Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 109 z 109

Wątek: PŚ-Zakopane 29,30.01-dyskusja

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dzis nikt nie musiał pomagać, Zakopane zrobiło swoje i Adi wygrał w cuglach.

    Ogromne brawa!

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Szczerze mówiąc mój komentarz miał wyglądać nieco inaczej! Ale po dzisiejszym konkursie nie wypada mowić takich rzeczy! Adam jest poprostu Wielki! Znakomity zawodnik! Człowiek inteligentny( w przeciwieństwie do tego pajaca Rutkowskiego którego tylko wypie.. można z kadry A) , i z wielką wolą walki! I chociaż nieuczciwie przyznano mu pierwsze miejsce wczoraj, to dziś był zdecydowanie najlepszy! Brawo Adam! Co do reszty zawodników to z wyjątkiem Mateji jest dno totalne! A niechęć niektórych kibiców do skoczka z Wisły (w tym moja), wynika ze sposobu jak został wykreowany przez Włodzia Szaraka, który dzisiaj przeszedł samego siebie! Takich pierdół już dawno nie słyszałem! typu
    Przy -20 stopniach eksponował swoją męskość" To już nie jest żałosne panie Szaranowicz! To jest ku.wa Parodia!!

    Ale powiedz mi, bo czegoś zupełnie nie rozumiem. Co ta wypowiedź Szranowicza ma wspólnego z Małyszem?? Jeśli się nie mylę, to Szaranowicz mówił to o jednym z trenerów którejś z ekip, i miał na myśli jego łysine na mrozie. Oczywiście to co powiedział jest śmiechu warte, ale co to ma wspólnego z Twoją niechęcią do Małysza? Budujesz opinię o każdym sportowcu na podstawie tego co usłyszysz od komentatorów? Ciekawy sposób :)

    pozdrówki,

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Chyba jakieś problemy z rozumieniem tekstu :)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale powiedz mi, bo czegoś zupełnie nie rozumiem. Co ta wypowiedź Szranowicza ma wspólnego z Małyszem?? Jeśli się nie mylę, to Szaranowicz mówił to o jednym z trenerów którejś z ekip, i miał na myśli jego łysine na mrozie. Oczywiście to co powiedział jest śmiechu warte, ale co to ma wspólnego z Twoją niechęcią do Małysza?
    Wypowiedz ta dotyczyła trenera reprezentacji Francji. I nie chodziło mi tutaj że tą wypowiedzią stworzył pretekst do niechęci do Małysza! Chodzi o całokształt jego komentowania skoków od wielu lat! To on sprawił że większość kibiców nienawidziła Svena Hanawalda! To on opowiada pierdoły o Ahonenie! To on kreuje wizerunek skoczków! To on sprawia iż gdy pojawi się rywal dla Adama to danego skoczka zaczyna się nie lubić! Jakieś przykłady!? To właśnie wyżej wymienieni Ahonen i Hanawald! Schmitt swego czasu też lekko nie miał!
    Budujesz opinię o każdym sportowcu na podstawie tego co usłyszysz od komentatorów? Ciekawy sposób
    Większość ludzi tak robi! Ja do nich nie należe! I gdy widzę że Szaranowicz się cieszy bo się Ahonen podparł (turniej 4skoczni Innsbruk bodajże w zeszłym sezonie) to mnie szlag trafia i chcę żeby jego faworyt (w tym wypadku Małysz) przegrał!
    Chyba jakieś problemy z rozumieniem tekstu
    Masz rację Zybi! :)
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam jest wielki,tak to prawda,ale mimo wszystko Jego forma nie jest jeszcze taka jak być powinna. On zwyczajnie według mnie nie skacze tak jak powinien. Nie wiem czy będzie,ale widać ,że to nie jest ta forma co wcześniej. Czegoś brakuje i tyle. Jeżeli Ahonen powróci do swojej dyspozycji z początku roku,albo inaczej sprzed choroby to może pokonać Adama nie raz a najbardziej może boleć porażka na mistrzostwach świata.
    Zobaczymy co dadzą treningi w Villach.
    W każdym razie w Zakopcu było wspaniale taka atmosfera nie zdarza się nigdzie.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ale powiedz mi, bo czegoś zupełnie nie rozumiem. Co ta wypowiedź Szranowicza ma wspólnego z Małyszem?? Jeśli się nie mylę, to Szaranowicz mówił to o jednym z trenerów którejś z ekip, i miał na myśli jego łysine na mrozie. Oczywiście to co powiedział jest śmiechu warte, ale co to ma wspólnego z Twoją niechęcią do Małysza?
    Wypowiedz ta dotyczyła trenera reprezentacji Francji. I nie chodziło mi tutaj że tą wypowiedzią stworzył pretekst do niechęci do Małysza! Chodzi o całokształt jego komentowania skoków od wielu lat! To on sprawił że większość kibiców nienawidziła Svena Hanawalda! To on opowiada pierdoły o Ahonenie! To on kreuje wizerunek skoczków! To on sprawia iż gdy pojawi się rywal dla Adama to danego skoczka zaczyna się nie lubić! Jakieś przykłady!? To właśnie wyżej wymienieni Ahonen i Hanawald! Schmitt swego czasu też lekko nie miał!
    Budujesz opinię o każdym sportowcu na podstawie tego co usłyszysz od komentatorów? Ciekawy sposób
    Większość ludzi tak robi! Ja do nich nie należe! I gdy widzę że Szaranowicz się cieszy bo się Ahonen podparł (turniej 4skoczni Innsbruk bodajże w zeszłym sezonie) to mnie szlag trafia i chcę żeby jego faworyt (w tym wypadku Małysz) przegrał!
    Chyba jakieś problemy z rozumieniem tekstu
    Masz rację Zybi! :)
    Wykrzyknik ci się z kropką zamienił na klawiaturze ? :P

    ----------


    Gazeta Wyborcza/MS/31 stycznia 2005 08:37

    Ljoekelsoey: Adam dał mi większy puchar

    - Przed swoim drugim skokiem wiedziałem, że Adam poleciał daleko, usłyszałem niesamowity wrzask – powiedział „Gazecie wyborczej po sobotnim konkursie Roar Ljoekelsoey.

    - Koncentrowałem się jednak tylko na sobie. Kiedy wylądowałem, podniosłem rękę w geście triumfu. Ale nie dlatego, że byłem przekonany o swojej wygranej. Po prostu strasznie ucieszyłem się ze swojego skoku. Na podium Adam zachował się jak wielki człowiek. Dał mi swój, większy puchar, który był przeznaczony dla zwycięzcy. Dla siebie zachował ten mniejszy. Dziękuję – dodał.

    Więcej w "Gazecie Wyborczej"

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Do UltrasUnia.

    Nie lub sobie kogo chcesz, Twoja brocha. Jesli jednak ktos mi pisze, ze to Szaranowicz spowodowal jego niechec do Malysza, to mi sie noz w kieszeni otwiera. Primo - cecha ludzi inteligentnych (a ufam, ze jestes taka) jest to, ze zdanie o kims wyrabiaja sobie na podstawie obserwacji jego zachowania, slow i postawy zyciowej, a nie tego, co pepla w telewizji jakis oszolom. Secundo - nienawisci do Hannawalda nie spowodowal Szaranowicz, bo konkursy zarowno w na MS w lotach w Harrachowie w 2002 roku, jak i TCS 2002 komentowal Krzyszof Miklas (i jak sie zajmuje w jakiejs kwestii stanowisko, wypada przynajmniej sie upewnic). Kibice na stadionie w Zakopanem podczas konkursow w styczniu 2002 roku komentarza red. Szaranowicza niestety nie mogli uslyszec, wiec nie wiem skad wziales ta bajke. Poza tym nienawisc do Hanniego wziela sie z nastepujacych powodow:

    1) Niemiec
    2) Smial wygrac z Malyszem
    3) Cieszy sie jak faszysta
    4) Napijmy sie wodeczki i porzucajmy w niego sniezkami

    Z meskoscia Szaran wczoraj przesadzil, co nie zmienia faktu, ze czepianie sie go jest juz po prostu nudne jak flaki z olejem. Red. Szaranowicz, mimo przejezyczen jest czlowiekiem wysokiej inteligencji, ktory komentuje w sposob nietuzinkowy. Owszem jego teksty bywaja moze czasem irytujace, ale kwiatki w sensie pozytywnym mu sie tez zdarzaja (o wiele czesciej). Jesli nie pasuje wam komentarz Szaranowicza, to napiszcie do TV, zeby przywrocili Snopka - o ten pan to wyjatkowo klimat potrafi stworzyc, a coz za zasob slownictwa bedziecie mieli (Skacze Ahonen, odbija sie, leci, wyladowal, noty po 19 punktow, 3 miejsce... itd). Po prostu *****isty komentarz. Mnie grafomania Szarana odpowiada - ograniczanie sie do suchego komentarza tego, co sie dzieje na skoczni jest po prostu nudne i proste na tyle, ze zawody takie "skomentowalby" kazdy ciolek wziety z ulicy, ale aby stworzyc klimat, znac jakies fajne dygresje i opowiesci kuluarowe, trzeba miec troche poukladane w szarych komorkach. A Szaran ma. Po to miedzy innymi konczy sie studia. Rzeklem.

    Większość ludzi tak robi! Ja do nich nie należe!
    No to oswiec nas, na podstawie czego wyrobiles sobie opinie o Malyszu, skoro nie na podstawie wypowiedzi komentatorow.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Gazeta Wyborcza/MS/31 stycznia 2005 08:37

    Ljoekelsoey: Adam dał mi większy puchar

    - Przed swoim drugim skokiem wiedziałem, że Adam poleciał daleko, usłyszałem niesamowity wrzask – powiedział „Gazecie wyborczej po sobotnim konkursie Roar Ljoekelsoey.

    - Koncentrowałem się jednak tylko na sobie. Kiedy wylądowałem, podniosłem rękę w geście triumfu. Ale nie dlatego, że byłem przekonany o swojej wygranej. Po prostu strasznie ucieszyłem się ze swojego skoku. Na podium Adam zachował się jak wielki człowiek. Dał mi swój, większy puchar, który był przeznaczony dla zwycięzcy. Dla siebie zachował ten mniejszy. Dziękuję – dodał.
    No właśnie,
    ja od początku tak mówiłe,
    ale wolf wiedział najlepiej,
    a ja nie chciałem się sprzeczać...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większość ludzi tak robi! Ja do nich nie należe! I gdy widzę że Szaranowicz się cieszy bo się Ahonen podparł (turniej 4skoczni Innsbruk bodajże w zeszłym sezonie) to mnie szlag trafia i chcę żeby jego faworyt (w tym wypadku Małysz) przegrał!
    Ultras, Twoje zdanie o Szaranowiczu jest w pełni zrozumiałe. Ale podejścia, które wyrażasz w tym ostanim zdaniu nijak zrozumieć nie potrafię :) Może jakbym zaczął zwracać baczniejsza uwagę na to co komentatorzy plotą :P

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na początek może napiszę że nigdy nie odpowiadałem na zaczepki,ale ta jest na wysokim poziomie merytorycznym więc zdecydowałem się odpisać. A więc:
    Secundo - nienawisci do Hannawalda nie spowodowal Szaranowicz, bo konkursy zarowno w na MS w lotach w Harrachowie w 2002 roku, jak i TCS 2002 komentowal Krzyszof Miklas (i jak sie zajmuje w jakiejs kwestii stanowisko, wypada przynajmniej sie upewnic).
    Cała afera z Hanawaldem zaczęła się już od zawodów w Neustadt oraz turnieju 4skoczni gdzie Sven miał czelność pokonać Małysza.;) Już wtedy Włodzio szczelał teksty typu. "Ja nic nie sugeruje ale komisja antydopingowa zbiera się dopiero po zakończeniu turnieju"
    1) Niemiec
    2) Smial wygrac z Malyszem
    3) Cieszy sie jak faszysta
    4) Napijmy sie wodeczki i porzucajmy w niego sniezkami
    Tu mnie najbardziej zadziwiłeś. Skąd u Ciebie taka niechcęć do Niemców? Cieszy się jak faszysta!?;) Ciekawe skad ten wniosek wyciągnełeś? Może zabronisz mu okazywać swoją radość w tak entuzjastyczny sposób? Na 4 punkt nie będę odpowiadał;)
    Owszem jego teksty bywaja moze czasem irytujace, ale kwiatki w sensie pozytywnym mu sie tez zdarzaja (o wiele czesciej).
    Ciekaw jestem gdzie te "kwiatki" widzisz. Chyba w zimie pod śnieg się chowają!
    Mnie grafomania Szarana odpowiada - ograniczanie sie do suchego komentarza tego, co sie dzieje na skoczni jest po prostu nudne i proste na tyle, ze zawody takie "skomentowalby" kazdy ciolek wziety z ulicy, ale aby stworzyc klimat, znac jakies fajne dygresje i opowiesci kuluarowe, trzeba miec troche poukladane w szarych komorkach. A Szaran ma. Po to miedzy innymi konczy sie studia.
    Jeśli pasuje Ci taki komentarz to Ok! Masz to czego pragniesz. Ja o Szaranowiczu mam zupełnie inne zdanie, i wiem Cię nie przekonam.
    No to oswiec nas, na podstawie czego wyrobiles sobie opinie o Malyszu, skoro nie na podstawie wypowiedzi komentatorow.
    Nigdy nie mówiłem że mam złe zdanie na temat Małysza! Powiedziałem tylko,że przez głupkowate uwagi komentatorów (właściwie tylko Szaranowicza) powstała pewna niechęć do skoczka z Wisły.Nie będę ukrywał że także moja. Bo ile razy można słuchać że Adaś miał pecha do warunków, ile razy że sędziowie go żle oceniają ile razy że Ahonen skacze równo,ale bez rewelacji jest do przeskoczenia. Panowie bez przesady! Ten skoczek pobił wszelkie rekordy i wygrał już 12 konkursów pucharu Świata. Jak można takie głupoty pierdo..!

    Wykrzyknik ci się z kropką zamienił na klawiaturze ? :P
    Taki mam styl Roberto. Już się ktoś oto doczepił w dziale piłka nożna do mnie. Ale w tym wpisie dużo wykrzykników nie zużyłem.:P

    Dziękuje za wysłuchanie!Na następne posty tego typu nie będę odpowiadał. Jeśli masz ochotę podyskutować lub pokłócić się ze mną jeszzce troszkę to zapraszam na priva
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja nie celem zaczepki, jeno celem sprostowania. Moje punkty to punkty widzenia owych "kibicow", ktorzy rzucali sniezkami w Hanniego. Mnie taki motyw do glowy by raczej nie przyszedl. A co do Szarana - racja, nie przekonasz mnie ;). Nawiasem mowiac prosze zauwazyc - mowil, ze Janne skacze rowno, ale jest do przeskoczenia ? Mowil ? No i co ? Okazuje sie, ze mial racje :p. Poza tym powtarzam - o komisji antydopingowej na TCS 2001/2002 bredzil Miklas, a nie Szaran... Pozdrawiam
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andreas Widhoelzl, austriacki skoczek, wyjawił na łamach "Gazety Wyborczej", dlaczego Adam Małysz dwukrotnie triumfował w Zakopanem.

    "Zdradzę wam tajemnicę. My, zawodnicy, umówiliśmy się, że zrobimy Adamowi taki mały prezent i pozwolimy mu tu dwa razy wygrać. A co! Wszyscy wiemy, ile znaczy dla Polaków Małysz, a dla Małysza te konkursy. Tej wspaniałej publiczności należało się, żeby wygrał dwa razy. Nie ściemniam" - powiedział Widhoelzl.
    za. onet.pl

    :P:P:P:P:P ;););););)

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moim marzeniem na Zakopane jest:
    - w każdym konkursie 7 Polaków
    - w każdym konkursie 4 punktujących Polaków
    - w każdym konkursie dwóch Polaków w "piętnastce"
    - w każdym konkursioe Małysz na podium
    Hehe to tylko marzenie... :(

  14. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze wyniki konkursu nie beda sie zbytnio roznic od tych z serii probnej, czyli zadnych niespodziankow nie bedzie.
    Zgadzam sie z tobą niebędzie i nie było Małysz w pierwszym konkursie dobrza a, w drugi bezprecedensowo wygrał!!

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paolo_Pablo, następnym razem możesz zedytować swój wpis zamiast dodawać drugi, to pozwoli zaoszczędzić Ci na limicie :)

    To, co Widhoelzl powiedział słyszałam w radiu jak jechałam do nieważne gdzie. Ale się uśmiałam z niego :D Trzeba sobie jakoś przegraną osłodzić :)

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mysle, ze wyniki konkursu nie beda sie zbytnio roznic od tych z serii probnej, czyli zadnych niespodziankow nie bedzie.
    Zgadzam sie z tobą niebędzie i nie było Małysz w pierwszym konkursie dobrza a, w drugi bezprecedensowo wygrał!!
    Co w tej wygranej było bezprecedensowego ?

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Adam rewela , szkoda tylko ze reszta fatalnie . Zeby tylko 2 gospodarzy bylo w rundzie finalowej :/ Zawiodl mnie mocno Matejko a jeszcze bardziej Rutkowski

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cała afera z Hanawaldem zaczęła się już od zawodów w Neustadt oraz turnieju 4skoczni gdzie Sven miał czelność pokonać Małysza. Już wtedy Włodzio szczelał teksty typu. "Ja nic nie sugeruje ale komisja antydopingowa zbiera się dopiero po zakończeniu turnieju
    Ja chcialem tylko powiedziec, ze zawody w neustadt wtedy komentowal Krzysztof Miklas i to on jawnie sugerowal hannavaldowi branie dopingu, za co zreszta przez pewien czas zostal odsuniety w cien. Nie rozumiem kompletnie dlaczego slowa Miklasa, z taka zaciekloscia i przekonaniem sa przypisywane Szaranowiczowi...

    Podczas turnieju czterech skoczni Szaranowicz nie komentowal na pewno: Oberstdorf, Garmisch i Bischofschofen.
    Nie jestem w stanie sprawdzic kto komentowal garmisch, ale z duza doza prawdopodobienstwa moge wykluczyc udzial szaranowicza rowniez i w tym konkursie w roli komentatora

  19. Powrót do góry    #109
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chcialem tylko powiedziec, ze zawody w neustadt wtedy komentowal Krzysztof Miklas i to on jawnie sugerowal hannavaldowi branie dopingu, za co zreszta przez pewien czas zostal odsuniety w cien. Nie rozumiem kompletnie dlaczego slowa Miklasa, z taka zaciekloscia i przekonaniem sa przypisywane Szaranowiczowi...

    Podczas turnieju czterech skoczni Szaranowicz nie komentowal na pewno: Oberstdorf, Garmisch i Bischofschofen.
    Nie jestem w stanie sprawdzic kto komentowal garmisch, ale z duza doza prawdopodobienstwa moge wykluczyc udzial szaranowicza rowniez i w tym konkursie w roli komentatora
    Dokladnie, to m.in Miklas swoimi bezmyslnymi, debilnymi insynuacjami spowodował hannavaldofobie. Słusznie zreszta został odsuniety od komentowania skokow na jakis czas.
    Redaktor Szaranowicz wg mnie w sam raz nadaje sie do komentowania chodu sportowego a nie skokow narciarskich. Przez prawie 4 godziny ma pole do popisu dla swoich bardzo inteligentnych i fachowych opini socjoligiczno-sportowych na tle maszerujacych anorektycznie wychudzonych, **********jacych na krzywych nozkach krecac sexownie bioderkami chodziarzy.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •