Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 634

Wątek: Menadzer Żużlowy v.3.1

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    140%-150%
    Ogólną dyspozycję ustala się tylko wtedy kiedy wiesz że zawodnik będzie żadko startował, jeśli wiesz że będzie jeździł w każdym meczu nie dawaja mu tego wogóle.
    "Rehabilitacje" i "psychikę" trenuj tylko wtedy kiedy jest to potrzebne - wyskoczy komunikat.
    Z moich obserwacji wynika że najszybciej rosną parametry zawodnikowi jak ma 136%-141%.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    mozliwe ze ktos juz o tym wspominal ale nie mam czasu czytac wszystkich postow, jesli chodzi o mnie treningi juniorom ustalam okolo 150 % (wszedzie duzy plus sredni na ogolna dyspozycje) seniorom z kolei trening dla dwoch parametrow troche obnizam (wyjatek stanowi technika jazdy ktora wyciaga z zawodnika wiecej energii). Ogolnie mowiac gwiazdy jezdza na okolo 130, maks 140, natomiast reszta 150. W przerwie zimowej zawsze troszke dodaje, okolo 20 % obciazenia, grozi to kontuzja, ale z reguly wszyscy cali i zdrowi rozpoczynaja sezon ;)

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wie ktoś dlaczego kiedy włącze program hack32 i dam proces to w oknie ktore sie pojawia nie mam ani jednego procesu? (mam win xp)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponieważ nie ma co oszukiwać, tylko uczciwie się męczyć!
    Mój rekord to: stworzoną przez siebie drużyną zdobycie mistrzostwa w 2011 roku! - bez żadnych kantów na poziomie noromalnym!

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ma ktos jakies sprawdzone informacje na temat nowego menadzera zuzlowego b.Manskich ?:> jest w planach ? jak tak to kiedy na swiat przyjdzie ?;p

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mój rekord to: stworzoną przez siebie drużyną zdobycie mistrzostwa w 2011 roku! - bez żadnych kantów na poziomie noromalnym!
    Jak Ty to zrobiłeś mi się dopiero udało w 2024
    Też na początku skupiałem się tylko na play-off
    Twój najstarszy wychowanek miał wtedy maksymalnie 22 lata!
    Kogo kupiłeś ?

    A to skille mojego najlepszego wychowanka
    85 89 87 86 84 ma obecnie 22 lata



  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pankracy.
    W pierwszym roku startów w trzeciej lidze olewasz całą rundę zasadniczą i chociaż jesteś na ostatnim miejscu to i tak masz możliwość wystąpić w playoffach i walczysz!
    To znaczy puszczasz zawodników w meczach ale bez motorów aż do playoffów, nie kontraktujesz trenera ani lekarza ani nikogo innego, rozbudowujesz jedynie miejsca reklamowe i jakaś kasa z tego co tydzień jest.
    Zawodników którzy mają ci zapewnić awans kontraktujesz dopiero w 17 tygodniu bo dopiero wtedy wszyscy co są na liście transferowej chcą przejść do ciebie na mały kontrakt.
    Mój skład z 2005 roku:
    Daniel Jeleniewski
    Waldemar Walczak
    Marek Remian
    Joe Screen
    Alan Marcinkowski
    Wojciech Druchniak
    Rafał Wielemborek
    w rezerwie między innymi:
    Marek Latosi
    Marcin Bełkot
    Maciej Pawłowski
    Przemysław Dądela
    + jeszcze najtańsi zawodnicy zakupieni w celu sprzedania im motocykli (zysk) (nie zapomnij im obniżyć treningów!).
    koszt około 250.000 a awans zapewniony.
    Screena kupujesz dopiero przed playoffami, ceny za zawodnika zagranicznego im bliżej końca sezonu tym są mniejsze.
    Staraj się w meczach nie dopuszczać by liderzy robili po 10 punktów, bo wtedy im płacisz dodatkowe pieniądze (jak jest pewna wygrana wymieniaj ich rezerwowym).
    Wiadomo że nie ma sensu wygrywać dwóch z każdego dwumeczu, wystarczy wygrać u siebie wyżej!
    Mecz finałowy z Gnieznem wygrałem dzięki kontuzji Walczaka (zastępstwo zawodnika) a pod koniec sezonu zaczął szaleć Marek Latosi który był pod koniec u mnie najlepszym zawodnikiem.
    Stadion rozbuduj mało, tak do 5.500 krzesełek, bo kasa będzie ci potrzebna w kolejnych latach, bilety po 9 zł, promocja meczu 22.000, premie za 10 punktów 5.000, za wygranie meczu 12.000.
    Koniec odcinka pierwszego pod tytułem "Jak w 2011 roku zdobyłem mistrza Polski":D, ciąg dalszy nastąpi.



  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    1.Ja w sezonie w 2005 z tego co pamiętam wogóle nie jechałem.Zacząłem trenować 13-latków w szkółce.
    2.Wolałem nie brać zawodników na mały kontrakt tylko od razu budować drużynę
    3.Kupowałem młodych i podpisywałem kontrakty na 6 lat od razu żeby zaoszczędzić.
    4.W play-off wiedząc że przegram na wyjeżdzie(walcząc o bonusy też tak robiłem)dawałem premia za wygraną prawie 500 tys.Zawodnicy walczyli jak szaleni i tak przegrywali :) ale mieli większą motywację.

    w rezerwie między innymi:
    Przemysław Dądela
    To sobie poszalałeś :P
    puszczasz zawodników w meczach ale bez motorów aż do playoffów, nie kontraktujesz trenera ani lekarza ani nikogo innego,
    Jako że nie wypożyczałem zawodników a miałem na zwykłym kontrakcie jeżdzili w lidzę żeby się podszkolić, oczywiście mieli słabe motory i przegrywałem wszystko(prawie)
    Tak ciągłem chyba 3 sezony walcząc o lepszą lokatę w play-off aby sponsorzy w następnym sezonie mi wicej kasy dali.
    Skutek był marny bo dali może 1 tys. więcej czyli 52 tys. na przełomie całego sezonu.
    najtańsi zawodnicy zakupieni w celu sprzedania im motocykli (zysk) (nie zapomnij im obniżyć treningów!).
    Też kiedyś robiłem taki "wałek" ale uznałem że tym razem bez takich "akcji" choć zawszę gdy kogoś sprzedaję to najpierw sprzedaję jego motor.


    Koniec odcinka pierwszego pod tytułem "Jak w 2011 roku zdobyłem mistrza Polski":D, ciąg dalszy nastąpi.
    Czekam na kolejne

    PODSUMOWUJĄC
    Z tego co widzę obraliśmy zupełnie inne formy tworzenia zespołu, i jest skutek 13 lat różnicy między pierwszym DMP

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4.W play-off wiedząc że przegram na wyjeżdzie(walcząc o bonusy też tak robiłem)dawałem premia za wygraną prawie 500 tys.Zawodnicy walczyli jak szaleni i tak przegrywali
    bardzo dobry sposób, jak kiedyś zacznę jeszcze raz to też tak będę robił:D.

    Ogólnie chodzi o ty by jak najszybciej awansować do ekstraklasy, bo wydaje mi się że z każdym rokiem jest coraz gorzej.
    W trzeciej lidze straty:
    250.000 - na zawodników,
    200.000 - dobudowa krzesełek
    120.000 - miejsca reklamowe
    120.000 - wygranie trzech meczy w playoffach
    razem: 690.000
    Zyski:
    150.000 - za motory
    250.000 - na koniec roku (błąd gry bo w 3 lidze dwa razy się dostaje za to kase)
    250.000 - ogólny całoroczny zysk z meczy u siebie
    200.000 - drugiego dnia 2006 roku
    razem: 850.000

    Po krótce 2006 rok:
    - nie awansować, przegrać wszystko, zarabiać na meczach nie dając zawodnikom motorów,
    - kupiłem czterech zawodników Pawlaszczyka, Wardzałe, Cegielskiego i Sekule,
    - obozy minimalne np. Lonigo i Lyon
    - trzeba już kupić trenerów i lekarzy,
    - początek szkolenia juniorów - wychowanków,
    - w playoffach wygrać z Krosnem dwumecz, baraże olać i tak się nie spadnie (błąd gry),
    - oczywiście kupić najtańszych i sprzedać motory,
    - mnie było już stać na tablice wyników, stadion 6.500 krzesełek.

    2007 - walka o awans do ekstraklasy z budżetem 1.500.000 - UDANA. Jeśli interesują cię szczegóły chętnie opiszę.

    2008 - olewanie sezonu w ekstraklasie (i tak brak kasy), za to zarabianie i jeszcze raz zarabianie na meczach u siebie, mało krzesełek ale bilety można dać po 19 złotych, czasem miałem nawet komplet. Przez cały sezon wystarczy wygrać jedynie jeden mecz w play-offach z drużyną z siódmego miejsca, w barażach i tak się nie da zlecieć.

    2009 - Przed sezonem kupić z dwóch 17-18 latków i w sezonie można ich puszczać. olewanie sezonu w ekstraklasie (i tak brak kasy), za to zarabianie i jeszcze raz zarabianie na meczach u siebie, mało krzesełek ale bilety można dać po 19 złotych, czasem miałem nawet komplet. Przez cały sezon wystarczy wygrać jedynie jeden mecz w play-offach z drużyną z siódmego miejsca, w barażach i tak się nie da zlecieć.

    2010 - olewanie sezonu w ekstraklasie (i tak brak kasy), za to zarabianie i jeszcze raz zarabianie na meczach u siebie, mało krzesełek ale bilety można dać po 19 złotych, czasem miałem nawet komplet. Przez cały sezon wystarczy wygrać jedynie jeden mecz w play-offach z drużyną z siódmego miejsca, w barażach i tak się nie da zlecieć.

    2011 - pierwszy sezon prawdziwej walki, podstawa to minimalnym kosztem zająć 6 miejsce po rundzie zasadniczej. Cały czas w klubie jest Cegielski, Pawlaszczyk i Sekula oraz młodzi-zakupieni, już zaprawieni w bojach 19-20 latkowie. Trzeba kupić jednego bardzo dobrego zawodnika (w moim wypadku był to Protasiewicz), oczywiście zagranicznego i z małego kontraktu w okolicach 18 tygodnia kupić zawodnika na 8-10 punktów (zawsze jest jakiś kontuzjowany co nie występuje w meczach-mi się udało z Ułamkiem).
    Mistrz Polski 2011:
    Cegielski
    Pawlaszczyk/Sekula
    Protasiewicz
    Ułamek
    Peter Karlsson
    Żak (wychowanek Torunia)
    Zabiega (wychowanek Wandy)


  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mam takie pytanko...
    próbuje zrobić jakis tam turniej.wybieram sponsorów,obsade zawodów..po prostu wszystko dopinam na ostatni guzik,a turniej jakoś nigdy sie nie odbył...pisze że nie został wpisany do kalendarza-o co tu chodzi?

    ps.może i już ktoś o tym pisał ale nie za bardzo chce mi sie czytać 3 str. watku:P
    z góry dzięki za odpowiedź ;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a ja mam takie pytanko...
    próbuje zrobić jakis tam turniej.wybieram sponsorów,obsade zawodów..po prostu wszystko dopinam na ostatni guzik,a turniej jakoś nigdy sie nie odbył...pisze że nie został wpisany do kalendarza-o co tu chodzi?

    ps.może i już ktoś o tym pisał ale nie za bardzo chce mi sie czytać 3 str. watku:P
    z góry dzięki za odpowiedź ;)
    No to jeszcze musisz zaznaczyc zatwierdzenie zmian i wtedy turniej sie odbedzie:)

    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie sie wydaje ze kolega wybrales za slabych zawodnikow do rangi wymaganej przez sponsorow ;-)

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    03-08-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem prosić o pomoc gram w mz 3.1 juz któryś raz ale pierwszy raz zdarzyło mi sie że moi zawodnicy po 5 koejkach mają KONDYCJE 55-60 Nie wiem co robić Troche to dziwne

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musisz pamietac przed rozpoczeciem sezonu o zorganizowaniu obozow, dobrze jest tez odjechac z 2-3 sparingi oraz ustaw prawidlowo trening, poinno byc wtedy dobrze ;-)

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    03-08-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie w tym problem że pojechałem 4 spary i 2 obozy miałem ;]

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poproszę o adresy innych forum dotyczacych tej gry. pozdro

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 560 w 301 postach
    Powiedzcie mi panowie w co nalezy zainwestowac w rozbudowie stadionu aby przychodzuilo wiecej ludzi ??Ciekawi mnie tez jak trenujecie juniorow zaraz po otrzymaniu licencji?

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    jezeli wygrales pierwszy mecz u siebie, na wyjazd daj premie za zdobycie 10 punktow 0, a za wygranie meczu nawet 300000 i staraj sie zremisowac, albo minimalnie przegrac (wstawianie juniorow za najlepszych zawodnikow, slaba obsada nominowanych)

  20. Powrót do góry    #110
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2005
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema mogłby mi ktosa na meila wysla plik z kodami na kase,bardzo prosze.Bo mam problemy z internetem a meila sobie u kumpla odbiore!!???!!!??!!?!?

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wszystko w plecy

    Przestudjowalem wszystko co tu piszecie,ale i tak wszystko w plecy.Ma ktos recepte na poprawienie wynikow,niech mi napisze co zrobic.

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie sie wydaje ze kolega wybrales za slabych zawodnikow do rangi wymaganej przez sponsorow ;-)
    no właśnie niee
    biore sponsorów którzy mają małe wymagania co do zawodnikow a zapraszam na turniej całą czołówke swiatową...

    a klikam zatwierdzenie zmian i tez nic nie pomaga..:(
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wszystko w plecy

    Przestudiowalem tu wszystko co piszecie,gram na poziomie normalnym i tak wszystko w plecy.Ma ktos recepte na poprawiebie wynikow,niech mi napisze co zrobic.
    Z gory dziekuje i pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piero...napisz dokładnie co ci stwarza problem - sparingi, zawodnicy nie chcą przechodzić, przegrywasz do 15, gra ci się wiesza, opisz co jest nie tak, bo wiedz jedno - zdobycie mistrza w pierwszych latach gry jest niemożliwe.

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ile ustalic trening,pieniadze na promocje meczu ligowego,za zdobycie 10 punktow,za zwyciestwo druzyny i co jaki czas zmieniac zawodnikom motory.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ile ustalic trening,
    okolice 125%/141%
    pieniadze na promocje meczu ligowego,
    20000/45000
    za zdobycie 10 punktow,
    5000/10000
    za zwyciestwo druzyny
    12000/20000
    i co jaki czas zmieniac zawodnikom motory.
    aż ich poziom zużycia sięgnie około 30%

    (mowa oczywiście o ekstraklasie)

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej... nawet w dołączonej instrukcji masz napisane...
    trzeciego dnia nowego roku po dostaniu wiadomości że jakiś klub zgłościł chęć zakupu twojego zawodnika wchodzisz w Klub-transfery-zakupienie zawodnika z listy transferowej-w swojego zawodnika który dostał ofertę i... i dalej sobie sam znajdź , enterem akceptujesz, spacją odrzucasz.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ej mam problem jak chce zrobic turniej indywidualny to zawsze pisz emi ze nie zostal wpisany do klaendarza co mam zrobic zeby zostal wpisany range turnieju mam bardzo dobra

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam proble za ile sprzedajecie np. Tomasza Golloba i kiedy mozna wejzc na liste transferowa.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ekstraklasa

    Na ile ustalic trening,
    Technika jazdy i startu na duze
    rehabilitacja i psychika na brak
    reszta na normalne
    pieniadze na promocje meczu ligowego,
    10000
    za zdobycie 10 punktow,
    8000
    za zwyciestwo druzyny
    8000
    i co jaki czas zmieniac zawodnikom motory.
    aż ich poziom zużycia sięgnie około 50% używaj GM tunninguj Lauschem aby na każde zawody miały powyżej 136 mocy


    I LIGA

    Na ile ustalic trening,
    Technika jazdy i startu na duze
    rehabilitacja i psychika na brak
    reszta na normalne
    pieniadze na promocje meczu ligowego,
    10000
    za zdobycie 10 punktow,
    6000
    za zwyciestwo druzyny
    6000
    i co jaki czas zmieniac zawodnikom motory.
    aż ich poziom zużycia sięgnie około 50%
    Mozesz uzywac Javy bo moze uda Ci sie na nich caly sezon przejechac ;-) takze tunninguj ale Rune Jensenem

    II Liga

    Na ile ustalic trening,
    Technika jazdy i startu na duze
    rehabilitacja i psychika na brak
    reszta na normalne
    pieniadze na promocje meczu ligowego,
    10000
    za zdobycie 10 punktow,
    4000
    za zwyciestwo druzyny
    4000
    i co jaki czas zmieniac zawodnikom motory.
    aż ich poziom zużycia sięgnie około 50% tutej mozesz pozwolic sobie na GM B ;-)

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi po jednym sezonie sie gra wyłącza i nie ma jak zacząć grać stworzoną drużyną czy to normalne?? Mam Win XP

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam ten sam caly czas problem chyba trzeba startowac w 2005 roku aby go nie bylo ;p

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh mozliwe ale wczytalem zapisana gre gram juz 4 mecz i nic normalnie mi dziala dziwne:P

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam podobny problem mam range turnieju bardzo dobra a pisze mi ze za slaba ranga turnieju.Co mam zrobic?

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nastepny problem, wystawilem zawodnikow na liste transferowa,skladaja mi propozycje,a zawodnik mi pisze ze jest nie zadowolony ze go niesprzedalem,a jak wchodzilem w odpowiedzi na wiadomosci to nie bylo na co odpowiedziec.
    CO MAM ZROBIC??

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    błąd gry
    (tak samo jak to ze nie mozna awansować z baraży, jak i to że w trzeciej lidze dwa razy dostaje się kasę na koniec roku-przed playofami i po sezonie).
    ale tym się nie przejmój, przecież to nie ma wpływu na nic.

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam podobny problem mam range turnieju baradzo dobra a pisze mi ze za slaba ranga turnieju a sklad zrobilem jak na grand prix.Co mam zrobic?

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi po jednym sezonie sie gra wyłącza i nie ma jak zacząć grać stworzoną drużyną czy to normalne?? Mam Win XP
    A probowales ze zgodnosciami ? Na ME czy tez na 98 ... pokombinuj cos z tym ;)

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaczor nie dziala mi w WIN XP WIN 98 i Linuxie z tym ze tam to odpalam w DOS BOX ;-)

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nastepny problem, wystawilem zawodnikow na liste transferowa,skladaja mi propozycje,a zawodnik mi pisze ze jest nie zadowolony ze go niesprzedalem,a jak wchodzilem w odpowiedzi na wiadomosci to nie bylo na co odpowiedziec.
    CO MAM ZROBIC??
    Musisz wejść na liste transferową na zawodnika który dostał ofertę i pisze oferty z innych klubów. Wchodzisz tam i jak sprzyja Ci jakaś oferta zaznaczasz ją i dajesz enter a jeśli nie zaznaczasz ją i dajesz spacje.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi o to że nie przychodzą żadne oferty a zawodnik jest mimo to niezadowolony - błąd gry.

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ekhm ja ciemny jestem z jakimi zgodnościami :P ?????

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ikone gry "zuzel.exe" najedź prawym przyciskiem myszy daj na "właściwości" a potem na "zgodność".

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam problem,mam range turnieju bardzo dobra sklad jak na grand prix a pisze ze za slaba ranga turnieju.Co mam zrobic?

  45. Powrót do góry    #135
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest w zgodnościach wszystko ok. A i nie działa mi edytor do MŻ a mój klub ma już tylko 6200zł i nawet na treningi mnie nie stać:( Cały czas mnie okradają albo dostaje mecze w dupe. Gram stworzoną przez siebie drużyną i nie mam kasy a potrzebuje. Hacka 32 używać nie umiem a jak edytor włączam to okienko na chwile się pojawia i nagle znika. Proszę o kontakt na GG:2251097 oczywiście jeśli możecie pomóc błagam o kontakt. A i mam jeszcze jedną sprawę a nie chce robić off topicu a na moje posty na forum nikt nie odpowiada :/

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •