Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Nie wstawiam sie ogolnie za maliniakiem,bo nerwy mu puscily i przegial pale,ale najzwyczajniej w swiecie chlopa rozumiem.
    Tylko tyle i az tyle.
    Na moderatorow nie narzekam nigdy,a jak zielonogorski przyjacielu myslisz inaczej ,podaj przyklad.Ten tutaj sie nie liczy.:)
    Sam bylem kiedys moderatorem ,wiec wiem,ze to ciezki kawalek chleba.
    Co do wczoraj ,to po prostu nie chcialem ciagnac tego dalej ,bo nie sadze,zeby moj adwersarz mogl mi pomoc w temacie "co jest ze mna nie tak".:)

    pozdrawiam lobuzy.;)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1802
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Stwierdziłem, że nie chce mi się już być moderatorem. Forum ma się w dupie, na Hyde Parku jakiś debil znów usuwa posty, ciągle jakieś obiecanki cacanki, zatem w imię czego to wszystko? Jest mi to obojętne, niech mnie ktoś przekona, że warto.

    PS. Jak coś, nie piłem i moje pojmowanie jest całkiem do rzeczy.

  3. Powrót do góry    #1803
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego dział "Wasze uwagi do mediów żużlowych" od bardzo dawna widzę tak? http://img69.imageshack.us/f/screenshot1ul.png/

  4. Powrót do góry    #1804
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Stwierdziłem, że nie chce mi się już być moderatorem. Forum ma się w dupie, na Hyde Parku jakiś debil znów usuwa posty, ciągle jakieś obiecanki cacanki, zatem w imię czego to wszystko? Jest mi to obojętne, niech mnie ktoś przekona, że warto.

    PS. Jak coś, nie piłem i moje pojmowanie jest całkiem do rzeczy.
    Nie ma tak łatwo :P Taka jest niewdzięczna funkcja moderatora ;)

    Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego dział "Wasze uwagi do mediów żużlowych" od bardzo dawna widzę tak? http://img69.imageshack.us/f/screenshot1ul.png/
    Taki "urok" forum, musisz przejść na wcześniejszą stronę. Ponoć ma być jednak nowy silnik, który będzie działał poprawnie.

  5. Powrót do góry    #1805
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro tak, tydzień bana dla typa cieslaczekcwaniaczek poproszę. Wystarczy tych pyskówek.

  6. Powrót do góry    #1806
    Zaawansowany Awatar djkarol1983
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    2,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam ja w innej kwesti otoz prowadze typera Grand Prix i chcialbym uzyskac info czy nagrody ktore przedstawilem moga byc i kto jest odpwiedzialny za ich przydzielanie prosze o odpowiedz:

    Nagrody -

    Klasyfikacja całego Sezonu 2011:
    Dla zwycięzcy sezonu - wieczyste konto Super User (SU)
    Dla zdobywcy drugiego miejsca - roczne konto SU
    Dla zdobywcy trzeciego miejsca - połroczne konto SU

    Pojedyncza runda:
    Dla zwycięzcy pojedynczej rundy - półroczne konto SU



  7. Powrót do góry    #1807
    Użytkownik Awatar jac_tor
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! Chciałem się dowiedzieć kiedy zostanie aktywowane konto SU z konkursu "szybki wpis"?
    pzdr

  8. Powrót do góry    #1808
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W sprawie kont SU należy kontaktować się z moderatorem Gierappa.

  9. Powrót do góry    #1809
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skasowałem dziś (wczoraj) jakieś 30 postów, powinienem 2x tyle. I tak pozostaje mnóstwo wpisów typu "na to forum nie chce się już w ogóle zaglądać, takiego dna dawno nie było". Nawet mnie nie chce się już pisać do Vicara z banami, szkoda fatygi :p

    Słuchajcie no. Czy naprawdę nie idzie niczego zrobić, żeby po każdym skasowanym poście wątek nie wracał do pierwszej strony? Przecież normalnie rzygać się chce.

  10. Powrót do góry    #1810
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Otwieraj posty do skasowania w nowej karcie i potem leć z usuwaniem ;) Taki urok silnika tego forum, może będzie planowana zmiana i coś ruszy.

    A o bany jak najbardziej pisz. Nie ma co być wyrozumiałym, bo się robi bałagan.

  11. Powrót do góry    #1811
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Agent_Cooper, który jest wyjątkowo mało inteligentnym forumowiczem oraz autorem twórczości bardzo wątpliwej jakości w wątku Stal-Falubaz napisał:

    RZEŹNIA!!


    Zgrzeblary - kulic ogony !!
    Czy należy pozwalać na takie marne prowokacje? Moim zdaniem nie dosyć, że post należy usunąć to jeszcze tego prymitywa należy ukarać.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #1812
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Vicar, ban na 3 tygodnie dla sonder i maliniak_design

    i na tydzień dla as35

    poproszę :)

    ED. Bardzo proszę ;) Pierwsza dwójka za notoryczne wzajemne inwektywy, robienie bagna i pisanie nie na temat :D

    Ten trzeci za szkalowanie zmarłego żużlowca. Właściwie powinien dostać tyle samo, co ww., ale może coś do niego dotrze, głęboko wierzę.

  13. Powrót do góry    #1813
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    nie dosc ze dzis piatek to jeszcze "13" :o
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1814
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pytanie

    Nie wiem dlaczego we wszystkich wątkach meczowych widnieją Pełne nazwy drużyn, Pełne nazwy historyczne połączone z nazwą sponsora, Natomiast w wątku meczowym Apatora z Włókniarzem i w innych wątkach meczowych toruńskich jest to pomijane. Nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie poprawili tytułu wątku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #1815
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Black......plis , nie znizaj sie do poziomu...
    W Hiszpani nazwa Real Madryt tez jest pomijana przez mniejsze niewiele znaczace osrodki . Wiec troche wyrozumiałosci .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1816
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    blacktop

    Wybacz, ale nudny jesteś jak flaki z olejem. Potrafisz pogadać o czymś innym niż o paru złotych różnicy między sektorami na Motoarenie albo o nazwie? Jakby trzeba było wpisać "Złomrex", też byś tak walczył? Zmienię nazwę dla świętego spokoju, ale zauważ, że jesteś chyba jedyną osobą na całym SB, której to przeszkadza :D Mało tego, torunianie, którzy są na tym forum "najbardziej normalną nacją" :) mają gdzieś wątek meczowy, tylko przez to cholerne marudzenie. Skończył się żużel w Częstochowie, czy ki cholera? Naprawdę nie ma o czym pisać?

  17. Powrót do góry    #1817
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    sobotch

    Dziękuję za poprawienie tytułu wątku. Nie będę komentował Twojej wypowiedzi. Nie będę Ci tłumaczył czym jest przywiązanie do klubu i jego barw.
    Co do różnic w cenach biletów to poszukaj sobie co się działo jak Wasi prezesi podnieśli ceny o 5 pln? tylko dla gości przed Waszymi derbami i jakie było halo z tego powodu w zeszłym roku czy dwa lata wstecz.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak widać, nawet szanowne moderatorstwo w dupie ma porządek na tym forum. ****a, nie idzie się powstrzymać przed wrzucaniem politycznych śmieci w wątkach dotyczących sportu? Chyba trzeba komuś zaopatrzyć się w solidne koło i uderzyć nim w czoło, choć nie wiadomo, czy nie jest na to za późno.

    Przegięcie totalne.

  19. Powrót do góry    #1819
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    A co ci się nie podoba dokładnie??

    Mamy wątek o kibicach piłki i większość dla dowcipu zamieszcza tam linki z YT. To forum upadło na pysk i radzę się z tym pogodzić, bo nie tylko ty byłeś ostatnim sprawiedliwym tutaj.

    Aktywność spada, brak powstawania wątków meczowych, ilości wpisów w pozostałych działach już nie wspomnę. Nie zaczynaj się bojkotować i atakować ludzi tylko za to, że mamy jeden wątek kibicowski na forum i zamieszcza się posty krytykujące obecny rząd. Już w Hyde pakru zaczęły ci przeszkadzać posty na temat platformy. Moim zdaniem za bardzo się irytujesz, bo twoich przekleństw i łamania regulaminu na forum nie wypomina nikt.

    Jak już tak bardzo zaczynasz machać szabelką, to napisz co poza kasowaniem i moderowaniem dla forum zrobiłeś???

    I jeszcze jedno. To, że zamieściłem tak mocny filmik z YT w wątku kibicowskim (przyznaję mocny) to było podyktowane tylko tym, żeby ludzie zapoznali się z historią i czynami kilku osób, które teraz kierują naszym państwem, a wiedzy tej nie posiadały. Jeżeli to ciebie uraziło, to sorry.:)

  20. Powrót do góry    #1820
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Jeszcze jedna sprawa.
    Vicar proszę o ściągnięcie funkcji moderatora. Swoje w tym roku już zrobiłem i chciałbym podziękować.

    Teraz trzeba tylko czekać na Darka, który w końcu przestanie ludzi okłamywać i powie o prawdziwej migracji forum.

  21. Powrót do góry    #1821
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    No dobra, a teraz ładnie nam wytłumacz co ma wspólnego ten filmik z tym całym wątkiem kibicowskim. No chyba że chcesz wykazać, że gdyby nie obalono Jedynego Prawdziwie Patriotycznie Patriotycznego Rządu Jana Olszewskiego to nie byłoby burd na stadionach, ale może to być dość karkołomne.

  22. Powrót do góry    #1822
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Widzę, że nie rozumiesz.

    1. Na HP mi przeszkadzało, bo dyskusja zaczęła powoli iść w normalną stronę, ale pieniacko trzeba było ją zaśmiecić antypropagandą.

    2. Doskonale wiesz, że pytanie o to, co dla forum zrobiłem jest idiotyczne i bezsensowne. Oprócz wspaniałej i podniosłej dyskusji na HP i zaoferowaniu się jako grafik oraz podrzuceniu kilku pomysłów nt. podziału SB na części nic więcej zrobić nie idzie, skoro nie ma odzewu ze strony właściciela. Coś jeszcze?

    3. Twój film jest z pewnością na temat, gratuluję. Tak samo bym pogratulował, jakby był skierowany w inną polityczną stronę. Jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku, pierwszy przykładasz rękę do
    Aktywność spada, brak powstawania wątków meczowych, ilości wpisów w pozostałych działach już nie wspomnę.

  23. Powrót do góry    #1823
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Twoja racja, mój spokój. Pamiętaj tylko, że ja jak miałem coś do wyjaśnienia względem ciebie, lub innych osób, to pisałem to drogą PW i dobrze o tym informowałem, a ty od razy rzucasz epitetami i wyzywasz jak ci wygodnie.

    Mówiąc twoim slangiem : ..Przyjmuję na klatę"
    Więcej nie udzielam w tym wątku odpowiedzi.

  24. Powrót do góry    #1824
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Może i niepotrzebnie się uniosłem, ale drażni mnie bezustanne wkręcanie polityki do żużla i do przesady nie na temat. W ogóle niedługo zaproponuję założenie oddzielnego wątku "Polityka w żużlu" a w nim podrozdziały dla zwolenników obu opcji.

    Co do pisania o tym tu, nie widzę w tym nic zdrożnego. PW swoją drogą, ale przecież piszemy o konkretnych postach itp. a nie tematach prywatnych. No i nie zależy mi na jakiejś wojence, ale - kurde - uważam, że z polityką, a tym bardziej z jechaniem poszczególnych opcji należy w wątkach żużlowych walczyć, a nie ją rozwijać ;)

    Pzdr

  25. Powrót do góry    #1825
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    załozyc watek "polityka w zuzlu" domagam sie tego.

    A o co chodzi z tym filmen z YT :o :o
    Co w nim złego ? Przeciesz to wtedy odseparowali nieudaczniaka Olszewskiego . Film jak najbardziej prawdziwy.

    dajcie sobie całusa w czoło :D i bedzie git
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1826
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bana dla usera mecenas73 poproszę, za nieustanne zaśmiecanie wątku z ZG. Może być nawet total, trollów nie chcemy :)

  27. Powrót do góry    #1827
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Wchodzę na forum i co widzę ? Wpisy spartanna w wątku Wrocław - Częstochowa o małpach walących konia. Zastanawiam się czy ten użytkownik ma tu jakieś specjalne prawa i dlatego jest wciąż obecny na tym forum ? Tego wpisu o którym wspomniałem już nie ma (wyciąłem go) podobnie jak wiele innych napisanych przez tego użytkownika w ciągu ostatnich kilku dni. Bodajże wczoraj musiałem kasować jego inwektywy w stronę innego forumowicza, ale przymknąłem na to oko i nie złożyłem wniosku o zbanowanie go. Jednak po dzisiejszym popisie spartanna absolutnie domagam się totalbana na IP dla tego gościa. Zero merytorycznej dyskusji, mnóstwo jadu w stronę Zielonej Góry i Leszna, a jak ktoś ma inne zdanie rzuca obelgami i sugeruje że ten ktoś ma jakieś "defekty"(tu cytat). Ja nie wiem, rozumiem że taki Emil jest śmieszny, ale ten gościu z Wrocławia totalnie przegina.

    Vicar, bo tą prośbę kieruję głównie do Ciebie jako do administratora. To nie jest jakieś moje widzimisię, tylko opinia także wielu zwykłych forumowiczów, którym zwyczajnie odechciewa czytać się to forum, kiedy wchodząc na nie muszą czytać o małpach walących konia, defektach mózgu i innych bzdurach. Sam zresztą doskonale wiesz, że spartann nie raz i nie dwa miał już nałożonego bana( za czasów bayerka na pewno kilka razy, nie wiem czy Ty też nakładałeś na niego bana, ale jest to wielce prawdopodobne). Wiem, że już raz ktoś ściągnął temu użytkownikowi bana po prośbach kilku jego kolegów z tego forum, którzy sugerowali że spartann ma bardzo "barwną twórczość". Dostał kolejną szansę i kolejny raz jej nie wykorzystał. Tak więc proszę o nadanie spartannowi dożywotniego bana na IP, ponieważ normalni ludzie nie mają ochoty czytać jego dyrdymałów, nic nie wnoszących postów do dyskusji, które ociekają jadem i są jedynie marnymi prowokacjami.

    Jeśli masz Vicar odmienne zdanie na ten temat i jednak człowiek ten dalej będzie produkował swoje "przemyślenia" to proszę o wyłączenie mi funkcji moderatora, gdyż ja z tym człowiekiem więcej użerać się nie mam zamiaru.

    Pozdro

  28. Powrót do góry    #1828
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zgadzam się co do spartanna, totalban już w drodze.

  29. Powrót do góry    #1829
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego w relacjach live SF zawodnicy są w nie odpowiedniej numerycznie kolejności ?

  30. Powrót do góry    #1830
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Vicar,daj mi bana bo nie zdzierzylem i zwyzywalem zielonogorskiego obciagacza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #1831
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy post jeszcze jest? Bo tak na słowo honoru nie mogę uwierzyć ;)

  32. Powrót do góry    #1832
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co za ludzie, nawet obiadu nie dadzą w spokoju zjeść :D

    Bula, jakbyś tu zajrzał: nie jesteś jedynym poszkodowanym, wszystko gra jak grać powinno, ale nie jestem w stanie usunąć wszystkich badziewi w ciągu jednej sekundy, zatem cierpliwości ;) Po drugie, poczytaj swoje zaczepki, potem dopiero burz na hasła w stylu "Falubaz jest śmieszny", które nikomu krzywdy nie robią.


  33. Powrót do góry    #1833
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dosyć tego. 7 dni przerwy dla usera bula poproszę, za notoryczne inwektywy. Kolejny wątek co po chwila wygląda jak śmietnik. Ile można?

    Totalban dla KacperZG (nie będę cytował), 7 dni dla dockm za bzdurne prowokacje.

    CDN :)

  34. Powrót do góry    #1834
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czy jakaś tutejsza szlachta byłaby łaskawa odpowiedzieć, za co ja płacę?

    PS. Odpowiedzieć, nie obiecywać.

  35. Powrót do góry    #1835
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    od wczoraj forum muli niemiłosiernie! :/

    pytanie czy tylko mnie, czy faktycznie jest jakiś problem?

  36. Powrót do góry    #1836
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    u mnie smiga az miło :P
    no cóz , starosc nie radosc...
    sobotch zrób cos...cudotwórco
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1837
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,896
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Wszystko fajnie pięknie tylko nie widać forum, a w nagrodę otrzymuje się coś takiego:

    Access denied for user 'sbboard'@'localhost' (using password: NO)
    Błąd spowodowany przez wyrażenie: SELECT bb_name, header, footer, urltoforum, urltologo, bg, body, text, link, alink, vlink, face, small, medium, large, head_color, head_bg_color, nav_color, border_color, nav_bg_color, main_head_bg_color, utilities_bg_color, cat_bg_color, cat_color, fader_bg_color, col1_bg, col2_bg, row, in_head, shade, admin_email, timezone, prune, mult, pmperpage, searchperpage, memberlistper, topicsper, hottopic, cookiepath, num_view_replies, lang_file, pageincr, use_smtp, sendmail, SMTP, floodtime FROM foruminfo


    też macie to samo ?

    sobotch - no to miło mi być w tak zacnym towarzystwie ;)

  38. Powrót do góry    #1838
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Każdy ma, nie myśl sobie, że jesteś sam. Nawiasem pisząc, nie dowiesz się dlaczego i ile to jeszcze potrwa, wszystko ściśle tajne ;)

  39. Powrót do góry    #1839
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    No niestety PSŻ pada to i forum powoli :/

  40. Powrót do góry    #1840
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Nie można przejść obojętnie wobec takiej patologii z jaką mamy do czynienia już od ponad tygodnia. Sytuacja znowu powraca i muszą powrócić pytania, co się dzieje? i jak długo tak jeszcze? Chodzi oczywiście o kondycję techniczną tego forum. Jako prowadzący Typera o najwyższej na forum frekwencji chciałbym na powyższe pytania uzyskać odpowiedź. Pomimo możliwości typowania alternatywnego na skrzynkę e-mail uważam, że sytuacja z jaką mamy miejsce obecnie uniemożliwia sprawiedliwe rozstrzygnięcia w moim, jak i na pewno też innych Typerach. Zaglądają do tego wątku na pewno Administratorzy, dlatego też ich proszę o kontakt z właścicielem forum i konkretną informację na interesujący mnie jak i na pewno wielu innych forumowiczów temat.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #1841
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    :D ja aby zagrac w typerze w sobote właczam kompa w czwartek :D lipa straszna
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1842
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,483
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach

    Soczewki kontaktowe jednodniowe

    hello there and thank you for your info – I’ve certainly picked up something new from right here. Soczewki dwutygodniowe I did however expertise several technical issues using this site, since I experienced to reload the site many times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK? Not that I'm complaining, but slow loading instances times will very frequently affect your placement in google and could damage your quality score if advertising and marketing with Adwords. Well I am adding this RSS to my e-mail and could look out for much more of your respective interesting content. Ensure that you update this again soon..

  43. Powrót do góry    #1843
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Podpisuję się pod postem Gulasa. Co się dzieje z forum? Od miesiąca już działa beznadziejnie. Albo cały dzień mamy info "access denied" albo raz się można zalogować a za 5 minut już nie.

    Czy ktoś może w końcu wyjaśnić kiedy się zmieni ta sytuacja? Jeśli to jest kwestia zapłacenia za lepsze serwery to może się zrobi zrzutę i załatwimy sprawę? Stan obecny nie może trwać bo odechciewa się zaglądać na forum. No chyba, że ktoś chce celowo wygasić działalność tego forum...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #1844
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nic na to nie poradzę. Pisałem o tym do szeryfa, odpowiedział że się przyjrzy po urlopie i w sumie tyle.

  45. Powrót do góry    #1845
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sobotch ! nie kłam ! Nic do mnie nie pisałes i nic Ci nie odpisywałem bo na urliopie jeszcze nie byłem ! :D

    Sciepa na serwer -pomysł Ok tak mysle.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •