I jeszcze jedno korporacja przejela dlugi tylko jak to nazwano sportowe ? świetnie a co z tymi biednymi zwyklymi ludzmi co zapieprzali za darmo dla GKS na stadionie w ochronie na torze ( nie żużlowcy) itd. ? O nich sie nie mowi a szkoda.
Ogolnie i tak ta licencja bedzie i tak a sytuacja ta juz kolejna w polskim żużlu spowoduje ze nasladowców będzie więcej.

Super :D tylko na 60-lecie klubu go poprostu pogrzebali. I to bedę wypominac do końca moich dni :P Nikt mi nie powie że nie było innego wyjścia :)
pzdr.
W Twoim gifie jest napisane że Wybrzeże to My. Uważam że należę do tych "My". Myślę że Ty się też za taką uważasz. Więc co? Piszemy zza grobu ;-). Był kiedyś taki zespół SS20, który w stane wojennym dostał zakaz koncertowania. Zmienil nazwę na Dezerter i do tej pory robi wiele fajnych rzeczy i przynosi radość fanom. Myślę że z Wybrzeżem może być i będzie podobnie. To przecież ten sam stadion, drużyna też właściwie ta sama co rok temu... Chyba nie ma co się rozczulać. Moi śp. dziadkowie chodzili na Legię i Neptuna i jak wracałem z meczów Wybrzeża i mówiłem że Wybrzeże wygrało to się nie obruszali i nie załamywali rąk że ktoś zabił ich klub i jeszcze do tego stadion zamienil na piłkarski. Dla nich to był zawsze klub z Gdańska i o to przecież chodzi.

pzdr.