Strona 12 z 51 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MELAS:
    No to następnym razem walę do Ciebie jak w dym.
    Ale ja przeciez moderem juz nie jestem. Jak bedziesz mial problem to wal do tych co moderami sa :P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    MELAS:
    No to następnym razem walę do Ciebie jak w dym.
    Ale ja przeciez moderem juz nie jestem. Jak bedziesz mial problem to wal do tych co moderami sa :P
    Nie zauważyłem :) Następnym razem nie będę walił do nich tylko w nich (niektórych oczywiście)! :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    Sokol

    Przyznam , że jak popatrzyłem za co moderzy dają ostrzeżenia na forum Włókniarza , to nieźle się pośmiałem - widać , że to młode chłopaki i napawają się władzą , wiec zdarza się ostrzeżenie typu "bo Cię nie lubię" , ale u nas na Sportsboardzie jesteśmy chyba o 2 szczebelki wyżej w tych sprawach :P
    IMHO pomysł wart rozważenia....
    HAHA :P
    ale tam jest inna sytuacja, tam sie kazdy zna i w ogole :P

    Roberto
    Ale nie chodzi o zmiane calego silnika.
    Starczy dopisac kila linijek do kodu, cos do bazy i bedzie smigalo :) (mozna przeciez zmodyfikowac STATUS WG WLASNEGO WYBORU, nie duzo roboty)
    Ale zasady dawania banow wypadalo by zmienic :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Melas - jezeli chociaz troche wygladasz livem jak na tym zdjeciu, to piszac do mnie "krowi placku" wygladasz jak odchod
    cytat z wątku II kolejki II ligi Daugavapilis-Wybrzeze

    przepraszam bardzo ale zostałem obrażony przez pana m_k
    i bardzo mi sie to nie podoba.prosze kogoś o interwencje w tej sprawie.zostałem wyzwany od "odchodów".
    prosze dać znać co w tej sprawie zostało zrobione.
    pozdrawiam i wesołych świąt :)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Machciu po jakiego pierona piszesz pod dwoma nickami ?
    A i jeszcz jedno. "Krowi placku" tez nie jest przyjemnym okresleniem.
    Proponuje bana dla obu :D

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Machciu po jakiego pierona piszesz pod dwoma nickami ?
    A i jeszcz jedno. "Krowi placku" tez nie jest przyjemnym okresleniem.
    Proponuje bana dla obu :D
    pod iloma?? moze pod czterema co??:D:D
    nie obchodzi mnie kto co na kogo powiedział,tylko stwierdzenie które zacytowałem obraza mnie,i prosze o interwencje.
    a jeśli nikt na "krowiego placka" nie zareagował to widocznie tak mu pasuje.
    pozdrawiam
    i pytanie teraz moje.
    Kobyla Góra i odchód
    jeśli min. za to pierwsze był total ban czy coś takiego to za to 2 co bedzie? mega ban? :O:O
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  7. Powrót do góry    #502
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Od dawna

    czytam forum(ale nie pisze) i jestem wkurzony tym co sie dzieje.
    eliminuje sie ludzi, ktorzy stanowia sile napedowa tego forum, a robia to osoby, ktore traktuja innych forumowiczow jak smieci.
    pamietam jak dwa lata temu champion vel roberto(ADMIN!) obrazil duza grupe gdanskich kibicow.
    gdzie tu honor o logice nie wspominajac?
    przepros roberto! bo jakos ci to wasie nie przeszlo przez usta, a potem banuj
    wiem, wiem, napiszesz ze bredze albo wykasujesz ten post.
    kibice pamietaja jak nas obrazales ty zwykly cham (pion)ie.

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie chłopoku tylko chopoku. Napisałem to w ten sposób żebyś coś zrozumiał, a że SKUND było źle napisane to już gamoniu nie zauważyłeś?
    Niejaki "Tomaszkin1" postanowił mi naublizać w wątku "BTŻ - Unia Leszno" bez żadnego powodu. Sam nie wiem skąd ten "rolnik" sie urwał i do czego zmierza. Mam gościowi odpowiedzieć w równie elokwentny sposób czy może jakis admin lub moder przywróci gościa do porządku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz
    nie doczekasz sie...
    ja tez tutaj ostatnio z prośbą wyskoczyłem i do dzisiaj nie dostałem zadnej odpowiedzi co w tej sprawie się zrobiło.
    Widac że kręcą Ich tylko rozmowy o Falubazinim...
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mariusz
    nie doczekasz sie...
    ja tez tutaj ostatnio z prośbą wyskoczyłem i do dzisiaj nie dostałem zadnej odpowiedzi co w tej sprawie się zrobiło.
    Widac że kręcą Ich tylko rozmowy o Falubazinim...
    Sprawa Mariusza została załatwiona kilkanaście minut po jej zgłoszeniu, twoja sprawa nie została ruszona w ogóle (w sensie; nikt nie dostał bana), a ostatnie zdanie sobie daruj mając na uwadze kto i ile przez ostatnie 4 strony na ten temat pisał.

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Zadam total bana dla kmiota z Gorzowa!

    poraz kolejny uswiadczasz mnie w przekonaniu ze masz mentalnosc tempej blondyny.
    Bylas ? Widzialas ? Nie ?! To zamknij ryj! Co za tempe babsko
    Dodam, ze kolejny raz ten typ mnie obraza!

    Swoja droga co znaczy "tempa" ? :D

    Tylko Falubaz!

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa Mariusza została załatwiona kilkanaście minut po jej zgłoszeniu, twoja sprawa nie została ruszona w ogóle (w sensie; nikt nie dostał bana), a ostatnie zdanie sobie daruj mając na uwadze kto i ile przez ostatnie 4 strony na ten temat pisał.
    no dobra,nikt nie dostał bana,spoko.
    ale czy co kolwiek zostało zrobione??
    wpis jakoś do dzisiaj widnieje,wiec w jakim sensie coś zostało zrobione????
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zadam total bana dla kmiota z Gorzowa!
    Na pewno nie będzie to od razu total. I przy okazji; jeśli wymagasz coś od innych to sama porzuć retorykę "kmiotów", "holoty", "buractwa". Proszę też nie dawać sobie w każdym poście tego samego podpisu/pseudosygnatury (żeby nie było obrazy majestatu uprzedzam, że nie tylko zielonogórzanon jest o to zwracana uwaga).
    no dobra,nikt nie dostał bana,spoko.
    ale czy co kolwiek zostało zrobione??
    wpis jakoś do dzisiaj widnieje,wiec w jakim sensie coś zostało zrobione????
    Nic. Raz, że to nie m_k zaczął wymianę epitetów, a dwa, że za swój przeprosił.

  14. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Pseudo-administratorze!

    Jakie od razu? Koles 3 raz mnie obraza. Raz pisal o rzekomym moim zyciu seksualnym, pozniej o "smiesznej kejce" i teraz.
    A jakbys czytal ze zrozumieniem to w watku meczowym napisalam, ze "rowniez" przyjedzie holota, buractwo. A Ci co byli po to, by tylko zadymiac w gnieznie to kto? anioly! Ci co rzucali butelkami na tor i zadymiali w srosunku do Ostrowian to kto? swiete krowy? Chyba zabija to ducha sportu. widac zreszta, ze ... z Ciebie nie administrator. Najlepiej daj mi total-bana za "pseudo sygnature".

    Tylko Falubaz!

    PS. masz uprzedzenia do Gdanszczan i Zielonogorzan.

  15. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic. Raz, że to nie m_k zaczął wymianę epitetów, a dwa, że za swój przeprosił.
    hmmmm Roberto,jakoś do Ciebie nic nie mam,ale marne Twoje tłumaczenie.jeśli nazwe Ciebie albo kogo kolwiek np pedałem lub gównem czy kałem jak kto woli i po jakims czasie przeprosze to nic sie nie stanie?
    po pierwsze wpis do dziś dnia widnieje.
    po 2 moja prośba była tutaj skierowana zanim m_k przeprosił(chodź nie do końca,bo wpisu nie usunął)
    po 3 mozna wyzywać wszystkich bez końca,pod warunkiem ze to nie my zaczniemy??
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    hmmmm Roberto,jakoś do Ciebie nic nie mam,ale marne Twoje tłumaczenie.jeśli nazwe Ciebie albo kogo kolwiek np pedałem lub gównem czy kałem jak kto woli i po jakims czasie przeprosze to nic sie nie stanie?
    po pierwsze wpis do dziś dnia widnieje.
    po 2 moja prośba była tutaj skierowana zanim m_k przeprosił(chodź nie do końca,bo wpisu nie usunął)
    po 3 mozna wyzywać wszystkich bez końca,pod warunkiem ze to nie my zaczniemy??
    No widzisz sęk właśnie w tym, że to co napisał m_k oraz kontekst w jakim to zostało napisane nie są dla mnie powodem do bana takim samym, jak to o czym ty piszesz. Poza tym to nie jest tak, że jak ktoś raz napisze "dupa" i dostanie bana to druga osoba która napisze to samo również go dostanie, bo bieże się pod uwagę również inne okoliczności; sytuacja, kontekst, "co autor miał na myśli". Napisałeś też, że obraził ciebie. On nawet nie wiedział, że o ciebie chodzi...
    Edytować już tego nie będę bo jaki to ma teraz sens ? Wątkowi przybyły kolejne strony, sprawa się wyjaśniła i padło słowo przepraszam, więc po co mam się w tym jeszcze grzebać.
    Pseudo-administratorze!

    Jakie od razu? Koles 3 raz mnie obraza. Raz pisal o rzekomym moim zyciu seksualnym, pozniej o "smiesznej kejce" i teraz.
    A jakbys czytal ze zrozumieniem to w watku meczowym napisalam, ze "rowniez" przyjedzie holota, buractwo. A Ci co byli po to, by tylko zadymiac w gnieznie to kto? anioly! Ci co rzucali butelkami na tor i zadymiali w srosunku do Ostrowian to kto? swiete krowy? Chyba zabija to ducha sportu. widac zreszta, ze ... z Ciebie nie administrator. Najlepiej daj mi total-bana za "pseudo sygnature".

    Tylko Falubaz!

    PS. masz uprzedzenia do Gdanszczan i Zielonogorzan.
    I do ufoludków. Nadal pyskujesz i wyzywasz i z przekory jeszcze sobie ten sam podpis dodałaś, chyba tylko po to żeby się dalej pokłócić.

  17. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Jeszcze raz - TYLKO FALUBAZ !

    Jakie od razu? Koles 3 raz mnie obraza. Raz pisal o rzekomym moim zyciu seksualnym, pozniej o "smiesznej kejce" i teraz.
    A jakbys czytal ze zrozumieniem to w watku meczowym napisalam, ze "rowniez" przyjedzie holota, buractwo. A Ci co byli po to, by tylko zadymiac w gnieznie to kto? anioly! Ci co rzucali butelkami na tor i zadymiali w srosunku do Ostrowian to kto? swiete krowy? Chyba zabija to ducha sportu.

    Moglbys odpowiedziec na pytania zawarte w moim tekscie?


  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja się poddaje...;]
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jeszcze raz - TYLKO FALUBAZ !

    Jakie od razu? Koles 3 raz mnie obraza. Raz pisal o rzekomym moim zyciu seksualnym, pozniej o "smiesznej kejce" i teraz.
    A jakbys czytal ze zrozumieniem to w watku meczowym napisalam, ze "rowniez" przyjedzie holota, buractwo. A Ci co byli po to, by tylko zadymiac w gnieznie to kto? anioly! Ci co rzucali butelkami na tor i zadymiali w srosunku do Ostrowian to kto? swiete krowy? Chyba zabija to ducha sportu.

    Moglbys odpowiedziec na pytania zawarte w moim tekscie?
    Nie wiem który raz cię obraża, ja sobie przypominam do tej pory bodajże jednego czy dwa bany jakie były nałożone na ten nick. A ty się domagasz total-bana, jak się domyślam w odniesieniu do Falubazziniego, wciąż zapominając o tym że on na totala zapracował wieloma miesiącami a 3 bany to on miał tylko w tym roku. Pisząc o wyzwiskach mam na myśli np. to co napisałaś kilka postów wyżej ("domagam się bana dla KMIOTA z gorzowa").

  20. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Nie mozna bylo tak od razu? Dziekuje!


  21. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Problemy

    Wystarczy przesledzic wątki ostatnich 2tygodni.
    Mecz Unia-Unia
    Mecz Unia Tarnów-Rzeszów
    Komu przyznac dziką karte K.K czy Kołodziejowi
    Zwiastun meczu Unia T-Bydgoszcz.
    Do tego wystarczy dokoptowac Administratora z tego samego miasta,
    która nie jest osobą bezkonfliktową
    i mamy odpowiedz dlaczego forum jest jakie jest.

    Lecz szybko zaczeto szukac kozła ofiarnego i znaleziono
    winnego na siłe (Falubazzini).

    Zapominając o jednym

    Bo jak to jest że jedna osoba jest zarazem
    Prokuratorem
    Sędzią
    Katem

    cyt Roberto

    'Prosiłbym przynajmniej żeby się zwolennicy i przeciwnicy total-bana dla Falubazziniego tak zaciekle tu nie przekrzykiwali i nie kłócili gdyż decyzja nie ulegnie zmianie'.

    Tego jestem pewny bo ludzie tacy jak Ty gdzie w zyciu są zwykłymi zjadaczami chleba,
    dostali od losu szanse bycia pierw Moderatorem, a jak im i to nie wyszło po blamazu jakiego
    śie dopuscili odnosnie kibiców i ludzi z Gdanska.Dziwnym trafem otrzymują inną funkcję zapominając że forum jest tylko
    do zabawy i wymiany poglądów między jej uczestnikami.

    Przejełes się swoją rolą Roberto jak i kibice Tarnowscy którzy,myślą ze są pempkiem
    świata i jeżeli wy się bawicie dajcie się bawic innym.


    Nie jest to post w obronie Falubazziego lecz przyjzenie się bliżej temu co
    tu się dzieje czy total-ban poprawił kulture w w/w tematach.

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Nie jest to post w obronie Falubazziego lecz przyjzenie się bliżej temu co
    tu się dzieje czy total-ban poprawił kulture w w/w tematach.
    ja wlasnie tak patrze i dziwie sie co tu sie dzieje:P:P

    nie ze mam cos przwciwko Buszmenowi, ale chcecie nastepna "spolke" robic by potem zale tutaj w tym watku czytac.

    czy trudno tu z glowa jakies porzadki zrobic???:

    1. czterech czy pieciu moderatorow. Z kazdego osrodka lub zaprzyjaznionych osrodkow po jednym.
    2. upomnienia, bany i za co wpisujecie w odrebnym watku
    3. trzeba tez zrobic cos z kasowaniem przez moderatorow postow. Pamietam mecz Gdansk-Tarnow, moderatorzy pokasowali czesc postow osob z Tarnowa, niestety te brzydsze z Gdanska zostaly. Posypaly sie bany dla Gdanszczan.
    To z mojej strony tez argument za rownowaga przy wyborze moderatorow.

    jak znam zycie to i tak nie posluchacie:P:P

  23. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gksiak:
    1. czterech czy pieciu moderatorow. Z kazdego osrodka lub zaprzyjaznionych osrodkow po jednym.
    I tu jest wedlug mnie najwiekszy problem forum, bo tych moderatorow... po prostu nie ma. A nie ma ich juz od jakiegos czasu, a dokladniej od ok. roku(mam tu na mysli odpowiednia ilosc modow). W pewnym momencie byla nawet sytuacja, ze w dziale zuzel nie bylo ani jednego moderatora, a takiej sytuacji odkad na forum jestem, nie pamietam.

    Forumowiczow jest sporo, ale odpowiednich kandydatow wedlug niektorych nie ma... chyba, zeby ich(tych nieodpowiednich :P ) odpowiednio zdyscyplinowac przy pomocy jednego prostego pociagniecia, ktore niektorym osobom zasugerowalem.

    No ale widocznie komus odpowiada tak jak jest i uwaza, ze wszystko jest ok. A jak jest?

    W kulminacyjnym momencie roku(sezon zuzlowy) na forum jedyny mod Kingpin jest nieobecny(chyba, ze wylacznie buszuje po watkach i poprawia, zapominajac o jakichs wpisach :P ), natomiast zadania przegladania forum(i to nie tylko zuzlowego) pelni dwoch adminow, ktorzy wedlug mnie robic tego nie powinny(od tego sa moderatorzy), a na brak czasu narzekac chyba nie moga, skoro im ta sytuacja odpowiada.

    Wydaje sie jednak, ze wpisy o banach i braku reakcji w niektorych watkach swiadcza chyba o rzeczy zupelnie odwrotnej... :>


    ________
    edit:

    Kolejny moderator widze do kolekcji(gratuluje buszmen), chociaz jeden w ta czy w ta, raczej sytuacji nie zmieni.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  24. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ach kurcze, trudno poszukac moderatora???

    mozna podac tutaj kilkanascie propozycji, spytac o opinie i samych zaproponowanych i forumowiczow, po wszystkim. Potem zmniejszamy liste i admistratorzy rozmawiaja juz prywatnie z kandydatami.

  25. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gksiak:
    ach kurcze, trudno poszukac moderatora???

    mozna podac tutaj kilkanascie propozycji, spytac o opinie i samych zaproponowanych i forumowiczow, po wszystkim. Potem zmniejszamy liste i admistratorzy rozmawiaja juz prywatnie z kandydatami.
    Kazdy moze takie osoby wskazac, ale wiesz jak to jest...

    "Tej nie kocham, tej nie lubie, tej nie pocaluuu-uje" :P:P:P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  26. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    moderatorow nie powinno sie calowac:P

    tak czy siak trzeba cos zrobic bo watki meczowe sa czesciowo okropne.
    zreszta nie ma sie co dziwic - jak sam napisales kingpina nie ma, a Robarto chyba tylko czekal na potkniecie Falubazziniego.

    I tak jak Okano napisal, ban ten nic nie zmienil, wrecz przeciwnie, pyskowanie na linii Falubazz-Gorzow stalo sie tylko bardziej banalne, a nie zniknelo. Ale widocznie tego chciano. Zreszta sam pamietam jak uprzedzano mnie bym uwazal na wpisy Falubazziniego. Wymieniono jeszcze kilku innych ale nie bede wymienial. W kazdym badz razie jak tu byc obiektywnym moderatorem jak cie wladze juz na wstepie przeciwko niektorym negatywnie nastawiaja.

    Edit Zblewa wiem o ktorych wpisach mowisz, dlatego jestem rowniez w lekkim szoku.

  27. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troche jestem zaskoczony mianowaniem Buszmena na moderatora. z tym panem nie mozna normalnie pogadac w watkach meczowych a teraz na dodatek zostaje modem. moze przeszedł on metamorfoze i bardzo sie zmienił ,niewiem bo juz pare miesiecy nie miałem doczynienia z Buszmenem ale bede sledził jego poczynania na piastowanej funkcji.

    p.s znalazłem pare ciekawych wpisow popełnionych przez Buszmena ktorych narazie nie bede wstawiał , zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.

  28. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zblewa gksiak bez obaw. mamy u władzy swojaka...Drabola;)
    więc nam też nic nie grozi ;) <joke>

    a z oipinia Zblewy zgadzam się w 100 %
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  29. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Tego wpisu dokonał
    Speedway23-zawodowiec
    cyt

    A Ty co w każdym poście o tym dziecku? Pewnie zazdrościsz, bo tobie nikt nigdy nie zrobi hehehe... Takiej "kobiecie"... buhahahaha"

    Jeżeli taki post odnosi sie do wątku żuzlowego to super jeżeli nie to też super.


    I na taki paszkwil potrzebny jest ktoś taki jak Falubazzini
    co prawda dowali az w piety wlezie,lecz zawsze z dozą dalszej polemiki a na to co wyzej nijak dyskutowac.


    To oznacza jedno tolerowane są dwa rodzaje chamstwa.
    Chamstwo kulturalne tylko przeznaczone dla pewnych osób.
    Chamstwo chamskie które jest nie przeznaczone dla pewnych osób.

  30. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Machciu, toc Drabol to tylko chwyt marketingowy (sorry). Tak by na szybko uspokoic. Pewnie wpisal sie gdzies, Roberto to przeczytal i zagadal. Tak sie wybiera moderatorow.

  31. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    ach kurcze, trudno poszukac moderatora???

    mozna podac tutaj kilkanascie propozycji, spytac o opinie i samych zaproponowanych i forumowiczow, po wszystkim. Potem zmniejszamy liste i admistratorzy rozmawiaja juz prywatnie z kandydatami.
    Jednego już takiego kiedyś znaleźli. Parę godzin wytrzymał.:P
    Nie odbieraj jako złośliwości, bo Ci napisałem kiedyś, że nie powinieneś rezygnować.

    Toruń rośnie w siłę wśród moderatorów.:P
    Moim zdaniem ilość modów i tak powinna być jeszcze zwiększona, co przy odpowiednim podziale pracy mogłoby stworzyć sprawny system. Przykładowo - Drabol byłby odpowiedzialny za wątki klubowe Zielonej Góry, Leszna, Rzeszowa, Ostrowa, Buszmen - Gdańsk itp... Jeden moder do jednego wątku meczowego. Pozostałe wątki byłyby pod wspólnym nadzorem. Dużo czasu możnaby w ten sposób zaoszczędzić.
    C'mon You Gunners!

  32. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Machciu, toc Drabol to tylko chwyt marketingowy (sorry). Tak by na szybko uspokoic. Pewnie wpisal sie gdzies, Roberto to przeczytal i zagadal. Tak sie wybiera moderatorow.
    Decyzja dotycząca buszmena i drabola była podjęta dokładnie w tej samej chwili, co do minuty, potem zostało tylko porozmawiać bezpośrednio z samymi zainteresowanymi, co też się dzisiaj, w różnych porach dnia, stało.

    Nie im pierwszym została złożona propozycja i raczej na pewno nie im ostatnim.

  33. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Jednego już takiego kiedyś znaleźli. Parę godzin wytrzymał.
    Nie odbieraj jako złośliwości, bo Ci napisałem kiedyś, że nie powinieneś rezygnować.
    nie zloszcze sie:) ostatnio swiat moj jest bez zlosliwosci:P:P
    ale pisalem juz kiedys, zrezygnowalem bo po prostu przeprowadzke mialem i przez trzy miesiace bez netu bylem.

    ale dobry pomysl Budyn, kazdy odpowiada za jakies tam watki meczowe, tylko precz z buszmenem od Gdanska. Niech se swoj wlasny watek moderuje.

    Drabol, sorry.



  34. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ach kurcze, trudno poszukac moderatora???

    mozna podac tutaj kilkanascie propozycji, spytac o opinie i samych zaproponowanych i forumowiczow, po wszystkim. Potem zmniejszamy liste i admistratorzy rozmawiaja juz prywatnie z kandydatami.
    Chyba sobie jaja robisz - i to w kazdym wpisie coraz większe! Opinie forumowiczów o kondydacie na modera, skoro w/w nawet nie potrafili wybrać forumowicza miesiąca? Już oczami wyobraźni widzę te opinie...

    Machciu, toc Drabol to tylko chwyt marketingowy (sorry). Tak by na szybko uspokoic. Pewnie wpisal sie gdzies, Roberto to przeczytal i zagadal. Tak sie wybiera moderatorow.
    Tak! Moderatorów wybiera się po tym, co i jak napisali ( a niby jak inaczej, mamy casting zorganizować, mozę w jakimś kurorcie na Bahamach?) ale nie tylko...

    Tak - Buszmen miał kilka kontrowersyjnych wpisów, ale liczymy, że to się wszystko ustabilizuje.

    Poza tym gksiaku - Twoje uwagi nt naszej pracy są nie na miejscu ( po raz który Ci to mówię?) - miałeś swoją szansę to się jej... przestraszyłeś?? Teraz krytykujesz wszystko i wszystkich. Gratuluje postawy!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  35. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    a niby jak inaczej, mamy casting zorganizować, mozę w jakimś kurorcie na Bahamach?
    W sumie niezły pomysł :) Jestem za! Podpisuję się pod tym pomysłem obiema rękami! :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  36. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    gksiak ;) Ja wszystko czytam ;)

    Jest nas trójka a wlasciwie dwójka i t jest za mało, bo zdecydowanie poziom co niektórych wymaga natychmiastowej interwencji w trzech miejscach naraz a na dodatek nie samym forum człowiek żyje...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  37. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Drabol gratulacje:)

    Stamperku, no przyznaje ci racje.

    Poza tym gksiaku - Twoje uwagi nt naszej pracy są nie na miejscu ( po raz który Ci to mówię?) - miałeś swoją szansę to się jej... przestraszyłeś?? Teraz krytykujesz wszystko i wszystkich. Gratuluje postawy!
    po raz trzeci. Ale i tym razem mam to gleboko gdzies, moze jeszcze glebiej:P:P Jezeli uwazasz ze ktos kto zrezygnowal z moderowania nie ma prawa krytyki to dobranoc.
    Czy ja tutaj chce byc moderatorem czy jaki...???

    Zwrocilem uwage ze trzeba wybrac kilku moderatorow, bo watki meczowe wygladaja okropnie. Jednoczesnie napisalem byscie sie tym razem lepiej postarali (tzn tez troszeczke glebiej ten wybor przemysleli) i nie wybierali po kilku moderatorow z jednego miasta. Padla tez z mojej strony propozycja utworzenia watku w ktorym wszystkie biezace bany bylyby przez Was wpisywane (kto i za co). Nie pisze juz tutaj o jawnym wyborze bo sam to chyba z przymruzeniem oka pisalem.

    Twoja riposta: "gksiak zamknij jape, szanse miales, ale sie przestraszyles, a teraz krytykujesz wszystko i wszystkich".

    a co, mam teraz minusa bo zrezygnowalem, bo zauwazylem ze nie mam czasu a usuwanie postow, zwracanie uwagi innym forumowiczom to nie moja dzialka???

    powiedz mi tylko co ta sprawa ma wspolnego z tym co teraz pisze lub krytykuje???

    - czy nie lepiej postarac sie o wieksza ilosc moderatorow???
    - czy nie lepiej wybrac osoby naprawde porzadne??? (czy uwazacie moze ze ktos kto robil sam duzo zametu bedzie przez innych respektowany jako moderator???)
    - czy bledem jest unikniecie spolki (tzn kilku moderatorow z tego samego miasta)??? Zapmnieliscie juz o zarzutach wobec "Tarnowskiej spolki"??
    - czy watek o banach i ostrzezeniach jest taki zly???

  38. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mam inną propozycję, a mianowicie są moderatorzy różnych działów (moderują tylko tam) może im zwiększych możliwości "cięcia" czy edycji postów i "troszku" sprawniej i szybciej będzie szło czyszczenie forum.
    Ja tu nie obiecuje nie wiadomo czego, ale zarówno ja jaki i kilka innych osób czyta różne wątki i można byłoby tam pożądek zrobić. Jakieś doświadczenia są, a jak to w praktyce wyjdzie i czy propozycja się podoba -> decyzja należy do Admin'ów!

  39. Powrót do góry    #534
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    filmy na www.lesznotv.pl

    mam tylko jedno pytanie po co te forum jak i tak każdy tema zostaje wywalony wstawiłem temat oficjalne filmy uni leszno na www.lesznotv.pl z sezonu 06 a po godzinie zostal on wyzucony a tak kazdy placze ze niema zuzla w telewizji a jak ktos chce pokazac jakies materialy to nie moze

  40. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam tylko jedno pytanie po co te forum jak i tak każdy tema zostaje wywalony wstawiłem temat oficjalne filmy uni leszno na www.lesznotv.pl z sezonu 06 a po godzinie zostal on wyzucony a tak kazdy placze ze niema zuzla w telewizji a jak ktos chce pokazac jakies materialy to nie moze
    bo jest do tego odpowiedni watek i tam sie takie rzeczy umieszcza,a nie zasmieca forum nowymi tematami. ot cała filozofia.

    edit
    a Pixelek sobie wydziobał kolejne stanowisko:P:P;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  41. Powrót do góry    #536
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Witam,

    przez lata spędzone na tym forum nie zaglądalem do tego dzialu, no i zapomniałem, że on jest.

    Widzę, że nie wszystkim podoba sie, że mam tu moderować. No, cóż ze swojej strony przepraszam za 2 rzeczy, które napisałem na tym forum niepotrzebnie:

    a) wyjęcie sprawy Tomka Chrzanowskiego
    b) furia po przegranym przez 'Brylanta' finale IMP.

    Ale tak jak Tomkowi 'nie wypada sie juz denerwowac' tak i mnie, wiec bez obaw.

    W odpowiedzi 'LesznoTV' - nikt Ci nie broni pokazywać żużla, fajnie że mówisz gdzie coś można znalezc, ale zrób to w odpowiednim wątku, a nie otwierasz pare takich samych, niepotrzebnych.

    Postulowałbym wprowadzenie systemu ostrzeżeń i banów: 2 ostrzeżenia i ban. Można stworzy temat z listą ostrzezeń i banów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    niech CI bedzie Buszmen, ale nie zaczynaj z Tomkiem:P:P

    W naszych watkach sucho to znalazlem nowy (ulubiony od kilku dni) watek.

    Rozkurcz przesciga sie z prostactwem w swoich wpisach.

    ostatni:

    Prawie tak beznadziejną jak twoja łachmyto. Zero perspektyw to tylko w lesie jest. No nie mow ze nie wiedziałes? Jak tam? Widze ze wyszedłes juz z szałasu. Co za debil...Brak słow...Puszyłeś się 2 tygodnie i okazło się ze gówno z tego było...nieprawdaż?
    Prosze o bana dla tego Pana.

    P.s. Oj naprawde, bez Falubazziniego to sprzeczki sa na wyzszym poziomie.

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy panowie moderatorzy,może by ktoś wziął się do roboty.Polecam uwadze wątek meczy Tarnowa i Częstochowy,szczególnie ostatnią stronę .Może by co poniektórych wychować .

  44. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Drodzy panowie moderatorzy,może by ktoś wziął się do roboty.Polecam uwadze wątek meczy Tarnowa i Częstochowy,szczególnie ostatnią stronę .Może by co poniektórych wychować .
    Gratuluję siły przebicia ;) wątek został podwójnie zamknięty :P Tego chyba jeszcze nie było ;)
    #MistrzJestJeden

  45. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gulas:
    Gratuluję siły przebicia ;) wątek został podwójnie zamknięty :P Tego chyba jeszcze nie było ;)
    Jest tak zamkniety, ze nawet Balbincia nie moglaby go otworzyc na nowo, gdyby dalej byla modem :P:P:P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

Strona 12 z 51 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •