Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Co myślisz o temie Ferrari?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co myślisz o temie Ferrari?

    Nie lubie tych z Ferrari. Myślą że są najlepsi i teraz im jakoś nie idzie (i dobrze) inni są poprostu lepści. Mam nadzieję że to ich nowe Ferrari nie będzie dobre. Dobrze że ten cały regulamin zmienili bo teraz każdy ma równe szanse.
    Ta wogłule to McLaren jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Czekam na wasze odpowiedzi?



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Po pierwsze to Ferrai z powrotem ma już najlepsze bolidy :) Pewnie już tak zostanie do końca sezonu. Co nie oznacza że będą wygrywać . Kiedyś McLareny miały najszybsze bolidy a mistrzostwo wygrali bardzo szczęśliwie . Można Ferrari lubić czy nie ale napewno trzeba je szanować . Szkoda że Ecclestone i Mosley tak ich faworyzują . Ja za Ferrari też nie przepadam , choć gdyby tak nie wygrywali ciąglę to może bym zmienił zdanie na ich temat :) Myśle jednak że w przyszłości miliony $ wydawane na Toyotę (około 500 mln $) , BAR czy McLarena spowoduję że już za rok , dwa (może już teraz :P) będziemy świadkami bardzo wyrównanej walki o mistrzostwo :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle jednak że w przyszłości miliony $ wydawane na Toyotę (około 500 mln $) , BAR czy McLarena spowoduję że już za rok , dwa (może już teraz :P) będziemy świadkami bardzo wyrównanej walki o mistrzostwo :)
    W tym gronie nie pomijałbym Renault - wszak obok Ferrari to chyba najpoważniejszy pretendnt do tytuły mistrzowskiego w tym roku (a na tym sezonie ich kariera przecież się nie skończy).

    Pozdrawiam
    Aquos

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Renault pominęłem z 2 względów :) Po 1 narazie oni są jedynym zespołem który jest lepszy od Ferrari i po 2 wydaja mniej $ od McLarena , BAR-u i Toyoty :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja powiem tak :

    Pieniadze to nie wszystko - trzeba jeszcze "miec na czym czapke nosic" - przykladow tego stwierdzenia mamy w tym sezonie zadziwiajaco wiele.

    Super sezon , twarze na podjum beda sie napewno zmienialy , widac ,ze kontrowersyjne zmiany w regulaminie skutkuja i o to chodzi , naprawde interesujaca walka do konca sezonu sie zapowiada .

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tylko nowy bolid Ferrari nie okazał się absolutną rewelacją :-) Ich hegemonia zmęczyła już chyba wszystkich (łącznie z fanami Ferrari). Po okresie niepodzielnego panowania czas na prawdziwe zmagania oraz wyrównaną walkę do ostatniego GP. I to w szerszym gronie - miejmy nadzieję, że wszystko nie będzie się rozstrzygać w relacji Ferrari kontra Renault (na razie wydaje się to być para najbardziej prawdopodobnych pretendentów do tytułu). Marzy mi się sezon, w którym o zwycięstwa walczyć będą z podobnymi szansami przynamniej 3, a może nawet 4 zespoły (o 5 nie śmiem myśleć, choć nie jest po przecież takie nierealne).

    Pozdrawiam
    Aquos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •