Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu:
    Rozdział 4: OGRANICZENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW
    Pkt 2. Na Forum zabronione jest
    e. umieszczanie w sygnaturach obrazków (gif-ów, jpg-ów, itp.) o rozmiarach większych niż 100x500 pikseli i wielkości powyżej 20kB oraz tworzenia zbyt dużych wpisów w sygnaturach, które zakłócają czytelność wątków. Sygnatura może posiadać do 250 znaków tekstu, umieszczonych w maksymalnie 4 linijkach (enter się także w to wlicza) oraz obrazek, o którym mowa jest w Pkt.2 podpkt e. Zabrania się również tworzenia "pseudo sygnatur" tj. umieszczania pod merytoryczną treścią wpisu danych kontaktowych, obrazków, linków reklamujących strony.


    co moim zdaniem lamie Luk
    ma 5 linijek i tworzy pseudo sygnatury "pozdro lukair" czy "lukair"
    Dla mnie lukair jest czescia postu, tak jak wiele osob pisze samo pozdrawiam, a nie widzialem, zebys sie do tych ludzi przyczepil. Poza tym jak inteligentnie zauwazyles, nie zawsze jest ona taka sama, co sie kloci z idea sygnatury. Sugerujesz zebym za kazdym razem zmienial profil przed dodaniem posta ?

    Pseudosygnatura zas odnosi sie do osob nie posiadajacych SU, ktore probuja zrobic sobie sztuczna sygnaturke.

    Co do 5 linijek...

    Moglbym powiedziec, ze niektorzy ludzie maja obrazki o rozmiarze 500x125, czemu ja nie moge sobie dolozyc jednego odstepu, zeby bylo bardziej czytelnie.

    Ale mamy tez i inne ustepstwa na forum...

    Twoj fragment z sygnatury:
    _www.WLOKNIARZ.inds.pl . . . _GG6522111 . . . _Email . . . _malyuchachanyupartyurwis +::..

    Rozdział 4: OGRANICZENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW
    Pkt 2. Na Forum zabronione jest
    ...
    h. umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, reklam stron internetowych, serwisów lub sklepów; zamiary takie należy się realizować przez kontakt z administratorami celem podjęcia współpracy


    Kontaktowales sie z administratorami forum ?

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    tak, reklama mojej strony jest tez jako banner rotacyjny w dziale zuzel:) a reklama forum na stronie

    ale Ty jestes moderem i Ty masz trzymac sie zasad i nie wazne jakie one sa
    po to jestes moderatorem!! :>
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    ale Ty jestes moderem i Ty masz trzymac sie zasad i nie wazne jakie one sa
    Lukair niestety musze przyznac racje muuu. Jako moderator nie powinienes lamac regulamin. Jesli my nie bedziemy przestrzegac regulaminu to kto ?
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak, reklama mojej strony jest tez jako banner rotacyjny w dziale zuzel:) a reklama forum na stronie
    Ok, a druga strona? Banera sie dopatrzec nie moge...

    ale Ty jestes moderem i Ty masz trzymac sie zasad i nie wazne jakie one sa
    po to jestes moderatorem!! :>
    Zgadza sie. Ale twoja wypowiedz jest w stylu, to moderatorzy sie maja trzymac zasad, a forumowicz moga robic co chca.

    Zmienilem BTW, a ty mi odpowiedz na moje pytanko.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Lukair nie mialem tego absolutnie na mysli. Forumowiczow trzeba banowac jak jest tylko okazja ;)
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dymko:
    Lukair nie mialem tego absolutnie na mysli. Forumowiczow trzeba banowac jak jest tylko okazja ;)
    Jak najbardziej ;)

    A co do odpowiedzi, to absolutnie sie do ciebie nie odnosila, bo z tym co napisales jak najbardziej sie zgadzam, a odnosila sie do tego co napisal muuu.

    pozdro!
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Lukair, w tym wypadku Muuu ma 100% racji. Moder bezwzglednie musi przestrzegac Regulaminu, a tlumaczenia, ze "inni tez maja", sa po prostu bez sensu... Wyjscia sa dwa, zmienic sygnature, albo Regulamin. :) A co do sygnatury Krowki, kliknij TU i zobacz, kto jest drugi na liscie Przyjaciol Forum. Chocby to powinno wiele wyjasnic, jesli nie przekonuja Cie tlumaczenia Muuu. A druga strona jest strona domowa Szymona i robi tym linkiem naprawge ogromna reklame! :D

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Girion:
    Lukair, w tym wypadku Muuu ma 100% racji. Moder bezwzglednie musi przestrzegac Regulaminu, a tlumaczenia, ze "inni tez maja", sa po prostu bez sensu... Wyjscia sa dwa, zmienic sygnature, albo Regulamin. :) A co do sygnatury Krowki, kliknij TU i zobacz, kto jest drugi na liscie Przyjaciol Forum. Chocby to powinno wiele wyjasnic, jesli nie przekonuja Cie tlumaczenia Muuu.
    Ta czesc napisales na darmo i ja mozna praktycznie zignorowac :)

    Przeciez zmienilem juz sygnature. Czy gdybym uwazal, ze nie mam racji to bym tego nie zrobil?

    Tematu pierwszej strony nie podejmuje juz, pytam o druga strone...

    A druga strona jest strona domowa Szymona i robi tym linkiem naprawge ogromna reklame! :D
    Ja tez robilem ta przerwa "ogromne" zamieszanie na forum, a mimo to ktos sie tego uczepil :) Bylo niezgodne z regulaminem, poprawilem to i sprawa zakonczona. Ale skoro jestesmy drobiazgowi, to ja tez moge byc drobiazgowy, czyz nie ? W koncu od tego jest moderator :)

    Dalej czekam...

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ta czesc napisales na darmo i ja mozna praktycznie zignorowac

    Przeciez zmienilem juz sygnature. Czy gdybym uwazal, ze nie mam racji to bym tego nie zrobil?
    Faktycznie, zwracam honor. Moja uwaga wziela sie z tego, ze "za moich czasow" ;) obowiazywaly 2 linijki tekstu. Teraz sa 4, takze moja uwaga byla niepotrzebna.

    A co sie tyczy adresu strony Muuu, jest to reklama jakich malo. :) Ja bym to nazwal raczej wizytowka Krowki. Ale jesli masz uwagi co do tego linka, Twoje prawo.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Girion:
    Ale jesli masz uwagi co do tego linka, Twoje prawo.
    Nie mialem zadnych uwag, dopoki ktos sie nie doczepil do jednej przerwy :>

    W kazdym razie nie ma sensu tego ciagnac, szkoda tracic czas, a sily trzeba oszczedzac na tlumaczenie muuu tego, czemu przegrali w finale z Tarnowem :P

    Case closed.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ok, a druga strona? Banera sie dopatrzec nie moge...
    nie jest to reklama
    na mojej prywatnej stronie nie ma nic, sa tam tylko informacje takie jak w profilu. Nie sluzy reklamie ale informacji.

    jesli ADMINI forum uznaja, ze to jest reklama
    linka usune.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz mowilem case closed.

    Zreszta cel osiagnales, i odstepu nie ma. Na pewno warto bylo :d

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a co z moja sprawa?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ananasek_vel_oman:
    a co z moja sprawa?
    A co ma byc? Przeczytaj moj post pod twoim.

    Za wszechwiedzacego nie robie na forum :>

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Lukair
    nie zauwazylem tego posta

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...6&pagenumber=7

    dolna czesc strony numer 7

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Lukair
    a Ty muszisz tak nabijac posty??
    ostatni miesiac, a Ty masz lacznie tyle co 2., 3.,4. uzytkownik z najwieksza iloscia postow. Ty oczywiscie jestes 1.

    I oczywiscie musisz sprawe Twojej sygantury roztrzasac na forum, bo to kolejne 10 postow.
    Ja Ci przeciez podalem to samo na priv, dokladnie na gg. Tam nie odpisales nic.

    To samo tyczy sie innych watkow. Glownie tych emcozwych, gdzie powtarza sie ciagle regolka

    "moim zdaniem wygra ... (tu sie wstawia nazwe zespolu adekwatna do tematu) maja oni rowniejszy sklad. Mlodziez jezdzi na dobrym poziomie, wsparcie silnego obcokrajowaca. A tor znaja znakomicie"

    bosz. nawet ja tak nie robilem:)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Widzę muuu, że znalazłeś sobie kolejną zabawę i odkryłeś uroki funkcji dla Super Userów pokazującej liczbę wpisów. Lukair ma i mieć będzie tak dużą liczbę postów chociażby dlatego, że jest moderatorem w dwóch ważnych działach a udziela się w jeszcze kolejnych dwóch, conajmniej. Nie widzę więc nic dziwnego w tej liczbie wpisów.

    Weźmy natomiast liczbę wpisów bez uwzględnienia lukaira i okaże się, że na samym szczycie - z równie wielką przewagą co lukair - jesteś ty. No może różnica jest taka, że twoja liczba wpisów jest równa łącznej liczbie tylko dwóch (a nie trzech czy czterech jak zarzucasz lukairowi) następujących po tobie forumowiczów. Tyle, że ty bijesz pianę tylko w Żużlu i w dziale w którym się teraz znajdujemy a który żyje swoim życiem tylko i wyłącznie w chwilach gdy ty i oman nie macie przerwy od forum...


    Poruszasz tu wielce istotne dla funkcjonowania forum sprawy piątej linijki, tekstu "pozdro lukair" czy też drażniącej cię liczby wpisów innego forumowicza. W imieniu administracji forum składam ci podziękowania za czujne oko i błyskawiczne reakcje na wszelkie objawy drastycznego pogwałcenia regulaminu forum, dziękuję za objęcie forumowiczów płaszczem ochronnym dzięki któremu każdy z nas może spać spokojnie wiedząc, że ty czuwasz i jeśli tylko coś się stanie to omieszkasz o tym wspomnieć. Przyjmij w związku z tym ten dziękczynny bukiet:



    i go nie zjedz...

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Odezwal sie ten, ktory pisze posta 1 w temacie i kazdy z nich ma czesc merytoryczna obszerniejsza od Pana Tadeusza.
    Wez Muuu sie nie osmieszaj, bo mnie wyrzuca z pracy za spadanie z krzesla przy kompie...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muuu:
    Lukair
    a Ty muszisz tak nabijac posty??
    ostatni miesiac, a Ty masz lacznie tyle co 2., 3.,4. uzytkownik z najwieksza iloscia postow. Ty oczywiscie jestes 1.

    I oczywiscie musisz sprawe Twojej sygantury roztrzasac na forum, bo to kolejne 10 postow.
    Ja Ci przeciez podalem to samo na priv, dokladnie na gg. Tam nie odpisales nic.

    To samo tyczy sie innych watkow. Glownie tych emcozwych, gdzie powtarza sie ciagle regolka

    "moim zdaniem wygra ... (tu sie wstawia nazwe zespolu adekwatna do tematu) maja oni rowniejszy sklad. Mlodziez jezdzi na dobrym poziomie, wsparcie silnego obcokrajowaca. A tor znaja znakomicie"

    bosz. nawet ja tak nie robilem:)
    Balbincia miala racje. Taki mily... ale tylko w realu. Dwulicowosc ?

    I jeszcze jedno.

    W przeciwienstwie do ciebie, pisanie na forum sprawia mi przyjemnosc, bo lubie dyskutowac i wymieniac poglady. W przeciwienstwie do ciebie, gdzie nie ma chyba osoby, ktora by cie lubiala na forum(moze poza Cze-stochowianami). Ty zamiast rozmawiac co jest glowna idea form, poprostu wrecz narzucasz i starasz sie kazdego oczernic kto ma inny poglad jak ty. Widzisz tylko wlasny czubek nosa, zamiast spojrzec na sprawy z perspektywy tego kto pisze. Taki z ciebie guru?

    Mialem tego nie mowic, ale "cos" mnie przekonalo, zeby postapic inaczej. Niech wiec te slowa, ktore wypowiedziales gdy sie spotkalismy na IMP w Tarnowie beda puenta tego co robisz na forum.

    "Chce byc pierwsza osoba, ktora przekroczy 10 000 postow"

    Jak romantycznie...

    ps. Na gg nic nie odpisalem, bo nic nie dostalem.
    ps2. Koncze z toba polemike, wydawalo mi sie, ze jestes w porzadku, ale sie mylilem.

    lukair

    ___________
    edit:

    Skonczylem z toba dyskusje.

    _______________
    edit2:

    Ile razy mam sie jeszcze powtarzac?

    Skonczylem z toba rozmowe, tak jak wielu innych forumowiczow na forum(to nie przypadek).
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    luk

    wczoraj godzina 11:23
    wyslalem wsyzstko na gg.

    a to Ty mnie zaatakowales na forum, nie ja Ciebie.


    stamper roberto
    jak luk jest taki czujny i sie czepaia adresow w mojej sygnaturze
    to ja moge sie czepic jego pseudo sygnatury:>
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #156
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Mnie tam nikt nie lubi i jest OKej :)

    Pisze bo lubie..

    Ja nie chce mieć 10 000 wpisów.....
    Chce mieć 8 gwiazdek i VIPKA hehe :D:D

    Pozdro

  22. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. według nowego słownika języka polskiego leszno i gorzuf piszemy z małych liter, a ZIELONA GÓRA drukowanymi i pogrubionymi
    ps2. według nowych map Polski leszno i goszuf t onie polskie miasta... to jest Rumunia (ponieważ są tam sami rumuni i ***** 8***** 8***** **** zdecydowano ich wyrzucić z Polski

    moze zamiast dalej toczyc te wasze wojny na forum powinniscie utemperowac troche młodego Falubaza ktory pisze własnie takie posty jak ten zacytowany.

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    W przeciwienstwie do ciebie, pisanie na forum sprawia mi przyjemnosc, bo lubie dyskutowac i wymieniac poglady. W przeciwienstwie do ciebie, gdzie nie ma chyba osoby, ktora by cie lubiala na forum(moze poza Cze-stochowianami). Ty zamiast rozmawiac co jest glowna idea form, poprostu wrecz narzucasz i starasz sie kazdego oczernic kto ma inny poglad jak ty. Widzisz tylko wlasny czubek nosa, zamiast spojrzec na sprawy z perspektywy tego kto pisze. Taki z ciebie guru?
    no widzisz, kazdy ma swoj styl
    ja nie jestem osoba, ktora sobie da narzucic to co inni chca
    nikomu nic nie narzucam, chce tylko wymieniac poglady, czemu z osobami, ktore nie sa krzykaczami, potrafie normlanie podyskutowac??

    Mialem tego nie mowic, ale "cos" mnie przekonalo, zeby postapic inaczej. Niech wiec te slowa, ktore wypowiedziales gdy sie spotkalismy na IMP w Tarnowie beda puenta tego co robisz na forum.

    "Chce byc pierwsza osoba, ktora przekroczy 10 000 postow"
    jak juz cytujesz, to cytuj poprawnie
    zadales dziwne pytanie, to dostales rownie pokrecona odpowiedz:
    "Chce byc pierwsza osoba, ktora przekroczy 10 000 postow ;):D"
    nawet Jaskolka zrozumiala dowcip, a Ty juz nie:)

    i wierz mi, gdym tak chcial, to bym byl codziennie na forum. Niestety nauka i praca, mi nie pozwalaja:) wybacz wiec:)
    ale jesli ja nabijam posty, to co Ty robisz, bo masz ich 2x wiecej w ciagu ostatniego miesiaca:>

    ahaa inajwazniejsze
    na forum nie cytujemy prywatnych rozmow bez zgody drugiej osoby:)
    wiec jak mnie pamiec nie myli, Oman mial za podobny motyw bana, wiec zeby Cie Luk uchronic przed kompromitacja, dam Ci zgode na cytowanie mojego motto na 7-8 lat;)

    bosz. Ale Ci odwalilo, nie mogles tego "ale" na live powiedziec??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    "Na koniec apeluje do dziennikarzy o rzetelność i zdrowe podejście do zajścia, które miało miejsce już ponad miesiąc temu bez uporczywej obrony winnych."

    -----------------------------------------------

    Buahahhahahahahahhahahahhauahuahuauaahauhauhauhauh auhauh
    auhauhauhauhauhauhauhauhuahuahuahuahuaauahuahauhau hauaua
    hauhauh -- samobój, co za kre**n.

    Który to ten Czop??
    wnioskuje o bana

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...2&pagenumber=7

    ten sam watek co wyzej

    "Proszę, nie komentujcie miernych textów tego arbuza_vel_tumana, bo to go tylko utwierdza w przekonaniu, że jego głos coś znaczy - nieważne czy to jest ****ka, czy gloryfikujące autora pianie. Gościu potrzebuje dostrzeżenia; i osigąga to w sposób najprostszy - przez prowokujące texty i wpisy na forum. Ale to już reguła, że zakompleksione dupki to najwięksi netowi napinacze."

    czy ktos zrobi porzadek z leszczyniakami?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    "Na koniec apeluje do dziennikarzy o rzetelność i zdrowe podejście do zajścia, które miało miejsce już ponad miesiąc temu bez uporczywej obrony winnych."

    -----------------------------------------------

    Buahahhahahahahahhahahahhauahuahuauaahauhauhauhauh auhauhau
    hauhauhauhauhauhauhauhuahuahuahuahuaauahuahauhauha uauahauh
    auh -- samobój, co za kre**n.

    Który to ten Czop??
    wnioskuje o bana

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...2&pagenumber=7

    ten sam watek co wyzej

    "Proszę, nie komentujcie miernych textów tego arbuza_vel_tumana, bo to go tylko utwierdza w przekonaniu, że jego głos coś znaczy - nieważne czy to jest ****ka, czy gloryfikujące autora pianie. Gościu potrzebuje dostrzeżenia; i osigąga to w sposób najprostszy - przez prowokujące texty i wpisy na forum. Ale to już reguła, że zakompleksione dupki to najwięksi netowi napinacze."

    czy ktos zrobi porzadek z leszczyniakami?
    Hola hola, omanie.
    A cóż tak Cię dotknęło? Czyżby to, że "zakompleksione dupki to najwięksi netowi napinacze"? Przecież sam twierdziłeś, że określenie (i tu cytat z klasyka omana) "leszczyńskie bydło" dotyka tylko tych, którzy zachowują się tak, że zasługują na to określenie.
    No no... i jak tu odnieść Twoją teorie do powyższego. Czyżbyś... :P

    nie pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    to ja chcialem potwierdzic
    ze Oman nie jest zakompleksiony:)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #162
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Someone call 997
    You will never walk alone.

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    umberto

    problemy z logicznym mysleniem?

    ja pisalem o czesci z grupy okolo 14 tysiecy ludzi
    a to byl post skierowany do mnie

    subtena aczkolwiek istotna roznica
    w sumie nie kazdy musi byc bystry
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #164
    MALKONTENT
    Panowie.

    Proszę zmienić tytuł wątku dotyczącego ukarania Damiana Balińskiego za rzekome kopnięcie Rune Holty.
    Być może uznacie, że się czepiam drobiazgów, ale Damian nie został zdyskwalifikowany, a zawieszony. Nie chcę się rozwodzić nad różnicami (wystarczy spojrzeć do regulaminu).
    Wychodę jednak z założenie, że forum powinno być polem wymiany merytorycznych opinii.
    Kto jak kto, ale Wy Szanowni Panowie powinniście dbać, by dyskusja była prowadzona na wysokim poziomie, a informacje zamieszczane na forum powinny być rzetelne i zgodne z rzeczywistością.

    Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    umberto

    problemy z logicznym mysleniem?

    ja pisalem o czesci z grupy okolo 14 tysiecy ludzi
    a to byl post skierowany do mnie

    subtena aczkolwiek istotna roznica
    w sumie nie kazdy musi byc bystry
    Nie, nie mam problemów z logicznym myśleniem. Post był skierowany do Ciebie to fakt. Ale nie jest tam napisane, że oman_vel_ananasek to zakompleksiony dupek i napinacz internetowy, prawda?
    Koleś pisze o "części z grupy około kilku milionów użytkowników internetu i tego forum". Jeśli poczułeś się częścią tej części to... sorry :P
    Widzisz oman to jest moralność Kalego. Jeśli wiesz co to znaczy...

    Natomiast oceny tego czy jestem bystry czy też nie, nie powinien dokonywać ktoś kto w swojej tfurczośći publikowanej na "częstochowskim" portalu ogólnopolskim (parafraza Twoich słów) sadzi takie oto kwiatki:

    Ileż dramatycznie wyglądających upadków byliśmy świadkami na różnych stadionach Polski? Ileż akcji kończyło się kraksami zatrważającymi krew w żyłach? W reszcie ile upadków doprowadziło do śmierci zawodników?
    Panie "dziennikarzu", otóż:
    1. "Wreszcie" pisze się razem. Ortografia się kłania :P
    2. Co to jest "zatrważającymi krew w żyłach"? Aleś się zagalopował.. Hmm.. coś może być "zatrważające" lub "mrożące krew w żyłach".
    Dość to żenujące przyznasz..

    Ale cóż. Nie każdy musi być bystry.

    PS. Uważam, że jeśli Twoim zdaniem ten koleś zasłużył sobie na bana za to co napisał to i Ty za "leszczyńskie bydło" zasługujesz na takowego.

    EOT

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie jest to portal tylko strona i nie czestochowski tylko Wlokniarza

    znowu problemy z bystroscia

    a nie myli sie tylko ten kto nie robi nic

    prawda?:)

    btw co to ma wspolnego z tematem? jakos widze dziwna tendencje do zmiany tematow u Was leszczyniakow
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    nie jest to portal tylko strona i nie czestochowski tylko Wlokniarza

    znowu problemy z bystroscia

    a nie myli sie tylko ten kto nie robi nic

    prawda?:)

    btw co to ma wspolnego z tematem? jakos widze dziwna tendencje do zmiany tematow u Was leszczyniakow
    Taaa.. to odniosłeś się do meritum sprawy.
    No no... Pogratulować błyskotliwości...

    Nie zmieniam tematu. Zacząłem i skończyłem na przedmiotowej sprawie.
    Wtrącenie miało Ci tylko uświadomić, że nie jesteś "tak bystry" jak Ci się wydaje :P

    PS. I wiesz co.. nie chce już mi się z Tobą gadać. Ty i tak nie chcesz/potrafisz przyjąć/zrozumieć argumentów/zdania innych (w domyśle "leszczyniaków).

    Kończę z Tobą...

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Kończę z Tobą...
    w koncu

    tylko mi powiedz w jaki sposob
    kamien w leb
    butelka w leb
    czy moze kulka w leb?

    :D

    rotfl
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Kończę z Tobą...
    w koncu

    tylko mi powiedz w jaki sposob
    kamien w leb
    butelka w leb
    czy moze kulka w leb?

    :D

    rotfl
    ... dyskusję.
    A wydawałoby się takie proste...
    Cóż za bystry "kolega"... :P

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    SKONCZYLISCIE JUZ? Czy mamy jeszcze poczekac?

    Farsa i zenada i to ostatnio w kazdym watku zwiazanym Lesznem i Czestochowa. Zastanowcie sie panowie co i jak piszecie, bo juz sie na forum zaczynalo przyjemnie robic...

    Po raz nasty prosze, ten watek nie ma sluzyc dyskusjom, ktore spokojnie 2 forumowiczow moze przeprowadzic na priv!

    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Moze jednak zerknij na twórczość jaką uprawia ananasek vel oman na wątkach "leszczyńsko- częstochowskich"... A póżniej jeszcze tutaj ląduje ze skargami...

    A skoro on tak to ja wnioskuję niniejszym: o bana dla tego pana (o zrymowało mi się "rymem częstochowskim") :)za "leszczyńskie bydło" którym ww. posługuje się z wielką lubością ...


  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Moze jednak zerknij na twórczość jaką uprawia ananasek vel oman na wątkach "leszczyńsko- częstochowskich"... A póżniej jeszcze tutaj ląduje ze skargami...

    A skoro on tak to ja wnioskuję niniejszym: o bana dla tego pana (o zrymowało mi się "rymem częstochowskim") :)za "leszczyńskie bydło" którym ww. posługuje się z wielką lubością ...
    wskaz mi posty z ostatnich kilku dni gdzie uzylem tego stwierdzenia

    fajnei sie klamie?

    ja szanuje prosbe Stampera i zaprzestaje dyskusji
    chcecie podyskutowac to macie @ w odpowiednim miejscu

    EOT
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Na Twoje życzenie przykład pierwszy z brzegu:

    Twój wpis z 7 sierpnia (w wątku Balinski zdyskwalifikowany na 6 miesiecy w prawach zawodnika.)
    (Cyt.):
    a efekt jest taki ze gksz nauczylo leszczynskie bydlo rzucac butelki na tor
    i zeby to chociaz bylo po biegu
    ale nie wyprzedzili epoke i rzucaja w trakcie




    A propos wczoraj też była inteligentna uwaga, że "byki to przecież bydło" (w oczywistym kontekście) ale Balbińcia to wykasowała...

    Miłego dnia życzę.

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja prosilem z ostatnich dni a nie prawie 2 tygodni
    hmmm....

    a ponoc "posługuje się z wielką lubością ..." tym stwierdzeniem

    nie osmieszaj sie czlowieku i uszanuj prosbe Stampera o zaprzestanie bezsensownej dyskusji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    SKONCZYLISCIE JUZ? Czy mamy jeszcze poczekac?

    Farsa i zenada i to ostatnio w kazdym watku zwiazanym Lesznem i Czestochowa. Zastanowcie sie panowie co i jak piszecie, bo juz sie na forum zaczynalo przyjemnie robic...

    Po raz nasty prosze, ten watek nie ma sluzyc dyskusjom, ktore spokojnie 2 forumowiczow moze przeprowadzic na priv!
    Sorry Stamperos..
    Już skończyłem ;) czas jakiś temu..
    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    a watek o zawieszeniu balinskiego
    ktory byl tez o RK
    mozna otworzyc
    RK zawiesili znowu :>



    http://sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=30999&pagenumber=8

    cobber O!!! muuu oderwał sie wreszcie od lali...niestety:>
    LALKARZ to twoja nowa ksywa


    bezel Tak na marginesie to wracaj do swej dmuchanej lali:)

    obrazaja mnie, bana im!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pytanie

    Kiedy zostanie otwarty ponownie wątek o balińskim i kasprzaku?
    Pojawiło się kilka nowych faktów.
    No i wywiad z balińskim.
    pozdro

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    WielkiGonzo Wysłane: 21-08-2005 21:26
    cytuje:
    " Wołowina "Muuu" "
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=31238&pagenumber=4




    "MUU wołowino jedna!!!
    pkt 4. ja o zupie Ty o dupie i tak to z Toba jest.nie wiem co butelki i o chrona ma defektow pecha itd. wczesniej pisale ,ze koums slonce zaszkodzilo. dzis chyab Ty byles zbyt dlugo na pastwisku
    "
    ten sam, ten sam watek, Wysłane: 21-08-2005 22:18
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #179
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Filon

    Jacek Rempala nie ma wiekszego pedala ... to co on z Karlem zrobil to oczy przecieralem z niedowiezanie... zabic chcial chyba
    Może ktoś w końcu wyciągnie konsekwencje wobec tego pana co ??? :)

    Balbincia robiłaś edycje tego wpisa :

    -dlaczego nie skasowałaś owej (chamskiej) obelgi ????

    -dlaczego napisałaś : cytuje ,,Chyba ci się, kolego, coś pomyliło.Napewno rozchodziło ci się o Grześka. ,,

    Nie fair postępujesz.

    Mam nadzieje,że ktoś z adminów odpowie mi na takie zjawiska.

    Pozdro
    You will never walk alone.

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Muuu

    Otrzymujesz ostatnie ostrzezenie, jesli jeszcze raz napotkam gdzie Twoj post, ktory bedzie zawieral jedno zdanie lub sam post bedzie kompletnie niemerytoryczny dostajesz bana i to na dluzej, zeby wreszcie do Ciebie dotarlo, ze to forum a nie czat dla dzieci.

    Zrobiles z tego forum folwark ale dosc tego!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •