Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 59

Wątek: Tenis w TV

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tenis w TV

    Sory za jeszcze jeden temat tego tupy ale eurosport robi z kibicow tenisa sobie powazne jaja, co to ma znaczyc, ze oni pokazuja jakies chore powtorki z tenis wywalali na jakis eurosport 2 ktorego za cholere nie da nie zlapac?

    Napiszcie czy tez macie problemy ze zlapaniem dwojki a jak tak to trzeba opierniczyc tych łosi bo naprawde traktowanie fanow tenis jest obecnie ponizejkrytyki. Narciarstwo, snooker - wsyzstko wanziejsze tylko nei tenis.

    I kto za te chore decyzje odpowiada :( ??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem bardzo zadowolony z obecnego obrotu spraw. Dzieki temu mogłem sobie oglądać i tenis z Paryża na ES2 jak i narciarstwo na ES.

    Jeśli miałeś ESNews to musisz mieć w tym miejscu ES2. A jak nie masz to miej pretensje do swojego operatora kablowego a nie do Eurosportu :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narciarstwo, snooker - wsyzstko wanziejsze tylko nei tenis
    Od snookera raczki z daleka:P
    Ta dyscyplina zostala mocno wypromowana przez tv i jej ogladalnosc w Polsce stale rosnie (niedlugo bariera 500.000 widzow zostanie pewnie zlamana).Tenis sukcesywnie bedzie przegrywal.Zreszta kelnerskie turnieje pań nie moga budzic wielkiego zainteresowania.
    Dobra lece na meczyk White - Stevens:D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Barth pisalam juz wczesniej ze Eurosport leci sobie w kulki:(
    Polfinaly i final Dubaju oczywiscie live na ES2. No kur...a mnie bierze jak to widze. Rozumiem ze to komercyjna stacja (i chca wymusic na sieciach kablowych zakupienie praw do ES2) ale czemu do jasnej cholery to na 2 sa najistotniejsze mecze turnieju a na 1 daja ochlapy z poczatkowych rund!! Na jedynce pokazuja "pasjonujacy" i wielce popularny poker czy rownie popularny bowls.
    Tragedia:/

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jasne Andy i jeszcze Mode na sukces i do tego wlacz sobie radio i jeszcze rob w tym czasie mase innych rzeczy - napewno bedziesz mogl w spokoju sie skupic na jednym - lol

    A czy ja krytykuje snooker? Pisze, ze wszystko jest wazniejsze od tenisa wiec nie wyjezdzaj mi tu z demagogia o ilosci widzow bo mnie to nie obchodzi. Sam ogladam snooker ale to nie znaczy, ze nalezy poakzywac tlyko godzinny skrotk z tenisa raz na tydzien.

    necaffe ale widzisz ze innym taka chora sytuacja pasuje :(

    KURDE LUDZIE NAPISZE CAPS LOKIEM BO SLEPI JESTESCIE. NIE MOWIE ABY POKAZYWAC MECZ NP. SPREM - SAFINA WTEDY KIEDY SA MŚ W NARCIARTWIE, MOWIE ABY NIE PORZENOSIC TENISA DO EUROSPOTU 2 PODCZAS GDY NA NORMALNYM LECA STARE OGRZEWANE POWTORKI. CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEC?!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    necaffe ale widzisz ze innym taka chora sytuacja pasuje
    Domyslam sie ,ze chodzi o mnie:P
    Dla mnie tenis to jedna z wielu dyscyplin,ktore lubie ogladac ,wiec nie robie z tego wielkiego problemu.
    Gdyby stal sie czyms na ksztalt religii - wtedy moglbym lamentowac i pisac posty do kablowki z pogruszkami:P

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie jest czyms na ksztalt religii ? Serena Williams jest dla mnie jak Bóg i tego nie da sie zmienic.
    Nie wiem czy Wam jest trudno zrozumiec,ale przez dwa tygodnie rozgrywaly sie MŚ w narciarstwie alpejskim,a to jest wazniejsze niz sredniej klasy tenisowy turniej.Nie powinnismy narzekac przeciez mamy bardzo obszerne relacje z AO,RG i USo.Aktualnie jest biathlon,narty klasyczne(MŚ)... za miesiac gora dwa sezon zimowy sie konczy i zapewniam Was,ze tenis wroci na jedynke,co nie znaczy ze macie nie pisac e-maili do kochanych telewizji kablowych.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i prosze leci w dubaju turniej i sa mecze na ES 2 a ES pokauzje nam bayern -arsenal mecz LM odgrzewany to nie jest olewanie kibicow?

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paradoksalna sytuacja to miala miejsce wczoraj.Na Es 2 lecial na zywo final panow w Dubaju , a na ES 1 w tym samym czasie pojawil sie skrot z tego meczu:D

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc:]
    mam dwa pytanka:P
    1.Czy w Polsce mozna odbierac Tennis Channel i ESPN i ine zagraniczne??
    2.Jakie znacie jeszcze telewizje ktore pokazuja duzo tenisa?? z pominieciem eurosport i polsat

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Och, dokladnie to samo tyczy sie zenskiej siatkowki. Dzis sa polfinaly Ligi Mistrzyn, w ktorych gra zespol najlepszej polskiej zawodniczki, malgosi Glinki,a Polsat Sport pokazuje ten mecz z odtworzenia o 22.20... Oczywiscie obejrze,ale to jest niepowazne.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z cyklu tenis na ekranie monitora:P
    Jezeli ktos bawi sie w sciaganie za pomoca emule lub klientow torrent to jest bardzo duzo meczow tenisowych do sciagniecia:DJa juz zassalem okolo 20 spotkan z udzialem Rogera (w tym Fed - Ivan z Indian Wells),nie mowiac juz o Safin - Roger z AO

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja już mam 1/3 finału Wimba z 1992r :P z udziałem wiadomo kogo.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już mam 1/3 finału Wimba z 1992r z udziałem wiadomo kogo
    1/3?:P ,ciekawe...

    Marta podrzuc adresik ,sam chetnie sciagne i obejrze,musze nadrabiac zaleglosci:P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Glupota Polsatu S. nie zna granic. Kiedy Agassi gral z Clementem to oni woleli pokazywac mecz Arsenlu sprzed ponad tygodnia ktory juz lecial kilka razy po to aby ppo zakonczeniu tego gowniannego meczu poakzac odgrzewanego Agasiego z Clementem, smiac sie czy plakac.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kolego chyba nie do końca rozumiesz prawa rynku...
    Nie żebym broniła polshit,ale ja po prostu jestem w stanie przyjąc do wiadomości,że chcą zarobic trochę kasy i szukają jej gdzie tylko się da,a że robią to dośc nieudolnie to już inna sprawa...Kup sobie dekoder Polsatu,pła abonament i będziesz mógł sobie do woli oglądac to co proponuje Pinfo.Za darmo to nawet w morde nie walą,więc pretensje wg mnie conajmniej nieuzasadnione,choc podkreślam:mnie również robi się niedobrze na hasło Polsat Info i z całą pewnością nie wykupię cyfrowego polshitu dla 3 czy czterech pojedynków tenisowych.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie również robi się niedobrze na hasło Polsat Info i z całą pewnością nie wykupię cyfrowego polshitu dla 3 czy czterech pojedynków tenisowych
    Wykupisz,wykupisz...jak Wimbledon przerzuca na Polsat Info:P

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niech tylko spróbują! :[

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A bo ja wiem:P Wimbledon to ja akurat lubię najmniej z wielkoszlemowców,więc wizja cyfrowego polshitu mi nie grozi:P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj nie ma ani na ES ani na PS :)


    ANDY cos Ci sie pomylilo, rpzeciez Polsat Sport daje od 1 do rana relacje pilki noznej, o 2:50z aczyna sie Brazylia - Urugwaj takze tenisa nie ma na 100%, chyba, ze Polsat Info

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to jest na ES2 :)

    Juz o 16:30 Venus vs Serena a o 20:00 Mauresmo vs Ivanović. GO ANA !!!

    Na Polshit Sport w nocy o 4 bedzie chyba na zywo mecz Nadala z Johanssonem. W programie jest zaznaczony tenis o 3:50 i podpis że 2.ćwierćfinał wiec wszystko sie zgadza.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszłym tygodniu zaczyna się turniej w Monte Carlo. Niestety relacje od poniedziałku do piątku jedynie na Polsat Info :(. Coś się obawiam, że Wimbledon w tym roku też czeka podobny los i Polsat Sport będzie nam fundował jedynie powtorki.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm no właśnie też zauważyłam, że Polsat się strasznie lubuje w przerzucaniu tenisa na Polsat Info... Mnie to obojętne gdzie oglądam, ale to i tak nie fair. Skręca mnie już od oglądania po raz n-ty jakiegoś tam meczu Bundesligi czy innej ligi holenderskiejna PS.
    Jeszcze żeby te relacje z z Monte Carlo były kompletne, a nie tak jak z poprzednich mastersów, zwłaszcza z Indian Wells tylko kilka meczów, a co za późno to du**.
    A co do Wimbledonu... Myślę, że aż tak się nie skompromitują i tak ważny turniej puszczą jednak na PS.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie! O Wimba bym sie nie martwil. A to dlatego że wydaje mi sie że bedzie tak samo jak rok temu, czyli na Polshit Sport relacja z kortu Centralnego a na wspaniałym i kultowym juz Kanale Info (o zgrozo!) Kort 1.

    Więc spokojnie ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2004
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tu macie rację...relacje na Polsacie Sport, tudzież Polsatu Info są często tak źle realizowane....np.mecze nigdy nie wiadomo kiedy....bo jak puszczają, że relacja od 18, to rozumiem, że od 18, a tu meczyk od 18.30, jak już zajmę się czymś innym....druga sprawa komentarz....o ile panów Tomaszewskich wytrzymam, to pani Nowak mówię stanowcze nie!!!!Ostatnio nawet nie golądałem meczu Federer-Muller, bo szanowna pani Nowak wytrzasnęła z prostemgo imienia Żil, jakiegoś Żizel (Gisell??), który zagrał piłkę poza aut przeciwko Michaelowi Llordzie....(szczegóły, ale mnie rażą)no po prostu nie wiem czy śmiać się czy płakać....No cóż... jesteśmy zdani na relację Polsatu czy Eurosportu, bo na wielu turniejach po prostu nie możemy być...cóż taki los kibica.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co? Ja się wezmę chyba i pochlastam. Idzie sobie człowiek do szkoły z nadzieją, że po powrocie siądzie spokojnie przed telewizorem i poogląda turniej w Monte Carlo, a tu co zastaje? Polszmat Info nie działa. Się wkurzyłam starsznie. Jeszcze trochę i człowiek wszystkich by pozabijał, a tu przypadkiem odkrywa, że jakiś nowy program mu wsadzili TVP Kultura, na którym właśnie leci tenis i człowiek jest jeszcze bardziej wkurzony, że 2 godziny tenisa mu przeleciało koło nosa. Nie ma jak Polszmat, chciałoby sie powiedzieć.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Że co?! Nie rozumiem za bardzo, na TVP Kultura leci tenis? :/

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak właśnie. Na TVP Kultura, który jest chyba tym samym czym był Polsat Info, tylko nazwę zmienili. Niestety w Monte Carlo pada i jest przerwa.

    P.S. Sorka za tamtego chaotycznego posta, ale na prawdę byłam zła. ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm to może teraz kanał ten będzie w niedługim czasie dostępny dla telewizji kablowych jak Polsat Zdrowie i Uroda itp. mam taką nadzieję :).

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm to może teraz kanał ten będzie w niedługim czasie dostępny dla telewizji kablowych jak Polsat Zdrowie i Uroda itp. mam taką nadzieję :).
    Musze pogrzebać Twoją nadzieję. Wszystko wróciło do normy, tzn. tenis na Polszmacie Info, a to TVP Kultura to chyba nowy program telewizji polskiej.
    To był tylko taki mały psikus naszej cooltowej stacji :/

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat przymierza sie do wprowadzenia nowego kanalu - TVP Kultura ktorego promo (od dzisiejszego popoludnia) puszczane jest na dotychczasowych parametrach Info. Polsat INFO zmienil paramatry.

    ps. Ale nie smuccie sie ;) Wlasnie patrze i 'kochany' polshit nie nadaje nawet meczu Mon... - Nadal. Oczywiscie stacje zagraniczne poswiecaja praktycznie cala swoja ramowke turniejowi w MC...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...czesto realizator nam go pokazuje... mowie oczywiscie o Peterze Lundgerze..." :D

    Maly rebus. ;) Ktory(a) z naszych 'doskonalych' komentatorow tak 'wspaniale' odmienia nazwisko 'Lundgren'? :P

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm... T.Tomaszewski pewnie :/

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cholera no... pokazują Safina i nawet oblukać tego nie można. Jak polsat dalej będzie się tak popisywał to skończy się na tym, że męski tenis obejrzę dopiero podczas IPO... z trybun!


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...czesto realizator nam go pokazuje... mowie oczywiscie o Peterze Lundgerze..." :D

    Maly rebus. ;) Ktory(a) z naszych 'doskonalych' komentatorow tak 'wspaniale' odmienia nazwisko 'Lundgren'? :P
    Ja wiem, ja wiem, ale nie powiem bo oglądałam. A nie było to czasem "Lungrzerze"?

    To sie do perełek komentatorkich nadaje ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie dla mnie to rybka,ale pod wzgledem glupoty ES zaczyna gonic PS.Otoz Roland Garros jak juz wiadomo bedzie transmitowany na 1,ale mniej wiecej od 15 do 17 30 bedzie wchodzilo na zywo kolarstwo.W tym czasie transmije z tenisa mozna kontynulowac w 2,ale w programie pusto az wiatr hula.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje, Roggi. Dziś przejrzalem program ES i ES2 na pierwszy tydzień RG i mało mnie coś nie trafiło ...

    Czyli wszystko jest tak jak było w poprzednich latach. Obecność ES2 nic w tym przypadku nie zmienia.

    Co bardziej komiczne to to, że turniej WTA w Rzymie chyba miał bardziej obszerną relacje niż bedzie mieć RG. Przypominam że w pewnych momentach można było oglądać dwa mecze równocześnie rozgrywane w Rzymie - na ES kort centralny, a na ES2 kort 1.

    Szkoda gadać ...

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mozecie powiedcizec czy na cyfrowym polsacie da sie odbierac eurosport 2 !!!!!! A jak tak to jakie parametry ??????

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba się nieda. Ja nie mam tego programu.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posiadacze Cyfry + mogą oglądac na kanale 33 nowy program ESPN Classic . Z tego co się orientuje to pokazują tam sporo meczów z serii "powrót do korzeni" :D Jakieś programy przypominajace finały Wimbledonu itp.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc:]
    mam dwa pytanka:P
    1.Czy w Polsce mozna odbierac Tennis Channel (..)
    No wlasnie, nie orientuje sie ktos czy mozna cos takiego "zlapac" w Polsce ?

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ze ES nie bedzie juz pokazywal turnieju mistrzow.Pewnie dadza na PS extra i to bedzie na tyle.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To w tym roku nie będą pokazywać Masters? To fatalnie. Tymbadziej, że na transmisje z Madrytu i Paryża na Polsacie Sport też nie ma co liczyć. W programie widzę jedynie powtórkę półfinałow. Nawet finalu z odtworzenia chyba nie dadzą :(.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przemas7 napisał:

    Masters Cup

    Wiecie jakie są plany transmisyjne co do tego turnieju?
    Pokaże go polsat (zwykły czy ekstra) czy może tak jak dawniej eurosport który do mastersów praw nie miał ale finałowy turniej transmitował.
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pokaże Polsat Sport na bank. Tylko nie wiem który, bo to pewnie będzie zależało od tego, czy nie będą mieli jakichś ciekawych powtórek trzeciej bundesligi do wciśnięcia na zwykły. W zeszłym roku, o ile dobrze pamiętam, transmisje były na zwykłym.
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •