Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Cos drgnelo w naszym narciarstwie alpejskim

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Cos drgnelo w naszym narciarstwie alpejskim

    21 miejsce w slalomie w Zagrzebiu zajela Polka Katarzyna Karasinska, jest to najwyzsze miejsce w karierze Polki w zawodach Pucharu Swiata. Wkrotce powinno sie okazac, czy bedziemy mieli nowa Tlalke ;). Byc moze Dagmara Krzyzynska, ktora z sukcesami startuje na Uniwersjadzie rowniez doszlusuje do poziomu kolezanki...

    Karasinska wczoraj pojechala bardzo dobrze drugi przejazd, dzieki czemu awansowala o 6 pozycji, ladnie wycinala bramki, jechala plynnie, nienerwowo i co najwazniejsze szybko. Nawet biorac pod uwage, ze do mety nie dojechaly takie potentatki PS jak Kostelic, czy Paerson (ktora wprawdzie ukonczyla pierwszy przejazd, ale z drobna strata 7 sekund do prowadzacej ;)), mozna 21 miejsce uznac za spory sukces. Oby tak dalej :).



    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również bardzo się cieszę z występu Kasi. Narciarstwo alpejskie obok biathlonu to moja ulubiona dyscyplina zimowa więc wczoraj szczególnie się emocjonowałem :) Żałuję, że na razie nie mam ES2, bo tam zdaje się częściej pokazują alpejczyków. Wczoraj pozostało mi tylko delektowanie się drugim przejazdem, który w wykonaniu Kasi był naprawdę bardzo dobry i jak napisał wcześniej Juan, tym występem zakasowała niejedną faworytkę :) Oby tak dalej.

    P.S. Może typerek alpejski? :P:D

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slowa uznania naleza sie naszej Kasi Karasińskiej,ktora malymi kroczkami wchodzi do czolowki.Z kazdym startem robi malutki postep w Santa Caterina 27 slalom, Zagrzeb 21 s, i teraz 16 na swiecie slalomistka.Wszystkie aktualne gwiazdy kobiecych nart alpejskich zaczynaly wlasnie od slalomu i s.giganta.Wierze w Kaske,bo stac ja na to,aby na stale zadomowic sie w trzydziestce.Szkoda,ze w Polskim sporcie szczegolnie zimowym jest taka slaba sytuacja finansowa.
    Oczywiscie nie bedziemy mieli alpejki pokroju Kostelic czy Paerson,ale na razie kazde punktowane miejsce bardzo cieszy.
    Do boju!


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwując zawody pucharu swiata i mistrzostwa swiata w Bormio powiem tak: Michał Kałwa i Kasia Karasińska zrobili duże postepy. martwi jednak fakt ze nadal nie mamy reprezentacji narodowej z prawdziwego zdarzenia... system szkolenia kuleje i czasami tylko "pojawi" sie taki Michał czy Kasia. Jak to powiedział Andrzej Bachleda senior - polski naród liczny... wieksza połowa jezdzi na nartach a znalezc zawodników nie mozna...

    Ale mam nadzieje ze juz wkrótce sie to zmieni:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •