Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 634

Wątek: Menadzer Żużlowy v.3.1

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach

    Menadzer Żużlowy v.3.1

    Właśnie wyszedł MZ 3.1 z aktualnym regulaminem i składami. Można pobrać z www.zmenadzer.vel.pl

    Pzdr.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam problemik :( Już ściągnełem sobie MZ 3.1 ale gdy chce uruchomic gre to wyskakuje mi napis:
    C:\3.0\Menadż~1.0\zuzel.exe
    D:\Windows\System32\Autoexec.NT. Ten plik systemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows.
    I zamyka sie okno i do gry nie wchodzi.
    Pomozcie prosze.
    Tak juz mialem wczesniej tez.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach

    Gdy podczas uruchamiania niektórych aplikacji pojawia się błąd o treści :
    16-bitowy podsystem Windows
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows

    to należy skopiować pliki autoexec.nt oraz config.nt z katalogu \Windows\Repair do \Windows\System32 (Windows 2000 używa katalogu \WinNT).

    Gdybyśmy ich nie znaleźli w katalogu Repair, to można spróbować poszukać ich na płycie instalacyjnej w katalogu i386. Będą one miały ucięte rozszerzenia (Config.nt_ i Autoexec.nt_) i należy je wypakować poleceniem expand :
    expand Autoexec.nt_ c:\Windows\System32


    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie ma już motywu z kontraktowaniem trenera na 100 tyg i zerwanie z nim umowy i dostania 3 mln kasy :P :D. Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś bugi niech pisze. I nich nikt zaraz nie pisze, że nie umiem grać bez chetów!.
    A i jeszcze jedno, jak zastosować Z/Z bo coś mi nie wychodzi. Można ją tylko zastosować gdy zawodnik jest kontuzjowany ?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie dzieki. Dziala wszystko.
    To jest porzadna firma widze :D

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Czesc!!
    Ja mam inny problem.probuje uruchomic gre,ale wyskakuje blad w ktorym pisze tak:Próbowano uzyskac dostep do nieprawidlowego adresu.Wiecie moze o co chodzi.

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A i jeszcze jedno, jak zastosować Z/Z bo coś mi nie wychodzi. Można ją tylko zastosować gdy zawodnik jest kontuzjowany ?
    tylko i wylacznie gdy zawodnik jest kontuzjowany i posiada jedna z 3 najlepszych srednich w zespole

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Mam prośbe niech ktoś mi powie co mam zrobić aby w grze miec polskie litery (Mam Windowsa Me czyli to to samo co 98). Prosze o pomoc bo denerwuja mnie te krzaczki...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    menadzerek wypasiony tylko ze cholernie trudny :P
    jest kilka bledow ale ogolnie ok i irytuje mnie ze andy smitch co mecz przywozi po 13 pkt i te treningi daje im najlepsze zgrupowania treningi rowno 100% a oni i tak cieniutko jezdza

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fakt, że nawet na najłatwiejszym poziemie (bardzo łatwy) gra się ciężko ...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajny ten nowy menedzer ale mam jeden uciazliwy problem. Mam windowsa XP pro jakby co. A problem jest taki ze co 5 minut mi sie okno zmniejsza, tzn jak mam na caly ekran to co 5 minut sie zmniejsza , co z tymz robic zeby tak sie nie robilo, bo to troche wkurzajace jest.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze masz wlaczone gg (lub jakis inny program) i jak przychodzi rozmowa to sie zmniejsza?
    no to jak tak jest to poprostu trzeba wylaczyc gg

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam wloczonych zadnych progtramow oprocz mz oczywiscie.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Mam prośbe niech ktoś mi powie co mam zrobić aby w grze miec polskie litery (Mam Windowsa Me czyli to to samo co 98). Prosze o pomoc bo denerwuja mnie te krzaczki...
    I co chłopaki nikt mi nie pomoże ??

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Mam prośbe niech ktoś mi powie co mam zrobić aby w grze miec polskie litery (Mam Windowsa Me czyli to to samo co 98). Prosze o pomoc bo denerwuja mnie te krzaczki...
    I co chłopaki nikt mi nie pomoże ??
    Hmmm prawdopodobnie ogladasz biegi :) a w niektorych windowsach jest wlasnie tak ze jak ogladniesz bieg to nie ma juz polskich liter, albo jak powiekszysz sobie okienko (alt + enter) najlepiej to graj na taki zmaksymalizowanym (dobrze to napisalem ? :P) to bedzie 3/4 ekranu zajmowalo :) Jesli nie robisz ani tego ani tego to ja juz nie wiem... moze ktos Ci pomoze z tych kumatych :P

    pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DAJCIE MI KODY do MŻ 3.0

    Dajcie kody bo jestem klubem zadłużony w tysiącach a chciałbym mieć jeszcze dobrych zawodników!PLEASE

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Mam prośbe niech ktoś mi powie co mam zrobić aby w grze miec polskie litery (Mam Windowsa Me czyli to to samo co 98). Prosze o pomoc bo denerwuja mnie te krzaczki...
    I co chłopaki nikt mi nie pomoże ??
    Hmmm prawdopodobnie ogladasz biegi :) a w niektorych windowsach jest wlasnie tak ze jak ogladniesz bieg to nie ma juz polskich liter, albo jak powiekszysz sobie okienko (alt + enter) najlepiej to graj na taki zmaksymalizowanym (dobrze to napisalem ? :P) to bedzie 3/4 ekranu zajmowalo :) Jesli nie robisz ani tego ani tego to ja juz nie wiem... moze ktos Ci pomoze z tych kumatych :P

    pozdrawiam
    Dzięki pomogło gram na 3/4 ekranu i mam polskie literki. THX

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie bardzo ze pomoglem :)

    A ja zaczolem grac w tego mz hehe Unia Tarnów oczywiscie rozwalilem wszystkich :D no dobra prawie wszystkich Apator Pokonal mnie u siebie :P CO mnie rozbroilo to ze w play - offach Ricki mial kontuzje no w najwazniejszych meczach ;(:P ale i tak DMP bylo moje :D
    Fajnie ze mozna sobie ustawic ze mozna dac 5 obco w druzynie lol :P swietna zabawa hehe :p

    pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja niewiem komu jest trudno w to grac?
    Ja jade na poziomie normalnym najlepszym klubem żużlowym na świecie czyli GKS Wybrzeżem i po ośmiu kolejkach mam lidera z dwoma przegranymi meczami... Swoją drogą b. dobrą rzeczą jest z\z...

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy ktoś chce dużo kasy niech zrobi tak

    Uruchamiamy Menedżera, zaczynamy nową grę. Włączamy hack32, dalej Process, a z listy która się pokaze ntvdm i następnie zuzel.exe. Klikamy new i podajemy ile mamy pieniędzy, ale bez dwóch ostatnich zer. Gdy mamy 200 000 wpisujemy 2000. Klikamy ok. Teraz w grze sprzedajemy i ponownie kupujemy komuś motor. Ja mam teraz 192 000. W hack32 klikam na next i wpisuje 1920 (czyli znów bez dwóch zer). Klikam ok. Z lewej strony hack32 pojawia się pewna liczba, klikam na nią, a nastepnie klikam na strzałkę w prawo, która znajduje się na środku okna hack32. Teraz z prawej klikam na liczbę pod value, i w jej miejsce wpisuje maksymalną ilość dziewiątek (999999999999999). I już

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ustawiacie treningi?

    Czy ktos ma na to doba recepte? :D

    Bo ja na razie jestem 7 w lidze i cos mi nie idzie. :P

    pozdro

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe no to sobie narobilem :P dalem ograniczenie do 5 zawodnikow obco w klubie i 5 na mecz nom i sie doigralem :P ZKŻ Zielona Góra przyjechala do mnie ze skladem:
    1.Jonsson
    2.Smith
    3.Richardson
    4.Ruud
    5.Pedersen
    6.Marcinkowski
    7.Grabowski

    yyyyyyyyyy :P

    Ale i tak wygralem :D Mamusiu to sobie dorobilem :P

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam taki problem mam wszedzie poustawiane na maksymalne obraz, a gdy zalacze gre uruchamia mi sie na calym monitorze lecz tylko polowa monitora to "menadzer" reszta to czerwone tlo.

    Mam XP i nie moge wybrac opcji domyslny rozmiar okna.Jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny
    http://zodiak-czerwionka.cba.pl

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    człowieku taki temat był rozpatrywany dziesiątki razy... Wejdz se na forum.centrummz.net i tam poszukaj, albo tutaj w dziale mż 3.0.. Troche własnej inicjatywy...

    Och... ;/

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jako że wiele osób sobie nie radzi a ja przeciwnie w mz 3.1 to napisze Wam jak wygrać tytuł BTŻ bez kodów na kase w 1 sezonie :P na poziomie normalnym :P

    po 1 wywalamy darmowzjadów typu MAzur itd :P
    po 2 bierzemy max kredyt i bierzemy najlepsze obozy
    po 3 zwalniamy Ruteckiego i zatrudniamy jankowskiego :P
    po 4 treningi 150 % :)
    po 5 wysokie stawki za wygranie meczu na wyjazdach 40 tys , wygrać nie wygramy ale zdobędziemy z 43 pkt co jest równoznaczne z bonusem :P

    W sumie nie wierzyłem że uda mi się najpierw pokanać w pleayofach CKM a potem z Unia po przegrywałem w sezonie zasadniczym niemiłosiernie ale , tak jak w kazdym MZ najwiecej decyduja premie za zwyciestwo , dalem 150 tys i przegrałem z Unią 48-41 ( 5-0 w 15 biegu :D ) w finale w Tarnowie a w 1 meczu wygrałem 51-39 więc zostałem mistrzem :P Udało mi się spłacić kredyt przedłużyć z Robakiem i Pepe ale reste na Transfer list bo nie było kaski :D

    mój skład na 2 sezon

    1.Jonsson/Loram 2.Ząbik 3.Klecha 4.Robacki 5 Protasiewicz 6.Buczkowski 7.Jędrzejewski i nie powiem brakuje Sawiny :P bo na ławce tylko Cieślewicz i Jurga :P

    Pzdr.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby mistrzostwo masz, ale chyba za dużo cię to kosztowało trochę :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja juz sie nauczyłem z błędów...
    W pierwszym sezonie byłem 1-szy po 14 kolejkach a potem zawaliłem w półfinale w play-offach... i użyłem mnóstwo kasy i tylko 3 msce
    W drugim sezonie ułożyłem se składzik prawie taki sam... 6 msce po r. zasadniczej i zaatakowałem w play-offach i zdobyłem mistrza...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam problem z uruchomieniem tej gry. iedy chcę włączyć grę, wyskakuje mi komunikat, że
    "próbowano uzyskać dostęp z nieprawidłowego adresu". Wiem, że to coś z dosem bo inne gry pod dosa tak samo reagują na włączanie. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki.

    PozdROWienia :)

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zrobilem update i moge przeslac. jezeli ktos jest zainteresowamy to niech mi wysle meila a ja mu przesle tego update. nie odpowiadam za szkody :p

    moj meil: scina8@o2.pl

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scina dawaj na maila a ja udostepnie ;-) thelimp@interia.pl

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    scina wyslij mi:P

    arik211@interia.pl

    czekam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez moge udostepnic...

    meil piotr_gks@wp.pl

    Jak juz dostane to udostepnie i podam tutaj adres...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zrobilem update i moge przeslac. jezeli ktos jest zainteresowamy to niech mi wysle meila a ja mu przesle tego update. nie odpowiadam za szkody :p

    moj meil: scina8@o2.pl
    dzieki scina za meila:P

    tylko mam pytanko mozesz napisac co zmieniles z updatowales??

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    edytor

    Jest już edytor do wersji 3.1 Do pobrania Tutaj Pozdro 4all

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodnie z obietnicą update wrzuciłem na serwer

    Dzieki scina

    pobierz

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Gadalem z jednym z beta-testerow (nie bede zdradzal Jego nicka ;) ) i powiedzialem mu o pewnym z bugow ktory zauwazyl MariuszSTR, jest on nastepujacy: Krzysztof Kasprzak jechal az 8 biego w meczu . Teraz ten bug jest poprawiony i poprawiona wersja jest juz na serwerze i monza ja sciagnac z oficjalnej strony MZ www.zmenadzer.vel.pl

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Zmiany w porzadku, chyba wszystko co byc powinno i ciekawe nowe opcje (np mozliwosc 5 obcokrajowcow :P)
    Najbardziej co razi to niezmioniony system rozgrywania MDMP i DMŚ(swc) i SGP.
    Aha i jeszcze u mnie jeździ Krzysztof Cegielski :/ To powinno tak być czy przez przypadek to wyszlo? ;P

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest troszke bledow autorzy na wakacje wydadza w pelnej okazalosci managera zuzlowego na sezon 2005 ;-). Trzeba zrozumiec ze nie tylko w ich zyciu kreci sie wokul MZ ;-) miejmy nadzieje jak pozaliczaja sesja kola itp ze poswieca czas na mz i bedzie luzz.

    Nie wiem czy zauwazyliscie to ale bardzo na +++++ zmienil sie system adeptow i ich pozniejsze szkolenie. Podobnie bylo w MZ 2.6 gdzie mozna bylo bardzo latwo zrobic dobrego zawodnika. Tutaj jest podobnie tylko ze juz liczy sie jego talen o bardzo duzym talencie spokojnie przy czestych startacvh dojdziemy do skilla 90 dobry 85 sredni 82 slaby 79-80 bardzo slaby 76-78 ;-)

    Kilka porad dla grajacych wlasnym klubem wezcie sobie odpuscie pierwszy sezon i drugi sezon na poczatku zajmijscie sie stadionem i zakontraktujcie najlepszych trenerow i stawiajcie na mlodzierz

    W 3 badz 4 sezonie gdy uzbierac 5 milionow oddajac mecze 75-0 :P kupcie sprzet wychowanka i niech jada w kazdym meczu po 2 sezonach gwarantuje awans po kolejnych 2 sciaganie sie w ekstraklasie ;-) i co najwazniejsze bardzo plynny budrzet klubu ;-)

    Pozdrawiam ;]

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale dalej niestety jest na minus to ze trzeba placic klubowi za to zeby zezwolil nam na rozmowy z zawodnikiem i zawodnikowi za podpisanie kontraktu ... Moze juz tego nie bedzie, lepiej sie gralo jak tego nie bylo ze trza klubowi placic :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaczorek ale tak jest naprawde3 ja nie wiem jak mozna miec klopoty z kasa :D ustalcie sobie budrzet na poczatku :D

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli sa jakies bledy zwiazane z transferami, wypozyczeniami w moim update'cie to piszcie o nich tutaj a postaram je sie poprawic

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    glowny blad jaki zuca mi sie w oczy to to ze deuzyna ktora walczy w barazach np eligowa z 1ligowa to obojetnie czy wygra 1 ligowa 2 mecz to i tak nie wjedzie i tak samo w przypadku 1ligi z 2 nie ma szans na wejscie.... 2 liga wiec o co tu chodzi z gory dzieki

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ale dalej niestety jest na minus to ze trzeba placic klubowi za to zeby zezwolil nam na rozmowy z zawodnikiem i zawodnikowi za podpisanie kontraktu ... Moze juz tego nie bedzie, lepiej sie gralo jak tego nie bylo ze trza klubowi placic :)
    Kaczor szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi w tym posćie :D A co oddawania meczów 75-0 to się nie opłaca bo się płaci karę !

    PS. Limp ty masz dyslekcję czy dysoortografię ?? :|

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli sa jakies bledy zwiazane z transferami, wypozyczeniami w moim update'cie to piszcie o nich tutaj a postaram je sie poprawic
    Ścina, update dobry, ja tylko poprawiłem forme niektórym zawodnikom bo np. Bajer miał taką samą jak Kościecha <hahaha>ogólnie poprawiłem wszystkim w elidze... Jak ktos bedzie chciał to pisac tutaj to wrzuce na serwer....

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ale dalej niestety jest na minus to ze trzeba placic klubowi za to zeby zezwolil nam na rozmowy z zawodnikiem i zawodnikowi za podpisanie kontraktu ... Moze juz tego nie bedzie, lepiej sie gralo jak tego nie bylo ze trza klubowi placic :)
    Kaczor szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi w tym posćie :D A co oddawania meczów 75-0 to się nie opłaca bo się płaci karę !

    PS. Limp ty masz dyslekcję czy dysoortografię ?? :|
    Za przegranie meczu 75-0 nic sie nie placi :P Placi sie na oddanie walkowera (40-0).

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •