Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: NBA All - Star Game - Denver 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NBA All - Star Game - Denver 2005

    No to zaczynamy !!! :)

    Tym razem przenosimy się do Denver, gdzie odbędzie się największe świeto NBA roku. A mianowicie All-Star Game.

    Oczywiście w dwa dni przed zmaganiami doświadocznych zawodników NBA, odbędzie się mecz tych młodszych adeptów koszykarskiego rzemiosła. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, bo zobaczymy takie gwiazdy jak: James, Wade, Okafor, Anthony czy Hinrich. Mam nadzieję, że tak jak to było w poprzednim roku więcej będzie wsadów i efektownych akcji niż zwykłych rzutów z dystansu :P

    Składy na mecz pierwszoroczniaków z drugoroczniakami:

    Pierwszoroczniacy:

    Tony Allen (Boston)
    Luol Deng (Chicago)
    Ben Gordon (Chicago)
    Devin Harris (Dallas)
    Dwight Howard (Orlando)
    Andre Iguodala (Philadelphia)
    Emeka Okafor (Charlotte)
    Josh Smith (Atlanta)
    Beno Udrih (San Antonio)

    Drugoroczniacy:

    Carmelo Anthony (Denver)
    Chris Bosh (Toronto)
    Udonis Haslem (Miami)
    Kirk Hinrich (Chicago)
    Josh Howard (Dallas)
    LeBron James (Cleveland)
    Kyle Korver (Philadelphia)
    Luke Ridnour (Seattle)
    Dwyane Wade (Miami)

    Kolejnymi zawodami, które powinny przyciągnąc kibiców bedą: rzutów ekip 3-osobowych (składających się z obecnych zawodników NBA i WNBA i weterana) z różnch miejsc na parkiecie. Następnie odbędzie sie konkurs rozgrywająch. A na koniec rozegrane zostaną konkurs rzutów za 3 pkt. i konkurs wsadów. I to na te dwa ostatnie konkursy kibice będą głównie przykuwać swoje oczy. :) Będzie co ogladać. :)

    No i w Niedziele odbedzie się to co tygryski lubią najbardziej. :D Mecz gwiazd jest niemal rytuałem, który śledzi kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie. Jak co roku będzie można zobaczyć najlepszych zawodników, którzy zapadli w pamięć kibicom, bo to od nich zależało kogo będa chcieli zobaczyć w pierwszych piatkach Wschodu i Zachodu. Składy przedstawiają się następująco:

    Wschód:

    Vince Carter (New Jersey)
    Grant Hill (Orlando)
    LeBron James (Cleveland)
    Allen Iverson (Philadelphia)
    Shaquille O'Neal (Miami)

    Zachód:

    Kevin Garnett (Minnesota)
    Tim Duncan (San Antonio)
    Tracy McGrady (Houston)
    Kobe Bryant (L.A. Lakers)
    Yao Ming (Houston)

    Emocji napewno nie zabraknie. Teraz czas na Was, drodzy forumowicze. Kto waszym zdaniem zostanie zwycięzcą tegorocznej edycji All-Star Game. Kto zostanie MVP zawodów??

    Zapraszam do dyskusji :)

    PS. Czy wiecie może, gdzie będzie możliwość ściągnięcia (torrent, ftp) tegorocznych meczy i konkursów?? Mile widziane zawody z lat poprzednich :)


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Obok pierwszych piątek, które przedstawił już Ramzes znamy także zawodników rezerwowych. Na ławkach rezerwowych zasiądą:
    WSCHÓD:
    G.Arenas
    A.Jamison
    D.Wade
    Z.Ilgauskas
    J.O’Neal
    P.Pierce
    B.Wallace

    ZACHÓD:
    M.Ginobili
    R.Lewis
    A.Stoudemire
    R.Allen
    S.Marion
    S.Nash
    D.Nowitzki

    Trenerem zespołu WSCHODU został szkoleniowiec Miami HEAT - Stan Van Gundy, natomiast na czele ekipy ZACHODU stanie trener San Antonio SPURS - Gregg Popovich.

    Na ten weekend czekają wszyscy fani NBA! Jak zwykle najważniejszym punktem weekendu jest niedzielny pojedynek WSCHÓD-ZACHÓD. Ale emocji na pewno nie zabraknie też w pojedynku pierwszoroczniaków z drugoroczniakami (aż 3 zawodników z Chicago:):)) oraz w konkursie wsadów i rzutów (mam nadzieję, że konkurs rzutów za 3 punkty wygra R.Allen:)).
    pozdr

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, mecz gwiazd już nie długo... Już nie mogę się doczekać. Dawno już nie widziałem tego widowiska. Ale teraz mam prawie bezpośredni dostęp do Canal +. Nie wiecie może czy owy program będzie na żywo relacjonował All Star Game?? Jako fan Bulls bardziej mnie ekscytuje mecz pierwszoroczniakow... Byle Gordon się dobrze sprawił :). W meczu gwiazd jak zawsze stawiał będę na wschód... i piękne widowisko. POZDROWIENIA

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Za nami już pierwsza z atrakcji Weekendu Gwiazd w Denver. W meczu Drugoroczniaków z Pierwszoroczniakami lepsi okazali się ci pierwsi zwyciężając 133-106. Najlepszym graczem meczu (czego można było się spodziewać:)) został Carmelo Anthony:) Choć świetny mecz wśród Drugoroczniaków rozegrał C.Bosh! Mnie osobiście cieszy jeszcze dobry występ zawodników z Chicago:) Zawiódł mnie troszkę K.Hinrich, który nie zdołał zdobyć ani jednego punkty, ale miał za to 6 zbiórek i 6 asyst:) Teraz pozostaje nam czekać na inne atrakcje Weekendu, w tym na "danie główne", czyli mecz największych Gwiazd Ligi NBA:)
    pozdr


  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-02-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany tegorocznym All Stars Weekend prosze o kontakt na GG (3401629) mam cały weekend na 6 cd zgrany z C+.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •