Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Ułamek podpisał

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Ułamek podpisał

    2 minuty temu Ułamek podpisał kontrakt w Unii
    Leszno za radio elka

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje, więc jak teraz ostatecznie bedziecie mieli skład ?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Hm

    Cieszyc sie czy plakac?
    Zobaczymy po zakonczeniu sezonu.
    Teraz czekam na informacje kto sfinansowal ten tranfer.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    unia faworytem

    no i niech teraz mi ktos powie ze unia nie jest obok Bydgoszczy faworytem do DMP :) Moze wreszcie jakis zespol ktory lubie pokusi sie o zloto. Sebastianowi pozostaje zyczyc udanej i bezkolizyjnej jazdy, a uni samych zwyciestw u siebie ... i na wyjezdzie :)

    pozdrawiam
    ramelow

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje!
    Unia ma teraz wspaniały skład.Z Ułamkiem macie mistrza w kieszeni:) oby tylko dostawał kase na czas bo jak nie...
    mam nadzieje że wasz zarząd dobrze rozplanował finanse:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szykuje się mistrzostwo

    no, no chyba szykuje się złoto w Lesznie. Przeszkodzić może jedynie apator. szykuje się kapitalna inaugaracja w toruniu w kwietniu. co powiecie na to : 9.Ułamek 10.Baliński 11.Okoniewski 12.Dryml 13.Adams 14.Kasprzak 15.Jankowski . niech ktoś mnie uszczypnie...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2001
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W TAKIM RAZIE LESZCZYŃSKIE BYKI MAJĄ MISTRZOSTWO KRAJU W 2002 ROKU :):):):)

    POZDRAWIAM

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Szczerze gratuluje Leszczynianom , jednak z tymi zapewnieniami mistrza bym był spokojny , niewiadomo czy w lesznie bedzie jakis mocneijszy sponsor a co zatym idzie czy bedzie kasa na zawodników , ja jednak życze Unii wszystkiego najlepszego
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie obstawialbym w ciemno ze Unia zdobedzie DMP.Zawsze moze przydarzyc sie jakas kontuzja czy jakis inny pech i wtedy ...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje,nie tylko wam ale rowniez ulamkowi,ze znalazl pracodawce za piec dwunasta;jezeli chodzi o sklad unii to jest bardzo maocny,zycie jednak pokaze na ile;ciesze sie rowniez dlatego ze kazdy mecz sparty i unii elektryzowal wszystkich,a w tym roku bedzie wyjatkowo ciekawie;zycze powodzenia choc z ocenami do medalu nalezy zaczekac do kilku ladnych kolejek;mam nadzieje ,ze przekonacie sie bardziej do seby niz ja ;preferuje wojownikow nie startowcow;wszystkiego najlepszego pozdrawia stary kibic sparty

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z mistrzostwem wcale nie bedzie tak latwo jak co niektorzy pisza. Sa jeszcze inne druzyny ktore wcale nie sa gorsze a moze nawet lepsze. Zapowiada sie ciekawy sezon. 6 druzyn zapowiada walke o medale: Bydgoszcz, Torun, Leszno, Czestochowa, Wroclaw i Pila. Natomiast Gorzow i Gdansk powinny stoczyc boj o utrzymanie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tekścik z Interia.plhttp://zuzel.interia.pl/news?inf=224296

    Wedle nie potwierdzonych jeszcze informacji uczestnik cyklu Grand Prix - Sebastian Ułamek podpisał dzisiaj po południu kontrakt z zespołem leszczyńskiej Unii.

    Działacze Unii Leszno będą musieli zapłacić za transfer Ułamka 100 tysięcy złotych drużynie Atlasu Wrocław.

    W najbliższy czwartek Ułamek wraz z mistrzem świata - Tony Rickardssonem weźmie udział w promocji medialnej tegorocznego teamu Rickardssona, która odbędzie się w Szwecji.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak rozumiem WTS zwróciło się(prawie) za transfer Jędrzejaka :).
    Znowu dobry ruch:)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co powiecie na to: Ułamek Sawina Krzyżaniak Dados Hancook Nicholls ? to nie był skład na MP?

    Nie dzielcie skóry na niedżwiedziu ....jakoś dremteamy nie zdobywały do tej pory MP ..czy tym razem będzie tak samo? ..moim skromnym zdaniem - tak....znów się okaże ,ze nazwiska nie jeżdżą ...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O! Widzę że Ułamek już jest cacy.!
    A tak był opluwany.
    Gdzie te pasty do zębów i inne rzeczy?

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ułamek nie dla Leszna

    Nie wiem czemu, ale ten Colgate jakoś mi się w Lesznie nie widzi. Teraz klub który dażę wielkim szacunkiem podupadł w moich oczach ... eeee nigdy nie lubiłem tego fajfusa, tylko na kase liczy i na własny dorobek. Dobro drużyny jest mu raczej obojętne.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...byle Rufinowi nie braklo pieniedzy w srodku sezonu, bo bedzie po unii...skoncza jak Gorzow...
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Unia jak Manchester

    Leszno czy ktoś chce czy nie chce
    jest, była i będzie kolebką polskiego
    Speedwaya, zainteresowanych zapraszam
    do annałów z lat powojennych.

    Takie postacie jak Smoczyk i Olejniczak
    znane są prawdziwym kibicom.

    Dlatego nie dziwię się Ułamkowi, że
    zależało mu na reprezentowaniu barw
    tak wielce zasłużonego dla polskiego
    sportu żużlowego klubu.

    Sebastian Ułamek pieniądze w żużlu już
    zarobił. Milion w Gdańsku milion we Wrocławiu,
    teraz zależy mu na tytule DMP dla Leszna
    i tak my kibice Unii powinniśmy podchodzić
    do przejścia Ułamka do Leszna.

    Ja tak to na dzisiaj odbieram a ci co myślą inaczej
    to ich sprawa.

    Jeżeli Ułamkowi zależałoby tylko na kasie
    to napewno nie jeździłby w Unii, bo tu
    zbyt dużej kasy nie ma !!!

    Ale w lesznie w tym roku jest właściwa
    kombinacja kilku czynników o których na forum
    nie będę pisał bo ????????????
    kibice Unii to wiedzą !!!!!!!!!! ale
    konkurencja nie śpi !!!!!!!!!!!!

    I dlatego niektóre sprawy (np. kontrakty)
    muszą być owiane tajemnicą !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe Abdulah..a nie przyszło Ci do głowy ,że Ułamek stanał przed wyborem : Unia albo zielona trawka?
    Jasne - mozesz sobie myslec ,ze przyszedł do Leszna zdobyć MP ale to raczej niedorzeczny pomysł. Mimo to życze Unii kasy kasy i jeszcze raz kasy( tego bedziecie sporo potrzebowac).

  20. Powrót do góry    #20
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    A wiec jednak jest...
    Pozostaje nam to koledzy zaakceptować, podziękować serdecznie Panu Prezesow i modlić się by za rok stan kasy się zgadzał, a chlopcy mogli chwalic się medalami z najcennieszego kruszcu...


    abdulah
    cos w tym moze byc, ze Seba nie przyszedl do leszna dla kasy; pamietasz jak na forum pisalo sie, ze podpis Ulamka to jakies 500tys. zl?!
    Okazało się, że nie dostał on NIC za parafowanie Umowy, a pieniądze leżą na torze ( czyli punktowka musi byc niemiłosiernie wysoka ), zresztą tak jak w przypadku wiekszosci tegorocznych kontraktow w klubie
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Prosba do wszystkich kibicow Unii Leszno !!!!!

    Wiem ze mamy niezwykle silny sklad - jak na leszczynskie realia - i bardzo mnie to cieszy... ale

    Nie dzielmy skory na niedzwiedziu, nie rezerwujemy dla Unii najwyzszego miejsca na pudle, nie zachowujmy sie jak dzialacze, dziennikarze i niektorzy ( podkreslam !!!! ) kibice WTS rok temu.

    W zuzlu nic nie jest pewne, co z pewnoscia potwierdzi byly prezes Czarnecki, ktory zrobil wszystko, aby Wroclaw zostal mistrzem i ostatecznie srebrny medal zostal odebrany jako porazka - moim zdaniem paranoja!!!!

    Moim zdaniem Unie stac na pierwsza czworke... a dalej wszystko jest mozliwe.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest Kondziu....w zeszłym sezonie w WTS był huraoptymizm i przeświadczenie o całkowitej dominacji w e-lidze. Lepiej dla Leszna postawić sobie za cel pierwszą 4 ..a wtedy radość ze zdobycia mistrzostwa bedzie jeszcze większa.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Optymizm można mieć duży , ale sport jest sportem.
    Wybrzeże też miało kiedyś skład na mistrzostwo i spadło.
    Spadło gdy jeździł Ułamek.
    WTS też miał zdobyć mistrzostwo i klęska - tylko drugie.
    Klęska gdy jeździł Ułamek.
    Unia też.............................................. ..
    ........gdy jeździł Ułamek

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Wywiad ze strony:http://www.glos.com/index.php?&art=30-01&enc=win&dz=sport

    Warto było czekać
    Rozmowa z SEBASTIANEM UŁAMKIEM żużlowcem Unii Leszno i finalistą Grand Prix 2002



    Negocjacje ze sternikami i sponsorami Unii Leszno trwały dość długo. Jest pan usatysfakcjonowany warunkami nowego kontraktu?

    Warto było czekać. Naprawdę cieszę się, że wszystkie sprawy klubowe mam już ostatecznie poukładane i mogę całkowicie skoncentrować się na przygotowaniach do tegorocznego sezonu. Unia Leszno, obok rybnickiego RKM, jest najbardziej utytułowaną drużyną w polskim speedway’u. Pora odbudować potęgę biało-niebieskich. Po tygodniowej nieobecności w kraju rozpocznę już kolejny etap przygotowań wspólnie z ekipą trenera Jana Krzystyniaka.

    Byki w natarciu. Kadra klubowa unitów przypomina teraz dream team. Drżyjcie więc rywale?

    W sporcie niczego nie można przesądzać. To jego niezaprzeczalna uroda. Sport żużlowy nie jest bezpieczną profesją, choć brzmi to jak truizm. Najwierniejszy mój kibic, żona Marzena, zawsze życzy mi, abym z każdych zawodów do rodzinnej Częstochowy, powracał w pełni zdrowia. Oczywiście, że po zakończeniu zimowej sesji transferowej, wyjątkowo pomyślnej dla działaczy i sterników teamu spod znaku szarżującego byka, poprzeczka została zawieszona wysoko. Unia Leszno będzie czwartym polskim klubem w mojej sportowej karierze. Nasz plan minimum do awans do finałowej czwórki w drugiej rundzie rywalizacji o medale drużynowych mistrzostw kraju. Już tegoroczna premiera, w wielkanocny poniedziałek, zwiastuje kibicom niebywałe emocje. Unia Leszno zmierzy się w Toruniu z obrońcą mistrzowskiej korony Apatorem/Adrianą Toruń.

    Po trzech latach nieobecności w światowej elicie, powrócił pan do finałów Grand Prix. Już jesienią 1998 roku przeżył pan gorycz porażki. Ale powrót na arenę Grand Prix zapowiada się interesująco. O miejsce w czołowej dziesiątce, gwarantujące awans do przyszłorocznych finałów indywidualnych mistrzostw świata będzie jednak niesłychanie trudno. Wszak dziesięć mityngów, zamiast dotychczasowych sześciu, zwiększa chyba szansę każdego z finalistów?

    Proszę pamiętać, że podczas ubiegłorocznego turnieju Grand Prix startowałem z bardzo bolesną kontuzją, której doznałem sześć dni przed wyprawą do Krsko, w wielkim finale drużynowego championatu, na torze w Toruniu. Wystartowałem tylko dlatego, żeby nie oddać miejsca walkowerem. Postąpiłem tak samo, jak Tomek Gollob w 1999 roku, który także ogromnie ryzykował startem w turnieju o Wielką Nagrodę Danii po koszmarnej kraksie we Wrocławiu. Bydgoszczanin, bronił pozycji lidera klasyfikacji generalnej w ostatnim turnieju i nie zamierzał czynić prezentów. Postąpił jak prawdziwy sportowiec i zaskarbił sobie szacunek. Podobnie jak Grzesiek Walasek oraz Krzysiek Cegielski, otrzymałem do sponsorów Grand Prix stałą ,,dziką kartę''. Jeśli nawet ktoś uzna, że powróciłem do światowej elity ,,kuchennymi drzwiami'' to z czystym sercem twierdzę, że zapracowałem na to uczciwie. Do Szwecji udałem się teraz po to, aby ostatecznie sfinalizować kontrakt z ekipą ,,Rickardsson Racing Team''. Właśnie z czterokrotnym mistrzem świata, Tonym Rickardssonem, mamy stworzyć duet w finałach Grand Prix 2002. Podobny zespół posiada już Szwed Jimmy Nilsen, który zakończył przygodę na żużlowym motocyklu. W jego ekipie wystąpią wicemistrz globu, Jason Crump i ,,Cegła''. Wcześniej Amerykanie Billy Hamill i Greg Hancock startowali w barwach koncernu Exide. Cóż, najwyraźniej żużlowa Grand Prix korzystać zamierza z wzorów automobilowej Formuły 1. Tegoroczny sezon będzie jeszcze bardziej wyczerpujący, ze względu na powiększenie liczby turniejów światowej czołówki, o dobrą lokatę będzie trudniej jak w przyszłości.

    Pozostanie pan wierny Jawie? Może za przykładem ,,Rickiego'', obrońcy mistrzowskiej korony'', ścigał się pan będzie teraz na włoskich GM?

    Wszystko rozstrzygnie się podczas tygodniowego pobytu w Szwecji. Niczego nie chcę teraz przesądzać.

    Tegoroczne sportowe marzenia?

    Jak nie będzie kłopotów ze zdrowiem to chciałbym zdobyć medale indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski oraz wywalczyć dobre miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

    Rozmawiał

    JACEK PORTALA

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie do wszystkich kibicow unii

    przypominam sobie wpisy i rozmowy na czacie kibicow unii jaki to ulamek zly;colgate,sprzedawczyk,nie chcemy go tu;i coz sie stalo kiedy wroclaw nie przedluzyl z nim umowy, nagle jakie wielkie zmiany tych samych osob na ten sam temat,panowie prosze o troche wiecej konsekwencji;pozdrawia sasiad zza miedzy z pieknego wroclawia

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice Uni.Co wy na to, że kiedyś było BE a teraz jest cacy.
    Dlaczego nie przepraszacie częstochowianina Ułamka.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak jak myślałem

    Zgadzam się z wami. Jeszcze niedawno kibice Uni zlewali Ułamka bo nie było go u nich. Jednak jak już podpisał kontrakt to już jest najlepszy na świecie.Zobaczymy jak wy go tak nie lubiliście to ciekawie jak zdobędzie komplet to czy wygwiżdżecie czy będzieci skandowali Sebastian Ułamek !!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Nie wiem do kogo byly slowa o zmianie pogladow, ja Ulamka nie lubie i jesli sie nie zmieni nie bede go lubil.
    Jakie powitanie dostanie Ulamek w Lesznie - przekonamy sie w drugiej kolejce - ja ze swojej strony pomine to milczeniem ani nie bede bil braw ani nie nede gwizdal.
    Na gp tez nie bede kibicowal Ulamkowi bo bardziej lubie Tomka Golloba i australijskiego "leszczyniaka" leigh adamsa!

    Do tych co napisali ze ktos zmienil poglady bo przegladam wpisy leszczynian - abdulacha,rafalaxp,darknessa czy moj i naprewde nie widze zadnej zmiany pogladow - wiec moze jak oskarzycie kogos o taka zmiane to konkretnie?
    puczol, linmot, Draz - kto zmienil poglady:):):)?

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Draz
    To czy Ulamek dostanie u nas w Lesznie gwizdy czy braawa zalezy od niego i tylko od niego, jesli nie walczysz i laskawie dojezdzasz na 4 pol minuty po innych to niewazne czy jestes wychowankiem czy nie - dostaniesz gwizdy - doswiadczyli tego juz Balinski czy sam Roman Jankowski
    W lEsznie musisz walczyc, mozesz przegrac - po walce
    Proste?????

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pierwszej kolejce Ułamek otrzyma gwizdy, za swą chciwość.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POWODZENIA

    WIDAĆ BĘDZIE MIAŁ MIŁE PRZYWITANIE!

    A MÓWI SIĘ ŻE PIERWSZE WRAŻENIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszyc sie czy plakac?
    Zobaczymy po zakonczeniu sezonu.
    Teraz czekam na informacje kto sfinansowal ten tranfer.
    Obawiam sie ze Zarzad Unii od czerwca zacznie naglasniac potrzebe powiekszenia ekstraligii !!!!
    Zreszta ma duza wprawe w tym zakresie.

  33. Powrót do góry    #33
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    kat

    wcale nie musi byc tak źle..
    Otoz sumy jakie klub wydal na pozyskanie tych zawodnikow, nie sa duze ( raptem 150tys. przy pomocy sponsorow ); nie dostali NIC za podpisanie kontraktu - wiec takze tutaj nie poniesiono wydatkow, a palcone beda mieli tylko za wyniki;
    natomiast jak sa wyniki to i sa kibice na stadionie - Prezes Sokolowski pisal na forum, iz 9tys. pokrywa wszelkie koszy meczu, a wierz mi ze gdy bedziemy walczyc o medal to kibicom na stadionie im. Alfreda Smoczyka bedzie DUUZZOO wiecej...:):)
    Wiec klopoty finansowe Unii nie groza...

    gorzej, jak mimo pozyskania tak klasowych jezdzcow nie bedzie odpowiednich rezultatow, ale na razie takiej mysli nie dopuszczam:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    leszno moze byc niebezpieczne

    unia leszno teraz ma bdb sklad i moze wywalczyc medal i zycze tego calej druzynie oraz kibicom unii .

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kondziu

    Cytuje:
    "To czy Ulamek dostanie u nas w Lesznie gwizdy czy braawa zalezy od niego i tylko od niego, jesli nie walczysz i laskawie dojezdzasz na 4 pol minuty po innych to niewazne czy jestes wychowankiem czy nie - dostaniesz gwizdy - doswiadczyli tego juz Balinski czy sam Roman Jankowski
    W lEsznie musisz walczyc, mozesz przegrac - po walce "
    To co z ciebie za kibic jesli gwizdzesz jak ktyos przyjedzie ostatni.Zrozum zawodnik twojego klubu nawet przyjezdza ostatnie nie walczy i jeszcze jak usłyszy gwizdy to już ma kompletnie doła a może brawo na zachete nastepnym razem bedzie lepiej!!!!!!!
    A nie że ty gwiżdzesz jak przyjedzie ostatni a pozniej jak wygra to co bijesz mu brawo??????
    Odpowiedz

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem bardzo ciekawy jak Ułamek się zaklimatyzuje w Lesznie..
    Przecież on nawet w treningach nie uczestniczy.
    Poza tym będzie startował w kilku ligach no i jeszcze GP.
    Napewno będzie przywiązywał największą wagę do meczy ligowych...(powiedzmy)
    Będą niezłe jaja.

  37. Powrót do góry    #37
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No nie wiem. Ja bym nie stawiał Unii od razu na pozycji mistrza. A wiecie dlaczego?...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    "Przecież on nawet w treningach nie uczestniczy"

    ciekawe skad to wiesz? bo ja chodze na treningi i jakos go widuje a nie lubie go na tyle z wiem jak wyglada....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •