Strona 5 z 51 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    A nie mozna na priv?? Znasz mojego @, znasz moj numer gg...
    Nie zagladam codziennie do tego watku.
    I co z tymi w/w postami?? Ja mam ostrzezenie, za "Ale jest cos takiego jak morale. Tez oslabia druzyne"
    a za obrazanie, juz nie ma nic??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #182
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Przepraszam bardzo my sobie jaja robimy ???? :)

    Jakie konsekwencje zostały wyciagniete wobec Balbinci ???

    Gdybym napisał ,, Marek Świderki to pedal,, to stronnicza wrocławianka napisała by mi ,,To nie marek tylko Piotrek ,, ???
    (pech,że nie ma brata,który jeździ na zuzlu).

    Prosze mi odpowiedzieć jak się pytam....inna osoba dostała by bana za takie coś.

    To ze pisze Moder to nie mozna nic zrobić ???

    za co wy kary dajecie ?? za avatarki,aygnaturki ??......Czekam na odpowiedz

    pozdo









    You will never walk alone.

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierappa:
    Przepraszam bardzo my sobie jaja robimy ???? :)

    Jakie konsekwencje zostały wyciagniete wobec Balbinci ???

    Gdybym napisał ,, Marek Świderki to pedal,, to stronnicza wrocławianka napisała by mi ,,To nie marek tylko Piotrek ,, ???
    (pech,że nie ma brata,który jeździ na zuzlu).

    Prosze mi odpowiedzieć jak się pytam....inna osoba dostała by bana za takie coś.

    Roberto - edycje robileś owego posta.Gdy ja miałem napisane ,,Administrator,, to straszyles mnie regulaminem....teraz ciezko cokolwiek napisac ???.....

    To ze pisze Moder to nie mozna nic zrobić ???

    za co wy kary dajecie ?? za avatarki,aygnaturki ??......Czekam na odpowiedz

    pozdo
    Mozesz mi wierzyc, ze Balbincia bylaby jedna z ostatnich osob, ktora by takie pociagnela zagranie.

    Kolesiowi sie pomylili bracia i na to chciala zwrocic uwage.

    Przeszarzowal, ale powiem ci szczerze, ze po tym co Grzesiek zrobil to sam bym sie nie wstydzil takiego okreslenia, zreszta napisalem, ze pojechal chamsko.

    pozdro
    lukair

    _____________
    edit(lukair):

    Roberto, usatysfakcjonowany ? :>
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte wobec Balbińci bo to nie ona nazwała Rempałę pedałem, popełniła jedynie błąd przy edycji posta. Autor wpisu dostał natomiast bana.

    Na GG nie odpisuje bo jest zajęte przez kogoś innego :)

    Lukair, na forum należy trzymać się wersji "X pojechał chamsko" a nie "X jest chamem" :>

  5. Powrót do góry    #185
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Lukair

    Mozesz mi wierzyc, ze Balbincia bylaby jedna z ostatnich osob, ktora by takie pociagnela zagranie.

    Kolesiowi sie pomylili bracia i na to chciala zwrocic uwage.
    Ok rozumie,ale kurna bez przesady...........jestem pewny,że gdyby to był ktoś z wrocławskich zawodników,to wpis od razu zostałby skasowany.......

    Tak czy siak nie miała PRAWA ZOSTAWIĆ TAKIEGO CHAMSKIEGO OKREŚLENIA.. Ona je zaakceptowała....widziała,ale nie usuneła.....to jest nie FAIR..



    You will never walk alone.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Opanuj się człowieku bo nie jesteś nikim szczególnym żebym musiał ci się tłumaczyć czemu pisze na forum a nie pisze na GG !


    To, że nie skasowała słowa "pedał" to tylko i wyłącznie błąd a nie celowe pozostawienie takiego określenia. Ja to wiem i ona to wie a że ciebie to nie przekonuje jest w tej sytuacji, jakby to powiedzieć żebyś się znowu nie obrażał, mało istotne.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Jak juz tak sie wyzywacie na forum publicznie, to moze i ja uzyskal bym taka jedna informacje. A wiec: jaka kare dostali uzytkownicy, ktorych obrazliwe posty wymienilem na poprzedniej stronie?? hmmm :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierappa wyluzuj troche. Zawsze lepiej najpierw sie doinformowac, poczekac na odpowiedz, a dopiero pozniej dyskutowac.

    Tym bardziej, jesli zainteresowana wogole nie wyrazila swojej opinii.

    Balbincia ma bardzo duzo innych spraw na glowie, czesto nie wpada choc pewnie by chciala. Na prawde wyluzuj troche.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jak juz tak sie wyzywacie na forum publicznie, to moze i ja uzyskal bym taka jedna informacje. A wiec: jaka kare dostali uzytkownicy, ktorych obrazliwe posty wymienilem na poprzedniej stronie?? hmmm :)
    Specjalista od pastwisk i wołowiny otrzymał bana, natomiast posty pozostałych wyedytowano lub usunięto (nie zrobiono tego w wątku meczowym Unia-Polonia żeby go już na wierzch nie wyciągać).

    Nie powiesz mi przecież, że obrażają cię zdania o lali i kiju skoro sam pod zdjęciem przedstawiającym dmuchaną lalę w plastronie z krową napisałeś "hehe to ja! to ja!!" - jeśli jednak to cię obraża to mogę ci dać bana za obrażanie samego siebie.

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A nie mozna na priv?? Znasz mojego @, znasz moj numer gg...
    Nie zagladam codziennie do tego watku.
    I co z tymi w/w postami?? Ja mam ostrzezenie, za "Ale jest cos takiego jak morale. Tez oslabia druzyne"
    a za obrazanie, juz nie ma nic??
    Muuu

    Nie rob z siebie idioty, prosze Cie...

    Piszesz, ze nie zagladasz tu codziennie, a po 7 minutach juz wisi Twoja odpowiedz... bez komentarza... Z reszta przyznales sie, ze udzielasz sie tutaj i to czesto, zapomniales?

    A co ma byc z tymi postami ktore wymieniles? Zacytowales posty i co? Uwazasz, ze osoba taka powinna miec bana? Jaj sobie nie rob. Bedziessz dyktowal kto i kiedy moze ewentualnie do szanownego muuu napisac krowa? A Ty tymczasem bedziesz klepal bezsensowne posty, zasmiecajac tylko forum, na ktorym ludzie pragna dyskutowac a nie czytac jednozdaniowe posty, nie wnoszaca nic do dyskusji?... Zastanow sie nad tym, bo dobrze wiesz ze znakomita wiekszosc ma Cie juz dosc, a Ty siedzisz w domu i sie z tego cieszysz... Moze Ci to sprawia radosc, ale chcialem Cie poinformowac , ze Twoja zabawka ulegla uszkodzeniu...


    Gierappa

    Wg Ciebie Balbincie winno sie teraz powiesic? Czy moze wykonac kare chlosty, publicznie przed nastepnym meczem?

    Popelnila blad i to wiemy, a Ty czego sie domagasz? Moze w ogole usunmy wszystkich adminow i moderow bo kilkoro z Was sie nas uczepilo, z nudow...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Roberto
    napislem, ze to na plastornie jestem ja. Mialem identycznego avatarka kiedys. Wiec stad taki podpis pod w/w zdjeciem.

    Stamper
    I ja pisze, ze mozna by dac informacje o ostrzeniu czy czyms na priva. Bo jak sie bana dostanie to na prozno szukac konkretnych wyjasnien, takich jak w/w Wasze uwagi.
    Jak mam sprawe to zajrze. Nie siedze codzien i nie szukam czego by tu sie nie czepic. I jak juz zauwazyles, dawno nie dalem krotkiego posta:)
    Odpowiada, czy jednak cos jeszcze nie tak robie?:\
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #192
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Stamper

    Popelnila blad i to wiemy, a Ty czego sie domagasz?
    1.Niczego się nie domagam.Chce tylko,aby było tak,że jak ktoś popełni błąd,to niech się do niego przyzna publicznie.

    Moze w ogole usunmy wszystkich adminow i moderow bo kilkoro z Was sie nas uczepilo, z nudow ...
    Jeżeli mój przykład jest traktowany jako ,,Uczepienie się władzy,, to gratuluje inteligencji.:)

    Pozdro
    You will never walk alone.

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierappa:
    1.Niczego się nie domagam.Chce tylko,aby było tak,że jak ktoś popełni błąd,to niech się do niego przyzna publicznie.
    Mysle, ze robisz z igly widly. Uczepiles sie tego strasznie jakby to bylo najwieksze przestepstwo tu na forum :)

    Pewnie Balbincia nawet czasu nie ma na to, zeby tu wpadac i takie teksty rzucasz, bo to jest oczywiste, ze nie zrobila tego umyslnie.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Roberto
    napislem, ze to na plastornie jestem ja. Mialem identycznego avatarka kiedys. Wiec stad taki podpis pod w/w zdjeciem.

    Stamper
    I ja pisze, ze mozna by dac informacje o ostrzeniu czy czyms na priva. Bo jak sie bana dostanie to na prozno szukac konkretnych wyjasnien, takich jak w/w Wasze uwagi.
    Jak mam sprawe to zajrze. Nie siedze codzien i nie szukam czego by tu sie nie czepic. I jak juz zauwazyles, dawno nie dalem krotkiego posta:)
    Odpowiada, czy jednak cos jeszcze nie tak robie?:\
    Ostrzezenie dostales publicznie i koniec tematu.

    Ostatni Twoj post popelniles wczoraj i zostal wykasowany, a za kazdy nastepny tego typu swoja kare znasz...
    EOT

    Gierappa

    Dyskusja z Toba mija sie z celem.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach

    Stamper pisze:

    Ostrzezenie dostales publicznie i koniec tematu.

    Ostatni Twoj post popelniles wczoraj i zostal wykasowany, a za kazdy nastepny tego typu swoja kare znasz...
    EOT

    Gierappa

    Dyskusja z Toba mija sie z celem.
    Stamper, dales w tym poscie 3 zdania.
    Rozumiem, ze to jest minimum i taki swoisty wyznacznik jakie posty nalezy pisac.
    Wiec sie bede do tego dostosowywal, dziekuje wiec dorgmi moj Adminie:)

    Gierappa
    Balbincia jest Matka Polka, zajmuje sie dziecmi. Teraz jest prewnie zajeta. Zrozum Ja, rzadko bywa na komputerku. Jak cos to napisz Jej na GG.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Stamper, dales w tym poscie 3 zdania.
    Rozumiem, ze to jest minimum i taki swoisty wyznacznik jakie posty nalezy pisac.
    Wiec sie bede do tego dostosowywal, dziekuje wiec dorgmi moj Adminie:)
    Ja o jednym, a Ty odwracasz kota ogonem.
    Nie ma zadnego minimum, ani maksimum zdan, a chodzi o retoryke i dyskusje, a klepanie co 2 posty czyjes po 1 cz 2 zdania to nie dyskusja tylko czat zwykly... tylko po co ja to pisze, skoro Ty i tak nie rozumiesz.

    Napisze ostatni raz - zrobiles prywatny folwark z tegoz forum ale dosc, wiecej poblazania nie bedzie. Zakonczylem ten temat.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Jakby to powiedzial moj Polonista z czasow technikow:

    "Boze Ty patrzysz a nie grzmisz !"

    lub

    "Szlag człowieka trafia jak sie slucha takich <cenzura>".
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Myślę, że rozmowa na GG z obywatelem Gierappa rozwiązała kilka problemów i nie będzie już miał tak często powodów do zaglądania tutaj ;)


    Odpowiadając natomiast na to co zostało napisane przez Olino, choć nie wszystko zrozumiałem ;p, powiem tylko tyle że ja czy Stamper musimy brać pod uwagę obie strony medalu a nie tylko to co widać na forum na pierwszy rzut oka. Jeśli ktoś jest obiektem skarg kilka razy to można to jeszcze potraktować z przymrużeniem oka, ale jak się to nasila zarówno bezpośrednio na forum jak i na prv, a do tego uwagę zaczynają zwracać sami częstochowianie, to jednak coś jest na rzeczy i jakoś musimy na to reagować. Że nie wspomnę o tym o czym mówiłem już kilka razy a mianowicie o fakcie, że dział z problemami w "Żużlu" odżywa i kwitnie zawsze tylko i wyłącznie za sprawą tej samej dwójki osób, co już niejeden forumowicz zauważył.

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytuje Stampera z poprzednej strony
    "Otrzymujesz ostatnie ostrzezenie, jesli jeszcze raz napotkam gdzie Twoj post, ktory bedzie zawieral jedno zdanie lub sam post bedzie kompletnie niemerytoryczny dostajesz bana i to na dluzej"
    Wiec sie czepiales rowniez postow przykrotkawych....
    A jesli posty krotkie powstaja, to widocznie ktos widzi ich sens. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ja sie tylko grzeczie, w poprzednim poscie, pytalem jak i gdzie siedzisz....
    i zostawcie mi koteczka w spokoju:|


    Roberto
    powiedz mi ile bylo uwag do mnie i Omana, ad
    uzywania brzydkich slow, obrazania (do omana to bylo troche;)), wyzywania, mieszania z blotem, niekulturalnosci, etc. No ile bylo??
    Juz nie moja wina, ze na forum sa ludzie, ktorzy wola #$%#^&*#@ (Olino tu nie liczie:D) i zmieszac z botem niz normalnie podyskutowac.
    A wierz mi, ze potrafimy (Oman tez) rzeczowo rozmawiac. Tylko potrzeba ludzi, ktorzy nie mysla w stylu "oo muuu, to go $%#^%^" "ooo Oman to mu #$%#$%&^%". bosz...
    Bo jakos taki jeden na zywo do mnie nic nie mial, smiechi chichy. Wrocil z zawodow IMP i sie zaczelo. Bosz. Nie rozumiem niektorych.
    I przykro mi, ze tak przezywasz.
    I chyba Admin pownien sie cieszyc, ze wszystkie dzialy forum "kwitna" ;)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę ,że zostałam rzucona na tapetę .Przyznam szczerze,że nie zauważyłam tego słowa.Nie było to celowe,bo ja nie mam żadnego interesu,aby komuś popuszczać .Po prostu,mam nawał spraw,jak to zawsze przed początkiem roku szkolnego,do tego,po paru godzinach siedzenia przed kompem,jestem rozkojarzona.To ludzka rzecz sie mylić ,ale widzę ,że mojego adwersarza to sie chyba nie tyczy,prawda?:P

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2005
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jaki sposob moge wstawic moj wlasny avatar do mojego profilu??

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    W jaki sposob moge wstawic moj wlasny avatar do mojego profilu??
    Wyślij mi na maila podanego w profilu to wstawie ci jak wróce do domu (ok. 16). Przypominam, że dozwolone wymiary to ok. 110x120 i 20 KB. No i koniecznie gif bo forum nie "widzi" jpg-ów.

  23. Powrót do góry    #203
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Roberto

    :( Chciałbym zapytać dlaczego cały mój post z dzisiejszego dnia został usynięty z wątku gorzowskiego?

    Czy dlatego, że dotyczył min. Falubazziniego i jego ochydnej retoryki względęm Gorzowian.
    Podkreślam nie gorzowian kibiców czy zawodników ale wszystkich mieszkańców miasta? Postanowiłem to skrytykować. Przepraszam gdzie miałem to napisać? Na murze kościelnym?
    Uważam, że w kontekście ciągłych paszkwili pod adresem gorzowian ze strony największego mąciciela na tym forum zdjęcie mojego wpisu było nieuzasadnione. Czyżby z forum korzystali równi i nieco równiejsi...?
    Grzecznie proszę o wyjaśnienie tej sytuacji, gdyż uważam, że conajmniej 10 postów tego ,,poety zielonogórskiego" powinno być zdjętych natychmiast i bez namysłu. :(

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Przepraszam gdzie miałem to napisać? Na murze kościelnym?
    Nie, właśnie tutaj jest do tego miejsce. Wyjaśniłem przecież, że tamten wątek dotyczy Stali Gorzów a nie Falubazziniego.

    Co do reszty: wbija wam ciągle szpilki, to fakt, ale mimo wszystko pisze przeważnie o klubie a jak się zapędza w inne klimaty to jego posty są edytowane, również bany nie są mu obce więc nie sądze żeby był jakoś ulgowo traktowany.

  25. Powrót do góry    #205
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzięki Roberto

    ... za szybką odpowiedź.
    Teraz ze szczególnym namaszczeniem będę czytał jego teksty.
    Liczę na uczciwość w ocenie. A co do miejsca zamieszczenia, to wątki w dziale żużel czytają setki, a ten dział to dla szefostwa i niewielu tu zagląda. Więc wielka szkoda, że nie przeczytali tego inni. Zawsze była malutka szanszeczka na pojednanie. Chociaż sam w to chyba nie wierzę.
    :\

  26. Powrót do góry    #206
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Czy na forum jest już normalnie i kary dostaja osoby łamiące regulamin ??? jeśli tak to prosze o bana tygodniowego dla użytkownika SOKOL za :

    Ale cóż - jak to się mówi "nie mój cyrk , nie moje małpy ".
    Obraził tym mnie jako kibica i mój klub.

    Może ktoś z administracji adpisać ?? z góry dzieki

    Pozdro
    You will never walk alone.

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Już ci Sokol odpisał. Chyba się trochę zapędziłeś, to nie jest złośliwy tekst porównujący kogokolwiek do małp tylko takie powiedzenie, mające korzenie w czasach których nie pamiętasz ;)

  28. Powrót do góry    #208
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Ja tego powiedzenia nie znam i nie znałem również owego kabaretu.

    Ja nie mam ochoty sie domyślać skąd dane słowa pochodza.
    Nie przytoczył....

    No ale nie chce mi sie polemizować...Juz mu nawet odpisalem...

    Pozdro i dzieki
    You will never walk alone.

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Z dniem dziesiejszym wszyscy moderatorzy, procz lukaira utracili swoja funkcje, o czym zostali poinformowani. Jak pewnie zauwazyliscie moderow praktycznie nie ma, dlatego bylismy zmuszeni do takiego kroku...

    Do czasu wyboru nowych "wszechmocnych";) wszelkie skargi i wnioski beda nadal rozpatrywane...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  30. Powrót do góry    #210
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż,pewne sprawy kiedyś się kończą i moderowanie też.Pewnych spraw nie da się pogodzić ,a pewnych przewidzieć .Takie coś stało się u mnie.Zbyt dużo spraw rodzinnych zaważyło nad tym,abym mogła dalej poświęcać dostatecznie dużo czasu na wykonywanie swojej funkcji.Dziękuję za współpracę wszystkim moderom i adminom .Dziękuję także wszystkim tym forumowiczom ,z ktorymi dało się po ludzku rozmawiać .Jeżeli życie mi sie trochę wyprostuje ,a problemy się zmniejszą ,to kto wie,może wam kiedyś pomogę?:D

    P.S.Gierappa,chyba jestes zadowolony ,że zrezygnowałam ,prawda?

  31. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mnie niestety zapomniano poinformować
    No cóż takie życie właśnie chciałem kasować posta i się nie dało ;]
    Wasza decyzja płakać nie będę...
    Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No mnie niestety zapomniano poinformować
    No cóż takie życie właśnie chciałem kasować posta i się nie dało ;]
    Wasza decyzja płakać nie będę...
    Pozdrawiam.
    Speedi...sorry, ale rozmawialismy jeszcze w lipcu i czerwcu...gdy wspomnialem Ci, ze Twope moderowanie jest mizerne i ze jesli sie to nie zmieni to bedzie Cie trzeba "zwolnic" - mowiles, ze po wakacjach bedziesz mial wiecej czasu i wrocisz do normalnej pracy jako moder...no i co? Problem w tym, ze nic.
    Poza tym, jak inni - masz czas na pisanie postow, ale nie miales czasu na przeglad watkow i zrobienie porzadku...

    Powyzsza rozmowe potraktowalem tak, ze zostales poinformowany - ale Ty nie wziales tego na powaznie widze...Przykro mi.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  33. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche nie na temat, ale jest gdzies napisane jakich mamy administratorow?
    wiem, że jest Roberto i Stamper- bo tylko Ich pracę tutaj widać, ale czy jest ktoś jeszcze?

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Troche nie na temat, ale jest gdzies napisane jakich mamy administratorow?
    wiem, że jest Roberto i Stamper- bo tylko Ich pracę tutaj widać, ale czy jest ktoś jeszcze?
    http://www.sportsboard.pl/Forum/faq.php#kontakt

  35. Powrót do góry    #215
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    We wtorek opuszczam Polske wiec to sa poniekad moje ostatnie dni na forum. Sam nie wiem kiedy wroce i czy jeszcze tu wroce :( :). Nie mowie zegnajcie bo to by znaczylo ze chce Was na zawsze opuscic, a mam gleboka nadzieje ze kiedys tu jeszcze zagoszcze ;). Narazie dziekuje za wszystko :).

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Panie Bayerek,

    See you. A hymn angielski to "God save the Queen", tak by the way:)

    i niech nam bocian przyniesie nowego moda z Gdanska:)

  37. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    i niech nam bocian przyniesie nowego moda z Gdanska:)
    Czy to jest jakaś nieskromna aluzja ?? ;)
    C'mon You Gunners!

  38. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    oh shit, nie, nie. chce kogos z Gdanska i koniec, ende, finito:P Zawsze jakis znajomy, a tak to trzeba do Lukaira z prosba o bana:)




  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oh shit, nie, nie. chce kogos z Gdanska i koniec, ende, finito:P Zawsze jakis znajomy, a tak to trzeba do Lukaira z prosba o bana:)
    No no... co ja widze... GKSiak jakiś awans forumowiczowy? :D

    Gratulacje !!!


    Życze powodzenia !!! :)

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oh shit, nie, nie. chce kogos z Gdanska i koniec, ende, finito:P Zawsze jakis znajomy, a tak to trzeba do Lukaira z prosba o bana:)
    ja proponuje Misze Golibrode, za jego wywazony post : "tylko po to by jakaś miernota typu Szczepaniak mogła wystąpić... "

    a swoja droge mam pytanie do moderatorow - czemu taki szmatlawy i obrazliwy tekst nie zostal przez Was usuniety ?

  41. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    a swoja droge mam pytanie do moderatorow - czemu taki szmatlawy i obrazliwy tekst nie zostal przez Was usuniety ?
    bo jednego moda od czterech dni nie ma na forum, a ten drugi co byl, to taki miernota typu gksiak, co po 6 godzinach zmienil zdanie.:P

    Ale przyznasz ze ostatnio to ten Szczepaniak to jezdzi jak tak a miernota, cos w stylu Bajerski.

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gksiak:
    Zawsze jakis znajomy, a tak to trzeba do Lukaira z prosba o bana:)
    A ja sobie nie przypominam, abys uderzal do mnie o bana :](?)
    Tym bardziej, ze moderatorzy banow dawac nie moga :P

    bo jednego moda od czterech dni nie ma na forum, a ten drugi co byl, to taki miernota typu gksiak, co po 6 godzinach zmienil zdanie.:P
    Taki kawal prostego chleba to to nie jest, ale idzie sie przyzwyczaic. Kilka banow i ludzie zmieniaja zdanie :D

    A jesli chodzi o mnie to szkola sie zaczela, weekend zawalony, ale jak wroce dzis wieczorem to wszystko wroci do normy.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper - jak przeglądałem forum i widziałem nieodpowiednie teksty, to je kasowałem, średnio 3-10 dziennie od około 2 tygodni... Nie bawiłem się w obcinanie tylko kasowałem jednozdaniowce czy jakieś wpisy wulgarne. Teraz mam już czas, zacząłem częściej moderować ale nie to nie... Powodzenia następcy...
    PS
    napisałeś
    Z dniem dziesiejszym wszyscy moderatorzy, procz lukaira utracili swoja funkcje, o czym zostali poinformowani.
    dlatego się zdziwiłem że za poinformowanie o utraceniu funkcji wziąłeś rozmowę sprzed 2 miesięcy.. No ale jak wolisz.

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    no nie, chca mnie zniszczyc:P

    kto i dlaczega usunal moj watek:"gksiak-skargi,..."
    czy bylem jakims gorszym moderatorem i nie zasluguje??? Przez cale 6 godzin obowiazki moje wykonywalem z wymagana rzetelnoscia. Zrezygnowalem nie dlatego ze zrobilem sobie z tego wszystkiego jaja, tylko nie chcialem byc moderatorem ktory sie "wprosil". Wytlumaczylem to zreszta wszystkim administratorom i jedynemu wtedy jeszcze moderatorowi.

    ze sportowymi pozdrowieniami
    Artur alias gksiak


  45. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    To moja wina! Przyznam, ze nie chcialem go usuwac, ale z rozmachu mi sie to wykonalo:(:(

    Soreczka...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Strona 5 z 51 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •