Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 191

Wątek: Wybrzeże Gdańsk dopuszczone do startów w Ekstralidze!

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE i juz a pisanie ze nasza drozyna wywalczyla sobie awans na torze w uczciwej walce to brednia bo szki w dlugi i juz inne kluby tez mogly pokontraktowac zawodnikow na ktorych ich nie stac i tez wywalczyc awans wiec e-liga nie dla przekretow!!!!!!!!!!!!

    Dzieki za zalozenie tego tematu teraz npewno kibice z gdanska beda wiedzieli ze nie tylko Torun ma do nich pretensje.





    MISTRZ MISTRZ APATOR !!!!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    . GKS , czyli dłużnik - z tego co się orientuje - to klub wielosekcyjny. Rozumiem przez to, że długi były generowane przez wszystkie sekcje, czemu w takim razie wiekszość osób przypisuje je sekcji żużlowej ? czemu sekcja żużlowa nie miała by się wydzielić razem ze swoimi długami i dalej pracować na swój rachunek ?
    to był klub wielosekcyjny ale dzięki działaniom pewnym prezesom padały sekcje jedna po drugiej. I to sekcje odnoszące sukcesy jak piłka ręczna. Ostatnio zostało judo i żużel. Dużo zostało z tego klubu nie ma co.


    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    italia...

    hehe :) ale nie Ty bedziesz głosował na posiedzeniu, a nasze kierownictwo... a ono zagłosuje raczej na "TAK"... nawet bardziej niż raczej :)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Co to da, że GKS nie będzie jeździł w extralidze?[quote]

    da tyle że wszystkie kluby bedą równe wobec prawa a jak nie przestrzega sie prawa to jest anarchia i wtedy to sie wszystko dopiero rozp....

    A po drugie nikt nie wymagał od Gdanska spłaty długów od razu tylko poważnego podejścia do sprawy czyli zaangażowania w sprawę pozyskania licencji (ugody plany spłat itp.) jak wiadomo nie wykonywano praktycznie żadnych ruchów licząc na to że start w e-lidze należy się Gdańskowi jak psu micha.

    Wszyscy tu zakładają koniec żużla w Gdańsku jak nie będzie jeździł w extralidze. Moim zdaniem błędne rozumowanie. Gdy zaczyna się z czymś od zera, to zostaną przy klubie tylko te osoby (działacze) którym rzeczywiście zależy na żużlu. Piła też brylowała w e-lidze, pogodzili się z zaczynaniem wszystkiego od nowa i na pewno za jakiś czas wrócą na szczyt - tego samego życzę Gdańskowi, na e-lidze świat się nie kończy. Który z Was prawdziwych kibiców nie będzie z drużyną nawet w II lidze - myślę że wszyscy będziecie i to Wy zbudujecie nową czystą drużynę (po to są teraz robione audity żeby po 5 latach rządzenia klubem nie okazało się nagle że jest bankrutem), która sięgnie znowu po najwyższe laury.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw czy autorzy negatywnych postów dla Gdańska, mieli by takie same zdanie, gdyby chodziło o kluby z ich miasta.
    Nie sądzę.
    Moje zdanie jest takie, nie jestem za oszukiwaniem żużlowców, powinni dostać kasę którą zarobili na torze, ale co poradzić gdy klubem żadzą barany, myślę że jest to problem do rozwiązania, tylko trzeba chęci działaczy Wybrzeża.


  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    co poradzić gdy klubem żadzą barany, myślę że jest to problem do rozwiązania, tylko trzeba chęci działaczy Wybrzeża.
    No wlasnie Szymon ...do tego gatunku "baranow" zaliczasz obecny czy byly zarzad GKS-u?
    Byc moze nie jestem zbyt dobrze zorietowany w sytucji ale to Majonez zostawil w spadku dlugi wiec wypadaloby zaliczyc go do wspomnianego gatunku.
    Natomiast dzisiejszy zarzad z panem Formela nie wykazywal do tej pory nadmiernej inicjatywy,jak to piszesz checi aby ten stan ulegl poprawie...wiec odpowiedz nasuwa sie sama.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a zapomniałem i jednym kolesiu z Gorzowa ale temu panu sie nie dziwie...też bym był na "nie" jak by ta drużyna spuszczała baty mojej na własnym podwórku
    Mowisz o tej porazce Wybrzeza 51:39 czy jak? :D:D

    My tu gadu-gadu.. a walek za pewne bedzie i zostanie Gdanska druzyna w e-lidze. Bo to jest Polska.. :D

    Czy zostanie ukarane Wybrzeze.. czy moze reszta klubow ktore staralo sie jak moglo by wywalczyc licencje.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moje zdanie jest takie, nie jestem za oszukiwaniem żużlowców, powinni dostać kasę którą zarobili na torze, ale co poradzić gdy klubem żadzą barany, myślę że jest to problem do rozwiązania, tylko trzeba chęci działaczy Wybrzeża.
    A co z innymi ? Ludzmi ktorzy pracowali w klubie przez miesiące gratis. Ludzie którzy nie mają siły przebicia w mediach ?
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie Szymon ...do tego gatunku "baranow" zaliczasz obecny czy byly zarzad GKS-u?
    Ja może nie Szymon - ale obu... Zdanie gdańskich kibiców o Panie Marku F. będzie można usłyszeć podczas prezentacji 25 marca.
    Klub do konca marca musi splacic 300 tys dlugu do zawodnikow (bo reszta do ZUS, US, pracownikow, prąd, 750 tys zl. ktore chce z powrotem MAJEWSKI!] itp ma spłacić klub za dwa miesiące, kiedy to pewna gdańska firma sprzeda część gruntów (poza halą i stadionem). Ja jeśli miałbym do wyboru - koniec żużla w jakimkolwiek z miast i start zadłużonego klubu w którym jest szansa na poprawę - wybrałbym drugi wariant.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    750 tys zl. ktore chce z powrotem MAJEWSKI
    taaa ten tez jest dobry as :D:D:D
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach

    spłata długów

    Jestem tylko ciekaw, dlaczego o długach myślą Gdańszczanie dopiero dzisiaj. Reguły gry znane były wszystkim od dawna. Czy jak zwylke liczono na zasadę jakoś to będzie?

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ja jeśli miałbym do wyboru - koniec żużla w jakimkolwiek z miast i start zadłużonego klubu w którym jest szansa na poprawę - wybrałbym drugi wariant."

    Ja też. Ale nie mozna usprawiedliwiac sie i stawiac wszystkich pod sciana bo w Gdansku bedzie koniec speedwaya. W Pile mogli tak samo powiedziec, że będzie koniec. Oni muszą zaczynać od 2 ligi. A z tego co widze to u Was na sile musi być e-liga choćby nie wiem co. Skoro Kraków czy Gniezno mogą jezdzic w 2 lidze dlaczego w Gdańsku miałby byc koniec???

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm, co by nie powiedzieć, każde rozwiązanie jest złe. dopuszczenie Wybrzeża do rozgrywek spowoduje, że całe to zamieszanie z licencjami będzie warte funta kłaków. bo skoro jedni mogą naginać prawo, to dlaczego inni w kolejnych sezonach nie mogliby powtarzać tego manewru. w takim wypadku należałoby w ogóle porzucić pomysł z licencjami, bo po co komukolwiek taki martwy zapis w regulaminie.
    z drugiej strony żal kibiców gdańskich, bo to niestety nie ich wina, że zasłużony klub idzie pod młotek. eeeeh, przecież Wybrzeże to tradycja, na żużel chodze już ponad 20 lat i zawsze dużą sympatią darzyłem takie kluby jak gdański. i gdyby miejsce w ekstraklasie przyznawać na podstawie zasług, ilości wiernych i oddanych kibiców to Wybrzeżu to miejsce należałoby się jak najbardziej. niestety szczęścia do kadry zarządzającej to Wybrzeże nie miało i jak jest każdy widzi. czasy się zmieniły i tradycja praktycznie się nie liczy, nie tylko w żużlu, ale także w innych dziedzinach sportu. taka sytuacja ma miejsce nie tylko w Polsce. wystarczy podać przykład piłkarski z ligi szwajcarskiej. ostatnio Servette Geneva, klub ze 115-letnią historią przestał istnieć właśnie przez długi. został wycofany w trakcie sezonu... tyle, nie ma go. nie powstał żaden FC Geneva, czy inny twór i nie zajął jego miejsca w lidze, bo coś takiego jest po prostu chore. w żużlu angielskim chyba też był taki przypadek. piszę chyba, bo to było jakiś czas temu i mogę dokładnie nie pamiętać. ale zdaje się, że swego czasu Bradford (?) po zdobyciu mistrzostwa Anglii przestał istnieć, bo nie było środków. jeśli coś namieszałem to proszę o poprawienie.
    i tak samo powinno być w Polsce. likwidacja klubu oznacza starty od zera. jeśli nie wprowadzi się takiej praktyki, co rolu będziemy świadkami tworzenia nowych TŻ-ów, SŻ-ów, i cholera jeszcze wie czego.
    jestem za NIE dopuszczeniem Gwardii-Wybrzeża do startów w lidze. ekstraklasa będzie liczyła 7 zespołów, bez żadnych bonusów i promocji dla klubów 1-ligowych. a Gdańsk przez rok będzie musiał sobie odpuścić imprezy ligowe, bo zdaje się, że termin zgłaszania klubów do rozgrywek 2-ligowych już minął.
    oczywiście to tylko moje zdanie i zdaje sobie sprawe, że nic nie znaczy, bo decyzje i tak będa podejmowane przez działaczy. tylko, że tak jak napisałem na wstępie, jeśli Gwardia zostanie dopuszczona do startów w lidze, to naprawdę dajmy sobie spokój z "uzdrawianiem" żużla przez wprowadzanie licencji. puśćmy wszystko na żywioł i bawmy się dobrze dopóki się da. to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tworzenie pustych przepisów, które i tak wszyscy obchodzą.
    pozdro z zasypanego Rzeszowa.


  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    W odpowiedzi dla Italia , kolego czy Ty wogole wiesz co piszesz??czy znasz ten temat od podszewki??bo jakos nie moge sobie przypomniec jakimi to wielkimi nakladami wywalczylismy sobie awans.Czyzby dziadzia Karger bral wiecej od Rickardssona??czy Kosciecha wraz z Chrzanowskim byli najdrozszymi zawodnikami na polskim rynku???ehh szkoda slow ,poczytaj troszke,zaznajom sie z tematem i wtedy takie brednie wypisuj.Teraz odnosnie tematu,zrozumcie sekcja zuzlowa wraz ze swoimi dlugami zostala wyrwana z calego kombinatu o nazwie GKS Wybrzeze przez Gwardie czyli nie odcieli sie od dlugow.Dlaczego caly dlug przypisujecie sekcji zuzlowej skoro w klubie bylo ich kilka??reszta dlugow zostala przy innych sekcjach.Oczywiscie Gwardia splaci powiedzmy dlugi sekcji zuzlowej i bedzie na czysto czyli tak jak powinno byc.Nie za bardzo rozumiem o co chodzi... Na zuzlu istnieje tylko i wylacznie sekcja zuzlowa i o jej dlugi powinno sie rozchodzic.Pilkarze reczni ani judocy nie jezdza na zuzlu.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiście że nie powinno sie dopuszczać nowego klubbu do startów w e-lidze bo dlaczego, awans przecież wywalczyło Wybrzeże a że nie dostało licencji to już inna sprawa i przestańmy przytaczać przypadek Bydgoszczy fuks zdarza się raz i w końcu należy skończyć z działaniami nieformalnymi
    wówczas żaden inny zarząd nie oszuka już kibiców

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Teraz odnosnie tematu,zrozumcie sekcja zuzlowa wraz ze swoimi dlugami zostala wyrwana z calego kombinatu o nazwie GKS Wybrzeze przez Gwardie czyli nie odcieli sie od dlugow.Dlaczego caly dlug przypisujecie sekcji zuzlowej skoro w klubie bylo ich kilka??reszta dlugow zostala przy innych sekcjach.Oczywiscie Gwardia splaci powiedzmy dlugi sekcji zuzlowej i bedzie na czysto czyli tak jak powinno byc.Nie za bardzo rozumiem o co chodzi... Na zuzlu istnieje tylko i wylacznie sekcja zuzlowa i o jej dlugi powinno sie rozchodzic.Pilkarze reczni ani judocy nie jezdza na zuzlu.
    Powiedz jeszcze co w tym kombinacie zostało ? Judo ? to oni narobili tyle długów ? Wiecej sekcji nie ma. A kiedy ostatnią zlikwidowali ? Też już sporo czasu mineło. Gwardia spłaci długi sekcji żużlowej ? Masz na myśli Cegłe Łosia i tym podobnych ? To powiedz mi co z resztą zwykłych pracowników pracujących przy torze przy bramie kasie itd. ? To już nie ta sekcja ?
    pzdr.

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Osobiście mimo iż za Gdańskiem nie przepadam jestem za tym aby Gdańsk jeździł w e-lidze. Jednak po udzieleni zgody na jezdę powinno sie prawnie zablokować takie "zdarzenia" w przyszłości co więcej osoby typu Formela ten wasz Majonez Chyliński Różycki i wielu wielu innych powinny mieć sądowy zakaz pracy w sporcie.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach

    Do Presso

    Długi Wybrzeża to podobno ponad 6 milionów PLZ, sekcja żużlowa poczuwa się do spłaty ok. 300 tysięcy PLZ, czyli niecałych 5%. Czy twierdzisz, że całą pozostałą sumę długów narobili dżudocy lub piłkarze ręczni( którzy notabene już dawno opuścili Wybrzeże)? Jak myślisz, jaka sekcja w Wybrzeżu generowała największe koszty?

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma sensu pisać o długach kto narobił kto spłaci,WYBRZEZE nie dostało licencji i to jest fakt, pytam z jakiego tytułu NOWY KLUB ma zaczynać od e-ligi, w ub.roku Piła zaczynała od II ligi a w I lidze jeździło 7 zespołow i też było dobrze

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma sensu pisać o długach kto narobił kto spłaci,WYBRZEZE nie dostało licencji i to jest fakt, pytam z jakiego tytułu NOWY KLUB ma zaczynać od e-ligi, w ub.roku Piła zaczynała od II ligi a w I lidze jeździło 7 zespołow i też było dobrze
    To ja Ci odpowiadam!
    Chociazby z takiego samego powodu, z jakiego Bydgoszcz dopuszczono rok temu do rozgrywek. Widocznie byly tam (i w Gdansku tez sa) pieniazki, na utrzymanie e-ligi. W Pile kasa swiecila pustkami i dzialacze sami podjeli decyzje o startach od zera.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    ... przestańmy przytaczać przypadek Bydgoszczy fuks zdarza się raz i w końcu należy skończyć z działaniami nieformalnymi
    wówczas żaden inny zarząd nie oszuka już kibiców
    Niestety ale glupota dzialaczy przyznajaca mozliwosc startu klubu z Bydgoszczy w Ekstralidze spowoduje to ze teraz kazdy matacz bedzie liczyl na cud w postaci zmiany nazwy. Rok temu popelniono jeden z najwiekszych bledow i teraz wszyscy bedziemy za to placic

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do DIRTY, w życiu to jest tak że najpierw spłaca się długi a potem myśli o nowych inwestycjach, a jakie to ma znaczenie że w Gdańsku jest kasa na utrzymanie e-ligi, przepis jest jasny nowy klub zaczyna od II ligi
    sądzisz że jak ktoś chciałby wyłożyć np 10 mln na Piłę to powinni zaczynać od e-ligi bo są pieniążki na utrzymanie
    e-Ligi

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    645
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma sensu pisać o długach kto narobił kto spłaci,WYBRZEZE nie dostało licencji i to jest fakt, pytam z jakiego tytułu NOWY KLUB ma zaczynać od e-ligi, w ub.roku Piła zaczynała od II ligi a w I lidze jeździło 7 zespołow i też było dobrze
    Piła to tylko żużel. Klub Polonia zajmował się tylko żużlem. Chyba, że o czymś nie wiem. Co by dało pilanom założenie nowego klubu? Takie długi jakie by zostawili, takie by musieli przejąć z powrotem. GKS Wybrzeże miało więcej sekcji. Nie mówię, że 4-5 mln. PLN długów zaciągnęli dżudocy, czy piłkarze ręczni, ale jeśli jest możliwość, choć cień szansy wyjścia na prostą klubu - w tym wypadku - żużlowego, to chyba warto, prawda?

    Fakt faktem, że inne kluby robiły wszystko, by nie mieć długów. Zawierały ugody i spłacały zaległości. Sam Pan Szołtysek u nas w Rybniku o tym mówił. Ja jestem za dopuszczeniem Gdańska do E-ligi, ale coś mi się wydaje, że przedstawiciel z Rybnika w głosowaniu może mieć odmienne zdanie...
    PozdROWienia. Ukryta zawartość


    Ukryta zawartość ... Lepiej być głupim z nadziejami, niż beznadziejnie głupim ... Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Podpadne pewnie moim gdanskim znajomym, ale...

    Zdecydowanie NIE!!! Dlaczego? Bo jest regulamin
    i ma byc przestrzegany. I koniec!!!
    Regards from Sydney
    Dexter

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS widac dlugami sie nie marti bo mimo tego wyslal zawodnikow na oboz kondycyjny a czy powinni wystartowac jasne ze nieinne kluby tez mogly sobie zakontraktowac zawodnikow na ktorych ich nie stac i to one mogly wywalczyc awans jak ktas napisal w uczciwaj walce na torze no to czy to taka uczciwa walka to nie wiem ale e-liga powinna byc bez wybrzeza .

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma sensu pisać o długach kto narobił kto spłaci,WYBRZEZE nie dostało licencji i to jest fakt, pytam z jakiego tytułu NOWY KLUB ma zaczynać od e-ligi, w ub.roku Piła zaczynała od II ligi a w I lidze jeździło 7 zespołow i też było dobrze
    To ja Ci odpowiadam!
    Chociazby z takiego samego powodu, z jakiego Bydgoszcz dopuszczono rok temu do rozgrywek. Widocznie byly tam (i w Gdansku tez sa) pieniazki, na utrzymanie e-ligi. W Pile kasa swiecila pustkami i dzialacze sami podjeli decyzje o startach od zera.
    Pytam sie jak moze byc kasa , a o spłacie długow nikt nie chce słyszeć???????? Niestety Wybrzeże jest odpowiedzialne za spłate długów ( obojetnie kto je naczaskał , widać ze madrzejsze sekcje szybciej uciekły z tonącego statku i teraz do spłaty zostaje tylko sekcja zuzlowa- life is brutal and sometimes kopas w dupas) Nowy klub powinien zaczynac od 2 ligi i jestem za tym aby Gdańska nie dopuścić do ekstraligi, powinni zaczynać od 2 ligi ( i tak bylaby to taryfa ulgowa poniewaz czas zgłaszania klubow do wziecia udzialu w rozgrywkach dawno juz minal)
    http://zodiak-czerwionka.cba.pl

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Wszystko łądnie pieknie, ale trzeba wiąć pod uwagę zawodnikóe któzy w Gdańsku jeżdża. To oni nie ze swojej winy najbardziej ucierpią. Oczywiste jest, że Gdańsk licencji nie powinien dostać, obojętnie pod jaką postacią i szyldem będzie występował. Ale to wszystko dzieje się ZA PÓŹNO !. Takie dycyzje powinny być podjęte już miesiąc temu. Co teraz mają zrobić zawodnicy którzy podpisali z Gdańśkiem kontrakt ? Przecież wiadomo, że Kościecha, Chrzanowski i innia nie chcą jeździć w II lidze. W takim wypadku zmianie muszą ulec też kontakty jaki podpisywali zawodnicy, że już o sponsorach nie wspomne. W tej chwili co GKSŻ nie zrobi będzie żle. I taka jest smutna prawda.

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Niestety Wybrzeże jest odpowiedzialne za spłate długów ( obojetnie kto je naczaskał , widać ze madrzejsze sekcje szybciej uciekły z tonącego statku i teraz do spłaty zostaje tylko sekcja zuzlowa- life is brutal and sometimes kopas w dupas)
    Dziecko drogie nie pisz głupot, jeśli nie znasz tematu. Po co się ośmieszasz? Poczytaj sobie najpierw o historii klubu z Gdańska zanim coś "naczaskasz"!!!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do MRUCZEK, o zawodników to się nie martw, Chrzanowski i Kościecha bez problemu znajdą zatrudnienie w e-lidze a Pecyna w I-lidze /chyba Gorzów widziałby go u siebie/ Bajerskiego pewnie też w miejsce sie znajdzie w nie jednym klubie

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    do MRUCZEK, o zawodników to się nie martw, Chrzanowski i Kościecha bez problemu znajdą zatrudnienie w e-lidze a Pecyna w I-lidze /chyba Gorzów widziałby go u siebie/ Bajerskiego pewnie też w miejsce sie znajdzie w nie jednym klubie
    A kim Gdańsk będzie jeździł w II lidze ?

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,153
    Kliknij i podziękuj
    1,528
    Podziękowania: 1,185 w 905 postach
    Moze wypozyczą sobie zawodników... Skoro mają pieniądze na jazdę...

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do sony'ego

    Widzisz...pytales dlaczego, to Ci odpowiedzialem. Napisales tez, ze jesli Gdansk dostanie licencje, to bedzie to precedens i teraz kluby co roku beda mogly uwalniac sie od dlugow. Blad...pierwsza byla Bydgoszcz i jesli im pozwolono...

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Moze wypozyczą sobie zawodników... Skoro mają pieniądze na jazdę...
    Sek w tym, że teraz już za bardzo nie ma kogo wypożyczyć. Właśnie dla tego GKSŻ "sam" nie wie co ma zrobić.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Moze wypozyczą sobie zawodników... Skoro mają pieniądze na jazdę...
    Kogo i skąd? Mruczek wykazuje zgłębienie tematu a większość forumowiczów rzuca tylko GKS-obójcze slogany, nie analizując faktów. Prawda jest taka, że Wybrzeże w niższej lidze nie wystartuje, bo nie będzie miało kim! Na rynku nie ma wolnych zawodników mogących wzmocnić nasz klub po odejściu Chrzanowskiego, Kościechy, Pecyny czy Bajerskiego. Także za późno na niedopuszczenie Wybrzeża! Nie tym razem.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowisz o tej porazce Wybrzeza 51:39 czy jak?
    Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo akurat przywowałeś jedyny z 4 wyników który był korzystny dla Gorzowa...Zapominając o lanieu u was na torze w sierpniu...


    Rozbawiło mnie słowa: Niech sobie zakontraktują żużlowców skoro mają pieniądze na jazdę... Pieniądze są ale nie dla drugiej ligi, zawodnicy też są, ale żaden w 2 lidze nie będzie chciał jeździć.

    Skoro działacze nieuciekają od spłaty długów których sami nie narobili, to nie wystarczy? oraz to że chcą te długi spłacić, równie dobrze możnaby było zamknąć wszystko i spalić, nikt wtedy nie zobaczyłby kasy, a tak niektórzy już dostali.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    !

    Śmieszne są niektóre wpisy w tym wątku. Ja zaryzykowałbym i napisze jak to wygląda dla mnie "miastami".
    1. Unia Tarnów - zaczynali pare lat temu od zera, teraz pełno sieki, więc oczywiście większośc przeciw no bo "jak to możliwe, taki skandal"
    2.Apator - tu zdecydowana większośc przeciw startowi GKs w E-lidze. rozumiem Kościecha i Chrzanowski to łakome kąski. Wczesniej sie nie udało ich zakontraktować to może teraz?
    3. Stal G. - w Gorzowie spłacili 7 mln w 2 tygodnie wiec są oburzeni postępowaniem w Gdańsku.
    4. Polonia B. - tu jakikolwiek głos "za" wykluczeniem Wybrzeża z E-ligi uznałbym za szczyt hipokryzji.

    Na to co sie dzieje w GKS trzeba patrzec w szerszym kontekście. Niech każdy sobie szczerze odpowie czy gdyby sytuacja dotyczyła jego klubu to też optowałby za startem od 2 ligi? nie ma co sie mądrzyć zza klawiaturki jakie to niesprawiedliwe i krzywdzące dla innych. Mysle, że równie krzywdzące dla samego żuzla będzie upadek żuzla w Gdańsku. Zwłaszcza, że Wybrzeże to nie potentat jak Tarnów czy Częstochowa tylko klub,który stara sie stanąć na nogi. A niedopuszczenie klubu do E-ligi moze oznaczać koniec żuzla na Wybrzeżu. Dlatego Wybrzeże powinno wystartować w tym roku w najwyzszej klasie rozgrywek. Uważam tak dlatego, że po zeszłorocznym casusie Bydgoszczy to byłaby dopiero niesprawiedliwośc, gdyby Gdańskowi nie pozwolono na to samo. Przecież to ta sama sytuacja. A jak wiemy obecnie w Bydgoszczy jest dobrze, klub stanął na nogi, ma aspiracje medalowe. Może więc czasem lepiej w imie wspólnego celu iść komuś na ręke. Przecież to dwa mecze więcej dla kazdej drużyny w tym roku.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Nie wiem czemu niektorzy pisza ze uratowanie Gdanska jest dopuszczeniem do e-ligi ?? przeciez po sezonie nie bedzie 6 milionow tylko 10 i jaki to jest ratunek?? jak ten pseudoprezes nie wygra w totka to o ratunku mozna zapomniec chyba ze jakis "frajer" sie znajdzie i wylozy wam tyle kasy zycze powodzenia , sorry za okreslenie waszego prezesa pseudoprezesem ale jak go inaczej nazwac zrobil was kibicow w ciula dodatkowo doprowadzil to takie zadluzenia , pierwszym krokiem powinno byc wywalenie tego goscia na zbity pysk z klubu i jeszcze postawienie go przed sadem ... :/
    Co do kibicow calkowicie was rozumiem byliscie oszukiwani i zwodzeni wielkie nadzieje na powrot do eligi co zreszta sie udalo a teraz taki numer miesiac przed sezonem ...
    Wydaje mi sie ze jaka by decyzje GKSZ nie podjal i tak bedzie zle ani jedno ani drugie rozwiazanie nie jest dobre :/

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,733
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,331 w 698 postach
    Michal Melibruda napisal:
    Kogo i skąd? Mruczek wykazuje zgłębienie tematu a większość forumowiczów rzuca tylko GKS-obójcze slogany, nie analizując faktów. Prawda jest taka, że Wybrzeże w niższej lidze nie wystartuje, bo nie będzie miało kim! .
    Alez zawodnikow, ktorzy z powodzeniem moga jezdzic
    w II lidze jest bardzo wielu - chocby w ramach
    wypozyczen. Nie przesadzajmy.

    I jezeli chodzi o uplywajacy czas - dlaczego
    Formela tak dlugo zwlekal z ogloszeniem, ze
    jest bankrutem i nie ma zadnego pomyslu na to
    jak wyprowadzic klub z dolka... znowu uslyszymy
    o mitycznych nieruchomosciach, ktore sa duzo
    warte tylko, ze nikt ich nie chce?

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    choc gorzowianie i gdańszczanie[po zeszłorocznej wojnie] za soba nieprzepadają to ja osobiscie jestem by dopuscic GKS.Ale powinien to byc 2 i absolutnie ostatni przypadek.
    Wybrzeże ma szanse wyjsc na prostą,więc nienalezy zabijac kolejnego osrodka.Bo wegetowanie w II lidze moze trwac bardzo długo jesli niezakonczyło by sie upadkiem.
    ja jestem za tym by dac szanse Gdanskowi,a napewno ją wykorzysta.
    A od tego roku GKSZ musi załatwic tak,te sprawe by juz zadnych przekretów niemozna było robic.
    " In and Out of Love "

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    1. Unia Tarnów - zaczynali pare lat temu od zera, teraz pełno sieki, więc oczywiście większośc przeciw no bo "jak to możliwe, taki skandal"
    Raz jeszcze trzeba cytować (za oficjalną stroną Unii, zakładka o TTŻ):

    Historia: Końcem roku 2001 TTŻ stało się faktem. Po dopięciu wszelkich prawnych formalności Towarzystwo zostało zarejestrowane i mogło zacząć oficjalną działalność.

    Cel działania: Głównym celem powstania stowarzyszenia było wspomaganie sekcji żużlowej UNIA Tarnów w zdobywaniu środków dla jej działania. Początkowo były przymiarki do zupełnego przejęcia sekcji i startu w nowym sezonie pod szyldem TTŻ UNIA Tarnów. Jednak GKSŻ okazała się nieugięta i przejęcie sekcji równałoby się z ponownym startem od II ligi co oczywiście nie wchodziło w rachubę. Obecnie TTŻ jest większościowym udziałowcem ŻSSA "UNIA". Towarzystwo min. wspomaga Spółkę w pozyskiwaniu sponsorów oraz prowadzi działalność związaną ze sprzedażą pamiątek i gadżetów klubowych.



    Nikt więc od zera nie zaczynał. Chyba, że zerem nazwać jazdę w drugiej lidze.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Tym razem Lippki mnie zadziwił

    Chyba pierwszy artykuł(TŻ nr 11, str 29) w którym nie wyraża się negatywnie o Wybrzeżu, nawet powiedziałbym, że optymistycznie... Ciekawe jest to, że grunty wokół stadionu wyceniono na bagatela 11 mln złotych. Teraz śmiem twierdzić, że jednak prezes będzie chciał sprzedac te grunty ponieważ nawet po spłacie zadłużenia zostanie niezła sumka,coś można przyciąć. Nie mówiło sie głośno, ale nie myslałem, że aż 11 mln. Odparty jest też zarzut, że można było szybciej stworzyć nowy klub, działacze z Gdańska walczyli do ostatniej chwili aby jednak to GKS Wybrzeże jeździło w elidze a nie nowwy twór, podobno. No cóż decyzja w środe. Zobaczymy.
    Ja myśle, że tak naprawde jest winny regulamin(winny możliwości dopuszczenia Gdańska, nie długów), który nie precyzuje co dalej, bo gdyby były jasne reguły teraz trzeba by było uderzyć się w pierś, ale to jest tak jak z meczem BTŻ - Atlas 46-44, gdzie sędzia niesprawiedliwie nie dopuscił Gapińskiego, mimo, że wsumie nie powinien jechać patrząć na to logicznie, to jednak regulamin tego nie zabaraniał... Takie regulaminy dopuszczają precedensy, rok temu Bydgoszcz, czemu teraz nie Wybrzeże skoro znowu powstał kulawy regulamin...

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dobrze, że licencje przyznaje GKSŻ, a nie delegacja ESBECJI! ;) Tylko Mrucky jakoś zgłębia temat licencji i próbuje - choć takowego nie ma - znaleźć rozsądne wyjście z sytuacji! :P

    - No bo co z zawodnikami? Czemu oni winni? :P
    - E-liga w "siódemkę"?
    - Kim pojedzie GKS w II lidze?

    Jest jeszcze wiele pytań na które trzeba odpowiedzieć, licencje powinny być przyznane już pół roku temu, tak aby i zawodnicy mieli pole manewru jak i również drużyna mająca zastępować niedopuszczoną drużynę! :P

    Niestety przysłowie "Mądry Polak po szkodzie..." ma swoje odzwierciedlenie i w tej sprawie! GKS licencje otrzyma, cała żużlowa Polska będzie nas paluchami wytykać, że jedziemy po przekręcie! :P Ale co my biedne żuczki możem zrobić!

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ja mam jeszcze jedno pytanie. Co prawda może już była na to odpowiedź ... ale prosze być dla mnie wyrozumiałym ;)

    Gdzie jest przepis mówiący o tym, że klub który nie otrzymał licencji na występy w ekstraklasie spada do II ligi ? Ja rozumiem, że teraz kiedy mówimy o nowym klubie to jest jasne (vide. piła), ale temat II ligi dla Gdańska był już wcześniej.

    Przecież w I lidze nie ma (przynajmniej na razie licencji). Dla czego więc GKS (Lotos) Gdańsk miał spadać do II ligi ?

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dajcie Wy już spokój z tą Piła. Oni sami chcieli od 2 ligi ...

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Gdzie jest przepis mówiący o tym, że klub który nie otrzymał licencji na występy w ekstraklasie spada do II ligi ? Ja rozumiem, że teraz kiedy mówimy o nowym klubie to jest jasne (vide. piła), ale temat II ligi dla Gdańska był już wcześniej.
    Chyba ni ma!! :D:P Na wiele ewentualności nie ma odpowiednich regulujących ich przepisów, taki kraj.... a propozycja startów od II ligi wyszła od Pana Karwana, który ma nie lada orzech do zzgryzienia przed startem E-ligi - jak ma się Apator utrzymać! Tak było by brzydko mówiąc z BANI! :P Nie chce na nikogo najeżdżać my se możemy pospekulować a do decyzji dwie noce - chyba wytrzymamy! :D

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •