Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sławomir Drabik wygrywa Galę Lodową w Opolu

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sławomir Drabik wygrywa Galę Lodową w Opolu


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj, oj coś mi się zdaje, że Drabolek znowu będzie niekoleżeński i zabierze co najlepsze dla siebie :P

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z Gali żużlowej w Opolu i jestem naprawdę pod wrażeniem. Zawody były ciekawe, wygrał ten, który miał wygrać czyli Drabik. Najciekawszy był chyba bieg 3, w którym reprezentant gospodarzy Marcin Sekula objechał najpierw Osumka, a później Kowalika. Było na co popatrzeć.:) Potem niestety coś się chyba stało z motocyklem Sekuli i ostatecznie zdobył on 4 punkty. Zaskoczeniem był dla mnie Tomasz Schmidt, który doszedł aż do fianłu i zajął 4 miejsce. Mam nadzieję, że impreza ta wpisze się na stałe do kalendarza imprez żużlowych odbywających się w Opolu i że za rok znów będzie można zobaczyć żużlowców śmigających na lodzie i poczuć zapach metanolu.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    645
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i ja miałam okazję dostąpić zaszczytu zobaczenia zawodów żużlowych w Opolu. :) Powiem szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały przebieg, to coś wspaniałego. Zapach, wark motocykli - coś co nie może się niepodobać. Do tego pieniądze z licytacji... 875 PLN za m.in. rękawice Andreasa Jonssona, kalendarz z autografem Andreasa, dwa plastrony z Gali Lodowej wraz z autografami... zdjęcie i autograf Piotra Protasiewicza... o ile dobrze wszystko zapamiętałam. :) Wspaniałe zawody. Zasłużone zwycięstwo Sławka Drabika, ale na ogromne uznanie zasługuje Marcin Sekula, który chyba zaskoczył wszystkich swoją jazdą przed swoim pierwszym startem. Coś wspaniałego i szkoda, że dalej też tak nie poszło. Ciekawy początek miał Grzesiu Walasek, który miał problemy, by pokonać łuki, co ostatecznie nieźle Mu zaczęło wychodzić (0,3,3,3). :) No i połowa zawodników z Rybnika na trybunach. :P Próba zapodania dopingu przez mechnika Rekinów - Pana Romańskiego była the best. :P Impreza extra i oby takich więcej. :)

    P.S. Ciekawy był epizod, kiedy Mirek Kowalik stojąc na środku tafli podczas jednego z biegów, chciał podbiec do Miedzina... niestety zapoznał się z bliska z nawierzchnią, :P za do dostał ogromne brawa. :P
    PozdROWienia. Ukryta zawartość


    Ukryta zawartość ... Lepiej być głupim z nadziejami, niż beznadziejnie głupim ... Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    :::>>>TUTAJ<<<::: możecie zobaczyć zdjęcia mojego autorstwa z I opolskiej gali żużlowej na lodzie.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    przedostatnie zdjecie, drabik i jedrzejak pokonuja luk i podpis
    "SD i TJ imitowali walke na luku" :>:P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Widać, że zapotrzebowanie na żużel w Opolu jest ogromne.
    Mam nadzieję, że poruszy to miejscowych sponsorów i działaczy do większego działania...
    Najbardziej widowiskowy tor w Polsce już jest...
    Z trybunami znacznie gorzej,
    ale wierzę w odrodzenie się(w pełnym tego słowa znaczeniu)
    żużla w Opolu...
    Pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    przedostatnie zdjecie, drabik i jedrzejak pokonuja luk i podpis
    "SD i TJ imitowali walke na luku" :>:P
    no i co cię w tym śmieszy...?!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •