Strona 40 z 51 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #1756
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie ze podlega bo moja zostala wykasowana

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło matko, spartann, aleś ty poszkodowany. Napisz w tej swojej nieszczęsnej reklamie coś o żużlu, a pozostałe reklamuj na stronach do tego przeznaczonych. Nawet ci pomogę, poszperaj w tamtejszych kontaktach, może ktoś się zgodzi na publikację wspaniałych wieści twojego kolegi.

    Pozdrawiam :)

  3. Powrót do góry    #1758
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    szkoda,

    bo chcialem troche pobluzgac

  4. Powrót do góry    #1759
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Vicar, zarzuć proszę całkowitego bana na Jarka-K. Wrócił i znów jątrzy...

  5. Powrót do góry    #1760
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Faktycznie, też to zauważyłem. Total-ban nadany.

  6. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ponawiam temat kasowania postów w dziale Hyde Park. Czy trzeba zrobić kupę w centralnym miejscu własnego pokoju, żeby ktoś zrozumiał? A potem pojawiają się teksty o wodzie sodowej i szajbie moderatorów, jest ból i zgrzytanie zębów. Ludzie, to jest sportsboard, nie Prawo i Sprawiedliwość :o

    Chyba trzeba się zastanowić nad tą funkcją. Nie powinienem pluć we własne gniazdo, ale są pewne granice. Może ktoś przeczyta i zrozumie, choć to raczej wątpliwe.




  7. Powrót do góry    #1762
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jestem ciekaw kto usuwa posty w Hyde Parku.

  8. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ejj, no nie.

    To nie może być aby nikt nie wiedział kto usuwa posty w HP.

    A w ogóle ktoś usuwa ?

    Wybaczcie panowie ale takie pytania w ustach "policjantów" tegoż forum są troszkę śmieszne :)

    Nie sądzicie ?

  9. Powrót do góry    #1764
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    zgadzam sie z zielonogórcem Mariuszem .
    Sobotch przyznaj sie :P ale juz !!! :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mogę się tylko domyślać, że występuje tu jeszcze parę nieudzielających się na forum adminów. Prawdopodobnie z PiS-u, co wiele tłumaczy. Ale do tych pseudotajnych akt wglądu nie mam, jedyne, co można powiedzieć, to Na Pohybel!

  11. Powrót do góry    #1766
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    O rzesz, jako jeden z byłych adminów daje słowo strażaka, że już jakiś czas temu pozapominałem wszystkie hasła do panelu.

    A musicie wiedzieć, że słowo strażaka to nie byle co :)

  12. Powrót do góry    #1767
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Doszły mnie pewne słuchy o banie dla spartanna. Otóż muszę się postawić i głośno stwierdzić, że na powyższego nie zasłużył. Dla mnie tacy jak on są zbyt barwnymi postaciami, żeby ich tu hamować.

    Spartann nie będzie więcej za dużo pisał o celulicie i innych takich, ale to chyba nie jest temat, żeby go za to wysyłać na Syberię czy gdzieś tam :) Vicar, daj mu jeszcze jakąś szansę :)

  13. Powrót do góry    #1768
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niektóre są barwne, ale niektóre mają manię wielkości, przeświadczenie o własnej bezbłędności, a oprócz tego uważają, że mogą obrażać wszystkich i zawsze. Barwny to jest Emil, spartann jest jedynie trollem.

  14. Powrót do góry    #1769
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    A ja mam pytanie z innej beczki,pewnie nie tylko ja mam ten problem w zasadzie nieszkodliwy ale dziwny.

    Czesto jak wysylam posta to wyskakuje mi "Nie mozna było wysłac wiadomosci do:doman60@interia.pl itp itd" za kazdym razem jakis inny mail



  15. Powrót do góry    #1770
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jest to zapewne związane z tym, że niektórzy ustawili sobie, aby dostawać powiadomienia na maila jeśli ktoś coś dopisze do wątku. Potem konta mailowe znikają, a system nadal chce wysyłać maile na wskazany adres :)

  16. Powrót do góry    #1771
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Czy ciągłe nazywanie Protasa ,,makówką,, przez Emila jest czymś normalnym ??
    Nie jest to jego pseudonim więc , jak np bedę nazywał go tepakiem , kretynem to też będzie ok ?
    Rozumiem że Wam to sie podoba i tak ma być dalej ?

  17. Powrót do góry    #1772
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jankowski -Jankes , Okoniewski -Okoń , Cieslak -Łysy , Jurczyński-składak , Małysz -Orzeł , Włodarczyk-Diablo ,Adamek -góral itp ,itd

    Mnie mozesz nazywac jak chcesz :P powiem szczerze ze mi to lotto . obys nie ublizał tak jak i ja tego nie czynie.

    Sciskam gorąco , całuje i pozdrawiam .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1773
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    KS_Falubaz, więcej dystansu. "Makówka" nie jest jakąś obrazą, która karana byłaby banem. Przynajmniej wg mojej opinii. Wiem, że Emil bywa prowokujący, ale nikomu nie ubliża więc jeśli jego styl nie pasuje to po prostu olać. Proste.

  19. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziki. Czekałem na jakąś opinię bo sam podobno jestem mało obiektywny w temacie :p

  20. Powrót do góry    #1775
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jakiego dystansu , gośc jest inteligentny i to co pisze nie wiele ma wspólnego z zuzlem. Na jego prowokacyjny wpis odpisuje 15 osób nie na temat. Czy o to chodzi na forum zuzlowym ?

  21. Powrót do góry    #1776
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jankowski -Jankes , Okoniewski -Okoń , Cieslak -Łysy , Jurczyński-składak , Małysz -Orzeł , Włodarczyk-Diablo ,Adamek -góral itp ,itd

    Mnie mozesz nazywac jak chcesz :P powiem szczerze ze mi to lotto . obys nie ublizał tak jak i ja tego nie czynie.

    Sciskam gorąco , całuje i pozdrawiam .
    Ok a Protas Makówka ? Twoja fantazja czy sen erotyczny

  22. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jakiego dystansu , gośc jest inteligentny i to co pisze nie wiele ma wspólnego z zuzlem. Na jego prowokacyjny wpis odpisuje 15 osób nie na temat. Czy o to chodzi na forum zuzlowym ?
    Dystansu, czyli nie przejmują się wpisami na forum internetowym. To są dorośli ludzie i jeśli specyficzne poczucie humoru Emila im nie pasuje, to po prostu niech oleją posty tego użytkownika i nie czytają. Emil nikogo nie obraża i nie wyzywa, określenie "Makówka" jest używane żartobliwie i nie sądzę by taki Protas się tym przejął. Uważam, że nie ma podstaw do nałożenia bana na Emila, a jeśli moja argumentacja Cię nie przekonuje to zgłoś wniosek do Vicara, a on być może go rozpatrzy. Z mojej strony wszystko na ten temat.

  23. Powrót do góry    #1778
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ja zgadzam się z kolegami - Emil jest specyficzny i trzeba mieć do niego dystans. To oczywiście nie znaczy, że może przesadzać, ale ksywa "Makówka" nijak nie wydaje mi się obraźliwa.

  24. Powrót do góry    #1779
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Krótkie pytanie: kto usun±ł mój post z w±tku zielonogórskiego i jaka była tego przyczyna?
    Mój wpis niczym nie odbiegał od pseudo twórczo¶ci falubazziniego, podobnie jak on tworzy historie o dziwnych fakturach i sytuacjach w klubie żużlowym, również i ja mam prawo pisać o pewnych sytuacjach. Je¶li natomiast według którego¶ z was mój tekst był nie na temat, to w taki sam sposób powinny być potraktowane wpisy tego usera, a że u niego co post to jaka¶ bzdura i wylewanie żali za wykopanie z klubu, to winny być kasowane wszystkie jego wpisy.

  25. Powrót do góry    #1780
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Twój post usunąłem ja. Zrobiłem to ponieważ był to ewidentny atak na Falubazziniego (który też znany jest z ostrej krytyki, ale nie posunął się aż tak daleko jak Ty we wspomnianym wpisie). Jeśli macie między sobą jakieś zatargi to rozwiązujcie je na PW lub gdziekolwiek indziej, ale nie na forum. Jeśli Falubazzini dokonał w ciągu ostatnich 24h podobnie obraźliwych wpisów to prosze je wskazać gdyż mogłem faktycznie je przeoczyć.

  26. Powrót do góry    #1781
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Nie posun±ł sie tak daleko jak ja? Kole¶ cały czas wy¶miewa ludzi z imienia i nazwiska, gnioł miedzy innymi pana Daniela Hrehoreckiego, który sie pojawił na tym forum (pewnie już więcej nie zajrzy wy¶miany za wygl±d i biznes).
    Nie kpij Reptile w żywe oczy, bo to już ewidentnie pod kolesiostwo podchodzi. Mi to koło fujary lata, bo kto miał przeczytać już i tak pewnie dawno przeczytal, ale skoro tolerujesz wpisy pana na F, to i toleruj takie.
    Btw, gdzie tutaj jest ewidentna wycieczka osobista względem falubazziniego, wskaż fragment, bo ja nie przypominam sobie bym choć raz wspomniał jego nick, b±d¼ jakiekolwiek dane personalne.
    Spójrz na pewne sprawy bardziej obiektywnie. Pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to :
    1. zrobiłem sobie fote z Lindgrenem
    2. na scianie wsród wielu plastronów i szalików wisi równiez szalik falubazu
    3. mecz ligowy w Zielonej Górze ogladałem w towarzystwie Darka Michalaka
    4. zawsze przejezdzajac przez Zielonke oznakowanym busem usmiecham sie do mieszkanców czym oni równiez sie rewanzują


    I jeszcze cos z zeszłego sezonu, siedziałem na meczu Włokniarz -Apator obok Piotrka Zyto którego na forum nazywam instruktorem i nie wydawał sie tym podenerwowany.

    Sadze ze Piotr P. za moją reklame i wielkie zainteresowanie jego osobą własnorecznie zawiesiłby na mojej scianie kolejny gadzet wraz z dedykacją !!
    Nie ukrywam ze licze na wasze posrednictwo w tym temacie :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Zrobiłem to ponieważ był to ewidentny atak na Falubazziniego (który też znany jest z ostrej krytyki, ale nie posunął się aż tak daleko jak Ty we wspomnianym wpisie).
    Nieprawda, nie był to atak ewidentny. Co prawda uważny obserwator może zauważyć o kogo chodzi lecz z tym "ewidentnym" to przesada. Rzekłbym "subtelny" :)

    Zrobiłes to wybiórczo, tu falubaz ma rację. Mistrz Falubazzini dopiero ewidentnie oraz systematycznie opluwa różne postacie tego forum i nie tylko. Tu jednak nie wykazujesz się taką aktywnością jak w przypadku tej "kasacji".

  29. Powrót do góry    #1784
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Tak jak mówiłem :) Jeśli macie jakieś obiekcje do wpisów Falubazziniego, to wskażcie je i zostaną odpowiednio potraktowane. Falubaz, nie wymieniłeś Falubazziniego z nazwiska czy nicku, ale każdy rozsądny człowiek wiedział o kogo chodzi. Twój post to po prostu atak na Falubazziniego i jak mówiłem takie rzeczy nie będą tutaj tolerowane, przynajmniej przeze mnie. Jeśli chodzi o obraźliwe posty Falubazziniego sprzed kilku tygodni, to nie mogę się wypowiedzieć gdyż nie było mnie wtedy na forum. Dlatego proszę mi nie zarzucać tutaj kolesiostwa. Tak na przyszłość, chodziło mi tylko o to żebyście swoje wzajemne animozje rozwiązywali w inny sposób niż na forum sportowym i tylko dlatego twój post poleciał Falubaz. Myślę, że nie ma sensu więcej roztrząsać tej sprawy.

  30. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czuję się zobowiązany do napisania paru słów wyjaśnienia.

    Chyba tylko ja i Falubazini wiemy, ile jego chamskich postów usunąłem z wątku Falubazu w ciągu ostatnich tygodni. Usuwanie bez konsekwencji, w dobrej wierze, że user ten wnosi do tematu nieco więcej niż tylko tani populizm - teraz widzę, że nie ma sensu litować się nad pieniaczem (tak właśnie), który prawdopodobnie nigdy już się nie zmieni. Jemu się wydaje, że może wszystko, z kolei jak podobne (choć dużo, dużo lżejsze) treści idą w jego stronę, zachowuje się jak płaczek i od razu uderza patetycznym tonem do moderów, jaki to on jest poszkodowany przez wszystkich dokoła. Mój błąd, dlatego, że dałem się zrobić w wała, poza tym np. Reptile może teraz nie wiedzieć o jego chamskiej działalności - bo była konsekwentnie usuwana dość szybko - i nie mieć pełnego obrazu. Także może być w tym sporo mojej winy - zatem wybaczcie.

    Z mojej strony - nie będę teraz udawał chojraka, ale przy pierwszym kolejnym takim poście automatycznie poproszę o bana dla Falubazziniego - i nie na jakiś tydzień, ale z grubszej rury.

  31. Powrót do góry    #1786
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ludzie z małych miasteczek fascynuj± się tzw. znanymi z tv osobami, to znane zachowanie tzw fascynacji, normalne, chc± po powrocie do swojej małej społeczno¶ci pochwalić się za wszelk± cenę, że s± lepsi od innych, przecież ****a ja znam Braci Mroczków powiedział Jarek ze ¦ledzikowa k/Opoczna S± ludzie, którym już np. noszenie drogich jeansów poprawia humor, czuj± się lepsi. Inny kmiot np kupuje sobie złoty sygnet dla podniesienia swojego statusu w¶ród innych wie¶niaków. To s± takie mechanizmy
    słowo gwiazda można użyć w stosunku do aktora z Hollywood, gracza NBA, gracza FC.Barcelony ale nie jakiego¶ go¶cia z Polski który grał w ******** polskim serialu. W Polsce zacofanie jest potężne, szuka się na siłę jaki¶ Cichopków i robi się z nich gwiazdeczki, a to wła¶nie lep na wie¶niaków którzy czytaj± Na Żywo na dworcu PKS w Kro¶nie Odrz. Typowe zachowanie prowincjuszy w Warszawie.
    Każdy jego wpis to pstryczek w kierunku prezesa, Domana i Karolaka. Z tego wpisu, wła¶ciwie na tej samej zasadzie co z mojego wpisu, można sie dowiedzieć kto jest kmiotem, kto pisze ******* scenariusze, prowincjuszem itd. wszystko to pisze kole¶, z którego ludzie sie po prostu ¶miali wła¶nie za te przywary, które on przypisuje innym. Trzeba czasem trzasn±ć kogo¶ w pysk by oprzytomniał i spojrzał w lustro.
    Podkre¶lam, ja nie mam żadnych pretensji o usunięcie mojego posta, bo choćby tematyk± nijak pasował do forum, ja mam pretensje o to, że toleruje sie coraz ¶mielsze i bardziej wulgarne wycieczki z imienia i nazwiska. Przecież skoro on wy¶miewa aparycje jakiego¶ sponsora, czy też pocz±tki jego działalno¶ci, to równie dobrze ja moge opisać pewne historie z życia. To jest ten sam level chamstwa, a tylko mój wpis poleciał.
    Tyle miałem do napisania, z mojej strony koniec. pozdrawiam.

    ps. pare lat temu, gdy Dowhan był pierwszy raz widziany w różowej koszuli, pewien user napisał, że to modny kolor w ¦wiecie mody, co¶ o Mediolanie napomkn±ł, a Polaków nazwał ciemnogrodem niezorientowanym w modzie. Dzis ten sam user wy¶miewa ta różow± koszule. Dziwne...

  32. Powrót do góry    #1787
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ja zgadzam się z kolegami - Emil jest specyficzny i trzeba mieć do niego dystans. To oczywiście nie znaczy, że może przesadzać, ale ksywa "Makówka" nijak nie wydaje mi się obraźliwa.
    Specyficzne podej¶cie to trzeba mieć do chorych ludzi .
    On jest inteligentnym facetem który zlewa sobie z ludzi w równie inteligentny sposób.
    Głaskajcie sie dalej po jajach i mówcie że tak trzeba.

  33. Powrót do góry    #1788
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    mam prosbe ! pierwsza od 9 lat bycia na forum.

    Jako ze zdobyłem sobie opinie "inteligetnego" goscia powiem tak: nie rozumie sporów ludzi zyjacych razem w jednym miescie , majacych te same problemy lecz inne opinie na rózne tematy.
    Po to jest forum by kazdy mógł głosic swój punkt widzenia.
    Nigdy nie byłem nikogo adwokatem , nie wygłaszałem nigdy zadnej mowy / brakuje mi troche do Nikusia Dyzmy / ale tu chce sie wstawic za gosciem który o dziwo mawrzucał mi jak nikt inny . Mówiąc szczerze ,nie raz byłem wqrwiony i w nerwach oplułem monitor ale nigdy nie przyszło mi do łba by publicznie sie tu skarzyc ! Powiem wiecej . zawsze po otwarciu forum :o w pierwszej kolejnosci czytam jego wpisy ! Zaznaczam ze nie polemizowałem z nim na zaden temat , moze nie było okazji zreszta nie wazne.
    I prosze , dajcie spokój temu jak mu tam falubaziniemu bo pomyslcie jak bedzie wygladac nasze forum gdy facet sie wqrwi i przestanie tu pisac ?! :o
    ================================================== ==========
    Pozdro i do zobaczenia na lidze :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1789
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Z organizacją Twojego mózgu jest nie najlepiej.
    To jest fragment postu napisanego przez RobertaZ. Skierowany jest ad personam i zawiera ubliżanie innym forumowiczom. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #1790
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i moj post wylecial, pewnie madrala vicar to zrobil,
    widac lubi jak cos w moja strolne leci ale w druga juz nic, z tym ze nic strasznego tam nie bylo.

    dziecko + zapalki = pozar, zapomnialem ze o tym mnie w przedszkolu uczyli

  36. Powrót do góry    #1791
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W sumie nawet nie wiem o jakiego posta Ci chodziło, możliwe że to nie ja usunąłem :) Ale grunt, że sobie trochę poobrażałeś, dzień masz na plus :)

  37. Powrót do góry    #1792
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    witam, kiedy zostanie włączone moje konto SU. Wygrałem półroczne konto w sobotę, czas leci, a tu lipa:(

  38. Powrót do góry    #1793
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy raz tu zajrzałem...całkiem przypadkowo, po prostu "gryzoń" mi żle kliknął:)
    Dawno nie miałem takiego ubawu...nawet teraz pisząc to... leżę na dywanie:)
    Kabaret! Czerpać garściami!

  39. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    fibak, bo to wątek na odstresowanie.

    KIedys w przedszkolu miałem kolesia Tadzia , zawsze skarzył ze zabieram mu traktorek . Taki blaszany z kominem, na kluczyk.
    Gdy go wziołem w swoje łapska zawsze krzyczał :"ide do pani powiedziec" hahah .
    Tyle lat mineło a ja ciagle Tadzia pamietam :D
    Mówia ze swiat sie zmienia. Nic z tych rzeczy :D
    ================================================== ============
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Maliniak design
    Tleniony masz mózg szmato. Wła¶nie takich baranów walimy w dupsko jak na koszulce. Pryszczata fajtłapo. A jak masz jaki¶ problem, zapraszam osobi¶cie. Zobaczymy, ile ci z tej tchórzliwej zielonodziurskiej odwagi pozostanie...

    Widzisz, ja sobie w takich koszulkach po zielonogórskim Młynie chodziłem swego czasu, a ty by¶ bał się przekroczyć tablice Deszczna. Tfu... Szmaciarz.

    I jeszcze jedno. Różnica między nami jest tak, że ty wchodzisz na mojego fejsa, a ja mam cie w dupie i szkoda by mi było klikn±ć w twoj profil, nawet przypadkowo.
    Fajny, inteligentny wpis:p z wątku ZG
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Powrót do góry    #1796
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wygląda mi to na bana ;)

  42. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Popieram, sam wywaliłem dobrych parę postów tego typa, w których klnie i wyzywa jak najęty. Wystarczy, choć przez chwilę, ile można.

  43. Powrót do góry    #1798
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Klnie i wyzywa.Co z tego?
    Zawsze zauwazacie skutek a nidgy przyczyne.
    Zbanujcie wszystkich sprowokowanych a prowokatorom rozdajcie darmowe konta SU.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kingpin, nie pozwolisz na siebie notorycznie pisać tego i owego tylko dlatego, bo nie spodobało ci się parę zdań, w których w sumie nikt wcześniej nie zawinił. Możesz się nie zgadzać, ale ban nie jest tylko za wczoraj, niech ci kolega maliniak napisze ile w ogóle jego postów na tym forum zostało, z tego co napisał w ciągu kilku ostatnich tygodni. Przebrał miarkę i tyle.

    Co z tego, że rzuca mięsem i pisze, że jesteś taki i owaki, prawda? Sam się wczoraj przejąłeś jednym pierdołem w wątku o tłumikach, to odpowiedz sobie, jakbyś zareagował teraz. Poza tym mamy jakiś regulamin. Jak lubiliście bayerka i innych wcześniejszych moderów, to oni pewnie w ogóle nie wchodziliby tu w żadne dyskusje, to tak na przykład.

  45. Powrót do góry    #1800
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Kingpinie drogi,najmniej chodzi o to, że klnie:
    Tleniony masz mózg szmato. Wła¶nie takich baranów walimy w dupsko jak na koszulce
    to w mojej opinii już jest przegięcie, tym bardziej, że zdarza się Maliniakowi odkąd jestem tu na forum bardzo często... Ma wielu wrogów bo bardzo ciężko na to pracuje w wielu wątkach.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 40 z 51 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •