje i za nie była propozycja bana.
    Tak przy okazji, wyzywanie zawodników od panienek to tez leszczyński obyczaj. Zadziwiające z jaką łatwością, przychodzi wam, facetom w kapciach, siedzących przed monitorkami, określać w ten sposób gości którzy w tak wymagającym sporcie nie rzadko zostawiają zdrowie na torze.

    Tak więc czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale tobie.

    Ponadto... czy nie uważasz, że dobrym miejscem na cenne uwagi pomeczowe są właśnie... wątki meczowe?
    Przyzwoitości ci brak, to już jasne. Zakazów też nie ma, ale w sumie robić (za przeproszeniem) kupę na środku pokoju też ci nikt w domu nie zabrania, a robisz to? No właśnie. Nie bronie nikomu wypowiadanie się w wątkach klubowych, jeśli kto czuje taką potrzebę, chociaż nikt w naszym wątku zawodnikom Unii kontuzji nie życzył, nie bajdurz, ale właśnie odrobina kultury i wspomnianej przyzwoitości, a także temat wątku klubowego, nakazują aby zachować pewien umiar, czy chociażby szacunek jak już tam się ładujesz ze swoja nie cierpiącą zwłoki opinią. Pisząc "umiar" mam na myśli nie zamieszczania nastu postów w podobnej zawartości, bo jak człowiek inteligentny to raz mu przeczytać wystarczy, uwierz. Domaganie się wychwalania zawodników swojej drużyny w wątku Apatora też było zapewne spowodowane jakąś nagłą potrzebą rozmowy o żużlu?

    Spoko lynx, ja ciebie nawet rozumiem, trzeba było gdzie wyładować tyle emocji he he, ale ty też postaraj się zrozumieć innych. Jeśli kiedyś znowu stwierdzisz że "nikt nie chce z tobą rozmawiać merytorycznie o żużlu" zastanów się czy wina za taki stan rzeczy nie leży właśnie w tobie.

    Rozkładając mój post na czynniki pierwsze napisałeś jeszcze więcej baboli ale - całkiem serio - mam małe dziecko w domu i brak czasu nie pozwala mi dalej toczyć tej przemiłej pogawędki, zresztą to nie miejsce na nią.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 14-09-2011 o 09:14

  33. Powrót do góry    #1878
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W imieniu swoim, ale pewnie nie tylko wnoszę o ukaranie lynxa, który panoszy się w wątku klubowym Apatora Toruń wypisując różne prowokacyjne posty ozdabiane takimi określeniami jak "toruńskie bydło". Usuwanie postów nie poskutkowało dlatego myślę, że przyszedł czas na bardziej zdecydowane działania.

  34. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a jak nazwac kogos kto wrzeszczy jeszcze jeden do lezacego i zwijajacego sie na torze zawodnika.
    przeciez nazwalem rzecz po imieniu: torunskie bydlo.
    kazdy moderator mysle ze sie ze mna zgodzi. prowokacyjne posty to plodzisz ty, twoj kolega maci oraz klancyk.

    jarro: "Idź rolniku fapać gdzie indziej.:"
    maci78 "tak lynx oczywiście. wracaj do swojej stolicy kultury światowej."
    alienisko ""Głupi i mały, takich wielu jest jak ty.""

    racz zajrzec kilka stron wczesniej i sprawdzic jak anzywaliscie kibicow leszczynskich, zawodnikow i dzialaczy.
    widze torunianie dizalaja jak kryjom przychodza skarzyc i placza jak dziewczynki. nic nowego.

    zreszta z tego co widze nie pomoglo usuwanie postow torunskich prowokatorow - moj polecial jakis moze 1 torunskich duzo wiecej... z pokora przyjme bana - ale wtedy zdaje sie musialo by poleciec rowniez cale stado torunian z toba na czele.

    jestem sklonny sie poswieciec i uwolnic to forum na jakis czas od siebie ale rowniez i od plakliwych kolegow torunskich
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 19-09-2011 o 14:24

  35. Powrót do góry    #1880
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    lynx jeżeli dla ciebie:

    stolicy kultury światowej = toruńskie bydło


    gratuluję dowcipu.

  36. Powrót do góry    #1881
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    jestem sklonny sie poswieciec i uwolnic to forum na jakis czas od siebie ale rowniez i od plakliwych kolegow torunskich
    Ooo proszę jaki Rejtan
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1882
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Minęła ponad doba a interwencji moderatorów w wątku toruńskim jak nie było tak nie ma. Przypomnę, że kiedy lynx napisał swój płaczliwy esej jak to jest źle traktowany przez kibiców Apatora, nasze posty poleciały w przeciągu pół godziny. Są równi i równiejsi ?

  38. Powrót do góry    #1883
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Też jestem zdania, że dosyć i dobry tygodniowy ban lynxowi się należy.

  39. Powrót do góry    #1884
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    alez za co?....... i jaki tygodniowy. teraz w modzie sa 4 tygodnie kary przynajmniej w KOLu ^^

    i dlaczego wywaliles post z artykulem z tv leszno i ulotkami ktore wrzucali torunscy kibice?
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 20-09-2011 o 22:06

  40. Powrót do góry    #1885
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jestem przeciwny banowaniu cudaka.Zycie go juz dostatecznie skrzywdzilo,odpuscie.
    Trzeba byc wyrozumalym,szczegolnie dla - jak to ktos napisal - intelektualnego kaleki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestem przeciwny banowaniu cudaka.Zycie go juz dostatecznie skrzywdzilo,odpuscie.
    Trzeba byc wyrozumalym,szczegolnie dla - jak to ktos napisal - intelektualnego kaleki.

    jak pokrzywdzilo ciebie widac w cytowanym poscie:

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z kolei moje zdanie jest takie,ze prokuratura powinna zainteresowac sie takim eksperymentem genetycznym jak ty.
    Jestes jakas krzyzowka barana z oslem a to podobno zabronione.

  42. Powrót do góry    #1887
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lynx, non stop podburzasz, dając pożywkę do różnych inwektyw, przez co rozwalasz cały wątek Unibaxu. I nie marudź, że to oni cię wyzywają a nie na odwrót, bo specjalnie ich prowokujesz, a potem głupio cieszysz. Dla mnie wystarczy.

  43. Powrót do góry    #1888
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a nie macie takiej opcji co by lynxa tylko na forum Apatora wyłączyć

    chyba że wszyscy sobie włączymy opcje ignoruj

    jestem ciekaw ile da radę pisać sam do siebie...

  44. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a gdzie jest napsiane ze nie wolno mi sie glupio cieszyc mimo wszystko to jak slusznie zauwazyles to oni rzucaja inwektywami nie ja
    wiec kogo nalezy karac? mnie? moja wina ze nadpobudliwi?
    no nie zachowuj sie jak KOL eliminuj tych co wyzywaja - coz ja poradze ze mam inne zdanie niz oni. wolno mi pisac w ich watku i juz.

  45. Powrót do góry    #1890
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To się przenieś do meczowego, co ty małe dziecko, że trzeba tłumaczyć?

Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •