Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 151 z 151

Wątek: Extraliga 2005-szanse poszczegolnych druzyn!

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach

    Lukair-ku

    Po drugie to co tu napisal niejaki koles Q_B_A to jest mistrzostwo swiata. Gdyby to, gdyby tamto, gdyby... Tak se gdybasz, ze zeby twoj scenariusz sie sprawdzil to musialoby sie spelnic wiele warunkow.


    To nie jest żadne mistrzostwo świata, tylko komentarz w stylu Whisky odnoścnie drużyny tarnowskiej.Ten komentarz napisałem własnie po to żeby uzmysłowic panu Whisky że tego typu przewidywania są 'chore'.Niby dlaczego Walasek nie powtórzy ubiegłorocznego sezonu???Niby dlaczego Sławek D. nie będzie tak skuteczny jak w zeszłym roku???Na jakiej podstawie Whisky uważa że Włókniarz wygra na wyjeździe góra 2 mecze????A juniorzy beda wozić ogony....Wszystkie takie przewidywania są niedorzeczne!!!!Jeszcze raz powtarzam ...ten komentarz był napisany po to by uzmyslowić panu Whisky że takie przewidywania są o 'du.ę roztrzaść':D

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    za dużo whiski...

    Złomrex Częstochowa - chociaż niemożliwe jest powtórzenie formy z przed roku przez Walaska, czy Drabika to i tak tej drużynie daje drugie miejsce, tak prawdę mówiąc to na wytjeździe ta drużyn wygra jeden, no góra dwa mecze, bo samych dwóch obcokrajowców meczy nie będzie wygrywać
    ------------------------------------------------------------
    Bardzo ciężko będzie zająć drugą lokatę przy jednej, góra dwóch wygranych na wyjeździe(ale możliwe):)



  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Q_b_a:
    To nie jest żadne mistrzostwo świata, tylko komentarz w stylu Whisky odnoścnie drużyny tarnowskiej.Ten komentarz napisałem własnie po to żeby uzmysłowic panu Whisky że tego typu przewidywania są 'chore'.Niby dlaczego Walasek nie powtórzy ubiegłorocznego sezonu???Niby dlaczego Sławek D. nie będzie tak skuteczny jak w zeszłym roku???Na jakiej podstawie Whisky uważa że Włókniarz wygra na wyjeździe góra 2 mecze????A juniorzy beda wozić ogony....Wszystkie takie przewidywania są niedorzeczne!!!!Jeszcze raz powtarzam ...ten komentarz był napisany po to by uzmyslowić panu Whisky że takie przewidywania są o 'du.ę roztrzaść':D
    Zwracam honor w polowie. Nie zwrocilem uwagi, ze to byla odpowiedz do whiskacza w stylu ironii.

    Co do odpowiedzi jego to sam powinien sie bronic, ale osobiscie mam podobne zdanie co do Drabola i Walaska. Tzn na pewno nie jest to niemozliwe ale wedlug mnie wysoko nieprawdopodobne. Co do wyjazdow sie nie zgadzam, moze byc tyle ale moze byc tego wiecej. Co do "przewidywan" kazde sa godne brania pod uwage o ile zachowana jest w nich logika. Wiadome, ze powiedzenie w stylu przegracie, bo tak mi sie wydaje nikogo nie zadowoli.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Sokol, co mi zrobil AlterEgo? Usral sie tym swoim wpisem, i to na rzadko. Widac jego maniera jest odpowiadajac na konkretne pytania pisac o (cytuje) pierdzeniu, ******** i innych sprawach podobnych, najwidoczniej mu bliskich. Mi to broszka, sobie wystawia swiadectwo (i to pomijajac fakt, ze rzeczywiscie moje wpisy po czesci tylko go dotyczyly, a po czesci kingpina). W kazdym badz razie dyskutowac z prostakiem nie zamierzam, mam nadzieje ze zarowno ku swojemu jak i jego pozytkowi. Oznajmilem mu to wyraznie, czego chyba nie zauwazyl, bo zaczepia dalej. Coz, ja nie musze miec ostatniego slowa.

    Pisac o procentach sobie mozesz, co i tak nie zmienia faktu ze bawisz sie w jasnowidza. I co prawda to prawda - wyglupilem sie z tymi 70%, przyznaje. Za to + dla ciebie i szacunek za kulturalna riposte, niektorzy nie przyswoili sobie tej prostej umiejetnosci.

    PS. Milke mozesz w moim imieniu dac pierwszemu dzieciakowi na ulicy jakiego spotkasz :) Bedzie szybciej :]

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Drabik

    - Jak ocenisz szanse Włókniarza Częstochowa w walce o drużynowe mistrzostwo naszego kraju?

    - Wydaje mi się, że medale są już dawno rozdane. Zawodnicy mają je pozakładane i noszą. Klaty do przodu wypięte i nie wiem czy dla nas coś pozostało, bo medali brakło i muszą dodrukować. Ja się tym na prawdę nie interesuję, kto zostanie mistrzem. Stawiam na Krosno, aby awansowali, bo byłoby ciekawiej.


    Za http://3city.info.pl/

    Drabol ma chyba sentyment do tego Krosna :P tylko czemu ? :D

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik Awatar AW
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Składy znane w 95% więc można powróżyć.
    Właśnie dopijam herbate patrze w fusy które pozostały przewiduje przy nierealnym założeniu, że w sezonie niebedzie kontuzji.
    liga teoretycznie powinna wyglądać 2+6 i kolejność w tych grupach jest dla mnie niewiadomą, ale co tam postrzelamy.

    1. Unia Tarnów - może tu zdecydować bardziej wyrównany skład niż ma CKM (juniorzy).
    2. Włókniarz Częstochowa - to tylko przeczucie ale to bedzie taki syndrom dreamteamu-zawsze 2 (swego czasu WTS potem Apator)
    3. Polonia Bydgoszcz - jeżeli nadal bedzie sprzyjał atut własnego toru a i na wyjazdach nie powinni zbyt dużo tracić w tym roku
    4. ZKŻ Zielona Góra - oby
    5. Unia Leszno - solidna ekipa ale nie wykorzystuje swojego potencjału
    6. Apator Toruń - jeżeli ciężar zdobywania pkt wezmą na siebie juniorzy a stać ich na to
    7. WTS - to może być cena za: pozbycie się Drabika lub/i zakontraktowanie Andersena i słabych juniorów
    8. Wybrzeże Gdańsk - a szkoda

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Moje typy

    Podobnie jak w zeszłym roku oprócz czysto matematycznego zestawienia przedstawiającego szanse poszczególnych zespołów dokładam swoje najzupełniej prywatne typy.
    Rok temu intuicja wygrała z matematyką - WTS i Apator na podstawie matematyki miały miejsca 5 i 6 , a na nosa typowałem że wejdą do pierwszej czwórki kosztem Unii L. i ZKŻ - i to się sprawdziło. Ogółem sprawdzalność moich typów była duża :) Najbardziej - bo o 2 miejsca in plus wyskoczyły mi WTS i Polonia.
    W tym roku nos mówi mi , że niespodzianek w pierwszej czwórce nie będzie i po sezonie zasadniczym będzie tak:
    1)Unia Tarnów
    2)Włókniarz Częstochowa
    3)Unia Leszno
    4)Polonia Bydgoszcz
    5)WTS Wrocław
    6)ZKŻ Zielona Góra
    7)Apator Toruń
    8)Wybrzeże Gdańsk
    Play-off nie typuję - czysta loteria.......
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  8. Powrót do góry    #143
    Początkujący
    Dołączył
    22-02-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SZANSE EKIP

    Siemka!!!!Porównując szanse ekip w lidze uwazam że Mistrzem Polski będzie Włókniarz Cz-wa,bo ma teoretycznie najsilniejszy sklad,2-ga bedzie Unia Tarnów a o trzecie miejsce zawalczy BTŻ Polonia z Atlasem Wrocław.Reszta ekip czyli ZKŻ Zielona Góra moze zająć 5-miejsce,6-miejsce albo Unia Leszno lub Apator Toruń.O spadek powalczy Wybrzeże Gdańsk!!!!-POZDRO

    GG 6478858

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O spadek powalczy Wybrzeże Gdańsk!!!!-POZDRO
    a to ciekawe...o spadek trzeba walczyć?? :P:P heh

    a ja nadal trzymam sie swojej teori...jeszcze się wszyscy ździwicie co do Wybrzeża ;):):):P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    7. WTS - to może być cena za: pozbycie się Drabika lub/i zakontraktowanie Andersena i słabych juniorów
    KAzdy ma swoje zdanie :) Andresen to nie mlokos , slabi juniorzy wcale tacy slabi nie sa (na zg moga wystarczyc jak troche pojezdza) a pozbycie sie Drabika to sprawa kontrowersyyjna ;) W sumie nie wiem kto ma racje czy Rusko czy kibice :) Się okaze :)

    Machciu

    Nie musisz w kazdym poscie tego powtarzac :P
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Machciu

    Nie musisz w kazdym poscie tego powtarzac
    ej wypraszam sobie...nie w każdym..
    np w typerze skoków nic o tym nie wspomionam:P:P
    pozdro i do zobaczenia w kwietniu ;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    O spadek powalczy Wybrzeże Gdańsk!!!!-POZDRO
    a to ciekawe...o spadek trzeba walczyć?? :P:P heh

    a ja nadal trzymam sie swojej teori...jeszcze się wszyscy ździwicie co do Wybrzeża ;):):):P
    po tym jak trenuja Wasi zawodnicy to ciezko sie spodziewac zeby dotrzymywali tempa najlepszym :P
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #148
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt: Unia Leszno - solidna ekipa ale nie wykorzystuje swojego potencjału


    damy rade

    papierowe teamy o niczym nie świadczą
    to bedzie ciekawy sezon...punkt bonusowy....

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KAzdy ma swoje zdanie :) Andresen to nie mlokos , slabi juniorzy wcale tacy slabi nie sa (na zg moga wystarczyc jak troche pojezdza) a pozbycie sie Drabika to sprawa kontrowersyyjna ;) W sumie nie wiem kto ma racje czy Rusko czy kibice :) Się okaze :)

    Machciu

    Nie musisz w kazdym poscie tego powtarzac :P
    Nie wiem jakim sposobem zes do tego doszedl ale skoro tak sadzisz to moze i masz racje :P.

    POZDRAWIAM

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Moja subiektywna prognoza dla rundy zasadniczej
    1-2 Unia Tarnów Włókniarz Częstochowa- najmocniejsze personalnie w normalnym systemie główni faworyci.
    3-4 ZKŻ Zielona Góra Unia Leszno- zespoły oparte o doświadczonych zawodników.
    5-6 Atlas Wrocław Apator Toruń- młode i nieobliczalne. W play offach mogą namieszać.
    7-8 Wybrzeże Gdańsk Polonia Bydgoszcz- spadają tam gdzie ich miejsce czyli klase niżej. Klub to nie tylko żużlowcy ale także i działacze którzy w tych klubach jeszce niedawno prezentowli poziom drugoligowy i tylko przez zielony stolik są w e-lidze.

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Drebin...cos ci sie pomieszało w główce.Na swoje miesce moze wrucic tylko Apator,jest to eksponat który NIGDY nie awansował do ekstraklasy !! A własnie dzieki zielonemu stolikowi w niej jest do dzisiaj.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •