Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 191

Wątek: Wybrzeże Gdańsk dopuszczone do startów w Ekstralidze!

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takze na lamach Przegladu


    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_i...?id=1089880277

    mozna znalezc
    informacje, ze podczas posiedzenia panowie Leszek Tillinger i Andrzej Rusko
    zlozyli wniosek o odwolanie Prezydium GKSZ. Wniosek nie przeszedl - za bylo
    6 osob, przeciw 11.


    Upada sport żużlowy, upada
    Tak kolego prosimy o rzeczowe argumenty bez wycieczek osobistych.
    Co dobrego zrobil Rusko i Tyllinger a co zlego Karwan
    Prosze bardzo

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    upada żużel, upada... ale nie przez ostatnie lata... on upada już tak od wielu wielu lat... a niektórzy ludzie staraja sie go podniesc... i według mnie taka osoba jest prezes Karwan... bez odbioru
    Moze powiesz Jako w jaki sposób pan Karwan chce ratować żuzel? bo to doprawdy zabawna informacja

    Do wszystkich; żuzel nie jest pierwszą dyscypliną rozwalaną przez Karawna. Wcześniej o mało nie rozwalil piłkarzy IV-Ligowego Pomowca Kijewo Królewskie, potem przez 3 sezony chciał wejśc z Adraną Chełmno do III ligi, ale także zwinął zabawki, a dziś Chełmininanka tuła sie w B-Klasie. Żuzel nie będzie pierwszy


    Tak kolego prosimy o rzeczowe argumenty bez wycieczek osobistych.
    Co dobrego zrobil Rusko i Tyllinger a co zlego Karwan
    Prosze bardzo
    Zeby rzecz była jasna. Nie bronię takze pana Rusko, gdyż uwazam, iż takze szkodzi naszej dyscypilinie

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach

    Moze powiesz Jako w jaki sposób pan Karwan chce ratować żuzel? bo to doprawdy zabawna informacja

    Do wszystkich; żuzel nie jest pierwszą dyscypliną rozwalaną przez Karawna. Wcześniej o mało nie rozwalil piłkarzy IV-Ligowego Pomowca Kijewo Królewskie, potem przez 3 sezony chciał wejśc z Adraną Chełmno do III ligi, ale także zwinął zabawki, a dziś Chełmininanka tuła sie w B-Klasie. Żuzel nie będzie pierwszy

    Fraction napisz konkretnie jakie funkcje pelnil Karwan w wymienionych przez ciebie klubach ,oprocz tego ze byl sponsorem.Bo jesli nie pelnil zadnej funkcji ,tylko wykladal swoja kase,to sie czlowieku osmieszasz.




    Zeby rzecz była jasna. Nie bronię takze pana Rusko, gdyż uwazam, iż takze szkodzi naszej dyscypilinie

    Wiem wiem ,jedynym zbawicielem jest Tillinger.Tylko czemu tam gdzie ten pan sie pojawi ,po jakims czasie klub oglasza upadlosc? Wytlumacz mi to prosze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Zeby rzecz była jasna. Nie bronię takze pana Rusko, gdyż uwazam, iż takze szkodzi naszej dyscypilinie
    Pospolite myslenie , Rusko szkodzi , a Tyllinger nie. Rusko jest fuj ale prezes Polonii nie :P Prawda jest taka ze zaden dzialacz nie jest swiety. Karwanowi sie obrywa bo prowadzi całą te karawane , Rusce bo chce wy..olic Karwana itd.itp.

    Co do sprawy Gdańska to ... darujmy sobie nerwów ;/ Po co te licencje , po co regulamin (zeby go łamać , o tak) ?

    Bez komentarza ;/
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie sprawa sie wyjasniła. Dobrze się stało, że Wybrzeże ['] Gdańsk będzie jeździło w Ekstralidze. Nie wiem jakie poruszenie wśród kibiców wywowałoby usunięcie drużyny z najlepszej klasy rozgrywakowej po tym jakie wywołało wspomniana śmierć Wybrzeża.

    Powodem mogły być również transfery nowych zawodników. Kontrakty były formułowane pod E-ligę i byłoby dużo bałaganu i papierkowej roboty. Po drugie ewewntualny awans Rybnika też komplikowałby im plany.

    Podsumowując dobrze się stało i miejmy tylko nadzieję, że działacze i sponsorzy będą mogli wywiązać się ze swoich spraw w sezonie 2005.

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, ze wielu z was sie smieje z tego co pisze, jednak nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji i jakie to tak naprawde przyniesie dlugofalowe konsekwencje.

    ja własnie nie zdaje sobie z tego sprawy wiec bardzo prosze moze mi to wyraznie tu napiszesz?? oczywiscie nie jestem jednym z tych co sie z tego smieją :P


  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem wiem ,jedynym zbawicielem jest Tillinger.Tylko czemu tam gdzie ten pan sie pojawi ,po jakims czasie klub oglasza upadlosc? Wytlumacz mi to prosze.
    O jakich klubach mowisz?

    Tillinger działał w swojej wieloletniej karierze w dwoch klubach: Polonia Bydgoszcz i Polonia Piła. Do Bydgoszczy przyszedł juz po postawieniu w stan upadłosci BKS Polonii - przyszedł do nowego tworu BTŻ.

    Do Piły sciagnął go prezes Wilczynski sadzac, ze swoim bogatym doswiadczeniem uratuje Polonie od upadku. Niestety z pustego i Tillinger nie naleje. :D

    Co by nie powiedziec o Tillingerze, to facet ma ogromne doswiadczenie w tym co robi - za darmo pochwał na zjezdzie FIM sie nie dostaje.

    Jeszcze słów pare na temat Karwana.

    Nie wiem ile w tym jego zasługi, ale fakt faktem, ze zuzel pod jego rzadami zaczyna robic postepy. Pierwszy raz w historii ogolnopolska telewizja ma pokazywac mecze wszystkich trzech lig. Jest to bez watpienia wielki sukces obecnych władz GKSŻ oraz prezesa Witkowskiego. Podobno sa prowadzone rozmowy ze sponsorem strategicznym ligi. Regulamin został poprawiony i wprowadzono w nim kilka ciekawych rozwiazan.

    Ze swojej strony powiedziec musze, iz zwracam honor Markowi Karwanowi. Pomyliłem sie co do jego przewodnictwa w GKSŻ i mam nadzieje, ze dalej to wszystko bedzie szło w dobra strone.

    pozdro

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co sie kłócić, stosunek głosów za dopuszczeniem Wybrzeża był 18-2-1, to mówi wszystko. Oczywiście jest to konsekwencja tego, że regulamin jest tak nie doskonały, że nawet nie wiadomo co by było gdyby klubu nie dopuśli, powstąłby jeszcze większy chaos niż jest. To nauczka, że sprawy licencji muszą być rozegrane przed okresem transferowym, najdalej do końca grudnia, bo inaczej nie ma to sensu by na dwa tyg. przed startem zmieniać kalendarze rozgrywek. Miejmy nadzieje że Wybrzeże wykorzysta sznase i spłaci zobowiązania i za rok bez problemu dostanie licencje, inaczej nie ma to sensu...

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    upada żużel, upada... ale nie przez ostatnie lata... on upada już tak od wielu wielu lat... a niektórzy ludzie staraja sie go podniesc... i według mnie taka osoba jest prezes Karwan... bez odbioru
    Moze powiesz Jako w jaki sposób pan Karwan chce ratować żuzel? bo to doprawdy zabawna informacja

    Do wszystkich; żuzel nie jest pierwszą dyscypliną rozwalaną przez Karawna. Wcześniej o mało nie rozwalil piłkarzy IV-Ligowego Pomowca Kijewo Królewskie, potem przez 3 sezony chciał wejśc z Adraną Chełmno do III ligi, ale także zwinął zabawki, a dziś Chełmininanka tuła sie w B-Klasie. Żuzel nie będzie pierwszy

    [/quote]


    Stary, co Ty nie powiesz??? Powiedz może w jaki sposób miał Karwan rozwalic Pomowca Kijewo?? W ten sposób że na ten typowo gminny klubik dawał jakąś tam kase , by było działaczy stać na to by w tym klubie grali zawodnicy pościagani z Torunia , Grudziadza , Chełmna czy Chełmży??
    Przecież występy w IV lidze, to dla tego LSZ-u był szczyt marzeń, spełniony dzięki kasie Karwana. A czy to ,że spora grupa tych zawodników znalazła zatrudnienie w firmie Karwana i nadal tam pracuje to też jest rozwalanie klubu?? A że spadli do okręgówki... no cóż jeśli w czasie przygotowań przed rundą decydująca o utrzymaniu na treningach pojawiało sie po 5 zawodników... ale to też napewno wina Karwana!!! A jeśli chodzi o Chełminiankę, to wydaje mi sie, że jest ona kontynuatorem istnienia dawnego klubu FAM Chełmno, który został rozwiazany i Chełminianka rozpoczynała swą działalnośc od najniższej ligi. Więc prosimy o szczegóły udziału Karwana w bytowaniu Chełminianki w B-klasie...
    A czy jeśli Adriana wycofa się z bydgoskiej siatkówki , to też napiszesz, ze Karwan próbował rozwalic Pałac???

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Madlung

    Co ty kolego pieprzysz...jaki skandal?co ty wogole za apele wygłaszasz?! ciekawe jak bys sie zachowal gdyby to twoja druzyna byla w takim stanie!! piszesz ze zuzel upada...dobry był by start E-ligi 2005 w 7-druzynowym skladzie?! twoim tokiem rozumowania mozna przypuszczac ze najlepiej wy***** wszystkie druzyny ktore nie spelnily ( CHORYCH) wymogow...i startowac np. w roku 2008 w 4-druzynowej E-lidze...

    Najlepiej ...kogos udupic nie?najlepiej kopac lezącego nie?najlepiej nie pomagac nie?najlepiej zmniejszac liczbe osrodkow zuzlowych w polsce prawda?bo co...mniejsza rywalizacja?bo twoj ukochany klub znowu lub wreszcze zdobedzie medal DMP? Wygłaszaj apele i inne badziewia u siebie na podwórku bo takimi tylko sie pogrążasz na tym forum...

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dobrze się stało, sprawa się wyjaśniła i jedziemy dalej:).

    Teraz trzeba tylko mieć nadzieję, że długi zostaną spłacone i dana nam szansa nie pujdzie na marne.

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wychodzi na to ze bezkarnie mozna generowac dlugi i kpic sobie z regulaminu. Decyzja Gksz- skandaliczna. Za rok sie sytuacja powtorzy typuje tu Stal Gorzow) Kolejny awans na kredyt i kolejna uciceczka od dlugow!

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach

    O jakich klubach mowisz?

    Tillinger działał w swojej wieloletniej karierze w dwoch klubach: Polonia Bydgoszcz i Polonia Piła. Do Bydgoszczy przyszedł juz po postawieniu w stan upadłosci BKS Polonii - przyszedł do nowego tworu BTŻ.

    Do Piły sciagnął go prezes Wilczynski sadzac, ze swoim bogatym doswiadczeniem uratuje Polonie od upadku. Niestety z pustego i Tillinger nie naleje. :D

    Co by nie powiedziec o Tillingerze, to facet ma ogromne doswiadczenie w tym co robi - za darmo pochwał na zjezdzie FIM sie nie dostaje.

    Jeszcze słów pare na temat Karwana.

    Nie wiem ile w tym jego zasługi, ale fakt faktem, ze zuzel pod jego rzadami zaczyna robic postepy. Pierwszy raz w historii ogolnopolska telewizja ma pokazywac mecze wszystkich trzech lig. Jest to bez watpienia wielki sukces obecnych władz GKSŻ oraz prezesa Witkowskiego. Podobno sa prowadzone rozmowy ze sponsorem strategicznym ligi. Regulamin został poprawiony i wprowadzono w nim kilka ciekawych rozwiazan.

    Ze swojej strony powiedziec musze, iz zwracam honor Markowi Karwanowi. Pomyliłem sie co do jego przewodnictwa w GKSŻ i mam nadzieje, ze dalej to wszystko bedzie szło w dobra strone.

    pozdro



    Wlasnie te dwa kluby mialem na mysli.Zauwaz,ze przed odejsciem do Pily Tillinger wiele lat dzialal w Polonii.Nie znam powodow odejscia Tillingera .Jesli odszedl ,bo mial juz dosc przekretow i machloj to ok ,zwracam honor.Jesli jednak stwierdzil,ze w Polonii robi sie niebezpiecznie i lepiej odejsc z tonacego okretu, choc mozna bylo to przystopowaci jakos naprawic,to sorry ale takich dzialaczy nam nie trzeba.Polonia Pila byla faktycznie w nieciekawej sytuacji,ale dzialaczy ,tak jak i przyjaciol poznaje sie w biedzie.Tyllinger zadaniu nie sprostal.Wiem ,ze z pustego i Salomon nie naleje,ale prawda jest taka ,ze po raz kolejny uciekl z tonacego okretu.Zreszta w tym wypadku mozna powiedziec ,ze wrocil na swoje miejsce,gdyz zawsze kojarzymi sie z Bydgoszcza.
    Oczywiscie za organizacje GP naleza sie Mu slowa pochwaly i to bez 2 zdan.Ale ma On jeszcze jedna ceche ,ktora uwazam ze szkodliwa ,w szczegolnosci dla BTZ-tu.Otoz zdaje sie ,ze Tillinger nie mierzy sil na zamiary.Pamietam jak kilka dni po spektakularnych transferach BTZ -tu ukazal sie wywiad z p.Leszkiem ,ktory na pytanie dziennikarza "czy to juz koniec transferow ?" odpowiada cos takiego :" kusi mnie zeby zakontraktowac jeszcze jednego seniora".Kilka tygodni pozniej w wywiadzie Sawarski uzala sie ,ze na transfer Protasa musial wykladac z wlasnych oszczednosci,bo kasa w klubie pusta.Powstaje pytanie .Z czego Tillinger chcial zaplacic za jeszcze jednego seniora ? Z wlasnej kieszeni ?A moze nie wiedzial ze kasa swieci pustkami.Moze poprostu chcial zakontraktowac i wzorem swoich poprzednikow powiedziec "jakos to bedzie".
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stary, co Ty nie powiesz??? Powiedz może w jaki sposób miał Karwan rozwalic Pomowca Kijewo?? W ten sposób że na ten typowo gminny klubik dawał jakąś tam kase , by było działaczy stać na to by w tym klubie grali zawodnicy pościagani z Torunia , Grudziadza , Chełmna czy Chełmży??
    Przecież występy w IV lidze, to dla tego LSZ-u był szczyt marzeń, spełniony dzięki kasie Karwana. A czy to ,że spora grupa tych zawodników znalazła zatrudnienie w firmie Karwana i nadal tam pracuje to też jest rozwalanie klubu??
    Do działań Karwana w Pomowcu po 2000 roku nie mam zdania bo ich nie znam. Miałem na myśli początki jego działności w połowie lat 90-tych. Posciągal zawodników i chcial z nami ( Pomowcem) awansowac do III Ligi (zajeliśmy II miejsce), ale potem zabrał z 10 zawodników i poszedł do Chełmna ( dalej juz mówilem co było) I mam wrażenie, ze to samo robi z Apatorem. Najpierw pościągal Rickiego, Bajerka, Crumpa, Protasa, a teraz chodzą sluchy, iz Karwan pożegna sie z Apatorem na koniec sezonu. Powtórka z rozrywki? i najgorsze, ze przez te lata zepsuł regulamin jak tylko mógl. I jeszcze zakodowanie żuzla w Polsat Sport

    EDIT/

    Błagam dosć juz o Pomowcu i Chełmnie. Wracamy do tematu. :)


  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stary, co Ty nie powiesz??? Powiedz może w jaki sposób miał Karwan rozwalic Pomowca Kijewo?? W ten sposób że na ten typowo gminny klubik dawał jakąś tam kase , by było działaczy stać na to by w tym klubie grali zawodnicy pościagani z Torunia , Grudziadza , Chełmna czy Chełmży??
    Przecież występy w IV lidze, to dla tego LSZ-u był szczyt marzeń, spełniony dzięki kasie Karwana. A czy to ,że spora grupa tych zawodników znalazła zatrudnienie w firmie Karwana i nadal tam pracuje to też jest rozwalanie klubu??
    Do działań Karwana w Pomowcu po 2000 roku nie mam zdania bo ich nie znam.
    No i wszystko jasne... Na drugi raz dopisz, że posiadasz szczątkową wiedzę na temat , który opisujesz :):):)

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wszystko jasne... Na drugi raz dopisz, że posiadasz szczątkową wiedzę na temat , który opisujesz :):):)
    czytaj cały post beno. Napisałem wyraźnie wyżej, iż opisywałem dzialania Karwana w połowie lat 90-tych, a ty zachowujesz się jak media w stosunku do Leppera. Wyrywasz zdania z kontekstu

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Madlung

    Co ty kolego pieprzysz...jaki skandal?co ty wogole za apele wygłaszasz?! ciekawe jak bys sie zachowal gdyby to twoja druzyna byla w takim stanie!! piszesz ze zuzel upada...dobry był by start E-ligi 2005 w 7-druzynowym skladzie?! twoim tokiem rozumowania mozna przypuszczac ze najlepiej wy***** wszystkie druzyny ktore nie spelnily ( CHORYCH) wymogow...i startowac np. w roku 2008 w 4-druzynowej E-lidze...

    Najlepiej ...kogos udupic nie?najlepiej kopac lezącego nie?najlepiej nie pomagac nie?najlepiej zmniejszac liczbe osrodkow zuzlowych w polsce prawda?bo co...mniejsza rywalizacja?bo twoj ukochany klub znowu lub wreszcze zdobedzie medal DMP? Wygłaszaj apele i inne badziewia u siebie na podwórku bo takimi tylko sie pogrążasz na tym forum...
    Niestety ale pieprzysz ty. Powiedz mi po co 7 zespolow e-ligi ubiegalo sie o licencje? Tylko nie mow mi ze Gdansk tez musi zdobyc licencje. Oczywiscie ze ja zdobedzie bo przejmie tylko niektore dlugi - te ktore sobie wybierze.

    Jestem kibicem Unii i mam propozycje dla prezesa Dworakowskiego. Na przyszly sezon panie prezesie kupmy Golloba, Hampela, Kolodzieja, Walaska, Ulamka, itp Zaoferujmy im po 4000 zl za punkt albo najlepiej 10000 zl za punkt. Mistrz pewny. Pozniej przeczekamy do 28 lutego. Stwierdzimy ze z KS Unii robi sie TZ Unia. Pozniej w lutym kolego tez ci powiem ze chcesz udupic lezacego... Oczywiscie moje uwagi odnosza sie tez do nastepnego kombinatora czyli klubu z Bydgoszczy. Przez szereg lat zdobywali tytul DMP podczas gdy inni liczyli pieniazki, pozniej umyli raczki i jest OK? Powiedz to co piszesz kibicom i prezesowi RKM, ktory przed sezonem 2004 liczyl sily na zamiary

    Moja propozycja jest taka. Otoz do np. 31.11.2005 kluby musza uzyskac bezwzglednie licencje na sezon 2006. Wtedy taki Gdansk smialo moze zastapic Rybnik i nie ma problemu

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    czytaj cały post beno. Napisałem wyraźnie wyżej, iż opisywałem dzialania Karwana w połowie lat 90-tych, a ty zachowujesz się jak media w stosunku do Leppera. Wyrywasz zdania z kontekstu
    Nieeee nooo kolego chyba nie będziesz mi tu Leppera bronił! Dyskusja może momentami zejść na manowce ale nie na PSY!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No dostali ta licencje trudno tylko pogratulowac nowej licencji :) , ale GKSZ mialo okazje w tej sytuacji pokazac czy bedzie respektowane prawo , przepisy ktore sami uchwalili , pokazali ze nie , dlamnie osobiscie bezsensu jest istnienie GKSZ regulaminow i innych bo poco to tylko imitacja (zreszta w Polsce wszystko jest imitacja takim wielkim picem na wode ), no nic kolega z leszna ma calkowita racje - hehe no prosze jak sie zgadzam z leszczyniakami to faktycznie co jest na rzeczy :) dziwie sie ze w Lesznie tak ciulaja ta kase na te swiatla .. a po co??? wybudowac a dlugi .. zmienicie nazwe i dalej bedziecie smigac ale przy swiatlach :)


  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ale wie ktoś dokładnie jakie były wyniki głosowania, tzn. kto był za a kto przeciw ?

    Podobnie z wnioskiem o odwłanie prezydium GKSŻ: wiemy ogólnie ile było głosów za i przeciw ale czy zna ktoś bliższe szczegóły ?

  21. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    a to nie bylo anonimowe głosowanie :|??:P

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Podobnie z wnioskiem o odwłanie prezydium GKSŻ: wiemy ogólnie ile było głosów za i przeciw ale czy zna ktoś bliższe szczegóły ?
    No to zgadujemy. Przeciw byli: Wroclaw, Bydgoszcz,
    Rawicz, Opole, Lublin i... Gniezno lub Leszno :P

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Podobnie z wnioskiem o odwłanie prezydium GKSŻ: wiemy ogólnie ile było głosów za i przeciw ale czy zna ktoś bliższe szczegóły ?
    No to zgadujemy. Przeciw byli: Wroclaw, Bydgoszcz,
    Rawicz, Opole, Lublin i... Gniezno lub Leszno :P
    To ja rozumiem, że pisząc "przeciw" chodzi o to, że byli przeciw GKSŻ a nie przeciw wnioskowi, bo rzekomo to Rusko i Tyllinger zgłosili taki wniosek więc nie mogli potem głosować przeciwko niemu :P

    Teraz widzę, że na PŻ pojawiło się sprostowanie:

    Dziś popołudniu informowaliśmy Państwa o obradach Plenum Głównej Komisji Sportu Żużlowego nad odwołaniem Prezydium GKSŻ. W naszej informacji wkradła się jednak pewna pomyłka. Przedstawiciel Polonii Bydgoszcz - Leszek Tillinger złożył wniosek o zmianę porządku obrad. W niej zawarty był wniosek o odwołanie GKSŻ. Wówczas wywiązała się dyskusja, w której uczestniczyli Andrzej Rusko i Marek Karwan. Ostatecznie podczas głosowania projekt został przegłosowany stosunkiem 11 do 6.

  24. Powrót do góry    #159
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich; żuzel nie jest pierwszą dyscypliną rozwalaną przez Karawna. Wcześniej o mało nie rozwalil piłkarzy IV-Ligowego Pomowca Kijewo Królewskie, potem przez 3 sezony chciał wejśc z Adraną Chełmno do III ligi, ale także zwinął zabawki, a dziś Chełmininanka tuła sie w B-Klasie. Żuzel nie będzie pierwszy
    tak dla ścisłości:
    Chełmninianka nie gra w B klasie tylko A klasie i ma sie całkiem dobrze ( patrz tutaj
    poza tym pan Karwan (z tego co mi wiadomo) tylko dawał kase na piłkarzy z Chełmna i nie pełnił żadnej funkcji w klubie;)
    A poza tym Karwan rownież jest sponsorem mocrossowców z Wisły Chełmno, którzy szósty raz z rzędu zdobyli tytuł Mistrza Polski, jest On rownież sponsorem siatkarek z Bydgoszczy, którym tez nieźle sie wiedzie:)
    Nie wiem więc Fraction skąd wziełeś takie informacje, że czego Karwan sie nie dotknie to spieprzy;)
    Pozdrawiam!!!!

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie z wnioskiem o odwłanie prezydium GKSŻ: wiemy ogólnie ile było głosów za i przeciw ale czy zna ktoś bliższe szczegóły ?
    No to zgadujemy. Przeciw byli: Wroclaw, Bydgoszcz,
    Rawicz, Opole, Lublin i... Gniezno lub Leszno :P
    No mysle ze ten sklad jest oczywisty
    Rusku - uzdrowiciel nr1
    Tyllinger - uzdrowiciel nr2
    Maslanka - uzdrowiciel nr3
    A reszta to pewnik Rawicz, Lublin i Gniezno

    Cale szczescie reszcie nie spieszno do koryta tak jak w/w dzialaczom

    /edit

    Prosze nie używać słów które mogłyby być obraźliwe w stosunku do innych osób

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No coz... znow niekonsekwencja w polskim zuzlu.
    Regulamin swoje a praktyki swoje... W zyciu
    nie bedzie zadnej ligi zawodowej, poki to sie
    nie zmieni.

    Ale nie ukrywam, ze spodziewalem sie takiego
    rozwiazania. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  27. Powrót do góry    #162
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,869
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    No mysle ze ten sklad jest oczywisty
    Rusku - uzdrowiciel nr1
    Tyllinger - wasal i uzdrowiciel nr2
    Maslanka - wasal i uzdrowiciel nr3
    A reszta to pewnik Rawicz, Lublin i Gniezno

    Cale szczescie reszcie nie spieszno do koryta tak jak w/w pseudo dzialaczom
    no sherlock'u......niestety, ale nie wytypowałeś poprawnie "szóstki"........więc przepada wygrana 10 000 000 pln!!!!!!! zamiast gniezna powinieneś wpisać częstochowę!!!

  28. Powrót do góry    #163
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    decyzja

    w związku z haniebną decyzją, życzę szybkiego powrotu do zaplecza Ekstraligi, na co się w rzeczywistości zanosi, GKSŻ tak trzymać!!! w końcu się utopicie w tym bagnie tak samo jak wszyscy nasi kochani politycy

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja chciabym...

    w tym temacie podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie moderatora Lampqa... Lampuś, widzę, iż czynisz ogromne postępy :D brawa dla Ciebie :)

    Co zrobił takiego Karwan???? :) hmmm... jeden plus, który napiszę: od tego roku ustalona jest kadra, której to zawodnicy po deklaracji nie mogą "olać" plastronu z orzełkiem!!! Trzeba leczyć ten sport, bo niedługo żużlowcy zjedzą kluby (wypłaty), a potem Nas (odbije sie to na cenach widowisk)... Nio :)

    Prezesi klubów przyzwyczaili swych pracowników (zawodników) do bardzooo wysokich sum no i mamy problem, bo jak wiadomo - daj palec a.... :)

    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik Awatar TOMCIOROW
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do prezesa Szołtyska :

    Panie prezesie proszę się porządnie zadłuzyć , kupić kogo się da , obiecać wirtualne pieniądze a za rok zmienimy nazwę na Rybnicką Korporację Motorową Rybnik. I git !! Kto nas wyrzuci z ekstraligi ?? No kto ?

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Fraction tak ci się zarząd GKSŻ nie podoba ??
    A może dzięki decyzji z zeszłego roku GKSŻ uratował BTŻ dupę. Bo największy przyjaciel Tyllingera pan Rusko chciał go w zeszłym sezonie krótko mówiąc wyr.... . To dzięki między innymi Karwanowi nie doszło do powtórzenia meczu BTŻ-Atlas. Więc ja ciebie nie rozumię, a już w ogóle nie rozumię Tyllingera ten to musi mieć klapy na oczach.

    PS. To nie ten wątek ale w tym wątku się to zaczęło.

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do prezesa Szołtyska :

    Panie prezesie proszę się porządnie zadłuzyć , kupić kogo się da , obiecać wirtualne pieniądze a za rok zmienimy nazwę na Rybnicką Korporację Motorową Rybnik. I git !! Kto nas wyrzuci z ekstraligi ?? No kto ?

    najpierw trzeba awansowac do tej Ekstraligi :P

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik Awatar TOMCIOROW
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do prezesa Szołtyska :

    Panie prezesie proszę się porządnie zadłuzyć , kupić kogo się da , obiecać wirtualne pieniądze a za rok zmienimy nazwę na Rybnicką Korporację Motorową Rybnik. I git !! Kto nas wyrzuci z ekstraligi ?? No kto ?

    najpierw trzeba awansowac do tej Ekstraligi :P

    Rok temu byliśmy i teraz żałuję ,że nie zagralismy vabank. Zawodników na kredyt i na pewno utrzymalibysmy się w ekstralidze . No a w tym roku zmiana nazwy .Skrót RKM pozostanie.

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący Awatar Rybak_
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I co by zmiana nazwy dała?

    Rok temu byliśmy i teraz żałuję ,że nie zagralismy vabank. Zawodników na kredyt i na pewno utrzymalibysmy się w ekstralidze . No a w tym roku zmiana nazwy .Skrót RKM pozostanie.[/quote]


    Te długi musielibyście również przejąć. Tak jak noey klub w Gdańsku przejął długi sekcji żużlowej a nie klubu jako całości
    "Metanol spala się bez zapachu"

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W środę doszło do innego ciekawego wydarzenia. Wiceprezes Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego Leszek Tillinger i prezes Atlasu Wrocław Andrzej Rusko chcieli zmienić porządek obrad GKSŻ. - Chodziło o dołączenie punktu, by został przegłosowany wniosek o odwołanie prezydium GKSŻ. To taka żółta kartka dla prezydium oraz przewodniczącego: by zaczęli lepiej pracować, a mniej przynosić szkody. Bo niektórym działaczom nie podoba się obecny sposób rządzenia - tłumaczy Tillinger. Przypomnijmy, że w skład prezydium GKSŻ wchodzą: przewodniczący Marek Karwan (pełniący również funkcję prezesa Apatora/Adriany Toruń) oraz Robert Smoleń (ZKŻ Zielona Góra, Aleksander Szołtysek (prezes RKM Rybnik), Andrzej Haehne z Rzeszowa oraz szef kolegium sędziów Jerzy Kaczmarek. Kiedyś funkcję wiceprzewodniczącego GKSŻ (przewodniczącym był wówczas Andrzej Grodzki) pełnił Rusko, ale przestał nim być, gdy władzę w polskim żużlu przejął Karwan. Od tamtej pory Rusko jest w opozycji. Wraz z nim działalność GKSŻ krytykuje m.in. prezes Włókniarza Częstochowa Marian Maślanka. Jednak prezes Atlasu nie znalazł wczoraj aż tylu sojuszników, aby skutecznie przeciwstawić się koalicji działaczy popierających szefa GKSŻ. Podczas ubiegłego sezonu szef wrocławskiego klubu pisał wiele odwołań, protestów, wniosków, ale wszystkie zostały odrzucone.

    Podobnie było i w środę. Jego wniosek o zmianę obrad w tajnym głosowaniu zyskał zaledwie sześć głosów; 12 członków było przeciw. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, oprócz Ruski i Tillingera za wnioskiem o zmianę porządku obrad głosowali m.in. Maślanka, Dariusz Cieślak z Rawicza i Jacek Ziółkowski z Lublina. To jednak nie wystarczyło, aby przegłosować prezesa GKSŻ Karwana oraz jego sojuszników.

    www.gazeta.pl/bydgoszcz
    ------------------------------------------------------------

    Z tego wynika, ze chodziło bardziej o postraszenie Prezydium , bo wiadomo było, ze na odwołanie nie ma szans.

    Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jacek Ziółkowski zmienił klimat i przeniósł sie do Marmy Rzeszów. Czyzby Lublin nie zmienił jeszcze delegata do GKSŻ? Chyba, ze w Gazecie sie walnęli.

    pozdro

  36. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hahaha

    Lampeq a co teraz Tillinger ma mówić jak nie "postrzaszyć chcielismy"?? :) Ja tutaj odwołam sie do słów RUME :) Jeszcze nie dawno Rusko i Bydzia to wrogowie, a teraz sojusznicy :) cóż za kraj :P hihihi :))))

    W ogole zal komentować takie postepowanie :) Ci panowie już byli we władzach GKSŻtu, a teraz kiedy przy władzy jest ktoś inny to... kłody podstawiaja :) to jest mniej niż śmieszne :)

    Już zupełnie czuje się osłabiony postawą pana Andrzeja :) Ale cóż... w myśl reklamy... ten typ tak ma :P

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy 8 zespolowa e-lige.Mozna bylo sie tego spodziewac.Mam nadzieje ,ze kluby nieposiadajace oswietlenia pojda za ciosem i oleja PZM-ot.Po kiego wyprowac sobie flaki splacajac dlugi ,inwestowac w oswietlenie zamiast w kontrakty.Ciekawe ile tych dlugow Korporacja przejmie.320.000 tak jak cwierkaja wrobelki ?
    No ale zawsze to 5% faktycznego dlugu.A 95 % wierzycieli niech sie poprostu wali.Dla kibicow oczywiscie dobrze sie stalo,ale pewnie nie o takim sposobie zaistnienia w e-lidze mysleli.

    Mam propozycje aby wogóle zlikwidować regulamin,bo i tak nikt go nie przestrzega.
    I pomyśleć,że nasz prezes wierzył w to ,że kluby które nie uzyskają licencji na wskutek długów, nie wystartują w e-lidze..................Panie prezesie, niech Pan sie uczy!!!Gdańsk jest przykładem na to,że można narobić długów i nie ponosić za to nawet najmniejszych konsekwecji.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    I pomyśleć,że nasz prezes wierzył w to ,że kluby które nie uzyskają licencji na wskutek długów, nie wystartują w e-lidze..................
    Pewnie dlatego RKM od początku przygotowywał się do startów w I lidze :D Mam na myśli: kadrę, kontrakty, budżet, ceny biletów;)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie dlatego RKM od początku przygotowywał się do startów w I lidze :D Mam na myśli: kadrę, kontrakty, budżet, ceny biletów;)
    A co miał robić Szołtysek? Skoro Wybrzeże chciało kontraktować Hampela, Jagusia i innych to był pewnie przekonany że pieniądze na spłatę zobowiązań nie stanowią dla Formeli najmniejszego problemu :P:P:P

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W dzisiejszej wyborczej ukazal sie artykul dotyczacy min.przyznania licencji Korporacji.Chcialbym zacytowac pewien fragment wypowiedzi Formeli ,ktorej tak do konca zrozumiec nie moge :

    Rozpoczęliśmy odśnieżanie toru, ale jeśli pogoda się nie poprawi, to zawodnicy nie będą mieli gdzie trenować. Chcemy, żeby nasz tor był przygotowany jak najlepiej, bo składamy wniosek o przyznanie Gdańskowi organizacji finału mistrzostw Europy par. To ma być krok w kierunku przeprowadzenia zawodów Grand Prix - tłumaczy Formela.


    Wiec tak .Zamiast myslec o splacie zadluzenia ,pan Formela planuje wydawac niemaly grosz na organizacje 2 prestizowych imprez.Zastanawiam sie czy to poprostu arogancja pomieszana z bezczelnoscia czy zwykla glupota.
    Skad wytrzasneliscie w Gdansku tego czlowieka ?? Z cyrku ?? Wiem ,ze organizacja GP to plan nie na ten czy nastepny rok,ale tak naprawde widac teraz o czym mysli ten czlowiek.Napewno nie o pozbyciu sie dlugow.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "finał mistrzostw europy par" został już przyznany Rzeszowowi, więc za bardzo nie wiem o co chodzi?

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gdyby myślano o spłacie długów myślę że coś byłoby już załatwione jakiś czas temu. Niestety tak nie jest...
    pzdr.
    ps. Nie wazne czy przyznany czy nie , myślisz że skąd oni mają wiedzieć :P:P:P :>
    Swoją drogą GP super sprawa by była. Tylko stadion za mały i kurnik trochę niewyjściowy

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec tak .Zamiast myslec o splacie zadluzenia ,pan Formela planuje wydawac niemaly grosz na organizacje 2 prestizowych imprez.Zastanawiam sie czy to poprostu arogancja pomieszana z bezczelnoscia czy zwykla glupota.
    Skad wytrzasneliscie w Gdansku tego czlowieka ?? Z cyrku ?? Wiem ,ze organizacja GP to plan nie na ten czy nastepny rok,ale tak naprawde widac teraz o czym mysli ten czlowiek.Napewno nie o pozbyciu sie dlugow.
    Zadłużenie, które nowy klub przjął wynosiło 320 tys. Co najmniej połowa została spłacona, reszta (te 5 mln włączając 750 tys. pożyczki od Majewskiego) ma zostać spłacone po sprzedaży gruntów więc nie wiem w czym problem, aby zorganizować GP?
    Do forumowicza z Rybnika - jeśli macie ogromne grunty, tak jak GKS Wybrzeże i uważacie, że uda Wam się spłacić dług, który chciałbyś aby RKM zaciągnął (bo kolejny raz powtarzam - po sprzedaży części gruntów klub będzie nawet na plus!) to proszę bardzo - ale ja nie widzę w tym zbytniego sensu...

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Gdyby myślano o spłacie długów myślę że coś byłoby już załatwione jakiś czas temu. Niestety tak nie jest...
    pzdr.
    Myslano, myslano
    Tylko grano na zwloke (ceny gruntow nie ida w dol, prawda? :P )
    Niestety pojawila sie tzw. Komisja Licencyjna
    I dupa blada
    Zdecydowali sie w koncu na "wariant bydgoski", bo bylo juz "goraco" i ludnosc Gdanska mogla pare osob po miescie ganiac ;)
    A tak wilk syty i owca cala, czyli zuzel e-ligowy i jeszcze na horyzoncie kasa do wyjecia ze sprzedazy gruntow ( 11 - 6 = 5 :P )
    Cfaniaki

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    markusmarkowski
    Super :D tylko na 60-lecie klubu go poprostu pogrzebali. I to bedę wypominac do końca moich dni :P Nikt mi nie powie że nie było innego wyjścia :)
    pzdr.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •