Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Wątek: Tenis w TV

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    może nie jest to najlepszy temat żeby zadać to pytanie ale nie chcę zakładać nowego

    czy ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć/posłuchać dzisiejszy mecz Agnieszki Radwańskiej - może jakiś kanał internetowy lub radiowy? wiem że ma być transmisja w eurosporcie ale niestety nie mam w tej chwili dostępu do tego kanału

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    może nie jest to najlepszy temat żeby zadać to pytanie ale nie chcę zakładać nowego

    czy ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć/posłuchać dzisiejszy mecz Agnieszki Radwańskiej - może jakiś kanał internetowy lub radiowy? wiem że ma być transmisja w eurosporcie ale niestety nie mam w tej chwili dostępu do tego kanału
    http://www.wwitv.com/

    Z bocznego menu wybieramy Luksemburg, a tam stację RTL. Wystarczy Windows Media Player. Może przycinać nawet przy niezłym łączu, ale lepsze to niż nic ;)
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam

    może nie jest to najlepszy temat żeby zadać to pytanie ale nie chcę zakładać nowego

    czy ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć/posłuchać dzisiejszy mecz Agnieszki Radwańskiej - może jakiś kanał internetowy lub radiowy? wiem że ma być transmisja w eurosporcie ale niestety nie mam w tej chwili dostępu do tego kanału
    http://www.wwitv.com/

    Z bocznego menu wybieramy Luksemburg, a tam stację RTL. Wystarczy Windows Media Player. Może przycinać nawet przy niezłym łączu, ale lepsze to niż nic ;)
    chyba mam szczęście bo nie przycina :)

    WIELKIE DZIĘKI!

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polszmat jak zadna inna stacja potrafi zakupic prawa do swietnej imprezy,by pozniej calkowicie ja "zdupic".Jezeli chca sprowadzic ten sport do calkowitego parteru to nie ma lepszej metody niz nadawanie TMC na PSExtra.Mozna zrozumiec,ze priorytetem stacji stala sie teraz siatkowa (pilka nozna to juz dno),ale zeby nie pokazac nawet glupich powtorek w bardziej dostepnym pasmie?

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za czasy,w ktorych (jak tak dalej pojdzie) bede zmuszony wykupic (w ten czy inny sposob)dostep do polszmatu sport extra.Po stracie wszystkich lukratywnych rozgrywek pilkarskich ewidentnie uderzyli w dyscypliny drugiego planu.Jak sie okazuje po Wimbledonie i turniejach masters nabyli prawa do US Open(fu...) i duzej ilosci mniejszych turniejow (Marsylia i Rotterdam to tylko przystawka).Eurosport przeszedl tym samym do defensywy,przynajmniej jezeli chodzi o ATP.Do dupy jednym slowem...

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie Ty o tym Us Open wyczytałeś?

    "Narodowa federacja tenisowa Stanów Zjednoczonych (USTA) i Eurosport zawarły porozumienie umożliwiające Eurosportowi relacje z US Open przez kolejne 6 lat do 2012 roku. Porozumienie wydłuża obowiązującą umowę, dzięki której Eurosport transmituje US Open na terenie całej Europy.

    Za pośrednictwem Eurosport i Eurosport 2 US Open dotrze do 108 milionów gospodarstw domowych, czyli 240 milionów widzów w 55 krajach. Eurosport ma także możliwość odsprzedawania licencji w krajach, w których jest obecny jak i posiada prawa do relacji w Internecie.

    Eurosport transmituje US Open od 2001 roku. Tegoroczna turniej to ponad 240 godzin relacji w 20 wersjach językowych w Eurosporcie i Eurosport 2. "Eurosport mający silną pozycję w Europie jest dla nas najlepszym partnerem promującym US Open" - powiedział Pierce O'Neil, Chief Business Officer, USTA. "Przedłużenie kontraktu z USTA jest dla nas wspaniałą wiadomością. Jesteśmy dumni, iż w dalszym ciągu będziemy mogli prezentować US Open widzom w Europie" - dodał Angelo Codignoni, prezydent Eurosport."

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2006
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba Australian Open, bo podczas tegorocznego turnieju taka deklaracje podpisali ... ja nie narzekam, bo mam Polsat Sport i PSExtra, ale brakuje mi Eurosport 2 po polsku bo głowny kanał mam w dwoch jezykach, polskim i niemieckim ...

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam . Jak ktos ma ochote na tenis na zywo w necie to tu jest stronka http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/ na niej jest wszystko opisane jaki program trzeba sciagnac do ogladania.A tutaj jest forum do tej stronki http://soccerlive.forka.us/index.php
    z podanymi linkami dotyczacymi tenisa.
    Milego ogladania.
    Aha oczywiscie im lepsze lacze tym lepsze ogladanie.

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to wiecie gdzie będzie można obejrzeć tegoroczny wimbledon? (jakie programy) z polskich sportowych to mam nsport, es, es2, sportklub 1 i 2 (czy jakoś tak), tvp sport. i pewnie jakieś zagraniczne

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2006
    Postów
    475
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Chyba tym razem wreszcie potrafią poważnie podejść do sprawy

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak masz zagraniczne to napewno bedzie na niemieckim Eurosporcie i na tych stronkach co dwa posty wyzej podalem.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2004
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hotbird 6 (13.0E) - 11179.00 H
    Txp: 133 - Beam: Europe
    DVB-S (QPSK) - 27500 3/4
    NID:318 TID:13300
    SID:4924 VPID:740 Audio:741 ita PMT:1060 PCR:740

    From a FIT and RaiTrade joint venture originates the free-to-air satellite thematic channel SuperTennis, on SKY's platform Channel 224. It is among the leading Sports Channels on the satellite platform, also available to those who possess a satellite dish and decoder without a subscription. SuperTennis is an appointment with tennis 7 days a week, 365 days a year. SuperTennis broadcasts news, didactics, programmes with technical and historical contents, tournaments, current events and interviews to the great tennis celebrities. Massimo Caputi, Lea Pericoli and Nicola Pietrangeli are some of the famous faces on this channel. SuperTennis is presented as an addition to the tennis offered on SKY-Eurosport and as part of events of greater importance on the international circuit, such as the Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, Master Series and the WTA tournaments. SuperTennis intends to give visibility to the many national and international activities that take place in Italy and that don’t have an adequate television coverage. The FIT (Federazione Italiana Tennis) is the first Italian sport federation to create its own television channel and to offer live events, becoming an official source of Tennis news. The Rai Archive is one of the vital promoters of this project, as it guarantees the availability of images for the realisation of the editorial products.


    Miłe zaskoczenie, bo kanałów o podobnej tematyce brakuje. Strona oficjalna powstaje.
    Tu można znaleźć program http://www.federtennis.it/SuperTennisTV.asp

    Trochę szkoda, że fonia tylko włoska... Niemniej ciekawa inicjatywa - niektóre materiały na swój sposób unikatowe :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    mozna to w cyfrowym polsacie odbierac?

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar spooky
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha! Dziadek Agassi jeszcze nie zapomniał jak się używa rakiety i pokazuje dziadkowi Samprasowi kto jest górą w meczu emerytów. Zainteresowanym polecam włączyć Eurosport póki będzie za późno.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •