Strona 39 z 51 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #1711
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Admini i moderzy tego forum niedużo mają wspólnego z SF, więc niewiele Ci mogę na temat mogę powiedzieć. KSM-y zawodników na 2011 znajdziesz tutaj: http://www.sportowefakty.pl/img/tmp/stat/statksm.htm

  2. Powrót do góry    #1712
    Początkujący
    Dołączył
    29-11-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha a można jakoś się skontaktować z adminami SF? No tak ale to co mam skakać i szukać każdego zawodnika a mi nie chodzi o ten główne tylko bardziej co są zawodnicy w drużynach i z tego i tam aby KSM był.

  3. Powrót do góry    #1713
    Początkujący
    Dołączył
    29-11-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo może ma ktoś Składy Drużyn wraz z KSM ale na sezon 2010 nie na 2011 tylko bo potrzebne mi Składy danych drużyn z KSM. Może ktoś widział w historii albo gdzieś proszę o pomoc

  4. Powrót do góry    #1714
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie moderatorku sobotch.

    Zgodnie z prośbą odniosę się tu.

    Ja nie mam żadnego problemu z usuwaniem przez pana moich chamskich i wulgarnych, jak pan to ujął postów.

    Tylko niech pan stosuje taka miarkę wobec wszystkich(skoro sie jest albo udaje pseudo moralnym gościem), w innym przypadku jest pan postrzegany przeze mnie jako moderatorek z łapanki, ewentualnie z przypadku.

    Pan i pańska funkcja tu, przypomina powiedzenie ze na bezrybiu i rak ryba.

  5. Powrót do góry    #1715
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przykłady proszę. Poza tym, o ile sobie przypominam, nie odnoszę się do ciebie osobiście w równie prześmiewczy sposób. Nie wspominam nawet o tym, że sam nie bronisz swoich wulgaryzmów, zatem twoja pozycja negocjacyjna jest cokolwiek słaba ;)

  6. Powrót do góry    #1716
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie sobotch vel pędzący króliczku.

    Podobno moderatorkiem nikt głupi nie zostaje, wiec skąd ta prośba o podanie przykładów?, cosik nie teges?

    Wiesz dlaczego nie bronie swoich wulgaryzmów?

    Dlatego aby dać tobie satysfakcje z tego ze coś usuniesz, utwierdzić cie w przekonaniu ze jesteś tu potrzebny/niezbędny, poczuć władze nad innymi, to jest właściwy powód ze niczego nie bronie, tylko wszystko zlewam.

    Temat uważam już za zamknięty.

    EDIT:

    Do postu poniżej.

    Przepraszam pana administratorka ze nie dopisalem ze temat zamkniety z mojej strony.

    Bylem przekonany ze inteligentny człowiek od razu to chwyci, no cóz, nie wszyscy jak widać są intelektualne rozwinięci.

    Z mojej strony koniec już tematu.

    Pozdrawiam Pana Administratorka :)

  7. Powrót do góry    #1717
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Temat uważam już za zamknięty.
    Czyli generalnie powylewałeś swoje żale na moderatora, a potem zamiast dać mu się obronić napisałeś "temat uważam już za zamknięty".

  8. Powrót do góry    #1718
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Proszę administrację o sprawdzenie użytkownika "Jarek-K" pod względem łamania Pkt 5. Rozdział 1: ZASADY OGÓLNE regulaminu forum. Po sprawdzeniu proszę o podanie do publicznej wiadomości(np.tutaj) czyim pomysłem był Pan Jarosław. Sprawa jest oczywista i liczę, że łamanie podstawowych zasad nie będzie dalej tolerowane. pozdrawiam


  9. Powrót do góry    #1719
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakieś typy? Nie będę wszystkich użytkowników forum przerzucał. Kilku podejrzanych mogę sprawdzić.

  10. Powrót do góry    #1720
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Niestety na logikę trudno dojść do jakiś typów, myślałem że posiadacie konkretne narzędzia do kontroli podstawowych zasad użytkowania tego forum. Nic innego jak trop zielonogórski nie przychodzi mi do głowy ale nikogo bezpodstawnie nie zamierzam o to oskarżać. Faktem jest jednak, że internetowy byt, jakim jest Jarek-K, jest typowym przykładem klasycznego "trolla" mającym na celu jedynie zakłócenie merytorycznego przebiegu dyskusji. Dziwi mnie, że taka postawa nie jest piętnowana przez moderatorów jak ma to miejsce na każdym porządnym forum.

    pozdrawiam

    ps. Moderator sobotch napisał o Jarku:

    Najwyraźniej każde forum "potrzebuje" podobnych użytkowników, nadających odrobinę kolorytu i odejścia od - wszechobecnej ostatnio - polityki, od której sporo ludzi nie potrafi się uwolnić, mimo pełnej do niej nienawiści. Z dystansem się zgadzam, nikomu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie
    Proszę o odpowiedź czy jest to oficjalne stanowisko "władz" tego forum?

  11. Powrót do góry    #1721
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Libky

    Z odpowiedzią nigdy nie ma problemu. Jednakże zanim zaczniesz się śmiać, przeczytaj ten post do końca, bardzo proszę ->

    Być może user Jarek-k rzeczywiście jest trollem, jak piszesz powyżej - osobiście też tak uważam, niestety o ww. narzędzia ciężko w dzisiejszych czasach. Zrobił sporą popelinę na wątkach gorzowskim i leszczyńskim, dostał zatem parotygodniowego bana. Teraz widać, że nie ma praktycznie żadnej poprawy i dalej sporo ludzi się z nim męczy. Decyzja o banie całkowitym należy do Vicara i on sam zdecyduje, co dalej. Może pojawi się kilka innych głosów podobnych do Twojego, które tylko pomogą w decyzji.

    Co do zacytowanego fragmentu spod mojej klawiatury - cytat jest wyrwany z kontekstu, o czym dobrze wiesz. Zostałem niejako zaproszony do tablicy, należało zatem odpowiedzieć. Co do kolorytu i reszty - zrobiłem to specjalnie i świadomie, ponieważ z jednej strony iluś ludzi mówi o trollowaniu, paru innych wydaje się czekać tylko na to, żeby userowi Jarkowi odpowiedzieć. Ich wola, nic mi do tego. Trudno, żebyśmy we wszystko ingerowali, bo zaś pojawią się jakieś dziwne głosy nt. cenzury. Można tylko próbować uświadamiać, że Jarek skutecznie sprowadza innych do swojego poziomu i żeby następnym razem ten i ów pomyślał, zanim odpisze.

    Na zakończenie dopowiem tylko, że na całym forum występuje paru userów, którzy robią sporo więcej problemów, niż omawiany teraz przypadek, mam zatem pewne porównanie.


  12. Powrót do góry    #1722
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Sobotch to nic osobistego żeby była jasność. Chciałbym po prostu żeby sprawę załatwić od początku do końca. Czy takie coś jest tolerowane czy nie...

    Pamiętajcie tylko, że takie rzeczy rozprzestrzeniają się bardzo szybko. Pewnie niedługo jakiś Gorzowianin nie wytrzyma i stworzy Falubaza z lekkim upośledzeniem. Później inny podłapie jak łatwo można zdyskredytować swojego "wroga", Tarnowianin stworzy Rzeszowianina, Bydgoszczanin Torunianina a całe te forum zamieni się w śmietnik. Naprawdę jest tu wielu ludzi na poziomie i szkoda by było stąd uciekać ale po śmietnikach łazić nie mam w zwyczaju...

  13. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cóż ja tutaj mimo wszystko stanę po stronie kolegi z Gorzowa. Pisanie z humorem (np. Emil z Częstochowy) ok, ale jarek-k na tym forum jest wg mnie zbędny. Decyzja należy jednak do administracji.

  14. Powrót do góry    #1724
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Właściwie zgodzę się z powyższymi - Jarek-K wygląda na typowego trolla. Takie coś trudno jednak komuś udowodnić, zaraz się pewnie pojawią pretensje. Ale mimo wszystko bana nałożę - tym razem tymczasowego.

  15. Powrót do góry    #1725
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Miło, że reakcja jest tak szybka. Możecie być pewni, że ta decyzja wpłynie pozytywnie na jakość dyskusji a moderatorom ubędzie roboty. Rozumiem, że ciężko udowodnić takie rzeczy ale osobiście nie potrafię pojąć, że takie "cudo" mogło by zostać stworzone przez naturę a nie jest wymysłem ludzkiej fantazji.



  16. Powrót do góry    #1726
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem się zapytać, który z Panów moderatorków usunął mojego posta w wątku Włókniarza i co było nie tak , ze nie nadawał się do zostania?

    Czy to Pan pędzący królik?, czy moze najwybitniejszy z wybitnych, Pan specjalnej troski, zwany administratorkiem?

  17. Powrót do góry    #1727
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Vicar, myślę, że to wystarczy. Posta usunąłem ja, za kolejne chamskie wycieczki w stronę innych userów. Częstochowianie potwierdzą.

  18. Powrót do góry    #1728
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie pędzący króliczku, potwierdza Pan (to juz norma) ze widzimisię jest dość mocno u Pana zakorzenione.

    Pan tu nadaje sie na moderowanie tak, jak Kasia Cichopek na czerwony dywan w Hollywood.

    Czas chyba zrezygnować z czegoś, co Pana zwyczajnie intelektualnie przerasta.

    Czas do tego odpowiedni, święta i prezenty, może jakaś refleksja dotrze i sprezentuje Pan prezent dla siebie jak i innych.

  19. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po pierwsze, tylko w stosunku do ciebie, po drugie, na szczęście nie ty o tym decydujesz. Koniec dyskusji.

  20. Powrót do góry    #1730
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Użytkowniku e_s

    Zanim zaczniesz mieć pretensje do innych, najpierw spójrz na siebie. Jesteś nie pierwszą osobą, która pozjadała wszystkie rozumy. Wesołych Świąt bez sportsboardu życzy administracja. Muszę Cię zmartwić, że nikt za Tobą tesknił nie będzie.

  21. Powrót do góry    #1731
    Zbanowany
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    20 podpisze Cieślak, pewnie też temat będzie przemilczany poza info na oficjalnej i SF a o zmianie pracy przez trenera reprezentacji narodowej (złotej) poinformowałyby każde sportowe media w Polsce.
    Wpis niejakiego ananaska_vel_omana w wątku częstochowskim. Podobnych było kilka. Za podawanie nieprawdziwych informacji jest ban jak rozumiem ?

  22. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    :D :D :D :D
    a sobotch ma wąsy !!!!
    sprawdz czy prawdziwa informacja :D :D :D
    niech zyje 1 czerwca !!!!
    Ło matko :D :D :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1733
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    @KacperZG

    Zgadza się, jest ban za podawanie nieprawdziwych informacji. Jednak w przypadku informacji o transferach... bany nosiłaby połowa forum. Nie tylko z Częstochowy, ale też z ZG :) Także radzę mniej jadu na Święta i cieszyć się z nowego trenera, zamiast wnioskować o kary dla innych :)

  24. Powrót do góry    #1734
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    I bardzo dobrze , kiedyś nie było opcji aby podawać jakieś głupoty nie sprawdzone każdy wiedział jak to się skończy .

  25. Powrót do góry    #1735
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pewnie za chwilę pojawią się wpisy o usuwaniu problematycznych postów z wątku o Gollobie, uprzedzając je zatem parę zdań na ten temat.

    Nie ma problemu, żeby cytować artykuły na jego temat, nawet tych z Super Ekspresu, choć każdy normalny kibic nie pomyśli w ich wypadku o niczym innym, niż o szambie. Gorzej, gdy to szambo rozprzestrzenia się na kolejne strony wątku, bo jeden myśli tak a drugi inaczej i zwykle kończy się to wzajemnymi wyzwiskami, na co zgody nie ma.

    Również na tej podstawie proponuję userom Soniakowi i malemu2908 zastanowić się, czy warto zamieszczać na swoim blogu podobne treści i - przede wszystkim - na każdym kroku je reklamować. Nikt tego cenzurować nie będzie, ale podejrzewam, że żaden z moderatorów i administratorów nie będzie tolerował wojny na wątku, które te blogi i artykuły wszczynają. Jako, że jesteście "młodzi" na SB, polecam odrobinę uwagi i może przejrzenie poprzednich stron omawianego wątku.

    Tyle z mojej strony.



  26. Powrót do góry    #1736
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Osobiście chciałem dodać jeszcze jedno. Zgodnie z regulaminem sportsboard zabronione jest na forum umieszczanie reklam! Modzi i admini naprawdę nie są głupi i potrafią zauważyć, że tekst "zobaczcie co gość pisze na tym blogu" jest po prostu niezbyt zręcznie zawoalowaną reklamą. Takie coś będzie karane.

  27. Powrót do góry    #1737
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Powyższy problem ponownie się pojawia, więc tym razem świadomie pobawiłem się w cenzora. Non-stop reklamowany blog, teraz jeszcze z zachętą do płatnego głosowania. Po pierwsze, niczego się panowie nie uczą, po drugie świadomie kontrowersyjnymi wpisami na owym blogu powodują wojnę w wątku. Gdyby jeszcze oprócz tego ciężkiego tematu wnosili do tego forum cokolwiek innego, może byłoby inaczej - a tak nie mam skrupułów.

    Nagany w pręgierzu sobie odpuszczę. Jeśli problem pojawi się choćby raz jeszcze, automatycznie postuluję o bana dla ww. userów.

  28. Powrót do góry    #1738
    Początkujący Awatar _Soniak
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze nie zachęcałem bo każdy jest autonomiczną jednostką i sam wie jak należy postąpić, tylko prosiłem a to jest zasadnicza różnica, nie ja wymyśliłem zasady głosowania w tym konkursie, ale jeżeli jest to takie naganne to mi wybaczcie nie wiedziałem że nie wolno. Następnym tematem jest stwierdzenie reklamowania blog'a dawno już zakończyliśmy go reklamować na tym forum, bo notorycznie nasze posty są wyrzucane już nie mówiąc o tym że posiadam status konta SU, które teoretycznie mi na to pozwala. Ja zaczynam mieć uczucie że jestem traktowany na tym forum jak persona non grata.

    Vicar : "zobaczcie co gość pisze na tym blogu" powołałem się na blog'a jaki na źródło tak jak inni użytkownicy odnoszą się do np sportowychfakow.pl lub innego medium prasowego, nie było w mojej intencji w tym przypadku reklamowanie blog'a.

    Dzisiejszy post umieściłem w właściwym dla jego treści miejscu, i został on usunięty. Nie była to reklama tylko prośba o pomocy w głosowaniu, a tak jak napisałem powyżej nie zachęcałem do płatnego głosowania ani nikogo do tego nie zmuszałem.

    sobotch : "Jeśli problem pojawi się choćby raz jeszcze, automatycznie postuluję o bana dla ww. userów." Proszę o wskazanie jaki punkt regulaminu i statusu konta SU naruszyłem że stawiasz taką tezę. Tak jak wcześniej pisałem zakończyłem reklamowanie blog'a. Bo tego nie wolno !!!!, że dzisiejszy post został tak odebrany to wasze subiektywne odczucie !!!. A takie Moderatorom nie przystoi.

    Druga sprawa jest tak że pasuje po usunięciu posta przynajmniej poinformować użytkownika, a tu hulaj dusza po co informować, takie zachowanie jest obraźliwe dla autora danego posta. Nie twierdze że w takim przypadku należy za każdym razem uzasadniać ale informacja powinna być i basta.

    Następnym tematem jest zamiast szukania teorii spisowej dziejów, abyście w końcu zmodyfikowali stronę o porównaniu kont SU i zwykłego tak aby nie wprowadzała ona w błąd potencjalnych użytkowników. Bo jest aktualny stan jest mylący.

  29. Powrót do góry    #1739
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powyższy problem ponownie się pojawia, więc tym razem świadomie pobawiłem się w cenzora. Non-stop reklamowany blog, teraz jeszcze z zachętą do płatnego głosowania. Po pierwsze, niczego się panowie nie uczą, po drugie świadomie kontrowersyjnymi wpisami na owym blogu powodują wojnę w wątku. Gdyby jeszcze oprócz tego ciężkiego tematu wnosili do tego forum cokolwiek innego, może byłoby inaczej - a tak nie mam skrupułów.

    Nagany w pręgierzu sobie odpuszczę. Jeśli problem pojawi się choćby raz jeszcze, automatycznie postuluję o bana dla ww. userów.
    Chopie nie czekaj , juz dzis jak dla mnie mozesz zlozyc Wniosek Formalny o BANA , dla mojej skromniej osoby.
    Jakie zachecanie do platnego glosowania , ile ty masz lat czlowieku?
    To jest Konkurs ktory jest bardzo szanowany w Naszym Kraju a caly dochod z tych "wyludzanych" smsmow jest
    przeznaczony na cele charytatwne na rzecz dzieci.
    Doczytaj to sobie zamim po raz kolejny obrzucisz kogos "blotem".
    Ja w przeciwienstwie do kolegi Soniaka nie mam zamiaru wchodzic w polemike z takimi osobami jak Ty oraz ten drugi Moderator z Bydgoszcy.
    Czy dostane Bana czy nie , jest mi seksualnie obojetne.
    Jak juz zlozysz ten Wniosek to dac znac dostaniesz moje pelne poparcie.
    Szybciej pojdzie.
    Jak widac choroba na ktora cierpi Jaroslaw K. a mianowicie "chroba na wladze:" zatacza coraz szersze kregi.
    Niestety nie ma na nia lekarstwa.

    Pozdro Z Buczy

  30. Powrót do góry    #1740
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Soniak

    Nie będę się kłócił, czy prośba poparta umieszczeniem linka i wszystkimi informacjami nie jest reklamą. Nie wiem, może się nie znam. Wiem natomiast, że odwoływanie się do bloga robi na wątku konkretny bałagan i już wcześniej pisałem, że nie będzie to tolerowane, więc się nie dziw. A o tym już nie wspominasz w swojej replice.

    O twoim koledze nawet nie wspominam, choć lekko się uśmiecham, jak Ty próbujesz jakoś bronić swoich racji, a partner robi wszystko, żeby twoją robotę popsuć. Sami sobie rzucacie kłody pod nogi. No ale nic mi do tego.

  31. Powrót do góry    #1741
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę się kłócił, czy prośba poparta umieszczeniem linka i wszystkimi informacjami nie jest reklamą. Nie wiem, może się nie znam. Wiem natomiast, że odwoływanie się do bloga robi na wątku konkretny bałagan i już wcześniej pisałem, że nie będzie to tolerowane, więc się nie dziw. A o tym już nie wspominasz w swojej replice.

    O twoim koledze nawet nie wspominam, choć lekko się uśmiecham, jak Ty próbujesz jakoś bronić swoich racji, a partner robi wszystko, żeby twoją robotę popsuć. Sami sobie rzucacie kłody pod nogi. No ale nic mi do tego.
    No coz , lepiej nie wspominac tylko jak mowi przyslowie "usmiechac jak ****a do milicjanta".
    Jesli moze zaglosowales i czujesz sie "oszukany" to podaj np. na PW numer konta to zrwoce ci te "wyludzone" 1,23 z VAT.
    Nie trzeba byc zbyt inteligentna osoba aby stwierdzic ze na tym Forum istnieje silne lobby bydgoskie , ktore chce w jak najlepszy sposob unikanac krytyki oraz czytana prawdy o "chorej" sytuacji jaka jest w tym osrodku zuzlowym.
    Niepodwazalnym jest fakt lekcewazenia "niewygodnych" forumowiczow przez cale kierownictwo tego Portalu.
    Brak odpowiedzi bez wzgledu jaka by ona nie byla na meile (np. spadaj)swiadczy tylko o poziomie osob zarzadzajachych tym tworem.
    Apeluje wiec do Wydawcy Pana Dariusza Zgoznego do natychmiastowego ZBANOWANIA mnie na SB.
    Kolega Soniak nie jest zadnym moim partnerem (jestem heteroseksualny) i wszelkie jego dzialania sa jego wlasna inicjatywa.
    Znajac tutejsze relacje nawet szkoda klawiatury aby jak to stwierdzil pan "bronic swoich racji" , tu tego robic nie mozna bo tu zawsze Moderartor ma racje wiec luz...
    Moze z tym "tajemniczym usmiechem" zrobisz swiatowa kariere i zostaniesz druga Mona Lisa.
    Pozdro z Buczy.

  32. Powrót do góry    #1742
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    maly2908 - Tobie nie warto nawet odpisywać. Informacje o lobby bydgoskim podczas, gdy dwójka z czterech moderatorów pochodzi z Zielonej Góry zbędę milczeniem, tak samo jak rzekomą chorą sytuację w bydgoskim klubie. Bo nie o to tu chodzi, to jest wolny kraj i póki coś nie jest niezgodne z konstytucją to na swoim blogu można pisać co się chce, od tego, że Tarnów jest moralnym mistrzem Polski, po taką że bydgoski klub za rok będzie w drugiej lidze przegrywał 15:75. Poza tym nie dodawaj sobie, że jesteś "niewygodnym" forumowiczem :) Za cienki w uszach jesteś dla nas ;)

    Dlatego skieruję dalszą część mojej wypowiedzi do kolegi Soniaka.

    Może trochę z innej strony. Ile widzisz na forum osób reklamujących swoje blogi, strony? Nie wiem czy prośba o głosowanie była warta usunięcia czy nie - nie będę sprawdzał moderatorów, bo nie o to chodzi, podstawą działania jest zaufanie. Faktem jest jednak, że co najmniej dziwne jest, że jako osoba związana z blogiem bardzo często rzekomo się do niego odnosisz. Jest to reklama, sposób na podbicie sobie wejść. No niestety, ale tak zawsze będzie wyglądało jak ktoś będzie pisał o swoim "dziecku".

    Specjalnie wykupiłeś SU, aby móc się reklamować. Dogadaj się z Dariuszem co do ceny i dostaniesz baner na forum i wszystko w sposób legalny będzie ok. Nie możesz natomiast bardzo często swoich postów okraszać linkiem do bloga. Wieeelu forumowiczów ma swoje wytwory. Wyobraź sobie, co by było gdyby każdy w co drugim swoim poście umieszczał linki do swoich tworów. Bałagan totalny, nikt by w nic nie klikał, bo wiedziałby, że link nie jest dany ze względu na swoją wartość, tylko na reklamę.

    Jednakże napisałem do Darknessa maila z pytaniem jakie jest jego stanowisko w tej sprawie. Odezwę się po otrzymaniu informacji.

  33. Powrót do góry    #1743
    Początkujący Awatar _Soniak
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę się kłócił, czy prośba poparta umieszczeniem linka i wszystkimi informacjami nie jest reklamą. Nie wiem, może się nie znam. Wiem natomiast, że odwoływanie się do bloga robi na wątku konkretny bałagan i już wcześniej pisałem, że nie będzie to tolerowane, więc się nie dziw. A o tym już nie wspominasz w swojej replice.

    O twoim koledze nawet nie wspominam, choć lekko się uśmiecham, jak Ty próbujesz jakoś bronić swoich racji, a partner robi wszystko, żeby twoją robotę popsuć. Sami sobie rzucacie kłody pod nogi. No ale nic mi do tego.
    Taki sam bałagan jak odwoływanie się do innych linków, a to niektórym przechodzi bez ostrzeżeń i wywalania postów, jestem czytelnikiem tego forum od 2004 roku, i wiele rzeczy już tu widziałem, ale nie będę polemizował z tobą z założenia ja jestem na straconej pozycji.

    Mój ostatni post nie był reklamą w pełni tego słowa znaczeniu tylko prośba o pomoc ale w sumie do samej definicji promocji można twoje słowa podpiąć.

    Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).

    Zwróciłem się do forumowiczów o pomoc, gdyż jest to jedyny blog traktujący o sporcie żużlowym, a konkurs jest dość prestiżowy i chcieliśmy w ten sposób jakoś zwrócić uwagę na nasze piekiełko. Wiemy że mamy marne szanse na pełny sukces w tym konkursie chcieliśmy tylko zamieszać. No cóż widocznie wybraliśmy złe miejsce, widocznie Wam nie zależy aby zwrócić uwagę na ten sport w innych mediach które na co dzień wolą pisać o wyczynach naszych kopaczy ( bo ciężko nazwać ich nawet piłkarzami ) i kolejnym działaczu lądującym w Wrocławiu, czy od Adam leć, leć ( z całym szacunkiem do Pana Adama bo jako sportowca bardzo go cenie ). To że maly pisze kontrowersyjnie to jest atut, czy się zgodzicie z tym czy nie.

    Blog jest bardzo poczytny jak ta tego typu medium, średnia ilość odsłon dziennie to około 200 wiem że może wydawać się Wam że to marny wynik ale w czasie okresu ogórkowego jakim jest zima i tak uważam że jest nieźle, duża cześć użytkowników przekierowuje się właśnie z tego forum, i jakoś nie narzekają. Ponadto jest to działalność non-profit i takie było jej założenie i tak pozostanie.

    Co do mojego kolegi malego, dziwicie się że w pewnej chili nie wytrzymuje, ja mu się nie dziwie ile można wytrzymać wywalania postów nawet jak nie noszą ślady reklamy ?

    maly2908 - Tobie nie warto nawet odpisywać. Informacje o lobby bydgoskim podczas, gdy dwójka z czterech moderatorów pochodzi z Zielonej Góry zbędę milczeniem, tak samo jak rzekomą chorą sytuację w bydgoskim klubie. Bo nie o to tu chodzi, to jest wolny kraj i póki coś nie jest niezgodne z konstytucją to na swoim blogu można pisać co się chce, od tego, że Tarnów jest moralnym mistrzem Polski, po taką że bydgoski klub za rok będzie w drugiej lidze przegrywał 15:75. Poza tym nie dodawaj sobie, że jesteś "niewygodnym" forumowiczem :) Za cienki w uszach jesteś dla nas ;)

    Dlatego skieruję dalszą część mojej wypowiedzi do kolegi Soniaka.

    Może trochę z innej strony. Ile widzisz na forum osób reklamujących swoje blogi, strony? Nie wiem czy prośba o głosowanie była warta usunięcia czy nie - nie będę sprawdzał moderatorów, bo nie o to chodzi, podstawą działania jest zaufanie. Faktem jest jednak, że co najmniej dziwne jest, że jako osoba związana z blogiem bardzo często rzekomo się do niego odnosisz. Jest to reklama, sposób na podbicie sobie wejść. No niestety, ale tak zawsze będzie wyglądało jak ktoś będzie pisał o swoim "dziecku".

    Specjalnie wykupiłeś SU, aby móc się reklamować. Dogadaj się z Dariuszem co do ceny i dostaniesz baner na forum i wszystko w sposób legalny będzie ok. Nie możesz natomiast bardzo często swoich postów okraszać linkiem do bloga. Wieeelu forumowiczów ma swoje wytwory. Wyobraź sobie, co by było gdyby każdy w co drugim swoim poście umieszczał linki do swoich tworów. Bałagan totalny, nikt by w nic nie klikał, bo wiedziałby, że link nie jest dany ze względu na swoją wartość, tylko na reklamę.

    Jednakże napisałem do Darknessa maila z pytaniem jakie jest jego stanowisko w tej sprawie. Odezwę się po otrzymaniu informacji.
    Vicar : odwołałem się raz, i post wyleciał. Drugi raz tego nie zrobiłem, po ostrzeżeniu o aktualizacjach też więcej z mojej strony nie było wpisów. Fakt były pisane posty z psełdo sygnaturami ale po Waszym ostrzeżeniu też więcej się nie pojawiały. Co do reszty tematu odniosłem się już powyżej ma nadzieje że to wystarczy.

  34. Powrót do góry    #1744
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziękuję za definicję. Co prawda pisałem na ten temat pracę mgr, ale nigdy nie zaszkodzi sobie przypomnieć ;) Niemniej, skoro Vicar zgodził się w tej sprawie coś zrobić, to nie przeszkadzam.

  35. Powrót do góry    #1745
    Początkujący Awatar _Soniak
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję za definicję. Co prawda pisałem na ten temat pracę mgr, ale nigdy nie zaszkodzi sobie przypomnieć ;) Niemniej, skoro Vicar zgodził się w tej sprawie coś zrobić, to nie przeszkadzam.
    Wole się czasami podpierać definicjami bo, niektórzy mnie zbywali ale widzę że trafiłem na specjalistę. Wiec w temacie definicji słowa reklama się nie odzywam cieniutki w tym temacie jestem :)

  36. Powrót do góry    #1746
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maly2908 - Tobie nie warto nawet odpisywać. Informacje o lobby bydgoskim podczas, gdy dwójka z czterech moderatorów pochodzi z Zielonej Góry zbędę milczeniem, tak samo jak rzekomą chorą sytuację w bydgoskim klubie. Bo nie o to tu chodzi, to jest wolny kraj i póki coś nie jest niezgodne z konstytucją to na swoim blogu można pisać co się chce, od tego, że Tarnów jest moralnym mistrzem Polski, po taką że bydgoski klub za rok będzie w drugiej lidze przegrywał 15:75. Poza tym nie dodawaj sobie, że jesteś "niewygodnym" forumowiczem :) Za cienki w uszach jesteś dla nas ;)

    Dlatego skieruję dalszą część mojej wypowiedzi do kolegi Soniaka.

    Może trochę z innej strony. Ile widzisz na forum osób reklamujących swoje blogi, strony? Nie wiem czy prośba o głosowanie była warta usunięcia czy nie - nie będę sprawdzał moderatorów, bo nie o to chodzi, podstawą działania jest zaufanie. Faktem jest jednak, że co najmniej dziwne jest, że jako osoba związana z blogiem bardzo często rzekomo się do niego odnosisz. Jest to reklama, sposób na podbicie sobie wejść. No niestety, ale tak zawsze będzie wyglądało jak ktoś będzie pisał o swoim "dziecku".

    Specjalnie wykupiłeś SU, aby móc się reklamować. Dogadaj się z Dariuszem co do ceny i dostaniesz baner na forum i wszystko w sposób legalny będzie ok. Nie możesz natomiast bardzo często swoich postów okraszać linkiem do bloga. Wieeelu forumowiczów ma swoje wytwory. Wyobraź sobie, co by było gdyby każdy w co drugim swoim poście umieszczał linki do swoich tworów. Bałagan totalny, nikt by w nic nie klikał, bo wiedziałby, że link nie jest dany ze względu na swoją wartość, tylko na reklamę.

    Jednakże napisałem do Darknessa maila z pytaniem jakie jest jego stanowisko w tej sprawie. Odezwę się po otrzymaniu informacji.
    Chlopie o czym ty piszesz o jakiej cienkosci ?
    Twoje wypowiedzi oraz twojego kolegi z Zielonej Gory tylko potwierdzaja ze zyjecie w wymyslonym przez siebie swiecie "elitarnych" kibicow zuzla a tak naprawde jestescie "pusci jak beben" , twoje wysokie mniemanie na swoj temat dyskwalifikuje cie juz na starcie jako moderatora , jestes zwyklym nadetym bufonem "trzymajacym wladze"...


    Ja tak rzadko tutaj bywam co latwo sprawdzic "jak chodzi o forum" ze te caly SB "lata mi kolo dupy"...
    Bawcie sie tu dalej sami i upajajcie sie "swoja wielkoscia"...to nawet nie jest zenada
    Ale jaki "Pan taki kram"...doskonale to tutaj pasuje...

  37. Powrót do góry    #1747
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mały - ładnie sobie piszesz, ale bez sensu. Nagle ni stąd ni zowąd zacząłeś pisać o wymyślonym świecie, o pustym jak bęben, wysokim mniemanie, nadętym bufonie - i to w jednym akapicie. Muszę Cię zmartwić, że jak widać to Ty, żyjesz w wymyślonym świecie i jeśli chcesz pisać takie bezpodstawne epitety tylko dlatego, że nie jest tak jak chcesz (dziecko nie dostało lizaka) to nikt Cię na tym forum nie trzyma. Jeszcze jedna taka odzywka i ban.

    Soniak - co do postu w wątku o blogach. Doszliśmy do wniosku iż istnieje możliwość abyś jednak umieścił posta w tamtym wątku. Myślę, że tamten wątek może się ogólnie odnosić luźno do prywatnych blogów i stronek. Za zaistniałe nieporozumienie przepraszamy i życzymy miłego użytkowania forum.

    Edit: Po krótkim namyśle uznałem, że taka ilość epitetów nagromadzona w jednym poście jednak zasługuje na natychmiastowego bana.

  38. Powrót do góry    #1748
    Początkujący Awatar _Soniak
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mały - ładnie sobie piszesz, ale bez sensu. Nagle ni stąd ni zowąd zacząłeś pisać o wymyślonym świecie, o pustym jak bęben, wysokim mniemanie, nadętym bufonie - i to w jednym akapicie. Muszę Cię zmartwić, że jak widać to Ty, żyjesz w wymyślonym świecie i jeśli chcesz pisać takie bezpodstawne epitety tylko dlatego, że nie jest tak jak chcesz (dziecko nie dostało lizaka) to nikt Cię na tym forum nie trzyma. Jeszcze jedna taka odzywka i ban.

    Soniak - co do postu w wątku o blogach. Doszliśmy do wniosku iż istnieje możliwość abyś jednak umieścił posta w tamtym wątku. Myślę, że tamten wątek może się ogólnie odnosić luźno do prywatnych blogów i stronek. Za zaistniałe nieporozumienie przepraszamy i życzymy miłego użytkowania forum.

    Edit: Po krótkim namyśle uznałem, że taka ilość epitetów nagromadzona w jednym poście jednak zasługuje na natychmiastowego bana.
    Czy mimo to mogę umieścić tego posta ?

  39. Powrót do góry    #1749
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ..czy moze ktos zlikwidowac ten najbardziej głupi dział ???.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1750
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Soniak - tak, możesz umieścić

    Emil - nie, nie zlikwidujemy, niech ludzie myślą, że mają wpływ na moderatorów :P

  41. Powrót do góry    #1751
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego wykasowano mojego posta, to ze reklamujecie jakies strony gdzie trzeba placic za jakis konkurs chyba nie jest powodem jego wykasowania?
    bo jesli tak to ja zamieszcze tam adres do strony mojego kolesia o zlikwidowaniu lubuskiego

  42. Powrót do góry    #1752
    Początkujący Awatar _Soniak
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego wykasowano mojego posta, to ze reklamujecie jakies strony gdzie trzeba placic za jakis konkurs chyba nie jest powodem jego wykasowania?
    bo jesli tak to ja zamieszcze tam adres do strony mojego kolesia o zlikwidowaniu lubuskiego
    Chłopie ty lekko przeginasz, jak byś poczytał posty powyżej wiedział byś o co chodzi, to po pierwsze, po drugie wprowadzasz ludzi w błąd a to jest w całej rozciągłości naganne. Po trzecie z naszego głosowania pieniądze idą na jakiś przyzwoity cel a nie tak jak ty to sugerujesz, no chyba że jesteś tak nie czułym człowiekiem że krzywda innych cię nie wzrusza.

  43. Powrót do góry    #1753
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    spartann - nie udawaj idioty, Twój post skasowano gdyż nie omieszkałeś wylać wiadra pomyj. Tak oczywiste, że aż się dziwię po co odpisuję. A reklamę bloga "Twojego kumpla" też usunięto, bo nie jest to blog żużlowy... Jakbyś nie wiedział tam jest dział "Żużel".

  44. Powrót do góry    #1754
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ostrzegałem i chciałem trochę poluzować struny w dziale o blogach, żeby reklamodawca poczytał trochę postów w stylu spartanna, których na 100% pojawiłoby się więcej.

    Ale nie o tym chciałem. Kto robi "porządek" na HP i dość bezczelnie zmierza do jego zamknięcia? Pisuje tam garstka ludzi, których da się policzyć na palcach dwóch rąk, robi to dla własnej przyjemności i dość dobrze się zna, co nikomu nie ma prawa przeszkadzać. To jest dopiero ohydna cenzura, której niektórzy czepiają się na wątku "żużel".




  45. Powrót do góry    #1755
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Drogi Darku,

    prosze o pw ile kosztuje reklama a forum?

    czy tekst umieszczoy w reklamie podlega cenzurze?

Strona 39 z 51 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •